Uitslagenlijst Hilversum City Run

Hilversum - Zondag 14 april 2019

VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laila Yahyaoui
Almere
19:38
19:37
2
Alison Miller
Soest
20:29
20:29
3
Mylee van Beers
Baarn
20:55
20:55
4
Emilie Mura
Utrecht
21:09
21:07
5
GE van Buchem
Hilversum
21:38
21:38
6
Mireille Pater-de Haas
Baarn
22:09
22:09
7
Maike Brinksma
Wageningen
22:33
22:11
8
Marloes Zuidgeest
Hilversum
23:35
23:33
9
Paula Kliphuis
GAC Hilversum
23:37
23:27
10
Ouassima Bankodad
Hilversum
23:38
23:37
11
Marjoke Seidel
Deventer
23:46
23:36
12
Vivianne Dreteler
GAC Hilversum
24:01
23:14
13
Kirsten Kleijn
Hilversum
24:03
24:01
14
Roos Hofman
Hilversum
24:07
23:28
15
Ellen Boot
Hilversum
24:20
24:11
16
Sophie Puik
Hilversum
24:23
23:59
17
Laura Donders
Hilversum
24:42
24:34
18
Leonie Grob
Hilversum
24:52
24:36
19
Sophie Schimmel
24:57
23:46
20
Sacha Dekker
GAC Hilversum
25:08
25:08
21
Patricia Bruijning
Hilversum
25:14
25:09
22
Marieke Lomans
Amersfoort
25:17
24:57
23
Linde van de Bunt
Hilversum
25:22
25:21
24
Yarah Calis
Hilversum
25:55
25:53
25
Matilda Ronay
Hilversum
26:03
26:03
26
Sija Brinksma
Hilversum
26:08
25:46
27
Koen Jong
Laren Nh
26:08
25:33
28
Maaike Hofman
Hilversum
26:18
26:18
29
Natasha Parry
Hilversum
26:19
26:19
30
Nienke Feenstra
Hilversum
26:27
25:50
31
Max Bouwman
Loosdrecht
26:32
26:02
32
Maria Swart
GAC Hilversum
26:35
26:19
33
Jose van der Koogh
Hilversum
26:37
26:34
34
Anne-Marie Leunura
Loosdrecht
26:51
26:31
35
Linda Phillips
Hilversum
26:54
26:46
36
Sisley Huis in 't Veld
Lelystad
26:57
26:38
37
Liesbeth Nekkers
Hilversum
27:03
26:14
38
Rianne Heek
Hilversum
27:08
26:08
39
Marie-Jos van der Veer
Hilversum
27:28
27:18
40
Biya Du
Hilversum
27:32
27:25
41
Nienke Kalsbeek
Hilversum
27:35
26:35
42
Nicla de Keijzer
27:36
26:42
43
Malou Drenth
Hilversum
27:39
27:13
44
Maaike Van den Tol
Hilversum
27:40
26:49
45
Edith Zwartz
Laren Nh
27:41
27:08
46
Jamila Chellioui
Laren Nh
27:41
27:07
47
Sabine Koster
Laren Nh
27:42
27:08
48
Iris van Lochem
Utrecht
27:51
27:43
49
Annemiek Witte
GAC Hilversum
27:55
27:50
50
Tanja Steenhorst
Hilversum
28:04
28:00
51
Anna van Sleeuwen
Tempo
28:07
27:35
52
Isabella Verberg
Loosdrecht
28:09
27:01
53
Silvia Verberg
Loosdrecht
28:10
27:01
54
Roseriek Jong
Laren Nh
28:15
27:40
55
Rebecca Davidsson
Hilversum
28:15
27:46
56
Marlies de Lange
Tempo
28:17
27:43
57
Bente Merckelbagh
Hilversum
28:24
28:05
58
Willemijn Streutker
Hilversum
28:25
28:06
59
Marjolein van der Linden
GAC Hilversum
28:27
28:24
60
Merel Kanters
Hilversum
28:32
28:11
61
Mieke Murkes
Utrecht
28:34
27:56
62
Inge Derks
GAC Hilversum
28:34
28:31
63
Robin Smit
Amsterdam
28:37
27:34
64
Nienke Brouwer
Hilversum
28:38
28:34
65
Anna van Wensveen
Loosdrecht
28:39
28:38
66
Yvonne De Hoop
's-Graveland
28:39
27:26
67
Ilona Hartensveld
GAC Hilversum
28:40
27:46
68
Kim du Bois
Hilversum
28:47
28:23
69
Vera Holt
Bilthoven
29:01
28:45
70
Juliette Muller
Hilversum
29:02
28:02
71
Nynke Dorhout
Hilversum
29:04
28:03
72
Katja Greve
Hilversum
29:05
28:55
73
Amy John
Hilversum
29:08
28:36
74
Marieke Boesschen Hospers
Hilversum
29:08
28:06
75
Kim Dekker
Hilversum
29:18
28:24
76
Annet Schipper
Tienhoven Ut
29:24
29:08
77
Christel Piening
Zoetermeer
29:26
29:04
78
Helen de Graaff
Kortenhoef
29:27
29:25
79
Kinga Verbeeck
Bussum
29:37
29:11
80
Nathalie Wakker
Wageningen
29:47
29:35
81
Inez Brussen
Utrecht
29:48
29:48
82
Marije Van der veen-Houtman
Hilversum
29:48
29:18
83
Iris Rouvoet
Hilversum
29:49
29:18
84
Jennifer Dijkhuizen
Bunschoten-Spakenburg
29:57
29:37
85
Marjolijn Walraven
Hilversum
30:00
28:58
86
Jitske Brinksma
Amsterdam
30:01
30:01
87
Anja Adelerhof
Pijnenburg
30:01
29:04
88
Vera Hoebee
Hilversum
30:02
29:54
89
Deveny Agterberg
Hilversum
30:03
29:14
90
Petra van der Klis
Hilversum
30:03
29:06
91
Marjo Burema
Hilversum
30:04
29:56
92
Dana Visser
Delft
30:09
29:48
93
Veldmeijer Veldmeijer
Hilversum
30:12
28:59
94
Lot Schmitz
Laren Nh
30:12
29:34
95
Carola Lasterie-Heerschop
Hilversum
30:12
29:52
96
Amanda Pijpers
Hilversum
30:14
30:14
97
Karthik Gollapalli
30:14
30:14
98
Heleen van Mens
GAC Hilversum
30:15
30:12
99
Melissa Hulscher
Amersfoort
30:15
29:53
100
Emma Van Leest
Hilversum
30:16
30:04
101
Wytske Strikwerda
Tempo
30:17
29:43
102
Lieneke Plas
GAC Hilversum
30:20
30:06
103
Ellis Denekamp
Wesepe
30:20
30:03
104
Claudia Van Brummelen
Kortenhoef
30:20
29:17
105
Maaike Bakker
Nederhorst den Berg
30:21
29:04
106
Monica Bosch
Hilversum
30:21
29:05
107
Aleida Schreuder
Hilversum
30:22
30:17
108
Babette van der Wiel
Hilversum
30:22
29:52
109
Simone Huurman
GAC Hilversum
30:22
30:05
110
Laura De Leeuw
GAC Hilversum
30:23
30:07
111
Mirjam van der Wulp
Bussum
30:25
29:41
112
Isa Schrijvers
Hilversum
30:28
29:46
113
Ingrid Wennekes
Soest
30:28
29:32
114
Verena Langenberg
Hoogland
30:31
29:41
115
May-Lan Prakoso
Hilversum
30:36
30:06
116
Dhwani Kailasam
Hilversum
30:37
30:06
117
Femke van Loenen
Hilversum
30:38
30:05
118
Marianne Ruitenburg
Ankeveen
30:38
30:08
119
Alberte Schipper
Hilversum
30:40
30:16
120
Linda Nigten
GAC Hilversum
30:41
30:23
121
Nynke Bayens-Ytsma
Tempo
30:44
30:12
122
Mandy Rood
Hilversum
30:44
30:20
123
Annabel Schermer
Purmerend
30:44
30:20
124
Jolle van Lummel
Hilversum
30:45
29:45
125
Noortje Groot
Amsterdam
30:49
30:06
126
Renee Lustenhouwer
Utrecht
30:49
30:04
127
Corine Timmer
Hilversum
30:50
30:10
128
Ghislaine van Gilse
Hilversum
30:50
30:23
129
Sanne Venekamp
Hilversum
30:51
30:31
130
Anoek Ferrero
Hilversum
30:53
29:37
131
Linde Wilmink
Den Haag
30:54
30:24
132
Annika Hemstrom
Hilversum
30:54
30:34
133
Elsemiek Detmar
Hilversum
30:55
30:34
134
Eline van der Heijden
Hilversum
30:57
30:43
135
Manou Roebers
's-Gravenhage
30:58
30:03
136
Gina Sibbald
Eemnes
31:05
30:37
137
Leonie Jongkind
Hilversum
31:09
29:57
138
Jacqueline Wernsen
Hilversum
31:10
30:21
139
Carolijne van Hest
Laren Nh
31:11
30:21
140
Tamara Withaar bijg de Jong
Hilversum
31:12
29:56
141
Manon Mol
Swifterbant
31:13
30:50
142
Julia Voorbij
's-Graveland
31:13
30:00
143
Nathalie Schaafsma
Maartensdijk
31:15
30:34
144
Robin Ramaekers
Hilversum
31:16
30:44
145
Manon Grool
Hilversum
31:18
30:25
146
Nannah van Bruchem
Hilversum
31:18
31:12
147
Robine Blanken
Hilversum
31:18
31:12
148
Laura Hoogeveen
Hilversum
31:21
30:08
149
Jessica Van Leth
Putten
31:25
30:33
150
Maxime Van Sprundel
Hollandsche Rading
31:26
30:36
151
Marianne v Dijkhuizen
Hilversum
31:29
31:29
152
Jennifer Clazing
Kortenhoef
31:32
30:31
153
Sofia Pickert Mayn
Hilversum
31:33
31:03
154
Judith van der Hulst
Hilversum
31:33
30:18
155
Laura Drew
Hilversum
31:34
31:02
156
Nelleke Noordzij
Hilversum
31:35
30:14
157
Maaike van 't Riet
Kortenhoef
31:35
30:57
158
Lara van de Wijdeven
Hilversum
31:36
31:36
159
Nicole Scheffers
Gorinchem
31:38
30:50
160
Brechje Baumeister
Hilversum
31:39
30:34
161
Denise Brouwer
GAC Hilversum
31:42
31:24
162
Marieke Corts
Almere
31:45
31:15
163
Tirza Blonk
Hilversum
31:45
30:45
164
Minke Nusteling
Hilversum
31:47
31:07
165
Melany Smit
Hilversum
31:51
31:51
166
Roxy Standaert
Hilversum
31:53
31:27
167
Fabienne de Boer
Huizen
31:53
31:27
168
Esli Endlich
Hilversum
31:54
30:42
169
Wendy van der Klein
Kortenhoef
31:57
31:03
170
Esther Blijleven
De Meern
31:59
31:36
171
Annie Zijlstra
Hilversum
32:00
31:12
172
Shildryn Reingoud
Bussum
32:00
31:01
173
Manon Van Loon
Laren Nh
32:03
30:56
174
Christien van der Schaar
Hilversum
32:04
31:53
175
Angelique Bijleveld
32:04
30:57
176
Marissa van der Linden
Loosdrecht
32:05
31:16
177
Sara Hartman
Leusden
32:06
32:00
178
Susan de Witt
Rotterdam Atletiek
32:07
31:44
179
Frederique Gerlacius van Swinderen
Hilversum
32:07
31:44
180
Ester Wets
Hilversum
32:07
31:48
181
Annemarie Blaisse
GAC Hilversum
32:11
32:01
182
Maureen Udes
Purmerend
32:14
31:18
183
Sacha Grootveld
Loosdrecht
32:15
32:07
184
Lisette Stoeten
Hilversum
32:15
31:18
185
Renske Hilhorst
Eemnes
32:15
32:02
186
Maaike Snapper
32:15
32:02
187
Mandy van den Broek
Baarn
32:17
31:28
188
Annet Thesing
Kortenhoef
32:18
31:38
189
Tereza Murillo Maciuas
32:18
32:06
190
Cleo Beal
Baarn
32:19
31:59
191
Rita Ferreira
Hilversum
32:20
31:57
192
Laura Krale
Hilversum
32:21
31:35
193
EC Jansen
Hilversum
32:22
31:36
194
Anne-Marie van der Lee
Laren Nh
32:22
31:33
195
Chantal Delis
Utrecht
32:25
32:05
196
Kristel Schouten
Hilversum
32:26
31:31
197
Siska Oele
Hilversum
32:27
31:49
198
Mirjam Spruit
32:32
31:26
199
Elza Blees
32:32
31:50
200
Gerrie Koster
GAC Hilversum
32:33
32:21
201
Shyanne Lowe
Hilversum
32:33
31:50
202
Esther Kuipers
Maartensdijk
32:35
32:01
203
Gabrielle Krebbers
Dolichos
32:36
31:46
204
Judith Verloop
Laren Nh
32:39
31:45
205
Monique Schutrups
Laren Nh
32:39
31:45
206
Manon van Heuven
Loosdrecht
32:39
31:49
207
Fleur van Schalkwijk
Almere
32:40
31:42
208
Rachel Verbruggen
's-Graveland
32:40
31:40
209
Melanie de Gooijer
Eemnes
32:42
31:48
210
Manon Stoffers
Ankeveen
32:42
31:50
211
Conny Rijbroek
32:42
31:47
212
Arja van den Breevaart
Hilversum
32:47
32:00
213
Hanneke AB-van den Heuvel
Hilversum
32:47
32:14
214
Jolanda van de Weijer
Baarn
32:47
31:33
215
Noor C Hofs
Hilversum
32:48
32:22
216
Marijke Lont
Hilversum
32:50
31:40
217
Melissa Mengui Silva
Hilversum
32:55
32:48
218
Rachel Habets
Hilversum
32:56
31:40
219
Liset van Straaten
Almere
32:57
32:57
220
Diana Stadig
Almere
32:57
31:55
221
Nienke van de Steeg
Hilversum
32:58
32:37
222
Irena Petric
Laren Nh
32:59
32:25
223
Nicolien Pronk van Veen
Naarden
32:59
32:37
224
Marion Alards
Huizen
33:00
31:39
225
Bridget Smit
Hilversum
33:01
32:01
226
Pauline Kraaikamp
Ede Gld
33:04
32:12
227
Fenny Deen
Hilversum
33:05
32:10
228
Linda Bakker
Hoorn Nh
33:05
32:13
229
Suzanne Hoogendoorn
Monnickendam
33:07
32:11
230
Sylvia Koertshuis
Hilversum
33:11
32:19
231
Dommie van Minderhout
Hilversum
33:13
32:23
232
Karen Jansen
Hilversum
33:14
33:14
233
Valerie Stam
Laren Nh
33:15
32:40
234
Djuna Drenth
Hilversum
33:15
32:46
235
Juliette Viguier
Hilversum
33:17
32:48
236
Lieke van der Velde
Hilversum
33:18
32:40
237
Gerdine Vermeiden
Laren Nh
33:18
32:40
238
Ilse Koster
Laren Nh
33:19
32:44
239
Raniell Nijhuis
Mijdrecht
33:20
32:39
240
Fleur Goudsbloem
Hilversum
33:27
32:48
241
Esther Davids
Hilversum
33:29
32:11
242
Heleen Hogen Esch
Hilversum
33:33
32:53
243
Marian Vullings
Hilversum
33:34
32:45
244
Francis Minnema
Hilversum
33:35
32:43
245
Saskia Enkelaar
Hilversum
33:35
32:43
246
Eva Peer
Hilversum
33:38
32:33
247
Merel Rijnsburger
Amsterdam
33:38
32:59
248
Marjolein van der Wal
Groningen
33:38
32:59
249
Judith Hollander
Hilversum
33:40
33:16
250
Lisette Noordam
Den Dolder
33:41
32:32
251
Merel Smit
Heiloo
33:43
32:40
252
Saskia Kruis
Hilversum
33:44
32:54
253
Mieke Zwinkels
Alphen aan den Rijn
33:46
32:29
254
Sanne Stoker
Bussum
33:48
32:49
255
Sophie De Winther
Hilversum
33:49
32:44
256
Fenna Koopmans
Bussum
33:49
32:48
257
Julie Zielhorst
Hilversum
33:52
33:46
258
Patitsa Nomikos
Loosdrecht
33:53
33:04
259
Marjolein Kors
Aalsmeer
33:54
33:04
260
Marjolein Lochtenberg
Hilversum
33:55
32:43
261
Laura van Veen
Nijkerk Gld
33:55
33:33
262
Charlotte Fellinger
Hilversum
33:56
32:51
263
Ina van Eeden
Hilversum
33:56
33:32
264
Nienke van Wissen van Veen
GAC Hilversum
34:01
33:48
265
Isabella Silva Boon
Hilversum
34:02
33:55
266
Danielle Boon
Helvoirt
34:07
34:02
267
Aniek Slappendel
Ankeveen
34:07
32:56
268
Anneke de Vries
Bussum
34:08
33:29
269
Mascha Wevers
Hilversum
34:08
33:10
270
Mariska Slappendel
Ankeveen
34:15
33:03
271
Linda Peters
Utrecht
34:16
33:51
272
Colinda ACJ Leenman
Bussum
34:18
33:39
273
Inge Oostendorp
Hilversum
34:20
34:06
274
Luna Does
Bussum
34:20
33:40
275
Petra Kerstens
34:21
33:06
276
Baukje Vuister
Hilversum
34:23
33:19
277
Mirjam Boersma
Naarden
34:24
33:02
278
Anne-Maike Hoogewoud
Huizen
34:24
33:11
279
Annelies Bruggemann
Vreeland
34:25
33:26
280
Emma Knegt
Hilversum
34:26
33:06
281
Annemarie Loth
Hilversum
34:27
34:26
282
Evi Van Wersch
Hilversum
34:27
33:56
283
Karolina Stec
Hilversum
34:31
34:02
284
Minke van den Berg
Naarden
34:32
34:21
285
Willeke de Fluiter
Hilversum
34:34
33:17
286
Helen Rijper
Hilversum
34:34
33:19
287
Genevieve Haywood
Hilversum
34:34
33:45
288
Sofie de Jong
Hilversum
34:35
33:18
289
Daphne Ploeg
Maartensdijk
34:35
33:26
290
Samanda Gouriye
Laren
34:37
33:34
291
Eline Faber
Naarden
34:38
34:25
292
Ingrid Bakker
Hilversum
34:43
33:58
293
Marieke Bakker
Hilversum
34:43
33:58
294
Margreet Van Brummelen
Hilversum
34:45
33:40
295
Annelie Groothuis
Houten
34:46
33:42
296
Marjolein Bijl
Den Dolder
34:48
33:40
297
Patty van Dijk
Hilversum
34:49
33:36
298
Lydia van Wijk
Hoofddorp
34:55
33:50
299
Laurien Dufour
Rotterdam
34:58
33:58
300
Harrit Delhaas
Hilversum
34:59
33:59
301
Kim Griffioen
Hilversum
34:59
34:49
302
Suzanne Bakker
Eemnes
34:59
33:51
303
Lieke de Kok
Hilversum
35:00
33:43
304
Sterre Ligter
Huizen
35:01
34:15
305
Bettie Greidanus
GAC Hilversum
35:02
34:40
306
Dorieke Storck
Hilversum
35:02
34:03
307
Heba Ashfaq
Hilversum
35:02
34:52
308
Esther Bredewold
Hilversum
35:08
34:30
309
Jolanda Antoons
Hilversum
35:10
34:49
310
Iris Bubberman
Laren Nh
35:11
34:37
311
Ann Wekesa
Hilversum
35:12
35:02
312
Marit van Barneveld
Hilversum
35:16
35:10
313
Sanna Frimodig
Hilversum
35:16
35:10
314
Dayenne Theunissen
Laren
35:16
34:13
315
Suzanna Nowak
35:18
33:57
316
Lucia Boddeke
Maarssen
35:19
35:19
317
Annefleur Feldberg
Hilversum
35:23
35:08
318
Martha Veenstra
35:27
34:48
319
Elles Verhoeven
Hilversum
35:28
34:27
320
Cristina Staalman
Hilversum
35:40
34:51
321
Jaeda Morren
Hilversum
35:40
34:52
322
Rosa Akkerman
Tynaarlo
35:41
35:22
323
Ingrid van den Heuvel
Hilversum
35:42
35:23
324
Jos van der Laan
GAC Hilversum
35:43
35:24
325
Elsbeth Kappers
GAC Hilversum
35:45
35:32
326
Heleen Klerks
Hilversum
35:45
35:06
327
Dominique Versteeg
Hilversum
35:45
35:08
328
Judith Sprangers
Hilversum
35:47
34:35
329
Debbie Van Kluijve
Hilversum
35:47
35:10
330
Mirjam Van der Lely
Hilversum
35:47
34:59
331
Marleen van der Heijden
Hilversum
35:48
34:59
332
Tiarda van Haarem-Buma
Loosdrecht
35:51
35:32
333
Judith Van Polen
Hilversum
35:51
35:31
334
Tanja van Douwe
Loosdrecht
35:52
35:00
335
Annemarie Visser
Harderwijk
35:53
34:48
336
Marleen Hoogland
GAC Hilversum
36:00
35:48
337
Rachel Gorman
Hilversum
36:00
35:26
338
Yvonne Wessel
Hilversum
36:03
35:09
339
Anne Keet
Groessen
36:13
34:55
340
Esther Deltour
Hilversum
36:14
34:58
341
Tessa Deltour
Hilversum
36:15
34:58
342
Christel Wets
Hilversum
36:25
36:12
343
Myriam Kroon
Almere
36:27
35:08
344
Nina Bakker
Hilversum
36:27
35:49
345
Kirsten Luijer
Hilversum
36:29
35:17
346
Yasmina El Jari
Hilversum
36:29
36:23
347
Alicia Van der Pas
Soest
36:31
35:12
348
Kim Varkevisser
Hilversum
36:37
35:58
349
Caroline Visser
Harderwijk
36:40
35:35
350
Astrid de Kroon
GAC Hilversum
36:42
36:19
351
Mariel Schreurs
GAC Hilversum
36:45
36:33
352
Ada de Paepe
Hilversum
36:50
35:51
353
Marieke Schellevis
Loosdrecht
36:54
36:27
354
Anne Van Delden
Hilversum
36:59
35:42
355
Laura Feldberg
Hilversum
37:01
36:51
356
Jessica ?Usterov
Hilversum
37:02
36:54
357
Linda Schol
Amsterdam
37:04
35:53
358
Judith Smid
Slootdorp
37:05
35:54
359
Ennel van Eeden
Hilversum
37:11
36:47
360
Emily Messiha
Hilversum
37:13
36:03
361
Lauren van Lacum
Laren Nh
37:13
36:39
362
Manon Quernsgester
Utrecht
37:13
35:56
363
Annette Messiha
Hilversum
37:14
36:10
364
Aline de Kruijf
Hilversum
37:18
36:42
365
Hennie Knoester
Naarden
37:25
37:03
366
Sarah Russell
Hilversum
37:26
37:11
367
Fleur van de Kamp
Maartensdijk
37:26
36:18
368
Nienke Bramer
Hilversum
37:35
36:24
369
Suze van der Klein
Amsterdam
37:37
36:56
370
Saskia Enneking
Bussum
37:37
36:54
371
Myrna van Wierst
Hilversum
37:39
37:15
372
Diandra Steenis
Laren
37:39
36:37
373
Sabine Van der Pas
Soest
37:40
36:19
374
Sanne van Bracht
Baarn
37:47
37:12
375
Eva Hartman
Leusden
37:55
37:50
376
Jacqueline Walvisch
Kortenhoef
37:57
36:43
377
Denise van Halsema
Hilversum
37:58
36:35
378
Janet Klaver
Hilversum
38:03
37:47
379
Milou de Lijser
Hilversum
38:09
37:30
380
Tugba Mumcu
Hilversum
38:12
37:14
381
Heidi Apeldoorn
Hilversum
38:17
37:28
382
Yvonne Kauling
Almere
38:18
37:23
383
Donna van Schuilenburg
Blaricum
38:19
38:11
384
Mikki Lensen
Hilversum
38:29
38:22
385
Faith van den Hazel
Hilversum
38:30
37:38
386
Merve Stolker
Utrecht
38:32
37:32
387
Britt Koeslag
Hilversum
38:35
37:56
388
Lamyae El Mtalsi
Hilversum
38:36
38:35
389
Jill Stoker
Amersfoort
38:42
38:02
390
Marjilde Stuijt
Zoetermeer
38:43
37:25
391
Yvette Verkerk
Hilversum
38:53
38:43
392
Jasmijn Harmsen
Hilversum
39:01
38:47
393
Loys van Dulken
Hilversum
39:04
38:58
394
Lizzy de Vries
Hilversum
39:05
38:59
395
Rosanne de Kock
Hilversum
39:07
38:56
396
Marijke Hoogwoud
Almere
39:07
38:14
397
Ranjani Ramachandra
Hilversum
39:13
38:39
398
Luciana Medjedovic
Amsterdam
39:15
38:40
399
Riptiva Roy
Hilversum
39:20
38:51
400
Nienke Verbrugge
Hilversum
39:25
39:10
401
Heleen Bults
Hilversum
39:26
38:02
402
Rosanne Rijff
GAC Hilversum
39:34
39:11
403
Farrah de Groot-Stam
Hilversum
39:37
38:36
404
Heidi Riepe
Baarn
39:53
39:18
405
Irene van der Valk
GAC Hilversum
40:02
39:50
406
Tessa Van Brummelen Moons
Hilversum
40:06
39:15
407
Anniek Westerhof
Hilversum
40:12
40:04
408
Carolien Kerstholt
Hilversum
40:19
39:01
409
Marjorie Cramm
Hilversum
40:24
40:24
410
Astrid van Haaften
GAC Hilversum
40:29
40:03
411
Shruti Das
Hilversum
40:31
40:14
412
Claudia van Brummelen
Huizen
40:50
39:59
413
Nurgyul Hryustemova
Hilversum
41:00
40:53
414
Nurgl Cilek
Hilversum
41:00
40:53
415
Kay van Bellen
Baarn
41:06
41:06
416
Annelies van der Valk
Utrecht
41:14
40:12
417
Ivi Petrova
Hilversum
41:24
41:10
418
Jacey den Besten
Hilversum
41:41
41:31
419
Tanja Simone Overduin
Zevenhuizen Zh
41:53
41:10
420
Michelle Lamphen
Hilversum
41:55
41:42
421
Lisanne Bonhof
Hilversum
42:04
41:51
422
Lola Colakovic
Hilversum
42:04
41:51
423
Nina van den Barselaar
Hilversum
42:06
41:52
424
Eline Fortuin
Amstelveen
42:41
41:16
425
Priyanka Roy
Hilversum
42:52
42:33
426
Hajar El Hashassi
Hilversum
43:20
43:16
427
Nazli Bilekirik
Hilversum
43:23
43:17
428
Charissa Jillings
Hilversum
43:23
43:18
429
Lisa Rebel
Bussum
43:34
42:38
430
Nishtha Thakkar
Hilversum
43:45
43:16
431
Jessica van der Kooi
Heteren
44:14
42:56
432
Marion Haveman
Bussum
44:42
43:45
433
Shiva Zanoli
Bussum
44:42
43:46
434
Juwairiya Oudahmani
Hilversum
48:07
47:52
435
Zo Pijpers
Hilversum
48:07
47:52
436
Noufissa El Adoui
Hilversum
48:23
48:15
437
Andzelika Bednarek
Hilversum
48:25
48:15
438
Luna van Agtmaal
Hilversum
48:26
48:17
439
Talia Gn
Hilversum
48:30
48:20
440
Emma Hofman
Hilversum
48:30
48:21
441
Eva Boon
Hilversum
49:25
48:14
442
Indy de Groot
Hilversum
51:50
51:45
443
Stephanie Sloof
Hilversum
51:50
51:39
444
Julia Visscher
Hilversum
51:50
51:39
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark van Toorn
Hilversum
18:33
18:32
2
Christian van Haselen
Doetinchem
19:27
19:27
3
Dinand van der Meer
Hilversum
19:35
19:33
4
Kevin Ockeloen
Utrecht
19:37
19:13
5
Maarten Kolsloot
Dolichos
19:41
19:39
6
Thijs Karreman
Hilversum
19:54
19:54
7
Tijmen van der Bij
Hilversum
19:56
19:55
8
Joost Dorhout
Hilversum
20:10
20:00
9
Milan Zeedijk
Hilversum
20:21
20:19
10
Maurits Werkhoven
Amsterdam
20:28
20:27
11
Daniel Visser
20:30
20:30
12
Vincent Rooker
Baarn
20:31
20:31
13
Marko Cupac
Hilversum
20:31
20:31
14
Sambandam Kabilan
Hilversum
20:35
20:35
15
Maxwell Bayer
Zuidwal
20:36
20:35
16
Morris Ykema
Hilversum
20:43
20:42
17
David Neidig
GAC Hilversum
20:45
20:38
18
Sudhir Chopade
Hilversum
21:05
21:05
19
Rene Ploegsma
Hilversum
21:08
21:08
20
Hessel Brouwer
21:10
21:08
21
Ron Blokland
Hilversum
21:11
21:03
22
Stephan De Graaf
Nieuwegein
21:14
21:06
23
Marcel de Kruijk
Utrecht
21:22
21:22
24
Jorik Bokelman
GAC Hilversum
21:30
21:29
25
Jurre Spriensma
Hilversum
21:33
21:32
26
Sicco Bokelman
Hilversum
21:34
21:34
27
Arem Kamlag
Kortenhoef
21:37
21:29
28
Shola Ajuwon
Hilversum
21:50
21:25
29
Oliver Newton
Bussum
21:51
21:25
30
Olivier de Jonge
21:51
21:36
31
Tijs Hollander
Hilversum
21:52
21:31
32
Ids Wolff
Vreeland
21:52
21:52
33
Felix Van Craen
Hilversum
21:53
21:51
34
Gijs Zonnevylle
Naarden
21:55
21:53
35
Philip Davidsson
Hilversum
21:57
21:29
36
Laurens Lucassen
Hilversum
21:58
21:46
37
Gerben de Radder
Baarn
21:59
21:50
38
Adam van Holten
Phanos
22:01
22:01
39
Marc Scheffers
Hilversum
22:06
22:06
40
Jan Willem Rigters
Veenendaal
22:06
22:02
41
Maarten Kleyne
Veenendaal
22:08
22:03
42
Wilco de Ruiter
Hilversum
22:09
22:08
43
Werner Schimmel
Amersfoort
22:11
22:11
44
Jesper Kool
Hilversum
22:15
22:13
45
Bastian Jansma
GAC Hilversum
22:20
22:15
46
Matthijs Jansma
Loosdrecht
22:21
22:15
47
Janu Verdonschot
Hilversum
22:26
22:00
48
Cees-Jan Smit
Heiloo
22:28
22:26
49
Vincent Willemsen
Soest
22:36
22:36
50
Hans Mol
Hilversum
22:38
22:36
51
Ko Bontje
GAC Hilversum
22:53
22:40
52
Tim Hemmes
Utrecht
22:56
22:49
53
Stefan Diepeveen
Amsterdam
23:08
22:21
54
Fabian Bruns
Hilversum
23:13
22:37
55
Wessel Bruijning
Hilversum
23:13
23:10
56
Mats Peek
Hilversum
23:15
22:29
57
Edwin Peek
Hilversum
23:15
22:29
58
Devon Schwencke
GAC Hilversum
23:18
23:09
59
Paul J Peters
Hilversum
23:19
23:16
60
Teus Nuhn
Hilversum
23:21
22:15
61
Niels Venema
Hilversum
23:22
23:20
62
Fabian Troost
Hilversum
23:23
23:23
63
Jack Carpentier
23:23
22:17
64
Maarten Van Dorp
Lelystad
23:24
22:36
65
Michiel de Jonge
23:26
23:10
66
Jeroen Spanjaard
Utrecht
23:27
22:31
67
Sven Timmermans
's-Hertogenbosch
23:27
22:33
68
Sverre van Klaveren
Wageningen
23:28
23:03
69
Amand Steunebrink
Loosdrecht
23:30
23:08
70
Jimmy Kamer
Hilversum
23:31
23:13
71
JASPER van Kesteren
GAC Hilversum
23:34
23:34
72
Pepijn de Jonge
Hilversum
23:35
23:16
73
Charlie Kater
Hilversum
23:37
23:17
74
Merlijn den Elzen
Hilversum
23:40
23:12
75
Deepankar Dahiya
Laren Nh
23:40
23:40
76
Timo Wever
Hilversum
23:41
22:54
77
Saran Van Dijk
Hilversum
23:43
23:12
78
Anton Middelberg
Nijkerk Gld
23:43
23:21
79
Vedanth Subramanian
Hilversum
23:43
23:23
80
Sjoerd Dekker
Hilversum
23:45
23:45
81
Jeroen van Veldhuizen
GAC Hilversum
23:49
23:03
82
Ethan Robbertze
Hilversum
23:50
23:06
83
Manuel van den Boogaard
Loosdrecht
23:54
23:07
84
Mees Verbeek
Hilversum
23:54
23:53
85
Walter Mijnhout
GAC Hilversum
23:57
23:13
86
Michiel Van Wersch
Hilversum
23:58
23:56
87
Simon Janssens
Laren Nh
23:59
23:32
88
Constantijn de Wit
Bussum
24:00
23:46
89
Frits Schiphorst
Naarden
24:01
24:01
90
Charles Chavannes
Hilversum
24:10
23:59
91
Paul Hager
Huizen
24:16
24:11
92
Nickay Schenk
Hilversum
24:17
23:57
93
Stefan Frank
Hilversum
24:19
24:01
94
Martijn Snelder
Hilversum
24:20
24:15
95
Tim Snelder
Hilversum
24:20
24:17
96
David van Beek
Hilversum
24:22
23:41
97
Hans de Vries
Gorinchem
24:23
24:16
98
Jamian Lowe
Hilversum
24:28
23:32
99
Marijn van den Berg
Broek op Langedijk
24:32
23:37
100
Thijs van Gelder
Laren Nh
24:34
24:01
101
Sander van Buul
Hilversum
24:37
23:54
102
Ties Gras
Hilversum
24:38
23:48
103
Jaron Mol
Loosdrecht
24:39
24:39
104
Jurrien Voor in t Holt
24:43
24:37
105
Jimna Bruns
Bussum
24:45
24:09
106
Denny Starkenburg
Hilversum
24:48
24:26
107
Casper Kruizinga
Muiderberg
24:50
23:13
108
Maikel van Essen
Zeist
24:54
24:07
109
Jimme Stam
Hilversum
24:55
24:22
110
Startnummer 10752
24:55
24:52
111
Ivan Nierop
Hilversum
24:56
24:23
112
Hayden Hogenstijn
Laren Nh
25:02
24:35
113
Jol Nahuis
Doetinchem
25:03
24:57
114
Daniel Villaveces
Hilversum
25:04
24:36
115
Thijs Dolman
Hilversum
25:06
24:37
116
Rene de Kok
Gorinchem
25:07
24:58
117
Robin Kuhlman
Hilversum
25:10
25:10
118
Tjeb Burgman
GAC Hilversum
25:11
25:09
119
Marcel Gagel
Amsterdam
25:11
24:15
120
Danil Smit
GAC Hilversum
25:12
25:08
121
Guido ten Holder
Zwolle
25:12
24:46
122
Quirijn Huisman
Hilversum
25:15
24:56
123
Xander Ziedses des Plantes
Loosdrecht
25:16
24:00
124
Daan Eijgenhuijsen
Hilversum
25:16
24:54
125
Ewoud Westerbaan
Rotterdam
25:18
25:18
126
Casper Paets
Hilversum
25:18
24:54
127
Jrgen Gent
Hilversum
25:19
24:07
128
Philip Zittema
Hilversum
25:19
24:48
129
Loek Westerik
Hilversum
25:19
24:28
130
Haoran Zhao
Hilversum
25:20
24:55
131
Daan Kuijper
Hilversum
25:20
24:17
132
Eric Revers
Sint Pancras
25:21
24:26
133
Eric de Maar
Hilversum
25:21
24:45
134
Simon Planje
Hilversum
25:21
24:18
135
Niek Hogervorst
Hilversum
25:22
24:22
136
Sven Gouwswaard
Hilversum
25:22
25:18
137
Max Lubbers
Hilversum
25:22
25:18
138
Malcolm Aganyo
Hilversum
25:27
25:20
139
Sjoerd Drijfhout
Hilversum
25:27
25:13
140
Richard Lankester
's-Gravenhage
25:30
24:23
141
Tijs Hammink
Den Dolder
25:31
24:20
142
Hugo de Groot
Hilversum
25:34
25:25
143
Derk Jan Krijnen
Bussum
25:35
25:20
144
Witho Oost
Hilversum
25:36
24:26
145
Huub in den Bosch
Hilversum
25:40
25:07
146
Roelant den Elzen
Hilversum
25:43
25:15
147
Charlie Rutimann
Hilversum
25:46
25:20
148
Yusri Floris
Almere
25:48
25:48
149
Martin Floris
Hilversum
25:48
24:39
150
Henny Nieberg
Baarn
25:53
25:53
151
Jelle Mannaerts
Bussum
25:54
25:28
152
Fulco Bouma
Hilversum
26:02
25:26
153
Frans ter Steege
GAC Hilversum
26:05
26:02
154
Finn Westerveld
Hilversum
26:05
25:31
155
Mark Beemster
Kortenhoef
26:08
24:59
156
Olaf ten Holder
Hilversum
26:13
25:46
157
Robert Kalverda
Hilversum
26:13
26:00
158
Joppe Schmitz
Laren Nh
26:16
26:16
159
Mees Flipse
Hilversum
26:16
26:15
160
Gerrit Floor
Maartensdijk
26:17
26:17
161
Nick Wilson
Amsterdam
26:19
25:51
162
Liam Levy
Hilversum
26:23
25:57
163
Imre Lukacs
Hilversum
26:27
25:24
164
Melle Scholten
Hilversum
26:29
25:49
165
Jochem Nuhn
Hilversum
26:29
25:23
166
Max Elderhorst
Maartensdijk
26:32
25:35
167
Sander Meijer
Hilversum
26:35
26:17
168
Jasper Gevaert
Hilversum
26:36
25:45
169
Idse van der Klein
Amsterdam
26:38
25:57
170
Jimmy Wempe
Hilversum
26:39
26:27
171
Abdalla Abu Shoke
Hilversum
26:41
26:41
172
Ulrich Borgne
Hilversum
26:42
26:42
173
Martin Borgne
Hilversum
26:42
25:58
174
Rens van der Heijden
26:42
25:37
175
Rimmert van den Oosterkamp
Hilversum
26:46
26:10
176
Ben Schofield
Hilversum
26:47
26:18
177
Jaap Groenhof
Nieuwegein
26:48
25:44
178
Nick van Vlaanderen
Hilversum
26:48
26:34
179
Gerard Kolsloot
Hooglanderveen
26:49
26:48
180
Rob Reiniers
Gorinchem
26:51
26:40
181
Rombout Vlaar
Blaricum
26:52
26:26
182
Ron van Otterlo
Veenendaal
26:54
26:48
183
Ramses Kaart
26:54
26:41
184
Pieter Kroeze
Hilversum
26:56
26:48
185
Dylan Eberhard
Hilversum
26:56
26:46
186
Stan Elderhorst
Maartensdijk
26:56
25:59
187
Robbert Botje
Hilversum
26:57
26:57
188
Steven Huis in 't Veld
Lelystad
26:57
26:57
189
Jan de Groot
27:00
26:06
190
Danny Ignacia
Hilversum
27:01
25:53
191
Sascha Timmerman
Zaandam
27:02
25:48
192
Koen Engelenburg
Huizen
27:02
26:44
193
Hunter Gray
Hilversum
27:02
26:24
194
Jakob Lippincott
Hilversum
27:03
26:33
195
Erik Vlijm
Hilversum
27:05
27:02
196
Tom Bootsma
Hilversum
27:06
27:03
197
Julius Elbracht
Hilversum
27:09
25:55
198
Michel van der Linden
Hilversum
27:11
26:12
199
Erik Valstar
Hilversum
27:12
26:55
200
Coen Romme
Gorinchem
27:15
26:30
201
Adjan van Sleeuwen
Tempo
27:18
27:18
202
Rick Stapel
Hilversum
27:19
27:19
203
Coen van Beers
Hilversum
27:21
27:21
204
Boele van den Berg
Naarden
27:21
27:11
205
Pieter van den Berg
Naarden
27:22
27:09
206
William Poutsma
Hilversum
27:25
26:39
207
Dennis Uiterwijk
Hilversum
27:28
27:28
208
Jeffrey Van de Laar
Zeewolde
27:31
27:13
209
Mark Smit
Laren Nh
27:31
26:55
210
Ode Wolff
Vreeland
27:34
27:08
211
Thijmen Sunter
Hilversum
27:37
26:27
212
Shandar Hanoeman
Baarn
27:40
27:37
213
Mees Frenay
Laren Nh
27:41
27:16
214
Jurriaan van Zanten
Hilversum
27:41
26:45
215
Otto Oldenburg
Bussum
27:41
27:41
216
Roald Regtien
Hilversum
27:43
27:43
217
Thomas van Melsem Kocsis
Hilversum
27:45
27:36
218
Ralph Rouvoet
Eemnes
27:46
27:29
219
Tibor van Melsem Kocsis
Hilversum
27:47
27:34
220
Jochem Gregoor
Hilversum
27:49
27:07
221
Bert Grob
Hilversum
27:50
27:34
222
Robbert Sunter
Hilversum
27:51
27:51
223
Dylan van Leeuwen
Hilversum
27:53
27:53
224
Richard Bos
Bussum
27:53
27:35
225
Arjan Van Opijnen
Amersfoort
27:54
27:37
226
Paul van der Steen
27:58
26:32
227
Pim de Groot
Almere
27:59
27:42
228
Arthur Aardewijn
Hilversum
28:04
27:13
229
Marwan El Aissati
Hilversum
28:04
28:02
230
Mike Vos
Loosdrecht
28:05
27:35
231
Paul Hoiting
Naarden
28:08
27:19
232
Michiel Stol
Hilversum
28:12
28:04
233
Stefan Fey
Hilversum
28:15
27:16
234
Rudolf Mulder
Hilversum
28:16
26:57
235
Steven Geijsen
Laren Nh
28:16
27:38
236
Co Tienhooven
GAC Hilversum
28:18
27:42
237
Frowein afd Beweging
Amersfoort
28:22
28:22
238
Koen Tabak
28:24
27:56
239
Steef Bouwman
Hilversum
28:25
27:11
240
Sondre F Fladeby
Hilversum
28:31
28:24
241
Sander F Fladeby
Hilversum
28:32
28:26
242
Simon P Kuiper
Hilversum
28:32
27:24
243
Gert-Jan Smit
Emmeloord
28:36
27:32
244
Julius De Jong
Hilversum
28:37
28:22
245
Olivier De Jong
Hilversum
28:38
28:23
246
Martin De Jong
Hilversum
28:38
28:23
247
Max van Aertsbergen
Hilversum
28:38
28:38
248
Mischa Rotteveel
GAC Hilversum
28:39
27:47
249
Sebastian Trip
Hilversum
28:40
28:32
250
Sherpa Afdeling Beweging
Amersfoort
28:41
28:32
251
Ton Loose
Hilversum
28:42
27:34
252
Rik Letteboer
Hilversum
28:44
28:44
253
Sam van Diemen
Kortenhoef
28:44
27:24
254
Michele Alda
Hilversum
28:45
28:34
255
Matej Kucera
Hilversum
28:45
28:20
256
Paul Hebink
Tempo
28:49
28:49
257
Remco Appel
Hilversum
29:01
27:48
258
Volmer Montsma
Hilversum
29:03
28:37
259
Quinten Vos
Loosdrecht
29:08
28:37
260
Simon John
Hilversum
29:09
28:36
261
Paul Tielemans
Hilversum
29:11
28:13
262
Julian Tetenburg
Hilversum
29:14
28:47
263
Robert Mansour
Barendrecht
29:16
28:21
264
Julian van Ogtrop
Bussum
29:16
28:33
265
Patriks Balcuns
Hilversum
29:16
28:48
266
John van Maanen
Hilversum
29:20
29:06
267
Zeno Vivolo
Hilversum
29:20
27:58
268
Bert Klaver
GAC Hilversum
29:21
29:08
269
Jan Jaap Kolpa
Hilversum
29:22
29:02
270
Martijn Kalsbeek
Hilversum
29:23
28:25
271
Sherpa Afd Beweging
Amersfoort
29:24
28:41
272
Joris Bouwman
Hilversum
29:24
28:34
273
Daniel Kolpa
Hilversum
29:24
29:02
274
Kinshuk Taneja
Hilversum
29:25
29:00
275
Milko van Winden
Bleiswijk
29:26
29:04
276
Ruben Van der Klis
Hilversum
29:26
28:29
277
Stef Sparnaaij
Almere
29:28
28:31
278
Philip Van Manen
Eemnes
29:31
28:23
279
Emiel Driessen
Hilversum
29:36
28:58
280
Ishaan Dewan
Hilversum
29:39
29:09
281
Ferhat Kol
Hilversum
29:39
29:19
282
Den Mykhailenko
Hilversum
29:40
29:09
283
Max Van den Bogaard
Kortenhoef
29:42
28:41
284
Henk Boerhout
Zeewolde
29:42
29:24
285
David mol Mol
Tempo
29:43
29:11
286
Kick van Nes
Laren Nh
29:43
29:30
287
Dennis Hol
Almere
29:44
28:56
288
Rob Hendrikx
Laren Nh
29:44
29:15
289
Guus Schmitz
Laren Nh
29:45
29:08
290
Justin Uiterwijk
Hilversum
29:47
29:47
291
Chris Jensen
GAC Hilversum
29:48
29:36
292
Peter de Vries
Laren Nh
29:48
29:48
293
Danny Sahupala
Baarn
29:52
28:37
294
Tom Brouwer
Hilversum
29:53
29:07
295
Sikko Brandenburg
Hilversum
29:53
28:56
296
Wijnand Molenkamp
Tempo
29:54
29:23
297
Armand A A M S Safi
Hilversum
29:57
29:23
298
David van Dorp
Hilversum
30:01
29:17
299
Isaia Gulickx
Soest
30:11
29:44
300
Jonathan Verheul
Bussum
30:14
29:12
301
Dannis Noom
Almere
30:16
29:10
302
Daniel De Vries
Hollandsche Rading
30:17
29:27
303
Glyeb Yurivich Pannochka
Hilversum
30:18
29:55
304
Nikita Mykhailenko
Hilversum
30:18
29:58
305
Ron Manten
GAC Hilversum
30:19
30:19
306
Marco Antonio Cabezudo Cuya
Doorn
30:20
29:26
307
Ahmed El Sobki
Hilversum
30:21
30:13
308
Arco Seton
Hilversum
30:21
30:01
309
Huub Smits
Altis
30:25
30:25
310
Koen Bunders
Bussum
30:27
29:34
311
Pim Wennekes
Soest
30:27
29:31
312
Pieter Regelink
Hilversum
30:27
30:20
313
Vincent Van Vuure
Eemnes
30:32
29:22
314
Alex de Groot
Hilversum
30:36
29:32
315
Richard Wehrmann Krieger
Udenhout
30:37
29:43
316
Albert Holl
Hilversum
30:38
30:38
317
Boudewijn Ruitenburg
Ankeveen
30:41
30:41
318
Peter Van Der Schoot
GAC Hilversum
30:44
30:41
319
Chi Wijmans
GAC Hilversum
30:45
29:46
320
Tiago Cacao
Bussum
30:45
30:23
321
Bram Weterings
's-Gravenhage
30:46
29:51
322
Flynn T Chater
Hilversum
30:48
30:20
323
Hans Moolhuijsen
GAC Hilversum
30:49
30:06
324
Joep Moolhuijsen
Amsterdam
30:49
30:05
325
Yuri van Houter
Hilversum
30:49
30:05
326
Ricardo De Grooth
Hilversum
30:50
29:28
327
Willem Zijlmans
30:50
30:20
328
Jan Bloeme
GAC Hilversum
30:52
30:52
329
Colin Huijser
Hilversum
30:53
29:33
330
Jeroen Wiegers
Hilversum
30:57
29:56
331
Niklas Sandelin
Hilversum
30:57
30:28
332
Pierre Viguier
Hilversum
31:03
30:30
333
Pieter Feenstra
Hilversum
31:03
30:25
334
Daniel Jan Smit
Emmeloord
31:04
29:58
335
Ed Uiterwijk
Hilversum
31:08
31:08
336
Nicky Cooke
Hilversum
31:09
30:02
337
Raymond Stout
Hilversum
31:14
31:14
338
Frank Voorbij
's-Graveland
31:15
30:03
339
Hans Loth
Hilversum
31:16
31:14
340
Jan Overhuijs
GAC Hilversum
31:19
31:19
341
Jonathan Hafkenscheid
Kortenhoef
31:19
30:11
342
Aram Pronk
Baarn
31:23
30:19
343
Bart Marcelis
Hilversum
31:25
30:15
344
Arjan Primus
Hilversum
31:30
31:07
345
Luno Primus
Hilversum
31:30
31:07
346
Thom Lindenhovius
Hilversum
31:34
31:34
347
Edward Newton
Hilversum
31:34
31:01
348
Jeroen Prins
Hilversum
31:35
30:13
349
Jack Mooij
Hilversum
31:36
31:28
350
Jelle Manten
Hilversum
31:38
31:25
351
Satish Lakshmipathy
Hilversum
31:41
31:30
352
Hari Prasad Ragothaman
Hilversum
31:41
31:30
353
Mark Lowe
Hilversum
31:43
31:43
354
Kane Chau
Hilversum
31:44
31:12
355
Jurgen Corts
Almere
31:45
31:14
356
Ren Suurling
Hilversum
31:46
30:28
357
Daan Jansen
Gorinchem
31:47
31:01
358
Peter Jansen
Gorinchem
31:48
31:01
359
John Narisetti
Hilversum
31:51
31:00
360
Julian Miller
Hilversum
31:51
31:20
361
Kyran Rink
Blaricum
31:52
31:18
362
Danil van Halsema
Hilversum
32:00
30:37
363
Diego Wiekenkamp
Hilversum
32:02
31:57
364
Vincent van Gasselt
Laren Nh
32:02
30:54
365
Tristan Dericks
Hilversum
32:03
31:57
366
Arno Leblanc
Utrecht
32:07
31:59
367
Zbigniew Nowak
32:07
30:46
368
Joris Janmaat
Hilversum
32:09
31:16
369
Emile Blomme
GAC Hilversum
32:09
31:47
370
Guus Verhoef
Hilversum
32:15
31:17
371
Paul Holt
32:19
32:03
372
Enis Arik
Hilversum
32:19
31:57
373
Redwan Ismail
Hilversum
32:20
32:14
374
Hugo Beal
Baarn
32:21
31:58
375
Ton Schouten
Hilversum
32:28
31:32
376
Jort Westerveld
Hilversum
32:28
32:28
377
Willem Goedhart
Hilversum
32:29
31:36
378
Ren Molenaar
Hollandsche Rading
32:30
31:37
379
Job van der Heijden
32:31
31:27
380
Emiel Pruim
Hooglanderveen
32:32
31:39
381
Boy Bavelaar
Hilversum
32:35
31:28
382
Reinier Kuipers
GAC Hilversum
32:36
32:02
383
Rob Dankers
GAC Hilversum
32:38
31:30
384
Laurens Verburg
Hilversum
32:39
31:29
385
Ed Landman
Almere
32:42
32:10
386
Jimmy Stolwijk
Hilversum
32:42
31:44
387
Jrg van de Rolfsmeyer
Baarn
32:47
31:33
388
Matthias Horstmann
Hilversum
32:48
32:23
389
Jesse Vulpen
Bussum
32:56
31:58
390
Elroy Langenhoff
Laren Nh
32:59
32:26
391
Tristan Vlijm
Hilversum
33:02
32:58
392
Jeremy Amaefule
Hilversum
33:02
32:30
393
Jurion van Herpen
Hilversum
33:03
32:03
394
Wilco Nieweg
Huizen
33:12
32:39
395
Jerome Viguier
Hilversum
33:15
32:45
396
JGM ter Haar
Hilversum
33:20
32:39
397
Sherpa afdeling Beweging
Amersfoort
33:24
32:42
398
Iman de Vries
Hilversum
33:28
32:09
399
Max Schmidt
Loosdrecht
33:30
32:22
400
Gijs Hogen Esch
Hilversum
33:32
32:52
401
Julian Pickert Mayn
Hilversum
33:38
33:11
402
Rasmus Husted
Hilversum
33:41
33:14
403
Roy Heikamp
Laren
33:41
32:37
404
Frowein Afd Beweging
Amersfoort
33:42
33:05
405
Niels Elfrink
Hilversum
33:44
33:44
406
Sebastiaan Aleman
Weesp
33:45
33:16
407
William Coljee
Hilversum
33:48
32:51
408
Lars Stolwijk
Laren
33:49
32:47
409
Jan Keurs
GAC Hilversum
33:52
33:04
410
Ben Fellinger
Weesp
33:53
32:47
411
Albertus van Eeden
Hilversum
33:56
33:32
412
Chris Herrebrugh
Almere
34:01
33:44
413
Wouter Zielhorst
Hilversum
34:01
33:55
414
Barend Linders
Hilversum
34:01
33:35
415
Ron Elderhorst
Maartensdijk
34:04
34:04
416
Max Woudenberg
Hilversum
34:04
33:01
417
Soosai Anand
Hilversum
34:06
33:26
418
Roelof Pos
Hilversum
34:06
32:41
419
Mike de Groodt
34:12
32:49
420
Cuno de Vries
Bussum
34:28
33:27
421
Martin Vos
Muntendam
34:29
33:35
422
Marcel de Jong
Hilversum
34:35
33:19
423
Jay Baak
Hilversum
34:36
33:30
424
Emanuel Meijer
Den Dolder
34:47
33:43
425
Theun Klaasenbos
Hilversum
34:48
34:48
426
Louis van der Wiele
Hilversum
34:56
33:29
427
Jacobus van Klaveren
avVN
34:56
33:42
428
Eric Ligter
Huizen
35:00
34:15
429
Jeroen ten Houte
Utrecht
35:01
33:59
430
Michael Verkerke
Hilversum
35:07
33:49
431
Pascal Snel
Hilversum
35:09
34:31
432
Mike Berkholst
Laren Nh
35:11
34:35
433
Maks Miskiewicz
Hilversum
35:15
35:00
434
Pieter Knijff
GAC Hilversum
35:18
35:00
435
Martin Gross
GAC Hilversum
35:19
35:01
436
Cees van Veldhuizen
Maarssen
35:19
35:19
437
Hans van Wierst
Hilversum
35:27
35:02
438
Tjeerd Aikema
Muiderberg
35:27
34:09
439
Nathan Veenstra
35:27
34:48
440
Joris Feldberg
Weesp
35:28
35:12
441
Sherpa Afd Beweging
Amersfoort
35:30
34:41
442
Frowein Afd Beweging
Amersfoort
35:31
34:41
443
Nick Cohn
Amsterdam Zuidoost
35:32
34:52
444
Jos van Douwe
Loosdrecht
35:37
34:45
445
Rolf van Kluijve
Hilversum
35:46
35:09
446
Marijn van der Vlist
Hilversum
36:04
35:56
447
Klaas van der Vlist
Hilversum
36:13
36:05
448
Sherpa Afdeling Beweging
Amersfoort
36:25
35:43
449
Marcel Verheij
Lelystad
36:28
35:09
450
Jacques Ahlrichs
Hilversum
36:30
35:45
451
Arjan Trompetter
Hilversum
36:34
36:13
452
Adil Andichi Maats
Hilversum
36:37
35:58
453
Jim de Kroon
Den Helder
36:42
36:38
454
Michel Sanders
Gorinchem
36:45
36:45
455
Alexander Coonen
Hilversum
36:50
36:43
456
Jurg Jansen
Hilversum
36:51
35:50
457
Joop de Vink
GAC Hilversum
37:13
36:50
458
Menno van Lacum
Laren Nh
37:13
37:13
459
Samuel van den Hoven
Hilversum
37:18
36:41
460
Wim Meter
Hilversum
37:23
36:34
461
Wouter van de Kamp
Maartensdijk
37:27
37:27
462
Tewodros Teshome
Amersfoort
37:27
36:30
463
Gerard Blom
Kortenhoef
37:30
37:27
464
Lucas Eshuis
Hilversum
37:35
37:18
465
Pim Astfalck
Hilversum
37:39
37:26
466
Ilya Beerda Pea
Hilversum
37:47
37:35
467
Andre Hersbach
GAC Hilversum
37:48
36:06
468
Hielke Manten
Hilversum
37:53
37:53
469
Mick Schmitz
Laren Nh
37:53
37:05
470
Tim Schraa
Laren Nh
37:54
37:05
471
Finn van den Heuvel
Hilversum
37:55
37:50
472
Gerrit Jansen
Hilversum
38:00
37:17
473
Niels van Gorkom
Hilversum
38:06
38:06
474
Andr van der Meer
Baarn
38:09
37:29
475
Marko Macura
Hilversum
38:19
38:15
476
Efraim van der Linden
Blaricum
38:20
38:11
477
Ties Meeues
Hilversum
38:23
38:19
478
Bobby van Soest
Almere
38:27
37:23
479
Thomas Stolker
Utrecht
38:32
37:31
480
Rayan Andichi
Hilversum
38:33
38:28
481
Gert Brouwer
Hilversum
38:38
37:50
482
Wijnand van Korlaar
Nijkerk Gld
38:43
37:25
483
Orry van der Spoel
Hilversum
38:53
38:43
484
Tim Ras
Hilversum
39:10
38:54
485
Jordy Rosema
Muiderberg
39:12
37:49
486
Peter van der Meulen
GAC Hilversum
39:13
37:52
487
Peter Bults
Berkel en Rodenrijs
39:26
38:02
488
Sherpa Afd Beweging
Amersfoort
39:28
38:53
489
Kevin Jacobs
Kortenhoef
39:29
38:54
490
Frank van den Dungen
Hilversum
39:30
38:16
491
Chris Doornekamp
Hilversum
39:33
39:10
492
Rob Altena
Hilversum
39:40
38:50
493
Flip de Soet
Hilversum
39:46
39:32
494
Ian van Leeuwen
Hilversum
39:47
39:42
495
Maikel van der Linden
Hilversum
39:51
39:36
496
Libor van Leersum
39:59
39:01
497
Dennis Brinkhuis
Utrecht
40:07
39:14
498
Sherpa Afd Beweging
Amersfoort
40:18
38:57
499
Gert Wevers
Almere
40:19
39:23
500
Milo Bakker
GAC Hilversum
40:30
40:17
501
John de Vries
Baarn
40:33
39:40
502
Sherpa Afd Beweging
Amersfoort
41:17
40:35
503
Frowein Afd Beweging
Amersfoort
41:18
40:36
504
Pepijn te Winkel
Hilversum
41:34
41:21
505
Floris van Wilgenburg
Hilversum
41:52
41:52
506
Faas Weigert
Hilversum
43:09
43:04
507
Yassine Nassi
Hilversum
43:21
43:19
508
Mathijs Ligter
Eemnes
44:15
42:55
509
Luka Weijers
Hilversum
46:35
46:19
510
Sherpa Frowein
amersfoort
47:47
47:05
511
Sherpa Beweging
Amersfoort
47:56
47:12
512
Sherpa Afd Beweging
Amersfoort
47:57
47:16
513
Sherpa Afd Beweging
Amersfoort
48:01
47:24
514
Piet van de Laar
Laren Nh
48:33
48:15
515
Marcel Doppenberg
Hilversum
49:25
48:12
516
Lucas ten Broeke
Hilversum
52:46
52:30
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niek Blikslager
Groningen
30:05
30:04
2
Johan Horst
Huizen
34:44
34:44
3
Valentijn Zonjee
123inkt.nl
34:49
34:48
4
Johan Pluim
Bink kinderopvang
35:16
35:14
5
Ernst-Jan Haselhoff
Zeilschool de Vuntus
36:06
36:06
6
Sven Huisman
Blaricum
36:41
36:40
7
Jordy van der Linden
Hilversum
36:41
36:41
8
Maurits Greving
36:41
36:40
9
Niaz Ahmed
Hilversum
36:43
36:04
10
Wiepke Koopmans
NPO
37:25
37:23
11
Michael Epskamp
Bussum
38:18
38:16
12
Jeroen Kolk
Almere
38:22
38:17
13
Peter Hildering
KRO-NCRV
38:27
38:27
14
Laurens de Paauw
AVROTROS
38:36
38:18
15
Wesley de Does
Weesp
38:36
38:35
16
Frank van Biemen
Dijck & de Ridder
38:56
38:54
17
Jespar Wolfswinkel
Dijck & de Ridder
39:04
39:02
18
Remco Mettes
NPO
39:12
39:09
19
Gert-Jan Halleen
st. akn
39:32
39:29
20
Tim van der Hoeven
Utrecht
39:33
39:20
21
Albert de Rooij
Zoetermeer
39:44
39:40
22
Alle Koperdraad
Ankeveen
40:32
40:30
23
Martijn Ooms
40:35
40:32
24
Merlijn Pieterman
Hilversum
41:17
41:17
25
Jaap Rietema
41:17
41:13
26
Timo Visser
United B.V.
41:24
41:24
27
Rick Scholten
Amsterdam
41:26
41:20
28
Piet Hendrikx
Zeilschool de Vuntus
41:29
41:27
29
Ruud Groot
Stip Hilversum
41:46
41:41
30
Max Hildebrand
Hilversum
42:03
41:58
31
Jeroen Planje
123inkt.nl
42:05
42:05
32
Mark Tenhagen
Naarden
42:06
42:01
33
Martijn Brinkhoff
Hilversum
42:15
42:11
34
Marco Gras
AdVanced
42:16
42:15
35
David Barber
42:18
42:18
36
Ayoub Hassan
42:20
42:19
37
Gerard Plaggenmarsch
123inkt.nl
42:30
42:28
38
Erik Mulder
HAP Loosdrecht
42:32
42:30
39
Yori Epskamp
Stichting Proceon
42:43
42:40
40
Youri Jongkoen
Ede Gld
42:43
42:43
41
Ron Magielsen
Dijck & de Ridder
42:53
42:47
42
Michel Visser
St. Ondernemersfonds Gijsbrech
42:56
42:54
43
Erwin Veenhof
Hilversum
43:07
41:56
44
Mack-John Perier
Quadia BV
43:15
43:06
45
Joao Da Costa Lopes
Almere
43:15
43:14
46
Robert Wolthuis
Hilversum
43:26
43:22
47
Chris Knorren
Tergooi ziekenhuizen
43:29
43:29
48
Jan van Haren
Hilversum
43:42
42:22
49
Arnold den Ouden
Quadia BV
43:45
43:44
50
Thomas Rozenburg
Vijfhuizen
43:47
43:46
51
Casper Van der Ploeg
Stichting Proceon
43:50
43:36
52
Pepijn Wolfs
Soest
43:55
43:48
53
Roderik Van Grieken
Stip Hilversum
43:57
43:46
54
Kasper Voshart
Stip Hilversum
43:59
43:58
55
Stijn Does
Hilversum
43:59
43:49
56
Sergio Contrucci
Independer N.V.
44:01
43:45
57
Richard Post
DorenbosIRasch makelaars
44:02
43:51
58
PJ Wit
Huizen
44:02
42:37
59
Jon Westerweel
44:02
44:02
60
Zbigniew Markowicz
Hilversum
44:04
43:59
61
Michael Verloop
Dijck & de Ridder
44:09
42:40
62
Allard van Lingen
Groesbeek
44:10
43:57
63
Daan de Jonge
Stip Hilversum
44:15
44:02
64
Arthur Loos
NEP the Netherlands
44:17
44:07
65
Aartjan Bontje
Hilversum
44:23
44:23
66
Nick Casey
Hilversum
44:26
44:11
67
Arjan ten Hoeve
HilverZon
44:28
44:26
68
Bastiaan Bon
Hilversum
44:31
44:26
69
Ton Reuser
Huizen
44:41
44:37
70
Pieter Schermers
Spoedpost Huisartsen Blaricum
44:44
44:27
71
Vincent Smeenk
gemeente Hilversum
44:49
44:38
72
Lex Borghans
Gorinchem
44:51
43:51
73
Floris Buijzen
Gorinchem
44:52
43:50
74
Rene Wagenaar
Amsterdam
44:53
44:28
75
Maarten de Graaff
NPO
44:56
44:49
76
Lex Verberg
Hilversum
44:56
44:40
77
Eric Jongerius
Hilversum
44:59
44:42
78
Mark de Boer
Bussum
44:59
44:51
79
Antoine van den Bos
Bussum
44:59
44:20
80
Jasper Goene
45:02
45:02
81
Richard Klaaijsen
Huizen
45:03
44:59
82
Paul van Klaveren
DorenbosIRasch makelaars
45:05
43:43
83
Taco Visser
Gorinchem
45:06
44:05
84
Patrick van Vliet
Gorinchem
45:06
43:57
85
Dennis Pel
gemeente Hilversum
45:09
45:04
86
Yorun van Kasteel
Xiphos B.V.
45:10
44:13
87
Roy Weijckelsma
45:12
45:08
88
Jeroen van Dorp
Gorinchem
45:13
45:13
89
Marcel Schaap
Huizen
45:14
45:12
90
Max Putman
Hilversum
45:22
44:53
91
Arnoud Neidig
het zandkasteel-pgb
45:23
45:22
92
Willem Govaert
van Gestel Optiek
45:27
44:18
93
Martijn van Steijn
Haarlem
45:27
45:21
94
Robbert Van de Water
Dudok Wonen
45:29
44:24
95
Chris Oosterling
Hilversum
45:36
45:31
96
Kees-Jan Sier
Newomij
45:37
44:48
97
Erno Gianotten
Tergooi ziekenhuizen
45:38
45:13
98
Jeroen Dubel
Hilversum
45:43
45:36
99
Nick van den Broek
Gorinchem
45:51
45:32
100
Gerard de Jong
Almere
45:59
45:52
101
Ruben Planje
Enschede
46:01
44:48
102
Gerard Glasius
Laren Nh
46:03
45:58
103
Stephen Verroen
46:03
45:36
104
Marius ten Herkel
SolvE Accountancy
46:05
45:50
105
Edwin van Maanen
Regio Gooi & Vechtstreek
46:06
44:45
106
Willem Bandsma
Hilversum
46:11
45:49
107
Gerben Van der Hoek
Hilversum
46:14
44:54
108
Robert Vaneman
46:18
45:35
109
Maarten Spekschate
RVC Medical IT
46:21
44:59
110
Raoul Janssen
Bussum
46:21
46:10
111
Martijn Groenewoud
Quadia BV
46:27
46:11
112
Freek Loth
Regio Gooi & Vechtstreek
46:30
46:28
113
William Hanoeman
SolvE Accountancy
46:31
46:06
114
Martijn Blaak
Amersfoort
46:31
46:20
115
Dolf Kars
46:31
44:58
116
Zenno de Boer
Hilversum
46:32
45:53
117
Hans van Duijvenbode
Spoedpost Huisartsen Blaricum
46:34
46:33
118
Jonathan Lugtenaar
Loosdrecht
46:35
46:23
119
Yordi Veen
Hilversum
46:37
46:30
120
Jasper Koopman
Kortenhoef
46:37
46:20
121
Sjoerd Van Weele
Hilversum
46:41
46:35
122
Ward Kuipers
Amsterdam
46:42
46:26
123
Niels Croese
VSH Fittings B.V.
46:45
46:03
124
Job Beelman
Willem de Zwijger College
46:47
45:23
125
Ren Cornelisse
Hilversum
46:47
46:41
126
Wessel Plate
Maartensdijk
46:47
46:41
127
Jeffrey Lanphen
SolvE Accountancy
46:48
46:22
128
Klaas Van Klei
Hilversum
46:48
46:44
129
Maksim Golov
Tergooi ziekenhuizen
46:56
45:58
130
Alex van der Hulst
Quadia BV
46:57
46:55
131
Lerang Vallen
St. Ondernemersfonds Gijsbrech
46:57
46:55
132
Martijn Bot
Hilversum
46:57
46:42
133
Jasper de Winther
Independer N.V.
47:00
46:20
134
Jurgen van der Meer
Hilversum
47:02
46:49
135
Rogier Brinker
NEP the Netherlands
47:10
46:58
136
Pieter Van der Meche
MBO College Hilversum
47:12
47:00
137
Jarno Deen
Spoedpost Huisartsen Blaricum
47:18
47:12
138
Dennis Rood
Bink kinderopvang
47:21
47:02
139
Hans Kooi
Tergooi ziekenhuizen
47:22
46:23
140
Marc Weber
Tandartsenpr Ivoren Toren
47:24
47:24
141
Pierluigi Jorritsma
123inkt.nl
47:25
47:10
142
Nico van Dijk
Hilversum
47:25
47:12
143
Koray Sarihan
Hilversum
47:30
47:11
144
Lukasz Derda
Leiden
47:32
47:24
145
Luc Lips
AVROTROS
47:33
47:33
146
Gerard van Stempvoort
47:34
46:42
147
Derk Stegeman
Amersfoort
47:35
47:13
148
Ruben Westeneng
Bussum
47:36
46:56
149
Wilko Planje
123inkt.nl
47:37
46:25
150
Bastiaan Pilon
Events in Business
47:48
46:40
151
Tomas Stolk
HAP Loosdrecht
47:48
47:48
152
Tom van den Broek
Regio Gooi & Vechtstreek
47:49
46:27
153
Robin vd Burg
Laren Nh
47:49
47:19
154
Edwin van de Steeg
van Gestel Optiek
47:50
47:27
155
Kevin Hoekstra
Meester & Kuiper Accountants e
47:50
47:50
156
Geert Ouwerkerk
Eemnes
47:53
47:47
157
Jan Pieter Zonjee
123inkt.nl
47:58
47:28
158
Remko van der Maas
Soest
47:58
47:48
159
Ian Mol
Zwolle
47:58
47:17
160
Ren van Moppes
Independer N.V.
48:01
47:58
161
Kamiel Gerrits
Spoedpost Huisartsen Blaricum
48:12
48:07
162
Folkert Visser
Tandartsenpr Ivoren Toren
48:16
47:44
163
Tako Horsley
Bussum
48:16
47:35
164
Steven Kramer
Amersfoort
48:16
47:40
165
Jarl Stok
Hilversum
48:19
47:19
166
Niels Stadig
Almere
48:20
48:13
167
Mark Boom
DorenbosIRasch makelaars
48:22
48:22
168
Juriaan Seveke
gemeente Hilversum
48:24
48:10
169
Wouter Dogger
Hilversum
48:24
47:07
170
Hans Scholtes
48:24
48:22
171
Craig Watson
Events in Business
48:25
48:05
172
Rick de Jong
Sportrevalidatie Hilversum
48:29
48:29
173
Eric Jan Jonker
Assen
48:29
48:25
174
Simon IJsseldijk
Zeilschool de Vuntus
48:30
47:51
175
Jan Stolker
123inkt.nl
48:32
47:56
176
Michael Gray
Hilversum
48:33
48:05
177
Tim Pannebakker
Laren Nh
48:37
48:07
178
Liam Kuijsters
Hilversum
48:39
47:53
179
Tijl Meyer
Hilversum
48:39
47:53
180
Wout Jeroen Leenders
Hilversum
48:39
48:32
181
Jaro Verhoog
United B.V.
48:43
48:31
182
Conrad Doornheim
Loenen aan de Vecht
48:44
48:39
183
Steven Tack
Bussum
48:44
47:18
184
Maurice Smeink
Soest
48:46
48:46
185
Alex Aartsen
Gorinchem
48:46
48:25
186
Charles Furneaux
het zandkasteel-pgb
48:47
48:47
187
Wouter Vroonland
Amersfoort
48:47
48:34
188
Reinier Kruis
Gorinchem
48:47
48:47
189
Joost Koelega
123inkt.nl
48:50
48:44
190
Roland Marges
Beeld en Geluid
48:52
48:50
191
Jesse Markus
United B.V.
48:56
48:45
192
Robert van Kesteren
Hilversum
49:02
48:53
193
Jurrien Blaauw
Xebia Nederland BV
49:03
47:51
194
Wai Keung Man
Hilversum
49:07
49:07
195
Jan Pijl
Hilversum
49:08
48:38
196
Ruud Peerbooms
Gorinchem
49:09
48:08
197
Michel Janssen
Tergooi ziekenhuizen
49:11
49:09
198
Frans Kraaikamp
Spoedpost Huisartsen Blaricum
49:11
49:06
199
Marcel Tielen
Liftinstituut
49:16
49:16
200
Alexander Rongen
Amsterdam Zuidoost
49:22
48:08
201
Olaf Henneveld
Rotterdam
49:23
49:23
202
Olivier Pont
van Gestel Optiek
49:27
49:16
203
Aytac Tekinturk
Regio Gooi & Vechtstreek
49:29
48:45
204
Menno de Winther
Independer N.V.
49:35
48:53
205
Henk Schinkel
Kortenhoef
49:48
48:58
206
Jaim Sahuleka
49:49
49:38
207
Tjarko Erdtsieck
Hilversum
49:54
48:46
208
Robin Gerrits
Spoedpost Huisartsen Blaricum
49:55
49:55
209
Pieter Veraar
Bussum
49:56
49:56
210
Emiel Pattinama
Amsterdam
49:57
48:59
211
Huub Smits
Hilversum
49:57
49:25
212
Paul van der Bijl
Amersfoort
49:57
49:21
213
Joris Steenvoorden
Hilversum
49:58
48:16
214
Tim Couturier
Hilversum
49:59
49:51
215
Albin Hunia
AVROTROS
50:00
49:52
216
Maurits Duynstee
MBO College Hilversum
50:01
48:37
217
Willem Vogelzang
Liftinstituut
50:02
49:58
218
Jaap Wolthers
Eersel
50:03
48:51
219
Stephan Griffioen
Amsterdam
50:03
49:28
220
Rob Kruijer
Tandartsenpr Ivoren Toren
50:04
48:23
221
Henk Van den Esschert
Meester & Kuiper Accountants e
50:06
49:14
222
Erik Molenaar
Hilversum
50:07
49:35
223
Olaf de Jong de Haas
Zeilschool de Vuntus
50:09
49:51
224
Menno Van der Klein
Hilversum
50:09
49:30
225
Neil Purcell
het zandkasteel-pgb
50:10
49:08
226
Herman Nuvemann
Hilversum
50:10
49:37
227
Gerrit Wiggers
Quadia BV
50:13
50:03
228
Andr van Asselt
Baarn
50:22
49:25
229
Thomas Neppelenbroek
MBO College Hilversum
50:23
50:07
230
Maarten Pedroli
Voorschoten
50:28
50:15
231
Jeroen Blankenzee
NEP the Netherlands
50:31
50:06
232
JL van den van den Nieuwendijk
Hilversum
50:36
50:21
233
Bram Voerman
50:37
49:58
234
Przemyslaw Otto
Amersfoort
50:38
50:24
235
Jaap Dogger
Hilversum
50:41
49:24
236
Luke Sweeney
Independer N.V.
50:42
49:44
237
Ewald Theunisse
Wassenaar
50:42
50:24
238
Marc de Groot
Hilversum
50:45
49:21
239
Piet Melief
's-Gravenhage
50:45
49:47
240
Nick Verplak
Enschede
50:46
50:42
241
Johan Pannekoek
50:46
50:27
242
Colin Fafieanie
Alberdingk Thijm Scholen
50:47
50:30
243
Richard De Waard
Hilversum
50:47
50:42
244
Kees Liebrecht
Quadia BV
50:50
49:57
245
Wat Bleus
Hilversum
50:50
50:49
246
Menno Jansma
Loosdrecht
50:54
50:48
247
Tjarko Erdtsieck
Hilversum
50:54
50:21
248
Peter van Wijlick
Almere
50:56
49:37
249
Thomas Besselink
Hilversum
51:00
50:23
250
Frank van Geffen
MBO College Hilversum
51:03
50:47
251
Theo Stevens
Bentveld
51:03
50:57
252
Arvid Nijholt
VSH Fittings B.V.
51:04
49:35
253
Henri Krner
Hilversum
51:04
50:49
254
Jan van Breugel
Gorinchem
51:05
49:58
255
Diederik van Stempvoort
51:05
50:11
256
Gertjan Roos
Sportrevalidatie Hilversum
51:06
50:59
257
Rob Vos
Hilversum
51:06
50:18
258
Danil Goris
Kortenhoef
51:06
49:33
259
Douglas Tarasconi
NEP the Netherlands
51:07
50:29
260
Vincent Timmer
AVROTROS
51:07
50:29
261
Robbert De Zoeten
Independer N.V.
51:08
50:58
262
Patrick van Pomp
51:08
50:21
263
Jesse Egels
Hilversum
51:10
51:00
264
Jeroen Hamming
MBO College Hilversum
51:11
50:24
265
Vincent Kracht
Tergooi ziekenhuizen
51:12
50:28
266
Allart Lok
123inkt.nl
51:12
51:12
267
Hanno Weima
Zeist
51:15
50:34
268
Martijn Brouwer
Hilversum
51:17
50:52
269
Denis Leuerer
MBO College Hilversum
51:19
50:49
270
Philip Tan
Zeilschool de Vuntus
51:24
50:44
271
Roek Lips
AVROTROS
51:25
50:59
272
Ton van Veldhuijzen
Zeist
51:25
50:29
273
Michael Sonderman
het zandkasteel-pgb
51:26
50:58
274
Marco Beukenkamp
Hilversum
51:26
51:22
275
Rob Kuiper
Spoedpost Huisartsen Blaricum
51:27
51:10
276
Peter Nierop
Hilversum
51:27
51:27
277
Richard Hop
gemeente Hilversum
51:28
50:00
278
Nick de Groot
Emst
51:29
51:00
279
Thomas Heijnen
Amersfoort
51:29
50:49
280
Theo Rutten
Huizen
51:30
51:02
281
Johan Kleinhoven
KRO-NCRV
51:31
51:21
282
Kevin Keagan
Langbroek
51:31
50:24
283
Frank Lunenburg
het zandkasteel-pgb
51:33
51:29
284
Erik Mol
Kortenhoef
51:33
51:03
285
Peter van de Camp
Hilversum
51:36
50:47
286
Jasper van Nispen
Hilversum
51:38
50:15
287
Sander Frauenfelder
Liftinstituut
51:42
51:17
288
Hans Bootsma
Stip Hilversum
51:44
50:37
289
Jasper Snoeren
Loosdrecht
51:44
51:20
290
Thomas Thalen
51:46
51:31
291
Arjen Hop
Zeilschool de Vuntus
51:48
50:19
292
Justus Hartkamp
RVC Medical IT
51:48
51:48
293
Kees Tabak
Hilversum
51:49
51:27
294
Pascal van den Nieuwendijk
Hilversum
51:51
51:37
295
Jochem Dogger
Hilversum
51:52
50:35
296
Max Fukkink
RVC Medical IT
51:53
51:24
297
Bjorn Gianotten
Events in Business
51:56
51:30
298
Jasper Verkuil
123inkt.nl
51:57
51:43
299
Tim Vijverberg
Hilversum
51:57
51:57
300
Ewoud Croll
Delft
52:00
51:46
301
Matthias van Dijk
Kortenhoef
52:13
51:53
302
Wibo Bourguignon
Meester & Kuiper Accountants e
52:17
51:35
303
Danil van de Beld
Zeewolde
52:18
51:14
304
Dick Neppelenbroek
Beks & Beks Advocaten
52:24
52:07
305
Robert -Jan Van Hellemond
Hilversum
52:25
52:12
306
Vincent de Lijser
Alpha Assembly Solutions
52:26
52:10
307
Gilbert Vogt
Huizen
52:29
51:26
308
Joost de Groen
Stichting Proceon
52:36
52:28
309
Hugo Wieringa
van Gestel Optiek
52:37
52:28
310
Andr Kromhout van der Meer
Almere
52:43
52:16
311
Scippio van Olmen
Tandartsenpr Ivoren Toren
52:44
51:52
312
Jesse Navis
Hilversum
52:44
52:16
313
Tom Kramer
Hilversum
52:49
51:14
314
Mark Brandenburg
Bussum
52:50
52:50
315
Stephan Roest
Gorinchem
52:50
51:49
316
Hajo Binsbergen
Tergooi ziekenhuizen
52:51
52:18
317
Jurgen van Doorn
Hilversum
52:51
52:04
318
Roy Van den Anker
Soest
52:51
52:33
319
Robert De Winter
Laren Nh
52:53
51:56
320
Sander Clijsters
Bink kinderopvang
52:54
51:50
321
Hans Mors
Hilversum
52:55
52:49
322
Paul Oudshoorn
Almere
52:56
52:56
323
Peter Smit
Laren Nh
52:56
51:30
324
Serge van Hees
De Bilt
52:58
52:34
325
Victor Smeds
Utrecht
52:59
51:59
326
Daniel Eichhorn
Independer N.V.
53:00
51:29
327
Frits Peters
Soest
53:01
52:13
328
Herald Schelke
De Meern
53:03
52:13
329
Ronald Tunnissen
Rissik Hoveniers
53:04
53:02
330
Pim Hervij
Loenen aan de Vecht
53:04
52:26
331
Dennis Hengel
Soest
53:06
52:44
332
Ingmaro Doeven
HilverZon
53:10
51:58
333
Edwin Kouvelt
Gorinchem
53:13
51:47
334
Maikel Wilms
Quadia BV
53:15
53:00
335
Mathieu Bakker
AdVanced
53:17
52:08
336
Rene Kundersma
Tergooi ziekenhuizen
53:20
53:12
337
Terry van Dijk
Stip Hilversum
53:22
52:15
338
Hans Koppers
Beks & Beks Advocaten
53:24
53:18
339
Onno 't Hart
VSH Fittings B.V.
53:24
53:24
340
Robby van Bladel
Hilversum
53:24
52:39
341
Joost van der Klein
NEP the Netherlands
53:27
52:58
342
Stijn Van der Heijden
Media Pensioen Diensten
53:27
52:43
343
Sean Minchin
Bussum
53:28
52:37
344
Klaas de Jong
VSH Fittings B.V.
53:29
52:25
345
Andre de Meulder
Hilversum
53:30
52:26
346
Rene Harders
Stichting Proceon
53:36
53:36
347
Ruud de Jong
Stichting Proceon
53:37
53:12
348
Tom Zijlstra
Quadia BV
53:37
53:37
349
Edwin oudkerk Pool
Scildon
53:41
52:46
350
Bart Werners
het zandkasteel-pgb
53:44
52:42
351
Niels Luiten
Almere
53:51
53:24
352
Alex Luigjes `
Spoedpost Huisartsen Blaricum
53:52
53:17
353
Thomas Lemstra
Newomij
53:54
53:06
354
Gertjan Giskes
Eemnes
53:55
53:05
355
Marcel Duker
Hilversum
53:56
53:31
356
Hans De Jong
VU Gezondheidswetenschappen
53:57
53:34
357
Wouter Hulselmans
Hilversum
54:00
53:48
358
Remco Pureveen
Soest
54:04
53:21
359
Senna Sanyang
54:04
53:47
360
Casper Teunissen
Beeld en Geluid
54:05
53:31
361
Rene Lohman
Laren Nh
54:06
52:39
362
Ronald Lampert
Laren Nh
54:07
52:40
363
Lucas de Jong
Sportrevalidatie Hilversum
54:12
52:32
364
Hans van Ouwerkerk
Blaricum
54:12
54:04
365
Ren Weijer
Liftinstituut
54:13
54:05
366
Eric Ruiter
Bussum
54:17
53:34
367
Rene Bouma
Purmerend
54:22
54:22
368
Walter Bouwman
Hilversum
54:24
53:36
369
Guido Van der Pol
Soest
54:25
53:22
370
Ronald Versluis
Hilversum
54:26
53:22
371
Joris Frederix
Gorinchem
54:26
53:24
372
Alex Vanden Berghe
Hilversum
54:27
54:27
373
Tim Beijaard
Kortenhoef
54:30
54:30
374
Rob van den Breul
Soest
54:31
54:10
375
Theo Berendsen
DorenbosIRasch Makelaars
54:33
54:30
376
Joost Majoor
VSH Fittings B.V.
54:37
54:26
377
Kenny White
Hilversum
54:37
54:19
378
Sander Ter Heurne
Quadia BV
54:38
53:51
379
Kilian Hekhuis
Amersfoort
54:38
54:22
380
Rudolf Wierenga
Bink kinderopvang
54:39
53:19
381
Louis Roxs
Hilversum
54:40
54:09
382
Albert Kemp
Amersfoort
54:41
53:59
383
Anton Matla
Meester & Kuiper Accountants e
54:42
53:47
384
Matthew Slater
De Kwakel
54:46
54:18
385
Alex Hunter
Ankeveen
54:46
54:00
386
Hans Ram
AVROTROS
54:48
54:48
387
Andre van Koutrik
Stichting Proceon
54:49
54:49
388
Nick Offerman
Bink kinderopvang
54:49
54:49
389
David Daamen
Liftinstituut
54:50
53:32
390
Arjen Bergsma
Soest
54:53
54:09
391
Arwin Westeneng
Hilversum
54:54
53:58
392
Ruud Mulders
Hilversum
54:56
54:56
393
Rein Veldhuis
Liftinstituut
54:59
54:59
394
BJan Langereis
Beks & Beks Advocaten
55:02
53:43
395
Andre Hendriks
Tandartsenpr Ivoren Toren
55:02
53:52
396
Sander van Oosten
Beks & Beks Advocaten
55:03
54:25
397
Alex Schijffelen
Tergooi ziekenhuizen
55:04
54:31
398
Christiaan Welker
het zandkasteel-pgb
55:05
54:40
399
Jeroen Schokking
123inkt.nl
55:07
54:41
400
Tanno Massar
Gorinchem
55:08
54:02
401
Roy Vereyken
Almere
55:08
53:28
402
Vincent Spee
Hilversum
55:12
53:58
403
Ruud Ruigrok
Stichting Proceon
55:14
54:29
404
Willem van den Berg
Hilversum
55:14
54:35
405
Hans Kemp
Maartensdijk
55:14
54:36
406
Fons Hoogeveen
Hilversum
55:16
54:08
407
Tom Coolen
Hilversum
55:17
54:52
408
Chris Vermeulen
NPO
55:20
54:45
409
Thijn Koopman
Hilversum
55:20
55:20
410
Michel Pieper
Zeilschool de Vuntus
55:25
54:33
411
Andre Woltjer
Gorinchem
55:26
55:26
412
Edwin Poot
Huizen
55:29
55:03
413
Vincent Mol
Dierspecialist Krans
55:29
55:00
414
Thies Van Capelle
het zandkasteel-pgb
55:31
53:50
415
Sipke Mulder
Amsterdam
55:31
54:12
416
Pieter Born
Hilversum
55:32
54:58
417
Jelle van Barneveld
Hilversum
55:32
54:54
418
Marc Verroen
Stichting Proceon
55:33
55:06
419
Sadik Caglar
Eemnes
55:35
54:33
420
Paul Radt
NEP the Netherlands
55:36
54:05
421
Wouter Klijn
NEP the Netherlands
55:36
54:05
422
Martin Plaat
AVROTROS
55:37
54:55
423
Evert Bol
Hilversum
55:37
55:31
424
Remco Boom
DorenbosIRasch makelaars
55:38
55:23
425
Andrew Baker
Willem de Zwijger College
55:39
55:07
426
Paul Valentijn
Langbroek
55:39
55:39
427
Jordan van Bruggen
AVROTROS
55:40
54:50
428
Matthijs van der Wel
Tergooi ziekenhuizen
55:41
55:40
429
Eric Nocker
Tergooi ziekenhuizen
55:42
54:48
430
Hein Jan Plat
123inkt.nl
55:43
54:56
431
Ronald Voorhaar
Hilversum
55:45
54:53
432
Sander Veltman
Media Pensioen Diensten
55:46
55:24
433
Bas de Bruijn
Huizen
55:51
54:29
434
Bas Westerhuis
Algemeen
55:53
55:00
435
Pieter Hunfeld
NPO
55:53
54:54
436
Frank Borsje
Santpoort-Noord
55:53
54:30
437
Richard Lesscher
DorenbosIRasch makelaars
55:54
55:12
438
Hannes de Vries
AVROTROS
55:57
55:27
439
Rolf Gerritsen
Eemnes
55:59
55:50
440
Roland Commandeur
Bink kinderopvang
56:00
55:40
441
Luuk Heinsius
Hilversum
56:04
55:57
442
Ralph van Zijl
Hilversum
56:05
56:05
443
Kasper Blakenzee
gemeente Hilversum
56:08
55:40
444
Ronald Stolk
56:10
55:50
445
Freek van den Ende
Utrecht
56:11
54:48
446
Cuhntje Jolingz
Huizen
56:12
55:05
447
Daan Joling
Huizen
56:14
55:07
448
Tommy Fahy
Hilversum
56:18
55:48
449
Marnix van Boetzelaer
HilverZon
56:19
55:57
450
Marco Van Dijk
Stichting Proceon
56:20
55:46
451
Leen Macleane
Dudok Wonen
56:26
55:22
452
Johan Klein Holte
van Gestel Optiek
56:26
56:15
453
Stefan van der Geest
VSH Fittings B.V.
56:27
56:27
454
Edan van der Meer
Alpha Assembly Solutions
56:27
56:16
455
Otto de Boer
Newomij
56:28
55:54
456
Jeroen Oosterink
Tandartsenpr Ivoren Toren
56:28
56:03
457
Paul Clazing
DorenbosIRasch makelaars
56:28
56:02
458
Brendan de Graaf
Eemnes
56:33
56:24
459
Douglas Diebrink
Huizen
56:37
56:37
460
Andy Meissen
Baarn
56:47
55:52
461
Remco van der Niet
Media Pensioen Diensten
56:48
56:20
462
Hans Kroes
Meester & Kuiper Accountants e
56:53
55:58
463
Ron Staal
Quadia BV
56:55
56:23
464
Peter Machielse
Hilversum
56:56
56:56
465
Markus Warnars
56:56
56:05
466
Cas van de Sande
Sportrevalidatie Hilversum
56:58
56:42
467
Ren de Jong
Huizen
57:03
56:19
468
Oscar Heuperman
Almere
57:03
56:25
469
Rutwin Goris
Kortenhoef
57:08
55:35
470
Jurgen Baar
Hilversum
57:12
56:06
471
Jasper Sorgdrager
Hilversum
57:12
56:07
472
Martijn Boon
gemeente Hilversum
57:15
56:59
473
Jos Blom
123inkt.nl
57:15
55:54
474
Paul Blom
Zeilschool de Vuntus
57:15
55:54
475
Henk Wittekamp
Huizen
57:15
55:52
476
Jeroen Hoogers
Hilversum
57:17
56:28
477
Lon Beerhorst
Bussum
57:19
57:17
478
Hans van Essen
gemeente Hilversum
57:20
56:34
479
Ron Croll
Almere
57:23
57:08
480
Sven Mol
Amsterdam
57:24
56:46
481
Jeroen Pennekamp
Hilversum
57:28
55:51
482
Jan Kees Sorgdrager
Hilversum
57:28
56:22
483
Bob van den Heuvel
Amersfoort
57:29
56:08
484
Antonios Rekatsinas
gemeente Hilversum
57:33
56:17
485
Erwin de Groot
57:36
56:40
486
Keshav Shukla
Events in Business
57:37
56:23
487
Bjorn Baar
Tandartsenpr Ivoren Toren
57:38
56:33
488
Jan Paul van Hemert
Hilversum
57:40
57:30
489
Jan-Willem Teunisse
Hilversum
57:42
56:52
490
Ruud Kaitjily
Ankeveen
57:42
56:37
491
Martin Haselhoff
RVC Medical IT
57:44
57:33
492
Jayesh Shukla
Events in Business
57:45
56:21
493
Michiel Veenstra
VSH Fittings B.V.
57:46
57:11
494
Jan Willem Groenendijk
57:55
56:26
495
Julius De Heer
Bussum
57:56
56:21
496
Jeroen Mulder
Hilversum
57:59
57:06
497
Andries van Duyvendijk
Gorinchem
58:00
56:58
498
Kees Steenbergen
Events in Business
58:01
56:46
499
Erik Hof
MBO College Hilversum
58:01
56:54
500
Robin van Poelje
Blaricum
58:01
56:35
501
Edwin Lutz
HilverZon
58:02
56:51
502
Patrick Kuijsters
Hilversum
58:07
57:19
503
Gijs Van Dijk
Scildon
58:08
57:20
504
Ewout Jansen
Hilversum
58:11
57:26
505
Martijn van van Geffen
MBO College Hilversum
58:15
57:47
506
Fraser Young
HilverZorg
58:16
57:21
507
Vincent van Wetering
Zeilschool de Vuntus
58:18
57:39
508
Tanno Olde Riekerink
Rissik Hoveniers
58:22
57:08
509
Bert Noom
Dijck & de Ridder
58:26
57:12
510
Tom Bonkes
Beesd
58:26
56:48
511
Ruud Van der Laak
Xiphos B.V.
58:30
57:33
512
Mirban Mooyman
Weesp
58:32
58:17
513
Reinout Leurink
Bink kinderopvang
58:34
58:34
514
Yegor Maslov
Hilversum
58:36
57:49
515
Robin J Edwards
Hilversum
58:36
58:36
516
Henk van Heemskerk
Hilversum
58:38
57:38
517
Jacob de Moel
AdVanced
58:41
58:11
518
Martin de Boer
Hilversum
58:43
57:41
519
Stefan Mulders
Druten
58:46
58:46
520
Karel Plate
Maartensdijk
58:49
58:26
521
Ole Bras
Laren Nh
58:50
57:30
522
Andre Oostveen
Utrecht
58:55
58:32
523
Nick Beukenkamp
Hilversum
58:57
58:57
524
Rueben De Vries
Hollandsche Rading
58:57
57:43
525
David Lenderink
st. akn
58:59
58:20
526
Piet Verlaan
Hilversum
58:59
58:38
527
Nick Jens Korterink
Hilversum
59:01
58:02
528
Jos Mooten
Hilversum
59:02
58:09
529
Ruben Fukkink
RVC Medical IT
59:04
58:35
530
Stephan Vollenbroek
Tandartsenpr Ivoren Toren
59:04
58:43
531
Paul Seidel
Tergooi ziekenhuizen
59:07
58:25
532
Cas van Veen
Hollandsche Rading
59:20
58:37
533
Hans van Rooijen
Amersfoort
59:20
59:08
534
Danny van der Weijden
Hilversum
59:24
58:39
535
Hans Faddegon
Events in Business
59:27
59:06
536
Viktor Franzen
Stip Hilversum
59:27
59:13
537
Arjen Mulders
Hilversum
59:28
58:11
538
Robert van Eijk
Newomij
59:29
58:59
539
Derbert Van Heerde
Dierspecialist Krans
59:30
59:30
540
Daniel Dijkgraaf
HAP Loosdrecht
59:34
58:23
541
Roland Tetteroo
Tergooi ziekenhuizen
59:37
59:04
542
Jeroen Moes
Hilversum
59:37
58:00
543
Hessel van der Veen
Hilversum
59:37
58:00
544
Fabian Rothmund
Tergooi ziekenhuizen
59:38
58:52
545
Henk Huibers
Kortenhoef
59:39
58:59
546
Peter Hermens
VSH Fittings B.V.
59:41
58:17
547
Marcel Freriks
gemeente Hilversum
59:42
59:10
548
Robert Grootveld
VU Gezondheidswetenschappen
59:49
59:03
549
Alexander Beelen
Hilversum
59:51
58:50
550
Marco Simons
Hillegom
59:51
58:50
551
Pieter van Delft
Gorinchem
59:53
58:28
552
Frowein Frowein
Amersfoort
59:55
58:22
553
Don Kuijer
Muiderberg
59:58
59:58
554
Peter Slappendel
Ankeveen
1:00:01
59:08
555
Stephan van Rhee
gemeente Hilversum
1:00:06
59:43
556
Albert Deltour
Bink kinderopvang
1:00:12
59:39
557
Wesley de Haan
Meester & Kuiper Accountants e
1:00:13
59:24
558
Sander Donker
Weesp
1:00:15
59:25
559
Gijs van der Scheer
Soest
1:00:16
59:55
560
Jessica Demmers
Soest
1:00:20
59:58
561
Johan Ekkelboom
van Gestel Optiek
1:00:23
59:56
562
George de Groot
Hilversum
1:00:24
59:55
563
Erik Van de Beld
Zeewolde
1:00:27
59:24
564
Robert de Vos
1:00:28
59:52
565
Jeroen Peters
Bink kinderopvang
1:00:30
1:00:13
566
Jeroen Dahmen
RVC Medical IT
1:00:32
1:00:07
567
Ayolt Kloosterboer
Hilversum
1:00:32
1:00:32
568
Pim Bes
Hilversum
1:00:40
59:44
569
Lucas van der Velde
Hilversum
1:00:42
59:32
570
Richard Van den Born
Newomij
1:00:50
1:00:14
571
Heijo Meijer
Hilversum
1:00:50
1:00:20
572
Onne Broekzitter
RVC Medical IT
1:00:50
59:30
573
Michiel Cobben
Meester & Kuiper Accountants e
1:00:54
59:18
574
Dennis Lankreijer
Loosdrecht
1:00:54
1:00:41
575
Jeroen Simons
Hilversum
1:01:00
1:00:39
576
Louk Welter
Loosdrecht
1:01:05
1:00:24
577
Mark Zuijdhoek
Liftinstituut
1:01:08
1:00:30
578
Ruud Veldhuisen
Beeld en Geluid
1:01:08
1:00:32
579
Robert Klaassen
Blaricum
1:01:13
1:00:48
580
Robin Timmer
Almere
1:01:19
1:00:50
581
Menno Koningsberger
United B.V.
1:01:20
1:00:40
582
Wilco ter Stal
Gorinchem
1:01:27
1:00:23
583
Richard Geukens
Landsmeer
1:01:34
1:00:13
584
Virgil Warnars
Ilpendam
1:01:36
1:00:43
585
Mikal Bergkamp
st. akn
1:02:05
1:02:05
586
Hans Tabak
Almere
1:02:07
1:01:33
587
Robert van den Heuvel
Hilversum
1:02:09
1:02:01
588
Jos Brouwer
1:02:16
1:01:49
589
Sherpa Afd Vbeweging
KRO-NCRV
1:02:17
1:00:42
590
Michael Bruijn
Hilversum
1:02:23
1:01:35
591
Maarten van den Bovenkamp
DorenbosIRasch Makelaars
1:02:38
1:02:15
592
Jan-Bart Smits
NPO
1:02:38
1:02:15
593
Niels Westendorp
Hilversum
1:02:42
1:01:12
594
Luitzen Smit
Hilversum
1:02:44
1:02:12
595
Harry Kuipers
Purmerend
1:02:45
1:01:33
596
Marcel Frank
Xiphos B.V.
1:02:50
1:01:45
597
Hans Bernaert
Hilversum
1:02:57
1:02:28
598
Wouter DE NIET
Loosdrecht
1:03:05
1:02:56
599
Henk Hop
Media Pensioen Diensten
1:03:16
1:01:45
600
Jacco van de Ven
Purmerend
1:03:27
1:02:14
601
Manuel Pohan
Huizen
1:03:27
1:03:03
602
Klaas Cloo
Lelystad
1:03:29
1:01:51
603
Roland Bornhijm
Almere
1:03:36
1:03:00
604
Remco Stevens
Gorinchem
1:03:43
1:02:43
605
Wietse Jagersma
het zandkasteel-pgb
1:03:46
1:02:31
606
Marijn Hoogstrate
Tergooi ziekenhuizen
1:03:47
1:03:13
607
Marcel Both
Tienhoven Ut
1:03:48
1:03:30
608
Enrico Bus
Hilversum
1:03:49
1:02:11
609
Jaap van Eijk
Regio Gooi & Vechtstreek
1:04:02
1:02:44
610
Erik Bras
Laren Nh
1:04:09
1:02:48
611
Tjibbe Bouma
Hilversum
1:04:13
1:02:43
612
Ron Groenhart
Purmerend
1:04:28
1:03:04
613
Richard Makkus
Purmerend
1:04:29
1:03:04
614
Rob van Loon
Tergooi ziekenhuizen
1:04:39
1:04:01
615
Berry Klaver
Tergooi ziekenhuizen
1:04:39
1:04:02
616
Andr van der Blom
VSH Fittings B.V.
1:04:40
1:04:40
617
Patrick Crabbendam
gemeente Hilversum
1:04:44
1:03:48
618
Ewout Binsbergen
Tergooi ziekenhuizen
1:05:00
1:04:26
619
Walter Schaap
Dijck & de Ridder
1:05:03
1:04:25
620
Jos Brejaart
Loosdrecht
1:05:08
1:04:26
621
Jeppe Schilder
AdVanced
1:05:10
1:05:10
622
Andries Smit
Hilversum
1:05:10
1:04:38
623
Hennie Kleingeld
Utrecht
1:05:18
1:04:52
624
Gerard Boeters
Tergooi ziekenhuizen
1:05:30
1:04:34
625
Emile Wustefeld
Bussum
1:05:39
1:04:03
626
Alexander van Winden
Hilversum
1:05:59
1:04:38
627
Paul Van den Broek
AVROTROS
1:06:20
1:06:20
628
Joppe Schouten
123inkt.nl
1:06:22
1:05:10
629
Simon Bes
Hilversum
1:06:27
1:05:31
630
Michiel Regelink
AdVanced
1:06:31
1:06:31
631
Finn Mouris
Hilversum
1:06:37
1:06:37
632
Sherpa Sherpa
Amersfoort
1:07:11
1:05:35
633
Wilfred Handgraaf
het zandkasteel-pgb
1:07:15
1:06:42
634
Jan Pieter Brinkman
Dental Clinics
1:07:30
1:06:25
635
Yordi Kamer
Hilversum
1:07:31
1:06:38
636
Ewout Wolff
Vreeland
1:07:48
1:06:05
637
Ruben Schiedon
Almere
1:07:56
1:07:33
638
Ferrie Reiniers
VU Gezondheidswetenschappen
1:07:57
1:07:05
639
Wim Henzen
gemeente Hilversum
1:08:04
1:07:11
640
Thijs Kieft
Sportrevalidatie Hilversum
1:08:12
1:06:35
641
Marcel Boonstra
Hoofddorp
1:08:44
1:08:03
642
Werner Holdorp
Almere
1:08:55
1:08:52
643
Marcel Chabot
Gorinchem
1:09:13
1:07:47
644
Rene Wiegers
Hilversum
1:09:20
1:08:06
645
Shailendaran S Radhakrishnan
Hilversum
1:11:09
1:10:52
646
Roy Hek
VU Gezondheidswetenschappen
1:11:39
1:10:08
647
Peter Smit
st. akn
1:11:40
1:10:09
648
Ronny Ramsodit
DorenbosIRasch makelaars
1:11:43
1:11:16
649
Alfred van der Velde
Hilversum
1:11:54
1:10:42
650
Olav van Wely
Hilversum
1:12:44
1:11:12
651
Bas Ter Heurne
Quadia BV
1:13:31
1:13:31
652
Nico Petrus
Hilversum
1:13:40
1:13:23
653
Peter Huizing
Beeld en Geluid
1:13:48
1:13:12
654
Mick Huizing
Laren Nh
1:13:50
1:13:15
655
Sherpa Sherpa
Amersfoort
1:14:29
1:12:54
656
Gertjan Hafkamp
United B.V.
1:15:35
1:13:55
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemieke van Put
Dijck & de Ridder
38:36
38:00
2
Heleen Schoonenberg
VSH Fittings B.V.
42:31
42:28
3
Janine Van Dorrestein
Tergooi ziekenhuizen
43:30
43:30
4
Nienke Wolfs
Soest
43:55
43:55
5
Jantiene Hannessen
Groesbeek
44:10
43:57
6
Franka Kleingeld
Hilversum
44:53
43:42
7
Maura Dammers
Bussum
45:06
45:01
8
Milly Attema
Alberdingk Thijm Scholen
46:04
46:01
9
Eva Goedhart
Blaricum
46:29
46:20
10
Samira Ajouaou
Hilversum
47:11
47:11
11
Eva Meuwissen
Hilversum
47:12
46:26
12
Irina Malkova
Hilversum
47:23
47:23
13
Izabela Derda
Leiden
47:29
47:19
14
Annemieke Swaanenvelt
Spoedpost Huisartsen Blaricum
47:31
47:15
15
Esmee Timmers
HAP Loosdrecht
47:49
47:46
16
Monny Krant
Liftinstituut
47:53
47:53
17
Jana Jancusova
Hilversum
48:03
47:58
18
Karen Heinsman
Bussum
48:23
47:42
19
Hannah Welter
Velp Gld
48:30
47:49
20
Esther Luijer van Rooijen
Zeilschool de Vuntus
48:35
48:08
21
Sandy Staal
Newomij
48:37
47:17
22
Marloes Galesloot
Liftinstituut
48:39
48:39
23
Judith Dijkstra
Zeewolde
48:40
47:59
24
Loesje Kalkema-Sprenger
Hillegom
48:41
48:34
25
Frederique Pigeaud
Gorinchem
48:46
47:45
26
Margret de Weerd
Hilversum
49:05
48:46
27
Claudia Van Schaick
Quadia BV
49:17
48:20
28
Monique Spijkers
Amersfoort
49:23
49:11
29
Julia Peck
AVROTROS
49:24
47:54
30
Samira Yahyaoui-Ahrouch
Almere
49:34
49:23
31
Caitlin van Essen
gemeente Hilversum
49:44
49:44
32
Pascal De Graaff
DorenbosIRasch Makelaars
49:51
49:21
33
Stephanie Burger
Hilversum
49:56
49:46
34
Lisette Hartwijk - de Jonge
Tandartsenpr Ivoren Toren
49:59
49:40
35
Janneke Poort
Independer N.V.
50:00
50:00
36
Miriam Piening
's-Gravenhage
50:01
49:34
37
Linda L Schoonoord
Hilversum
50:23
49:46
38
Kim van den Brule
Dijck & de Ridder
50:44
50:44
39
Julie de Graaf
Amsterdam
50:44
50:30
40
Anne Visser
Hilversum
51:07
50:49
41
Maudy Besselink
Amsterdam
51:09
50:32
42
Marileen Fabels
Hilversum
51:09
50:43
43
Karlijn Vergeer
MBO College Hilversum
51:17
50:10
44
Machteld van der Wouden
123inkt.nl
51:20
51:17
45
Nikki Van Biemen
het zandkasteel-pgb
51:33
51:29
46
Selina van Veen
Utrecht
51:44
51:40
47
Mandy Dorland
Spoedpost Huisartsen Blaricum
52:20
51:33
48
Astrid Kooij
DorenbosIRasch makelaars
52:26
52:05
49
Laura Koopmans
Beks & Beks Advocaten
52:29
52:03
50
Madelon van Rooij
Hilversum
52:37
52:28
51
Lisa Baas
Hilversum
52:41
52:33
52
Mirna Bos
Regio Gooi & Vechtstreek
52:42
52:42
53
Anita Schmale
AVROTROS
52:47
52:34
54
Ernestine Loor
Hilversum
52:53
52:53
55
Annet Van van Dieren
United B.V.
52:57
52:45
56
Jolanda Kannegieter
AVROTROS
52:58
52:01
57
Lenore Beerkens
AdVanced
53:02
52:04
58
Cora Noordam
Regio Gooi & Vechtstreek
53:13
53:09
59
Benigna Blomme-van Buchem
Stip Hilversum
53:14
53:00
60
Elles Terra
HilverZorg
53:46
52:12
61
Inge Lubbers
Quadia BV
54:08
53:50
62
Anoek Donkers
54:08
52:59
63
Lisette Tankink
Utrecht
54:13
53:16
64
Liselotte Rieksen
DorenbosIRasch makelaars
54:14
53:29
65
Michelle De Munk
Utrecht
54:17
54:02
66
Patty Gooijer
Bussum
54:21
53:38
67
Andrea van den Berg
United B.V.
54:23
53:53
68
Valerie Van Eck
Scildon
54:24
54:13
69
Michelle Willard
123inkt.nl
54:25
54:20
70
Hettie Vrolijk
Soest
54:28
53:45
71
Miriam Hayes
123inkt.nl
54:31
53:41
72
Linda de Winter
Laren Nh
54:32
53:35
73
Fleur Post
AdVanced
54:37
54:03
74
Gemma White
Hilversum
54:38
54:19
75
Bianca Hewitson
Hilversum
54:46
54:00
76
Celeste Copini
Naarden
54:48
54:02
77
Mariska Enneking
NEP the Netherlands
54:52
54:23
78
Mirjam Bergsma
Donkerbroek
54:52
54:08
79
Julia Westeneng
Bussum
54:54
54:01
80
Thea Boomkens
Hilversum
54:55
54:18
81
Ilse Butzelaar
Loosdrecht
55:03
53:53
82
Sara Lopez
Gorinchem
55:04
54:06
83
Linda Hogervorst
Hilversum
55:06
54:07
84
Tae Hayashi
Gorinchem
55:07
54:47
85
Ivanka van der Weijden
Hilversum
55:08
54:23
86
Martha Frankfort
Hilversum
55:08
54:19
87
Monique Liefers
Bink kinderopvang
55:08
54:40
88
Rianne Elderhuis
Bink kinderopvang
55:09
54:10
89
Evelien Veldt
Tergooi ziekenhuizen
55:19
54:53
90
Katja Bosma
DorenbosIRasch makelaars
55:20
54:49
91
Vivien Noveczky
Hilversum
55:20
55:02
92
Annemieke Kiel
Hilversum
55:21
55:11
93
Lara Wernsen
Bink kinderopvang
55:21
55:11
94
Dunja Oostheim
Regio Gooi & Vechtstreek
55:22
55:22
95
Evelien de Bruijn
DorenbosIRasch Makelaars
55:31
54:58
96
Lisette Kraakman
Alberdingk Thijm Scholen
55:34
54:24
97
Mylinda Hoover
Gorinchem
55:35
54:34
98
Viola Lankreijer
United B.V.
55:39
55:06
99
Kelly Ruth
Hilversum
55:39
54:50
100
Irma Zahradnik
Baarn
55:40
54:49
101
Nathalie Brinkman
Hilversum
55:42
54:28
102
Mirjam Brasser
Amsterdam
55:43
54:29
103
Bleia Luiten
Almere
55:48
55:20
104
Mirjam Berendsen
Meester & Kuiper Accountants e
55:52
55:00
105
Willemijn Huizenga
Almere
55:54
55:14
106
Ineke Hendriks
Naarden
56:01
55:07
107
Ludmilla Fetter-Hissink
Almere
56:02
55:45
108
Katinka Fokker
Bussum
56:03
55:08
109
Maria Proenca
Gorinchem
56:06
55:09
110
Atie Plat
DorenbosIRasch makelaars
56:09
55:22
111
Annet Koppen
NPO
56:25
55:49
112
Greetje van Kouterik
Newomij
56:28
55:53
113
Diona Vergeer
van Gestel Optiek
56:31
55:42
114
Anna Konovalova
Hilversum
56:33
55:52
115
Nadine Van der Bijl
Hilversum
56:37
56:37
116
Sylvia Van Assendelft van Wijck
Weesp
56:38
56:16
117
Caroline Dommerholt
Bussum
56:45
55:52
118
Yvonne Schers
Tergooi ziekenhuizen
56:46
56:20
119
Fleur IJzerman
Media Pensioen Diensten
56:48
56:20
120
Ana Morao
Gorinchem
56:48
55:46
121
Gabrielle As
Almere
56:49
56:15
122
Jolien Neperus
AdVanced
56:51
55:32
123
Annetje Bootsma
Stip Hilversum
56:53
55:42
124
Ruby Drost
Loosdrecht
56:57
56:10
125
Cyanne Joosten
van Gestel Optiek
56:58
56:06
126
Bianca Ruiter
Muiderberg
57:00
56:17
127
Anneke Kruims
Hilversum
57:00
55:22
128
Michelle Cornelisse
Hilversum
57:04
56:11
129
Yulia Sannikova
Regio Gooi & Vechtstreek
57:07
56:22
130
Janneke Verbruggen
's-Graveland
57:10
56:44
131
Lieske Stokkers
Amsterdam
57:11
56:30
132
Rianne Slootweg
Soest
57:20
57:00
133
Arianne Beeftink
Hilversum
57:22
56:41
134
Jessica Makkinje
Algemeen
57:25
57:17
135
Carmen Kamstra
NPO
57:25
56:18
136
Laura Schrijver
Amersfoort
57:29
56:08
137
Bianca van Hofslot
Soest
57:31
57:11
138
Joanna Schouten
Hilversum
57:32
57:24
139
Inge Brouwer
57:33
56:17
140
Judith Bakker
Scildon
57:34
56:38
141
Liz Young
HilverZorg
57:34
56:40
142
Michelle McHugh
HilverZorg
57:34
56:40
143
Nicole Hunfeld
's-Gravenhage
57:37
56:39
144
Anna Zijderveld
Hilversum
57:43
56:56
145
Sanne Verhoeven
Gorinchem
57:45
56:44
146
Danille Kortland
Alpha Assembly Solutions
57:51
57:39
147
Iris Pothoff
Kortenhoef
57:52
57:14
148
Bea Gazelle-Helsdingen
KRO-NCRV
57:55
56:26
149
Paula van Eijk-ten Berge
Newomij
57:57
57:27
150
Wenny Bos
Heerhugowaard
58:00
57:06
151
Nolle Claessens
123inkt.nl
58:01
57:39
152
Helen Boyd
Events in Business
58:05
57:52
153
Marielle van Luttervelt
Hilversum
58:05
57:26
154
Marijke Lamers
123inkt.nl
58:13
57:59
155
Astrid Gorter
Bussum
58:13
57:22
156
Annemieke Stolk
Soest
58:13
57:53
157
Andrea Pauwels
Hilversum
58:13
57:16
158
Astrid van Heemskerk
Hilversum
58:15
57:17
159
Adela Zalewska
Hilversum
58:15
58:10
160
Anne-Sophie van Halsema
Hilversum
58:16
58:16
161
Natasja Hogendoorn
Bussum
58:18
57:24
162
Simone Van der Burg
Dijck & de Ridder
58:19
57:30
163
Alies van Doorn
Soesterberg
58:21
57:46
164
Gerda Olde Riekerink
Rissik Hoveniers
58:22
57:09
165
Janneke Nijenhuis
Blaricum
58:24
57:26
166
Marjolein van Breugel
Gorinchem
58:25
57:18
167
ANNET Van de WATER
Vleuten
58:25
56:46
168
Emma Caglar
Eemnes
58:30
57:28
169
Bernie Sanders
Lage Vuursche
58:35
57:25
170
Nela Soljaga
Bussum
58:35
57:08
171
Myranda van der Maas
Laren Nh
58:37
58:37
172
Maike Jongerius
DorenbosIRasch Makelaars
58:39
58:32
173
Inge ter Schure
Independer N.V.
58:40
57:32
174
Susanne Claessen
Baarn
58:40
58:30
175
Anne-Marie Marree
Amsterdam
58:41
57:22
176
Natalie Bakker
Tergooi ziekenhuizen
58:48
57:55
177
Isabel Workel
Hilversum
58:53
58:24
178
Becky Hunter
Ankeveen
58:53
58:03
179
Danielle Kalis-Stok
HAP Loosdrecht
58:58
58:06
180
Margarita Borozenets
Hilversum
59:01
58:02
181
Floor Veenstra
Hilversum
59:11
58:07
182
Caroline Oostveen
het zandkasteel-pgb
59:13
58:05
183
Alexandra Zhernakova
Hilversum
59:14
57:30
184
Puck Ghijsen
Gorinchem
59:17
58:17
185
Laura Snijder - van Rooijen
Hilversum
59:19
59:10
186
Joke Goudriaan
Tergooi ziekenhuizen
59:26
58:17
187
Karen Griep
NEP the Netherlands
59:41
58:05
188
Elles Van Doorn
Events in Business
59:42
59:22
189
Tamara Bierlee
Regio Gooi & Vechtstreek
59:54
59:10
190
Pippa Bandsma
Hilversum
59:58
59:35
191
Atthaphorn Chanrueangsri
Hilversum
59:59
59:41
192
Evelien Vries
Stip Hilversum
1:00:01
58:22
193
Femke de Jong
DorenbosIRasch makelaars
1:00:02
59:30
194
Anita Hotchkin
DorenbosIRasch Makelaars
1:00:02
59:25
195
Kita Chomphu
Hilversum
1:00:02
59:44
196
Anita van Dekken
Tergooi ziekenhuizen
1:00:05
59:36
197
Suzanne Steur
NEP the Netherlands
1:00:07
59:37
198
Anja Adelerhof
Soest
1:00:10
59:28
199
Anita Plate
Maartensdijk
1:00:17
59:55
200
Isabel Kooij
Xebia Nederland BV
1:00:24
59:54
201
Nathalie Rieder
Xiphos B.V.
1:00:33
59:25
202
Ingrid van Werkhoven
Beks & Beks Advocaten
1:00:34
59:23
203
Mirjam Joldersma
Amersfoort
1:00:34
59:23
204
Emmely Gras
Hilversum
1:00:35
59:48
205
Hanneke Boswinkel
VU Gezondheidswetenschappen
1:00:38
59:45
206
Bianca van Dieten
VU Gezondheidswetenschappen
1:00:39
59:46
207
Pien Gleizes
Bussum
1:00:43
59:51
208
Meike Salvado
Hilversum
1:00:44
59:54
209
Mariska Hoffmann
Hilversum
1:00:45
59:58
210
Martine Vos
Hilversum
1:00:45
59:57
211
Nynke Brunink
Bussum
1:00:53
1:00:53
212
Margo Van der Elzen
Hollandsche Rading
1:00:57
59:59
213
Janneke Kromkamp
Gorinchem
1:01:01
59:57
214
Bianca Kastermans
Bink kinderopvang
1:01:03
1:00:12
215
Izzy Ruiter
Naarden
1:01:03
1:00:12
216
Sofoula Schalkwijk
Haarlem
1:01:04
59:56
217
Margo Gaasbeek
Dierspecialist Krans
1:01:23
1:01:23
218
Annemarie Kuijer
Soest
1:01:38
1:00:55
219
Anouk Majoor
Tergooi ziekenhuizen
1:01:40
1:01:17
220
Barbara Schaap
Quadia BV
1:01:42
1:00:45
221
Ellen Kwantes
Soest
1:01:42
1:01:16
222
Peggy Pinelo Merchan
NEP the Netherlands
1:01:59
1:01:16
223
Nicole de de Waal
Haarlem
1:02:15
1:01:30
224
Willemijn MacDonald
Huizen
1:02:18
1:01:24
225
Mathilde Overvest
DorenbosIRasch makelaars
1:02:19
1:01:42
226
Sophie Neppelenbroek
MBO College Hilversum
1:02:20
1:02:04
227
Maaike Schmitz
Hilversum
1:02:27
1:01:21
228
Agnes Tollens
Blaricum
1:02:32
1:01:57
229
Tessa Dorhout
Hilversum
1:02:41
1:01:48
230
Jildou Smit
Hilversum
1:02:43
1:02:11
231
Esther Visch
Amersfoort
1:02:49
1:01:17
232
Brenda van den Broek
Xiphos B.V.
1:02:50
1:01:46
233
Merel van Veen
Hollandsche Rading
1:02:57
1:02:14
234
Annemien van der Veen
Maartensdijk
1:03:04
1:02:06
235
Karin Kolvoort
Hilversum
1:03:06
1:01:54
236
Clarina Steenaert
Hilversum
1:03:07
1:02:19
237
Flore Wels
het zandkasteel-pgb
1:03:09
1:03:09
238
Marjolein Pieck
Hilversum
1:03:10
1:03:10
239
Maria Thon
Quadia BV
1:03:19
1:02:51
240
Marrit Bakker
Stichting Proceon
1:03:24
1:03:06
241
Vera Rietveld
Independer N.V.
1:03:26
1:02:07
242
Annemieke van Leeuwen
Dental Clinics
1:03:31
1:02:50
243
Marion Wijngaard
Dudok Wonen
1:03:32
1:02:48
244
Denise Faulborn
gemeente Hilversum
1:03:32
1:02:58
245
Dennis van den Deijssel
Soest
1:03:39
1:03:04
246
Larisa Arseni
Soest
1:03:40
1:03:05
247
Nienke Greven
St. Ondernemersfonds Gijsbrech
1:03:46
1:03:12
248
Laura Kort
DorenbosIRasch makelaars
1:03:46
1:02:52
249
Fiona Laseur
DorenbosIRasch makelaars
1:03:47
1:03:14
250
Charlotte van Luijk
RVC Medical IT
1:03:48
1:02:11
251
Els Sweeney
Independer N.V.
1:03:51
1:02:52
252
Linda Westemijer
st. akn
1:04:04
1:03:08
253
Eveline van der Veen
st. akn
1:04:05
1:03:09
254
Liesbeth Hijmans van den Bergh
MBO College Hilversum
1:04:09
1:03:38
255
Hanna Kreuger
Groningen
1:04:24
1:04:05
256
Tatiana Mota
Regio Gooi & Vechtstreek
1:04:35
1:03:49
257
Maigread van Beusekom Scanlon
Hilversum
1:04:41
1:03:02
258
Melanie van Zwam
Amersfoort
1:04:42
1:03:42
259
Anna Heijker
Vlaardingen
1:04:45
1:04:33
260
Annemieke van der Maat
Bink kinderopvang
1:04:52
1:04:52
261
Kim Schimmel
Spoedpost Huisartsen Blaricum
1:04:58
1:04:25
262
Ingrid van de Mast
HilverZorg
1:05:03
1:04:23
263
Diana Morren
KRO-NCRV
1:05:03
1:03:34
264
Astrid van Veen
Dental Clinics
1:05:12
1:04:02
265
Saskia Gerritsen
Kortenhoef
1:05:27
1:04:14
266
Liz Hunfeld-Chell
NPO
1:05:50
1:04:49
267
Astrid Hendriks
SolvE Accountancy
1:05:56
1:04:52
268
Babette Jonkers
Hilversum
1:05:58
1:04:28
269
Josien Moreu
Vught
1:06:05
1:04:38
270
Marga Kreuger
123inkt.nl
1:06:10
1:06:06
271
Mireille Van Wilgenburg
Newomij
1:06:12
1:05:47
272
Danielle Hes
Hilversum
1:06:13
1:04:59
273
Anouk Theeboom
Xebia Nederland BV
1:06:26
1:04:55
274
Anke Jacobs
Hilversum
1:06:27
1:06:13
275
Caroline Bes
Hilversum
1:06:27
1:05:31
276
Corine Regelink
AdVanced
1:06:30
1:05:46
277
Tjitske Strikwerda
Blaricum
1:06:32
1:05:04
278
Nancy Groen
Newomij
1:06:38
1:05:18
279
Mariska van Son-Schaap
Hilversum
1:06:47
1:05:24
280
Heloena van Wijland
Quadia BV
1:06:55
1:06:36
281
Monique van der Heijden
Media Pensioen Diensten
1:06:57
1:06:12
282
Sonja Kaspers
Soesterberg
1:07:05
1:06:29
283
Vanessa Fokker
Bussum
1:07:05
1:06:10
284
Angkhana Kulphimai
SolvE Accountancy
1:07:07
1:05:27
285
Sabrina Kartowidjojo
Vleuten
1:07:07
1:05:50
286
Lisette van de Wakker
Willem de Zwijger College
1:07:10
1:06:58
287
Anneke Coenradi
Beks & Beks Advocaten
1:07:12
1:06:02
288
Maaike van Dijk
Scherpenzeel Gld
1:07:17
1:06:43
289
Marieke Koning
Lelystad
1:07:40
1:07:27
290
Linda Van Hoek
Huizen
1:07:49
1:06:11
291
Erica Kok
Bunschoten-Spakenburg
1:07:51
1:07:39
292
Kirsten Oerlemans
Bink kinderopvang
1:07:53
1:06:17
293
Isabel Hartog
Bink kinderopvang
1:07:58
1:06:22
294
Jessica Groot
VSH Fittings B.V.
1:07:59
1:06:53
295
Willemijn Satumalay
DorenbosIRasch makelaars
1:08:00
1:07:40
296
Jolanda de Kleine
AVROTROS
1:08:04
1:07:32
297
Sara Bittner
Stip Hilversum
1:08:19
1:07:58
298
Fabienne Frlich
123inkt.nl
1:08:42
1:08:26
299
Mirjam Weima
Zeist
1:08:43
1:08:02
300
Marinka Bartels
Quadia BV
1:08:44
1:07:36
301
Jolanda Vermeulen
NPO
1:08:47
1:08:11
302
Alice F delos Santos
Newomij
1:09:21
1:08:06
303
Fi Ritchie
Amsterdam
1:09:48
1:09:11
304
Dianne Weyer
Willem de Zwijger College
1:10:08
1:09:55
305
Mieke Snoek
Tergooi ziekenhuizen
1:10:29
1:09:33
306
Adinde Straus
Dudok Wonen
1:10:50
1:10:08
307
Sandra Philips
Tergooi ziekenhuizen
1:11:04
1:10:11
308
Tammy Westra
Events in Business
1:11:22
1:10:11
309
Julie Johnson
RVC Medical IT
1:11:34
1:11:21
310
Ellen Hagenman
Laren Nh
1:12:21
1:10:52
311
Naomi Voorn
Dijck & de Ridder
1:13:18
1:12:08
BEDRV, 10 KM BEDRIJVEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Brinkman
Tergooi ziekenhuizen
33:59
33:58
2
Renate Schemkes
IFF
34:45
34:13
3
Startnummer 3628
Tergooi ziekenhuizen
36:07
36:06
4
Martijn van der Wardt
Bink kinderopvang
36:14
36:13
5
Arnaud Hendriksen
BVHilversum
36:31
36:16
6
Leon Sebregts
OTH architecten
36:37
36:36
7
Jos in 't Panhuis
ABN AMRO
36:57
36:55
8
Bart van Manen
Regio Gooi & Vechtstreek
37:11
37:10
9
Peter Cranenbroek
Tools4ever
37:14
37:13
10
Arno Scheepers
gemeente Hilversum
37:54
37:49
11
Loek Swierstra
St. Ondernemersfonds Gijsbrech
38:05
38:04
12
Stijn Brinkman
Tergooi ziekenhuizen
38:07
38:05
13
Juan Dominguez
Willem de Zwijger College
38:11
38:10
14
Jan Joost van Dijk
Newomij
38:11
38:11
15
Jesper Knoop
VU Gezondheidswetenschappen
38:22
38:21
16
Ward Jansen
Tergooi ziekenhuizen
38:59
38:58
17
Maurits Aloysius Linders
Alberdingk Thijm Scholen
39:03
39:02
18
Raimon Knip
Dudok Wonen
39:34
39:32
19
Mike Bruce
ABN AMRO
39:45
39:43
20
Niels van Arkel
Alberdingk Thijm Scholen
39:53
39:52
21
Edwin van der Heijden
Newomij
40:14
40:12
22
Sjon Deux
Isset Internet Professionals
40:15
40:02
23
Jeroen Koster
AVROTROS
40:21
40:11
24
Martijn Schohaus
Janssen Van Kouwen Automotive
40:22
40:19
25
Jan de Groot
Willem de Zwijger College
40:29
40:28
26
Richard Doorduijn
KRO-NCRV
40:31
40:27
27
Jens Wahlen
MBO College Hilversum
40:44
40:18
28
Jouke Ferwerda
Alpha Assembly Solutions
40:49
40:45
29
Robert Bus
Alpha Assembly Solutions
40:57
40:54
30
Norman Roos
DorenbosIRasch makelaars
41:05
41:01
31
Eric Houben
Givaudan
41:09
41:06
32
Wesley Out
Bink kinderopvang
41:14
41:01
33
Vincent Wiegmans
Newomij
41:22
40:55
34
Peter Kromdijk
Bink kinderopvang
41:22
40:52
35
Steven Roos
Dental Clinics
41:23
41:06
36
Olav Knip
Dudok Wonen
41:55
41:52
37
John Oosterink
Spoedpost Huisartsen Blaricum
42:02
40:56
38
Nick van Aken
Bink kinderopvang
42:08
41:38
39
Ciska Rutger
Dudok Wonen
42:11
42:08
40
Jasper Ketelaar
A en S Financieel Adviseurs bv
42:15
42:10
41
Willem Hogenbirk
Alberdingk Thijm Scholen
42:19
42:17
42
Joost Kuijt
Regio Gooi & Vechtstreek
42:19
42:18
43
Klaas Visser
NEP the Netherlands
42:25
41:36
44
Edwin Kos
Beeld en Geluid
42:27
42:22
45
Evert-Jan Hop
Willem de Zwijger College
42:35
42:33
46
Richard Vermeer
van Gestel Optiek
42:36
42:34
47
Paul van den Nieuwenhuijz
IFF
42:37
42:34
48
Mark Smits
A en S Financieel Adviseurs bv
42:40
42:33
49
Nick Veerman
Talpa Media B.V.
42:41
41:59
50
Thiemo Cordes
Newomij
42:42
42:34
51
Eric Nieuwenhuijsen
Xebia Nederland BV
42:44
42:42
52
Robert de Koning
ABN AMRO
42:45
42:29
53
Niels Hagelaar
United B.V.
42:46
42:41
54
Stephan Knispel
A en S Financieel Adviseurs bv
42:47
42:42
55
Joris Kerkhof
Independer N.V.
42:48
42:48
56
Andr Broeke
Scildon
42:57
42:52
57
Martin Geerars
MBO College Hilversum
43:11
42:42
58
Sake Timmermans
Alberdingk Thijm Scholen
43:11
43:07
59
Gertjan Boringa
KRO-NCRV
43:32
43:10
60
Sven Bus
Alpha Assembly Solutions
43:34
43:31
61
Lotte Hendriks
ABN AMRO
43:36
43:21
62
Bastiaan Bakker
Xebia Nederland BV
43:40
43:38
63
Barry Luijsterburg
Tools4ever
43:41
43:07
64
Johan Krottje
Sportrevalidatie Hilversum
43:44
43:41
65
Hiddo Stenvers
ABN AMRO
43:44
43:28
66
Wilfred Romijn
BVHilversum
43:45
43:30
67
Marcel Demper
BVHilversum
43:45
43:31
68
Siemen van Ditmarsch
Beks & Beks Advocaten
43:55
43:22
69
Daaf Willems
Newomij
43:55
43:27
70
Andre van Dorp
Tergooi ziekenhuizen
43:56
43:54
71
John van der Klein
Alpha Assembly Solutions
43:56
43:52
72
Rob Beijersbergen
DorenbosIRasch Makelaars
43:57
43:56
73
Patrick van Henten
St. Ondernemersfonds Gijsbrech
43:59
43:55
74
Han Schoonderbeek
Beks & Beks Advocaten
44:01
43:28
75
Jeroen Dral
le bon Vivant
44:03
43:23
76
Peter Ketelaars
Willem de Zwijger College
44:05
44:03
77
Rutger Vroom
ABN AMRO
44:11
43:56
78
Jetse Salverda
Newomij
44:15
44:08
79
Vincent Horstink
Alberdingk Thijm Scholen
44:15
44:13
80
Wout Gerlings
MBO College Hilversum
44:16
43:24
81
Wolter Bokelman
gemeente Hilversum
44:16
44:11
82
Edwin Berkenbosch
Scildon
44:16
43:46
83
Alwin Niesing
St. Ondernemersfonds Gijsbrech
44:16
44:12
84
Marjon Verschueren
Tergooi ziekenhuizen
44:19
44:00
85
Ollie van DAm
OTH architecten
44:20
44:18
86
Gert Sijberden
Sportrevalidatie Hilversum
44:26
44:21
87
Startnummer 3627
Tergooi ziekenhuizen
44:39
44:38
88
Danielle Niesing
Sportrevalidatie Hilversum
44:51
44:48
89
Wim Jan Visser
Blokker B.V.
44:51
44:17
90
Rommert van Til
Isset Internet Professionals
44:58
44:46
91
Rudolf Krist
Redwood Software
45:01
44:51
92
Startnummer 3748
Redwood Software
45:01
44:52
93
Lotte van Starrenburg
Alberdingk Thijm Scholen
45:17
45:14
94
Koen Smeets
ABN AMRO
45:26
45:10
95
Startnummer 4164
Bink kinderopvang
45:35
45:23
96
Wouter Zeilstra
gemeente Hilversum
45:36
45:29
97
Robbert ter Weijden
Newomij
45:38
45:24
98
Kevin Jongerius
Blokker B.V.
45:39
45:03
99
Patrick van Marissing
AVROTROS
45:42
45:21
100
Garmond Ruighaver
gemeente Hilversum
45:47
45:42
101
Jaap ten Haaf
Tools4ever
45:48
45:14
102
Freddy Loosman
gemeente Hilversum
45:49
45:40
103
Yolande Rietman
Givaudan
45:49
45:43
104
Sjors Peters
IFF
45:50
45:01
105
Hijko Ligtermoet
AdVanced
45:51
45:49
106
Huibert van der Schaar
gemeente Hilversum
45:56
45:50
107
Peter Bruun
Isset Internet Professionals
45:58
45:46
108
Anouk Vos
NPO
45:58
45:51
109
Aline Fenneman
Tergooi ziekenhuizen
46:04
45:32
110
Frank ten Elsen
AVROTROS
46:07
46:00
111
Sipke de Boer
Talpa Media B.V.
46:11
45:26
112
Bas van de Pas
A en S Financieel Adviseurs bv
46:13
46:05
113
Robert van den Broek
VSH Fittings B.V.
46:13
46:08
114
Jgen Koelemeij
MBO College Hilversum
46:17
45:27
115
Laura van der Maas
Bink kinderopvang
46:24
46:14
116
August Heerschop
Bink kinderopvang
46:25
46:13
117
Remko Stoelinga
NPO
46:25
46:17
118
Ferdinand van Dam
OTH architecten
46:26
46:23
119
Startnummer 4166
Bink kinderopvang
46:27
46:15
120
Ln van de Streek
DorenbosIRasch makelaars
46:29
45:54
121
Pieter Quaak
Givaudan
46:33
46:14
122
Bastiaan Koelink
Newomij
46:43
46:15
123
Sander van Hamersveld
Newomij
46:45
46:17
124
Petra Kiers
Xebia Nederland BV
46:46
46:29
125
William Besseling
gemeente Hilversum
46:46
46:40
126
Jochum Veerman
Independer N.V.
46:53
46:50
127
Eric Dekker
AVROTROS
46:54
46:40
128
Paul Wagland
Redwood Software
46:55
46:44
129
Paul Bos
Newomij
46:55
46:31
130
Jelle van der Linde
gemeente Hilversum
46:56
46:49
131
Chris de Stigter
ABN AMRO
47:00
46:44
132
Tom Snoek
Newomij
47:01
46:53
133
Jennifer Vredenduin
OTH architecten
47:09
47:07
134
Stephan van Os
AdVanced
47:10
46:45
135
Frank Meijer
IFF
47:13
47:01
136
Niels van der Weijden
Newomij
47:13
47:02
137
Judith Voogt
Dental Clinics
47:13
46:56
138
Arno Noordoven
AdVanced
47:18
46:57
139
Mohamed El Alili
VU Gezondheidswetenschappen
47:21
46:50
140
Gerard van Leeuwen
AdVanced
47:24
46:59
141
Remco van de Wetering
Newomij
47:27
47:15
142
Maarten Hulst
Talpa Media B.V.
47:31
46:47
143
Jeffrey van den Broek
VSH Fittings B.V.
47:33
47:27
144
Medard Ibata
Alberdingk Thijm Scholen
47:37
47:34
145
Mariette Edel
KRO-NCRV
47:37
47:37
146
Reserve A
Newomij
47:38
47:15
147
Maarten Wiegant
gemeente Hilversum
47:42
47:35
148
Duncan Harvey
DorenbosIRasch makelaars
47:44
47:36
149
Eric Prevoo
Newomij
47:53
47:53
150
Lex Makkinje
Boonstra wijnen
47:54
47:40
151
Erwin Bijvoet
NLPpuntNL
47:55
47:50
152
Nynke Kuiper
Sportrevalidatie Hilversum
47:58
47:50
153
Frank Bergfeld
Alberdingk Thijm Scholen
48:00
47:59
154
Jaap van Oostendorp
SLTN IT Group BV
48:03
47:34
155
Eddie Verhoeven
NPO
48:04
47:56
156
Eite Slootheer
AdVanced
48:10
47:42
157
Startnummer 4047
Regio Gooi & Vechtstreek
48:15
48:02
158
Inge Borninkhof
AVROTROS
48:15
47:52
159
Vincent Muijskens
MBO College Hilversum
48:20
47:30
160
Koen Parren
NPO
48:22
48:12
161
Maarten Hartog
Newomij
48:25
48:14
162
Evelyn Boot
Newomij
48:31
48:24
163
Georg-Pieter Andela
Beks & Beks Advocaten
48:33
47:59
164
Randy Heilbron
Alberdingk Thijm Scholen
48:33
48:31
165
Els van den Wollenberg
Rabobank Gooi en Vechtstreek
48:34
47:59
166
Hans Zuurmond
Beks & Beks Advocaten
48:38
48:05
167
Liam Bruce
ABN AMRO
48:39
48:24
168
Maarten Spaan
KEUNE HAIRCOSMETICS BV
48:41
47:51
169
Ralph Langendam
Tools4ever
48:42
48:24
170
Bastiaan Mons
Commissariaat voor de Media
48:43
47:57
171
Alexander Pape
Spoedpost Huisartsen Blaricum
48:45
48:01
172
Joel Meyer
Commissariaat voor de Media
48:49
48:05
173
Jurgen Troost
A en S Financieel Adviseurs bv
48:50
48:37
174
Angus
DorenbosIRasch Makelaars
48:52
48:19
175
Startnummer 3730
Xebia Nederland BV
48:54
48:38
176
Ren?Tolboom
DorenbosIRasch makelaars
48:55
48:19
177
Timo Elshof
St. Ondernemersfonds Gijsbrech
48:57
48:45
178
Annelot van Rossum
Tergooi ziekenhuizen
48:58
48:26
179
Richard Vergouwen
Newomij
48:59
48:40
180
Roel Bertens
Xebia Nederland BV
49:03
48:46
181
Roeland Mler
AVROTROS
49:07
48:37
182
Bastiaan van der Broek
Alberdingk Thijm Scholen
49:08
48:59
183
Mark Kosters
Newomij
49:09
48:41
184
Jasmin van Eenenaam
Commissariaat voor de Media
49:11
48:27
185
Hein Pieter Kooter
NEP the Netherlands
49:13
48:59
186
Jochem van Roon
VU Gezondheidswetenschappen
49:15
48:43
187
Onno Kamer
OTH architecten
49:17
49:15
188
Roel Schilderman
NPO
49:17
49:08
189
Marc van der Duijs
IFF
49:23
49:11
190
Cornelie Peschar
KRO-NCRV
49:23
49:01
191
Mark Koolhaas
gemeente Hilversum
49:24
49:19
192
Barbara Zietek
Eurocept bv
49:26
48:40
193
Marijn Sijberden
Givaudan
49:26
49:26
194
Ingrid van Doorn
Blokker B.V.
49:27
48:52
195
Anne Cnossen
Regio Gooi & Vechtstreek
49:28
49:10
196
Pim Vedder
van Gestel Optiek
49:32
49:18
197
Rob van Beek
AdVanced
49:38
49:38
198
Gaby Voorneman
Bink kinderopvang
49:39
49:26
199
Gilles Morsink
DorenbosIRasch Makelaars
49:40
49:30
200
Lars Vissers
DorenbosIRasch makelaars
49:42
49:00
201
Dave van Nieuwenhuizen
KEUNE HAIRCOSMETICS BV
49:44
48:56
202
Niels de Haan
DorenbosIRasch Makelaars
49:44
49:32
203
Lucas Jansen
DorenbosIRasch Makelaars
49:45
49:35
204
Frank Cocx
Blokker B.V.
49:46
49:12
205
Peter Ensing
le bon Vivant
49:47
49:07
206
Sanne de Jager
Meester & Kuiper Accountants e
49:47
49:08
207
Marissa Eggenkamp
VU Gezondheidswetenschappen
49:48
49:17
208
Bart-Jeroen Croll
Sprso Koffiebranders
49:48
49:21
209
Gideon Burger
KEUNE HAIRCOSMETICS BV
49:49
49:04
210
Tijmen de Groot
Regio Gooi & Vechtstreek
49:49
49:31
211
Joris van Duppen
Sprso Koffiebranders
49:49
49:22
212
Marco Haas
gemeente Hilversum
49:53
49:42
213
Marius van Andel
Meester & Kuiper Accountants e
49:57
49:19
214
Arjan van Elk
Universal Music
49:59
49:19
215
Ronald Clous
Regio Gooi & Vechtstreek
50:00
49:46
216
Fred van Rheenen
MBO College Hilversum
50:05
49:22
217
Mustafa Kayapinar
VSH Fittings B.V.
50:11
50:05
218
Gamil Salem
Newomij
50:13
49:52
219
Startnummer 11318
Talpa Media B.V.
50:16
50:16
220
Liesbeth Velema
VU Gezondheidswetenschappen
50:18
49:48
221
Maarten Kool
ABN AMRO
50:19
49:49
222
Frans Schokkenbroek
Blokker B.V.
50:21
49:47
223
Anouk Pols
Regio Gooi & Vechtstreek
50:23
50:10
224
Maarten Bleumers
KRO-NCRV
50:23
49:41
225
Richard Hardy
SLTN IT Group BV
50:24
49:53
226
Maarten Vermeulen
Blokker B.V.
50:25
49:50
227
Lieke Pelzer
Tools4ever
50:27
49:42
228
Joop Karssen
KEUNE HAIRCOSMETICS BV
50:27
50:27
229
Rianne van der Linden
AVROTROS
50:29
49:47
230
Yolentha Nickolson
Sportrevalidatie Hilversum
50:37
50:29
231
Esmee van Riemsdijk
Newomij
50:39
50:20
232
Gijs Graveland
Newomij
50:39
50:39
233
Quido Schaafsma
BVHilversum
50:39
50:23
234
Coen de Regt
Givaudan
50:39
50:00
235
Marcella van de Pas
A en S Financieel Adviseurs bv
50:40
50:30
236
Patty de Kleijn
AdVanced
50:42
50:18
237
Charles van der Wal
AdVanced
50:43
50:16
238
Gillian Butler
Givaudan
50:48
50:26
239
Marguerite van Voorthuize
Beeld en Geluid
50:50
50:45
240
Eelco Keune
KEUNE HAIRCOSMETICS BV
50:51
50:51
241
Tibor
Spoedpost Huisartsen Blaricum
50:52
50:09
242
John Guntenaar
NEP the Netherlands
50:57
50:09
243
Erwin van Pelt
Dudok Wonen
50:58
50:58
244
Jeroen Ankersmit
MBO College Hilversum
51:01
50:10
245
Jeroen van Wieringen
gemeente Hilversum
51:02
50:54
246
Fred Louwers
VU Gezondheidswetenschappen
51:06
50:34
247
Marcel van der Vecht
Newomij
51:06
50:55
248
Carla Aalders
Beks & Beks Advocaten
51:07
51:01
249
Donovan Boer
Givaudan
51:07
50:47
250
Marco van de Bor
Rissik Hoveniers
51:08
50:28
251
Rogier Kox
KEUNE HAIRCOSMETICS BV
51:10
50:22
252
Bart Malestein
Isset Internet Professionals
51:12
50:59
253
Anke Andriessen
Sportrevalidatie Hilversum
51:13
51:04
254
Willemijn Heeringa
Alberdingk Thijm Scholen
51:13
51:04
255
Lando van Wee
Alberdingk Thijm Scholen
51:13
51:03
256
Danielle Splinter
SLTN IT Group BV
51:14
50:46
257
Ronald van Wieren
Newomij
51:16
51:12
258
Kim van Kampen
Meester & Kuiper Accountants e
51:19
50:41
259
Giliam Wevers
Dental Clinics
51:20
51:03
260
Sabine Kranendonk
Stichting Proceon
51:22
51:18
261
Darina Ahoud
Stichting Proceon
51:22
51:18
262
Claudius Harinck
St. Ondernemersfonds Gijsbrech
51:24
51:12
263
Geert-Hinke Addink
Xebia Nederland BV
51:25
51:08
264
Edwin van den Berg
Newomij
51:25
51:18
265
Aarnout van Dijk
KRO-NCRV
51:25
50:59
266
Gerard Rigter
Newomij
51:27
51:16
267
Jeske Hoogenboom
Isset Internet Professionals
51:32
51:12
268
Johan Drost
Rabobank Gooi en Vechtstreek
51:34
50:57
269
Paul Heijmering
MBO College Hilversum
51:37
50:46
270
Mohammed El Haddouchi
NEP the Netherlands
51:37
50:50
271
Erwin uit de Bos
SLTN IT Group BV
51:37
51:17
272
Mark Peters
AdVanced
51:38
51:09
273
Patrick Stuiver
NEP the Netherlands
51:38
50:49
274
Gert Jan Dral
le bon Vivant
51:40
51:40
275
Cors Zagt
AdVanced
51:40
51:15
276
Marco Faber
Newomij
51:46
51:25
277
Karin Audier
DorenbosIRasch makelaars
51:46
51:11
278
Richard Elbersen
Newomij
51:50
51:25
279
Mch B
MBO College Hilversum
51:52
51:09
280
Dorothee Greven
Boonstra wijnen
52:01
51:47
281
Ruud Stoelinga
Alberdingk Thijm Scholen
52:05
52:03
282
Walter Sanda
AdVanced
52:07
51:42
283
Ab Faas
Sportrevalidatie Hilversum
52:14
51:57
284
Danielle Klok
Sportrevalidatie Hilversum
52:14
52:04
285
Hans van Vlaanderen
Boonstra wijnen
52:18
52:05
286
Tamara Arp
Independer N.V.
52:18
52:03
287
Mark Stroeks
KRO-NCRV
52:24
51:42
288
Natasja Winter
Newomij
52:27
52:20
289
Robin Cordes
Newomij
52:29
52:22
290
Mirelle de Heij
Sportrevalidatie Hilversum
52:33
52:30
291
Anne-Marie Lissemore
IFF
52:34
52:02
292
Jos Rigter
Dudok Wonen
52:39
52:26
293
Frank Drevijn
Stichting Proceon
52:40
52:20
294
Peter den Uil
Meester & Kuiper Accountants
52:41
52:02
295
Nathan Clerbout
Redwood Software
52:45
52:36
296
Paul Barel
Newomij
52:46
52:21
297
Johan Moerenhout
SLTN IT Group BV
52:52
52:24
298
Antoinette Mijnhout
Dudok Wonen
52:54
52:43
299
Hans van der Windt
Beeld en Geluid
52:56
52:10
300
Marga Lesterhuis
Newomij
52:57
52:22
301
Bert Jan Breman
Rabobank Gooi en Vechtstreek
52:57
52:22
302
Ilona Oud
Tools4ever
52:59
52:15
303
Huib Kabel
MBO College Hilversum
53:04
52:12
304
Florentine Schaap
NEP the Netherlands
53:05
52:16
305
Jan Albrecht
Universal Music
53:08
52:28
306
Reda Chougna
SLTN IT Group BV
53:08
52:38
307
Diederik ten Oever
Tergooi ziekenhuizen
53:09
52:34
308
Kees Huurdeman
Universal Music
53:09
52:31
309
Daan van Wettum
Newomij
53:10
52:47
310
Suzan Stougie
SLTN IT Group BV
53:14
52:44
311
Koen Liesker
Tergooi ziekenhuizen
53:15
52:41
312
Thierry van Driel
MBO College Hilversum
53:18
52:26
313
Sabien von dem Borne
Regio Gooi & Vechtstreek
53:28
53:28
314
Bart Blankevoort
Newomij
53:31
53:05
315
Tim Fennis
Isset Internet Professionals
53:32
53:09
316
Erik Overbeek
Tools4ever
53:34
52:59
317
Ruud Huisman
AdVanced
53:34
53:03
318
Mimi Tjoeng
Blokker B.V.
53:35
53:01
319
Erik Waal
Sprso Koffiebranders
53:35
53:07
320
Matt Linssen
Alberdingk Thijm Scholen
53:36
53:26
321
Olaf Verschoor
NPO
53:36
53:28
322
Remco Vinke
Eurocept bv
53:41
52:52
323
Kees Huurdeman
Universal Music
53:41
53:01
324
Johan Heuperman
St. Ondernemersfonds Gijsbrech
53:41
53:29
325
Martin Kraaij
Newomij
53:52
53:27
326
Rachel Kaihatu
Tergooi ziekenhuizen
53:53
53:19
327
Rory Colpaart
Regio Gooi & Vechtstreek
53:54
53:38
328
Berry van der Zwet
DorenbosIRasch makelaars
53:54
53:18
329
Maartje Vriens
Tools4ever
53:56
53:11
330
Matthijs Moninxc
Newomij
54:09
53:49
331
Bram de la Comb
Tools4ever
54:14
53:29
332
Jacqueline Suijker
Spoedpost Huisartsen Blaricum
54:14
53:28
333
Ada van Wijk
HilverZorg
54:17
54:12
334
Dewi van Drogenbroek
MBO College Hilversum
54:18
53:50
335
Jurriaan Monincx
Newomij
54:21
54:00
336
Jaap Jan Hunze
NEP the Netherlands
54:22
53:32
337
Laurens Monincx
Newomij
54:24
54:01
338
Startnummer 4220
BVHilversum
54:27
54:08
339
Robbert Tiemens
NLPpuntNL
54:28
54:22
340
Mark Leummens
MBO College Hilversum
54:39
53:47
341
Joke Heijstee
Stip Hilversum
54:41
54:07
342
Marieke Bakker
HilverZorg
54:45
54:40
343
Matthieu Feijen
BVHilversum
54:52
54:37
344
Gerben Pasjes
NEP the Netherlands
54:54
54:04
345
Ellen Ostendorf
A en S Financieel Adviseurs bv
54:57
54:46
346
Dorien de Gooyer
Tergooi ziekenhuizen
55:00
54:42
347
Martijn van der Zwan
Sportrevalidatie Hilversum
55:07
54:58
348
Ype van der Heide
NEP the Netherlands
55:07
54:18
349
Erik Fiselier
Sportrevalidatie Hilversum
55:10
55:00
350
Liza Enzerink
Tergooi ziekenhuizen
55:10
54:52
351
Pauline Boomsma
Regio Gooi & Vechtstreek
55:12
54:54
352
Marisha Pogrebnyak
Xebia Nederland BV
55:15
54:57
353
Stanislav Pogrebnyak
Xebia Nederland BV
55:16
54:57
354
Tatiana Avila Ylisastegui
IFF
55:22
55:03
355
Harry Deijer
AdVanced
55:22
54:46
356
Claudia de Koff
Bink kinderopvang
55:22
55:10
357
Jeffrey Ruh
Newomij
55:24
55:05
358
Guido Dik
NLPpuntNL
55:26
55:13
359
Jan-Willem Meinsma
Meester & Kuiper Accountants
55:27
54:49
360
Cas Manders
NEP the Netherlands
55:31
54:42
361
Pieter-Willem Verhoef
Spoedpost Huisartsen Blaricum
55:31
54:48
362
Patricia Spierenberg
Dudok Wonen
55:36
55:26
363
Els Huurneman
Newomij
55:44
55:33
364
Jolanda de Heus
Tergooi ziekenhuizen
55:47
55:23
365
Pieter Hofste
Newomij
55:49
55:22
366
Mitch van Breugelen
Rabobank Gooi en Vechtstreek
55:52
55:13
367
Karnoe Dorenbos
DorenbosIRasch makelaars
55:53
55:31
368
Wouter Blokhuis
Spoedpost Huisartsen Blaricum
55:54
55:10
369
Harro Zanting
Dudok Wonen
56:00
55:49
370
Godelieve de Bree
Tergooi ziekenhuizen
56:14
55:38
371
Anthony Huskins
Janssen Van Kouwen Automotive
56:15
55:38
372
Hester van de Graaf
Janssen Van Kouwen Automotive
56:16
55:39
373
Frank Kraaij
Newomij
56:17
55:53
374
Diederik Stratenus
Tools4ever
56:19
55:32
375
Startnummer 4018
HilverZorg
56:24
56:18
376
Marco van der Spek
Regio Gooi & Vechtstreek
56:26
56:00
377
Wieteke Direcks
Eurocept bv
56:27
55:40
378
Edwin Westgeest
Regio Gooi & Vechtstreek
56:29
56:13
379
Petra Grafke
AVROTROS
56:30
55:48
380
Nanette van Geloven
Tergooi ziekenhuizen
56:31
55:55
381
Grace Bruce
ABN AMRO
56:31
56:15
382
Martijn de Bruijn
Talpa Media B.V.
56:31
55:39
383
Ditte Oerlemans
Meester & Kuiper Accountants
56:32
55:55
384
Sabine Welle
Sportrevalidatie Hilversum
56:41
56:32
385
Peter van Raaij
Dudok Wonen
56:41
56:31
386
Carolien Born
Sportrevalidatie Hilversum
56:42
56:33
387
Jacques Vriens
Tools4ever
56:47
56:01
388
Sandra Wijdeveld
Meester & Kuiper Accountants e
56:48
56:10
389
Patrick Kipping
Sprso Koffiebranders
56:50
56:23
390
Jan Hekkelman
DorenbosIRasch makelaars
56:52
56:20
391
Karin Westmaas
Dental Clinics
56:57
56:43
392
Jeroen Sonnaville
Tergooi ziekenhuizen
56:58
56:22
393
Remco van den Broek
Blokker B.V.
56:58
56:23
394
Femke Hesemans
KRO-NCRV
56:58
56:34
395
Rosa van Santen
Beeld en Geluid
57:02
56:17
396
Marcel Dopheide
Alberdingk Thijm Scholen
57:04
56:55
397
Aniek Gillissen
NPO
57:05
56:48
398
Bianca Knispel
A en S Financieel Adviseurs bv
57:09
56:59
399
Brayen Nooitmeer
JJI Lelystad
57:11
56:21
400
Norbert Twisker
Sprso Koffiebranders
57:11
56:44
401
Michael Nuberg
Givaudan
57:12
57:09
402
Suzanne van Spronsen
NEP the Netherlands
57:14
56:25
403
Hermien Wiechers
Meester & Kuiper Accountants
57:15
56:35
404
Hennie van Dijk
Stichting Proceon
57:22
57:03
405
Merijn de Jonge
NPO
57:22
57:14
406
David Keur
Newomij
57:28
56:59
407
Pieter Laboyrie
Tergooi ziekenhuizen
57:29
56:53
408
Peter Korselius
Givaudan
57:30
56:56
409
Ronald van de Meent
KEUNE HAIRCOSMETICS BV
57:33
56:44
410
Suzanne Kuijt
Regio Gooi & Vechtstreek
57:33
57:13
411
Elise van der Berg
gemeente Hilversum
57:41
57:39
412
Melchior Meter
Beeld en Geluid
57:41
56:58
413
Startnummer 11312
Givaudan
57:41
56:59
414
Claudia de Jong
Alberdingk Thijm Scholen
57:44
57:22
415
Andrea van Eeuwen
Boonstra wijnen
57:46
57:31
416
Wouter van der Velpen
OTH architecten
57:47
57:45
417
Laurens Reiber
IFF
57:49
57:17
418
Agnes Seleski
Scildon
57:49
57:19
419
Marjolein Rentinck
Tergooi ziekenhuizen
57:50
57:14
420
Daan Heineke
Regio Gooi & Vechtstreek
57:51
57:32
421
Marleen Middag
HAP Loosdrecht
57:53
57:14
422
Sanne Braas
HAP Loosdrecht
57:53
57:14
423
Peter Bon
MBO College Hilversum
57:54
57:04
424
Merove van Asselt
A en S Financieel Adviseurs bv
57:55
57:44
425
Tineke van der Meer
A en S Financieel Adviseurs bv
57:55
57:44
426
Hanne Sponselee
VU Gezondheidswetenschappen
57:56
57:26
427
Jaime van der Lugt
VU Gezondheidswetenschappen
57:56
57:23
428
Jeroen Scholten
Newomij
57:56
57:45
429
Jan Willem Henkelman
Rissik Hoveniers
57:57
57:14
430
Saskia Luier
Regio Gooi & Vechtstreek
57:58
57:39
431
Rob Aartsen
MBO College Hilversum
58:01
57:32
432
Ingeborg Brouwer
VU Gezondheidswetenschappen
58:03
57:31
433
Lilian Tiemessen
Meester & Kuiper Accountants
58:07
57:25
434
Michelle Jongerden
Universal Music
58:10
57:31
435
Miriam Karmiggelt
Rissik Hoveniers
58:11
57:32
436
Johanna Verboom
Regio Gooi & Vechtstreek
58:15
58:00
437
Iris Vermaning
Regio Gooi & Vechtstreek
58:15
57:57
438
Peter Brinkmann
KRO-NCRV
58:18
57:55
439
Ruth Hettema
Regio Gooi & Vechtstreek
58:27
58:09
440
Leonie de Mik
Regio Gooi & Vechtstreek
58:28
58:09
441
Karen Citroen
Dental Clinics
58:29
58:15
442
Loretta de Smaele (B&Gelu
Algemeen
58:29
57:43
443
Corry Dorresteijn
Bink kinderopvang
58:33
58:02
444
Robert-Jan Appel
KEUNE HAIRCOSMETICS BV
58:39
57:50
445
Startnummer 3586
IFF
58:46
58:14
446
Peter Koster
Stichting Proceon
58:48
58:28
447
George Bakker
Tools4ever
58:49
58:04
448
Erik van Prooijen
AVROTROS
58:51
58:09
449
Tanja van Eeuwen
Boonstra wijnen
58:52
58:37
450
Betty de Wit
HilverZorg
58:54
58:48
451
Wilma Troost
A en S Financieel Adviseurs bv
58:55
58:42
452
Irene IJspelder
AVROTROS
59:02
58:38
453
Daan Glasius
Sportrevalidatie Hilversum
59:03
58:16
454
Arthur Burgerhout
Givaudan
59:04
58:25
455
Reginald Wilders
Blokker B.V.
59:05
58:30
456
Inge de Vries
VU Gezondheidswetenschappen
59:10
58:39
457
Cora van der Linden
Scildon
59:17
58:47
458
Erik Knebel
Newomij
59:26
59:05
459
Neil White
NEP the Netherlands
59:36
58:47
460
Aalt Jan den Nederlanden
VSH Fittings B.V.
59:56
59:51
461
Nancy van Doorenmalen
Rabobank Gooi en Vechtstreek
59:56
59:20
462
Frank Oostendorp
Spoedpost Huisartsen Blaricum
1:00:00
59:13
463
Vitus de Veth
Alberdingk Thijm Scholen
1:00:04
59:54
464
Patrick Dorenbos
DorenbosIRasch makelaars
1:00:07
59:27
465
Rick Smets
DorenbosIRasch makelaars
1:00:08
59:27
466
Barbara Tanis
HAP Loosdrecht
1:00:13
59:34
467
Irene Muller
Meester & Kuiper Accountants
1:00:14
59:37
468
Emile Samsoe
SLTN IT Group BV
1:00:24
59:56
469
Eric Jan Loon
Universal Music
1:00:29
59:51
470
Koos Voordouw
le bon Vivant
1:00:31
59:50
471
Jessica Getkate
le bon Vivant
1:00:31
59:50
472
Karel Hamburg
DorenbosIRasch makelaars
1:00:41
1:00:00
473
Colin Pollitt
Tools4ever
1:00:44
1:00:16
474
Ayla Ruijssenaars
KEUNE HAIRCOSMETICS BV
1:00:47
1:00:47
475
Marian Zoomers
Meester & Kuiper Accountants e
1:00:51
1:00:14
476
Alexander Riegen
Dental Clinics
1:00:53
1:00:30
477
Cora van der Reijden
gemeente Hilversum
1:00:56
1:00:17
478
Erik Onderwaater
AVROTROS
1:00:58
1:00:35
479
Wil Smith
Redwood Software
1:01:00
1:00:30
480
Esther Roozen
DorenbosIRasch makelaars
1:01:01
1:00:25
481
Thom Verweij
le bon Vivant
1:01:06
1:00:25
482
Geert van der Werf
Eurocept bv
1:01:21
1:00:34
483
Natasja Roest
NEP the Netherlands
1:01:29
1:00:40
484
Gorkem Pancar
ABN AMRO
1:01:33
1:01:16
485
Annelie Besuijen
Bink kinderopvang
1:01:33
1:01:02
486
Rene Batenburg
Spoedpost Huisartsen Blaricum
1:01:36
1:00:53
487
Annemiek van Kessel
Xebia Nederland BV
1:01:37
1:00:55
488
Kevin van Daatselaar
KRO-NCRV
1:01:46
1:01:23
489
Jason Houtekamer
Tools4ever
1:01:51
1:01:06
490
Martijn van Ligten
gemeente Hilversum
1:01:52
1:01:45
491
Ernestina Frans
gemeente Hilversum
1:01:53
1:01:46
492
Steijn Rasch
DorenbosIRasch Makelaars
1:01:53
1:01:17
493
Peggy Zoet
DorenbosIRasch makelaars
1:01:58
1:01:22
494
Hugo Dalrymple Smith
DorenbosIRasch makelaars
1:01:58
1:01:15
495
Joeri Ebbelaar
DorenbosIRasch Makelaars
1:01:58
1:01:15
496
Ahmed Boukha
SLTN IT Group BV
1:02:16
1:01:44
497
Maurice van Erven
NLPpuntNL
1:02:20
1:02:07
498
Arco van Leeuwen
AdVanced
1:02:53
1:02:25
499
Aakash Sharma
Blokker B.V.
1:02:56
1:02:21
500
Marjon Troost
Eurocept bv
1:03:18
1:02:32
501
Thijmen Seinen
Tools4ever
1:03:25
1:02:39
502
Kees Werkhoven
SLTN IT Group BV
1:03:40
1:03:10
503
Willem Stronck
HAP Loosdrecht
1:03:41
1:03:00
504
Marjan Loois - Spaans
Bink kinderopvang
1:04:01
1:03:17
505
Joeri Loois
Bink kinderopvang
1:04:01
1:03:17
506
Leona van Duivenvoorde
Tools4ever
1:04:07
1:03:22
507
Danny Harskamp
Sprso Koffiebranders
1:04:08
1:03:42
508
Daan Hoogervorst
Talpa Media B.V.
1:04:11
1:03:20
509
Ellen Schutten
Talpa Media B.V.
1:04:11
1:03:19
510
Startnummer 4012
Boonstra wijnen
1:04:20
1:04:06
511
Laura Groosman
Tools4ever
1:04:23
1:03:50
512
Mariska Rietman
Spoedpost Huisartsen Blaricum
1:04:27
1:03:40
513
Debby Peereboom
Dudok Wonen
1:04:29
1:04:18
514
Annelies van Randwijk
HAP Loosdrecht
1:04:33
1:03:53
515
Henny Vrakking
Newomij
1:04:35
1:04:07
516
Laura van Weenen
Sportrevalidatie Hilversum
1:04:36
1:04:28
517
Peter van den Heuvel
AdVanced
1:04:41
1:04:14
518
Hen Turk
Newomij
1:04:51
1:04:29
519
Ge Koelink
Newomij
1:05:02
1:04:34
520
Maaike Berkeljon
van Gestel Optiek
1:05:13
1:05:03
521
Alain de Graaf
Talpa Media B.V.
1:05:29
1:04:46
522
Bart Ligter
KEUNE HAIRCOSMETICS BV
1:05:37
1:05:37
523
Aimara Piedra
KEUNE HAIRCOSMETICS BV
1:05:37
1:04:48
524
Hans Cordes
Newomij
1:05:40
1:05:08
525
Marja Cordes
Newomij
1:05:42
1:05:11
526
Sandra Vermeer
IFF
1:05:45
1:05:13
527
Maikel Mollink
JJI Lelystad
1:05:47
1:05:00
528
Erik-Jan Bulstra
Newomij
1:05:58
1:05:33
529
Marc Sehn
DorenbosIRasch Makelaars
1:06:04
1:05:42
530
Arnoud van Leeuwen
DorenbosIRasch Makelaars
1:06:04
1:05:43
531
Joop van Leeuwen
DorenbosIRasch Makelaars
1:06:05
1:05:43
532
Aila Albrecht
Xebia Nederland BV
1:06:46
1:06:28
533
Marsha Koteris
Alberdingk Thijm Scholen
1:07:06
1:06:42
534
Annemarie de Haan
Alberdingk Thijm Scholen
1:07:11
1:06:49
535
Kit Ho
Dudok Wonen
1:07:29
1:07:18
536
Edith Rissik
Rissik Hoveniers
1:07:44
1:07:02
537
Bertus van Kommer
Meester & Kuiper Accountants e
1:08:31
1:07:54
538
Casper Pot
Tergooi ziekenhuizen
1:09:03
1:08:38
539
Elly Peters
Tergooi ziekenhuizen
1:09:18
1:08:58
540
Amber Vogelzang
gemeente Hilversum
1:10:06
1:09:59
541
Sandra Appel
Tergooi ziekenhuizen
1:10:19
1:09:44
542
Luc Soomers
Spoedpost Huisartsen Blaricum
1:12:53
1:12:06
543
Walter van Damme
Newomij
1:14:54
1:14:22
MAN, 10 MILES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arnoud Bijlsma
Loopgroep Aart Stigter
1:01:03
1:01:00
2
Robin Hilhorst
Utrecht
1:01:20
1:01:18
3
Bruce Johnson
1:04:40
1:04:02
4
Michel Topper
Blaricum
1:05:29
1:05:24
5
Marvin Puijk
Hilversum
1:05:55
1:05:55
6
David Shader
Culemborg
1:07:24
1:07:20
7
Greg Hausson
Hilversum
1:07:33
1:07:31
8
Jordan Ouvrard
Hilversum
1:07:34
1:07:24
9
Mike B Hayes
Hilversum
1:08:26
1:08:23
10
Frans van der Veeken
Hilversum
1:08:46
1:08:43
11
Enric Martinez
Hilversum
1:08:49
1:08:45
12
Simon MacLean
Ees
1:09:20
1:09:20
13
Yoram de Boer
GAC Hilversum
1:09:33
1:09:29
14
Victor Helmond
Hilversum
1:09:48
1:09:45
15
Frank Bos
Hilversum
1:10:05
1:10:03
16
Carlo Bos
Alphen aan den Rijn
1:10:32
1:10:21
17
Lennart Warren
Amsterdam Zuidoost
1:10:47
1:10:22
18
Dirk Fabels
Bussum
1:11:20
1:11:03
19
Niels Dijkshoorn
Hilversum
1:11:24
1:11:24
20
Alessandro Sabini
Hilversum
1:11:28
1:11:12
21
Ruben van Duren
Hilversum
1:11:57
1:11:54
22
Paul H Markus
GAC Hilversum
1:12:14
1:12:02
23
Renato Tramontina
Hilversum
1:12:42
1:12:35
24
Stan Stokvis
Zeewolde
1:12:44
1:12:24
25
Bas Van der Steen
Delft
1:12:53
1:12:50
26
Daniel Reijersen
Huizen
1:13:17
1:13:14
27
Joost Krijnen
Loosdrecht
1:13:19
1:13:12
28
Leo Jasperse
Ulvenhout
1:13:36
1:13:31
29
Jasper van Dijk
Almere
1:13:40
1:13:34
30
Mark Vlek
Naarden
1:13:53
1:13:42
31
Justin Straver
Naarden
1:14:01
1:13:57
32
Ilje van der Ploeg
Loosdrecht
1:14:05
1:14:01
33
Mark Kundersma
Blaricum
1:14:11
1:14:06
34
Kevin Schiedon
Almere
1:14:16
1:14:05
35
Jeroen Rijneveen
Culemborg
1:14:44
1:14:33
36
Thijs Knecht
Hilversum
1:14:52
1:14:45
37
Bas van den Bosch
Hilversum
1:14:52
1:14:31
38
Will Rayment
Hilversum
1:14:55
1:14:38
39
Taco Barneveld
Hilversum
1:15:00
1:14:54
40
Edmar Hagen
Almere
1:15:06
1:14:45
41
Patrick van Hattem
Barendrecht
1:15:07
1:14:45
42
Clyde Pique
Utrecht
1:15:12
1:15:10
43
Marcel Groen
Hilversum
1:15:24
1:15:13
44
Bart Claessens
Hilversum
1:15:34
1:15:29
45
Maarten Moen
Hilversum
1:15:40
1:15:28
46
Remko Veenstra
Hilversum
1:15:42
1:15:20
47
Jack Boocock
Hilversum
1:15:47
1:15:41
48
Bart van Peursem
Veenendaal
1:15:53
1:15:40
49
Bjorn Te Morsche
Hilversum
1:16:08
1:16:07
50
Sander Verzeilberg
Almere
1:16:34
1:16:31
51
Franklin Belovics
Astylos
1:16:36
1:16:12
52
Ralph Warren
Bussum
1:16:37
1:16:12
53
Robin van Houten
Bussum
1:16:47
1:16:23
54
Pleun Fabery de Jonge
Naarden
1:16:48
1:16:42
55
Bas 't Hart
Bussum
1:16:50
1:16:25
56
Pieter Boorsma
Hollandsche Rading
1:17:15
1:16:54
57
Kees Versteegh
Hilversum
1:17:24
1:17:19
58
Jan Huisers
Hilversum
1:17:28
1:17:22
59
Thiago Valsani
Amsterdam
1:17:47
1:17:31
60
Henk Sluiters
Utrecht
1:17:50
1:17:50
61
Harmen de Winter
Amersfoort
1:17:55
1:17:31
62
Richard Egberink
GAC Hilversum
1:17:56
1:17:52
63
Paul Overbeek
Veenendaal
1:18:03
1:17:49
64
Vincent Kas
Bussum
1:18:51
1:18:28
65
Timo Heinis
Hilversum
1:18:59
1:18:53
66
Niels Willemsen
Hilversum
1:19:01
1:18:57
67
Noel Gavin
Hilversum
1:19:28
1:19:25
68
Bart Bartels
GAC Hilversum
1:19:31
1:19:11
69
Marcel Dijkens
Bussum
1:19:34
1:19:21
70
Dennis Gruijs
GAC Hilversum
1:19:35
1:19:21
71
Danny Tessels
Austerlitz
1:19:38
1:19:27
72
Marcin Kucharski
Almere
1:19:38
1:19:35
73
Pieter de Boer
Hilversum
1:20:03
1:19:53
74
Martin de Vor
GAC Hilversum
1:20:04
1:19:55
75
John Bast
Hilversum
1:20:06
1:20:06
76
Johfra Schotanus
Hilversum
1:20:06
1:19:53
77
Carlos Hoogenboom
Amsterdam
1:20:07
1:20:03
78
Menno van der Meer
Hilversum
1:20:08
1:19:56
79
Aswin Gerth
Amersfoort
1:20:15
1:19:57
80
Wiebe Wijnia
Bussum
1:20:27
1:20:09
81
Jagannath Patro
Amersfoort
1:20:42
1:20:42
82
Oscar van Gorkom
Hilversum
1:20:43
1:20:37
83
Startnummer 10746
1:20:59
1:20:51
84
Rutger Mooij
Hilversum
1:21:05
1:21:03
85
Robert Barelds
Hilversum
1:21:08
1:21:08
86
Thomas Van Craen
Hilversum
1:21:12
1:20:50
87
Marc van Schalkwijk
Hilversum
1:21:17
1:20:54
88
Jan Westland
Huizen
1:21:19
1:21:00
89
Roel Van Hove
Almere
1:21:24
1:21:04
90
Philip Meyfroyt
Hilversum
1:21:30
1:21:28
91
Peter van der Spek
Hooglanderveen
1:21:45
1:21:26
92
Mathijs Vroegop
Huizen
1:21:49
1:21:34
93
Jorrit Bordens
Diemen
1:21:56
1:21:31
94
Jan-Paul van Term
Hilversum
1:21:59
1:21:47
95
Frits van Vliet
Hilversum
1:22:01
1:21:42
96
Jose Salvado
Hilversum
1:22:19
1:22:11
97
Michel Dorrestein
Hilversum
1:22:20
1:22:16
98
Cor Messing
GAC Hilversum
1:22:25
1:22:12
99
Sander Kerkhof
Kortenhoef
1:22:27
1:22:06
100
Erik Noordhoek
Hilversum
1:22:30
1:22:25
101
Ren van Klaveren
Rossum Gld
1:22:33
1:22:25
102
Mark Verhey
Bussum
1:22:53
1:22:31
103
Michel Schuurmans
Hilversum
1:23:05
1:22:57
104
Ronald Stephens
Almere
1:23:08
1:22:58
105
Wim Rottier
BAV
1:23:09
1:23:05
106
Hugo van der Heijden
Hilversum
1:23:11
1:22:59
107
Gerben Kiel
Almere
1:23:14
1:22:49
108
Klaas Holwerda
Eemnes
1:23:15
1:23:08
109
Andre de Hartog
Hilversum
1:23:19
1:23:08
110
Humphry van Asdonck
Maarssen
1:23:23
1:23:12
111
Arno Klijnman
Hilversum
1:23:36
1:23:23
112
Niels nm Majoor
Hilversum
1:23:39
1:23:22
113
Hans den Blanken
Hilversum
1:23:54
1:23:18
114
Ard Westerik
Hilversum
1:24:34
1:24:25
115
Peter Vlug
Hoorn Nh
1:24:34
1:24:26
116
Frans Cox
1:24:58
1:24:43
117
Remco Blom
Hilversum
1:25:09
1:24:47
118
Maarten Hazeu
Hilversum
1:25:16
1:24:49
119
Gaston Merckelbagh
Hilversum
1:25:16
1:24:54
120
Rene Boelhouwer
Huizen
1:25:24
1:25:09
121
Olivier van Beemen
Amsterdam
1:25:28
1:25:25
122
Tomasz Plonek
Hilversum
1:25:29
1:25:08
123
Mike Both
Tienhoven Ut
1:25:31
1:25:14
124
Thijs Schepman
Hilversum
1:25:42
1:25:38
125
Arno Warmerdam
Hilversum
1:25:45
1:25:35
126
Erik Kellerhuis
1:26:03
1:25:40
127
Rik Feenstra
Zeist
1:26:28
1:26:10
128
Peter van Angeren
Utrecht
1:26:33
1:26:15
129
Erwin van den Berg
Hilversum
1:26:38
1:26:32
130
Thomas Dorfler
Hilversum
1:26:42
1:26:27
131
Thomas Broekhuizen
Utrecht
1:26:50
1:26:24
132
Ferry ter Beek
Bunschoten-Spakenburg
1:27:00
1:26:51
133
David Gonzalez Guerrero
Hilversum
1:27:03
1:26:54
134
Marc Van Zijl
Hilversum
1:27:07
1:26:46
135
Hans Steenhart
Bunschoten-Spakenburg
1:27:42
1:27:35
136
Koos Goris
Hilversum
1:28:02
1:27:53
137
Mardy Spijker
Sprint
1:28:09
1:28:00
138
Rishi Kumar
Hilversum
1:28:18
1:28:14
139
JD Rensen
Hilversum
1:28:44
1:28:44
140
Steeve Liegeard
Hilversum
1:28:46
1:28:34
141
Frank van Diemen
Hoofddorp
1:29:08
1:29:07
142
Peter Ruijter
Hilversum
1:29:08
1:28:47
143
Paul Louwen
Hilversum
1:29:12
1:29:06
144
Egbert Boerrigter
Hilversum
1:29:27
1:29:07
145
Ivo Bakker
Apeldoorn
1:29:49
1:29:26
146
Kees Nagtegaal
Baarn
1:30:13
1:29:58
147
Kjelwyn van Houten
Sprint
1:30:14
1:30:05
148
Cees Ploeger
Hilversum
1:30:23
1:30:01
149
Paul Vlaanderen
GAC Hilversum
1:30:27
1:30:13
150
Stan Egging
Hilversum
1:30:38
1:30:38
151
Hans Bohm
Bussum
1:30:55
1:30:40
152
Ramon van Ekeren
Hilversum
1:30:55
1:30:55
153
Ferdinand Boerema
Hilversum
1:30:58
1:30:29
154
Sander Visser
Hilversum
1:31:26
1:31:02
155
Sjoerd Schotanus
Hilversum
1:31:45
1:31:28
156
Steven Schwarz
Hilversum
1:31:53
1:31:41
157
Bram van den Abeele
Eemnes
1:31:56
1:31:39
158
Joris Dresen
Utrecht
1:32:20
1:31:58
159
Leon Ruigrok
Warmond
1:32:29
1:32:04
160
Maurizio Gagliano
Huizen
1:32:42
1:32:26
161
Richard Touw
Zeewolde
1:32:47
1:32:29
162
Rob van Leijden
Avenhorn
1:33:11
1:32:43
163
Hans Kolkman
GAC Hilversum
1:33:23
1:32:55
164
Richard Verweij
Hilversum
1:33:29
1:33:18
165
Govert Monsees
Hilversum
1:33:33
1:33:11
166
Dennis Eskes
Huizen
1:33:37
1:33:17
167
Jesper Van den Berge
Huizen
1:33:37
1:33:17
168
Hendrik Westerhuis
Hilversum
1:33:57
1:33:32
169
Henk Folkers
Nieuwegein
1:34:42
1:34:15
170
Gerard de Jong
GAC Hilversum
1:34:43
1:34:29
171
Vincent Nolte
Hilversum
1:34:57
1:34:45
172
Robert jan van der Heijden
Tempo
1:35:11
1:34:49
173
Ernst Marschall
Huizen
1:35:52
1:35:46
174
Rik van Hengstum
Kortenhoef
1:36:07
1:36:05
175
Sander Wildeman
Almere
1:36:20
1:36:03
176
Maarten Kroesen
Kortenhoef
1:36:23
1:36:21
177
Tim Noortman
Haarlem
1:36:26
1:36:07
178
Dennis Flink
Loosdrecht
1:37:02
1:36:45
179
Tony Luneburg
Almere
1:37:03
1:36:45
180
Kevin Overzee
Vinkeveen
1:37:11
1:36:51
181
Erik van de Wetering
Leiden
1:37:33
1:36:57
182
Jacob Meijers
Nederhorst den Berg
1:37:36
1:37:36
183
Ronald Smallenburg
GAC Hilversum
1:37:45
1:37:20
184
Daan Tulp
Muiderberg
1:38:07
1:37:42
185
Joe Hartgrave
Hilversum
1:38:14
1:37:56
186
Paolo Beffagnotti
1:38:19
1:38:02
187
Richard B Roolvink
Hilversum
1:39:10
1:38:50
188
Boudewijn Vervoort
Kortenhoef
1:39:55
1:39:29
189
Justin de Gier
1:40:54
1:40:43
190
Wilco Brouwer
1:40:55
1:40:42
191
Dylan Verschoor
Hilversum
1:41:04
1:40:50
192
Martin de Lange
Amsterdam
1:41:04
1:40:54
193
Pim Beijen
Baarn
1:41:10
1:40:56
194
Aart Veenstra
Naarden
1:42:04
1:41:46
195
Jan de de Kloet
Kortenhoef
1:42:13
1:42:13
196
Ender Akay
Utrecht
1:44:10
1:43:36
197
Ruud Horn
Almere
1:45:22
1:45:07
198
Gerrit van Dorp
Soest
1:46:20
1:46:05
199
Mehul Shah
Hilversum
1:46:48
1:46:41
200
Daniel Brouns
Schiedam
1:47:24
1:47:05
201
Leroy Brouns
Rotterdam
1:47:25
1:47:06
202
Caspar van IJzerloo
Zeist
1:55:25
1:55:02
203
Scott E Kingma
GAC Hilversum
2:00:25
2:00:08
204
Erwin von Hebel
Hilversum
2:21:04
2:21:02
VROUW, 10 MILES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manon Tolboom
Soest
1:08:31
1:08:25
2
Ynske Rodenhuis
Amsterdam
1:10:27
1:10:23
3
Tjarda Rodenhuis
Hilversum
1:10:49
1:10:44
4
Leonie Oudendijk
Dolichos
1:15:40
1:15:38
5
Charlotte Dijkstra
Amsterdam
1:16:25
1:16:21
6
Lieneke de Jong-Goris
Lionitas
1:18:55
1:18:49
7
Marleen Ram
Amsterdam
1:18:56
1:18:51
8
Ulrika Borre
Almere
1:18:59
1:18:57
9
Hedwich de Groot
Hilversum
1:20:38
1:20:14
10
Fabinne Hoekstra
Hilversum
1:22:45
1:22:31
11
Olga Rijk
Bussum
1:23:22
1:22:58
12
Gerda Westra
Bussum
1:23:30
1:23:27
13
Nicolien de Graaff
Weesp
1:23:43
1:23:40
14
Sally Riswick
Hollandsche Rading
1:23:44
1:23:17
15
Barbara Castro
Hilversum
1:24:00
1:23:44
16
Corien van Andel
GAC Hilversum
1:24:27
1:24:18
17
Manita Teeuwen
Hilversum
1:24:30
1:24:16
18
Karin Verdoorn
Loopschool Wim Akkermans *
1:24:34
1:24:18
19
Rian Bloksma
Utrecht
1:25:36
1:25:28
20
Karin Kauw
Hilversum
1:25:41
1:25:37
21
Annelieke Acda
Hilversum
1:25:51
1:25:38
22
Luise von Behr
Hollandsche Rading
1:26:00
1:25:44
23
Veronique De Vries
Amsterdam
1:26:21
1:26:08
24
Marlien van Dijk
Baarn
1:26:27
1:26:17
25
Nisha Negi
Hilversum
1:27:02
1:26:54
26
Lisette Meijer
Loosdrecht
1:27:44
1:27:33
27
Melany Mull
Hilversum
1:27:51
1:27:39
28
Jennifer Beutick
Hilversum
1:29:03
1:28:49
29
Hester Bruijn
Amersfoort
1:29:59
1:29:40
30
Marieke Schutte
Hilversum
1:30:28
1:30:20
31
Annette Schwarz
Hilversum
1:31:52
1:31:39
32
Iris Vlaanderen
Eemnes
1:31:53
1:31:39
33
Marijke Hildering
Hilversum
1:32:07
1:31:52
34
Esme Seldenrijk
Loosdrecht
1:33:46
1:33:35
35
Lisette Kunst
Hilversum
1:33:53
1:33:53
36
Sietsche Eppinga
Hilversum
1:34:00
1:33:42
37
Ilse van Beek
Nieuwe Pekela
1:34:05
1:33:48
38
Getmaine Grootveld
Almere
1:34:18
1:34:08
39
Irma Kolk
Hilversum
1:35:31
1:35:13
40
Marleen de Hek
Hilversum
1:35:50
1:35:43
41
Petra Bouwman
Loosdrecht
1:36:32
1:36:14
42
Sietske Groen
Hilversum
1:37:21
1:37:11
43
Esme Makker
Hilversum
1:37:21
1:37:12
44
Lavinia Meijer
GAC Hilversum
1:37:37
1:37:01
45
Priscilla Versteegh
Hilversum
1:41:02
1:40:56
46
Becky Boughton-Smith
Hilversum
1:41:27
1:41:15
47
Chantal van Zwieten
Sportief Hardlopen Huizen *
1:41:46
1:41:40
48
Ida Wijnberg
Naarden
1:42:04
1:41:45
49
Geetanjali Abhinapu
Hilversum
1:42:41
1:42:32
50
Marta Plonek
Hilversum
1:42:48
1:42:28
51
Michelle Boughton-Smith
Hilversum
1:42:53
1:42:42
52
Esther Bekkers
Almere
1:46:45
1:46:35
53
Marina Van der Roest
Bussum
1:46:45
1:46:38
54
Giorgia Di Saverio
Bussum
1:46:53
1:46:38
55
Rekha Shah
Hilversum
1:52:35
1:52:27
BEDRV, 5 KM BEDRIJVEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorrit Bockting
gemeente Hilversum 10km
18:43
18:24
2
Startnummer 5534
123inkt.nl 5km
19:20
19:19
3
Sarah van Dijke
Events in Business 5km
19:22
19:21
4
Kaj Niesing
St. Ondernemersfonds Gijsbrech#
19:26
19:26
5
Sedley Karel
Independer N.V. 5km
19:31
19:31
6
Joost van Vondelen
123inkt.nl 5km
19:41
19:30
7
Hans Thielens
Zeilschool de Vuntus 5km
19:45
19:44
8
Frank Fluit
Tergooi ziekenhuizen 5km
19:48
19:48
9
Femke van der Pal
Independer N.V. 5km
20:13
20:11
10
Nicole Reurings
NEP the Netherlands 5km
20:43
20:22
11
Lenca Molleman
Beeld en Geluid 5km
20:43
20:41
12
Simon Bol
NEP the Netherlands 5km
20:44
20:25
13
Soraya Ruitenbeek
Stip Hilversum 5km
20:44
20:18
14
Bas Knopperts
Independer N.V. 5km
20:58
20:58
15
Sam van Zalingen
Quadia BV 5km
21:02
20:56
16
Robin de Rooij
123inkt.nl 5km
21:09
20:57
17
Amnon Bolle
Quadia BV 5km
21:16
21:10
18
Remco van der Horst
NPO 5km
21:26
21:23
19
Erik Ras
Tergooi ziekenhuizen 5km
21:31
21:30
20
Pim
Dijck & de Ridder 5km
21:36
21:24
21
Jeroen van Tussenbroek
Xiphos B.V. 5km
21:44
21:38
22
Erik de Wilde
123inkt.nl 5km
21:52
21:41
23
Ian Post
Alpha Assembly Solutions 10km
21:58
21:52
24
Stefan Wallenburg
VSH Fittings B.V. 5km
22:25
22:10
25
Startnummer 5450
AVROTROS 5km
22:25
22:08
26
Stach Dorenbos
DorenbosIRasch makelaars 5km
23:03
23:03
27
Tyn Noordoven
AdVanced 5km
23:07
22:53
28
Jitske van der Bom
Merem Medische Revalidatie 5km
23:08
22:40
29
Patrick Koks
RVC Medical IT 5km
23:10
23:09
30
Paul Maatjes
Willem de Zwijger College 5km
23:12
23:09
31
Jaap Fluit
Tergooi ziekenhuizen 5km
23:18
23:18
32
Leonie Kaspers
Beeld en Geluid 5km
23:18
23:08
33
Tom Vaessen
VU Gezondheidswetenschappen 5k
23:31
23:28
34
Karien Guinee
NPO 5km
23:32
23:24
35
Peter Arts
Liftinstituut 5km
23:36
23:36
36
Suzanne Graat
AVROTROS 5km
23:41
23:36
37
Dennis Simons
Liftinstituut 5km
23:47
23:47
38
Nathan Zanting
Dudok Wonen 5km
23:52
23:49
39
Gijs van de Laar
HilverZon 5km
23:52
23:25
40
Marijke Mesman
St. Ondernemersfonds GijsbrechY
23:58
23:56
41
Cynthia Joseph
Spoedpost Huisartsen Blaricum C
24:05
24:05
42
Martijn Kramer
United B.V. 5km
24:05
23:28
43
Boudewijn Hamersma
HilverZon 5km
24:06
23:39
44
Wiebe van der Molen
Liftinstituut 5km
24:09
24:01
45
Joep van Maarseveen
Stichting Proceon 5km
24:12
24:12
46
Startnummer 5174
Beks & Beks Advocaten 5km
24:16
24:16
47
Neville Magielse
van Gestel Optiek 5km
24:19
23:42
48
Thijs Bregman
123inkt.nl 5km
24:20
24:09
49
Mathijs Boef
Dental Clinics 5km
24:23
23:51
50
Dienke Vos
Quadia BV 5km
24:28
24:14
51
Brenda Kuiper
Alberdingk Thijm Scholen 5km
24:29
24:25
52
Rosanna Snijder
VU Gezondheidswetenschappen 5k
24:34
24:31
53
Vince Koeiemelker
DorenbosIRasch makelaars 5km
24:35
24:33
54
Erwin Gude
Stip Hilversum 5km
24:39
24:39
55
Jeroen van der Starre
123inkt.nl 5km
24:40
24:29
56
Tom Schuijt
DorenbosIRasch makelaars 5km
24:41
24:36
57
Hugo van Deventer
123inkt.nl 5km
24:42
24:31
58
Siebe van den Berg
Quadia BV 5km
24:43
24:37
59
Laura van der Schuit
Talpa Media B.V. 5km
24:44
24:43
60
Bauke Boezeman
Merem Medische Revalidatie 5km
24:45
24:16
61
Hubert Velner
Liftinstituut 5km
24:46
24:40
62
Stefan Veugen
NPO 5km
24:46
24:35
63
Startnummer 5173
Beks & Beks Advocaten 5km
24:53
24:43
64
Menno Engelen
van Gestel Optiek 5km
24:53
24:14
65
Eline bij de Vaate
Merem Medische Revalidatie 5km
24:56
24:27
66
Jan Willem Schep
Xiphos B.V. 5km
24:57
24:57
67
Hans Terlouw
Quadia BV 5km
24:58
24:51
68
Ricardo Bunschoten
Regio Gooi & Vechtstreek 5km
24:58
24:45
69
Martin Leuring
Newomij 5km
24:59
24:56
70
Deveron Verloop
Zeilschool de Vuntus 5km
25:03
25:02
71
Janneke Goeree
RVC Medical IT 5km
25:07
25:06
72
Arthur Schuitemaker
NPO 5km
25:08
24:57
73
Ryan Agterdenbos
DorenbosIRasch makelaars 5km
25:11
25:10
74
Diana Glas
Merem Medische Revalidatie 5km
25:14
24:45
75
John van Vliet
Liftinstituut 5km
25:16
24:50
76
Wim van Ravenswaay
Alpha Assembly Solutions 5km
25:19
25:15
77
Sander di Giovanni
Sportrevalidatie Hilversum 5km
25:27
24:52
78
Arvid Klaverstijn
Newomij 5km
25:28
25:25
79
Jo? Dolmans
Beks & Beks Advocaten 5km
25:29
25:18
80
Joost
Dijck & de Ridder 5km
25:32
25:15
81
Thomas Hooft
het zandkasteel-pgb 5km
25:33
25:12
82
Jesper van Vliet
Zeilschool de Vuntus 5km
25:35
25:28
83
Esther Rasch
DorenbosIRasch Makelaars 5km
25:38
25:38
84
Janet
Dijck & de Ridder 5km
25:38
25:22
85
Mart van de Veen
Independer N.V. 5km
25:39
25:18
86
Philip Meijer
Willem de Zwijger College 5km
25:43
25:28
87
Michel van den Hoven
Media Pensioen Diensten 5km
25:44
25:36
88
Daan Vervoort
Zeilschool de Vuntus 5km
25:45
25:37
89
Startnummer 5345
Independer N.V. 5km
25:48
25:27
90
Max Coldenhoff
AdVanced 5km
25:49
25:34
91
Kevin de Ligt
NEP the Netherlands 5km
25:49
25:30
92
Elwin Pronk
123inkt.nl 5km
25:49
25:24
93
Tim Sterk
NPO 5km
25:50
25:39
94
Castor Verhoog
Zeilschool de Vuntus 5km
25:52
25:50
95
Henk van Vulpen
Media Pensioen Diensten 5km
25:53
25:19
96
Astrid Schluter
DorenbosIRasch makelaars 5km
25:53
25:45
97
Marcel Fraza
st. akn 5km
25:54
25:40
98
Thomas Fraza
st. akn 5km
25:55
25:41
99
Tergooi
Tergooi ziekenhuizen 5km
25:57
25:54
100
Martine de Rooy
Zeilschool de Vuntus 5km
25:58
25:50
101
Martin van Wettum
Newomij 5km
25:59
25:55
102
Robbert Keetelaar
het zandkasteel-pgb 5km
26:04
25:42
103
Fred Heikens
het zandkasteel-pgb 5km
26:08
25:47
104
Rob van Ieperen
Media Pensioen Diensten 5km
26:12
25:35
105
David van den Hoogenband
Zeilschool de Vuntus 5km
26:13
26:12
106
Thomas Jansen
Liftinstituut 5km
26:14
25:49
107
Anne Giskes
het zandkasteel-pgb 5km
26:14
25:51
108
Michael van der Tweel
Xebia Nederland BV 5km
26:14
26:05
109
Roger van der Wiel
Xiphos B.V. 5km
26:21
26:21
110
Remco de Jonge
Liftinstituut 5km
26:23
25:57
111
Ingrid van Henten
St. Ondernemersfonds Gijsbrech>
26:23
26:21
112
Tergooi
Tergooi ziekenhuizen 5km
26:30
26:29
113
Jolijn Rekers
Events in Business 5km
26:30
26:21
114
Arthur Franchimon
Xiphos B.V. 5km
26:34
26:19
115
Terry Kuitert
123inkt.nl 5km
26:36
26:13
116
Jiska Weggeman
Events in Business 5km
26:38
26:28
117
Arnoud Zijpveld
Meester & Kuiper Accountants e
26:39
26:29
118
Koen van Praag
Alberdingk Thijm Scholen 5km
26:40
26:35
119
Lex Meijer
United B.V. 5km
26:41
26:06
120
Benedict Jansen
Liftinstituut 5km
26:42
26:17
121
Mohammed Ouadou
Alpha Assembly Solutions 5km
26:45
26:38
122
Ferry Korten
123inkt.nl 5km
26:46
26:21
123
Froukje Kingma
Tergooi ziekenhuizen 5km
26:52
26:51
124
Thijs Bierlaagh
AVROTROS 5km
26:53
26:21
125
Ryan Lister
het zandkasteel-pgb 5km
26:54
26:30
126
Laurens Keesman
het zandkasteel-pgb 5km
26:54
26:30
127
Olivier van Dijk
DorenbosIRasch makelaars 5km
26:54
26:53
128
Jan-Douwe Rekers
Events in Business 5km
27:02
26:52
129
Tergooi
Tergooi ziekenhuizen 5km
27:08
27:06
130
Monique Smeur
Alberdingk Thijm Scholen 5km
27:11
27:07
131
Hester van der Werf
Merem Medische Revalidatie 5km
27:14
26:45
132
Rob Ratelband
123inkt.nl 5km
27:14
26:40
133
Charlot Schrijvers
Events in Business 5km
27:15
27:06
134
Di?ne van der Vliet
Events in Business 5km
27:15
27:06
135
Frank Schroder
Quadia BV 5km
27:16
27:09
136
Joshua Koopman
NEP the Netherlands 5km
27:19
27:00
137
Peter van Zutphen
Beeld en Geluid 5km
27:20
27:20
138
Anouk van de Heijsteeg
United B.V. 5km
27:21
26:45
139
Michiel Lchner
Willem de Zwijger College 10km
27:23
27:07
140
Hans Dijkman
Quadia BV 5km
27:24
27:17
141
Bert Zwep
RVC Medical IT 5km
27:27
27:25
142
Startnummer 5024
Sportrevalidatie Hilversum 5km
27:29
26:56
143
Thijmen Elders
Tandartsenpr Ivoren Toren 5km
27:30
27:00
144
Wouter Koetsier
Sportrevalidatie Hilversum 5km
27:35
27:01
145
Startnummer 5021
Sportrevalidatie Hilversum 5km
27:35
27:02
146
Cynthia Bot
Sportrevalidatie Hilversum 5km
27:35
27:01
147
Paul Lammers
gemeente Hilversum 5km
27:37
27:34
148
Melanie van Schaik
Regio Gooi & Vechtstreek 5km
27:38
27:25
149
Startnummer 5168
Beks & Beks Advocaten 5km
27:40
27:29
150
Marco
Dijck & de Ridder 5km
27:41
27:22
151
Marthe Overdijkink
Merem Medische Revalidatie 5km
27:43
27:13
152
Laura Ophof
NPO 5km
27:48
27:36
153
Sander Gerritsen
123inkt.nl 5km
27:50
27:15
154
Rom Koning
AVROTROS 5km
27:51
27:34
155
Noortje van Dijk
Talpa Media B.V. 5km
27:55
27:52
156
Debbie Croonen
Stip Hilversum 5km
27:55
27:30
157
Jobine Brand
Talpa Media B.V. 5km
27:56
27:53
158
Robert de Lauwere
Beks & Beks Advocaten 5km
27:56
27:47
159
Caroline Gauthier
Willem de Zwijger College 5km
28:02
27:46
160
Jibbe Heetveld
Willem de Zwijger College 5km
28:02
27:47
161
Stefan van den Brink
Newomij 5km
28:03
28:03
162
Alexandra van Goethem
MBO College Hilversum 5km
28:03
27:27
163
Nadine Houvast
Alberdingk Thijm Scholen 5km
28:03
27:58
164
Rosanne Aanstoot
Alberdingk Thijm Scholen 5km
28:03
27:59
165
Sanne Kuipers
Quadia BV 5km
28:06
27:58
166
Marlies Jonker
Quadia BV 5km
28:07
27:59
167
Lisa Maat
Beeld en Geluid 5km
28:08
28:00
168
Claire Enkelaar
Dental Clinics 5km
28:09
28:01
169
Marloek de Greeff
gemeente Hilversum 5km
28:11
28:06
170
Wim Vlaanderen
het zandkasteel-pgb 5km
28:14
27:52
171
Kaja Koskuba
VSH Fittings B.V. 5km
28:14
27:57
172
Wim Schaap
HilverZon 5km
28:14
28:14
173
Leon Aalderink
123inkt.nl 5km
28:15
27:43
174
Joost Boschhuizen
AVROTROS 5km
28:17
27:52
175
Sjoerd van Belzen
AVROTROS 5km
28:17
27:52
176
Sjoerd Kraaikamp
gemeente Hilversum 10km
28:19
28:01
177
Jasmijn Seleski
Scildon 5km
28:19
27:48
178
Mark de Lauwere
Beks & Beks Advocaten 5km
28:21
28:11
179
Nienke van den Berg
SolvE Accountancy 5km
28:23
28:05
180
Joost van Geijn
RVC Medical IT 5km
28:24
28:23
181
Patrick van Rumt
AVROTROS 5km
28:27
28:13
182
Piet Groeneveld
HilverZorg 5km
28:29
28:05
183
Bastiaan de Roo
NEP the Netherlands 5km
28:30
28:12
184
Jenny Scheren
123inkt.nl 5km
28:30
28:06
185
William Hagen
Dudok Wonen 5km
28:31
28:10
186
Albertje Ruyssenaars
Merem Medische Revalidatie 5km
28:32
28:02
187
Roos van Oort
SolvE Accountancy 5km
28:34
28:15
188
Babette Groen
Tergooi ziekenhuizen 5km
28:36
28:18
189
Eddy van den Berg
gemeente Hilversum 5km
28:36
28:24
190
Julia Schneemann
Zeilschool de Vuntus 5km
28:37
28:30
191
Erg? Balta
VSH Fittings B.V. 5km
28:39
28:35
192
Merijn Visser
United B.V. 5km
28:40
28:04
193
Carl van den Einden
Liftinstituut 5km
28:41
28:14
194
Tessa Arkesteijn
Tergooi ziekenhuizen 5km
28:43
28:41
195
Dineke KoK
Beeld en Geluid 5km
28:44
28:36
196
Berend Willemsen
Dudok Wonen 5km
28:45
28:28
197
No?La
Dijck & de Ridder 5km
28:46
28:30
198
Hasan Ko?
Xiphos B.V. 5km
28:47
28:31
199
Gijs van Dijk
Rissik Hoveniers 5km
28:51
28:51
200
Ilona Struik
Tergooi ziekenhuizen 5km
28:52
28:29
201
Erik Kiep
Newomij 5km
28:54
28:51
202
Robert Jan van Hamersveld
Newomij 5km
28:55
28:52
203
Marjolein Edelman
SolvE Accountancy 5km
28:57
28:38
204
Marlies Rigter
Independer N.V. 5km
28:57
28:52
205
Rachel van der Pols
VU Gezondheidswetenschappen 5k
29:02
28:59
206
Nova Lemahieu
DorenbosIRasch makelaars 5km
29:06
28:58
207
Asmaa Barnin
DorenbosIRasch Makelaars 5km
29:06
28:52
208
Eline Oostenveld
Rissik Hoveniers 5km
29:07
28:37
209
Indy Lijpeman
DorenbosIRasch makelaars 5km
29:07
29:06
210
Melissa Boom
Janssen Van Kouwen Automotive rY
29:08
28:27
211
Dominic den Drijver
Janssen Van Kouwen Automotive fp
29:14
29:14
212
Ismail Agourzil
gemeente Hilversum 5km
29:19
29:13
213
Anja Haage
DorenbosIRasch makelaars 5km
29:19
29:12
214
Ernst van Zutphen
NPO 5km
29:19
29:07
215
Pleun van der Velden
DorenbosIRasch makelaars 5km
29:21
29:18
216
Nikita Dorenbos
DorenbosIRasch makelaars 5km
29:21
29:18
217
Patrick Diercks
123inkt.nl 5km
29:21
28:49
218
Marieke van Leeuwen
Regio Gooi & Vechtstreek 5km
29:23
29:10
219
Vince Noordoven
AdVanced 5km
29:24
29:10
220
Rolinka van Markus
NPO 5km
29:24
29:11
221
Claudia Davis
MBO College Hilversum 5km
29:26
28:50
222
Startnummer 11342
DorenbosIRasch Makelaars 5km
29:28
29:25
223
Jeroen Somers
123inkt.nl 5km
29:28
28:54
224
Thijs van Soest
NPO 5km
29:29
29:19
225
Rianne Mense
123inkt.nl 5km
29:34
29:01
226
Vijai Jaddoe
Xiphos B.V. 5km
29:40
29:23
227
Joanne Post
Regio Gooi & Vechtstreek 5km
29:40
29:28
228
Frank Wind
HilverZorg 5km
29:42
29:17
229
Elise Krommenhoek
Tandartsenpr Ivoren Toren 5km
29:44
29:16
230
Leontine van Kampen
Newomij 5km
29:45
29:39
231
Yvonne Veldhuizen
Newomij 5km
29:45
29:42
232
Friederike Hensch
gemeente Hilversum 5km
29:47
29:41
233
Maaike Wiegers
het zandkasteel-pgb 5km
29:50
29:29
234
Mirthe Poortinga (NPO)
Algemeen 5km
29:50
29:38
235
Jentina van het Nederend
het zandkasteel-pgb 5km
29:51
29:29
236
Frans Remmerswaal
Givaudan 5km
29:52
29:45
237
Ellen van Harn-Zeldenrijk
SolvE Accountancy 5km
29:54
29:36
238
Startnummer 5239
Dijck & de Ridder 5km
29:55
29:55
239
Malou Buijs
Janssen Van Kouwen Automotive 
29:57
29:20
240
Sonja van Well
SolvE Accountancy 5km
29:58
29:40
241
Els Verkerk
Meester & Kuiper Accountants e;4
29:58
29:47
242
Shivren Braak
Quadia BV 5km
29:59
29:49
243
Danile Lagerweij
Xebia Nederland BV 5km
30:02
29:53
244
Margot Nijkamp
Independer N.V. 5km
30:06
30:06
245
Sjoera Simoons
123inkt.nl 5km
30:06
29:33
246
Roelof Lefferts
MBO College Hilversum 5km
30:12
29:58
247
Burt Harmens
United B.V. 5km
30:12
29:35
248
Michael Rekers
123inkt.nl 5km
30:13
29:50
249
Dick de Kruijk
Scildon 5km
30:14
29:38
250
Outi Sirkka
VU Gezondheidswetenschappen 5k
30:15
30:12
251
Lieselotte Walet
NEP the Netherlands 5km
30:20
30:01
252
Fried Seuren
MBO College Hilversum 5km
30:21
29:46
253
Amanda van der Eijk
Beks & Beks Advocaten 5km
30:22
30:12
254
Marije Bolhoven
Regio Gooi & Vechtstreek 5km
30:24
30:09
255
Anto Bajo
Regio Gooi & Vechtstreek 5km
30:24
30:10
256
Bart Jaartsveld
DorenbosIRasch makelaars 5km
30:27
30:21
257
Marleen Marinus
Spoedpost Huisartsen Blaricum a
30:28
29:58
258
Carel Rasch
DorenbosIRasch Makelaars 5km
30:28
30:22
259
Monique Stam
Spoedpost Huisartsen Blaricum m
30:29
29:58
260
Petra Blankevoort
Newomij 5km
30:31
30:28
261
Renee Gunst
Regio Gooi & Vechtstreek 5km
30:32
30:00
262
Snelle Jelle
Tergooi ziekenhuizen 5km
30:35
30:11
263
Luuk Buwalda
Spoedpost Huisartsen Blaricum َO
30:39
30:08
264
Ingrid Steenhuis
VU Gezondheidswetenschappen 5k
30:41
30:38
265
Chaska Bussemaker
Merem Medische Revalidatie 5km
30:42
30:13
266
Hans Klein
Stip Hilversum 5km
30:42
30:16
267
Monique Stuijvers
Stip Hilversum 5km
30:43
30:16
268
Janneke van Straalen
gemeente Hilversum 5km
30:44
30:40
269
Lara Siebeling
Spoedpost Huisartsen Blaricum l
30:48
30:17
270
Babet Verstappen
NPO 5km
30:48
30:36
271
Jacqueline Pols
NEP the Netherlands 5km
30:54
30:34
272
Sandra Viveen
DorenbosIRasch Makelaars 5km
30:55
30:46
273
Mario Viveen
DorenbosIRasch Makelaars 5km
30:55
30:46
274
Rogier Willems
NEP the Netherlands 5km
30:58
30:38
275
Claire van Zuiden
Regio Gooi & Vechtstreek 5km
30:59
30:45
276
Dionne D?Eijer
AdVanced 5km
31:00
30:45
277
Nicole Dik
Dudok Wonen 5km
31:01
30:44
278
Jolanda Heimans
Dudok Wonen 5km
31:01
30:44
279
Jacco Marijt
Janssen Van Kouwen Automotive ]
31:02
30:25
280
Laura Jansen
Meester & Kuiper Accountants euC
31:02
30:49
281
Lindy van den Berg
Janssen Van Kouwen Automotive
31:03
30:25
282
Leandra Calis
Janssen Van Kouwen Automotive :
31:03
30:25
283
Miloud Assakali
Newomij 5km
31:04
30:57
284
Sander Vierhout
123inkt.nl 5km
31:06
30:33
285
Janna Munneke
Alberdingk Thijm Scholen 5km
31:08
31:03
286
Jeroen Jansen
Stip Hilversum 5km
31:08
30:42
287
Natascha Musters-Blaazer
Stichting Proceon 5km
31:10
30:50
288
Startnummer 5240
Dijck & de Ridder 5km
31:10
30:53
289
Jos?Braham-van der Zwaan
Stichting Proceon 5km
31:11
30:50
290
Alex van Polen
AVROTROS 5km
31:11
31:11
291
Saskia Nieuwhoff
KRO-NCRV 5km
31:12
31:12
292
Sonja Beemsterboer
Spoedpost Huisartsen Blaricum V
31:13
30:42
293
Stephanie de Rooy
Zeilschool de Vuntus 5km
31:13
31:05
294
Michelle Marijt
Janssen Van Kouwen Automotive W
31:14
30:36
295
Raymon Alberti
VSH Fittings B.V. 5km
31:15
30:58
296
Tessa Struiksma
VSH Fittings B.V. 5km
31:15
30:57
297
Chantal Mensinga
Bink kinderopvang 5km
31:15
30:57
298
Renske Schoonderbeek
Dental Clinics 5km
31:18
31:08
299
Frank Decker
AVROTROS 5km
31:19
31:06
300
Sander de Vink
123inkt.nl 5km
31:21
30:47
301
Henk Verrij
HilverZon 5km
31:22
30:53
302
Annet van der Linden
AVROTROS 5km
31:24
31:11
303
Nick Cult
gemeente Hilversum 5km
31:25
31:25
304
SS Gianfreda
Tandartsenpr Ivoren Toren 5km
31:38
31:11
305
Marcelle Voortallen
Scildon 5km
31:38
31:02
306
Julia van Tol
Willem de Zwijger College 5km
31:41
31:26
307
Jur Elzinga
gemeente Hilversum 5km
31:41
31:41
308
Peter Ottenhof
Xebia Nederland BV 5km
31:43
31:35
309
Mariska de Gooijer
AVROTROS 5km
31:43
31:11
310
Jos Vedder
van Gestel Optiek 10km
31:44
31:05
311
Bo Hagen
DorenbosIRasch makelaars 5km
31:44
31:39
312
Lotte Krijnen
AVROTROS 5km
31:44
31:12
313
Lucia Stein
Janssen Van Kouwen Automotive 
31:48
31:10
314
Maaike Buisman
Merem Medische Revalidatie 5km
31:54
31:25
315
Karin Fluit
Tergooi ziekenhuizen 5km
31:58
31:58
316
Ronald de Moor
Stichting Proceon 5km
32:02
31:43
317
Elena Struijf
Alpha Assembly Solutions 5km
32:02
31:23
318
Marijke Oosterhuis
Spoedpost Huisartsen Blaricum !K
32:04
31:32
319
Joyce Uijtdehaage
NEP the Netherlands 5km
32:05
31:45
320
Jitske Kroon
Meester & Kuiper Accountants e~
32:05
31:54
321
Sophie Bol
Bink kinderopvang 5km
32:07
31:51
322
Nine de Jongh
Regio Gooi & Vechtstreek 5km
32:14
31:41
323
Maria Ruizendaal
Tandartsenpr Ivoren Toren 5km
32:15
31:48
324
Lia Huisman-Roepman
Stichting Proceon 5km
32:22
32:02
325
Mariska Boegschoten
Stichting Proceon 5km
32:22
32:02
326
Iris Meyer
Stip Hilversum 5km
32:22
31:55
327
Martinique Scheper
Stichting Proceon 5km
32:23
32:03
328
Roeland Brehm
AdVanced 5km
32:25
31:58
329
Gitte van Nuss
Tergooi ziekenhuizen 5km
32:27
32:25
330
Wim Dral
Meester & Kuiper Accountants e5
32:27
32:16
331
Rosalie vd Knoft
VSH Fittings B.V. 5km
32:28
32:10
332
Natasja Ackermann
VSH Fittings B.V. 5km
32:28
32:09
333
Ingrid Mackaaij
Stip Hilversum 5km
32:33
32:07
334
Benedicte Taks
MBO College Hilversum 5km
32:42
32:05
335
Rake Sukawati
AdVanced 5km
32:42
32:15
336
Eva Leistra
VU Gezondheidswetenschappen 5k
32:44
32:37
337
Jan Ruizendaal
Tandartsenpr Ivoren Toren 5km
32:44
32:16
338
Gelise Bouwma
Quadia BV 5km
32:45
32:34
339
Bianca Posthumus
Newomij 5km
32:45
32:20
340
Gabrie Vlijm
SolvE Accountancy 5km
32:45
32:26
341
Amanda Heuft - Andries
Bink kinderopvang 5km
32:45
32:29
342
Bianca van der Pol
Bink kinderopvang 5km
32:45
32:29
343
Bianca de Leeuw
Quadia BV 5km
32:47
32:47
344
Denise Dorland
St. Ondernemersfonds Gijsbrech H
32:48
32:46
345
Marco Jansen
st. akn 5km
32:49
32:35
346
Pien Bour
HAP Loosdrecht 5km
32:49
32:25
347
Mohamed Amazyan
gemeente Hilversum 5km
32:50
32:45
348
Gerard Stoffer
van Gestel Optiek 5km
32:50
32:12
349
Stephanie Bikker
VSH Fittings B.V. 5km
32:50
32:30
350
Miranda Abcouwer
VSH Fittings B.V. 5km
32:51
32:27
351
Deborah Voormeeren
Dental Clinics 5km
32:55
32:24
352
Tanne van der Weide
Dental Clinics 5km
32:55
32:22
353
Lisa de Kok
MBO College Hilversum 5km
32:59
32:23
354
Marloes van Disseldorp
Merem Medische Revalidatie 5km
33:02
32:32
355
Laura Schaap
VU Gezondheidswetenschappen 5k
33:02
32:58
356
Jolle Duiveman
Zeilschool de Vuntus 5km
33:02
32:55
357
Francis Kersten
Givaudan 5km
33:03
32:41
358
Renate van Kordelaar
van Gestel Optiek 5km
33:04
32:25
359
Ruud de Graaff
Givaudan 5km
33:06
32:43
360
Josine de Meijer
van Gestel Optiek 5km
33:07
32:28
361
Britt Baltus
het zandkasteel-pgb 5km
33:08
32:45
362
Jessy Boekraad
het zandkasteel-pgb 5km
33:09
32:41
363
Iris Kort
Quadia BV 5km
33:09
32:55
364
Lieke
Tergooi ziekenhuizen 5km
33:10
33:08
365
Laura Schats
het zandkasteel-pgb 5km
33:10
32:29
366
Rolf van Essen
DorenbosIRasch makelaars 5km
33:12
33:05
367
Aranea ter Haar
St. Ondernemersfonds Gijsbrechr
33:13
33:10
368
Marit Fakkeldij
NPO 5km
33:13
32:59
369
Tesse Wolthaus
Zeilschool de Vuntus 5km
33:13
33:04
370
Armande Cazemier
Rissik Hoveniers 5km
33:14
32:43
371
Saskia Hulsman
Meester & Kuiper Accountants e,
33:17
33:06
372
Fientje
Tergooi ziekenhuizen 5km
33:18
32:56
373
Tara al Kadi
Tandartsenpr Ivoren Toren 5km
33:29
33:02
374
Martine Verbeek
Independer N.V. 5km
33:29
33:07
375
Linda Verkerk
MBO College Hilversum 5km
33:30
32:54
376
Sumit More
Independer N.V. 5km
33:33
33:27
377
Santosh Kumar
Independer N.V. 5km
33:34
33:27
378
Myreille Dekkers
NPO 5km
33:48
33:36
379
Bekir S?Mez
VSH Fittings B.V. 5km
33:50
33:32
380
Kirsten Onderwaater
AVROTROS 5km
33:53
33:48
381
Vivienne Sinaasappel
AVROTROS 5km
33:55
33:42
382
Demelza Ro?-Kuijper
Beks & Beks Advocaten 5km
34:01
33:40
383
Darja Hardenveld
Beks & Beks Advocaten 5km
34:01
33:41
384
Amber Jaarsma
123inkt.nl 5km
34:03
33:30
385
Viola Verhoef
Independer N.V. 5km
34:08
34:03
386
Angelique van Beek
Bink kinderopvang 5km
34:18
34:02
387
Esther
Dijck & de Ridder 5km
34:21
34:04
388
Patricia Zonneveld
Newomij 5km
34:26
34:00
389
Rene Pauw
gemeente Hilversum 5km
34:26
34:26
390
Linda van den Hoven
het zandkasteel-pgb 5km
34:29
34:05
391
Kees Vlaanderen
Willem de Zwijger College 5km
34:33
34:18
392
Hanneke van Welie
Tergooi ziekenhuizen 5km
34:37
34:31
393
Carlijn Huiskes
Tergooi ziekenhuizen 5km
34:38
34:32
394
Fiona Laseur
Tergooi ziekenhuizen 5km
34:38
34:31
395
Jolande Oss?E
Tergooi ziekenhuizen 5km
34:38
34:32
396
Hugo van Beusekom
DorenbosIRasch makelaars 5km
34:38
34:31
397
Sandra Lim A Po
MBO College Hilversum 5km
34:42
34:07
398
Caroline Burggraaf
Media Pensioen Diensten 5km
34:45
34:11
399
Marceline van Os (NPO)
Algemeen 5km
34:52
34:41
400
Ron van Zalingen
Quadia BV 5km
34:56
34:46
401
Wendy van der Linden
Quadia BV 5km
34:57
34:43
402
Irene Drubbel
Quadia BV 5km
34:57
34:40
403
Maartje Aleman
Alpha Assembly Solutions 5km
34:58
34:18
404
Startnummer 5390
Alpha Assembly Solutions 5km
34:58
34:19
405
Esther Biekart
het zandkasteel-pgb 5km
34:59
34:37
406
Remco Tolenaar
het zandkasteel-pgb 5km
34:59
34:38
407
Anneke Roest
Spoedpost Huisartsen Blaricum SN
34:59
34:28
408
Maike Sommer
AVROTROS 5km
35:02
34:24
409
Daphne Helmonds
NEP the Netherlands 5km
35:03
34:45
410
Daan Innikel
st. akn 5km
35:04
34:50
411
Wendy Naus
Stichting Proceon 5km
35:08
35:08
412
Ali Alibakshi
VSH Fittings B.V. 5km
35:10
34:48
413
Donnya van Santen
Stichting Proceon 5km
35:12
34:53
414
Harry de Wit
St. Ondernemersfonds GijsbrechE
35:18
35:15
415
Maurits Lam
NEP the Netherlands 5km
35:19
34:58
416
Rosiane Lopes Raymundo
Bink kinderopvang 5km
35:19
35:02
417
Lizzy
Dijck & de Ridder 5km
35:44
35:24
418
Suzan Kruiswijk
Zeilschool de Vuntus 5km
35:46
35:38
419
Karin Pijl
Sportrevalidatie Hilversum 5km
35:53
35:19
420
Iren Heidira
HAP Loosdrecht 5km
35:59
35:33
421
Yvonne Cordes
Newomij 10km
36:02
36:00
422
Simone van de Weert
HAP Loosdrecht 5km
36:07
35:42
423
Nicolien Dorrestein
HAP Loosdrecht 5km
36:09
35:46
424
Channah Durlacher
AVROTROS 5km
36:12
35:59
425
Mari?le Roelofszen
gemeente Hilversum 5km
36:18
35:47
426
Marleen Matthias
gemeente Hilversum 5km
36:18
35:47
427
Barbara van Gelder
Regio Gooi & Vechtstreek 5km
36:18
35:47
428
Indigo van de Vooren
DorenbosIRasch makelaars 5km
36:33
36:10
429
Nienke Konter
het zandkasteel-pgb 5km
36:39
36:15
430
Chloe Otten
MBO College Hilversum 5km
36:56
36:19
431
Zo?van Walsum
AVROTROS 5km
36:56
36:33
432
Nikki Klaessen
AVROTROS 5km
36:56
36:56
433
Maria Galla
Xebia Nederland BV 5km
37:08
37:01
434
Sascha van de Heijsteeg
United B.V. 5km
37:16
36:38
435
Mo Kaddouri
United B.V. 5km
37:19
36:42
436
Barbara Berkelaar
Events in Business 5km
37:38
37:29
437
Bernadette van Arendonk
Events in Business 5km
37:42
37:32
438
Cecile Segers
Stip Hilversum 5km
37:44
37:18
439
Angelique Titulaer
Tergooi ziekenhuizen 5km
38:22
38:18
440
Max ten Brinke
st. akn 5km
38:28
38:14
441
Isabel Krommenhoek
Tandartsenpr Ivoren Toren 5km
38:44
38:14
442
Machella Gabler
Givaudan 5km
39:07
38:45
443
Tessa Elders
Tandartsenpr Ivoren Toren 5km
39:31
39:02
444
Renate van Ligten
Tandartsenpr Ivoren Toren 5km
39:42
39:14
445
Klijnstra Martin
Givaudan 5km
40:51
40:29
446
Mr HilverZon
HilverZon 5km
40:52
40:23
447
Mrs HilverZon
HilverZon 5km
40:53
40:24
448
Petra Schoof
AdVanced 5km
40:55
40:28
449
Ivar Tuijn
DorenbosIRasch makelaars 5km
41:43
41:36
450
Julie Rasch
DorenbosIRasch makelaars 5km
41:44
41:38
451
Jaap van Katwijk
AdVanced 5km
42:16
41:48
452
Bouke van Houten
MBO College Hilversum 5km
42:17
41:45
453
Co van Houten
MBO College Hilversum 5km
42:18
41:46
454
Coenraad Vos
Media Pensioen Diensten 5km
42:28
41:53
455
Arnold Vos
Givaudan 5km
46:56
46:56
456
Sanne Bos
Dental Clinics 5km
49:59
49:28
457
Startnummer 5120
Events in Business 5km
53:31
53:31
458
Melanie Schram
het zandkasteel-pgb 5km
1:03:46
1:03:23
459
Kelly Schram
het zandkasteel-pgb 5km
1:03:46
1:03:22
GR3-4, BINK KIDS RUN I
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laurens Bijlard
GAC Hilversum
6:33
6:32
2
Quinten Gisius
GAC Hilversum
6:47
6:46
3
Lars Takens
Heemstede
6:49
6:48
4
Job Vedder
Fabritiusschool
6:51
6:50
5
Jip ter Smitten
GAC Hilversum
7:03
7:03
6
Emmanuel Kwofie
GAC Hilversum
7:05
7:05
7
Jip Wagenmakers
Montessorischool Zuid
7:06
7:02
8
Hidde van Baarda
Hilversumse Schoolvereniging
7:07
7:05
9
Imre Oostenbrug
Fabritiusschool
7:09
7:08
10
Stella Wassenaar
Fabritiusschool
7:11
7:10
11
Tom Ernest
Fabritiusschool
7:18
7:17
12
Moos Erdtsieck
Bink kinderopvang
7:29
7:14
13
Thijs Buwalda
Montessorischool Zuid
7:31
7:25
14
Sydney Morren
Lorentzschool
7:33
7:26
15
Matthias Plaggenmarsch
Hilversum
7:33
7:31
16
Nout Slutter
Fabritiusschool
7:34
7:30
17
Tjibbe Molenaar
Hilversumse Schoolvereniging
7:35
7:33
18
Philip Gosling
Godelinde school
7:40
7:40
19
Jason Martineau
Junior Campus
7:42
7:37
20
Wieger Zijlstra
Fabritiusschool
7:44
7:41
21
Hidde Vink
Fabritiusschool
7:45
7:43
22
Sofie Walstra
Lorentzschool
7:46
7:45
23
Wessel Tielen
Hilversum
7:48
7:43
24
Daan de Boer
Bussum
7:49
7:48
25
Pip Loois
Fabritiusschool
7:50
7:49
26
Emy van der Laar
Hilversumse Schoolvereniging
7:52
7:49
27
Daan Legemaat
Wilheminaschool
7:53
7:44
28
Linus van Herpt
Fabritiusschool
7:55
7:54
29
Hanne Cents
Bink kinderopvang
7:56
7:51
30
Faber ter Heurne
Montessorischool Centrum
7:57
7:56
31
Matz van der Klein
Bink kinderopvang
7:57
7:56
32
Stijn Van Harn
Loosdrecht
7:58
7:56
33
Radinck van Arkel
Bink kinderopvang
7:58
7:58
34
Lou de Vries
Montessorischool Zuid
8:02
7:41
35
Friso Kiel
Bink kinderopvang
8:03
7:59
36
Olivier Rikmans
Hilversumse Schoolvereniging
8:03
8:01
37
Tos Quite
Lorentzschool
8:04
7:53
38
Quinten van Amerom
Montessorischool Zuid
8:05
8:00
39
Arman Sultani
OBS De Dubbeldekker
8:06
8:04
40
Sander van den Berg
Hilversum
8:08
8:06
41
Daan Baars
Hilversum
8:10
8:08
42
Stan Pusters
Hilversumse Schoolvereniging
8:10
8:08
43
Milan Heikens
Lorentzschool
8:12
8:11
44
Alexander van der Kwast
Groen van Prinsterer
8:12
7:58
45
Stijn Baars
Hilversum
8:14
8:13
46
Hidde Postma
Wilheminaschool
8:14
8:06
47
Laura Vroon
Hilversum
8:17
8:15
48
Willem Daamen
Hilversum
8:18
8:15
49
Luuk Suesan
Fabritiusschool
8:18
8:17
50
Amel Druiventak
Fabritiusschool
8:19
8:18
51
Klaas de Lestrieux
Fabritiusschool
8:20
8:19
52
Spiering
8:22
8:16
53
Brent Wieringa
de Wilge
8:24
8:15
54
Thygo Heijstee
de Wilge
8:24
8:09
55
Hunter Toogood
Hilversumse Schoolvereniging
8:24
8:14
56
Iven Theebe
Bussum
8:25
8:15
57
Duuk Westeneng
Bussum
8:25
8:16
58
Fos Bennink
Bink kinderopvang
8:26
8:10
59
Pieke van der Blom
KinderCampus
8:26
8:16
60
Balthasar Muller
Fabritiusschool
8:27
8:23
61
Thijmen Mars
Van Hasseltschool
8:32
8:28
62
Aicha Naghmouchi
Bink kinderopvang
8:34
8:29
63
Nout de Birk
Wilheminaschool
8:36
8:19
64
Daan de Raaff
Fabritiusschool
8:38
8:24
65
Maxime Petrakis
Fabritiusschool
8:38
8:24
66
Vera Keuss
Fabritiusschool
8:39
8:38
67
Ward Haartsen
8:39
8:32
68
Ruben de Vries
Wilheminaschool
8:40
8:32
69
Ricky Romein
Bink kinderopvang
8:40
8:38
70
Florine Gietelink
Fabritiusschool
8:40
8:39
71
Maarten Geurts
Hilversumse Schoolvereniging
8:41
8:36
72
Zo Mevis
de Wilgentoren
8:42
8:40
73
Jimmy Nijland
Fabritiusschool
8:43
8:42
74
Bink
Bink kinderopvang
8:44
8:36
75
Sen Krnmann
Bink kinderopvang
8:45
8:43
76
Nils van der Wel
Groen van Prinsterer
8:46
8:31
77
Zara Jansen
Fabritiusschool
8:46
8:44
78
Kasper Vliegenthart
Fabritiusschool
8:47
8:46
79
Saar Ouwerkerk
Fabritiusschool
8:47
8:45
80
Merel van Roosmalen
Lorentzschool
8:48
8:43
81
Lucas Braun
Bink kinderopvang
8:48
8:32
82
Julian Swets
Augustinusschool
8:51
8:32
83
Lars Koetsier
Bink kinderopvang
8:53
8:44
84
Bjorn Visser
Groen van Prinsterer
8:54
8:42
85
Julian Voskamp
Fabritiusschool
8:54
8:52
86
Roy van Ekeris
Wilheminaschool
8:55
8:49
87
Hidde Bender
Hilversumse Schoolvereniging
8:55
8:50
88
Jens Pusters
Hilversumse Schoolvereniging
8:56
8:51
89
Philip Mahzar Dass
de Wilge
8:57
8:57
90
Lise Engberts
Montessorischool Centrum
8:58
8:57
91
Coralie Voormolen
Fabritiusschool
8:58
8:55
92
Bibian Bakker
Bink kinderopvang
8:59
8:55
93
Morris Kuijer
Hilversum
9:00
8:59
94
Milan Franzel
Augustinusschool
9:01
8:41
95
Iniha J Rajan
International School Hilversum
9:01
8:59
96
Caed Steba
Bink kinderopvang
9:02
8:59
97
Jelte-Chris Eppinga
Bink kinderopvang
9:02
8:55
98
Dennis Lagcher
Lorentzschool
9:03
8:56
99
Eren Cakir
Van Hasseltschool
9:03
9:01
100
Laska Butzelaar
Loosdrecht
9:04
8:56
101
Joris Koggel
Lorentzschool
9:04
8:54
102
Dieke van Hellemond
Bink kinderopvang
9:04
9:02
103
Boris Peer
Fabritiusschool
9:04
9:03
104
Gijs van der Laan
Bink kinderopvang
9:05
9:03
105
Isolde Roelofsen
Fabritiusschool
9:05
8:59
106
Vivaan Arora
de Wilge
9:06
8:52
107
Dominic Fennis
Van Hasseltschool
9:06
9:03
108
Myrthe Bijlsma
Bink kinderopvang
9:06
9:01
109
Tom Lubbers
Hilversumse Schoolvereniging
9:06
9:03
110
Lene Vliegenhart
Fabritiusschool
9:06
9:04
111
Peter Kliphuis
GAC Hilversum
9:06
9:04
112
Gerian Wielinga
Hilversum
9:06
8:59
113
Sidney Campbell
Fabritiusschool
9:07
8:55
114
Feike Verheul
Hilversum
9:08
9:02
115
Mees Witteveen
Bink kinderopvang
9:09
9:06
116
Luca van 't Hooft
Wilheminaschool
9:10
9:10
117
Jip Witteveen
Bink kinderopvang
9:10
9:07
118
Seppe Stapels
Bink kinderopvang
9:10
9:08
119
Jack Hidden
Montessorischool Zuid
9:11
8:40
120
Iresh Gupa
Bink kinderopvang
9:11
8:45
121
Clara Lupo
Utrecht
9:13
9:05
122
Sem van 't Hooft
Wilheminaschool
9:13
8:57
123
Ariane Tabak
KinderCampus
9:13
9:03
124
Thijs van Drie?Huizen
Paulusschool
9:13
9:03
125
Lauren Welling
Fabritiusschool
9:13
9:09
126
Tijn Kroon
Montessorischool Zuid
9:14
8:43
127
Emily Kotulska
Fabritiusschool
9:14
9:13
128
Olivia Huijzer
Junior Campus
9:14
9:10
129
Vihaan Negi
Hilversum
9:15
9:09
130
Tygo Ruinen
Montessorischool Centrum
9:17
9:16
131
Declan Onyike
Bink kinderopvang
9:17
9:01
132
Marin Hesper
Junior Campus
9:17
9:10
133
Tyler Floor
Hilversum
9:18
9:13
134
Olle Groenendijk
Lorentzschool
9:18
9:17
135
James Nadari
Hilversumse Schoolvereniging
9:18
9:12
136
Catoo Muijtjens
Hilversumse Schoolvereniging
9:18
9:11
137
Myron Lugten
Augustinusschool
9:18
8:58
138
Binck van Huis
Groen van Prinsterer
9:19
9:07
139
Reijer Fennema
Fabritiusschool
9:19
9:15
140
Jacintha van Beusekom
Fabritiusschool
9:20
9:07
141
Puck Ponsioen
Fabritiusschool
9:21
9:18
142
Mats Harbers
Hilversum
9:22
9:22
143
Bouwe van Rijssen
Fabritiusschool
9:23
9:20
144
Bastian Lensink
de Wilge
9:24
9:24
145
Taco Arendsen
Hilversumse Schoolvereniging
9:24
9:23
146
Valerie van der Pot
Hilversumse Schoolvereniging
9:26
9:24
147
Mats-Bjorn de Groot
de Wilge
9:28
8:52
148
Milo Bruijns
Montessorischool Zuid
9:28
9:01
149
Kay Abdul Rahman
Junior Campus
9:28
9:22
150
Dim Fabery de Jonge
Naarden
9:28
9:15
151
Matthias Kammer
Bink kinderopvang
9:30
9:22
152
Nino Vroegop
Bink kinderopvang
9:30
9:28
153
Mille Heylen
KinderCampus
9:30
9:20
154
Faye den Boer
Groen van Prinsterer
9:31
9:19
155
Vera van Hoegee
Groen van Prinsterer
9:32
9:17
156
Alexander Terekhin
Bink kinderopvang
9:32
9:17
157
Morris van Arkel
de Wilge
9:33
9:20
158
Feline Schouten
Montessorischool Zuid
9:33
9:26
159
Jesse Seidel
Wilheminaschool
9:34
9:15
160
Tessa van Donk
Fabritiusschool
9:34
9:28
161
Julian den Ouden
Montessorischool Zuid
9:35
9:31
162
Luca Bruno
Bink kinderopvang
9:35
9:30
163
Julia van Riemsdijk
Fabritiusschool
9:35
9:35
164
Quenten Moederscheim
Van Hasseltschool
9:36
9:32
165
Beer van Riemsdijk
Fabritiusschool
9:36
9:31
166
Thomas Rozeboom
Lorentzschool
9:37
9:36
167
Quincy Caumon
Lorentzschool
9:38
9:32
168
Thijmen Laane
Groen van Prinsterer
9:39
9:29
169
Hugo Mollet
Bink kinderopvang
9:39
9:23
170
Bart Jacques
Groen van Prinsterer
9:41
9:25
171
Joep Hovingh
Groen van Prinsterer
9:42
9:22
172
Fiene Wieringa
de Wilge
9:42
9:18
173
Valerie van Wieringen
Augustinusschool
9:42
9:21
174
Olle Verhoog
Groen van Prinsterer
9:43
9:31
175
Tygo Sterk
Augustinusschool
9:43
9:20
176
Logan Yon Smit
de Wilgentoren
9:45
9:42
177
Jurre Veenstra
Bink kinderopvang
9:45
9:29
178
Kay Gelijn
Augustinusschool
9:45
9:23
179
Zita Weinands
Fabritiusschool
9:45
9:45
180
Isa Gerrits
Montessorischool Zuid
9:46
9:28
181
Ryen Scheffers
Augustinusschool
9:46
9:25
182
Isaac Omloo
de Wilge
9:47
9:35
183
Valentijn Benistant
Groen van Prinsterer
9:48
9:48
184
Jesse Pos
de Wilge
9:49
9:14
185
Suus van Vloten
Godelinde school
9:49
9:32
186
Koen van Meel
Hilversum
9:50
9:47
187
Gabriella Pinto
de Wilge
9:50
9:36
188
Lars Bitter
Montessorischool Centrum
9:50
9:36
189
Sven de Jongh
Bink kinderopvang
9:50
9:43
190
Thomas Peters
Fabritiusschool
9:51
9:47
191
Julius Doelman
Fabritiusschool
9:52
9:49
192
Maud van de Hoef
Da Costaschool
9:52
9:39
193
Nils Strommer
Montessorischool Zuid
9:53
9:31
194
Guus van Oploo
Augustinusschool
9:53
9:32
195
Max van Haaren
Lorentzschool
9:54
9:47
196
Bas Menkhorst
Groen van Prinsterer
9:54
9:41
197
Feline Jansen
Groen van Prinsterer
9:55
9:43
198
Lobke van Duren
Fabritiusschool
9:55
9:50
199
Loulou Gonkel
Fabritiusschool
9:55
9:41
200
Liam Elfrink
Bink kinderopvang
9:56
9:29
201
Carmen van de Streek
Augustinusschool
9:57
9:36
202
Chelsea Dorland
Hilversum
9:57
9:36
203
Otis Cramer
Bink kinderopvang
9:58
9:32
204
Annemijn Duijf
Fabritiusschool
9:58
9:48
205
Kiki Roef
Montessorischool Zuid
9:59
9:40
206
Fender Albus
Bink kinderopvang
9:59
9:51
207
Eddie Puik
Bink kinderopvang
10:00
9:42
208
Kai Mellenbergh
Hilversum
10:00
9:33
209
Tessa Oostveen
Augustinusschool
10:01
9:41
210
Matas Bockus
KinderCampus
10:01
9:50
211
Roope Doevelaar
de Wilgentoren
10:03
10:01
212
Jino Aarts
Augustinusschool
10:04
9:44
213
Beer van Noort
Montessorischool Centrum
10:05
9:50
214
Anouk de Boer
Fabritiusschool
10:06
9:52
215
Liv Hendriks
Wilheminaschool
10:07
9:57
216
Daan Berden
Bink kinderopvang
10:07
9:44
217
Benjamin Eichhorn
Wilheminaschool
10:08
10:00
218
Ruben de Jong
Bink kinderopvang
10:08
10:06
219
Sanne Elshof
Fabritiusschool
10:08
10:04
220
Nisa Dudukcu
Montessorischool Centrum
10:09
9:52
221
Cato Merckelbagh
Montessorischool Zuid
10:10
10:03
222
Olivier Teunizen
Montessorischool Zuid
10:10
9:42
223
Morris de Koning
KinderCampus
10:10
10:00
224
Fedde Veldmeijer
Villa Vrolik
10:10
9:43
225
Coen Bakker
Hoorn Nh
10:12
10:04
226
Roemer Stultiens
Fabritiusschool
10:12
10:11
227
Rami Aouad
Hilversum
10:12
10:10
228
Greta Harvey
Hollandsche Rading
10:12
10:08
229
Ana Maya Gonzalez Murillo
Hilversum
10:12
10:07
230
Jake de Leeuw
de Wilge
10:15
10:04
231
Seb Vennix
Villa Vrolik
10:15
9:50
232
Linde van der Meche
Bink kinderopvang
10:16
9:56
233
Thomas Eley
Junior Campus
10:16
10:11
234
Charlotte Smakman
de Wilge
10:18
9:54
235
Jula Hensel
Hilversum
10:18
10:07
236
Oscar Mol
Hilversumse Schoolvereniging
10:19
10:12
237
Liv de Marez Oyens
Groen van Prinsterer
10:20
10:06
238
Lieve van Heerdt
Groen van Prinsterer
10:21
10:09
239
Emma Stemfoort
Groen van Prinsterer
10:21
10:08
240
Justin Fenis
Montessorischool Zuid
10:21
10:08
241
Lana Zuurhout
Da Costaschool
10:22
10:08
242
Chaya de Marez Oyens
Groen van Prinsterer
10:23
10:11
243
Shreyas Jasti
Bink kinderopvang
10:23
9:57
244
Linzy Pegtol
Da Costaschool
10:23
10:11
245
Jayden Oelderik
de Wilge
10:25
9:56
246
Hannah de Bruin
Bink kinderopvang
10:25
10:19
247
Sophie Terwolde
Villa Vrolik
10:25
10:00
248
Roderick Borges
Groen van Prinsterer
10:26
10:07
249
Stijn De Vries
Hilversum
10:26
10:00
250
Julie de Vries
de Wilge
10:27
9:59
251
Jip Groenewegen
Montessorischool Zuid
10:27
10:21
252
Kes van Linschoten
Wilheminaschool
10:30
10:13
253
Mees van Willingen
de Wilge
10:30
10:01
254
Evy Bleus
de Wilge
10:30
10:02
255
Olivia Kessler
Hilversumse Schoolvereniging
10:30
10:23
256
Julie van der Linden
Hilversumse Schoolvereniging
10:31
10:31
257
Darsh Kripesh Nambiar
Hilversum
10:31
10:27
258
Olivia Pickett
Fabritiusschool
10:32
10:26
259
Rens Huijsing
Fabritiusschool
10:32
10:30
260
Lizzy Waarl
Montessorischool Centrum
10:33
10:18
261
Aiden Tkenmez
Hilversum
10:34
10:27
262
Noha Hatem
Montessorischool Zuid
10:35
10:16
263
Tristan van den Berg
Da Costaschool
10:35
10:25
264
Charlie Rabiega
Hilversum
10:35
10:30
265
Elise de Jong
Wilheminaschool
10:36
10:16
266
Marie Teugels
Bink kinderopvang
10:36
10:17
267
Jonathan Pindus
Hilversum
10:36
10:30
268
Nienke Schade
Wilheminaschool
10:37
10:13
269
Fiene van Drogenbroek
Wilheminaschool
10:37
10:14
270
Boaz van den Berg
Lorentzschool
10:38
10:33
271
Elouisa Rozeboom
Wilheminaschool
10:39
10:39
272
Isabel Verhoef
Wilheminaschool
10:40
10:40
273
Luuk Eijlander
Bink kinderopvang
10:41
10:26
274
Feline Martens
Bink kinderopvang
10:42
10:21
275
Philippine Knegjes
Fabritiusschool
10:43
10:33
276
Leonore Saad
Junior Campus
10:45
10:39
277
Skyler Knecht
Hilversum
10:46
10:33
278
Eleanor Jones
International School Hilversum
10:47
10:45
279
Romeo Spakman
Bink kinderopvang
10:48
10:46
280
Paulina Deptuch
International School Hilversum
10:49
10:46
281
Sarea de Randamie
Junior Campus
10:49
10:43
282
Lilah Luning
Hilversum
10:50
10:31
283
Khyathi Sri
Bink kinderopvang
10:52
10:25
284
Elaine Wolberink
de Wilge
10:53
10:41
285
Lisa Tukker
de Wilge
10:53
10:42
286
Sarah Bosch van Drakenste
Hilversumse Schoolvereniging
10:53
10:50
287
Fenne de Boer
de Wilge
10:54
10:38
288
Tommy Hinke
Montessorischool Zuid
10:55
10:24
289
Levi van Otichem
de Wilge
10:56
10:32
290
Sten van Staverden
de Wilge
10:56
10:56
291
Mirthe Navis
Montessorischool Zuid
10:58
10:33
292
Norbert van den Biggelaar
Hilversumse Schoolvereniging
10:58
10:53
293
Spiering
10:58
10:52
294
Senna van den Bergh
Wilheminaschool
10:59
10:40
295
Danil Stomp
Hilversumse Schoolvereniging
10:59
10:56
296
Yujoon Jeon
International School Hilversum
11:00
10:57
297
Fiene Waltman
Wilheminaschool
11:01
10:33
298
Bloem Duker
Godelinde school
11:01
10:43
299
Feline Edelaar
Fabritiusschool
11:01
10:46
300
Isolde van Arkel
Bink kinderopvang
11:02
10:56
301
Caoimhe McCloy
Wilheminaschool
11:03
10:34
302
Julit Overvliet
de Wilge
11:03
10:52
303
Lieke Gevaert
Wilheminaschool
11:04
10:37
304
Morris de Kruijff
Montessorischool Zuid
11:04
10:33
305
Lars Dalhuisen
KinderCampus
11:04
10:54
306
Madelijn Dijkhuis
Paulusschool
11:04
10:56
307
Lotte Bruggink
Lorentzschool
11:06
11:04
308
Robyn van Dijk
Bink kinderopvang
11:06
10:45
309
Suze Klaassen
Villa Vrolik
11:06
10:38
310
Didi Bakker
Villa Vrolik
11:06
10:38
311
Lucas Joosten
Junior Campus
11:06
11:00
312
Ramon Ris
Villa Vrolik
11:07
10:42
313
Bink
Bink kinderopvang
11:08
10:49
314
Michael Woering
Montessorischool Zuid
11:09
10:38
315
Antje Tesselaar
Bink kinderopvang
11:09
10:47
316
Roos Bruin
Bink kinderopvang
11:09
10:46
317
Joshua van Diermen
Villa Vrolik
11:09
10:44
318
Lotte Massier
Fabritiusschool
11:09
10:53
319
Friso Duin
Hilversum
11:09
10:49
320
Rosalie Suel
Wilheminaschool
11:10
10:43
321
Lucas Ruijs
de Wilge
11:10
10:46
322
Olivia Peters
Montessorischool Centrum
11:10
10:56
323
Niharika Mathur
International School Hilversum
11:10
11:07
324
Lou Westbroek
Hilversumse Schoolvereniging
11:11
10:54
325
Franca Digici
Fabritiusschool
11:11
10:56
326
Katja Schlatmann
Wilheminaschool
11:12
10:44
327
Bink
Bink kinderopvang
11:12
10:56
328
Charlotte Boeljon
Wilheminaschool
11:16
10:47
329
Lexie Geerts
Villa Vrolik
11:16
10:48
330
Mart Heine
Montessorischool Centrum
11:17
11:02
331
Joel Santana de Souza
Junior Campus
11:17
11:11
332
Fay Krijnen
Loosdrecht
11:17
11:13
333
Bram Tangelder
Bink kinderopvang
11:18
10:51
334
Lissie van der Lely
Lorentzschool
11:20
11:20
335
Jara Kraaikamp
Ede Gld
11:23
11:13
336
Daphne Schuurkamp
de Wilge
11:23
11:11
337
Bart Schirrmann
Augustinusschool
11:23
11:00
338
Lieve Verdonk
Fabritiusschool
11:23
11:10
339
Kyra Deen
Hilversum
11:24
11:07
340
Lana Deen
Hilversum
11:24
11:14
341
Julian VandenBerghe
Montessorischool Zuid
11:24
11:05
342
Milou Rling
Montessorischool Centrum
11:24
11:05
343
Rory Huiting
Villa Vrolik
11:24
10:57
344
Puck Klaassen
Villa Vrolik
11:24
10:57
345
Sophie Fischer
Fabritiusschool
11:24
11:09
346
Timon Reeser Cuperus
Montessorischool Centrum
11:25
11:07
347
Dionne Egberts
Paulusschool
11:25
11:15
348
Elisa Moya
Junior Campus
11:25
11:21
349
Olivier Quist
Hilversum
11:25
11:01
350
Frederique Oosterhoudt
Junior Campus
11:26
11:20
351
Bor Muller
Montessorischool Zuid
11:27
10:56
352
Neeltje van Ingen
Lorentzschool
11:28
11:22
353
Bink
Bink kinderopvang
11:28
11:27
354
Julia Verdonschot
Bink kinderopvang
11:28
11:06
355
Elisa Thijs
de Wilge
11:29
11:06
356
Feline Phijk Hoeben
Junior Campus
11:29
10:43
357
Lavender Malloch - Boul?
de Wilge
11:30
11:02
358
Tess Wilhelmus
de Wilge
11:30
11:02
359
Doutzen Krijnen
Loosdrecht
11:30
11:26
360
Jackie Brakkee
Da Costaschool
11:31
11:18
361
Jesse Wets
de Wilge
11:32
10:55
362
Lindsey Voorhaar
Da Costaschool
11:33
11:20
363
Jesse Seelen
Wilheminaschool
11:34
11:13
364
Eline van Ommeren
Bink kinderopvang
11:36
11:25
365
Rosa Dijkens
de Wilge
11:37
11:13
366
Fien Engeman
Bink kinderopvang
11:37
11:26
367
Olivia Kreuning
Montessorischool Zuid
11:38
11:18
368
Anne Willemsen
Bink kinderopvang
11:40
11:29
369
Olivia Zwier
Bink kinderopvang
11:40
11:29
370
Thijmen van Ommeren
Bink kinderopvang
11:42
11:31
371
Oliver Verweij
Hilversum
11:43
11:38
372
Femke Ho
de Wilge
11:44
11:06
373
Bart Verweij
Hilversum
11:44
11:39
374
Sam Lindenbergh
Rotterdam
11:45
11:27
375
Livia Purcell
Wilheminaschool
11:45
11:26
376
Pien Duker
Godelinde school
11:46
11:29
377
Jessie Van Opdorp
Montessorischool Centrum
11:47
11:46
378
Jet Schr?Er
Hilversumse Schoolvereniging
11:47
11:35
379
Liefka Meppelink
Montessorischool Centrum
11:48
11:33
380
Ryan Van Opdorp
Montessorischool Centrum
11:49
11:35
381
Cati Rhinow
Junior Campus
11:49
11:44
382
Milan Maassen
de Wilge
11:51
11:12
383
Isabella Lily Huijsers
Junior Campus
11:51
11:45
384
Renee Offerhaus
Junior Campus
11:51
11:45
385
Timo de Jong
Hilversum
11:52
11:45
386
Kobus Pronk
de Wilge
11:52
11:23
387
Antoinette Stoffer
Da Costaschool
11:52
11:39
388
Tobias Hildering
Bink kinderopvang
11:53
11:37
389
Adam Kende
International School Hilversum
11:53
11:49
390
Michelle Issard
Da Costaschool
11:53
11:39
391
Celina Engelen
Hilversum
11:53
11:50
392
Nine van Putten
Hilversum
11:55
11:49
393
Sem Rake
Hilversum
11:56
11:50
394
Anais Agrapidis
Montessorischool Centrum
11:56
11:41
395
Lise Zurloha
11:56
11:41
396
Alise Eppinga
Bink kinderopvang
11:57
11:49
397
Lisa Rake
Hilversum
12:00
11:55
398
Jiske Scheffer
Bink kinderopvang
12:00
11:43
399
Lana van Dijk
Bink kinderopvang
12:00
11:44
400
Luc Bakker
Fabritiusschool
12:03
11:57
401
Arshiya A Shailendaran
Hilversum
12:07
12:00
402
Rhea Chatterji
Hilversum
12:07
11:59
403
Camilla van Limpt
Hilversum
12:08
11:29
404
Varian Steinfelder
Bink kinderopvang
12:08
11:47
405
Suze Rutgers
Hilversum
12:08
11:52
406
Sid Louis
de Wilge
12:09
11:29
407
Demi Egberts
Paulusschool
12:10
12:01
408
Benthe Annema
Hilversum
12:10
11:55
409
Jenna Stuiver
Bink kinderopvang
12:11
11:56
410
Carmen Verdonschot
Bink kinderopvang
12:11
11:51
411
Melanie Veeger
Paulusschool
12:11
12:02
412
Ninthe Lensink
de Wilge
12:12
11:47
413
Thandie Amijs
de Wilge
12:12
11:48
414
Isabella Hindriks
de Wilge
12:12
11:35
415
Pien Elfrink
Bink kinderopvang
12:12
11:55
416
Anna van den Broek
Hilversumse Schoolvereniging
12:17
12:04
417
Christina Jade Sigurjonsd
Bink kinderopvang
12:19
11:50
418
Colijn Sondagh
Junior Campus
12:19
12:13
419
Alex Hiemstra
Bink kinderopvang
12:20
12:03
420
Quin Steinbusch
Bink kinderopvang
12:21
12:15
421
Florijn Eeken
Bink kinderopvang
12:23
12:14
422
Hugo Spit
Bink kinderopvang
12:23
12:15
423
Leonor Lowrence
Hilversum
12:24
12:21
424
Maartje van Willigen
de Wilge
12:25
11:47
425
Jasmijn de Jonge
de Wilge
12:26
11:47
426
Fabinne Aleman
Annie M.G. Schmidtschool
12:27
12:04
427
Julie Duin
Hilversum
12:27
12:03
428
Isis Latten
Montessorischool Zuid
12:30
12:00
429
Rosa Extra
Hilversum
12:31
12:10
430
Sasha Hovorka
de Wilge
12:33
12:04
431
Nynke Reefman
Hilversum
12:35
12:19
432
Kas Kihel
Hilversum
12:40
12:35
433
Lisanne Janzen
Wilheminaschool
12:42
12:32
434
Stiene Teutsch
Wilheminaschool
12:43
12:25
435
Kate Branch
Wilheminaschool
12:43
12:27
436
Jason Nieuwenhuyze
Annie M.G. Schmidtschool
12:43
12:19
437
Nele Schr?Er
Hilversumse Schoolvereniging
12:43
12:24
438
Elin de Jong
Montessorischool Zuid
12:44
12:15
439
Evi van Dijk
Bink kinderopvang
12:44
12:28
440
Coco Hogen Esch
Hilversumse Schoolvereniging
12:44
12:25
441
Sinna Jaylin de Gooijer
Hilversumse Schoolvereniging
12:44
12:25
442
Titrza Zarr
Wilheminaschool
12:47
12:29
443
Eva Bronsgeest
Wilheminaschool
12:47
12:29
444
Charlie Mastenbroek
Wilheminaschool
12:47
12:29
445
Bjrn Blom
de Wilge
12:47
12:11
446
Bink
Bink kinderopvang
12:48
12:44
447
Hannah van der Linde
Hilversum
12:49
12:49
448
Leanne van den Dungen
Bink kinderopvang
12:50
12:46
449
Pepijn Geerts
Hilversum
12:50
12:24
450
Senna Quist
de Wilge
12:51
12:13
451
Isabelle Boom
Wilheminaschool
12:52
12:40
452
Robine Hoogendijk
Hilversumse Schoolvereniging
12:52
12:34
453
Gabriela Marin Marano
Hilversum
12:55
12:48
454
Sophia Bellafkih
Da Costaschool
12:55
12:44
455
Elise van den Hombergh
Hilversum
12:55
12:48
456
Eva Patricia Canoto Caro
Hilversum
12:56
12:49
457
Emma Duurland
Augustinusschool
12:59
12:38
458
Maddie Eley
Junior Campus
13:00
12:55
459
Lilli Ackermann
Almere
13:02
12:47
460
Emmy Blom
Almere
13:02
12:47
461
Zain Abdelouahed
Annie M.G. Schmidtschool
13:06
12:42
462
Laura de Haan
de Wilge
13:16
12:54
463
Valentina Affini
International School Hilversum
13:27
13:24
464
Lynn van der Vliet
Annie M.G. Schmidtschool
13:31
13:08
465
Olivier Giskes
Hilversum
13:34
13:29
466
Chlo Kuijpers
Da Costaschool
13:41
13:28
467
Nino van Velzen
de Wilge
13:44
13:21
468
Boas van Dam
Bink kinderopvang
13:50
13:24
469
Dhanvanth Sathyasekar
International School Hilversum
13:58
13:55
470
Anaghaa P Patthar
International School Hilversum
14:02
13:58
471
Joell Boes
Da Costaschool
14:06
13:52
472
Noa Huiting
Villa Vrolik
14:07
13:38
473
Valentijn van Steennis
de Wilge
14:52
14:28
474
Milo de Beere Tocino
Annie M.G. Schmidtschool
16:33
16:10
475
Dylan Bausewein
Annie M.G. Schmidtschool
16:57
16:33
476
Sherpa Instaphuis
Amersfoort
17:37
17:04
477
Sherpa Instaphuis
Amersfoort
17:38
17:03
478
Sherpa Instaphuis
Amersfoort
17:39
17:02
479
Sherpa Instaphuis
Amersfoort
17:39
17:07
480
Sherpa Instaphuis
Amersfoort
17:41
17:06
GR5-6, BINK KIDS RUN I
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijmen van Wijchen
Wilheminaschool
5:42
5:41
2
Florian van Wijchen
Wilheminaschool
5:45
5:44
3
Orla White
GAC Hilversum
6:06
6:06
4
Lucas van Schie
Fabritiusschool
6:07
6:07
5
Nout van der Schoot
Van Hasseltschool
6:10
6:10
6
Skip Janknegt
Fabritiusschool
6:13
6:12
7
Frederic Kool
Fabritiusschool
6:17
6:17
8
Julian Kroese
Fabritiusschool
6:17
6:16
9
Luca Broekhuis
Hilversum
6:21
6:21
10
Xavi de Haas
Lorentzschool
6:25
6:24
11
Ruben Plaggenmarsch
Hilversum
6:26
6:24
12
Lars Antoons
Wilheminaschool
6:26
6:23
13
Annemart Karreman
Fabritiusschool
6:27
6:27
14
Jinthe van Loon
Hilversumse Schoolvereniging
6:28
6:24
15
Stan Vink
Fabritiusschool
6:28
6:27
16
Melchior Lagas
Wilheminaschool
6:31
6:27
17
Sjaak de Boer
Paulusschool
6:31
6:28
18
Sebastian Pickett
Fabritiusschool
6:31
6:30
19
Robin Bokhove
Lorentzschool
6:34
6:34
20
Stijn Van Beek
Hilversum
6:37
6:36
21
Ole Niesing
Van Hasseltschool
6:39
6:37
22
Sergio van Beek
Fabritiusschool
6:40
6:39
23
Mika Strubbe
GAC Hilversum
6:42
6:40
24
Jimi Cramer
Bink kinderopvang
6:42
6:42
25
Thomas Haegens
Lorentzschool
6:44
6:44
26
Jesse van Elk
KinderCampus
6:44
6:41
27
Max Versluis
Montessorischool Zuid
6:46
6:46
28
Fay Janknegt
Fabritiusschool
6:47
6:45
29
Rick Van Harn
Loosdrecht
6:48
6:46
30
Frits Nijs
Hilversumse Schoolvereniging
6:51
6:50
31
Melle vd Meer
KinderCampus
6:51
6:46
32
Mika Lam
Hilversum
6:52
6:50
33
Mathijs Haegens
Lorentzschool
6:52
6:51
34
Nina Melis
Goudenregenschool
6:53
6:51
35
Cheyenne van den Bos
GAC Hilversum
6:56
6:54
36
Koen van Drie?Nhuizen
Paulusschool
6:58
6:56
37
Robin van den Berg
Hilversum
7:00
6:59
38
Yorick Kirchhoff
Hilversum
7:03
7:00
39
Joep Deiman
GAC Hilversum
7:06
7:04
40
Olivier van Luttervelt
de Wilge
7:07
7:07
41
Quint vd Knaap
de Wilge
7:08
7:05
42
Damian Clappers
Baarn
7:10
7:00
43
Lisa Smits
Groen van Prinsterer
7:11
7:10
44
Jip Versteegh
de Wilge
7:13
6:57
45
Jet Timmermans
Fabritiusschool
7:14
7:12
46
Jesper Bos
Augustinusschool
7:16
7:15
47
Roosmarijn van der Maat
Fabritiusschool
7:16
7:15
48
Arthur Chabot
Bink kinderopvang
7:18
7:14
49
Liv Marshall
Hilversumse Schoolvereniging
7:18
7:16
50
Elke Woerdeman
Godelinde school
7:21
7:08
51
Julius van Soest
Hilversumse Schoolvereniging
7:22
7:17
52
Romn Lugten
Augustinusschool
7:22
7:20
53
Thomas Macias
Augustinusschool
7:23
7:13
54
Femke de Witte
Augustinusschool
7:23
7:22
55
Lara Klamer
Fabritiusschool
7:23
7:21
56
Flint Woolfitt
Montessorischool Centrum
7:24
7:19
57
Owen Branch
Wilheminaschool
7:25
7:22
58
Phileine Vos
Hilversumse Schoolvereniging
7:25
7:24
59
Maury Meinema
KinderCampus
7:26
7:23
60
Mats Hendrikx
Fabritiusschool
7:27
7:25
61
Christiaan Blok
Lorentzschool
7:28
7:27
62
Jade Keuss
Fabritiusschool
7:28
7:26
63
Eva van den Berg
Fabritiusschool
7:28
7:26
64
Floris Raven
de Wilge
7:29
7:26
65
Tim Keuls
de Wilge
7:31
7:31
66
Amani Patel
KinderCampus
7:31
7:29
67
Jorrit van der Veen
Bink kinderopvang
7:34
7:24
68
Minke Roef
Montessorischool Zuid
7:35
7:35
69
Eefje Arendsen
Hilversumse Schoolvereniging
7:36
7:21
70
Max van der Sluis
de Wilge
7:37
7:22
71
Tibbe Mesman
Van Hasseltschool
7:38
7:36
72
Gijs de Groen
Montessorischool Centrum
7:38
7:33
73
Lieke de Haan
Hilversumse Schoolvereniging
7:39
7:39
74
Tom de Blok
Goudenregenschool
7:39
7:35
75
Clara Vicens
International School Hilversum
7:39
7:35
76
Olivier Kleinsmit
Fabritiusschool
7:39
7:39
77
Ties Dijksma
Fabritiusschool
7:39
7:37
78
Luuk Dekkers
Goudenregenschool Kerkelanden
7:39
7:39
79
Ennio Schoonens
Montessorischool Zuid
7:40
7:30
80
Joene Bakx
Wilheminaschool
7:41
7:40
81
Stine Welp
de Wilge
7:41
7:39
82
Zoe Janssen
Fabritiusschool
7:41
7:40
83
Luca Jansen
Fabritiusschool
7:41
7:41
84
Floris Zuidam
Fabritiusschool
7:43
7:40
85
Bram Borger
Hilversum
7:45
7:44
86
Merijn Senster
Bink kinderopvang
7:45
7:34
87
Thijs Bon
Goudenregenschool
7:45
7:42
88
Siem van der Blom
Paulusschool
7:45
7:43
89
Josephine Soet
Fabritiusschool
7:45
7:44
90
MaaikeTom Ittmann
Fabritiusschool
7:45
7:42
91
Amelie van Amerom
Montessorischool Zuid
7:46
7:42
92
Franca Koutstaal
Hilversumse Schoolvereniging
7:47
7:46
93
Elise
Goudenregenschool
7:48
7:45
94
Florian Middendorp
Junior Campus
7:49
7:43
95
Elza van Kerkhof
Hilversumse Schoolvereniging
7:50
7:48
96
Ezra Mout
Baarn
7:51
7:40
97
Evie den Boer
Groen van Prinsterer
7:51
7:40
98
Lotte van Erkelens
Villa Vrolik
7:52
7:50
99
Aafke Hensen
Lorentzschool
7:53
7:48
100
Thomas Padt
de Wilge
7:53
7:39
101
Andrey Stishenko
International School Hilversum
7:53
7:51
102
Tim Tazelaar
Groen van Prinsterer
7:54
7:43
103
Stijn Martens
Bink kinderopvang
7:54
7:41
104
Oscar Leefmans
Goudenregenschool
7:54
7:51
105
Timothy Beszelzen
Paulusschool
7:55
7:52
106
Milan van Room
Hilversum
7:56
7:54
107
Roeland van Woerden
Hilversum
7:57
7:54
108
Eva Reijans
Fabritiusschool
7:57
7:54
109
Mateo Cabado
de Wilge
7:58
7:40
110
Sem Schipper
Annie M.G. Schmidtschool
7:58
7:49
111
Milosz Dziubak
Hilversumse Schoolvereniging
7:58
7:53
112
Viva Digici
Fabritiusschool
7:59
7:57
113
Maaike van Klei
Lorentzschool
8:00
7:55
114
Max van Vloten
Godelinde school
8:00
7:45
115
Oscar Muis
Montessorischool Zuid
8:01
7:42
116
Jonas Bots
Fabritiusschool
8:01
7:59
117
Babette Hendriks
Godelinde school
8:03
7:52
118
Dieke Peer
Fabritiusschool
8:03
8:01
119
Aimee Teugels
Bink kinderopvang
8:04
8:00
120
Lies Loois
Fabritiusschool
8:04
7:52
121
Christof Kater
Wilheminaschool
8:05
7:59
122
Rafael Elenbaas
Fabritiusschool
8:05
8:02
123
Marije Sierat
Annie M.G. Schmidtschool
8:06
7:59
124
Jolle van Wilsum
Hilversumse Schoolvereniging
8:07
8:05
125
Anouk Heuker
Montessorischool Centrum
8:09
7:50
126
Elynn Barneveld
Hilversum
8:10
8:07
127
Kay Demir
Groen van Prinsterer
8:12
7:58
128
Mark Antoons
Wilheminaschool
8:12
8:07
129
Esmay Koppenol
Montessorischool Zuid
8:12
8:09
130
Casper van Alphen
Montessorischool Centrum
8:12
8:02
131
Luna Mathijssen
Villa Vrolik
8:12
8:05
132
Maud de Haas
Fabritiusschool
8:13
8:12
133
Fay Janssen
de Wilge
8:14
8:06
134
Liv Meijer
Hilversumse Schoolvereniging
8:14
7:59
135
Demian Janssen
KinderCampus
8:14
8:11
136
Joep Wilhelmus
KinderCampus
8:15
8:09
137
Roos van Schijndel
Fabritiusschool
8:15
8:11
138
Jill Jansen
Groen van Prinsterer
8:16
8:07
139
Isabella de Vries
Goudenregenschool Kerkelanden
8:16
8:11
140
Coen Boot
Lorentzschool
8:17
8:08
141
Tim Bultman
Lorentzschool
8:17
8:07
142
Kaan Reinders
Groen van Prinsterer
8:17
8:05
143
Ewoud Bakker
Montessorischool Zuid
8:17
7:59
144
Alex Giskes
Hilversum
8:18
8:13
145
Joris Spit
Bink kinderopvang
8:18
8:08
146
Lila van Vuure
Hilversum
8:19
8:12
147
Juliette van Vliet
Groen van Prinsterer
8:19
8:03
148
Sienna van Arkel
de Wilge
8:19
8:16
149
Zo
de Wilge
8:20
8:12
150
Lucas van de Sand
Fabritiusschool
8:21
8:18
151
Thijs de Boer
Fabritiusschool
8:21
8:17
152
Bregje Uildriks
Montessorischool Zuid
8:22
8:14
153
Frederique Roos
Augustinusschool
8:23
8:13
154
Lucie Kuipers
de Wilge
8:26
8:20
155
Ties Hoeks
Montessorischool Zuid
8:27
8:08
156
Joep Edelaar
Fabritiusschool
8:28
8:26
157
Daan Meijer
Fabritiusschool
8:28
8:25
158
Ocean Malloch
de Wilge
8:29
8:11
159
Bahashta Faraz
Annie M.G. Schmidtschool
8:29
8:21
160
Leander Hylkema
Fabritiusschool
8:29
8:28
161
Annabel Bakker
Hoorn Nh
8:30
8:26
162
Joppe Groen
Wilheminaschool
8:30
8:12
163
Jayden Philips
Annie M.G. Schmidtschool
8:30
8:24
164
Matias Pogrebnjak
Paulusschool
8:30
8:26
165
Tom Brekelmans
Dr.Ir.C. Lelyschool
8:30
8:24
166
Huib IJsseldijk
Montessorischool Centrum
8:31
8:31
167
Luc Liu
Montessorischool Centrum
8:31
8:20
168
Thomas Bender
Hilversumse Schoolvereniging
8:32
8:27
169
Tom van der Linden
Hilversumse Schoolvereniging
8:32
8:27
170
Kiki Wagenmakers
Montessorischool Zuid
8:33
8:26
171
Ram van der Pas
8:33
8:28
172
Caterina Lupo
Utrecht
8:34
8:30
173
Daniel vd Broek
KinderCampus
8:35
8:28
174
Josephine Seton
Paulusschool
8:35
8:31
175
Emir Keles
Hilversum
8:37
8:33
176
Clara Barban
Hilversum
8:37
8:30
177
Sem Kooi
Lorentzschool
8:37
8:36
178
Santino van Dijk
OBS De Dubbeldekker
8:37
8:32
179
Lodewijk Bouwknegt
Hilversumse Schoolvereniging
8:37
8:27
180
Ingmar Reinds Winters
Dr.Ir.C. Lelyschool
8:37
8:30
181
Vincent Verhoeven
Loosdrecht
8:38
8:32
182
Ilja Van Maanen
Hilversum
8:39
8:36
183
Emma van Straaten
Wilheminaschool
8:39
8:36
184
Ilse Klievink
de Wilge
8:39
8:33
185
Koen van Rheenen
Montessorischool Zuid
8:39
8:27
186
Anne-Claire van Zoeren
Montessorischool Centrum
8:39
8:33
187
Kaley Loohuisen
Dr.Ir.C. Lelyschool
8:42
8:36
188
Yuri Scholte
Wilheminaschool
8:43
8:39
189
Yvette Blank
Loosdrecht
8:44
8:35
190
Simon Renaud
de Wilge
8:44
8:25
191
Sam Langbroek
Hilversum
8:45
8:35
192
Charlie Doll
de Wilge
8:46
8:39
193
Gabriel Steur
Godelinde school
8:46
8:31
194
Mina van Oostveen
Paulusschool
8:46
8:41
195
Alex Verspaandonk
Fabritiusschool
8:46
8:45
196
Phileine Ober
GAC Hilversum
8:47
8:43
197
Lana Tazelaar
Groen van Prinsterer
8:47
8:35
198
Valerie Knispel
Groen van Prinsterer
8:47
8:33
199
Rutger Barelds
de Wilge
8:47
8:47
200
Vedang Sahasrabuddhe
Hilversum
8:47
8:33
201
Marnix van den Bos
Bussum
8:48
8:32
202
Mats van Heloma Lugt
Montessorischool Zuid
8:48
8:39
203
Anna Huijsing
Fabritiusschool
8:48
8:47
204
Noa Rubio
Hilversum
8:49
8:44
205
Maud Salomonson
Montessorischool Zuid
8:49
8:42
206
Julie van der Laar
Hilversumse Schoolvereniging
8:49
8:34
207
Feline Munneke
Godelinde school
8:49
8:38
208
Lewis Huguenin
Villa Vrolik
8:49
8:45
209
Emilio Janssen
Bink kinderopvang
8:50
8:36
210
Jens van Dijk
Hilversumse Schoolvereniging
8:50
8:49
211
Pien Wijsmuller
Hilversumse Schoolvereniging
8:50
8:36
212
Loes van der Zwam
Montessorischool Zuid
8:51
8:46
213
Sasha Akhirebhu
Bussum
8:52
8:46
214
Maya Pittic
International School Hilversum
8:52
8:48
215
Antoine van den Bos
Bussum
8:53
8:36
216
Quirine van den Bos
Bussum
8:53
8:37
217
Valerie Bridie
Godelinde school
8:54
8:43
218
Liv van Huis
Groen van Prinsterer
8:55
8:42
219
Evi Westerveld
Groen van Prinsterer
8:55
8:41
220
Quinten van Tilburg
de Wilgentoren
8:55
8:35
221
Vini Goncalves do Boneiro
de Wilgentoren
8:55
8:35
222
Daniel Troost
Groen van Prinsterer
8:56
8:52
223
Aafke Oostveen
Augustinusschool
8:56
8:44
224
Kohi Thompson
Groen van Prinsterer
8:57
8:34
225
Jesper Smeink
Bink kinderopvang
8:57
8:44
226
Hidde Kolkman
de Wilge
8:58
8:50
227
Lois vanden Berghe
Montessorischool Zuid
8:58
8:53
228
Finn Eijlander
Bink kinderopvang
8:58
8:44
229
Floor Bruin
Groen van Prinsterer
9:00
8:48
230
Maas Gerbrands
Wilheminaschool
9:00
8:43
231
Callas Nugteren
Goudenregenschool
9:00
8:58
232
Vesper Hovingh
Groen van Prinsterer
9:01
8:48
233
Pip de Zinger
Groen van Prinsterer
9:01
8:52
234
Sascha Nieborg
de Wilge
9:01
8:57
235
Ole Sonneveldt
Lorentzschool
9:02
8:52
236
Lina Bokkers
Augustinusschool
9:02
9:02
237
Meike Hessing
Villa Vrolik
9:02
8:58
238
Nienke Smit
Fabritiusschool
9:02
8:58
239
Isolde Schwencke
GAC Hilversum
9:03
9:01
240
Eflin Tatli
Villa Vrolik
9:04
8:59
241
Maren Cornelissen
Fabritiusschool
9:04
9:02
242
Lukas Hemstrom
Junior Campus
9:04
8:59
243
Elin Ros
Bink kinderopvang
9:05
8:53
244
Fjodor Groenewegen
Godelinde school
9:05
8:54
245
Isabel Bakker
Bink kinderopvang
9:06
8:53
246
Lyam Fransen
Bink kinderopvang
9:06
8:53
247
Ize Geerts
Villa Vrolik
9:06
9:02
248
Lars van Staverden
de Wilge
9:07
9:02
249
Luna van Oostveen
Paulusschool
9:07
9:04
250
Toby van Groesen
de Wilge
9:08
8:51
251
Iris de Jager
Goudenregenschool
9:08
9:05
252
Floor van Wifferen
Fabritiusschool
9:08
9:02
253
Victor Jan Verweij
de Wilge
9:09
9:05
254
Pleun Roef
Montessorischool Zuid
9:09
8:53
255
Oscar Breunesse
de Wilge
9:10
8:49
256
Merel van Steensel
Augustinusschool
9:10
9:01
257
Toon Dekkers
Goudenregenschool Kerkelanden
9:10
9:10
258
Milou Verdonk
Fabritiusschool
9:11
9:10
259
Nanou Hardonk
de Wilge
9:12
9:12
260
Rikke Sarphatie
de Wilge
9:13
9:06
261
Susanne Visser
Hilversum
9:14
9:06
262
Bento Vieira Eikhoudt
de Wilgentoren
9:14
8:54
263
Megan Wempe
KinderCampus
9:15
9:04
264
Victor de Glopper
GAC Hilversum
9:17
9:05
265
Hidde Ponsioen
Fabritiusschool
9:17
9:16
266
Lisanne van Mellenbergh
Hilversum
9:18
9:18
267
Fiene Jansen
Goudenregenschool
9:19
9:17
268
Rosa Witte
Montessorischool Zuid
9:21
9:11
269
Noortje van der Kloet
Fabritiusschool
9:22
9:21
270
Ivar Brouwer
Da Costaschool
9:22
9:05
271
Bo van Binsbergen
Annie M.G. Schmidtschool
9:23
9:17
272
Roan Tolboom
Bink kinderopvang
9:23
9:09
273
Veerle Dijkstra
Da Costaschool
9:23
9:09
274
Florine Donker
Groen van Prinsterer
9:24
9:13
275
Pander Docters van Leeuw
Groen van Prinsterer
9:25
9:14
276
Niels Snieder
de Wilge
9:25
9:10
277
Emma van de Pas
Groen van Prinsterer
9:26
9:14
278
Matthijs de Witte
Montessorischool Zuid
9:26
9:16
279
Keano van den Dungen
Bink kinderopvang
9:28
9:17
280
Levi Vogel
Bink kinderopvang
9:29
9:18
281
Elektra van Tets
KinderCampus
9:29
9:26
282
Joey Ruitenbeek
Da Costaschool
9:29
9:14
283
Marie Teutsch
Wilheminaschool
9:30
9:12
284
Elize Seelen
Annie M.G. Schmidtschool
9:30
9:24
285
Elena Mangnus
de Wilgentoren
9:31
9:13
286
Rens Ouwehand
de Wilgentoren
9:32
9:14
287
Tijn Coolen
Bink kinderopvang
9:32
9:23
288
Kayin Schutten
Loosdrecht
9:34
9:34
289
Emilia Halberstad
Paulusschool
9:34
9:28
290
Lisa vd Laan
Goudenregenschool Kerkelanden
9:35
9:35
291
Ella Purcell
Wilheminaschool
9:38
9:22
292
Noor Meinema
Goudenregenschool
9:38
9:36
293
Lot van der Sluis
de Wilge
9:39
9:13
294
Marit van der Laan
Bink kinderopvang
9:40
9:31
295
Gijs de Wit
Augustinusschool
9:40
9:29
296
Gamze Alas
Dr.Ir.C. Lelyschool
9:42
9:35
297
Dounya Salhi
Da Costaschool
9:42
9:28
298
Dorien Klep
Da Costaschool
9:42
9:27
299
Noa Bruijns
Montessorischool Zuid
9:44
9:24
300
Chloe Boogaard
Junior Campus
9:44
9:39
301
Thijmen van Wilgenburg
Augustinusschool
9:45
9:31
302
Melisa Demir
9:45
9:45
303
Frederique Krijger
de Wilge
9:47
9:40
304
Coco van Duijvendijk
Montessorischool Zuid
9:47
9:32
305
Noa Frank
Bink kinderopvang
9:47
9:37
306
Victor Mol
Hilversumse Schoolvereniging
9:47
9:35
307
Luna Schaap
Hilversum
9:48
9:38
308
Julitte Geurts
Hilversumse Schoolvereniging
9:48
9:32
309
F?Muijtjens
Hilversumse Schoolvereniging
9:48
9:32
310
Gilles Eman
Hilversumse Schoolvereniging
9:48
9:38
311
Amber Schrijver
Goudenregenschool Kerkelanden
9:48
9:44
312
Hannelore Huisman
Montessorischool Zuid
9:49
9:30
313
Frederique van den Hemel
Bink kinderopvang
9:49
9:49
314
Carlijn Meijer
Augustinusschool
9:49
9:38
315
Jean Aarts
Augustinusschool
9:49
9:38
316
Wessel Eilers
Bink kinderopvang
9:50
9:40
317
Pratyush P Mahesh
International School Hilversum
9:50
9:46
318
Sven Bouwman
Bink kinderopvang
9:51
9:36
319
Kyan Wiegers
de Wilge
9:54
9:35
320
Lars Brouwer
de Wilge
9:54
9:37
321
Fay Bryant
Montessorischool Centrum
9:54
9:36
322
Tess de Boer
Bussum
9:55
9:37
323
Bo Dibbits
Montessorischool Zuid
9:56
9:37
324
Brian Cheng
Montessorischool Centrum
9:56
9:48
325
Esther Verhoeven
Loosdrecht
9:57
9:48
326
Jasper de Bruin
Wilheminaschool
9:57
9:42
327
Duuk Lesschen
de Wilge
9:57
9:39
328
Nora Koopmans
Hilversum
9:58
9:49
329
Liza Fonteijn
Annie M.G. Schmidtschool
9:58
9:49
330
Fynn Bonaparte
Augustinusschool
9:58
9:47
331
Sanne de Jong
Hilversum
9:59
9:43
332
Anna de Jong
Wilheminaschool
9:59
9:42
333
Faye Theebe
Bussum
10:00
9:42
334
Stella Anink
Bussum
10:00
9:42
335
Fleur Koelewijn
Groen van Prinsterer
10:00
9:48
336
Mila de Jong
Bink kinderopvang
10:00
9:52
337
Isla Allen
Hilversum
10:02
9:56
338
Tamar Verra
Hilversum
10:05
10:02
339
Hugo Giskes
Groen van Prinsterer
10:05
9:51
340
Karlijn Verrij
Bink kinderopvang
10:05
9:48
341
Florieke Boom
Godelinde school
10:05
9:51
342
Rose Gillam
Godelinde school
10:05
9:51
343
Loekie Sonneveldt
Lorentzschool
10:06
9:53
344
George Gerdzhikov
Hilversum
10:08
10:04
345
Merle Menkhorst
Groen van Prinsterer
10:08
9:56
346
Madelief Kaan
de Wilge
10:08
9:53
347
Tristan Pothast
Annie M.G. Schmidtschool
10:09
9:59
348
Lucy Van Iseghem
Bink kinderopvang
10:09
10:01
349
Mosi de Koning
KinderCampus
10:09
9:57
350
Evi Voormolen
de Wilge
10:10
9:53
351
Amy van Gameren
de Wilge
10:11
9:50
352
Jasmine Hall
de Wilgentoren
10:11
9:52
353
Meike Rutgers
de Wilge
10:13
9:52
354
Nina Kaposi
de Wilge
10:13
9:54
355
Rijk Gerritsen
Lorentzschool
10:15
10:02
356
Evi de Vries
de Wilge
10:16
9:57
357
Roksana Rezler
de Wilge
10:16
9:57
358
Leonie Bron?
de Wilge
10:17
9:59
359
Fabiene Westemijer
Annie M.G. Schmidtschool
10:21
10:12
360
Jordy van Greuningen
Annie M.G. Schmidtschool
10:22
10:14
361
Lisa Bosch
Villa Vrolik
10:22
10:15
362
Nina Pos
10:23
10:03
363
Anne Wittermans
de Wilge
10:23
10:02
364
Quinty Veer
de Wilge
10:23
10:03
365
Finn Rietbergen
Bink kinderopvang
10:23
10:08
366
Robin Drop
de Wilge
10:26
10:15
367
Yfke Majoor
de Wilge
10:26
10:19
368
Hailey Hotchkin
Wilheminaschool
10:27
10:09
369
Nuha Paray
Hilversum
10:28
10:13
370
Noemi Katipana
Wilheminaschool
10:29
10:12
371
Kenzo te Kloese
de Wilge
10:29
10:08
372
Remco Toet
Bink kinderopvang
10:31
10:23
373
Fay Nadari
Hilversumse Schoolvereniging
10:31
10:14
374
Ryan Romein
de Wilge
10:32
10:11
375
Jools de la Motte
Hilversumse Schoolvereniging
10:32
10:15
376
Eline Rietdijk
Wilheminaschool
10:34
10:16
377
Limore Zarr
Wilheminaschool
10:34
10:31
378
Nick van Heusden
de Wilge
10:34
10:12
379
Fatima Zahra Hamed Amar
Bink kinderopvang
10:34
10:24
380
Owen Moens
Hilversum
10:35
10:30
381
Denise Raaijmakers
Bink kinderopvang
10:36
10:22
382
Alesandra Vlaanderen
de Wilge
10:37
10:16
383
Annemijn Uildriks
Montessorischool Zuid
10:37
10:29
384
Julian Verburg
Augustinusschool
10:37
10:26
385
Mina Salahadin
Wilheminaschool
10:40
10:37
386
Phine van Beest
Wilheminaschool
10:41
10:23
387
Beaudine Truin
Wilheminaschool
10:42
10:24
388
Belinay stndag
Dr.Ir.C. Lelyschool
10:42
10:35
389
Fien van den Berg
Wilheminaschool
10:43
10:26
390
Nyah Flink
Montessorischool Zuid
10:46
10:37
391
Fenna Kraaikamp
Ede Gld
10:47
10:42
392
Maryam Mazhar
de Wilge
10:47
10:24
393
Glistan Kol
Dr.Ir.C. Lelyschool
10:49
10:42
394
Markus Rybarski
Hilversum
10:50
10:42
395
June Verhoog
Groen van Prinsterer
10:52
10:41
396
Roos Koppenol
de Wilge
10:52
10:29
397
Anabel Veeger
Paulusschool
10:52
10:35
398
Vita Sinelnikova
Paulusschool
10:54
10:39
399
Asel stndag
Dr.Ir.C. Lelyschool
10:54
10:48
400
Marente Kok
de Wilge
10:57
10:51
401
Elisa de Marez Oyens
Groen van Prinsterer
10:58
10:45
402
Evelien Eisinga
Hilversum
10:59
10:46
403
Yara Eijking
de Wilge
10:59
10:52
404
Anna Joosten
Junior Campus
11:02
10:57
405
Fleur van Panhuis
Hilversum
11:04
10:44
406
Giovanni Van den Velden
Hilversum
11:10
11:06
407
Veerle van Lingen
de Wilge
11:12
11:06
408
Nick Breunesse
Da Costaschool
11:12
10:56
409
Giusy Galasso
de Wilge
11:15
11:09
410
Kirsten Meijer
Augustinusschool
11:17
11:04
411
Dain Vedder
de Wilge
11:19
11:13
412
Sarina Doppenberg
de Wilge
11:19
10:59
413
Lucas Dorenstouter
de Wilge
11:21
10:59
414
Dana J Anand
International School Hilversum
11:23
11:19
415
Miruthve Elangovan
Hilversum
11:25
11:25
416
Nefeli Agrapidis
Montessorischool Centrum
11:27
11:21
417
Laura van den Boom
Lorentzschool
11:31
11:25
418
MInke Steensma
Hilversumse Schoolvereniging
11:31
11:13
419
Marialena Govaars
de Wilgentoren
11:34
11:17
420
Sura Civan
de Wilgentoren
11:34
11:18
421
Ahana Mathur
International School Hilversum
11:34
11:30
422
Madelene Coppes
International School Hilversum
11:36
11:27
423
Lili Kende
International School Hilversum
11:37
11:29
424
Sofie Bruggink
Lorentzschool
11:38
11:32
425
Soumy Alfons
de Wilgentoren
11:42
11:25
426
Mohamad Khatib
Hilversum
11:43
11:36
427
Beau-amy uit den Bosch
Bink kinderopvang
11:43
11:31
428
Lynn Ernstman
Hilversumse Schoolvereniging
11:47
11:30
429
Chloe Curtis
International School Hilversum
11:47
11:46
430
Yatharth Mahajan
11:48
11:35
431
Leonoor de Vries
de Wilgentoren
11:49
11:31
432
Joris de Vries
Groen van Prinsterer
11:53
11:40
433
Chlo Heijstee
de Wilge
11:56
11:52
434
Stein de Glopper
Hilversum
11:57
11:45
435
Robin Veenhuizen
de Wilge
11:57
11:53
436
Lieke Smit
Hilversum
11:59
11:47
437
Isa Pool
Hilversum
12:00
11:47
438
Zoe Anemaet
Montessorischool Zuid
12:00
11:41
439
Eva Versluis
Da Costaschool
12:00
11:44
440
Ninte Hospers
Hilversum
12:01
11:48
441
Isabel Holdinga
de Wilge
12:04
11:43
442
Emma Brouwer
de Wilge
12:04
11:41
443
Sofia Verdonschot
Bink kinderopvang
12:06
11:50
444
Catoo van Laar
Montessorischool Zuid
12:09
12:05
445
Zuzana Stachova
Hilversum
12:10
11:56
446
Julie Berden
Bink kinderopvang
12:11
11:57
447
Lily ter Wal
Paulusschool
12:24
12:21
448
Jamie de Groodt
Augustinusschool
12:42
12:28
449
Nihal C Kasturi
International School Hilversum
12:43
12:39
450
Eva van den Biggelaar
Annie M.G. Schmidtschool
12:47
12:39
451
Isabel Simmons
Hilversumse Schoolvereniging
12:48
12:34
452
Bente Doevelaar
de Wilgentoren
12:53
12:34
453
Omerfaruk Eken
Hilversum
12:54
12:49
454
Anne-Chris Kerseboom
de Wilgentoren
13:11
12:54
455
Joella van Beek
KinderCampus
13:13
13:01
456
Yusra Demir
KinderCampus
13:14
13:02
457
Eva Rietbergen
Bink kinderopvang
13:19
13:05
458
Norah Wingelaar
Paulusschool
13:43
13:27
459
Britt Niezen
de Wilge
13:48
13:28
460
Eslem Ozdogon
Paulusschool
13:58
13:43
GR7-8, BINK KIDS RUN I
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jetze van Popta
Hilversum
5:31
5:30
2
Nario Renfurm
Almere '81
5:32
5:31
3
Jippe van Drogenbroek
GAC Hilversum
5:33
5:33
4
Kyra Koopman
Hilversum
5:36
5:36
5
Tijs Hollander
GAC Hilversum
5:40
5:39
6
Ruben Lagas
Wilheminaschool
5:59
5:58
7
Julian Westerik
Wilheminaschool
6:03
6:02
8
Marijn Walstra
Lorentzschool
6:06
6:05
9
Maartje Doutt
Goudenregenschool
6:08
6:07
10
Kai van Haitsma
Lorentzschool
6:10
6:09
11
Inte van Kralingen
Goudenregenschool
6:13
6:12
12
Thimo Gisius
GAC Hilversum
6:16
6:14
13
Jelle Hendrikx
Fabritiusschool
6:17
6:16
14
Sebastiaan Luttervelt
de Wilge
6:18
6:16
15
Maud Bleijs
Montessorischool Zuid
6:19
6:16
16
Jip Messing
de Wilge
6:21
6:19
17
Jesse Vogelzang
Goudenregenschool
6:22
6:20
18
James Gosling
Godelinde school
6:23
6:23
19
Milo Thielman
Lorentzschool
6:24
6:23
20
Stijn van de Pas
Groen van Prinsterer
6:24
6:18
21
Sarah Plessius
Fabritiusschool
6:29
6:29
22
Kealan Steba
GAC Hilversum
6:31
6:31
23
Thomar Neidig
GAC Hilversum
6:31
6:30
24
Niels Bitter
GAC Hilversum
6:31
6:28
25
Tim vd Knaap
de Wilge
6:31
6:30
26
Olivier Huisers
Goudenregenschool
6:31
6:29
27
Cato Vermolen
de Wilge
6:33
6:32
28
Elisha Kwofie
GAC Hilversum
6:36
6:35
29
Jasper Oosterling
Lorentzschool
6:36
6:35
30
Luuk Hayes
Goudenregenschool
6:36
6:31
31
Jasper van der Bij
Wilheminaschool
6:37
6:36
32
Tess Wuring
de Wilge
6:37
6:34
33
Senne Friedrichs
6:39
6:35
34
Finn de Vries
Lorentzschool
6:42
6:41
35
Kate Nijs
Hilversumse Schoolvereniging
6:42
6:41
36
Joep Hoksbergen
Goudenregenschool
6:42
6:40
37
Stan Kokke
Lorentzschool
6:43
6:41
38
Thijs van Mourik
Goudenregenschool
6:43
6:41
39
Auke Zijlstra
Fabritiusschool
6:44
6:41
40
Lucile Verburg
Fabritiusschool
6:44
6:43
41
Thijs van den Berg
Fabritiusschool
6:44
6:41
42
Fleur uit den Bosch
de Wilge
6:46
6:43
43
Quing Northolt
Fabritiusschool
6:48
6:47
44
Kian Hullegie
GAC Hilversum
6:51
6:49
45
Thijs Bandsma
Groen van Prinsterer
6:51
6:45
46
Thomas Borger
Hilversum
6:52
6:50
47
Sabine Renaud
de Wilge
6:54
6:50
48
Olivier Veltkamp
de Wilge
6:55
6:55
49
Jop Legemaat
Wilheminaschool
6:56
6:54
50
Cato Janssen
Fabritiusschool
6:56
6:53
51
Ivanka Majoor
de Wilge
6:57
6:55
52
Lars Helsloot
Bink kinderopvang
6:59
6:53
53
Jonas Segeren
Hilversum
7:00
6:59
54
Jelle Langendorff
Lorentzschool
7:00
6:59
55
Timmy Wagland
Montessorischool Centrum
7:00
6:54
56
Niels Hagen
Zuidwal
7:01
7:01
57
Tamar Doornheim
Loenen aan de Vecht
7:01
6:58
58
Nora Oosterling
GAC Hilversum
7:02
7:01
59
Meindert Koggel
Lorentzschool
7:03
7:02
60
Bink
Bink kinderopvang
7:03
6:55
61
Tycho Tieges
Bink kinderopvang
7:04
6:57
62
Jesse Laane
Groen van Prinsterer
7:05
6:59
63
Maedde Cornelissen
Fabritiusschool
7:05
7:04
64
Siebren Verra
GAC Hilversum
7:06
7:06
65
Roos Massier
Fabritiusschool
7:06
7:05
66
Tobias Bots
Fabritiusschool
7:06
7:04
67
Can Basar
Dr.Ir.C. Lelyschool
7:07
7:01
68
Lize Aben
Wilheminaschool
7:08
7:07
69
Mia Leemhuis
Goudenregenschool
7:08
7:05
70
Bastiaan Willems
Godelinde school
7:08
7:06
71
Teun Van Oosten
Hilversum
7:09
7:07
72
Olivier Path
de Wilge
7:10
7:04
73
Daan Hardonk
de Wilge
7:11
7:09
74
Teun Loois
Fabritiusschool
7:11
7:09
75
Lucas van Beek
Fabritiusschool
7:11
7:10
76
Luc van der Wilt
Goudenregenschool
7:12
7:10
77
Pepijn Kuilman
Groen van Prinsterer
7:14
7:08
78
Valentijn van de Kuinder
Fabritiusschool
7:14
7:13
79
Larissa Visser
Zuidwal
7:15
7:13
80
Wesley van Ekeris
Wilheminaschool
7:18
7:12
81
Evelien
Goudenregenschool
7:18
7:15
82
Sarah van Dommele
Wilheminaschool
7:19
7:14
83
Marcus van Hese
Fabritiusschool
7:19
7:17
84
Kai Hofland
Da Costaschool
7:20
7:09
85
Lisa vd Bijl
de Wilge
7:21
7:16
86
Tijl van Kerkhof
Annie M.G. Schmidtschool
7:21
7:11
87
Leonie Hausson
Hilversum
7:25
7:21
88
Esmee Minne
Montessorischool Centrum
7:25
7:21
89
Bart Freijters
Hilversumse Schoolvereniging
7:26
7:13
90
Mare Walhoff
de Wilgentoren
7:28
7:14
91
Max Rabiega
Hilversum
7:28
7:24
92
Liam Brouwer
GAC Hilversum
7:31
7:29
93
Ruben Wets
de Wilge
7:31
7:25
94
Nadga Steenwijk
de Wilge
7:32
7:28
95
Millan Poels
de Wilge
7:33
7:29
96
Jelmer Diedema
de Wilge
7:34
7:29
97
Lars van Steensel
Augustinusschool
7:34
7:22
98
Finn Schuitemaker
Lorentzschool
7:35
7:34
99
Steijn Jenster
de Wilge
7:35
7:28
100
Lucas Zoetemeyer
de Wilge
7:35
7:28
101
Bink
Bink kinderopvang
7:35
7:29
102
Justin Loohuisen
Dr.Ir.C. Lelyschool
7:35
7:29
103
Anouk Lucassen
GAC Hilversum
7:36
7:34
104
Jente Meertens
GAC Hilversum
7:37
7:35
105
Gijs Kroeze
Hilversum
7:38
7:29
106
Daniel Schutter
de Wilge
7:39
7:33
107
Finn Roode
de Wilge
7:39
7:33
108
Goman Pashtun
OBS De Dubbeldekker
7:40
7:29
109
Marijn van der Kroon
Lorentzschool
7:41
7:33
110
Lisa Jansen
Augustinusschool
7:42
7:29
111
Josephine Hausson
Hilversum
7:44
7:40
112
Quinty de Groot
Wilheminaschool
7:45
7:39
113
Koen Hendriks
Godelinde school
7:45
7:41
114
Christopher Grahme
de Wilge
7:47
7:40
115
Daniel Elsinga
de Wilge
7:47
7:41
116
Thomas Elzinga
de Wilge
7:47
7:41
117
Felipe Verdonschot
Bink kinderopvang
7:47
7:40
118
Jort Hendriksen
Augustinusschool
7:49
7:40
119
Siard Bosma
Goudenregenschool
7:49
7:45
120
Rosalinde Lindeijer
Hilversum
7:50
7:39
121
Jayson van den BErg
Hilversum
7:50
7:50
122
Lucas Wijnen
Groen van Prinsterer
7:50
7:50
123
Kiki Reinders
Groen van Prinsterer
7:50
7:38
124
Olivier Moers
de Wilge
7:51
7:46
125
Sergio Mosterd
de Wilgentoren
7:51
7:38
126
Fanne Bakx
Wilheminaschool
7:52
7:48
127
Bosse vd Snoek
de Wilge
7:52
7:45
128
Sven Booijen
Da Costaschool
7:52
7:43
129
Jamie vd Straten
de Wilge
7:53
7:53
130
Joeri Njo
Lorentzschool
7:54
7:46
131
Jente Vroon
Wilheminaschool
7:55
7:51
132
Jochem Krans
Augustinusschool
7:56
7:45
133
Dycan
Goudenregenschool
7:56
7:52
134
Evie Jurgens
Montessorischool Zuid
7:57
7:52
135
Thijs Barwegen
Hilversumse Schoolvereniging
7:58
7:44
136
Pip Nysingh
Hilversumse Schoolvereniging
7:58
7:49
137
Athina Govaars
de Wilgentoren
8:00
7:46
138
Emilie Gietelink
Fabritiusschool
8:00
7:57
139
Laura Schutte
Fabritiusschool
8:00
7:57
140
Annephine Slutter
Fabritiusschool
8:00
7:57
141
Job van Beest
Wilheminaschool
8:01
7:58
142
Kick Mastenbroek
Wilheminaschool
8:01
7:59
143
Noor Mooijman
Wilheminaschool
8:02
7:56
144
Gideon Radt
de Wilge
8:03
7:56
145
Bas Kanters
de Wilge
8:04
7:59
146
Lotte Vos
Hilversumse Schoolvereniging
8:04
7:51
147
Lola Geitz
Lorentzschool
8:05
7:58
148
Mijntje Bruin
Groen van Prinsterer
8:05
7:53
149
Elin Nanninga
GAC Hilversum
8:06
8:05
150
Emily Macias
Augustinusschool
8:06
7:54
151
Cedric Calis
KinderCampus
8:07
8:02
152
Fabius Extra
Hilversum
8:08
8:05
153
Ilana Hoek
Groen van Prinsterer
8:09
8:02
154
Oscar de Glopper
Hilversum
8:10
8:06
155
Mishaly Herman
Lorentzschool
8:10
8:02
156
Roselie Doorn
de Wilge
8:10
8:07
157
Tommes Koster
de Wilge
8:11
8:04
158
Sjors van Eck
de Wilge
8:11
8:03
159
Locq Koutstaal
Hilversumse Schoolvereniging
8:12
8:01
160
Bas Klep
Da Costaschool
8:12
8:01
161
Jaromir Van Maanen
Hilversum
8:13
8:12
162
Lianne Zijlstra
Wilheminaschool
8:13
8:08
163
Rosanne Kok
de Wilge
8:13
8:06
164
Teeuntje van Dijen
Hilversumse Schoolvereniging
8:14
8:01
165
Ilya Potupchik
Hilversum
8:16
8:00
166
Anna Smits
Groen van Prinsterer
8:16
8:09
167
Victo Snnen
Augustinusschool
8:17
8:08
168
Junior GoncalvesdoBoneiro
de Wilgentoren
8:18
8:06
169
Sophie van Willigenburg
Da Costaschool
8:19
8:09
170
Ella Bryant
Montessorischool Centrum
8:20
8:11
171
Tigo Bruggink
Lorentzschool
8:21
8:08
172
Jasmijn van Winsen
de Wilge
8:21
8:19
173
Brent Scheffers
Augustinusschool
8:21
8:12
174
Bente Hospers
Hilversum
8:23
8:17
175
Eline Van Doorne
Godelinde school
8:24
8:20
176
Jesse Hendriks
Almere
8:26
8:23
177
Bo van Dalen
Wilheminaschool
8:26
8:24
178
Caroline Peters
Montessorischool Centrum
8:26
8:20
179
Lucian Benistant
Groen van Prinsterer
8:27
8:23
180
Ruby Fernald
Groen van Prinsterer
8:28
8:20
181
Levi Bos
Paulusschool
8:28
8:14
182
Etinne van Wilsum
Hilversumse Schoolvereniging
8:30
8:20
183
Karlijn Soet
Fabritiusschool
8:31
8:28
184
Pepijn Sierat
Annie M.G. Schmidtschool
8:32
8:32
185
Thijmen de Haan
Hilversumse Schoolvereniging
8:32
8:30
186
Tom Regelink
Paulusschool
8:32
8:20
187
Nienke van der Elst
Fabritiusschool
8:32
8:30
188
Fiene Bontje
Hilversumse Schoolvereniging
8:33
8:20
189
Anna Hoeks
Montessorischool Zuid
8:34
8:23
190
Olivier Krijger
de Wilge
8:35
8:33
191
Sophie Harms
Goudenregenschool
8:35
8:30
192
Femke
Goudenregenschool
8:35
8:29
193
Rachel Mazhar Dass
de Wilge
8:37
8:28
194
Juliette Colthof
Hilversumse Schoolvereniging
8:37
8:25
195
Evelijn den Dulk
Hilversumse Schoolvereniging
8:38
8:31
196
Josephine Kater
Wilheminaschool
8:39
8:32
197
Brechtje Hoekstra
GAC Hilversum
8:40
8:39
198
Jule Huisinga
Groen van Prinsterer
8:40
8:32
199
Catrine Rosenland
Hilversumse Schoolvereniging
8:40
8:31
200
Merle van der Linden
Hilversumse Schoolvereniging
8:40
8:30
201
Yenna Winkelman
GAC Hilversum
8:41
8:38
202
Thijmen Martens
KinderCampus
8:44
8:42
203
Louie Ronay
Hilversum
8:46
8:44
204
Lara van Mourik
Goudenregenschool
8:48
8:45
205
Anna Zuidam
Fabritiusschool
8:48
8:46
206
Janne Faase
de Wilgentoren
8:50
8:36
207
Kyra Barneveld
Hilversum
8:51
8:51
208
Melisa Argin
Hilversum
8:52
8:42
209
Sweder Docters van Leeuwe
Groen van Prinsterer
8:53
8:43
210
Maud Bouhuijzen
Goudenregenschool
8:53
8:48
211
Luna de Blok
Goudenregenschool
8:53
8:49
212
Frederique Gerritsen
Lorentzschool
8:54
8:42
213
Maika Voortman
Wilheminaschool
8:54
8:44
214
Anna Vlaanderen
de Wilge
8:54
8:54
215
Tessa van Laar
Lorentzschool
8:55
8:46
216
Jayden van Beek
KinderCampus
8:56
8:53
217
Rowan Beijer
KinderCampus
8:56
8:53
218
Sude Tatli
Hilversum
8:57
8:50
219
Karlijn Hopman
Lorentzschool
8:57
8:45
220
Ricky Verhoeve
Hilversumse Schoolvereniging
8:57
8:53
221
Sepp Brouwer
Augustinusschool
8:57
8:46
222
Faith Seelen
Wilheminaschool
8:58
8:54
223
Fleur de Witte
Augustinusschool
8:58
8:45
224
Amy Bosman
Goudenregenschool
8:58
8:52
225
Caitlyn den Bouwmeester
de Wilge
8:59
8:55
226
Hector Harvey
Hollandsche Rading
9:01
8:52
227
Maxime Gruijs
de Wilgentoren
9:01
8:51
228
Roman den Blanken
Wilheminaschool
9:02
8:59
229
Daisy Eichhorn
Wilheminaschool
9:03
8:58
230
Pepijn Moers
de Wilge
9:03
8:57
231
Noa Vonk
de Wilge
9:03
9:01
232
Larissa Lambers
de Wilge
9:04
9:01
233
Winky Liu
Montessorischool Centrum
9:04
8:56
234
Sara Bink
de Wilge
9:05
9:02
235
Floor Lubbers
Lorentzschool
9:06
8:54
236
Lucas Giskes
Groen van Prinsterer
9:06
9:00
237
Josephine Brom
GAC Hilversum
9:06
8:57
238
Andrea Smit
Hilversum
9:07
9:01
239
Bram Van Meerveld
Hilversum
9:07
9:04
240
Lola de Wijs
Lorentzschool
9:07
8:54
241
Vico Tukker
de Wilge
9:08
9:02
242
Steijn van den Berg
Wilheminaschool
9:10
9:06
243
Olaf Butzelaar
Annie M.G. Schmidtschool
9:10
9:02
244
Stuart van Gorkom
Annie M.G. Schmidtschool
9:11
9:03
245
Flo Woolfitt
Montessorischool Centrum
9:11
9:03
246
Isabel Gerritsen
de Wilge
9:12
9:04
247
Saar Fortuin
de Wilge
9:13
9:10
248
Jordan Baumbach
de Wilge
9:14
9:12
249
Jordy Blank
Annie M.G. Schmidtschool
9:14
9:03
250
Fanrui Chen
International School Hilversum
9:16
9:12
251
Mare Camfferman
Montessorischool Centrum
9:16
9:09
252
Rayan Salhi
Da Costaschool
9:18
9:08
253
Judith van Dijk
OBS De Dubbeldekker
9:20
9:10
254
Bartek Wencel
Goudenregenschool Kerkelanden
9:21
9:07
255
Gaitlin Ebbink
Goudenregenschool
9:22
9:16
256
Arianne de Bock
de Wilge
9:24
9:24
257
Jikke van de Zedde
de Wilge
9:25
9:17
258
Amy van der Plasse
Montessorischool Centrum
9:25
9:20
259
Bob Brekelmans
Dr.Ir.C. Lelyschool
9:25
9:19
260
Judith Barelds
de Wilge
9:27
9:24
261
Lotte Benes
Paulusschool
9:30
9:17
262
Baran Basar
Dr.Ir.C. Lelyschool
9:31
9:24
263
Thea A Walker
Hilversum
9:34
9:30
264
Hanna Janssen
Goudenregenschool
9:35
9:31
265
Noura Mangnus
de Wilgentoren
9:36
9:21
266
Niels Broekhof
Hilversum
9:37
9:26
267
Neele Teutsch
Wilheminaschool
9:38
9:33
268
Maia OFFENGA
Hilversum
9:38
9:27
269
Sjoerd Bartelds
de Wilgentoren
9:41
9:00
270
Marijn Bakker
de Wilge
9:43
9:38
271
Eleana van Rongen
de Wilge
9:44
9:38
272
Chloe uit den Bosch
Bink kinderopvang
9:44
9:34
273
Monica vd Broek
KinderCampus
9:46
9:41
274
Nicke Krijnen
Loosdrecht
9:48
9:40
275
Valerie Sunter
Montessorischool Zuid
9:48
9:37
276
Isole van Heloma Lugt
Montessorischool Zuid
9:48
9:37
277
Sherena van Dijk
OBS De Dubbeldekker
9:50
9:41
278
Stephanie van Vlaanderen
Fabritiusschool
9:51
9:50
279
Yara Reijersen
Da Costaschool
9:51
9:41
280
Britte Grootveld
Fabritiusschool
9:52
9:49
281
Cedric De Randamie
Hilversum
9:56
9:43
282
Niene van Schalkwijk
Goudenregenschool
9:57
9:52
283
Elena Rozeboom
Wilheminaschool
10:01
9:54
284
Yasmine Eberhard
Hilversum
10:02
9:53
285
Noalisa Banen
10:02
9:53
286
Nikki de Bree
Lorentzschool
10:03
9:54
287
Jessey Ruitenbeek
Da Costaschool
10:03
9:52
288
Layla Verplak
Wilheminaschool
10:05
9:59
289
Neha Mali
Hilversum
10:05
9:57
290
Rozemarijn Schelfhout
Lorentzschool
10:08
9:57
291
Lotta Dijk
Montessorischool Zuid
10:08
9:56
292
Jop Misset
de Wilge
10:10
10:04
293
Fenne Voorsluijs
de Wilgentoren
10:10
9:55
294
Rida Boadou
Da Costaschool
10:10
10:01
295
Kristo Andonov
Da Costaschool
10:10
10:01
296
Maamke Smit
Fabritiusschool
10:11
10:04
297
Lisa Thie
Lorentzschool
10:12
10:04
298
Anne Jacques
Groen van Prinsterer
10:14
10:02
299
Sofie Timmerman
Groen van Prinsterer
10:15
10:15
300
Linde de Jong
Hilversumse Schoolvereniging
10:15
10:03
301
Jenna van der Lely
Lorentzschool
10:16
10:06
302
Gewendolyn van Drecht
de Wilge
10:17
10:09
303
Marit Gent
de Wilge
10:17
10:10
304
Kiki van Deijen
Hilversumse Schoolvereniging
10:19
10:11
305
Daan Lundmark
Paulusschool
10:28
10:14
306
Isis Majoor
de Wilge
10:33
10:26
307
Rosalie Romijn
Hilversumse Schoolvereniging
10:35
10:27
308
Carmen Mazur
Hilversumse Schoolvereniging
10:35
10:26
309
Joshua Lloyd
Annie M.G. Schmidtschool
10:36
10:28
310
Senna Lofvers
Lorentzschool
10:37
10:27
311
Amara van der Weijden
Paulusschool
10:37
10:24
312
Joris van den Hoek
Paulusschool
10:38
10:26
313
Floor Knegjes
Fabritiusschool
10:39
10:34
314
Mila Egberts
Paulusschool
10:41
10:29
315
Kyra van de Veen
Paulusschool
10:41
10:28
316
Sarah van Wieringen
de Wilgentoren
10:48
10:32
317
Quinten de Vries
de Wilgentoren
10:49
10:36
318
Roos Fischer
Fabritiusschool
10:49
10:48
319
Zosja Polec
de Wilgentoren
10:51
10:35
320
Sofyan el Aissati
10:55
10:41
321
Scott van Gorkom
Hilversum
10:57
10:45
322
Nicolas Silva-Boon
Goudenregenschool Kerkelanden
10:58
10:44
323
Bobby Jonker
de Wilgentoren
10:59
10:43
324
Pleun van Laar
Hilversum
11:02
10:51
325
Floor van Diemen
Kortenhoef
11:03
10:52
326
Sophie van Wilgenburg
de Wilge
11:04
10:57
327
Elisabeth Perez Gaimon
de Wilgentoren
11:07
10:52
328
Meije Kolkman
de Wilge
11:23
11:18
329
Teun Huisers
Goudenregenschool
11:28
11:27
330
Danique Rozema
de Wilge
11:34
11:28
331
Bink
Bink kinderopvang
11:34
11:25
332
Isabella Duric
de Wilge
11:35
11:30
333
Jamie Roekamp
Da Costaschool
11:36
11:26
334
Michal Rezler
de Wilge
11:37
11:28
335
Max Versluis
Da Costaschool
11:37
11:27
336
Kriti Das
Hilversum
11:51
11:43
337
Eliana van Laar
Montessorischool Centrum
11:52
11:37
338
Lilah Does
Wilheminaschool
13:03
12:58
339
Willemijn Verschuur
Wilheminaschool
13:32
13:27
340
Cathlynn Eijking
Goudenregenschool
15:54
13:32
FAM, FAMILY RUN 1.5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Chukwu
Hilversum
6:36
6:34
2
Daan van Altena
Loosdrecht
6:40
6:40
3
Miro Van Van Hengstum
Hilversum
7:02
7:00
4
Emilia Chukwu
Hilversum
7:08
7:07
5
Luuk Beens
Hilversum
7:10
7:07
6
Ole Helsloot
Loosdrecht
7:11
7:10
7
Bastiaan Beens
Hilversum
7:12
7:11
8
Celes Chukwu
Hilversum
7:25
7:25
9
Fabian Van der Steen
Delft
7:30
7:30
10
Jasper Drubbel
Amsterdam
7:53
7:53
11
Monique Husslage
Hilversum
7:55
7:50
12
Ties Tentij
Hilversum
7:56
7:51
13
Brent Van Hengstum
Hilversum
8:00
7:56
14
Danilo Lindenhols
Lelystad
8:03
7:49
15
Maarten van Dorp
Lelystad
8:04
7:49
16
Mette Ykema
Hilversum
8:09
8:09
17
Nina van Altena
Loosdrecht
8:10
8:10
18
Jur Lamme
Loosdrecht
8:13
8:12
19
Emiel Driessen
Hilversum
8:24
8:21
20
Frieda Driessen
Hilversum
8:24
8:23
21
Kevin Bokhove
Hilversum
8:25
8:23
22
Arjan Bokhove
Hilversum
8:26
8:24
23
Kate Mceldowney
Hilversum
8:30
8:15
24
Rana Van der Steen
Delft
8:31
8:28
25
Lotte Colard
Hilversum
8:34
8:29
26
Wim Colard
Hilversum
8:35
8:30
27
Finn Kooper
Hilversum
8:43
8:14
28
Jonas Gebhardt
Hilversum
8:44
8:37
29
Stefan Gebhardt
Hilversum
8:45
8:38
30
Thijmen Dijkstra
GAC Hilversum
8:48
8:43
31
Anneloes Westerhuis
Hilversum
8:49
8:47
32
Max Jansen
Hilversum
8:50
8:44
33
Coen Van Zijl
Hilversum
8:51
8:36
34
Ruby O'Hora
Hilversum
8:51
8:48
35
Arjen Dijkstra
Hilversum
8:52
8:46
36
Naomi Allen
Hilversum
8:52
8:48
37
Neele Gebhardt
Hilversum
8:58
8:51
38
Simone Van Zijtveld
Hilversum