Uitslagenlijst Zier Running Lenteloop

Den Haag - Zondag 14 april 2019

K6-8, KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yldau van der Kooi
's-Gravenhage
3:59
2
Béla Blokland
's-Gravenhage
4:22
3
Elfi Kardolfer
4:33
4
Emma Kradolfer
4:43
5
Maartje Rijbering
's-Gravenhage
4:54
6
Elin Lange
's-Gravenhage
4:58
7
Oran Malone
5:01
8
Hansje Rijbering
's-Gravenhage
5:01
9
Sasha Blaise Isaac
's-Gravenhage
5:08
10
Annabel Verhagen
5:09
11
Fleur Verhagen
5:10
12
Olaf van der Schriek
's-Gravenhage
5:11
13
Laura van Barneveld
's-Gravenhage
5:13
14
Jasper Diephuis
5:17
15
Line Hage
5:18
16
Rosa Dutrieux
's-Gravenhage
5:38
17
Stella Mimica
's-Gravenhage
5:44
18
Isis Emans
's-Gravenhage
5:47
19
Timor van der Beek
's-Gravenhage
5:47
20
Mats Heinen
5:53
21
Sylke Heinen
6:00
22
Niels van Barneveld
's-Gravenhage
6:25
23
Ennio Blaise Isaac
's-Gravenhage
6:35
24
Yfke van den Eijnden
7:01
25
Mila Ghijsels
7:19
K9-11, KIDS RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sergio Koeiman
's-Gravenhage
3:22
2
Willem van der Werff
's-Gravenhage
3:26
3
Aaliyah Azerki
's-Gravenhage
3:35
4
Marit Treebusch
's-Gravenhage
3:56
5
Anne Vrolijk
4:01
6
Ole Zwetsloot
's-Gravenhage
4:13
7
Lisa Verhagen
4:23
8
Briek Rijbering
's-Gravenhage
4:24
9
Levi Weijts
's-Gravenhage
4:24
10
Maxime Kuiper
's-Gravenhage
4:56
11
Pieke van der Beek
's-Gravenhage
5:07
12
Sterre Boers
5:15
13
Victor Claassens
Wassenaar
5:20
14
Flo van den Eijnden
6:50
M5, LENTELOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tesfalem Zetesenay
16:30
2
Rene van der Stap
16:59
3
Matthijs van der Beek
Rotterdam
17:53
4
Guido van Doorn
18:00
5
Peter Roomeling
18:15
6
Barry Malone
's-Gravenhage
18:41
7
Daan Valstar
Naaldwijk
18:55
8
Michael Megos
19:09
9
Randolph Nicia
's-Gravenhage
19:12
10
Koen Meershoek
19:21
11
Michael de Jong
19:32
12
Dolf van de Voort
's-Gravenhage
19:40
13
Jack Smith
19:56
14
Lars Baak
's-Gravenhage
20:16
15
Peter Jansse
20:17
16
Sander van assen
20:46
17
John Dumas
's-Gravenhage
20:57
18
Stan Zwinkels
21:33
19
José Xavier
's-Gravenhage
21:52
20
Henk Kruithof
's-Gravenhage
21:56
21
Sybren van der Kooi
's-Gravenhage
21:58
22
Steven Verhagen
22:18
23
Bart Achterkamp
's-Gravenhage
22:22
24
Zier Schaap
22:31
25
Luciano Ghigliotti
22:47
26
Ernest Lange
22:58
27
Marcel de Brabander
23:01
28
Bjorn Linzer
23:01
29
Jan-Paul Schumacher
's-Gravenhage
23:01
30
Enzo de Jong
's-Gravenhage
23:01
31
Berry Verkijk
's-Gravenhage
23:10
32
Peter Coelman
's-Gravenhage
23:18
33
Arjen Nauta
23:22
34
Jurgen vd Zwart
23:22
35
Nico van de Berg
23:22
36
Nils Kappeyne
's-Gravenhage
23:34
37
Sven Vellekoop
23:38
38
Andre van Andel
23:44
39
Gerardo Heezen
's-Gravenhage
24:07
40
Ben van Overbeek
's-Gravenhage
24:09
41
Lukas Mithra Schmid
's-Gravenhage
24:13
42
Jelte Achterkamp
's-Gravenhage
24:14
43
Ton Persoon
24:46
44
Ruud Zomerveld
's-Gravenhage
25:00
45
Chuck Dotinga
's-Gravenhage
25:13
46
Luka van der Pol
25:32
47
Max Kelder
26:34
48
Ties Nauta
26:54
49
Tycho van Ooijen
26:55
50
Maarten Muntenaar
27:41
51
Frans van Wouwen
28:05
52
Jan Wierenga
's-Gravenhage
28:08
53
Dick Groenewegen
29:11
54
Rob Groos
29:20
55
Max Krause
's-Gravenhage
29:29
56
Robbie Pronk
's-Gravenhage
30:54
57
Rick Bor
31:16
58
Gerda Zijp
's-Gravenhage
31:27
59
Martijn van der Meer
's-Gravenhage
31:28
60
Arjan Heuten
31:31
61
Duuk Rob
's-Gravenhage
32:48
62
Hergen Dutrieux
's-Gravenhage
33:13
63
Hugo de Groot
33:32
64
Giedo Stolk
Zoetermeer
34:12
65
Cees van Maren
's-Gravenhage
38:52
V5, LENTELOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silke Schmidt
18:17
2
Sonja Idzerda
19:33
3
Saskia Lensink
's-Gravenhage
19:53
4
Mireille Therry
20:56
5
Helmie Ramakers
21:11
6
Cynthia Ghijsels
22:00
7
Kim Verhagen
22:25
8
Maaike de Loor
Wassenaar
22:55
9
Ineke Linzer
's-Gravenhage
23:01
10
Meike Schumacher
's-Gravenhage
23:01
11
Ilja Bolhuis
's-Gravenhage
23:33
12
Annemiek van der Meer
's-Gravenhage
24:05
13
Anne Klijn
's-Gravenhage
24:51
14
Ikka Burger
24:55
15
Marja Ellen Verhoef
24:58
16
Lisa Zomerveld
's-Gravenhage
24:59
17
Alice de Klerk
's-Gravenhage
25:07
18
Tessa Broekhuizen
25:07
19
Evelien van den Bos
's-Gravenzande
25:28
20
Jill Mirgoen
26:01
21
Piera Mereu
's-Gravenhage
26:22
22
Sanny Schoon
's-Gravenhage
26:26
23
Gusta Jessen
26:49
24
Merel van der Lely
Rijswijk Zh
26:57
25
Annette Krause
's-Gravenhage
27:17
26
Carla van den Berg
27:28
27
Paula Valencia
27:48
28
MJM Hoogeveen
27:51
29
Debbie Middendorp
27:54
30
Lotte Feijen
27:56
31
Diana van Andel
27:58
32
Marion Glas
's-Gravenhage
28:01
33
Nathalie Hoogerheide
28:06
34
Natasja Zwinkels
28:09
35
PJW Hoogeveen
28:12
36
Daniëlle de Water
's-Gravenhage
29:19
37
Eliana de Jong
's-Gravenhage
31:02
38
Sylvia Boer
31:16
39
Linda de Jong
's-Gravenhage
31:33
40
Hetty Reef
's-Gravenhage
31:34
41
Cindy Menheere
31:47
42
Jeannette Knoester
's-Gravenhage
31:50
43
Lydia Snijders-Batterman
's-Gravenhage
31:57
44
Nathalie Rikkoert
's-Gravenhage
32:09
45
Fiene Dutrieux
's-Gravenhage
33:11
46
Sylvie Ketterlev
33:34
47
Yvonne VAN Winden
's-Gravenhage
33:35
48
Monique Wigchert
33:48
49
Jasmijn Stolk
Zoetermeer
34:12
50
Angelique van der Luit
Leidschendam
34:36
51
Desirée Pieplenbosch
Leidschendam
34:36
52
Thea de Graaf
Monster
34:42
53
Debora Talma
's-Gravenhage
34:56
54
Cobi Janson
49:09
55
Heidi van Zijl
56:01
FITW, LENTELOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wilma van der Gaag
's-Gravenhage
49:09
M10, LENTELOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Issak Berhane
32:40
2
Erwin Spanrreboom
33:09
3
Niels van de Vorst
's-Gravenhage
35:29
4
Mattijs van Dulkenraad
's-Gravenhage
37:24
5
Stefan Melchior
's-Gravenhage
37:39
6
Paul Janssen
37:53
7
Bart van der Kruk
38:25
8
Sander Hage
38:27
9
Ralph Hofstede
38:35
10
Rolf Kuiper
's-Gravenhage
38:56
11
Dennis Dekker
39:05
12
Jeroen Ruigrok
39:15
13
Roché Silvius
39:39
14
Stefan Bloemendaal
Wateringen
39:46
15
Eddy Doorschodt
40:10
16
Thomas Derz
40:26
17
Menno Komduur
's-Gravenhage
40:27
18
Peter van Iperen
's-Gravenhage
40:51
19
Maarten van den Oever
Leiden
40:53
20
Roscoe McDonnell
Perth
40:57
21
Thomas Schmidt
41:26
22
Marnix de Zeeuw
41:48
23
Tim Mulder
42:01
24
Marlon Voorn
42:09
25
Henk Braam
's-Gravenhage
42:12
26
Rodolphe Blaise
's-Gravenhage
42:14
27
Bas van Binnendijk
Bergschenhoek
42:15
28
Aart van Hecke
42:18
29
Obbe Heinen
42:20
30
Raoul Foudraine
42:34
31
Wim Wbben
42:55
32
Peter van der Beek
's-Gravenhage
43:01
33
Hans Valstar
Naaldwijk
43:47
34
Martijn Blok
's-Gravenhage
43:48
35
Jordy van der Lely
Rijswijk Zh
44:08
36
Aad de Jong
44:09
37
Raoul Mulder
's-Gravenhage
45:10
38
Avram den Heijer
45:14
39
Andre Schravemade
45:16
40
Jos Broekman
's-Gravenhage
45:46
41
Danny van Wijk
's-Gravenhage
46:00
42
Leo van Spronsen
46:14
43
Dirk Krull
's-Gravenhage
46:16
44
Vincent Holleman
46:16
45
Ton Methorst
's-Gravenhage
46:33
46
Andreas Schmid
's-Gravenhage
46:34
47
Martin Vellekoop
46:59
48
Paul van de Castel
's-Gravenhage
47:02
49
Ruud Wissenburg
's-Gravenhage
47:16
50
Paul van Glabbeek
47:21
51
Ton van Kleef
Voorburg
47:29
52
Marc Van Dooren
Voorburg
47:32
53
Wouter Blok
's-Gravenhage
48:12
54
Stefan Zandbergen
48:24
55
Joey van der Plas
's-Gravenhage
48:31
56
Menno de Jong
's-Gravenhage
48:38
57
Pieter Evegroen
's-Gravenhage
48:42
58
Anno Govers
's-Gravenhage
49:19
59
Eric Melse
Rijswijk Zh
49:25
60
Robert Buis
49:35
61
Martin Luijten
's-Gravenhage
49:39
62
Ron Knoester
's-Gravenhage
50:01
63
Frank van den Berg
50:57
64
Francois Roumen
51:22
65
Pierre Heijnen
's-Gravenhage
51:29
66
Jan de Vries
51:35
67
Hans Uytenhout
's-Gravenhage
51:48
68
Ed Reijsmeijer
's-Gravenhage
52:04
69
Ton van der Pol
's-Gravenhage
52:18
70
Richard Poot
52:24
71
Henk de Jong
52:25
72
Murat Ertop
's-Gravenhage
52:26
73
Willem Kramer
's-Gravenhage
52:49
74
Bert Kool
's-Gravenhage
53:02
75
W Sparreboom
53:55
76
Marinus Stulp
's-Gravenhage
54:45
77
Bert Gerritsma
's-Gravenhage
55:43
78
Wim van Es
56:26
79
Ton Witteman
's-Gravenhage
56:40
80
Kees van Uden
's-Gravenhage
57:05
81
Martin Duijvestein
57:07
82
Leen Harteveld
57:16
83
Marcel Vink
's-Gravenhage
57:49
84
Rene van Heusden
57:51
85
Paul Wobbe
58:13
86
Jan Groenestein
Pijnacker
58:25
87
Henk Maas
's-Gravenhage
58:25
88
Bas Klaassen
59:11
89
Frank Kooijman
's-Gravenhage
59:41
90
Jetse Timmers
's-Gravenhage
59:50
91
Jan Janson
1:00:26
92
Ruud van Zanten
Wateringen
1:00:29
93
Jim Autar
's-Gravenhage
1:01:29
94
Barend de Leijster
1:05:15
95
Piet Guit
1:06:04
V10, LENTELOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luula Weldegebriol
36:21
2
Carla Ophorst
41:48
3
Annemarie Noordam
Naaldwijk
44:26
4
Ilse Houtman
's-Gravenhage
44:43
5
Jacqueline Schouten-van Heijningen
45:19
6
Anneke Starreburg
45:53
7
Titia Schoemaker
46:08
8
Hanneke Broekman
48:19
9
Esmée Aalbers
's-Gravenhage
50:17
10
Pascale Reinerie
's-Gravenhage
50:40
11
Sonja van Breukelen
51:02
12
Lisette Kips
51:58
13
Fenna Melissant
's-Gravenhage
52:29
14
Ellen Melse
Rijswijk Zh
52:43
15
Katerina van Wegen
's-Gravenhage
52:52
16
Sophie Vogelaar
's-Gravenhage
53:21
17
Jacqueline Haholy
's-Gravenhage
53:37
18
Lianne Boer
's-Gravenhage
53:57
19
Patty Schutte
's-Gravenhage
54:28
20
Van Dongen
's-Gravenhage
55:05
21
Maryke Verheul
's-Gravenhage
55:07
22
Sarah Theuns
's-Gravenhage
56:24
23
Maya van der Horst
's-Gravenhage
56:30
24
Kyra Pijlman
's-Gravenhage
56:56
25
Gerda Houweling
57:24
26
Elise Manders
's-Gravenhage
57:44
27
Annet Kamminga
's-Gravenhage
58:24
28
Sandra Steijn
's-Gravenhage
58:25
29
Lucienne Lamboo
58:39
30
Mirjam Dijkman
's-Gravenhage
59:02
31
Adriana Winkel
59:15
32
Beverley King
's-Gravenhage
59:29
33
Jantsje Falkena
's-Gravenhage
59:41
34
Patricia Mooijman
59:52
35
Joke Duivesteijn
's-Gravenhage
1:00:31
36
Simone de Jong
's-Gravenhage
1:02:59
37
Nieke Mimica
's-Gravenhage
1:03:58
38
Dolores Raimundo
1:06:03
www.uitslagen.nl
16-04-2019 17:19