Uitslagenlijst Semslinieloop en Lutje Turfje loop

Annerveenschekanaal - Zaterdag 13 april 2019

JONGE, 1.2 KM JEUGDLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan Esschendal
Eexterveen
3:48
3:47
2
Milan Kremer
Annerveenschekanaal
4:16
4:15
3
Julian Potse
Gieterveen
4:44
4:43
4
Boudewijn Feijth
Annerveenschekanaal
4:59
4:59
MEISJ, 1.2 KM JEUGDLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jinte Engberts
Assen
4:02
4:01
2
Evi Blomberg
Eexterveen
4:22
4:21
3
Dieuwke Buerman
Gieten
4:26
4:25
4
Famke Berends
Exloo
4:28
4:27
5
Lisanne Robbe
Zuidlaren
5:16
5:14
MSEN, 8.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rikjan Bathoorn
Peize
30:56
30:55
2
Wouter Luinge
Amsterdam Zuidoost
31:27
31:26
3
Niels van Hoorn
Kampen
32:24
32:22
4
Henk Bloemert
Rouveen
33:19
33:17
5
Eric Busstra
Assen
33:22
33:20
6
Jesper Jager
Groningen
33:56
33:53
7
Harm Dieterman
Elst Ut
38:40
38:36
8
Klaas Wierenga
Annen
38:40
38:37
9
Casper van Luijk
Hoogezand
40:43
40:41
10
Daniel van der Schuur
Nieuwe Pekela
45:22
45:15
11
Roeland Diks
Rotterdam
45:37
45:25
12
Jan Maarten Obma
Drachten
45:49
45:37
13
Patrick Vriese
Scheemda
48:28
48:14
14
Sjoerd Frenkey
Groningen
51:17
51:06
M40, 8.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mathijs de Vroome
Peize
30:50
30:49
2
Remco Oost
Kantens
34:12
34:11
3
Gert KleinJan
Aduard
35:20
35:19
4
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
37:14
37:11
5
Mark Veenstra
Assen
37:43
37:40
6
Henk-Jan Scheepers
Haren
38:39
38:33
7
Jonathan Engberts
Assen
38:57
38:53
8
Fokke Hamminga
Annen
40:49
40:44
9
Leonard Homan
Paterswolde
41:21
41:06
10
Rommy Lam
Gasseltenijerveenschemond
42:33
42:25
11
Marco Spijker
Winschoten
42:39
42:34
12
Klaas Jan Bos
Middenbeemster
44:53
44:50
13
Berteld Ruiter
Winschoten
44:58
44:41
14
Levien Buerman
Gieten
45:02
44:53
15
Jan Koster
Scheemda
45:50
45:32
16
Jan Hoekman
Annerveenschekanaal
48:22
48:13
17
Michiel van der Spek
Winschoten
50:42
50:22
18
Henk Timmer
Winschoten
51:39
51:22
19
Richard Jellema
Hoogezand
54:52
54:43
20
Peter Verboom
Annerveenschekanaal
55:05
54:46
M50, 8.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anno Huizenga
Assen
32:57
32:55
2
Ignas Dümmer
Assen
33:50
33:49
3
Henry Perdok
Norg
35:19
35:17
4
Hans Schipper
Musselkanaal
35:34
35:31
5
Bareld Hamming
De Groeve
36:27
36:24
6
Pieter Jan Kooi
Loppersum
36:50
36:48
7
Marc Vrolijk
Groningen
39:14
39:00
8
Kees Vos
Groningen
40:04
40:00
9
Robert Springer
Gieten
40:22
40:14
10
Jan Parijs
Wedde
42:44
42:26
11
Bert-Jan Bussemaker
Vries
43:34
43:26
12
Pieter Walters
Wedde
44:24
44:14
13
Anne Klijnstra
Stadskanaal
44:40
44:26
14
Gerard Knapper
Zuidlaarderveen
45:07
44:56
15
Conrad Waebers
Hoogezand
47:54
47:42
16
Albert Alberts
Peize
51:00
50:47
17
Jurrie Redmeijer
Blijham
51:31
51:14
18
René Kramer
Nieuw Buinen
52:14
51:59
19
Adriaan Kuipers
Veendam
56:05
55:57
20
Andre Zwiers
Eexterveenschekanaal
59:52
59:33
21
Harrie Meendering
Annerveenschekanaal
1:04:28
1:04:08
M60, 8.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
35:55
35:52
2
Henk Olijve
Haren
36:29
36:27
3
Bert Nieland
Oude Pekela
37:32
37:31
4
Bert Wekema
Nuis
38:25
38:21
5
Anno Brandsema
Beilen
40:07
40:03
6
Waling Meijer
Wildervank
40:49
40:49
7
Henk Aalders
Gasselte
42:18
42:13
8
Rudy Boers
Winschoten
42:51
42:45
9
Jannes Bouwmeester
Beilen
44:39
44:33
10
Tjibbe Pebesma
Annen
47:15
47:05
11
Dethmar Boels
Onstwedde
47:24
47:14
12
Wubbe Rendering
Bourtange
48:58
48:53
13
Albert Harenberg
Ten Boer
49:40
49:28
14
Paul Abrahams
Gieten
50:13
50:06
15
Harry Brouwer
Winschoten
51:51
51:31
16
Willem Meffert
Oude Pekela
53:17
53:01
17
Henk Nieborg
Scheemda
53:24
53:07
18
Harry Wiegers
Wildervank
53:27
53:19
19
Jan Moedt
Assen
55:03
54:47
20
A. Hofstetter
Nieuw Buinen
1:05:05
1:04:46
VSEN, 8.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annewil Schreuder
Veendam
37:45
37:42
2
Alinda van Luijk
Assen
39:04
39:02
3
Lise Koote
's-Gravenhage
40:21
40:18
4
Marloes Tinge
Zeijen
41:43
41:39
5
Hilde Boelema
Groningen
42:09
42:05
6
Janet Oortwijn
Annen
42:50
42:46
7
Marjan Van der Schuur - Schreuder
Nieuwe Pekela
43:23
43:17
8
Nikki Abrahams
Gieten
50:08
50:02
9
José de Jonge
Groningen
50:51
50:38
10
Dian de Wit
Groningen
51:21
51:05
11
Meike Dijkstra
Midwolda
53:18
53:00
12
Rune Mondt
Groningen
54:08
54:05
13
Marlies Bruns
Annerveenschekanaal
1:02:35
1:02:17
V40, 8.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Heidinga
Leeuwarden
36:54
36:48
2
Jolanda Martijn
Stadskanaal
43:00
42:54
3
Henriette Lagerwerf
Veendam
44:45
44:40
4
Heleen de Jonge
Annerveenschekanaal
49:24
49:13
5
Karin Smit Dijk
Annerveenschekanaal
49:34
49:34
6
Monique Kost
Musselkanaal
50:12
49:59
7
Petra Vollink
Utrecht
50:52
50:39
8
Erna Kiel
Stadskanaal
51:37
51:23
9
Trea Blaauw
Scheemda
53:18
53:00
10
Bianca Hollemans
Wildervank
53:26
53:18
11
Monique Jellema
Hoogezand
54:52
54:43
12
Marike Soekias
Hoogezand
55:45
55:36
13
Heidi Kiewiet
Veendam
56:05
55:58
14
Gini Kok
Assen
56:46
56:31
15
Yvette Baas
Assen
56:46
56:32
16
Ella Kol
Meerstad
58:11
58:04
V50, 8.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henriette Pepels
Beilen
39:15
39:13
2
Cora van der Wal
Gieten
42:42
42:37
3
Aletta Veninga
Veendam
50:08
50:01
4
Femke Mensinga
Stadskanaal
50:47
50:34
5
Inge Scheper
Musselkanaal
51:03
50:49
6
Pia Haan
Veendam
51:49
51:42
7
Carla Staal
Zuidlaarderveen
52:02
51:51
8
Ina Kunst
Nieuw Buinen
52:13
51:58
9
Gerda Winters
Scheemda
53:22
53:05
10
Francien Bootsma
Midwolda
53:24
53:07
V60, 8.8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Griean Höster
Zuidlaren
45:02
44:56
2
Ineke Berghuis
Schipborg
47:28
47:21
3
Anna Veldhuis
Onstwedde
52:13
51:58
4
Grietje Luth
Annen
1:05:05
1:04:46
MAN, 4.4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Steven van Luijk
Assen
17:07
17:05
2
Guido van Weeren
Groningen
17:26
17:25
3
Jurre Boerema
Paterswolde
19:12
19:10
4
Winkel van Klinken
Ter Apel
19:28
19:24
5
Harm-Thijs de Boer
Annen
21:51
21:41
6
Tim Smissaert
Assen
22:00
21:48
7
Henk Enting
Eext
22:35
22:13
8
Luuk ten Have
Zuidlaren
22:36
22:33
9
Martz van Esch
Zuidlaren
22:37
22:29
10
Paul Berends
Assen
23:00
22:54
11
Gerard Koluwenharen
Zuidlaren
23:05
22:57
12
Hiddo Boomsema
Wildervank
24:02
23:57
13
Frans Scheuneman
Hoogezand
27:52
27:41
14
Peter Koerts
Ees
31:42
31:22
15
Dennis Lüttgen
Bunde (D)
39:58
39:46
VROUW, 4.4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda Duimering
Muntendam
24:40
24:35
2
Minke Oenema
Groningen
27:10
26:54
3
Feikje Robbe
Zuidlaren
29:19
29:06
4
Natasja Pop Stefanija
Paterswolde
30:59
30:44
5
Mandy Wildeman
Groningen
31:44
31:35
6
Inge Wildeman
Oude Pekela
31:45
31:36
7
Ilona van Veen
Veendam
34:16
34:00
8
Joyce Renia vd Bogaard
Annerveenschekanaal
34:30
34:21
9
Wendy Luttgen
Bunde Duitsland
39:59
39:48
JONGE, 600M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Duuk Bokma
Annerveenschekanaal
2:09
2:08
2
Mink Bokma
Annerveenschekanaal
2:09
2:08
3
Hidde Piter Renia
Annerveenschekanaal
2:27
2:25
4
Jelte Blomberg
Eexterveen
2:29
2:28
5
Teije Willem Renia
Annerveenschekanaal
2:39
2:39
6
Menno Muskee
Annerveenschekanaal
2:41
2:39
7
Joes Stoppels
Groningen
2:55
2:54
8
Sil Jager
Wildervank
3:01
3:00
MEISJ, 600M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elin van der Weerd
Peize
1:57
1:56
2
Liza Molenaar
Assen
2:05
2:05
3
Imre Blomberg
Eexterveen
2:07
2:06
4
Mila van der Weerd
Peize
2:16
2:15
5
Ella Stoppels
Groningen
2:32
2:30
6
Esmee Steenge
Annerveenschekanaal
2:40
2:39
7
Emma Robbe
Zuidlaren
3:01
2:59
8
Roos Jager
Wildervank
3:10
3:09
9
Ashly Suurland
Noordbroek
3:14
3:13
www.uitslagen.nl
13-04-2019 15:25