Uitslagenlijst Zwemloop Breda

Breda - Zondag 21 april 2019

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Baeyens
Wechelderzande
49:49
2
Ben De Wolf
Kalmthout
50:09
3
Chris Steenbakker
TVB
50:57
4
Siebe De Winter
Brasschaat
51:47
5
Sander Rullens
TVB
1:01:45
6
Johnno van Boesschoten
Ironmanagers Nederland
1:03:15
7
Mark van Aert
TVB
1:05:05
8
Kelvin Mol
Breda
1:05:09
9
Peter Vernhout
Ulvenhout
1:06:45
10
Joel Patty
Terheijden
1:06:58
11
Jasper Manschot
Rotterdam
1:09:05
12
Martijn Schoormans
Tilburg
1:09:14
13
Vaughn BIllingy
Barendrecht
1:13:52
14
Stijn Rovers
Breda
1:15:09
15
Gijs de Kort
Breda
1:16:50
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Baelus
Oud-Turnhout
53:52
2
Christophe Castermans
Tongeren
55:53
3
Harry Cornet
Werkendam
56:12
4
Freek van Zoest
TTL
59:33
5
Kristof Alen
Hoogstraten
1:00:26
6
Robert Hol
FusionTEAMnl
1:02:32
7
Jeroen Geboers
Hove
1:04:58
8
Marco Scholten
Ermelo
1:07:11
9
Bart Vandamme
Meer
1:08:23
10
Gerd Martens
Hoogstraten
1:09:51
11
Harry Biemans
Tilburg
1:09:58
12
Gert-Jan Reus
Netersel
1:18:39
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van der Ree
Leiden
1:16:07
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Jong
Bergen op Zoom
1:10:11
2
Kobus Botman
adsv Dynamica
1:19:00
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise Scheerens
Mechelen
56:02
2
Lynn Lossie
Woensdrecht
57:10
3
Diede Diederiks
EDO Sports
57:47
4
Lizzy Bastiaansen
Dongen
1:05:55
5
Marlies Wilkens
Eindhoven
1:08:40
6
Lisette Krassenburg
Rotterdam
1:10:01
7
Ilona Rullens
Rotterdam
1:10:34
8
Jono Diependaele
Jabbeke
1:10:43
9
Samantha van Aert
TVB
1:11:37
10
Britt van den Bossche
Waalre
1:15:21
11
Ilona Rullens
Rotterdam
1:16:39
12
Claudia van Roemburg
Tilburg
1:17:17
13
Danielle van Veen
Breda
1:22:01
14
Liesbet Crabbé
Herzele
1:30:17
V40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Dam
RTC
1:13:23
2
Nadège Godart
Namur
1:23:12
V60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joekie de Hoog
TVS '90
1:12:03
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syb de Jong
TVB
24:20
2
Brandon Groeneveld
Papendrecht
27:48
3
Kyan Janssens
Wuustwezel
31:24
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Marynissen
Schoten
25:53
2
Jesus Gonzalez Tejeria
Eindhoven
28:07
3
Tim Kemp
dstv Aloha
31:13
4
Rafael Fernandez Valbon
Breda
32:18
5
Sam Hellebrekers
Breda
38:04
6
Hussam Zein
Breda
41:45
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olaf Vlak
TVB
29:48
2
Joris Haest
Ironmanagers Nederland
31:20
3
Franky Van Langenhove
Kalmthout
31:30
4
Edwin van Straten
TVS '90
33:21
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Traas
De Langstraat
31:47
2
Frans Rijpers
WBTV
31:58
3
Kees Akershoek
Ouddorp Zh
32:23
4
Luc Koyen
Meer
34:10
5
Jan Boonman
Kapelle
36:11
6
Harry Oosterveen
's-Gravenhage
44:32
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Englebert
Oud Gastel
30:04
2
Lune De Meester
Loenhout
31:07
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Desaunois
Sint-Niklaas
29:15
2
Lysanne Wilkens
Utrecht
29:50
3
Maartje van Gestel
Breda
32:54
4
Susanne van der Linden
Etten-Leur
33:53
5
Sigrid Peeters
Werchter
34:26
6
Eva van Hoek
adsv Dynamica
34:50
7
Selena Poole
Vlissingen
35:04
8
Susette Lauwen
Etten-Leur
35:44
9
Tianda Donker Curtius
Schoondijke
35:59
10
Coranda Vissers
Breda
38:01
11
Lisbeth Hofkens
Wuustwezel
43:18
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Koole
adsv Dynamica
32:57
2
Chantal Verhoeff
Breda
35:37
3
Mariska charko
Breda
40:11
4
Christel Eversdijk
Breda
41:38
5
Veerle Van Looveren
Schoten
43:06
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie-Louise Smagge
Tilburg
33:38
2
Carla Van Aert
Meer
35:12
3
Christine Balkenende
Goes
37:31
4
José van Aert
Meer
38:19
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dylan Groeneveld
Papendrecht
15:26
2
Arnoud Van Langenhove
Kalmthout
15:45
3
Stijn Koole
Zoutelande
16:30
4
Olivier Klaver
Essen
17:29
5
Matti Van De Mieroop
Schoten
19:08
6
Stein Rietberg
Oost-Souburg
19:17
H14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Justin Steenkamp
Eersel
15:07
2
Glenn van Straten
TVS '90
20:09
V12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Joy van de Voorde
Middelburg
17:18
2
Sophie van Zoest
Voorschoten
27:44
V14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hasse Fleerackers
Brecht
15:24
2
Hilde Koole
Zoutelande
18:18
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Preben Fleerackers
Brecht
6:13
2
Sibe Wauters
Wommelgem
6:35
3
Stef Van den Broeck
Kapellen
7:44
4
Mik Tap
8:43
5
Tijs Van De Mieroop
Schoten
9:08
6
Raf Bouwman
TVB
9:28
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coline van den Barselaar
Middelburg
7:14
2
Lisa Koole
Zoutelande
7:34
3
Julia van Zoest
Voorschoten
9:23
DUO, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Scheurwater&Lieke de Roest
Hendrik-Ido-Ambacht
1:05:48
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexander Klaver&Nathalie Brys
Essen
30:07
www.uitslagen.nl
22-04-2019 13:17