Uitslagenlijst TenneT Lenteloop

Arnhem - Donderdag 18 april 2019

MAN, LENTELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stephan Hansen
Klingelbeekseweg 51
17:56
17:55
2
Bas Hoeijmakers
Arnhem
18:15
18:15
3
Erik Hommes
Gouda
18:30
18:29
4
Jeroen Drewes
TenneT
18:38
18:35
5
Mark Terink
Zutphen
18:58
18:58
6
Arjan Winters
Delft
19:33
19:31
7
Dave Kusters
Beuningen
19:44
19:43
8
Jakub Horcicka
Human Inference
19:47
19:45
9
Iwan te Braken
Tennet
19:54
19:53
10
Bas Simons
Lent
19:58
19:55
11
Freek Braakman
Arnhem
20:03
20:01
12
Wilfried Nijhuis
Oldenzaal
20:07
20:05
13
Han Stegeman
Giethmen
20:08
20:06
14
Sander Weitkamp
TenneT
20:18
20:16
15
Koen Eijsink
Driel
20:19
20:18
16
Jos Baan
IJsselmuiden
20:55
20:54
17
Hemmie van Deelen
Herwen
20:57
20:54
18
Remko Garssen
Arnhem
21:03
21:00
19
Thomas Klunder
Deventer
21:24
21:20
20
Mats Horstink
TenneT
21:28
21:26
21
Martijn van Heereveld
Cuijk
21:32
21:28
22
Damian Bach
Arnhem
21:37
21:33
23
Frank Spaan
Velp
21:48
21:43
24
Miro Svraka
Tennet
22:29
22:23
25
Nadew Adisu belda
Arnhem
22:30
22:25
26
Rob van Wijnen
TenneT
22:36
22:30
27
Erik Boom
Arnhem
22:46
22:38
28
Loc Leclercq
Dnv Gl
22:51
22:45
29
Gert Aanhaanen
Tennet
22:53
22:51
30
Leen Baan
Amersfoort
22:54
22:49
31
Jacques de Louwere
Human Inference
22:58
22:54
32
Cornelis Plet
Utrecht
23:04
22:54
33
Arjan Seijkens
Nijmegen
23:06
23:02
34
Thomas Puijk
Nrg
23:07
23:02
35
Norbert Oudesluijs
Elst
23:21
23:13
36
Maikel Elburg
TenneT
23:27
23:13
37
Frano Bebseler
Oosterbeek
23:30
23:25
38
Jan van der Steeg
Tennet
23:46
23:38
39
Peter Drenth
LBL Arnhem
23:47
23:44
40
Andy Greve
Dnvgl
23:48
23:40
41
Niek de Bruijn
Duiven
23:55
23:48
42
Jan Hoogstraaten
Arnhem
24:00
23:54
43
Midas Oosterwijk
Almere
24:02
23:52
44
Jan-Paul Hoekstra
Groningen
24:03
23:52
45
Pim Reuvers
Tennet
24:36
24:29
46
Jurian Driesten
Human Inference
24:42
24:38
47
Dolf van Beek
Arnhem
24:51
24:41
48
Nico Havinga
Heveadorp
24:54
24:41
49
Marcel Driessen
TenneT TSO BV
25:47
25:40
50
Martin Bonekamp
Tennet
25:47
25:41
51
Rene van den Top
Kema B.v.
25:48
25:37
52
Sjoerd Willemsen
Arnhem
26:06
25:59
53
Peeze Binkhorst
Arnhem
26:27
26:19
54
Lorcan Murray
Elst
26:32
26:24
55
Huub Sio
Maarssen
26:41
26:32
56
Waalko Dingemans
TenneT
26:46
26:33
57
Patrick Balk
Tennet TSO
27:55
27:47
58
Jacco Steffens
Tuil
28:04
27:55
59
Dick Minkema
Soest
29:25
29:18
60
Bart Vos
Kema B.v.
30:26
30:16
61
Vincent van Engelenburg
Veenendaal
30:27
30:17
62
Robin Leene
Loerbeek
31:18
31:09
VROUW, LENTELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Susan van den Berg
Arnhem
23:12
23:09
2
Lobke Heisen
Lbl
23:14
23:09
3
Annet Postma
Arnhem
24:30
24:27
4
Hilde Beukers
LBL Arnhem
27:25
27:21
5
Margriet Rouhof
Arnhem
27:31
27:21
6
Bernadette Reintjes
LBL Arnhem
28:13
28:07
7
Anique Mangnus
LBL Arnhem
28:13
28:09
8
Kristel van Mourik
Oosterbeek
29:00
28:51
9
Inge Kielen
TenneT
33:28
33:17
www.uitslagen.nl
19-04-2019 14:10