Uitslagenlijst Olympic Moves regionale finale

Assen - Donderdag 11 april 2019

J1, KLAS 1 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Heuts
Porta Mosana College 1
8:27
2
Justin Postma
Marne College 1
8:33
3
Arend Veenstra
OSG Singelland 1
8:35
4
Sven Meinen
Schaersvoorde College 1
8:35
5
Twan Vossebelt
CSG Reggesteyn 1
8:37
6
Sem van Heek
CSG Reggesteyn 1
8:46
7
Danijel Agricola
OSG Singelland 1
8:51
8
Wiebe Kooistra
OSG Singelland 1
8:53
9
Tim van Dam
KSG 1
8:54
10
Meriijnn van Eerden
Schaersvoorde College 1
8:54
11
Thijs ter Maat
Meander College 1
8:58
12
Hidde ter Haar
CSG Reggesteyn 1
9:03
13
William Kragt
Meander College 1
9:05
14
Niek Wassink
OSG Singelland 1
9:06
15
Kem Roeloffzen
Reggesteyn 1
9:07
16
Coen Veerkamp
Reggesteyn 1
9:08
17
Wiebe van der Heide
OSG Singelland 1
9:09
18
Jayden Harlaar
Scholengemeenschap Lelystad 1
9:10
19
Daniel Kleine
Roelof van Echten College 1
9:13
20
Iliyas Ohoudi
Porta Mosana College 1
9:15
21
Mathijs Adriaanse
Scholengemeenschap Lelystad 1
9:16
22
Stef Grotenhuis
Schaersvoorde College 1
9:17
23
Floris den Hartog
Porta Mosana College 1
9:19
24
Wouter Eshuis
Meander College 1
9:19
25
Stan Drenth
Scholengemeenschap Lelystad 1
9:20
26
Pepijn van der Vennen
Scholengemeenschap Lelystad 1
9:22
27
Stijn Suikerbuik
Sg. Sophianum 1
9:22
28
Abdoulnour Al Masri
CSG Reggesteyn 1
9:27
29
Teun Harbers
KSG 1
9:28
30
Ryan Kirkil
Het Erasmus 1
9:33
31
Niels Berger
Meander College 1
9:33
32
Jop Hoftijzer
Schaersvoorde College 1
9:33
33
Fedde van Herwaarden
KSG 1
9:39
34
Thimo Koster
Marne College 1
9:42
35
Nauk ten Thije
Het Assink Lyceum 1
9:45
36
Jelte van Herwaarden
KSG 1
9:50
37
Lasse Veldhuis
Het Assink Lyceum 1
9:56
38
Gijs Pastoor
Roelof van Echten College 1
9:56
39
Jurjen Sikkes
Marne College 1
9:59
40
Joran van der Wal
Marne College 1
9:59
41
Ruben Jansen
Schaersvoorde College 1
10:00
42
Kees Diepenmaat
Het Assink Lyceum 1
10:01
43
Huub ten Brinke
CSG Reggesteyn 1
10:01
44
Jelmer Kooistra
OSG Singelland 1
10:02
45
Niels van Buren
Marne College 1
10:03
46
Jurgen Klumpje
Roelof van Echten College 1
10:04
47
Tjitte Reitsma
Marne College 1
10:08
48
Joran Nannninga
Roelof van Echten College 1
10:10
49
Kasper Mes
Porta Mosana College 1
10:12
50
Yves van Wissem
Porta Mosana College 1
10:13
51
Kevin Vokkert
Reggesteyn 1
10:13
52
Mels Bennink
Reggesteyn 1
10:13
53
Niels Somsen
Het Assink Lyceum 1
10:15
54
Raph Coppenhagen
Sg. Sophianum 1
10:17
55
Kristoph Frissen
Sg. Sophianum 1
10:17
56
Jochem Terluin
Scholengemeenschap Lelystad 1
10:26
57
Cas Theunissen
Sg. Sophianum 1
10:35
58
Jorn van Wieren
Meander College 1
10:41
59
Nigel Schroder
Sg. Sophianum 1
10:46
60
Mart Spijker
Zone College Almelo 1
10:56
61
Pim Kroon
Meander College 1
10:56
62
Simon Wanders
CSG Reggesteyn 1
11:12
63
Diloy Schrage
Reggesteyn 1
11:14
64
Jorn Blanckenborg
Het Assink Lyceum 1
11:21
65
Julien Kuiper
Het Erasmus 1
11:22
66
Lars Doeve
Het Erasmus 1
11:25
67
David de Vente Peters
Scholengemeenschap Lelystad 1
11:35
68
Stijn Suinerberg
Sg. Sophianum 1
11:42
69
Tristan van der Tuin
Het Erasmus 1
11:48
70
Emile van Mierlo
Het Erasmus 1
12:01
71
Ferdy Zondag
Terra 1
12:21
72
Jesse Peters
Terra 1
12:22
73
Jasper Waanders
Zone College Almelo 1
12:44
74
Stijn Scheve
Terra 1
12:56
75
Dylan Pluijmen
Zone College Almelo 1
13:13
76
Lars Brinks
Terra 1
13:40
77
Rowen Moorman
Terra 1
13:57
78
Sven de Jonge
Terra 1
14:09
79
Pascal in de Nieuwenkamp
Het Assink Lyceum 1
17:20
M1, KLAS 1 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esmee Smal
Reggesteyn 2
9:07
2
Demi Scholten
Het Assink Lyceum 2
9:15
3
Mirthe Mank
OSG Singelland 2
9:39
4
Rosalie van Dijk
CSG Reggesteyn 2
9:46
5
Yara de Boer
Marne College 2
9:46
6
Pien Urlings
Sg. Sophianum 3
10:01
7
Jessie Wolters
Het Assink Lyceum 2
10:03
8
Iris van der Schaaf
OSG Singelland 2
10:03
9
Iris Fontein
Marne College 2
10:06
10
Vera Stegeman
CSG Reggesteyn 2
10:09
11
Anne-Fleur van WInsen
Het Assink Lyceum 2
10:12
12
ZoŽ Jansen
Het Assink Lyceum 2
10:14
13
Rixt Adema
OSG Singelland 2
10:20
14
Martje ter Doest
OSG Singelland 2
10:20
15
Lynn Altena
Marne College 2
10:27
16
Kim Grolman
Porta Mosana College 3
10:27
17
Maud Veltman
Porta Mosana College 3
10:29
18
Rixt Jacobi
Porta Mosana College 3
10:29
19
Janieke Slagman
Marne College 2
10:29
20
Mare Herrema
OSG Singelland 2
10:30
21
Noamy Nijenhuis
Reggesteyn 2
10:36
22
Jessie Kuik
Scholengemeenschap Lelystad 2
10:36
23
Lieke Lemmens
Sg. Sophianum 3
10:41
24
Isis Pluimers
CSG Reggesteyn 2
10:41
25
Nathalie van Gerner
Meander College 2
10:44
26
Keve Hegedijs
Sg. Sophianum 3
10:46
27
Stephanie Pinckaerts
Sg. Sophianum 3
10:47
28
Eline Janssen
Porta Mosana College 3
10:47
29
Noura de Vries
Meander College 2
10:50
30
Nina Plas
Het Assink Lyceum 2
10:52
31
Bente van den Heuvel
Porta Mosana College 4
10:52
32
Anouk Graven
Porta Mosana College 3
11:00
33
Erica de Lange
Scholengemeenschap Lelystad 2
11:06
34
Kim vander Heijden
Porta Mosana College 3
11:07
35
Maura Scheffers
Sg. Sophianum 3
11:09
36
Laura Lubbers
Het Assink Lyceum 2
11:11
37
Fabienne Ploemen
Sg. Sophianum 3
11:14
38
Sam van der Hulst
Scholengemeenschap Lelystad 2
11:17
39
Chelsea Niehaus
Het Erasmus 2
11:18
40
Lisa Angel
Scholengemeenschap Lelystad 2
11:22
41
Vivian Roelsma
OSG Singelland 2
11:25
42
Maury-Jill Borsboom
Scholengemeenschap Lelystad 2
11:26
43
Rixt van der Schaaf
Marne College 2
11:29
44
Sabine Klompmaker
Terra 2
11:29
45
Lente Swanenvleugel
Porta Mosana College 4
11:42
46
Sophie de Gruchteneire
Porta Mosana College 4
11:54
47
Amber van der Bosch
Porta Mosana College 4
12:05
48
Aimee Karst
Meander College 2
12:11
49
Sterre Goudappel
Porta Mosana College 4
12:42
50
Ashley Maathuis
Zone College Almelo 2
12:46
51
Brechtje Slot
Zone College Almelo 2
12:53
52
Fleur Veneklaas
CSG Reggesteyn 2
12:54
53
Lisa Segers
Het Erasmus 2
12:56
54
Giuneva Batawangge
CSG Reggesteyn 2
13:02
55
Laura de Vries
CS Vincent van Gogh 1
13:06
56
Annefleur Hilberink
Meander College 2
13:13
57
Katlheen Hogenberg
Terra 2
13:14
58
Meike van Wamel
CS Vincent van Gogh 1
13:19
59
Kobe Wassink
Zone College Almelo 2
13:29
60
Meike van der Goor
Het Erasmus 2
13:44
61
Dapheny Gerrits
Zone College Almelo 2
13:52
62
Marjanne Dijkstra
Marne College 2
13:56
63
Marielle Fokkema
Meander College 2
14:14
64
Floor Timmerman
CS Vincent van Gogh 1
14:21
65
Isis Bronswijk
CS Vincent van Gogh 2
14:53
66
Marit Turkstra
CS Vincent van Gogh 2
14:53
67
Nathalie ter Horst
Reggesteyn 2
15:13
68
Aniek Karkdijk
Reggesteyn 2
15:13
69
Merel van de Tuuk
Terra 2
15:15
70
Guusje Timmerman
Terra 2
15:15
71
Iris Prins
CS Vincent van Gogh 1
16:02
72
Romee Sterenburg
CS Vincent van Gogh 1
16:03
73
Alexia Wolbers
Terra 2
16:08
74
Melanie van Hoorn
Terra 2
16:13
75
Vallery Tienstra
CSG Reggesteyn 2
16:27
76
Milou van Gent
CS Vincent van Gogh 2
17:54
77
Esther de Wit
CS Vincent van Gogh 2
17:54
J2, KLAS 2 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Douwe Penninkhof
Scholengemeenschap Lelystad 3
8:10
2
Danny Vos
Meander College 3
8:19
3
Yohannes Zermickael Tekle
OSG Singelland 3
8:25
4
Noel Ffrijns
Sg. Sophianum 5
8:29
5
Jochem Spoolder
Reggesteyn 3
8:32
6
Jory Davids
Het Assink Lyceum 3
8:36
7
Koen Scherphof
CSG Reggesteyn 3
8:38
8
Ate Clobus
Dr. Nassau College Quintus 1
8:38
9
Koen Donker
Sg. Sophianum 5
8:43
10
Robin Hartmans
Porta Mosana College 5
8:43
11
Branko Theunissen
Porta Mosana College 6
8:45
12
Jesper Roorda
OSG Singelland 3
8:45
13
Lukas Beukers
CSG Reggesteyn 3
8:46
14
Theun Braam
Porta Mosana College 5
8:46
15
Bram de Reus
Sg. Sophianum 5
8:46
16
Niels Pepping
OSG Singelland 4
8:46
17
Victor van den Bold
Sg. Sophianum 5
8:52
18
Aidan Strookman
Porta Mosana College 6
8:52
19
Derk Paassen
Het Erasmus 3
8:53
20
Mike Berends
Dr. Nassau College Quintus 1
8:56
21
Matthijs Gomolka
Porta Mosana College 5
8:58
22
Yordi Lobeek
Het Erasmus 3
8:58
23
Rens Mulder
OSG Singelland 3
8:58
24
Zarras Labobar
CSG Reggesteyn 3
9:05
25
Jerome Notermans
Porta Mosana College 5
9:06
26
Yohannes Tesfagaber Berha
OSG Singelland 3
9:07
27
Merijn Wiggers
Dr. Nassau College Quintus 1
9:08
28
Leander van den Berg
Dr. Nassau College Quintus 1
9:09
29
Joshua Visscher
Meander College 3
9:10
30
Julian Tilmans
Porta Mosana College 5
9:12
31
Stijn Jager
Het Erasmus 3
9:12
32
Sebas Dapper
Meander College 3
9:14
33
Marius Dijkman Dulkes
Scholengemeenschap Lelystad 3
9:14
34
Maurits Hagen
Porta Mosana College 6
9:15
35
Matthijs van der Berg
Meander College 3
9:16
36
Sjirk Vellinga
Marne College 3
9:17
37
Stan Wiggers
Het Assink Lyceum 3
9:18
38
Maarten Galema
Marne College 3
9:24
39
Dean Hessing
Reggesteyn 3
9:26
40
Quinn Strookman
Porta Mosana College 6
9:27
41
Abdi Tahlil
Het Erasmus 3
9:29
42
Julian Moes
CS Vincent van Gogh 3
9:34
43
Joran Kuipers
CSG Reggesteyn 3
9:34
44
Thomas Maatman
Linde College 1
9:36
45
Vincent Beersma
Marne College 3
9:36
46
Desley Klomp
Reggesteyn 3
9:40
47
Cas van Laar
Porta Mosana College 6
9:41
48
Koen Willems
Terra 3
9:43
49
Tom Assink
Reggesteyn 3
9:46
50
Seth Jansen
Reggesteyn 3
9:55
51
Ryan Huisman
Meander College 3
9:56
52
Thijs Hutterd
Reggesteyn 3
9:58
53
Emiel Feenstra
Marne College 3
9:59
54
Kjelpi MŲnnink
Het Assink Lyceum 3
9:59
55
Richter Meindersma
Het Assink Lyceum 3
9:59
56
Rick Nijland
Het Assink Lyceum 3
10:00
57
Roel Troost
Marne College 3
10:01
58
Husiyin Filiz
Het Erasmus 3
10:06
59
Rik Slotboom
Het Assink Lyceum 3
10:07
60
Colin van der Graaf
CS Vincent van Gogh 3
10:10
61
Martijn Nieuwenhuis
OSG Singelland 3
10:15
62
Jesse Loman
OSG Singelland 3
10:16
63
Hugo Schijns
Sg. Sophianum 5
10:17
64
Julian Luinge
OSG Singelland 4
10:20
65
Dylan Warrink
Terra 3
10:23
66
Han Bakker
Het Erasmus 3
10:25
67
Jelrik Hiemstra
OSG Singelland 4
10:25
68
Thomas Berkhoud
Terra 3
10:37
69
Yori Harmsen
CSG Reggesteyn 3
10:48
70
Finn Klein
CS Vincent van Gogh 3
11:02
71
Sakr Alrazouk
OSG Singelland 4
11:51
72
Diego Makaaij
CS Vincent van Gogh 3
11:56
73
Douwe Jansen Eupe
Zone College Almelo 3
11:58
74
Jelte Folkertsma
Marne College 3
11:59
75
Cristian Stegeman
Zone College Almelo 3
12:00
76
Tim Pluimers
Zone College Almelo 3
12:01
77
Thijs Jas
Scholengemeenschap Lelystad 3
13:11
78
Hielke Antonidus
OSG Singelland 4
14:57
79
Remco Compeer
OSG Singelland 4
14:58
80
Jonne Lubbinge
CS Vincent van Gogh 3
15:09
M2, KLAS 2 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Yska
Marne College 4
9:04
2
Iris Turksema
Scholengemeenschap Lelystad 4
9:05
3
Cťline Spinder
Het Assink Lyceum 4
9:07
4
Fien van de Sanden
Het Assink Lyceum 4
9:07
5
Charley Blide
Roelof van Echten College 2
9:27
6
Fleur Paalman
CSG Reggesteyn 4
9:28
7
Hannah de Hoogh
Meander College 4
9:32
8
Gelien Reiding
OSG Singelland 5
9:34
9
Ireen Kok
Meander College 4
9:45
10
Startnummer 324
Dr. Nassau College Quintus 2
9:47
11
Alma Broere
Sg. Sophianum 7
9:50
12
Baudien Venema
Marne College 4
9:54
13
Annamarijn van Ginneken
Marne College 4
9:58
14
Merel Doorn
Reggesteyn 4
10:01
15
Minke Goessens
Porta Mosana College 7
10:03
16
Laura Jutten
Porta Mosana College 7
10:03
17
Carlijn Vos
Roelof van Echten College 2
10:04
18
Elise Bams
Porta Mosana College 7
10:04
19
Fleur de Vries
OSG Singelland 5
10:07
20
Julia Goldsteen
Meander College 4
10:12
21
Imke Troisfontaine
Sg. Sophianum 7
10:14
22
Shirin Christiaanse
Sg. Sophianum 7
10:16
23
Kiki Beckers
Porta Mosana College 7
10:18
24
Nicole van het Klooster
Het Assink Lyceum 4
10:19
25
Noa Harings
Sg. Sophianum 7
10:24
26
DaniŽlle van het Klooster
Het Assink Lyceum 4
10:25
27
Noor Benayad
Het Assink Lyceum 4
10:27
28
Noa Koen
OSG Singelland 5
10:31
29
Silke Bosgraaf
OSG Singelland 5
10:31
30
Isa Kramer
Sg. Sophianum 7
10:32
31
Iris Maatman
Reggesteyn 4
10:35
32
Mila van Uum
Sg. Sophianum 7
10:36
33
Emma Dupont
Porta Mosana College 7
10:38
34
Nina van Halen
Dr. Nassau College Quintus 2
10:39
35
Cheyenne Klink
Reggesteyn 4
10:40
36
Isa van Wijhe
Dr. Nassau College Quintus 2
10:42
37
Lynn Kooijman
Het Assink Lyceum 4
10:45
38
Delphine van Garderen
Scholengemeenschap Lelystad 4
10:46
39
Marith van der Steege
Reggesteyn 4
10:49
40
Tess Gerdes
Terra 4
10:50
41
Isa Harmsen
Reggesteyn 4
10:51
42
Julia Wolters
CSG Reggesteyn 4
10:57
43
Startnummer 323
Dr. Nassau College Quintus 2
11:00
44
Rosa Sikkes
OSG Singelland 5
11:13
45
Hildou Tjalma
Marne College 4
11:13
46
Liselotte Keijzer
Scholengemeenschap Lelystad 4
11:15
47
Lynette Ypeij
Marne College 4
11:19
48
Renee Wemekamp
Reggesteyn 4
11:22
49
Charlotte Versťlewel
Dr. Nassau College Quintus 2
11:27
50
Veere Kleinlugtebeld
Meander College 4
11:27
51
Startnummer 408
Porta Mosana College 8
11:29
52
Ira Shapoval
CS Vincent van Gogh 4
11:34
53
Danielle Eilander
Meander College 4
11:43
54
Zoe de Rek
Meander College 4
12:10
55
Minke Rienstra
Marne College 4
12:14
56
Rebecca Eising
CS Vincent van Gogh 4
12:20
57
Hester Hooisma
OSG Singelland 5
12:21
58
Jente Willemse
CS Vincent van Gogh 4
12:43
59
Samanta Put
Zone College Almelo 4
12:46
60
Roos de Haas
CS Vincent van Gogh 4
12:48
61
Maaike Knoef
Het Erasmus 4
12:53
62
Julia Benjamins
Roelof van Echten College 2
12:54
63
Marit van der Laan
Terra 4
13:01
64
Sterre van der Stel
Scholengemeenschap Lelystad 4
13:02
65
Gabrielle Berveling
Het Erasmus 4
13:18
66
Sepora Vos
Terra 4
13:19
67
Frederique Bretveld
CSG Reggesteyn 4
13:32
68
Estelle Schoenmaker
Het Erasmus 4
13:33
69
Eva Hulsbergen
CSG Reggesteyn 4
13:39
70
Nienke van Klinken
Terra 4
14:00
71
Nina Bruggink
Het Erasmus 4
14:09
72
Jade Loupattij
Het Erasmus 4
14:09
73
Demi Hop
Zone College Almelo 4
14:21
74
Kaylee Vledder
Zone College Almelo 4
14:21
75
Vera Oldenbroek
Zone College Almelo 4
14:22
76
Elisa Camies
Terra 4
14:44
77
Ea Boerman
CSG Reggesteyn 4
15:09
78
Rosa van der Veen
CS Vincent van Gogh 4
16:33
79
Anna Brinkhof
Terra 4
19:31
J3, KLAS 3 JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Swabedissen
CSG Reggesteyn 5
13:02
2
Stefan Maas
Porta Mosana College 9
13:23
3
Quinn Quadvlieg
Sg. Sophianum 9
13:33
4
Jidde ten Asbroek
Het Assink Lyceum 5
13:55
5
Twan Meinen
Schaersvoorde College 2
13:58
6
Jesper Croonen
Sg. Sophianum 9
14:09
7
Keimper Tsang
Marne College 5
14:13
8
Jasper Grooters
Sg. Sophianum 9
14:21
9
Mick van der Veen
Het Erasmus 5
14:23
10
Julian vd Belt
CSG Reggesteyn 5
14:40
11
Joost Beumer
Schaersvoorde College 2
14:41
12
Bauke Tuinstra
OSG Singelland 7
14:52
13
Sem Frenck
Het Assink Lyceum 5
14:58
14
Donald Stappenbelt
Thomas a Kempis college 1
15:00
15
Youry Loo
Sg. Sophianum 14
15:03
16
Harmen Klein Poelhuis
Schaersvoorde College 2
15:04
17
Glenn vanden Boorn
Porta Mosana College 9
15:04
18
Saymon
OSG Singelland 7
15:04
19
Gijs Prigge
Meander College 5
15:20
20
Thomas Reining
Meander College 5
15:22
21
Thies Meenderman
Meander College 5
15:22
22
Thijs van Boheemen
Meander College 5
15:27
23
Jonne Heeringa
Meander College 5
15:27
24
Joep Schmitz
Het Assink Lyceum 5
15:30
25
Jort Wolfswinkel
Marne College 5
15:35
26
Bas Kallen
Sg. Sophianum 9
15:38
27
Jayden Sapulette
Het Erasmus 5
15:42
28
Wouter van Dongen
Het Assink Lyceum 5
15:44
29
Ruben van Sark
Het Assink Lyceum 5
15:47
30
Quinten Bierenbroodspot
Thomas a Kempis college 1
15:55
31
Jonathan Bondt
Schaersvoorde College 2
15:59
32
Jules Otten
Porta Mosana College 9
16:16
33
Tygo Witbreuk
Het Assink Lyceum 5
16:31
34
Ruben Havers
Meander College 5
16:33
35
Tum Speek
Sg. Sophianum 9
16:35
36
Luc Maurice
Thomas a Kempis college 1
16:37
37
Wouter Weenink
Schaersvoorde College 2
16:37
38
Arjan Laroj
Marne College 5
16:38
39
Tjerk Walinga
Marne College 5
16:38
40
Bram Vos
Het Erasmus 5
16:40
41
Jonah Tuparia
Het Erasmus 5
16:41
42
Jorrit Oude Roelink
CSG Reggesteyn 5
16:49
43
Sem van der Vlis
Porta Mosana College 9
16:50
44
Tren Heuts
Sg. Sophianum 9
16:57
45
Sem van der Meer
Marne College 5
17:13
46
Niek Hoekstra
CSG Reggesteyn 5
17:19
47
Jermaine Kleine
Het Erasmus 5
17:35
48
Jelmer Kooyenga
Marne College 5
17:50
49
Quinten van Aar
Thomas a Kempis college 1
19:09
50
Jelte Doddema
OSG Singelland 7
19:49
51
Daan Koolhaas
OSG Singelland 7
19:57
52
Jorrit Tjassing
OSG Singelland 7
20:40
53
Sam Remmers
CSG Reggesteyn 5
20:51
54
Patrick de Vogel
OSG Singelland 7
20:57
55
Dave Huisman
Het Erasmus 5
23:34
M3, KLAS 3 MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn van Ham
Sg. Sophianum 11
15:41
2
Iris van der Heuvel
Porta Mosana College 11
15:49
3
Hannah Talstra
OSG Singelland 8
16:02
4
Renate Bakker
Meander College 6
16:33
5
Noa Tilkema
OSG Singelland 8
16:38
6
Marleen Fransen
Het Erasmus 6
16:57
7
Merlin de Vries
Meander College 6
17:02
8
Kira Belliveau
Sg. Sophianum 11
17:10
9
Krista de Haan
OSG Singelland 8
17:15
10
Jill Moonen
Sg. Sophianum 11
17:23
11
Lisz Woolderink
CSG Reggesteyn 6
17:51
12
Romy Snijders
Het Assink Lyceum 6
17:55
13
Nynke Cazemier
Marne College 6
17:55
14
Tyra Menzing
Het Assink Lyceum 6
18:04
15
Myrthe Smit
Het Erasmus 6
18:11
16
Anna Murre
CSG Reggesteyn 6
18:15
17
Het Assink Lyceum
Het Assink Lyceum 6
18:18
18
Roos ter Harmsel
CSG Reggesteyn 6
18:21
19
Myrthe Wielinga
Marne College 6
18:25
20
Loes Harmes
Het Assink Lyceum 6
18:42
21
Jenna Bakker
Marne College 6
18:45
22
Marrit de Jong
Marne College 6
18:53
23
Bente Miedema
Marne College 6
19:01
24
Dana Bindels
Sg. Sophianum 11
19:04
25
Sannah De
OSG Singelland 8
19:08
26
Yarka Lipsch
Sg. Sophianum 11
19:10
27
Chantal Doddema
OSG Singelland 8
19:11
28
Robin Damoiseaux
Sg. Sophianum 11
19:23
29
Romee Taen
Meander College 6
19:23
30
Het Assink Lyceum
Het Assink Lyceum 6
19:35
31
Myrthe van Zandvoort
Porta Mosana College 11
19:52
32
Yfke Pultrum
CSG Reggesteyn 6
20:15
33
Robin van Thoor
Porta Mosana College 11
20:27
34
Eva Boone
Meander College 6
20:28
35
Anna Galama
Marne College 6
20:37
36
Arina de Weerd
Meander College 6
20:40
37
Isa Ottens
Meander College 6
20:47
38
Elike de Boer
Het Assink Lyceum 6
21:32
39
Zoe Folsche
Het Erasmus 6
21:47
40
Rena Rohring
Het Erasmus 6
21:50
41
Saskia Zinger
CS Vincent van Gogh 5
23:53
42
Jytte Rijnberg
CS Vincent van Gogh 5
24:04
43
Jelle Siersma
CSG Reggesteyn 6
24:31
44
Indy Snijder
CS Vincent van Gogh 5
24:39
45
Noa Kamps
CS Vincent van Gogh 5
25:51
46
Sanne Boelen
CS Vincent van Gogh 5
25:56
JS, SCHOOLTEAM JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manolito Musters
Dr. Nassau College Quintus 3
12:43
2
Finn van den IJssel
Scholengemeenschap Lelystad 5
12:46
3
Dave Mulderij
Roelof van Echten College 3
13:03
4
Michiel Wellink
Schaersvoorde College 3
13:16
5
Koen Jonker
Het Assink Lyceum 7
13:18
6
Kick Woltering
Schaersvoorde College 3
13:39
7
Willem de Boer
CSG Lauwers College 1
13:41
8
Sweder Visser
Vincent Van Gogh Lariks 1
13:50
9
Guido Wiersma
OSG Singelland 9
13:52
10
Tim van Es
Roelof van Echten College 3
14:01
11
Sven Spall
OSG Singelland 9
14:05
12
Damien Dijk
Vechtdal College 1
14:10
13
Kyan Kleynen
Sg. Sophianum 13
14:12
14
Fokke de Vries
CSG Lauwers College 1
14:12
15
Wout Grootemarsink
Vechtdal College 1
14:13
16
Maik Schuurs
Vechtdal College 1
14:14
17
Rolf Boelens
Vincent Van Gogh Lariks 1
14:15
18
Lenn Posthumus
Schaersvoorde College 3
14:16
19
Wilbert Knol
Roelof van Echten College 3
14:19
20
Ramon Koekoek
Roelof van Echten College 3
14:19
21
Sven Heynens
Sg. Sophianum 13
14:27
22
Sem Gillissen
Sg. Sophianum 13
14:36
23
Chris Halders
Sg. Sophianum 13
14:37
24
Lars Vellinga
Dr. Nassau College Quintus 3
14:40
25
Perre Loo
Sg. Sophianum 13
14:50
26
Otto Mul
Het Assink Lyceum 7
15:12
27
Deion van der Land
OSG Singelland 9
15:13
28
Tim te Bogt
Het Assink Lyceum 7
15:14
29
Patrick Jans
Dr. Nassau College Quintus 3
15:15
30
Maxim Tibben
Vincent Van Gogh Lariks 1
15:15
31
Gerbrand Bontekoe
OSG Singelland 9
15:16
32
Pier Schotanus
CSG Lauwers College 1
15:19
33
Jorn Veldhuis
Vechtdal College 1
15:20
34
Twan Geven
Schaersvoorde College 3
15:22
35
Danique Kottier
Het Assink Lyceum 7
15:23
36
Nando de Jong
OSG Singelland 9
15:23
37
Jordy van Dillen
Marne College 7
15:27
38
Marco Plas
CSG Lauwers College 1
15:30
39
Dinand Kunst
Scholengemeenschap Lelystad 5
15:32
40
Paul Hatenboer
OSG Singelland 9
15:35
41
Remco Bloemena
Het Assink Lyceum 7
15:43
42
Simeon van Ďt Veld
Vechtdal College 1
15:48
43
Wilbert Postma
CSG Lauwers College 1
15:54
44
Delano Bos
Esdal College 1
15:55
45
Kay Vermeulen
Sg. Sophianum 13
15:57
46
Bram Krikke
Het Assink Lyceum 7
16:00
47
Hylke de Haan
Marne College 7
16:03
48
Tanimole Blauw
Vincent Van Gogh Lariks 1
16:09
49
Julian Kuipers
Marne College 7
16:10
50
Feike Dijkstra
Marne College 7
16:12
51
Niels van der Kleij
Scholengemeenschap Lelystad 5
16:26
52
Arne Arends
Dr. Nassau College Quintus 3
16:31
53
Stan Botter
Esdal College 1
17:24
54
Marco Naezer
Esdal College 1
17:53
55
Lenneart van der Kuur
Marne College 7
17:53
56
IsmaŽl Jimcale
Esdal College 1
17:59
MS, SCHOOLTEAM MEIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke van Dijk
Praedinius Gymnasium 1
15:16
2
Sanne Niestijl
Dr. Nassau College Quintus 4
15:33
3
Elin Slagt
Vincent Van Gogh Lariks 2
15:37
4
Lara van Reenen
Dr. Nassau College Quintus 4
15:51
5
Joelle de Ruiter
Vincent Van Gogh Lariks 2
16:04
6
Lieke Hengeveld
Schaersvoorde College 4
16:11
7
Marieke van Velthoven
Marne College 8
16:16
8
Klasina van der Gaast
Marne College 8
16:23
9
Annelot Posthumus
Schaersvoorde College 4
16:23
10
Norah Rusink
Schaersvoorde College 4
16:25
11
Elin Hofman
Praedinius Gymnasium 1
16:30
12
Dionne van der Ploeg
OSG Singelland 10
16:37
13
Jente Jongsma
OSG Singelland 10
16:43
14
Tjitske van Duijn
Praedinius Gymnasium 1
16:45
15
Maren de Koning
Schaersvoorde College 4
17:02
16
Daphne Pouwels
Het Assink Lyceum 8
17:12
17
Anne Sikkes
OSG Singelland 10
17:24
18
Sanne Slotboom
Het Assink Lyceum 8
17:25
19
Emma Valkhof
Scholengemeenschap Lelystad 6
17:28
20
Indy Smit
Schaersvoorde College 4
17:42
21
Donna van Wersch
Sg. Sophianum 16
17:45
22
Floor Terluin
Scholengemeenschap Lelystad 6
17:47
23
Cilia van Duijn
Praedinius Gymnasium 1
17:48
24
Janne Herrema
OSG Singelland 10
17:54
25
Madelon de Groot
OSG Singelland 10
17:57
26
Julie Mostard
Sg. Sophianum 16
18:01
27
Femke Gijsberts
Praedinius Gymnasium 1
18:09
28
Renske Slagman
Marne College 8
18:28
29
Anne Systermans
Sg. Sophianum 16
19:01
30
Sybrich Westra
RSG Simon Vestdijk 2
19:02
31
Eline Boonstra
OSG Singelland 10
19:03
32
Het Assink Lyceum
Het Assink Lyceum 8
19:04
33
Marrit Ypma
Marne College 8
19:10
34
Skye van den IJssel
Scholengemeenschap Lelystad 6
19:12
35
Marit Kleinbussink
Schaersvoorde College 4
19:20
36
Kyara Crutzen
Sg. Sophianum 16
19:36
37
Iris Knol
Vincent Van Gogh Lariks 2
19:37
38
Margriet Sjoerds
Marne College 8
19:43
39
Margo Maasdijk
Vincent Van Gogh Lariks 2
20:08
40
Floor Creusen
Sg. Sophianum 16
20:28
41
Chanou Crutzen
Sg. Sophianum 16
20:35
42
Wendy Zijlstra
RSG Simon Vestdijk 2
20:53
43
Nynke Tjeerdema
Marne College 8
21:37
44
Mare Kuperus
RSG Simon Vestdijk 2
22:04
45
Suzanne Vink
Scholengemeenschap Lelystad 6
22:47
46
Lieke Niestijl
Dr. Nassau College Quintus 4
23:27
47
Romy Oostland
Dr. Nassau College Quintus 4
23:28
48
Elise van der Bij
RSG Simon Vestdijk 2
23:38
49
Femke Buwalda
RSG Simon Vestdijk 2
24:12
50
Fokje Vrieswijk
RSG Simon Vestdijk 2
24:54
51
Marit Hietbrink
Het Assink Lyceum 8
25:24
Hardloopuitslagen.nl
www.uitslagen.nl
11-04-2019 14:05