Uitslagenlijst Koningsloop Hasselt

Hasselt - Zaterdag 27 april 2019

J1-5, SKZ BAMBINO RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sem Lindeboom
Hasselt
1:49
1:47
2
Hugo van Wijngaarden
Hasselt
1:56
1:55
3
Thore Louwe
2:01
1:59
4
Sven Bruins
Hasselt
2:08
2:07
5
Olivier Los
2:10
2:10
6
Arno Booij
Hasselt
2:24
2:22
7
Nathan buitenhuis
Hasselt
2:31
2:29
8
Thijs van der Woude
Hasselt
2:31
2:31
9
Boas Westrik
Hasselt
2:38
2:36
10
Feike van der Woude
Hasselt
2:43
2:42
11
Job Scheper
Hasselt
3:00
2:57
12
Lucas van der Klogt
3:00
2:59
13
Vigo van der Sloot
3:03
2:59
14
Jonathan Selderhuis
Hasselt
3:17
3:17
15
Twan Pastoor
Hasselt
3:35
3:34
16
Harm Würsten
Hasselt
4:43
4:40
M1-5, SKZ BAMBINO RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasmijn Akkerman
Hasselt
1:49
1:48
2
Christa van Zijtveld
2:11
2:11
3
Nova de Jong
IJsselmuiden
2:14
2:12
4
Sophie Zielman
Zwartsluis
2:19
2:18
5
Mette van den Berg
Hasselt
2:37
2:33
6
Leona Westrik
3:04
3:00
7
Rosanne v Zijtveld
3:13
3:12
8
Dewi van den Berg
Hasselt
3:16
3:10
9
Marlynn van der Haar
3:17
3:13
10
Lizze Soer
Hasselt
3:57
3:53
11
Sara Schurink
Hasselt
3:58
3:55
12
Ella Overkempe
4:10
4:07
J6-9, SCHUTTERSMAGAZI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brían Pastoor
Hasselt
4:01
4:00
2
Matthias Alexandre Louren
Hasselt
4:18
4:17
3
Jonas van Dalfsen
Hasselt
4:19
4:18
4
Joas van Wijngaarden
Hasselt
4:22
4:21
5
Ruben Mijnheer
Hasselt
4:25
4:25
6
Job slootweg
Hasselt
4:26
4:25
7
Twan Hoogeveen
4:28
4:27
8
Berto Wursten
Hasselt
4:32
4:32
9
Lars galenkamp
Hasselt
4:36
4:34
10
Joris van Dijk
Hasselt
4:37
4:35
11
Kelvin Kuik
IJhorst
4:41
4:40
12
Sam van den Berg
Hasselt
4:42
4:41
13
Elias Zielman
Hasselt
4:49
4:47
14
Koen van der Stouw
Hasselt
4:49
4:49
15
Milan Volkerink
Hasselt
4:56
4:54
16
Milan Hoogeveen
5:01
5:00
17
Sem klomp
Hasselt
5:09
5:06
18
Milan Los
5:13
5:12
19
Tim Pierik
Hasselt
5:18
5:18
20
Jesse Korterink
5:20
5:20
21
Jesse van steenselen
Hasselt
5:22
5:20
22
Rik Bruins Slot
Hasselt
5:23
5:21
23
Coert Palland
5:23
5:21
24
Fedde van Putten
5:24
5:21
25
Tiemen Hofstede
Hasselt
5:28
5:28
26
Thijs Timmerman
Hasselt
5:29
5:28
27
Tijmen Booij
Hasselt
5:39
5:37
28
Aron Zielman
Hasselt
5:46
5:44
29
Yarick Hammer
Hasselt
5:49
5:46
30
Rune Voswijk
Hasselt
5:54
5:52
31
Hugo Voswijk
Hasselt
6:19
6:16
32
Rik huisman
Hasselt
6:21
6:19
33
Lars Zwep
Hasselt
6:44
6:41
34
Liam Scholten
Hasselt
9:30
9:30
M6-9, SCHUTTERSMAGAZI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Romee Folbert
4:27
4:27
2
Maud De Jong
IJsselmuiden
4:30
4:28
3
Lizette Douma
Nieuwleusen
4:33
4:32
4
Liza Smalbrugge
Hasselt
4:59
4:58
5
Emily Los
5:38
5:36
6
Samantha Hammer
Hasselt
5:39
5:37
7
Noa van Marle
Hasselt
5:47
5:46
8
Fleur Bruins
5:58
5:56
9
Evi Douma
Nieuwleusen
6:51
6:49
10
Amber Zwep
Hasselt
6:59
6:59
11
Suze Westrik
Hasselt
7:01
6:59
12
Eva Zielman
Zwartsluis
7:17
7:14
13
Famke Pierik
Hasselt
7:17
7:15
14
Sara galenkamp
Hasselt
7:34
7:33
J1012, VESTA CHEMICALS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn Smalbrugge
Hasselt
3:36
3:36
2
Silvan ter Bruggen
Hasselt
3:43
3:43
3
Jefta Pierik
Hasselt
3:54
3:54
4
Thijs van der Stouw
Hasselt
3:58
3:58
5
Stijn Veerman
Hasselt
3:59
3:58
6
Kobus Slurink
Hasselt
4:00
4:00
7
Ruben Volkerink
Hasselt
4:01
4:01
8
Joël Würsten
Hasselt
4:18
4:18
9
Sylvan Bosman
4:18
4:17
10
Stan Wallinga
Hasselt
5:09
5:08
11
Ryan Kuik
IJhorst
5:16
5:16
12
Thomas de Vries
5:41
5:38
M1012, VESTA CHEMICALS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maartje Slendebroek
Hasselt
4:05
4:04
2
Isa Folbert
4:08
4:07
3
Kyra Schuring
Hasselt
4:11
4:10
4
Lotte Bruins
Hasselt
4:32
4:31
5
Rosa galenkamp
Hasselt
4:42
4:41
6
Olivia Palland
4:55
4:55
7
Joanne Pastoor
Hasselt
5:24
5:24
8
Nienke de Vries
5:46
5:44
MAN, KLINK BEKISTING
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
Nederland
15:06
15:06
2
William van Eeken
Wielen
15:53
15:53
3
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
16:18
16:18
4
Michiel Veldman
ACO Van Elderen
16:49
16:48
5
Gido Scherphof
Vriezenveen
17:31
17:31
6
Thijs Terlouw
Spurt '88
17:42
17:41
7
Dave Hulzebos
Nederland
18:02
18:01
8
Henk Bloemert
Rouveen
18:15
18:14
9
Michiel Broeksma
18:31
18:30
10
Karlo Hoeve
Staphorst
18:33
18:31
11
Dennis Brandenburg
Steenwijk
19:10
19:10
12
Matthijs van der Graaf
Hasselt
19:11
19:11
13
Matthien Huisman
19:22
19:16
14
Harold Engels
19:31
19:27
15
Ben de Ruiter
Voorthuizen
19:49
19:48
16
Timo Heidema
ACO Van Elderen
20:00
19:59
17
Roy Koster
Hasselt
20:25
20:23
18
Jeffrey Gerrits
Nieuwleusen
20:35
20:32
19
Martin Boezelman
Hasselt
21:24
21:21
20
Benjamin van Marle
Hasselt
21:41
21:35
21
Jan Talen
Staphorst
21:52
21:44
22
Arjen Kamphof
Hasselt
21:55
21:47
23
Dennis Admiraal
Hasselt
21:56
21:49
24
Peter galenkamp
Hasselt
21:59
21:53
25
Joas Treffers
Zwolle
22:29
22:26
26
Bart Dekker
23:37
23:27
27
Jeroen Luth
Hasselt
24:40
24:32
28
Peter Waninge
Hasselt
25:17
25:08
29
René Pastoor
Hasselt
25:19
25:16
30
Erik Poetsma
Hasselt
28:36
28:20
VROUW, KLINK BEKISTING
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
18:15
18:14
2
Marieke ten Brinke
Nederland
19:09
19:08
3
Naomi Heidema
ACO Van Elderen
19:14
19:13
4
Eva Heidema
ACO Van Elderen
21:04
21:03
5
Frederieke Voswijk
Hasselt
21:51
21:49
6
Linda Pielman
Nederland
21:56
21:54
7
Mieke Pastoor
Hasselt
24:56
24:54
8
Nienke van der Woude
Hasselt
25:16
25:13
9
Roeline Knoll
Rouveen
25:24
25:13
10
Kim van Marle
Hasselt
25:54
25:48
11
Myrna Harink
Nieuwleusen
26:09
26:05
12
Lubertha Hofstede
Hasselt
26:22
26:18
13
Ingrid de Koning Gans
Hasselt
26:23
26:19
14
Karin Post
Hasselt
26:49
26:46
15
Annemieke Würsten
Hasselt
26:55
26:51
16
Marleen hegeman
Hasselt
27:58
27:51
17
Saritha Hoogeveen
28:20
28:09
18
Gerdienke Zielman
Hasselt
28:21
28:15
19
Jari Pol
Hasselt
28:36
28:20
20
Sanne Snoek
Hasselt
30:20
30:04
21
Francisca Talen
Staphorst
30:43
30:35
22
Erika Poppen
31:54
31:41
23
Meike Kronenberg
Zwartsluis
35:03
34:54
M40+, KLINK BEKISTING
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjen Driesen
NOP
17:45
17:45
2
Michel Blaauwgeers
Zwolle
17:55
17:55
3
André Gijssendorffer
18:19
18:17
4
Arjan de Haan
Rouveen
18:56
18:54
5
Albert Mussche
Nieuwleusen
18:56
18:56
6
Klaas Arkema
Hasselt
20:44
20:40
7
Freddy de Witte
Staphorst
21:08
21:06
8
HenkJan Meier
Hardenberg
21:33
21:32
9
Henk kruidhof
Zwartsluis
21:58
21:55
10
Anne Marsman
Ommen
22:25
22:22
11
Alex Slimmen
Vollenhove
24:20
24:15
12
Kees Regelink
Vollenhove
24:51
24:44
13
Bennie Kok
25:30
25:20
14
Henny Berends
Balkbrug
25:59
25:50
15
Arjan Scherphof
Vriezenveen
28:41
28:39
16
Harm Kronenberg
Hasselt
28:49
28:38
17
Johan Nijland
29:29
29:20
18
Mark Eisen
Zwolle
29:46
29:33
V40+, KLINK BEKISTING
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Angeli Poppe
Zwolle
21:47
21:43
2
Gerda Akkerman
Rouveen
23:14
23:09
3
Klazien Veerman
Hasselt
26:23
26:18
4
Margriet korterink
Rouveen
26:24
26:19
5
Ria Smalbrugge
Hasselt
27:35
27:31
6
Femmie Tuin
Hasselt
28:52
28:50
7
Wendy Kamphof
Hasselt
29:45
29:37
8
Jeannet Brouwer
Genemuiden
30:15
30:08
9
Foekje Pol-Roorda
Hasselt
32:19
32:02
10
Henriette Bongers
Hasselt
35:26
35:26
MAN, SLOMP & DE GRAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny koppelman
ACO Van Elderen
30:23
30:23
2
Kasper Bisschop
Staphorst
35:04
35:03
3
Henry Visscher
Rouveen
36:03
36:02
4
Ruben koppelman
ACO Van Elderen
36:07
36:07
5
Arjan Gruppen
Hoogeveen
38:41
38:39
6
Rolf van der Graaf
Hasselt
38:48
38:46
7
Christian van Es
Zwartsluis
38:53
38:50
8
Dries Douma
Utrecht
39:06
39:00
9
Maarten Oosterhuis
Groningen
39:36
39:32
10
Peter Jesse Sijbrandij
Ede Gld
39:53
39:49
11
Jesse Oosterhuis
Hasselt
41:47
41:42
12
Rene van der Vecht
Hasselt
42:45
42:36
13
Theo Bolks
43:07
43:04
14
Egbert Kruidhof
Hasselt
43:22
43:18
15
Arjan Aalbers
Hasselt
43:52
43:47
16
Gesbert Douma
Nieuwleusen
44:18
44:13
17
Roel Steenbergen
Hasselt
44:31
44:22
18
Reinder Buitenhuis
Hasselt
44:34
44:26
19
Michiel Bosman
Hasselt
45:12
45:09
20
Jan-Willem Kalsbeek
45:33
45:30
21
Klaas Westrik
Hasselt
46:02
45:59
22
Gerrit Van Heerde
Dalfsen
46:49
46:43
23
Bert-Jan Bisschop
Rouveen
47:11
47:07
24
Mark Timmerman
Zwartsluis
47:22
47:12
25
Frank Scheper
Hasselt
47:22
47:19
26
Dominique Hoogeveen
47:31
47:20
27
Wilko Aalbers
Hasselt
47:54
47:48
28
Jos Scholten
Hasselt
47:56
47:44
29
Gert Joling
Hasselt
47:56
47:44
30
Arkadiusz Ostojski
Emmeloord
49:24
49:20
31
Derk Jan Verhoek
Hasselt
50:10
49:58
32
Frits-jan Reuvekamp
Zwolle
52:45
52:34
33
Marcin Filipczak
Emmeloord
53:30
53:25
34
Arnold Vreeken
Hasselt
54:09
54:03
35
Boudewijn van Rees
Hasselt
54:48
54:35
36
Roelof vd Breggen
Hasselt
56:41
56:29
VROUW, SLOMP & DE GRAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alinda Lindeboom
Zwolle
41:18
41:17
2
Christina Mulder
Nieuwleusen
43:03
43:02
3
Michelle Van Hooft
Ede Gld
45:01
44:56
4
Leonie Eenkhoorn
Kampen
45:31
45:29
5
Rianne Niewold
Punthorst
45:38
45:35
6
Annemiek Klein
Nieuwleusen
47:09
47:04
7
Marinde van der Breggen
Zwolle
51:53
51:39
8
Nelleke den Besten
Nijkerk Gld
52:37
52:31
9
Ilse Overgoor
Zwolle
55:31
55:21
10
Marloes snel
Genemuiden
56:28
56:25
11
Mariska Koopman
Hasselt
56:34
56:21
12
Karin van der Breggen
Hasselt
56:41
56:28
13
Laura van Leusen
Zwartsluis
57:34
57:23
14
Irene Smit
Kampen
1:05:55
1:05:47
M40+, SLOMP & DE GRAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henry Rutgers
HAC '63
32:33
32:33
2
Erik Driesen
Vollenhove
34:30
34:30
3
René Poppe
Zwolle
37:14
37:13
4
Maurits Hoonhorst
Zwolle
37:52
37:51
5
Erwin Kreule
Nieuwleusen
38:56
38:51
6
Michiel Huzen
Nieuwleusen
39:46
39:44
7
Herwin Hasewinkel
40:38
40:34
8
Bennie Akkerman
Rouveen
41:12
41:10
9
Harro Veerman
Hasselt
41:40
41:38
10
Mike Kleinlugtebeld
Zwolle
42:49
42:46
11
Ronnie Krul
Nieuwleusen
43:19
43:17
12
Gerrit van Oene
43:21
43:19
13
Alfred Beens
Genemuiden
43:54
43:49
14
Arnoud Hoen
Zwolle
45:43
45:36
15
Rene Bosman
46:01
45:59
16
Bernard Maandag
Hasselt
46:01
45:57
17
Henk Huisman
Hasselt
46:12
46:03
18
Jeroen Bredenbeek
Hasselt
46:59
46:51
19
Henk Korterink
Hasselt
47:18
47:09
20
Nico Staal
47:25
47:18
21
Ezra van Laar
Hasselt
47:40
47:31
22
Pieter Habermehl
Meppel
47:49
47:37
23
Martijn Linde
Hasselt
48:08
47:59
24
Nico Mijnheer
Hasselt
48:54
48:50
25
Frits Bouwkamp
Hasselt
49:11
49:08
26
Jeroen Schippers
Zwolle
49:16
49:09
27
Johan Huisman
IJsselmuiden
49:21
49:12
28
Vunda Alexandre Lourenco
Hasselt
50:17
50:04
29
Hans Slurink
Hasselt
51:00
50:55
30
Jako Chaigneau
Zwolle
51:04
50:56
31
Jan Boschman
Hasselt
52:01
51:54
32
Bert Peters
Zwolle
52:51
52:42
33
Klaas Jansen
Hasselt
53:35
53:31
34
Jan Hulzebosch
Hasselt
54:20
54:12
35
Mans Veldsink
Dedemsvaart
55:06
54:59
36
Klaasjan louw
Wanneperveen
56:27
56:14
37
Henk Koopman
Hasselt
56:36
56:24
38
Reint Bergman
Zwolle
57:12
57:03
39
Herman van Milgen
58:38
58:32
40
Klaas Dijkema
Rouveen
59:25
59:17
V40+, SLOMP & DE GRAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeanet van den Berg
Zwijndrecht
41:17
41:16
2
Esther Eisen
Zwolle
44:56
44:53
3
Maressa Pouw
Zwolle
48:26
48:23
4
Margreet van der Vecht
Hasselt
52:25
52:17
5
Hilda Paarhuis
54:08
54:01
6
Joyce roskam
Loenen Gld
54:32
54:19
7
Bernadet Klensman
Zwolle
59:02
58:54
8
Cedy Peters
Zwolle
1:02:33
1:02:22
9
Annelies Dijkema
Rouveen
1:04:26
1:04:16
www.uitslagen.nl
27-04-2019 13:06