Uitslagenlijst 4Mijl van Diever

Diever - Zondag 21 april 2019

MSEN, 4 MIJL HARDLOPE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik bolding
Start '78
19:45
2
Finn van Pijkeren
Middelstum
24:07
3
Mark de Leeuw
Ruinerwold
24:21
4
Gerwin in 't Veld
Groningen
24:26
5
Dennis Brandenburg
Steenwijk
24:40
6
Wouter Broerse
Lutjegast
27:29
7
Eelco de Groot
Assen
27:57
8
Marco Bosma
Heerenveen
28:21
9
Henk Popken
Appelscha
28:24
10
Erik Bakker
Groningen
28:32
11
Andres Faber
Beilen
29:17
12
Jurjen van Terwisga
Sneek
29:21
13
Gerrit Duits
Groningen
29:56
14
Tieme Dongstra
Diever
29:56
15
Alex Faber
Utrecht
29:59
16
Marco Post
Appelscha
30:15
17
Rens van Os
Zwolle
31:00
18
Egbert Kuiper
Nieuweroord
31:03
19
Ingmar de Jong
Appelscha
31:35
20
Kyle Inwards
Assen
32:20
21
Wim visscher
Anloo
32:29
22
Remco Claus
Emmen
33:25
23
Guido van Driel
Assen
40:34
24
Paul Nap
Beilen
40:36
25
Joran Doornbos
Appingedam
40:47
26
Micah Doornbos
Appingedam
40:51
27
Bert Otten
Zuidlaren
40:53
28
Rick visscher
Wagenborgen
47:08
29
Izak Venema
Havelterberg
51:25
M40, 4 MIJL HARDLOPE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Pieter Venema
NOP
23:06
2
Arie de Jong
Oosterwolde
23:57
3
Richard Aalders
Nietap
24:38
4
Albert Mussche
Nieuwleusen
24:56
5
Michel Wierbos
Nieuwleusen
26:03
6
Fjodor van der Sluijs
SV Veendam
26:46
7
Barry Willems
Beilen
27:10
8
Henk Sijbranda
Ureterp
28:54
9
Dick Van Os
BB lopers
31:03
10
Richard Buitenga
Heerenveen
31:45
11
Hendrik Hoekstra
Joure
32:10
12
Vincent Mol
Diever
36:08
13
Toon vernooij
Darp
36:16
14
Jan Jacob Koornstra
Heerenveen
38:02
15
Albert Jan Luth
Meppel
40:25
M50, 4 MIJL HARDLOPE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Venhuizen
Wagenborgen
22:52
2
Jappie Doller
Friesland
25:14
3
Jan Beldman
Dalfsen
27:22
4
Lucas Buikema
Groningen Atletiek
28:08
5
Siem Hiemstra
LSV Invictus
29:33
6
Jan Schutte
Sibculo
29:47
7
Jan Snijder
Nieuwleusen
30:04
8
Eeuwe Schot
Drachten
31:09
9
Arend Grit
DOS
31:16
10
Ronnie veen
Wolvega
32:26
11
Henry Kouwen
Nieuwleusen
33:13
12
Jan de Jonge
Groningen
34:45
13
Gert Dekker
Assen
35:29
14
Alwin Hassel
Appingedam
37:50
15
Marten Kingma
Friesland
38:00
16
Harry Prins
Beilen
40:08
17
Klaas J. van der Ploeg
Lemmer
42:03
18
Theo Runia
Friesland
44:32
M60, 4 MIJL HARDLOPE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Stolker
Start '78
29:51
2
Bert Gierveld
Assen
32:49
3
Anne Bartelds
Start '78
34:24
4
Jan van der Molen
Loopgroep Nienoord
35:01
5
Djurre Johannes van der S
Friesland
36:21
6
Johan Meinen
Havelte
36:34
7
Karst Anema
Friesland
36:38
8
Rense Zwerver
Leeuwarden
36:46
9
Wijbrand de Groot
Veenwouden
39:19
10
Jan Panhuis
Friesland
39:19
11
Femme de Bruin
Friesland
43:30
12
Wietse van der Heide
Katlijk
52:55
13
Reinder Sinnema
Friesland
55:42
14
Jan van der Hoek
Friesland
59:18
VSEN, 4 MIJL HARDLOPE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Veldkamp
Groningen
28:04
2
Marielle Lensen
HAC '63
29:40
3
Robin Nijholt
AV Heerenveen
30:00
4
Lara tullenaar
's-Gravenhage
31:48
5
Susanne de Leeuw
Heerenveen
32:11
6
Trienke Moes
Appelscha
32:23
7
Sia Pasveer
Oosterwolde
32:26
8
Tessel van der Ploeg
Delft
37:42
9
Kim de Jong
Appelscha
37:52
10
Nienke de Lange
Havelte
38:28
11
Mireille Beukers
Diever
39:01
12
Karin Kemper
Zuidlaren
41:00
13
Samantha Oosterwijk
Nieuwegein
42:01
14
Marieke Holtrop
Lutjegast
42:16
V35, 4 MIJL HARDLOPE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corina Wierbos
Nieuwleusen
29:00
2
Carolien Meloni
LSV Invictus
34:05
3
Trees Bloksma
Berltsum
37:19
4
Meta bloksma
Ede Gld
37:48
5
Marieke Blauw
Assen
40:24
6
Nicolette Luth-Koops
Meppel
40:25
7
Loes Kroezen-Wessels
AAC '61
40:35
8
Lydia Doornbos
MarathonPlus
40:53
9
Cynthia de Wit
Zwolle
42:25
10
Mirjam Dekker
Arnhem
46:18
V45, 4 MIJL HARDLOPE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeanine Santing
Wapse
32:44
2
Ina Schuitema
Appingedam
33:36
3
Lize Talsma
Tijnje
36:50
4
Lydia Hoorn-Murris
Zwolle
39:15
5
Patricia de Vries
Uffelte
39:32
6
Linda Dekker
Assen
40:55
7
Janneke van der Woude
Zuidlaren
41:02
8
Liesbeth Kooistra
Wijnjewoude
41:21
9
Anita van der Wal
Friesland
42:25
10
Annet Bos
Wijster
44:22
11
Anita Meter
Appingedam
44:49
12
Edith Slager
Start '78
45:26
13
Yke Wijbenga
Loopgroep Hugo Veenker
55:42
V55, 4 MIJL HARDLOPE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van Galen
Start '78
30:50
2
Frouwkje Herder
Ravenswoud
36:46
3
Tiny Veen-Dijksma
Start '78
37:21
4
Inge Helder
AV Heerenveen
37:23
5
Neel van Mourik
Ravenswoud
39:57
6
Mattie de Boer
Appelscha
41:43
7
Anita Schuurhuis
Zwolle
42:13
8
Colina van der Heide
Katlijk
52:55
www.uitslagen.nl
21-04-2019 22:32