Uitslagenlijst Zomeravondcup 1

Utrecht - Dinsdag 16 april 2019

MSEN, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cameron Milne
Hellas
31:19
31:18
2
Bas Stigter
Loopgroep Aart Stigter
31:30
31:30
3
Lars Cazander
Hellas
31:58
31:58
4
Koen van Dijk
Triathlon
33:31
33:30
5
Bart Zomer
Hellas
34:54
34:53
6
Imro van Soest
Hellas
35:32
35:31
7
Steve Cardy
Phanos
35:34
35:33
8
Angelo Antonietti
Hellas
36:33
36:31
9
Fokko Smedema
Hellas
38:04
38:02
10
Jorrit Boersen
Nederlandse Triathlonbond
39:00
38:54
11
Jaco Spiering
BAV
39:06
39:02
12
Jesse van Elzelingen
Loopgroep Run-Inn Utrecht
39:27
39:23
13
Ernst Coutinho
Hellas
40:37
40:35
14
Hans de Jong
BAV
42:34
42:29
M35, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ad Sluijter
Loopgroep Aart Stigter
33:20
33:20
2
Imo Muller
Hellas
33:32
33:31
3
Sander Looymans
Loopgroep Aart Stigter
35:33
35:32
4
Merijn de Ruijter van Ste
Hellas
36:31
36:29
5
Wout van Dijk
Hellas
37:09
37:08
6
Jaap Sonnenberg
BAV
39:07
39:06
7
Pim Veldhuijzen
Clytoneus
39:18
39:15
8
Hans Hoorweg
Hellas
39:55
39:52
9
William Vrasdonk
Trecho
46:23
46:16
M40, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Almekinders
Pijnenburg
35:04
35:03
2
Maarten Vermeij
Phanos
36:10
36:09
3
Koen Overmars
Hellas
36:40
36:37
4
Boudewijn Emo
Atverni
37:24
37:21
5
Falco van Dijck
Hellas
37:50
37:48
6
Stefan Zegers
Hellas
37:58
37:55
7
Paul vd Voort vd Kleij
Hellas
39:15
39:12
8
Fabian de Jonge
Hellas
42:15
42:11
9
Cees Pierik
U-Track
43:32
43:28
M45, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Herman Verra
GAC Hilversum
37:02
37:00
2
Boudewijn Happé
Atverni
38:52
38:50
3
Dirk van Haastrecht
Hellas
39:53
39:46
4
Erik den Oude
Pijnenburg
39:50
39:46
5
Zefanja de Feijter
Clytoneus
40:04
40:00
6
Robbie van Dijk
Loopgroep Aart Stigter
40:06
40:02
7
Ruud Kamp
Phoenix
43:58
43:54
8
Wouter Verboon
Clytoneus
45:05
44:58
M50, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eric Korver
Hellas
36:12
36:10
2
Sander van der Meijs
Loopgroep Run-Inn Utrecht
38:07
38:05
3
Kees van Zantwijk
Hellas
39:29
39:26
4
Maarten de Bree
Hellas
40:01
40:01
5
Janwillem Nieboer
Altis
40:05
40:01
6
Remko Klijn
Hellas
40:04
40:03
7
Bart van Zanten
Dolichos
41:09
41:04
8
Martin van Solinge
Loopgroep Bunnik
42:38
42:34
9
André Meixner
Loopgroep Aart Stigter
42:44
42:39
10
Peter van de Broek
U-Track
43:32
43:29
11
Marco de Grauw
Hellas
47:50
47:33
12
Leendert de Vos
Atverni
48:48
48:30
M55, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rene Rensen
Hellas
40:00
39:58
2
Ernst Dörfel
Fit
43:34
43:29
3
Adriaan Oprins
Loopgroep PK
45:24
45:14
4
Peter Mochel
Hellas
45:56
45:50
5
Lex Boot
Athlos
45:58
45:50
6
Harry Boxhoorn
Fit
47:59
47:50
M60, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jose Manuel
Phoenix
40:56
40:54
2
Jos ter Brake
Atverni
42:34
42:27
3
Arthur Verstraete
Hellas
44:49
44:40
4
Peter de Groot
Pijnenburg
45:44
45:39
5
Stef Rasch
Pijnenburg
45:51
45:40
6
Rob A. Stofberg
Clytoneus
46:49
46:36
7
Edgar Cukier
Pijnenburg
51:12
51:06
8
Joost Gijsbers
U-Track
57:35
57:15
M65, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Vredendaal
Atverni
46:09
46:00
2
Jacob Brunekreef
Hellas
47:08
46:58
3
Wim van Ravenhorst
Triathlon
47:26
47:17
4
Theo Noij
De Veenlopers
47:33
47:21
5
Leks van der Horst
avVN
47:33
47:25
6
Leo van den Hoven
Clytoneus
51:22
51:08
7
Rob Plijnaar
avVN
53:16
52:59
8
Hans Oostindiën
BAV
54:22
54:15
VSEN, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hannah Oldroyd
Haag Atletiek
36:29
36:27
2
Lotte Knol
Hellas
54:22
54:07
V35, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simche Heringa
U-Track
42:15
42:12
V40, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patricia Schreurs
Hellas
36:58
36:57
V45, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Boddeke-Vossepoel
Hellas
40:37
40:34
2
Josette Voskuilen
Nederlandse Triathlonbond
45:00
44:51
3
Astrid van Tol
Trecho
45:47
45:42
V50, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruda van Zeijst
IJsselstein Ut
42:36
42:31
2
Hilda Brak
Clytoneus
50:10
49:58
V55, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Conny de Soeten
Hellas
49:01
48:46
V60, 10K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerrie Oude
Pijnenburg
48:17
48:16
2
Ellie Streppel
Hellas
49:48
49:32
MREC, 10K REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evert Manders
Utrecht
36:15
36:13
2
Rudy Kaptein
Barneveld
36:31
36:30
3
Pim Freriks
Utrecht
36:33
36:31
4
Marijn van der Meer
Utrecht
36:46
36:45
5
Jaap Norbruis
Utrecht
36:55
36:53
6
Jurjen Boog
Hellas
37:12
37:09
7
Steffen Maas
Utrecht
37:57
37:45
8
Remco van Beek
Zeist
38:06
38:03
9
Sietse Weerkamp
Utrecht
38:59
38:56
10
Lars Veldboom
Phoenix
39:08
39:05
11
Patrick van Bladel
Amersfoort
39:11
39:07
12
Casper van Schuppen
Hellas
39:25
39:19
13
Lennart de Vos
Loopgroep Bunnik
39:35
39:31
14
Michel van Kats
Loopgroep Aart Stigter
39:45
39:41
15
Steven Dalderop
Zeist
39:48
39:41
16
Hessel Schaaf
Utrecht
39:52
39:49
17
Maarten van der Worp
Werkhoven
39:56
39:53
18
Wiebe Lindijer
Doorn
40:01
39:53
19
Laurens Gijsbers
Hellas
40:11
40:04
20
Tom Ostlender
Hellas
40:37
40:25
21
Albert Stavenga
Woudenberg
40:59
40:55
22
Robert Modderman
Utrecht
41:39
41:19
23
Benjamin de Bruijn
Woerden
41:41
41:35
24
Wouter van Dokkum
Utrecht
41:43
41:38
25
Roel Lambers
Utrecht
42:01
41:53
26
Jogchum van den Berg
Driebergen-Rijsenburg
42:19
42:13
27
Stefan de Vos
Bodegraven
42:33
42:26
28
Ronald van Rooijen
Bilthoven
42:40
42:30
29
Eric van Rooijen
Utrecht
42:41
42:32
30
Tom Plat
Utrecht
42:37
42:34
31
Leendert van Dommelen
Woerden
42:35
42:35
32
Jurriaan Keijsers
Utrecht
42:51
42:37
33
Joris Vernooij
Utrecht
42:43
42:39
34
Edwin Sterk
Gouda
42:51
42:43
35
Remco Weekers
Utrecht
43:01
42:55
36
Richard Vis
Utrecht
43:08
42:58
37
Roy Molenaar
Utrecht
43:29
43:13
38
Cornelis Richter
Utrecht
43:23
43:18
39
Wouter van Beerschoten
Utrecht
43:43
43:22
40
Ronald op der Heijde
Bunschoten-Spakenburg
43:29
43:24
41
Martijn Krol
Utrecht
43:45
43:29
42
Niek Benerink
Utrecht
43:41
43:31
43
Michael Voet
Pijnenburg
43:45
43:40
44
Folkert Naeff
Loopgroep Bunnik
43:50
43:43
45
Geert Ramakers
Loopgroep Bunnik
43:51
43:44
46
Michiel Janssens
Utrecht
44:03
43:52
47
Pieter Tjerkstra
Utrecht
44:13
43:59
48
Tom Bettelheim
Utrecht
44:19
44:06
49
Siemen van Ditmarsch
Utrecht
44:27
44:15
50
Jelle Walther
Utrecht
44:39
44:20
51
Martijn Pepping
Hellas
44:43
44:30
52
Nederland
44:45
44:35
53
Louk van Looveren
Utrecht
45:00
44:38
54
Bart Fischer
Zeist
44:47
44:39
55
Mitchel Noijen
Eindhoven
45:01
44:42
56
Karel Kok
Social Mile
44:51
44:44
57
Kees Roovers
Utrecht
44:54
44:45
58
Jan Willem Tolhoek
Nieuwegein
44:51
44:46
59
Alain van Hoof
Gouda
44:55
44:48
60
Peter de Wit
Zeist
45:01
44:48
61
Jeroen Geurtsen
Loopgroep Athletic Point
44:59
44:49
62
Jelle Rietveld
Utrecht
45:01
44:50
63
Thomas van Wageningen
Utrecht
45:23
44:53
64
Maarten Burer
Utrecht
45:23
45:09
65
Nico Padding
Utrecht
45:33
45:21
66
Giacomo Invernizzi
Trecho
45:38
45:24
67
Maarten Bakker
Utrecht
45:42
45:32
68
Tijmen Henrich
Gouda
45:55
45:45
69
Cor van de Bilt
Atverni
46:21
46:09
70
Maarten Janmaat
Nieuwegein
46:34
46:17
71
Van de Hoef
Loopgroep Bunnik
46:43
46:35
72
John Toonen
Harmelen
47:02
46:47
73
Sven van Schaik
Utrecht
47:09
46:49
74
Rik Niks
Amersfoort
47:05
46:54
75
Kasper van Oort
Utrecht
47:21
47:03
76
Cees van Houten
Hellas
47:21
47:08
77
Boric Bosch
Utrecht
47:34
47:28
78
Vincent Luijnenburg
Utrecht
47:40
47:30
79
Frank Kap
Utrecht
47:51
47:32
80
Marcel Claessens
Phoenix
47:44
47:36
81
B. Naber
Utrecht
47:54
47:38
82
Dimitri van der Ark
Loopgroep Bunnik
47:52
47:41
83
Boris de Blok
Utrecht
48:16
47:55
84
Johan Smits
Houten
48:29
48:15
85
Marko Phernambucq
Utrecht
48:54
48:45
86
Siebert Knipscheer
Utrecht
49:25
49:10
87
Ron Stam
Zeist
49:53
49:42
88
Cees Van der Lee
Wijk bij Duurstede
49:59
49:42
89
Alfib Nijsse
MarathonPlus
49:53
49:43
90
Dirk Smit
Soest
50:11
49:56
91
Anton Mihalevschi
Delft
50:25
50:11
92
Ed Geerlings
U-Track
50:32
50:20
93
Wim Vermeulen
De Bilt
50:41
50:23
94
Remco van der Voort
Utrecht
50:36
50:23
95
Wiro Westerwoudt
U-Track
50:57
50:37
96
Cor Groenen
Groenekan
50:55
50:38
97
Stefan Begko
Vleuten
51:04
50:47
98
Harry Boerma
Utrecht
51:15
50:58
99
Ad Smits
Pijnenburg
51:32
51:20
100
Bas Kreukniet
Utrecht
51:43
51:28
101
Ashok Jodha
Amsterdam
51:48
51:31
102
Tjeerd Oppedijk
De Bilt
52:15
51:55
103
Michiel Noordanus
Utrecht
52:33
52:24
104
Hans Wortel
avVN
52:32
52:28
105
Kees Booij
Zeist
52:45
52:36
106
Michael Oostra
Utrecht
52:51
52:36
107
Peter van Houten
Utrecht
53:38
53:26
108
Ton Vreman
Clytoneus
54:06
53:51
109
Vincent de Blok
Utrecht
56:12
55:51
110
Yannick Bos
Hellas
56:40
56:27
111
Walter Popken
Utrecht
58:04
57:43
112
Karel Drexhage
Utrecht
58:03
57:44
113
Anton Modderman
Utrecht
59:16
58:55
114
Jan Koster
BAV
1:00:49
1:00:28
115
Clemens Koemans
Hellas
1:02:06
1:01:43
116
Ria Rijkse
Tienhoven Ut
1:02:25
1:02:03
VREC, 10K REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Charlotte Dieteren
Hellas
40:34
40:23
2
Kim Timmins
Utrecht
41:23
41:19
3
Astrid Heida
Zeist
44:29
44:17
4
Renee Kuijer
Utrecht
45:13
44:59
5
Marloes van Laarhoven
Utrecht
45:58
45:53
6
Liesbeth Lust
Utrecht
46:36
46:23
7
Rijnvis Cranenbroek
Pijnenburg
47:04
46:58
8
Esther Vinke
Hellas
47:28
47:10
9
Jitske Aans
Utrecht
47:31
47:19
10
Anneke Mijnhardt
Zeist
48:15
48:01
11
Eline van Suchtelen
Hellas
48:16
48:10
12
Rosalieke de Wit
Utrecht
48:26
48:19
13
Myrthe Lamme
Utrecht
48:49
48:29
14
Rody Aldenhoven
Woerden
48:49
48:44
15
Marloes Dijkzeul
Utrecht
49:02
48:46
16
Emmy Jongsma
Utrecht
49:09
48:53
17
Marieke Gilbers
Utrecht
49:25
49:05
18
Lotte Zaaijer
Zeist
49:28
49:15
19
Milou Thomassen
Utrecht
49:28
49:28
20
Céline van Oort
Utrecht
50:05
49:48
21
Wendy Springer
Utrecht
50:11
49:56
22
Marieke van Dijk
Utrecht
50:19
50:03
23
Mirthe van Erp
Utrecht
50:37
50:18
24
Maaike Grevelink
Utrecht
50:55
50:36
25
Kim Leliveld
Gouda
51:12
50:52
26
Eva de Vroome
De Bilt
51:27
51:09
27
Evelyn Velema
Loopgroep Bunnik
51:44
51:27
28
Karin Tolsma
Utrecht
51:43
51:28
29
Loes Lanting
Hellas
52:05
51:45
30
Anne Draper
Alkmaar
52:23
52:02
31
Nicky Wijsen
Amsterdam
52:41
52:23
32
Annemieke Homan
Utrecht
53:03
52:44
33
Janneke van Meel
Utrecht
53:26
53:08
34
Mandy de Heus
Utrecht
53:26
53:14
35
Jolanda Niemantsverdriet
Utrecht
54:29
54:07
36
Anouk Vincken
Utrecht
54:23
54:07
37
Annet Lansbergen
Utrecht
54:33
54:11
38
Evelien van der Meel
Utrecht
54:31
54:12
39
Ria de Peuter
Hellas
54:52
54:32
40
Nicole Wijnberg
Utrecht
54:55
54:33
41
Pien Spoor
Utrecht
54:53
54:34
42
Birgit Henrich
Delft
54:53
54:39
43
Laura Spijkerman
Utrecht
56:41
56:19
44
Odile Scholte
Hellas
56:48
56:30
45
Caroline Bulthuis
Utrecht
58:02
57:40
46
Chantal Schumacher
Utrecht
58:42
58:19
47
Onbekend
Utrecht
59:59
59:35
48
Manon Leemen
Utrecht
1:00:06
59:42
49
Mandy van Poortvliet
Utrecht
1:00:06
59:42
50
Sharmila Basdew
Utrecht
1:00:15
59:51
51
Marlies Hofland
Utrecht
1:00:07
59:53
52
Femke van Doorn
Zeist
1:00:18
59:54
VSEN, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlou Bijlsma
Hellas
18:25
18:24
2
Eline Peterse
Hellas
20:02
20:01
3
Roos Staps
Triathlon
21:34
21:32
4
Ilse Rietberg
Hellas
23:59
23:57
5
Jetske Touw
Hellas
24:19
24:16
V35, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chantal Berga
Hellas
19:36
19:35
2
Marianne Klanker
Phanos
23:03
23:01
V45, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christel Breton-Verberk
Fit
25:21
25:15
MSEN, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Bakker
Triathlon
15:07
15:07
2
Dirk van Sijpveld
VAV
15:42
15:41
3
Mohamed Jeylani
Hellas
16:16
16:16
4
Alex Kling
Ede Gld
16:20
16:19
5
Alex da Conceicao Frederico
Hellas
16:37
16:36
6
Cornelis Scheltinga
Apeldoorn
16:45
16:45
7
Iker Bruggink
Phoenix
19:17
19:13
M35, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Res
Hellas
16:31
16:30
2
Wijnand Van der Bok
Loopgroep Run-Inn Utrecht
16:57
16:57
3
Juan Cuervo-Arango
Hellas
17:02
17:01
4
Marc Boes
Hellas
17:25
17:24
5
Jaap Vink
Phoenix
17:38
17:37
6
Jeroen v.d. Meer
Atverni
20:10
20:07
7
Mark Eerenberg
Phoenix
20:11
20:08
8
Dies de Dreu
Hellas
20:17
20:13
M45, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Wielaard
AV Gouda
16:26
16:26
2
Bernard te Boekhorst
Phoenix
17:15
17:14
3
Iwan Breton
Fit
18:20
18:18
4
Michel Verheezen
Fortuna
20:03
19:59
5
Matthieu Schenk
Hellas
24:27
24:22
M55, RUNNERSW 5K WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aart Stigter
Loopgroep Aart Stigter
17:44
17:43
2
Bert Kamphorst
Phoenix
19:20
19:18
3
Jan Jansen
Loopgroep Aart Stigter
19:59
19:58
4
Vincent van Leent
Pijnenburg
21:31
21:29
5
Ton de Goijer
Loopgroep Aart Stigter
21:54
21:52
MREC, RUNNERSW 5K REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jermo Janmaat
Utrecht
16:42
16:40
2
Tobias Bakker
Hellas
17:22
17:21
3
Jeroen Koelewijn
Bunschoten-Spakenburg
17:28
17:26
4
Jordy van der Linden
Hilversum
17:40
17:38
5
Thomas Sijtsma
Hellas
18:12
18:11
6
Ruben van Eijk
Utrecht
18:22
18:15
7
Kevin Ockeloen
Utrecht
18:17
18:16
8
Jaap Tijssen
Kesteren
18:30
18:28
9
Lom van der Meulen
Utrecht
18:32
18:29
10
Björn Van Rooij
IJsselstein Ut
18:37
18:35
11
Teun van Woerkom
Utrecht
18:38
18:36
12
Marcel Brosens
Utrecht
18:55
18:54
13
Erik van Holland
U-Track
18:58
18:55
14
RW Gosselink
19:21
19:18
15
Boet Hoitink
Utrecht
19:23
19:20
16
Coen Sweers
Utrecht
19:32
19:28
17
Chung Hwa Chao
Hellas
19:36
19:34
18
Roeland Bentvelzen
Hellas
19:40
19:38
19
Roy Sijgers
Utrecht
19:54
19:52
20
Eric Christiaan
Houten
19:57
19:56
21
Paul Vonk
Utrecht
19:59
19:57
22
Nick Cursie
Hellas
20:00
19:57
23
Reinier van Dijken
Geldermalsen
20:00
20:00
24
Levi Arts
Hoevelaken
20:09
20:05
25
Joep Sinke
Utrecht
20:13
20:11
26
Thjum Arts
Utrecht
20:22
20:19
27
Gerben de Graaf
Utrecht
20:43
20:37
28
Hannes Boeckhout
Utrecht
20:45
20:41
29
Ben Morgan
Utrecht
20:55
20:50
30
Dave Harmsworth
Utrecht
20:53
20:50
31
Kjeld van Hees
Utrecht
20:57
20:54
32
Martin Horstynck
Utrecht
20:59
20:58
33
Jan Koelewijn
Bunschoten-Spakenburg
21:10
21:05
34
Kees Prins
Sliedrecht
21:20
21:17
35
Sverre van Ginneken
Utrecht
21:54
21:51
36
Arjan Alkema
Utrecht
21:55
21:52
37
Jonathan Maduro
Utrecht
22:20
22:15
38
Ruben Post
Groningen
22:20
22:16
39
Huub Zwart
Bunnik
22:31
22:22
40
Eric-Paul Sistermans
Utrecht
22:36
22:26
41
Olaf Rijnboutt
Hellas
22:39
22:34
42
Ronald Tukker
Typhoon
22:37
22:34
43
Michiel Faber
Utrecht
22:42
22:34
44
Swen Adriaensen
Hellas
22:40
22:37
45
Gerard Cillessen
Hellas
22:50
22:42
46
Paul van Reeuwijk
Fit
23:08
23:02
47
Matthijs Galesloot
Phoenix
23:10
23:05
48
Kevin van de Brand
Utrecht
23:46
23:39
49
Yuri Stoutjesdijk
Utrecht
23:57
23:50
50
Mike Osnabrugge
Utrecht
24:02
23:52
51
Ed van den Brink
Houten
24:18
24:14
52
Henk Blom
Bunnik
24:23
24:16
53
Paul Wouters
Utrecht
24:29
24:20
54
Mark Schurink
Utrecht
24:35
24:27
55
Joost Sanderse
Utrecht
24:53
24:47
56
Krijn Spaapen
Utrecht
25:32
25:25
57
Joram van Kaam
Doorn
25:46
25:39
58
Johan van Luijn
Loopgroep Bunnik
25:53
25:47
59
Vincent Janssen
Utrecht
26:59
26:55
60
Joost Spaapen
Utrecht
27:36
27:29
61
Rudi de Reuver
Utrecht
27:48
27:41
62
Harrie Berrens
Bilthoven
28:51
28:43
63
Frank Borree
Phoenix
28:59
28:50
64
Pieter van Alphen
Houten
31:05
30:59
65
Herman van der Meer
Utrecht
32:41
32:33
66
Johan van Santen
avVN
34:05
33:59
VREC, RUNNERSW 5K REC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Meriel Hamburger
Hellas
20:10
20:08
2
Lenja Witlox
Hellas
20:19
20:17
3
Merel Goedkoop
Utrecht
21:06
21:03
4
Daphne Maas
Utrecht
21:26
21:24
5
Renée Eigenbrood
Utrecht
21:54
21:51
6
Belinda Meusen
Hellas
22:16
22:10
7
Annelien van Holland
Utrecht
22:34
22:31
8
Merle Vrooijink
Utrecht
22:36
22:31
9
Karen Eshuis
Utrecht
22:38
22:35
10
Wanda Sloos
Nieuwegein
22:44
22:39
11
Emmy Koeleman
Utrecht
23:14
23:10
12
Yara van Dee
Phoenix
23:56
23:53
13
Nina van Eijk
Amstelveen
24:10
24:06
14
Judith van Beek
Utrecht
24:39
24:32
15
AM Reitsma
Loopgroep Bunnik
24:40
24:35
16
W. Hermeler
Utrecht
24:40
24:35
17
Hubertine Hingstman
Loopgroep Houten
24:47
24:42
18
Annebeth Roor
Utrecht
24:52
24:48
19
Veerle Dijenborgh
Zeist
24:55
24:49
20
Inge Phernambucq
Bunnik
24:59
24:51
21
Shiva Zanoli
Hilversum
25:00
24:53
22
Marjolein Schotman
Utrecht
25:00
24:53
23
Willemieke Visscher
Utrecht
25:02
24:55
24
Sarah de Maakes
Utrecht
25:19
25:15
25
Maike Gieling
Bunnik
25:22
25:17
26
S.J. Nieuwenweg
Driebergen-Rijsenburg
26:11
26:03
27
Carina van Roekel
Utrecht
26:13
26:07
28
Jorinde Crum
Doorn
26:20
26:12
29
Jolanda van Ginkel
Utrecht
26:18
26:12
30
Dagmar Ouweneel
Utrecht
26:28
26:24
31
Eva Boerboom-Schuurmans
Loopgroep Bunnik
27:05
26:59
32
Gertruud van Rossum
Loopgroep Aart Stigter
27:12
27:03
33
Heleen Lanters
Zeist
27:17
27:12
34
Barbara Donker
Zeist
27:41
27:36
35
Catarina Capelo
Nieuwegein
27:45
27:39
36
Sharon Welgraven
Utrecht
28:01
27:54
37
Karin van der Linden
Utrecht
28:10
28:01
38
Pat van Leeuwen
Hellas
28:08
28:03
39
Martine van Roshum
Loopgroep Bunnik
28:42
28:36
40
Marjon Van Egmond
Bunnik
29:10
29:04
41
Lola van Kaam
Doorn
29:18
29:10
42
Raihana Rahmatullah
Utrecht
29:18
29:11
43
Nathalie Planije
Utrecht
29:21
29:11
44
Hellen Winkelmolen
Utrecht
29:43
29:32
45
Evelien de Boer
Atverni
29:56
29:47
46
José Smits
Pijnenburg
29:57
29:52
47
Marianne Nijenbanning
Utrecht
30:43
30:38
48
Tosca Boot
Gent
31:03
30:54
voorlopige uitslag
www.uitslagen.nl
10-05-2019 22:53