Uitslagenlijst Zjwamer Paosloup

Swalmen - Maandag 22 april 2019

0.5J, 500M KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Rozema
1:51
2
Diek Gielens
1:57
3
Wisse Ots
Swalmen
1:59
4
Vince Verlinden
Swalmen
2:06
5
Ferre Berkers
Swalmen
2:11
6
Sim Füsers
Swalmen
2:15
7
Vince de Jong
Swalmen
2:28
8
Dean Schmitz
2:30
9
Raf van der Linden
2:35
10
Kenzo Vonk
Belfeld
2:41
11
Pelle Karijodinomo
2:43
12
Jari Joosten
Swalmen
2:44
13
Sylt Leppers
Swalmen
3:19
14
Ivo Vonk
Belfeld
3:20
15
Wiek Smeets
Swalmen
3:44
16
Noah Ament
Swalmen
3:47
17
Silven Lemmen
3:48
18
Liam de Hoog
3:57
0.5M, 500M KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joes Mooren
Swalmen
1:58
2
Nina Lankes
Swalmen
2:03
3
Eefke Jansen
Swalmen
2:17
4
Sophie Pardoel
Swalmen
2:19
5
Tessa Kuipers
Roermond
2:19
6
Janna Simons
Swalmen
2:20
7
Naomi Wanten
2:23
8
Elin Houben
Swalmen
2:25
9
Chayenna Koopmans
Reuver
2:32
10
Jet Engelen
2:34
11
Iris Kuipers
Roermond
2:42
12
Sem Evers
Reuver
2:46
13
Elle-Noor van Melick
Swalmen
2:48
14
Lotte Heijmans
4:01
15
Lois Lemmen
4:25
1.0J, 1KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joel Etienne
Duitsland
3:05
2
Roi Schoemakers
Posterholt
3:23
3
Gijs Deckers
Swalmen
3:25
4
Ties Geraedts
Swalmen
3:25
5
Niels van Eck
Swalmen
3:53
6
Kyano Massa
3:55
7
Raf Wolters
Roermond
4:02
8
Myka Diederen
Haelen
4:05
9
Koen Deckers
Swalmen
4:05
10
Beau Richter
4:07
11
Jip Meerbeek
4:08
12
Mees Krantz
4:15
13
Finn Maessen
4:25
14
Kiano Konings
Swalmen
4:28
15
Tren Geerlings
Swalmen
4:36
16
Jesse Berkers
Swalmen
4:37
17
Ruben Konings
Swalmen
4:37
18
Tristan Mestrom
Roermond
4:38
19
Sjoerd de Jong
Swalmen
4:39
20
Dean Peters
Swalmen
4:41
21
Levi Groothausen
Roermond
4:49
22
Collin Schaefer
6:04
23
Tren Engelen
6:04
1.0M, 1KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna van der Velden
Tegelen
3:32
2
Charlotte Lange
Duitsland
3:37
3
Sofie Rozema
3:44
4
Anne gommans
Swalmen
4:07
5
Juulke Jansen
Swalmen
4:07
6
Janna Lankes
Swalmen
4:12
7
Timme Mooren
Swalmen
4:13
8
Emma van Eeuwijk
Swalmen
4:15
9
Lizz Peters
Swalmen
4:23
10
Luus Gielens
Swalmen
4:24
11
Theisje Schouren
Swalmen
4:26
12
Nine Aarts
4:28
13
Maud van Eeuwijk
Swalmen
4:35
14
Madelon Mestrom
Roermond
4:36
15
Noa Zanders
4:40
16
Anne Geraedts
Nederland
4:41
17
Yara Diederen
Haelen
4:41
18
Mette Houben
Swalmen
5:16
2.5J, 2.5KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Hendrikx
Venlo
8:43
2
Ties Geraedts
Swalmen
9:12
3
Koen Meerbeek
9:31
4
Stan Geraedts
Nederland
11:19
2.5M, 2.5KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Rijk
9:55
2
Lynn Diederen
Haelen
10:15
3
Zoë Zanders
10:26
4
Eline Konings
Swalmen
10:45
5
Liv Vries
10:49
6
Sam Jansen
Swalmen
10:49
7
Jelleke Schrijvers
11:33
8
Lilli Pelz
Duitsland
12:12
9
Florian Pelz
Duitsland
13:09
5M-, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Lambregts
Swalmen
15:27
2
Teun Duisters
15:54
3
Sten Hoeijmakers
18:14
4
Joep Baetsen
Nederland
18:40
5
Thijs Beurskens
Nederland
18:56
6
Guus Ummenthun
Sevenum
19:03
7
Tom Smetsers
19:11
8
Kay Thijssen
20:27
9
Jelle Schell
Swalmen
21:53
10
Sjuul Thomassen
22:51
11
Chris Rozema
23:14
12
Anass Tissir
Roermond
24:02
13
Marcin Olczak
Swinice Warckie
24:56
14
Tim Vaessen
25:49
15
Rens Geerlings
27:38
5M+, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olav Nieuwenhuis
Tegelen
18:33
2
Harald Lange
Duitsland
18:50
3
Eduard Wanten
Beesel
19:00
4
Daniel Schmitz
Duitsland
19:19
5
Jan Hermkes
19:53
6
Jan Suylen
Roermond
20:55
7
Harald Gubbels
21:05
8
Danny Boskemper
Baarlo Lb
21:09
9
Jos de de Vries
Swalmen
23:31
10
Luc Clumpkens
Swalmen
24:10
11
Wim Crijns
24:47
12
Jan Delissen
25:01
13
Robert Hirsch
Roermond
25:01
14
Lex - Ruby Hoefnagels
Swalmen
25:16
15
Twan van Gestel
Swalmen
25:27
16
Joof Oosterbaan
Roermond
27:13
17
Pascal Wanten
27:30
18
Frits Peeters
27:30
19
Jos van de Mortel
Overhetfeld
28:57
20
Gé Krekelberg
Herkenbosch
30:01
21
Ger Janssen
Tegelen
30:12
22
Frits Houben
Tegelen
30:48
23
Sjra Puts
Swalmen
37:01
5D-, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Nieuwenhuis-Gielen
Tegelen
19:04
2
Isabel Rozema
23:14
3
Amy Piepers
Swalmen
23:22
4
Justyna Kaluza
Glucholazy
24:50
5
Cathelijn Ots
Swalmen
25:01
6
Katja America
Swalmen
25:01
7
Loes Everaerts
Belfeld
25:27
8
Jenny van den Heuvel
Swalmen
26:40
9
Hester Hirsch
Roermond
27:06
10
Yvon Tellekamp
27:35
11
Marjolijn Rutten
28:10
12
Sem Theuniszen
Swalmen
29:57
13
Yasminca Britsemmer
29:57
14
Millie Dingelstad
Swalmen
30:59
15
Jennifer Smeets
Herkenbosch
37:01
5DM+, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabrena Hausmann
Duitsland
23:28
2
Inge kwant
Posterholt
26:12
3
Andrea Pelz
Duitsland
30:54
4
Stéphanie Puts- Lebon
Swalmen
37:02
10M-, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik van den Heuvel
Swalmen
38:36
2
Jasper Goedhart
Arnhem
39:46
3
Alexander Doffek
Korschenbroich
41:34
4
Marijn Thijssen
42:07
5
Tim Tonnaer
43:22
6
Siem de Vlieger
45:21
7
Ruud Smeets
47:14
8
Johan van de Mortel
48:52
9
Roel Roumen
Thorn
50:08
10
Maciej Drabczyk
Sittard
50:18
11
Wim van Thoor
België
52:53
12
Lars Pasch
Venlo
54:24
13
Michael koopmans
Reuver
55:50
10M+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Linders
Venlo
34:38
2
Pascal Hodselmans
Belfeld
40:07
3
Florian Franek
Mönchengladbach
40:16
4
Wim Teeuw
42:41
5
Stefan Leppers
Swalmen
43:55
6
Patrick Goertz
Roermond
46:14
7
Hans van Houts
Swalmen
47:56
8
Menne Maynard
48:06
9
Hans Flekken
49:45
10
Peter Ohlert
Duitsland
51:32
11
Johan Roos
Venlo
52:05
12
André van Elferen
Beesel
52:23
13
Ton Cranen
Heythuysen
54:19
14
Stan Konings
Swalmen
54:24
15
Pierre Boonen
Haelen
54:27
10D-, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marijke König
Düsseldorf
45:21
2
Janine Mlinarsky
Mönchengladbach
47:28
3
Curly Rudolph
Venlo
51:30
4
Chiara Berben
België
52:53
5
Geertje Houben
Swalmen
59:35
10D+, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexandra Schwartz
Duitsland
40:29
2
Nancy Wisotzki
Venlo
48:04
3
Carmen Meerbeek
50:26
4
Chantal Janssen
Tegelen
50:35
www.uitslagen.nl
22-04-2019 16:06