Uitslagenlijst Paasloop

Numansdorp - Maandag 22 april 2019

J-14, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Heuving
Energie
4:13
2
Ramon Vaandrager
Barendrecht
4:22
3
Thijs Luijendijk
IJsselstein Ut
5:09
4
Cas Hoogvliet
Numansdorp
5:17
5
Jonathan Dozy
Strijen
6:00
6
Mats Jansen
Barendrecht
6:01
7
Dani Klem
Sommelsdijk
6:43
M-14, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cecilia Lima
Energie
4:10
2
Joelle Oranje
Barendrecht
5:06
3
Lara Klem
Sommelsdijk
5:15
4
Femm Hoogvliet
Numansdorp
5:44
5
Fabienne Oranje
Barendrecht
6:38
6
Nina Frijmuth
Numansdorp
7:02
7
Isa Verheul
Barendrecht
7:59
MAN, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Senai Haile
AKU
20:10
2
Jos Hoogendijk
Energie
22:17
3
Pieter klem
Sommelsdijk
22:23
4
Wessel van der Gijze
Sommelsdijk
22:37
5
Troost
oude Tonge
22:40
6
Frank Ydema
Energie
23:01
7
Arjan Dozy
Strijen
23:14
8
André Meijers
AV '56
24:10
9
Dennis Oranje
Barendrecht
25:05
10
Harry Gerritse
Fortius
25:43
11
Aad Hoogendijk
Ridderkerk
25:47
12
Marcel Frijmuth
Numansdorp
26:21
13
Hans Luijendijk
IJsselstein Ut
30:14
14
Arie 't Hooft
Numansdorp
31:04
15
Thijmen de Rijke
Numansdorp
31:29
16
Bob Luyendijk
Numansdorp
31:47
17
Jeroen van der Have
Energie
33:48
18
Willem Jan van Giesen
Numansdorp
33:50
19
Martijn de Rijke
Numansdorp
35:37
20
Arno Bouman
Wandhuizen
36:22
21
Rob eger
Energie
37:40
22
Raymond Wildeman
Strijen
39:14
VROUW, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Froukje Mons
Energie
22:22
2
Fee van Overdam
Rotterdam
27:47
3
Tamika Conrad
Energie
27:47
4
Tamara hofland
Ridderkerk
28:28
5
Karin Westplate
Numansdorp
29:11
6
Jacqueline Meijers
AV '56
30:33
7
Jeanette Roye
Energie
30:40
8
Sanne kegel
Oud-Beijerland
30:57
9
Margot Bouterse
Barendrecht
30:58
10
Andrea Palacio
Dordrecht
31:48
11
Esther Landaal
Energie
31:49
12
Isabelle van der Have
Energie
33:48
13
Anita van der Giesen
Numansdorp
33:51
14
Miranda de Rijke
Numansdorp
35:50
15
Ria van Deursen
Westmaas
36:22
16
Marjuul Stekelenburg
Barendrecht
36:35
17
Miranda van ginkel
Strijen
37:39
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
34:42
2
Tim van der Hilst
Strijen
45:14
3
Michiel de Roo
Oud-Beijerland
53:52
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ysbrand Louter
Strijen
47:33
2
Chris knape
PAC
48:01
3
Peter Bruins
klaaswaal
50:22
4
Nelson Lima
Energie
51:03
5
André van Dam
Fortius
51:05
6
Aad Goedbloed
Energie
52:16
7
Eelco Dröge
55:38
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees de Geus
Spirit Oud Beijerland
44:40
2
Rene de Jonge
Nieuwendijk
1:00:43
3
Ron Budding
Vlaardingen
1:01:00
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jennifer van Es
Rhoon
49:12
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine Jansen
Energie
30:18
2
Natasja Ottevanger
Numansdorp
55:39
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Sloots
Brielle
42:49
2
Marilene van den Berg
Strijen
53:33
3
Bie Keiluhu
Mijnsheerenland
1:04:15
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ina Dahlhaus
Rotterdam
1:20:52
AV Cromstrijen
www.uitslagen.nl
22-04-2019 14:15