Uitslagenlijst Stadsloop Hattem 2019

Hattem - Zaterdag 27 april 2019

M0607, KIDSRUN 6 - 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Portier
Hattem
3:59
2
Chris van Guilik
Hattem
4:07
3
Wietse Vogels
Hattem
4:24
4
Siem Oosting
Hattem
4:25
5
Abisha Blankvoort
Hattem
4:31
6
Milan Poortenaar
Hattem
4:35
7
Tijs Diekman
Hattem
4:41
8
Devian Bakker
Hattem
4:45
9
Tijmen Rook
Hattem
4:48
10
Nout Uffing
Hattem
4:49
11
Noah Veen
Hattem
4:51
12
Vince Stegeman
Hattem
4:51
13
Bart Mostert
Hattem
5:15
14
Lenn Ritzema
Hattem
5:16
15
Stef Malda
Hattem
5:17
16
Reinder Kuperus
Hattem
5:18
17
Bauke Vogels
Hattem
5:43
18
Sem Beekhof
Hattem
5:53
19
Anne de Jong
Amsterdam
6:06
20
Tijn van Raalte
Hattem
6:07
21
Job J. Reinders
Groningen
6:20
22
Arthur Seybel
Hattem
6:24
23
Rowin Scholten
Enschede
8:10
V0607, KIDSRUN 6 - 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isolde Hafkamp
Hattem
4:44
2
Gioia Belling
Hattem
4:53
3
Yfke Lourens
Hattem
5:14
4
Estée Belling
Hattem
5:26
5
Emily van Wijk
Hattem
5:28
6
Aafke Woudenberg
Hattem
5:46
7
Renee Slump
Hattem
6:02
8
Lianne Drenth
Hattem
6:22
9
Lone van Walderveen
Hattem
6:27
M0809, KIDSRUN 8 - 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Merkx
Hattem
3:46
2
Lars Thijmen Bakker
Hattem
3:55
3
Pepe Veenhof
Hattem
3:56
4
Jim Seybel
Hattem
3:56
5
Job Keppel
Hattem
4:06
6
Stan Portier
Hattem
4:11
7
Rens Mulder
Hattem
4:19
8
Merlijn Bakker
Hattem
4:20
9
Nick Poortenaar
Hattem
4:23
10
Niels Bruins
Hattem
4:26
11
Jesper Boone
Hattem
4:27
12
Tim Diekman
Hattem
4:32
13
Joep Mostert
Hattem
4:37
14
Noor Bruins
Zwolle
4:42
15
Thijn T. de Vries
Groningen
5:47
16
Julien de Jong
Zwolle
6:06
V0809, KIDSRUN 8 - 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa Boutkan
Wateringen
3:45
2
Lisette Veldkamp
Epe
4:00
3
Veerle van Enk
Hattemerbroek
4:08
4
Amber Veldkamp
Epe
4:27
5
Flin Hafkamp
Hattem
4:28
6
Sofie Woudenberg
Hattem
4:31
7
Jasmijn Busscher
Hattem
4:39
8
Merle Westemeijer
Zwolle
5:07
9
Evy Seybel
Hattem
5:12
10
Marije Koops
Wezep
5:17
11
Norah Ritzema
Hattem
5:26
12
Renske R. Reinders
Groningen
5:32
13
Sanne Lindeboom
Hattem
5:34
14
Sanne van Hoorn
Hattem
5:35
15
Imke Langevoord
Hattem
5:45
16
Kaja van Walderveen
Hattem
5:55
M1011, KIDSRUN 10-11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Boutkan
Wateringen
7:36
2
Tom Fritsch
Hattem
7:49
3
Tom Portier
Hattem
7:52
4
Patrick Duiveman
Kampen
8:06
5
Thijs Bruins
Zwolle
8:12
6
Rick Rook
Hattem
8:20
7
Tygo Rook
Hattem
9:19
8
Gijs Heiker
Hattem
9:45
9
Bernoud de Jong
Hattem
9:49
10
Jelte Lourens
Hattem
11:37
V1011, KIDSRUN 10-11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa Westemeijer
Zwolle
7:47
2
Noëmi Blankvoort
Hattem
7:48
3
Magali Kanis
Hattem
8:33
4
Jente Woudenberg
Hattem
10:20
5
Dagmar Boone
Hattem
10:23
M1213, KIDSRUN 12-13
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Potkamp
Heerde
7:29
2
Jonas Bakker
Hattem
7:40
3
Noah van Oene
Hattem
7:47
4
Bas Rook
Hattem
8:24
5
Thijs Zieleman
Hattem
8:53
6
Daan ten Have
Hattem
9:19
7
Kian Figge
Hattem
10:00
V1213, KIDSRUN 12-13
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Vis
Wezep
8:03
2
Fleur Gerrits
Heerde
8:39
3
Anne Verbiesen
Hattem
9:50
SEN M, 5 KM POSTHUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Kloosterziel
Zwolle
16:30
2
Retse van der Berg
Zwolle
17:44
3
Bertram Flier
Utrecht
17:57
4
Twan Wildeboer
Hattem
18:30
5
Nathan Flier
Hattem
18:43
6
Sander Klaassen
Hattem
19:06
7
Stef Mensink
Heerde
19:25
8
Erik Jan Everts
Zwolle
19:53
9
Guido Bakker
Hattem
20:10
10
Jeroen Wever
Zwolle
20:13
11
Thom Langevoord
Hattem
20:35
12
Remco Poelarends
Zwolle
21:01
13
Ewoud van Dijk
Kampen
21:11
14
Danny Zheng
Hoogezand
21:24
15
Frank van Bruggen
Zwolle
21:28
16
Gerwin Vis
Wezep
21:32
17
Sander Meissner
Oldebroek
22:29
18
Jan Evert Drenth
Hattem
22:37
19
Lucas de Groot
Hattem
22:46
20
Hessel de Haan
Hattem
24:32
21
Milan Veldkamp
Hattem
24:36
22
Remco van Guilik
Hattem
24:49
23
Michael de Weerd
Hattem
25:59
24
Werner van Lenthe
Hattem
26:31
25
Peter de Ruiter
Hattem
26:46
26
Arno Ravesteijn
Hattem DWL
27:31
27
Jeffrey Bloem
Kampen
27:34
28
Richard Veldkamp
Zwolle
28:41
29
Brad Rigot
Kampen
29:41
SEN V, 5 KM POSTHUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie Klein
Hattem DWL
20:33
2
Annelie Hering
Enschede
21:37
3
Willemijn van Gelderen
Hattem
22:03
4
Anne Carlijn Hazewinkel
Nieuwegein
22:57
5
Natalja Duiveman
Kampen
24:01
6
Marjo Ylihärsilä
Zwolle
24:25
7
Kim Laterveer
Leiderdorp
24:37
8
Marjan voor den Dag
Hattem
25:22
9
Margreet Woudenberg
Hattem
25:58
10
Marielle Vastenhoud
Hattem DWL
25:58
11
Eline Wijnhoud
Apeldoorn
27:21
12
Anne-Marij de Jong
Hattem
27:31
13
Rowena Noordmans
Lemmer
27:41
14
Joyce Boxum
Hattem
27:49
15
Elena Perez-Barrado
Zwolle
28:27
16
Anne Scholten
Enschede
28:32
17
Lieke Veldkamp
Hattem
28:40
18
Jennieke Goldsteen
Hattem
29:25
19
Tessa Nijkamp
Hattem
29:44
20
Janine Bouwmeester
Hattem
30:48
21
Lisanne Nagelhout
Hattem
30:54
22
Jose Warning
Hattem
32:06
23
Amanda Zheng
Kampen
34:52
MAS M, 5 KM POSTHUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Schakelaar
Hattem
18:13
2
Eric Kloosterziel
Zwolle
19:26
3
Bert Blankvoort
Hattem
19:27
4
Erik Makkinga
Zwolle
19:32
5
Arnoud Lammers
Zwolle
20:15
6
Jac Postma
's Heerenbroek DWL
21:42
7
Bert Wijnhoud
Hattem DWL
21:46
8
Harry Veldkamp
Epe
23:15
9
Mark Waanders
Hattem DWL
23:38
10
Henri Wanschers
Almelo
24:22
11
Kees Jonker
Hattem
24:48
12
Jan Willem Kroeze
Hattem
24:51
13
Oscar de Groot
Hattem
25:10
14
Wilco Landman
Hattem
25:40
15
Cor van den Berg
Hattem DWL
25:52
16
Sjoerd Heiker
Hattem
27:10
17
Arjan van Hoorn
Hattem
28:35
18
Leo Meelenhorst
Hattem
29:24
19
Helge Petersen
Hattem DWL
29:41
20
Jaap van Zaal
Hattem
36:45
MAS V, 5 KM POSTHUIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Kloosterziel
Zwolle
22:47
2
Monique de Zee
Hattem DWL
23:38
3
Ilke Tollenaar
Hattem
24:12
4
Joriska Schrijer
Kampen
24:18
5
Jeanine Blankvoort
Zwolle
25:58
6
Helma Bloemert
Staphorst AG'85
26:00
7
Mieke Sellis
Staphorst
26:00
8
Natasja van Lenthe
Zwolle
26:32
9
Karin Witteveen
Hattem DWL
26:48
10
Enny Vros
Hattem DWL
28:00
11
Jolanda Bosch
Hattem
28:29
12
Geke Kegelaar
Wapenveld
32:16
SEN M, 10 KM SPORTPLAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van der Zwaan
Hattem
35:21
2
Michael Kuil
Hattem
36:27
3
Gijs Remmers
Wapenveld
36:33
4
Sven Bode
Zwolle
37:43
5
Armand Sol
Zwolle
38:46
6
Richard Veldkamp
Zwolle
38:59
7
Sjoerd van Westerop
Zwolle DWL
39:17
8
Berend Remmers
Linde (Drenthe)
39:25
9
Thomas Bervoets
Hattem
39:27
10
Ewoud Roest
Enschede
39:32
11
Harjan Kragt
Hattem
41:32
12
Heinze van Enk
Hattem DWL
41:54
13
Jaap Slump
Hattem
42:37
14
Hans van Renselaar
Hattem
42:42
15
Ronald Metselaar
Hattem
42:43
16
Elnathan van Dijk
Zwolle
42:44
17
Arend van Wijk
Hattem DWL
42:57
18
Martin Geertsma
Hattem
43:32
19
Rudolf Huberts
Wezep
43:37
20
Harm Koekkoek
Hattem
44:28
21
Laurens Wiersma
Zwolle
44:39
22
Arne van de Streek
Hattem
46:57
23
Rolf Visser
Hattem
47:11
24
Rutger Zieleman
Hattem
48:23
25
Herald Immink
Hattem
48:30
26
Jaco Veldsema
Zwolle
49:08
27
Jarno Visser
Hattem
53:04
28
Timo van 't Ende
Hattem
54:45
SEN V, 10 KM SPORTPLAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Bakker-Strieker
Hattem
42:41
2
Kirsten Pondman
Enschede
46:24
3
Anja Warning
Hattem
47:39
4
Gerrianne Smit
Zwolle
51:08
5
Jolein Kleis
Hattemerbroek
52:11
MAS M, 10 KM SPORTPLAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Vogels
Hattem DWL
36:03
2
Bennie Thunker
Kampen
36:34
3
Jan Maarten Plaggenmarsch
Zwolle
39:39
4
Marcel Wichers
Hattem
40:14
5
Thomas Fritsch
Hattem
41:08
6
Marten Beeftink
Hattem DWL
41:45
7
Frank Hofstede
Raalte
41:52
8
Wouter Kasemier
Hattem
42:39
9
Martijn Schakelaar
Hattem
42:44
10
Henry Bruins
Hattem DWL
43:20
11
Erwin van Dalen
Kampen
43:43
12
Edwin Veldkamp
Hattem
44:12
13
Corné van der Worp
Hattem
45:15
14
Ewald Woertman
Raalte
45:23
15
Joost van den Brink
Heerde (de Gemzen)
45:33
16
Emile Spanhaak
Zwolle
46:06
17
Abraham van Veen
Bochoor Duitsland
46:19
18
Gert Jan Zieleman
Hattem
46:35
19
Jan Strik
Hattem
46:51
20
Giorgo Thymgio
Hattem DWL
46:58
21
Herman Weelink
Hattem
47:37
22
Harold Neijenhuis
Hattem DWL
47:49
23
Bert Prins
Heerde
47:49
24
Fred van Dam
Zwolle
47:54
25
Wouter Tijhaar
Apeldoorn
48:02
26
Pieter Galema
Hattem
49:13
27
Piet Uffing
Hattem
50:12
28
Michel Niemer
Hattemerbroek DWL
51:56
29
Sven van Helden
Hattem
52:48
30
Ton van Doorn
Hattem DWL
52:54
31
Herman Dorgelo
Hattem DWL
54:47
MAS V, 10 KM SPORTPLAY
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne van Schuppen
Emst
41:48
2
Geertruida Brommer
Wezep DWL
46:26
3
Marjorie van den Brink
Heerde (de Gemzen)
52:39
4
Joke Menkveld
Loenen
57:26
Tandheelkunde Hattem Kidsrun - Posthuis 5 km - Sportplay 10 km
www.uitslagen.nl
05-05-2019 16:10