Uitslagenlijst Molenloop

Rotterdam - Maandag 22 april 2019

1-3, REGULIER 1-3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hidde Weersma
Spijkenisse
17:23
2
Mart paulus
Haarlem
27:45
3
Herman de Bruijn
IJsselstein Ut
28:31
4
Bouke Strikwerda
Zutphen
28:37
5
Senne Both
Rotterdam
30:15
6
Willem Spoelstra
Rotterdam
30:25
7
Mike Los
Rijen
30:27
8
Stephan Carels
Alblasserdam
30:37
9
Albert Lubbersen
's-Gravenhage
32:49
10
Charl Goossens
Nispen
36:47
11
Rene Leijtens
Rotterdam
45:33
12
Erik van Dale
Rotterdam
49:04
13
Johan van Streun
Nieuwerkerk ad IJssel
52:19
14
Sieger Springer
Haarlem
59:20
15
Henk Maas
's-Gravenhage
1:04:28
16
Olivier Strikwerda
Zutphen
1:05:19
17
Falko Michielse
Rotterdam
1:06:01
18
Mark Messen
Rotterdam
1:13:36
19
Erik van Dale
Rotterdam
1:16:06
20
Peter-Jaap Speerstra
Rotterdam
1:21:29
1-3, REGULIER 1-3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janno Hogebrug
Bergschenhoek
10:29
2
Cato Gehrels
Utrecht
28:05
3
Marijn Strikwerda
Groningen
28:33
4
Irene Appelo
Nijmegen
28:40
5
Kim Melchior
Delft
29:17
6
Gonny Weersma
Spijkenisse
30:10
7
Carolijn Gommans
Rotterdam
30:13
8
Roos Goossens
Uithoorn
34:01
9
Gerda Goossens
Nispen
36:32
10
Sanne van den Tol
Groningen
46:18
11
Marleen Mol
Rotterdam
49:52
12
Michelle van der Made
Zoetermeer
51:00
13
Julia Roks
Leiden
51:56
14
Julia Lebbink
Leiden
54:07
15
Toyah Rodhouse
's-Gravenhage
54:30
16
Astrid Hissink
Spijkenisse
55:36
17
Quirien Koning
Rotterdam
55:46
18
Marian Pluijmers
Rotterdam
56:29
19
Petra Smoes
Bergen aan Zee
59:18
20
Karen Molenaar
Zutphen
1:05:17
21
Fenna Boeve
Oosterbeek
1:05:35
22
Marlène Cornelis
Rotterdam
1:10:39
23
Gonny Weersma
Spijkenisse
1:32:48
1-3, SKADI 1-3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben van Streun
Rotterdam
22:00
2
Arthur de Ruiter
Rotterdam
22:12
3
Iddo Rootliep
Rotterdam
22:39
4
Gijsbert van der Heijden
Rotterdam
22:46
5
Hendrik de Mol v otterloo
Rotterdam
29:26
6
David Kuiper
Rotterdam
45:40
7
Sam Rigter
Rotterdam
49:27
8
Mick Korte
Roosendaal
51:49
9
Paul Streep
Capelle aan den IJssel
1:08:01
10
Leonid franken
Rucphen
1:23:03
11
MHG Tasche
Rotterdam
1:26:05
12
Bente Dercksen
Zwijndrecht
1:27:39
1-3, SKADI 1-3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Weersma
Rotterdam
21:12
2
Charlotte de Ruiter
Rotterdam
24:38
3
Jeanne Arnold
Rotterdam
25:21
4
Margot van Leeuwen
Rotterdam
27:19
5
Anne-Wil van Staalduinen
Rotterdam
27:42
6
Floor Gehrels
Rotterdam
27:55
7
Verie Pijnappel
Rotterdam
28:50
8
Maura Noordam
Rotterdam
29:13
9
Charlotte van der Hoef
Rotterdam
31:38
10
Eva Goossens
Rotterdam
31:40
11
Breg Brillenburg Wurth
Rotterdam
31:43
12
Quirine Griep
Rotterdam
53:56
13
Maaike Linders
Rotterdam
55:29
14
Sophie Louter
Rotterdam
56:16
15
Emma Mulder
Rotterdam
56:26
16
Lieke Remmits
Rotterdam
58:05
17
Rebecca Bronder
Rotterdam
58:39
18
Tessa Menke
Rotterdam
58:42
19
Eline Berger
Rotterdam
59:13
4-5, REGULIER 4-5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leen Geschiere
Zwijndrecht
1:01:06
2
Patrick Kwist
Rotterdam
1:09:36
3
Joris Verheul
Spijkenisse
1:11:29
4
Taco van Gerven
Rotterdam
1:16:53
5
Ron van der Jagt
Rotterdam
1:44:32
6
Patrick Kwist
Rotterdam
1:48:00
7
Jaques Vink
Rotterdam
2:00:26
4-5, SKADI 4-5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Someren
Rotterdam
52:05
4-5, SKADI 4-5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda van velzen
Honselersdijk
1:21:39
M, MOLENLOOP KIDSR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Felecia Hogebrug
Bergschenhoek
5:32
2
Nadia Hogebrug
Bergschenhoek
5:46
J, MOLENLOOP KIDSR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niek van Velzen
Honselersdijk
7:37
www.uitslagen.nl
22-04-2019 22:40