Uitslagenlijst PLUS Kleffenloop

Overloon - Zondag 14 april 2019

M-5, 250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Faiza Hendriks
Overloon
1:42
1:41
2
Pleun van Kessel
Overloon
1:48
1:47
3
Daantje van Raaij
Overloon
1:51
1:51
4
Sam Lamers
Boxmeer
1:54
1:53
5
Geertje van Son
Overloon
1:58
1:56
6
Anouk Janssen
Overloon
1:59
1:58
7
Noor Janssen
Overloon
1:59
1:58
8
Dide Verbeeten
Oeffelt
2:05
1:59
9
Lente Lamboo
Nijmegen
2:39
2:34
10
Merel Lamboo
Nijmegen
2:39
2:34
11
Jinthe van den Heuvel
Bakel
2:42
2:40
12
Ilse de Lang
Cuijk
2:53
2:53
13
Krissy Stals
Overloon
3:24
0:14
14
Evi Lamers
Boxmeer
4:19
4:14
15
Bliss Hendriks
Overloon
4:56
4:49
16
Nora Rolff
Stevensbeek
5:49
5:43
17
Anna Rolff
Stevensbeek
6:21
6:14
J-5, 250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Wilmsen
Overloon
2:00
1:59
2
Wout van den Heuvel
Bakel
2:01
1:59
3
Kai Rost
Sint Anthonis
2:01
2:01
4
Stan Arts
Venray
2:11
2:09
5
Joey Beerkens
Overloon
2:13
2:12
6
Jens Brands
Overloon
2:18
2:17
7
Sjoerd Litjens
Overloon
2:19
2:18
8
Jelle Verbeeten
Oeffelt
3:31
3:24
J6-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk van Rossum
Gennep Atletiek
3:54
3:52
2
Jens Rooijakkers
Overloon
4:30
4:29
3
Hidde van Mierlo
Boxmeer
4:31
4:28
4
Lasse Hartog
Sporting Boxmeer
4:42
4:39
5
Wout Fransen
Overloon
4:44
4:42
6
Dirk Nabuurs
Overloon
4:45
4:42
7
Luuk Borghs
Overloon
4:57
4:52
8
Bram Schraven
Sporting Boxmeer
5:01
4:57
9
Bram Nabuurs
Overloon
5:04
5:00
10
Jordy Jenniskens
Heide
5:18
5:17
11
Lars Wilmsen
Overloon
5:24
5:22
12
Sem van Kessel
Overloon
5:27
5:24
13
Tim Teunissen
Overloon
5:30
5:27
14
Tim de Haas
Overloon
5:34
5:31
15
Danny Jenniskens
Heide
5:38
5:36
16
Daan Vissers
Overloon
5:49
5:47
17
Christoph Broens
Boxmeer
5:54
5:50
18
Luuk Vissers
Overloon
6:20
6:16
19
Luuk van Raaij
Overloon
6:43
6:39
J9-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruurd Ermens
Overloon
3:27
3:25
2
Daniel Tijssen
Horst
3:29
3:28
3
Sem Nillessen
Sporting Boxmeer
3:36
3:35
4
Jorn Wijnen
Vianen Nb
3:37
3:36
5
Teun Klein Ovink
Overloon
3:55
3:54
6
Ties Janssen
Venray
4:06
4:04
7
Peer Janssen
Venray
4:15
4:15
8
Jesper Hartog
Sporting Boxmeer
4:16
4:14
9
Niels Hendriks
Vierlingsbeek
4:22
4:20
10
Marijn Verhofstad
Sporting Boxmeer
4:54
4:52
11
Adam Lulko
Sporting Boxmeer
5:40
5:37
J13+, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jordi Tijssen
Horst
2:56
2:56
2
Tim Hendriks
Sporting Boxmeer
3:34
3:33
3
Kuba Lulko
Sporting Boxmeer
3:37
3:35
M6-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amylia van der Wijst
Deurne (Belgie)
4:36
4:33
2
Diana van der Wijst
Deurne (Belgie)
4:47
4:44
3
Lejla van der Wijst
Deurne (Belgie)
4:49
4:45
4
Ise Schraven
Boxmeer
4:57
4:52
5
Saar Hendriks
Overloon
5:06
5:04
6
Jante van Son
Overloon
5:26
5:24
7
Sofie Verduin
Overloon
5:28
5:27
8
Hannah Broens
Boxmeer
5:55
5:51
9
Mila Kuenen
Overloon
6:31
6:30
M9-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chayel Bletterman
ATV Venray
3:29
3:28
2
Faye van Oorschot
GAC Gemert
3:53
3:53
3
Jip Vloet
Overloon
4:04
4:02
4
Manu Postma
Vierlingsbeek
4:04
4:02
5
Britt Loonen
Sporting Boxmeer
4:10
4:07
6
Doortje Akkermans
Maashees
4:24
4:19
7
Sanne Essing
Haarlem
4:39
4:39
8
Demy Tunnissen
Sporting Boxmeer
4:57
4:54
9
Laura van der Wijst
Deurne (Belgie)
5:02
5:00
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sjors Thielen
ATV Venray
17:20
17:20
2
Samson Amine Gebretens
AZC
19:04
19:03
3
Roy Dennemans
ATV Venray
19:15
19:14
4
Daan Klein Ovink
Overloon
23:03
23:00
5
Dennis van Tetering
ATV Venray
24:21
24:18
6
Seppe Mulders
Gennep
25:11
25:08
7
Hes Jozephs
Sint Anthonis
25:13
25:12
8
Tom Graat
Sporting Boxmeer
27:59
27:58
9
Jesse Cruijsen
Oeffelt
28:13
28:03
10
Zaheer Ahmed
AZC
28:23
28:21
11
Twan Bloemen
Overloon
30:38
30:33
12
Rick Swertz
Boxmeer
36:20
36:13
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christian Bakker
Cifla
17:50
17:50
2
Jean-Pierre Louvet
Cuijk
19:06
19:05
3
Andrzej Lulko
Boxmeer
19:50
19:49
4
Thijs Joosten
Venray
19:52
19:51
5
Dave Peters
Maashees
21:20
21:16
6
Jaap Mulders
Gennep
21:29
21:27
7
Dieter van der Wijst
Belgie
21:31
21:22
8
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
22:35
22:34
9
Rene Aben
Sporting Boxmeer
28:07
28:00
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frans Deenen
ATV Venray
19:24
19:23
2
John de Rooij
ATV Venray
19:30
19:28
3
Geert Linders
ATV Venray
19:56
19:56
4
Andy Verhoeven
Eindhoven Atletiek
20:46
20:46
5
Marcel van Elst
Boxmeer
21:37
21:35
6
Eric Sommers
Sporting Boxmeer
21:41
21:39
7
Bart Mulders
Cifla
23:19
23:18
8
John Weijs
ATV Venray
23:38
23:34
9
Jan Vos
GAC Gemert
25:18
25:14
10
Joris Zeegers
Ledeacker
25:30
25:29
11
Jan van Haare
Beers Nb
26:04
25:59
12
Anton Gerrits
Sporting Boxmeer
26:55
26:47
13
Herman Cruijsen
Sporting Boxmeer
28:15
28:05
14
Andre Jansen
ATV Venray
28:44
28:39
15
Jan Poels
ATV Venray
28:46
28:42
16
John Weijers
Vierlingsbeek
29:53
29:50
17
Pieter Eland
Overloon
30:03
29:58
18
Frank Weimar
Best
30:30
30:22
19
Egbert Knol
35:50
35:41
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lysanne Straten
ATV Venray
23:58
23:55
2
Mieke van Berlicum
Oploo
24:27
24:24
3
Hester Vonk Noordegraaf
Overloon
25:49
25:46
4
Ramona Verhoeven
De Keien
26:14
26:10
5
Juul Peters
Maashees
26:18
26:15
6
Marie-Jose Theunissen
Groeningen
27:27
27:25
7
Jetske Janssen
Beers Nb
27:38
27:33
8
Anna Stultiens
Venray
27:55
27:52
9
Marieke Nellissen
Nijmegen
28:02
27:56
10
Yvonne Everaerts
Venray
28:09
28:03
11
Ilse van de Winkel
Overloon
28:11
28:04
12
Hylke Willems
Sporting Boxmeer
28:34
28:26
13
Aline Guarini
Nijmegen
28:45
28:36
14
Esther van den Dungen
Sint Anthonis
28:45
28:37
15
Eline van Rooij
Cuijk
28:47
28:44
16
Evi Essing
Haarlem
29:17
29:11
17
Jessie Nellissen
Haarlem
29:18
29:12
18
Merel Klomp
ATV Venray
29:43
29:36
19
Linda Wijnhoven
Nijmegen
30:45
30:36
20
Veronique Rijnen
Boxmeer
30:52
30:50
21
Clowie Creemers
Vierlingsbeek
31:55
31:46
22
Isabelle Mennema
Holthees
31:55
31:46
23
Femke van de Bosch
Venray
32:54
32:52
24
Inge van Krieken
Boxmeer
36:20
36:12
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Toni van Dinter
Tiel
23:10
23:09
2
Ellie Felten
Wijchen
24:14
24:13
3
Natasja Marcellis
Overloon
26:04
26:01
4
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
26:14
26:09
5
Yvonne Janssen
Wanroij
27:34
27:30
6
Silvia Beterams
ATV Venray
27:53
27:51
7
Marije Hartog
Sporting Boxmeer
28:06
27:59
8
Heidi Hermens
Sporting Boxmeer
28:06
28:03
9
Josephine Buskes
Sporting Boxmeer
28:35
28:29
10
Henriette Verhoeven
Olympus Land van Cuijk
28:43
28:39
11
Rita Voets
ATV Venray
28:51
28:47
12
Monica Clephas
ATV Venray
29:53
29:47
13
Britte Stultiens
ATV Venray
31:31
31:25
14
Ingrid van Lieshout
Best
32:09
32:02
15
Lenie Stempher-Arts
avVN
37:35
37:31
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Nillesen
Heijen
37:10
37:09
2
Toine Pel
ATV Venray
37:39
37:39
3
Kay Hubers
Sporting Boxmeer
41:36
41:34
4
Rudy van Kempen
Beek en Donk
45:18
45:05
5
Frans de Jong
Gennep
47:33
47:23
6
Maarten Stammen
Well Lb
47:56
47:39
7
Sander Verstegen
Well Lb
52:31
52:13
8
Rob Verheijen
Hegelsom
54:24
54:05
9
Mika Vermeulen
Leunen
54:59
54:51
10
Mehmet Sezgin
AZC
58:09
57:53
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sadik El Mourabite
Eindhoven
39:27
39:26
2
Edwin van den Woldenberg
Venray
45:06
44:59
3
Dvd Elzen
Uden
45:19
44:59
4
Daan Reijnders
Maashees
48:32
48:15
5
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
50:44
50:29
6
Thijs Arts
Castenray
50:51
50:39
7
Martijn van den Hoef
ATV Venray
52:00
51:55
8
Patrick Reijntjes
Venray
52:29
52:11
9
Ramon Tijssen
Horst
52:43
52:23
10
Arno Gerrits
Boxmeer
53:55
53:49
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Tramontina
Eindhoven
37:34
37:34
2
Mart van Rooij
ATV Venray
41:33
41:30
3
Peter Huls
Cifla
41:55
41:55
4
Rene Cornelissen
De Keien
43:48
43:48
5
Henk Kerkers
Deurne
44:10
44:04
6
Paul de Hoog
Cuijk
45:36
45:32
7
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
47:09
47:06
8
Harry Van der Borg
ATV Venray
47:29
47:28
9
Ton Weijters
avVN
47:43
47:39
10
Rob Aerdts
Siebengewald
47:52
47:48
11
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
48:00
47:58
12
Hans Roestenburg
Mariahout
48:11
47:58
13
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
49:13
49:08
14
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
49:23
49:19
15
Martin aan den Boom
ATV Venray
50:02
50:00
16
Pim Stultiens
ATV Venray
50:32
50:18
17
Jeroen Oudenhoven
Venray
50:35
50:22
18
Jos Thielen
Wanssum
50:52
50:43
19
Piet Aarts
Wanssum
51:15
51:10
20
Henk Bernards
Gennep
52:18
52:09
21
Mart Loenen
Holthees
53:01
52:51
22
Jan Kusters
Vianen Nb
53:42
53:38
23
Rene van Wijk
Vierlingsbeek
54:11
53:55
24
Wilco van der Bas
Venray
54:40
54:12
25
Peter Gijsen
Venray
55:16
55:01
26
Rene Ides
Venray
55:20
55:20
27
Danny Taminiau
Venray
56:13
55:53
28
Hennie Ahlers
Hegelsom
56:57
56:49
29
Thijs van Kempen
Westerbeek
57:24
57:09
30
Wim van Maaren
Well Lb
57:46
57:26
31
Rutger van Dooren
Venray
59:32
59:18
32
Harrie Stempher
avVN
59:42
59:35
33
Paul Versleijen
Oirlo
1:00:34
1:00:14
34
Harry Arts
Castenray
1:02:06
1:01:49
35
Marcel Loeffen
Schaijk
1:02:45
1:02:38
36
Joop Coolen
avVN
1:02:46
1:02:37
37
Rudy Claessens
Leunen
1:11:09
1:10:43
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mirte Simmelink
Eindhoven
43:43
43:39
2
Emy Hermens
Olympus Land van Cuijk
47:02
47:00
3
Marlou Siroen
Eindhoven Atletiek
48:43
48:39
4
Cindy Harteveld
Ede Gld
51:43
51:41
5
Stina Isselhorst
Hegelsom
53:02
52:43
6
Karin Bekkers
Mariahout
55:34
55:19
7
Heidi Barbier
Horst
58:10
57:50
8
Gemma Arts
Venray
58:22
58:09
9
Heidy Meeuws
Beek en Donk
1:00:00
59:44
10
Esther Alders
Bakel
1:02:29
1:02:16
11
Maaike Coenen
Groesbeek
1:03:06
1:03:04
12
Ivon Hermsen
Venray
1:05:54
1:05:33
13
Wilmie Koppes
Venray
1:08:04
1:07:38
14
Denise de Klerk
Broekhuizen Lb
1:11:28
1:11:04
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid Castricum
Cuijk
45:50
45:49
2
Mientje van Haare
Wanroij
47:49
47:47
3
Lydia Jeuken
ATV Venray
48:13
48:02
4
Marian Kerkhof
Mill
49:08
49:06
5
Rian Hebben
ATV Venray
49:16
49:12
6
Annette Philipsen
Broekhuizenvorst
49:23
49:13
7
Wilma Derks
Sevenum
49:23
49:14
8
Marlie Verlinden
Melderslo
53:10
53:01
9
Nicole van Dooren
ATV Venray
54:36
54:24
10
Francis Ermens
Leunen
54:59
54:50
11
Sandra Logtens
Overloon
57:16
56:52
12
Henny Cleef
ATV Venray
57:31
57:18
13
Sjan Cornelissen
Olympus Land van Cuijk
58:11
57:59
14
Irene vd Eertwegh
ATV Venray
58:25
58:11
15
Angela Edwards-Shotton
ATV Venray
58:50
58:37
16
Wilma Klaassen
Groesbeek
58:56
58:53
17
Ilse Kersten
Groesbeek
58:56
58:54
18
Elza Bouten
Groesbeek
58:56
58:53
19
Annemiek de Wit
ATV Venray
59:48
59:33
20
Antoinette Willems
Stevensbeek
1:02:12
1:01:46
21
Rita Snijders
Groesbeek
1:03:06
1:03:02
22
Joke Stoffelen
Groesbeek
1:04:59
1:04:57
23
Marijke Thijssen
Weurt
1:04:59
1:04:56
24
Dinie Evers-Hoogstraten
Groesbeek
1:04:59
1:04:57
25
Mireille Janssen
Stevensbeek
1:05:59
1:05:34
26
Karin Overbeek
Venray
1:08:19
1:07:52
27
Annette Schwiering
Venray
1:08:19
1:07:52
28
Bernardine de Nijs
Venray
1:11:25
1:11:01
29
Ans Stiphout
Venray
1:11:25
1:10:58
30
Antoinet Dokter
Venray
1:11:26
1:11:01
31
Trudy Reijnders
Oostrum Lb
1:11:27
1:11:00
32
Gea De Klerk
Venray
1:11:27
1:11:03
33
Marlène van Zwol
Venray
1:13:07
1:12:39
34
Edith Gubbels
Venray
1:13:08
1:12:40
MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost Bovee
ATV Venray
58:54
58:54
2
Martijn van de Pol
Boxmeer
59:07
59:06
3
Martijn de Bruijn
Nijmegen
1:19:18
1:18:56
4
Sebastiaan Eikholt
Venray
1:25:24
1:25:15
M40, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milan Perc
Cuijk
57:56
57:55
2
Pim van den Oever
Oploo
1:00:50
1:00:49
3
Joop vd Heuij
Oeffelt
1:07:50
1:07:48
4
Jurgen Engels
Olympus Land van Cuijk
1:08:24
1:08:20
5
Tom van den Berg
Sambeek
1:08:49
1:08:41
6
Mark-Jan Katz
's-Hertogenbosch
1:09:50
1:09:49
7
Marcel Janssen
Venray
1:14:54
1:14:47
8
Roy Schaeps
Boxmeer
1:18:00
1:17:54
9
Erwin Lups
Venray
1:26:54
1:26:31
M50, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Kerkhof
Olympus Land van Cuijk
56:50
56:50
2
Jos de Groot
GAC Gemert
1:01:39
1:01:37
3
Eugene Roelofs
Boxmeer
1:06:09
1:06:06
4
Frans Versteegen
Sporting Boxmeer
1:06:42
1:06:40
5
Jos Hebben
ATV Venray
1:07:44
1:07:41
6
Pieter Classens
Oirlo
1:09:20
1:09:15
7
Paul Brown
ATV Venray
1:09:48
1:09:40
8
Martien Verbeek
Sporting Boxmeer
1:11:57
1:11:46
9
Roland Hansen
Venray
1:12:41
1:12:34
10
Wil Cootjans
Kessel Lb
1:12:53
1:12:44
11
Martien Dupont
Venray
1:13:14
1:13:09
12
Willem Freriks
Venray
1:18:58
1:18:50
13
Marc Classens
Oirlo
1:20:18
1:20:07
14
Tonny Willems
Sint Anthonis
1:20:33
1:20:22
15
Jan Maessen
Venray
1:22:11
1:22:05
16
Michel Eichhorn
Nijmegen
1:23:13
1:23:06
17
Maurice Eichhorn
Well Lb
1:23:13
1:23:07
18
Marco Wijnberg
Venray
1:28:35
1:28:17
19
Hans Raafs
Venray
1:28:35
1:28:17
20
Willy Schouenberg
Vierlingsbeek
1:30:45
1:30:27
21
Hans Kerstjens
Oostrum Lb
1:32:03
1:31:52
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Romy Peters
Nijmegen
1:19:16
1:18:54
2
Valerie Spee
Venray
1:26:53
1:26:30
3
Nicole Willems
Oostrum Lb
1:26:54
1:26:43
4
Sandra Bovend ' Eerdt
Oostrum Lb
1:32:02
1:31:51
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemarie van Dongen
Oeffelt
1:20:50
1:20:43
2
Chantal van Kempen
Blitterswijck
1:26:22
1:26:14
3
Thea Verstegen
Olympus Land van Cuijk
1:32:32
1:32:10
De PLUS Kleffenloop is onderdeel van de Run Competitie -
https://www.runcompetitie.nl
Graag zien we u terug bij de volgende editie van de PLUS Kleffenloop
of op 15 september 2019 bij de Contiweb Maasheggenloop.
www.uitslagen.nl
14-04-2019 18:30