Uitslagenlijst Kastelenloop Diepenheim

Diepenheim - Zondag 7 april 2019

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Izak Hanse
Enschede
1:20:08
1:20:08
2
Dennis van Velp
Apeldoorn
1:35:18
1:35:17
3
Abel Hanse
Diepenheim
1:39:22
1:39:21
4
Koen Reef
Enschede
1:40:10
1:40:05
5
Erick Baraza Wanjala
Goor
1:45:40
1:45:40
6
Teade Hoekstra
Koudum
1:45:53
1:45:32
7
Ugur Yurukel
Deventer
1:46:55
1:46:33
8
Jeffrey van As
Utrecht
1:47:24
1:47:24
9
Jorn Beltman
Lochem
1:48:11
1:48:05
10
Idzard Hoekstra
Borne
1:51:12
1:50:52
11
Jelle Dusseldorp
Amsterdam
1:59:55
1:59:48
12
William Sprakel
Rijssen
2:15:50
2:15:40
M35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christiaan van Meurs
Nijverdal
1:25:58
1:25:57
2
Antoine van Brummelen
Eibergen
1:33:35
1:33:35
3
Wim Peters
Amersfoort
1:35:11
1:35:09
4
Barrie van Heek
Wierden
1:36:53
1:36:52
5
Remy van der Beek
Enschede
1:39:39
1:39:36
6
Heinz Kulpe
Almelo
1:40:49
1:40:47
7
Jeroen Lensen
Harbrinkhoek
1:40:49
1:40:48
8
Arno Katerberg
Hoogeveen
1:42:30
1:42:30
9
Bas Franke
Delden
1:43:44
1:43:42
10
Jeroen van Wieringen
Lent
1:44:40
1:44:36
11
Tom Lammers
Eibergen
1:44:55
1:44:53
12
Rolf Schootman
Neede
1:46:18
1:46:18
13
Danny Oude Geerdink
Vroomshoop
1:48:14
1:48:11
14
Raymond Huijsmans
Raalte
1:58:45
1:58:40
15
Niels van Druten
Winterswijk
2:03:06
2:03:00
16
Jos Haanepen
Diepenheim
2:08:59
2:08:42
17
Bart Spanjaard
Neede
2:12:45
2:12:28
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan van de Haar
Diepenheim
1:39:22
1:39:21
2
Andre Leunk
Markelo
1:39:37
1:39:35
3
Marcel Romkes
Holten
1:40:57
1:40:55
4
Joop Buter
Diepenheim
1:43:39
1:43:37
5
Mario Raterink
Lochem
1:45:24
1:45:21
6
Stef Breteler
Amsterdam
1:46:31
1:46:26
7
Joost Meijers
Goor
1:47:01
1:47:00
8
Laurens Grashof
Eibergen
1:49:46
1:49:45
9
Erik Ligtenberg
Rijssen
1:50:30
1:50:21
10
Lodewijk Bergmans
Diepenheim
1:51:07
1:51:05
11
Jan Paul Klein Poelhuis
Haaksbergen
1:52:24
1:52:00
12
Han Tuttel
Almelo
1:55:45
1:55:37
13
Helmut Screever
Haaksbergen
1:57:08
1:57:03
14
Rene Hekkelman
Laren Gld
1:58:05
1:57:56
15
Peter Tetteroo
Goor
1:58:06
1:58:03
16
Charles Heuitink
Borculo
2:01:03
2:00:58
17
Maro Brouwer
Eibergen
2:01:56
2:01:55
18
Eelco Rem
Goor
2:03:15
2:02:56
19
Frank Peters
Laren Gld
2:03:35
2:03:28
20
Jeroen Stekelenburg
Laren Gld
2:06:12
2:06:02
21
Hans van Middendorp
Markelo
2:07:10
2:06:51
22
André Welmer
Markelo
2:09:06
2:08:48
23
Perry van der Meer
's-Gravenhage
2:11:36
2:11:15
24
Ron Hospes
Gaanderen
2:15:09
2:15:02
25
Erik Wesselink
Ambt Delden
2:18:08
2:17:54
26
Eric Borghuis
Rijssen
2:23:47
2:23:37
27
Erwin Olde Engberink
Fleringen
2:37:37
2:37:23
28
Gerard Zwiers
Rijssen
2:38:35
2:38:16
M55, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henri Timmerhuis
Almelo
1:45:29
1:45:21
2
Peter Scheeren
Goor
1:46:55
1:46:52
3
Ton Rückert
Venlo
1:49:03
1:48:54
4
Nico van Putten
Diepenheim
1:51:39
1:51:35
5
Bart van Vliet
Oss
1:53:37
1:53:31
6
Arjen Hoogervorst
Hengelo Ov
2:01:22
2:01:05
7
Jan Hollak
Heino
2:04:31
2:04:19
8
Frans Welbergen
Haaksbergen
2:08:56
2:08:31
9
Willem Ketting
Markelo
2:18:05
2:17:55
10
Rob van Oeveren
Markelo
2:18:30
2:18:10
11
Tonny Holleboom
Broekland Ov
2:26:24
2:26:03
12
Theo Huistede
Ambt Delden
2:27:19
2:27:00
13
Arie Fleerkate
Linschoten
2:45:21
2:45:06
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije Blankvoort
Apeldoorn
1:35:34
1:35:33
2
Lisette Oude Geerdink
Den Ham Ov
1:55:03
1:54:59
3
Lieke Beltman
Lochem
1:59:55
1:59:48
4
Eva Juffermans
Enschede
2:11:00
2:10:53
5
Chantal Verkroost
Utrecht
2:16:24
2:16:17
6
Annemarie van den Heuvel
's-Gravenhage
2:19:32
2:19:17
7
Manon Schoolderman-Rohaan
Goor
2:19:43
2:19:36
V35, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hedwig van Bree
Huizen
1:36:02
1:36:00
2
Amanda Slot-Willems
Goor
1:41:41
1:41:37
3
Liesbeth Lust
Utrecht
1:45:20
1:45:18
4
Annelies van der Kolk
Diepenheim
1:52:05
1:52:01
5
Nicole Schothuis
Harbrinkhoek
1:55:45
1:55:37
6
Chantal Papen
Beltrum
1:59:55
1:59:49
7
Josselijn Wentink
Haarlo
2:02:03
2:01:48
8
Esther Hakvoort
Zaandam
2:03:13
2:02:59
9
Esther van Bochove
Zaandam
2:03:13
2:02:59
10
Ilona Emaus
Neede
2:03:20
2:03:05
11
Renate Leunk-Nijland
Markelo
2:04:04
2:03:57
12
Engrid Bron
Marum
2:04:55
2:04:50
13
Anneke Naafs
Goor
2:10:28
2:10:24
14
Amanda Wormgoor
Neede
2:10:38
2:10:23
15
Anouk Tragter
Geesteren Gld
2:12:32
2:12:15
16
Mathilde Schiebergen
Borculo
2:12:44
2:12:27
17
Henriëtte Dijkerman
Diepenheim
2:41:24
2:41:04
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Constance Roos-Okx
Neede
1:52:34
1:52:26
2
Anja van Vliet
Oss
1:53:37
1:53:31
3
Lucienne Kant
Lichtenvoorde
1:57:13
1:57:06
4
Anneke Paus
Albergen
2:02:04
2:01:59
5
Charlotte Prinsen-Avenari
Holten
2:02:49
2:02:40
6
Anne Molenberg-Voortman
Finsterwolde
2:02:59
2:02:44
7
Wendelien van Daal
Amersfoort
2:04:43
2:04:35
8
Annemarie Kelder
Goor
2:09:13
2:09:04
9
Esther Toornstra
Goor
2:09:13
2:09:04
10
Willeke Ligtenberg
Rijssen
2:13:50
2:13:40
11
Altine Bolte
Holten
2:14:57
2:14:56
12
Janine Borghuis
Rijssen
2:15:39
2:15:29
13
Monique Grievink
Goor
2:18:04
2:17:55
14
Liesbeth Freriksen
Diepenheim
2:19:45
2:19:39
15
Liane Bannink
Geesteren Gld
2:21:18
2:20:57
16
Ina Nijhof
Laren Gld
2:22:02
2:21:51
17
Silvia Nolten
Ootmarsum
2:37:37
2:37:23
18
Ilse Nol
Goor
2:39:32
2:39:12
19
Willemien Katier
Ambt Delden
2:44:20
2:44:08
20
Yolanda Lubbers
Bornerbroek
2:50:20
2:50:08
MAN, TEAMS/HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
The Running Academy NL team 1
Arnold,Richard,Harald
1:14:14
1:14:14
2
Fitness Occasions Step1
Glenn,Jessie,Pim
1:17:00
1:17:00
3
Team AV Goor
Robert,Michel,Bernd
1:22:00
1:21:59
4
The Running Academy NL team 2
Marcel,Joop,Stefan
1:25:03
1:25:02
5
Beltrum Running Team
Roel,Mark,Daan
1:39:57
1:39:43
6
Team Appie
Bas,Wilfried,Jan
1:39:59
1:39:59
7
Hardgoan nie Noaln
Jan,Lukas,Wilco
1:42:08
1:42:04
8
Keetje Tippel
Nico,Leon,Mathijs
1:45:22
1:45:16
9
Hakke-Moskeize-Flowers
Arne,Hans,Tonnie
1:58:36
1:58:32
10
Gelster
Gerard,Silvio,Willy
2:00:10
1:59:50
11
Lop wa Los
Gerdinand,Rudger,Martijn
2:00:53
2:00:33
12
Music Runners
Andre,Harry,Mick
2:02:52
2:02:34
13
Laveon 50
Rene,Brian,Rene
2:03:38
2:03:20
14
Meutstege
Wilco,Erik,Henk
2:05:20
2:05:08
15
OLC93 Toppers
Ben,Rene,Ben
2:17:43
2:17:30
16
DieGel
Gerko,Hans,Jeroen
2:18:19
2:18:02
GMNGD, TEAMS/HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Oldenzaalers
Ruud,Dione,Bob
1:19:11
1:19:10
2
Loopgroep Hengevelde team 1
Theo,Paul,Ellen
1:33:34
1:33:34
3
Oplaatjes
Milou,Arne,Britt
1:36:05
1:36:05
4
NKI Boys
Gerard,Sander,Benno
1:45:02
1:44:47
5
Marieke & De Klaplopers
Niels,Remko,Marieke
1:47:05
1:47:00
6
De Puffers
Ryan,Anne,Nick
1:50:36
1:50:33
7
Loopgroep Hengevelde team 3
Rene,Jurgen,Chantal
1:50:39
1:50:29
8
Toppers uit Gelselaar
Jeanet,Wim,Loes
1:53:46
1:53:38
9
Loopgroep Hengevelde team 8
Andre,Jos,Sharon
1:54:22
1:54:22
10
Loopgroep Hengevelde team 2
Marcel,Linda,Helen
1:54:51
1:54:40
11
Wolthuis
Joren,Wilco,Isabel
1:57:44
1:57:32
12
Jannink en Hofste
Hannah,Robin,Simone
1:58:49
1:58:37
13
Loopgroep Hengevelde team 9
Anouk,Wilco,Marieke
1:59:05
1:58:54
14
De Dippers
Yentl,Joris,Lonne
2:00:55
2:00:46
15
Funteam
Theo,Meriam,John
2:01:30
2:01:30
16
Loopgroep Hengevelde team 11
Judith,Herbert,Marian
2:01:30
2:01:19
17
Loopgroep Hengevelde team 6
Denise,Jurgen,Jeanet
2:01:30
2:01:19
18
Loopgroep Hengevelde team 7
Gerdie,Henk,Sandra
2:01:53
2:01:42
19
Doe nog maar een Rondje
Patrick,Wendy,Rianne
2:02:29
2:02:11
20
Kettinglopers 1
Jorien,Miloe,Hans
2:03:48
2:03:38
21
Tri-HeMaGo
Brian,Joyce,Remco
2:03:50
2:03:37
22
Loopgroep Hengevelde team 4
Laura,Maurice,Eva
2:03:57
2:03:46
23
Family T(h)Ree
Herve,Christine,Ben
2:04:19
2:04:10
24
Loopgroep Hengevelde team 5
Marieke,Inge,Rick
2:04:23
2:04:11
25
Jedes Haus steht im Feld
Juliette,Sylvia,Willy
2:04:34
2:04:15
26
Fysiotherapie Diepenheim
Miranda,Ellen,Erik
2:04:46
2:04:34
27
Stuiterkampjes +1
Elise,Hugo,Joep
2:06:57
2:06:36
28
Snorrewind3
Johanna,Willeke,Marielle
2:07:38
2:07:23
29
Frans&MM
Marieke,Frans,Miranda
2:08:58
2:08:44
30
Team Bittergarnituur
RobertJan,Monique,Susanne
2:09:15
2:09:11
31
Snorrewind2
Eef,Dienke,Dianne
2:09:32
2:09:16
32
Snorrewind1
Jeroen,Erna,Annemie
2:09:32
2:09:16
33
NKI Nijlandjes
Han,Hellen,Christel
2:09:39
2:09:23
34
Haas
Mariska,Rainier,Hennie
2:09:52
2:09:39
35
Harmonie Diepenheim
Ella,Madee,Sophie
2:11:12
2:11:08
36
GoVitgirls
Annatbeth,Nicolette,Marije
2:13:34
2:13:24
37
Robbie-Dianne-Janneke
Robbie,Silke,Janneke
2:14:38
2:14:20
38
Snorrewind4
GerritJan,Herbert,Jan
2:21:39
2:21:22
VROUW, TEAMS/DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
The Running Academy NL team 3
Ineke,Diana,Karin
1:45:12
1:45:08
2
Girl Power
Merel,Laura,Mariska
1:48:27
1:48:23
3
De sprintende Olstars
Marie-Claire,Sarah,Nienke
1:56:41
1:56:24
4
Alfrink A
Dilana,Areke,Annemiek
2:02:56
2:02:40
5
Hoksebargse Dames
Sanne,Ellen,Nienke
2:03:00
2:02:55
6
Loopgroep Hengevelde team 10
Anita,Lieke,Karin
2:03:09
2:02:58
7
De fanatieke Vogels
Anoek,Korien,Patricia
2:04:07
2:03:53
8
Henig an en rap n Betje
Marloes,Annemarie,Janneke
2:05:03
2:04:49
9
Jmb3
Jorieke,Merle,Brenda
2:08:04
2:07:51
10
Alfrink B
Stephanie,Petra,Pierrette
2:08:26
2:08:10
11
NKI Ladies
Ans,Diana,Claudia
2:09:04
2:08:48
12
Lp12
Willemijn,Bente,Josse
2:11:50
2:11:36
13
De Jonkvrouwen
Anne,Janieke,Stella
2:16:57
2:16:39
14
Biet ze in de Rugge
Susanne,Eline,Bianca
2:19:35
2:19:21
15
Deurdondern
Lieke,Marieke,Manon
2:20:36
2:20:22
16
EV Fysiotherapie
Janny,Nienke,Steffanie
2:20:59
2:20:41
17
Kiecon
Ellen,Loes,Cathrien
2:28:44
2:28:33
18
We probe-run T
Jeanine,Alinda,Ramona
2:43:00
2:42:41
19
Bokito
Simone,Miranda,Yeanine
2:46:21
2:46:04
DUO, TEAMS/DUO'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dj Bs
Joris,Deborah,Joris
1:25:48
1:25:46
2
Truschel & De Brink
Kjeld,Marcello,Kjeld
1:32:55
1:32:52
3
De Berentschotjes
Michiel,Richard,Michiel
1:36:43
1:36:42
4
Verhoeven
Mattie,Erna,Mattie
1:43:04
1:42:59
5
Team Bas
Evelien,Evelien,Bas
1:45:44
1:45:42
6
Huppel Team
Gerben,Laura,Laura
1:47:22
1:47:22
7
Old Deepsen
Emiel,Mark,Emiel
1:48:22
1:48:18
8
Loopgroep Hengevelde team 12
Wilfried,Wilfried,Anouk
1:52:30
1:52:25
9
De Hardloopmaatjes
Helma,Liesbeth,Liesbeth
2:00:49
2:00:40
10
Team Jorritsma
Cas,Rene,Rene
2:01:51
2:01:38
11
De rennende Zussen
Sefanja,Mirjam,Sefanja
2:14:18
2:14:00
12
Kasteeldames
Karen,Liesbeth,Karen
2:20:24
2:20:09
13
Marleen en Regina
Marleen,Regina,Regina
2:21:28
2:21:10
TEAM, TEAMS/BEDRIJVEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gemeente Hof van Twente 1
Michiel,Koen,Clemens
1:35:21
1:35:18
2
Inreda
Rob,Stijn,Olaf
1:47:28
1:47:16
3
Hof van Twente 2
Rianne,Wim,Hans
1:58:53
1:58:48
4
Bijlsma Mondzorg
Mario,Larna,Thea
2:19:50
2:19:42
7 KM, NIJENH/WATERMLN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arnold Klieverik
The Running Academy NL team 1
23:47
2
Ruud Schuurink
Oldenzaalers
24:20
3
Izak Hanse
Enschede
24:55
4
Glenn ten Berge
Fitness Occasions /Step1
26:09
5
Marcel Klamer
The Running Academy NL team 2
26:35
6
Joris Hanse
DJ BS
26:53
7
Robert Schreurs
Team AV Goor
26:54
8
Christiaan van Meurs
Nijverdal
27:08
9
Antoine van Brummelen
Eibergen
27:58
10
Michiel Berentschot
De Berentschotjes
28:04
11
Kjeld Truschel
Truschel & De Brink
28:52
12
Wim Peters
Amersfoort
29:23
13
Theo Wegdam
Loopgroep Hengevelde team 1
29:38
14
Hedwig van Bree
Huizen
29:48
15
Arjan van de Haar
Diepenheim
29:55
16
Dennis van Velp
Apeldoorn
30:06
17
Marije Blankvoort
Apeldoorn
30:08
18
Barrie van Heek
Wierden
30:16
19
Gerben
Huppel team
30:21
20
Mattie Verhoeven
Verhoeven
30:30
21
Abel Hanse
Diepenheim
30:30
22
Michiel Kamst
Gemeente Hof van Twente 1
30:46
23
Milou Oplaat
Oplaatjes
30:49
24
Rolf Schootman
Neede
30:59
25
Marcel Romkes
Holten
31:17
26
Joop Buter
Diepenheim
31:19
27
Amanda Slot-Willems
Goor
31:46
28
Remy van der Beek
Enschede
31:50
29
Andre Leunk
Markelo
32:04
30
Tom Lammers
Eibergen
32:10
31
Bas Weernink
Team Appie
32:14
32
Jeroen Lensen
Harbrinkhoek
32:33
33
Evelien Reef
Team Bas
32:34
34
Heinz Kulpe
Almelo
32:37
35
Merel Kappert
Girl Power
32:38
36
Mario Raterink
Lochem
32:46
37
Jeffrey van As
Utrecht
32:52
38
Peter Scheeren
Goor
32:52
39
Ryan Bergmans
De Puffers
32:56
40
Danny Oude Geerdink
Vroomshoop
33:00
41
Jorn Beltman
Lochem
33:10
42
Jeroen van Wieringen
Lent
33:12
43
Joren
Wolthuis
33:13
44
Koen Reef
Enschede
33:13
45
Liesbeth Lust
Utrecht
33:20
46
Andre Kolner
Loopgroep Hengevelde team 8
33:23
47
Laurens Grashof
Eibergen
33:28
48
Teade Hoekstra
Koudum
33:41
49
Joost Meijers
Goor
33:47
50
Roel Luttikhold
Beltrum Running Team
33:57
51
Stef Breteler
Amsterdam
34:16
52
Henri Timmerhuis
Almelo
34:21
53
Bas Franke
Delden
34:27
54
Ineke Visser
The Running Academy NL team 3
34:35
55
Arne Scholte in t Hoff
Hakke-Moskeize-Flowers
34:41
56
Ugur Yurukel
Deventer
34:59
57
Niels Waanders
Marieke & De Klaplopers
35:02
58
Peter Tetteroo
Goor
35:03
59
Annelies van der Kolk
Diepenheim
35:05
60
Nico van Putten
Diepenheim
35:06
61
Jan Paul Klein Poelhuis
Haaksbergen
35:08
62
Ton Ruckert
Venlo
35:13
63
Jelle Dusseldorp
Amsterdam
35:32
64
Nico Brinkman
Keetje Tippel
35:35
65
Erik Ligtenberg
Rijssen
35:37
66
Idzard Hoekstra
Borne
35:41
67
Rene Eijsink
Loopgroep Hengevelde team 3
35:45
68
Lodewijk Bergmans
Diepenheim
35:54
69
Wilfried Hartgerink
Loopgroep Hengevelde team 12
35:55
70
Helmut Screever
Haaksbergen
35:56
71
Marcel Nijhuis
Loopgroep Hengevelde team 2
35:56
72
Han Tuttel
Almelo
36:00
73
Nicole Schothuis
Harbrinkhoek
36:01
74
Charles Heuitink
Borculo
36:02
75
Denise Jannink
Loopgroep Hengevelde team 6
36:05
76
Constance Roos-Okx
Neede
36:08
77
Lisette Oude Geerdink
Den Ham Ov
36:14
78
Cas Jorritsma
Team Jorritsma
36:21
79
Maro Brouwer
Eibergen
36:26
80
Anneke Paus
Albergen
36:26
81
Lieke Beltman
Lochem
36:27
82
Frank Peters
Laren Gld
36:34
83
Gerard Kanne
NKI Boys
36:36
84
John Verwey
Maarssen
36:40
85
Jorien Brinkers
Kettinglopers 1
36:43
86
Jan
Hardgoan nie noaln
36:51
87
Lucienne Kant
Lichtenvoorde
36:55
88
Sanne ten Elshof
Hoksebargse dames
37:10
89
Patrick Bannink
Doe nog maar een rondje
37:10
90
Emiel Bekke
Old Deepsen
37:14
91
Gerard Kant
Lichtenvoorde
37:31
92
Bart van Vliet
Oss
37:39
93
Anja van Vliet
Oss
37:39
94
Eelco Rem
Goor
37:41
95
Charlotte Prinsen-Avenari
Holten
37:53
96
Chantal Papen
Beltrum
38:01
97
Jan Hollak
Heino
38:06
98
Rene Hekkelman
Laren Gld
38:17
99
Marieke Bake
Loopgroep Hengevelde team 5
38:19
100
Josselijn Wentink
Haarlo
38:29
101
Hans van Middendorp
Markelo
38:33
102
Renate Leunk-Nijland
Markelo
38:37
103
Ilona Emaus
Neede
38:39
104
Helma Nikkels
De hardloopmaatjes
38:44
105
Jan Beltman
Lochem
38:45
106
Amanda Wormgoor
Neede
38:46
107
Caitlin Veltenaar
Wolvega
38:56
108
Jeroen Stekelenburg
Laren Gld
38:58
109
Raymond Huijsmans
Raalte
39:01
110
Anneke Naafs
Goor
39:02
111
Gerko Boonk
DieGel
39:11
112
Erick Baraza Wanjala
Goor
39:20
113
Anne Molenberg-Voortman
Finsterwolde
39:34
114
Eva Juffermans
Enschede
39:36
115
William Sprakel
Rijssen
39:46
116
Mathilde Schiebergen
Borculo
39:48
117
Altine Bolte
Holten
39:48
118
Bart Spanjaard
Neede
39:48
119
Brian Morssinkhof
Tri-HeMaGo
39:52
120
Jeanet Zemmelink
toppers uit gelselaar
39:56
121
Ina Nijhof
Laren Gld
40:02
122
Judith Grefte
Loopgroep Hengevelde team 11
40:05
123
Marloes Thomasson
Henig an..en rap .n betje
40:07
124
Anouk Tragter
Geesteren Gld
40:07
125
Chantal Verkroost
Utrecht
40:07
126
Esther Toornstra
Goor
40:11
127
Annemarie Kelder
Goor
40:12
128
Robert Jan van Scherpenzeel
Team Bittergarnituur
40:13
129
Andre Welmer
Markelo
40:22
130
Rianne Mengerink
Hof van Twente 2
40:24
131
Marie-Claire Ottenhof
de sprintende Olstars
40:25
132
Hannah
Jannink en Hofste
40:29
133
Gerard Hilhorst
Gelster
40:35
134
Esther Hakvoort
Zaandam
40:37
135
Esther van Bochove
Zaandam
40:37
136
Willemijn Tenten
LP12
40:38
137
Engrid Bron
Marum
40:38
138
Willeke Ligtenberg
Rijssen
40:55
139
Juliette Huis in t Veld
Jedes Haus steht im Feld
40:56
140
Bas Voorveld
Rijssen
40:58
141
Rob Koebrugge
Inreda
41:00
142
Jorieke Borggreve
JMB3
41:01
143
Arjen Hoogervorst
Hengelo Ov
41:09
144
Wilco Meutstege
Meutstege
41:10
145
Mariska Ensink
Haas
41:13
146
Wendelien van Daal
Amersfoort
41:14
147
Herve Christiaans
Family T(h)ree
41:18
148
Rene Lammertink
Laveon 50
41:22
149
Yentl Hodenpijl
De Dippers
41:28
150
Sefanja Baake-Orsel
De rennende zussen
41:29
151
Niels van Druten
Winterswijk
41:31
152
Theo Huistede
Ambt Delden
41:31
153
Erik Wesselink
Ambt Delden
41:34
154
Jos Haanepen
Diepenheim
41:37
155
Manon Schoolderman-Rohaan
Goor
41:42
156
Monique Grievink
Goor
41:44
157
Andre Bomers
Music Runners
41:45
158
Willem Ketting
Markelo
41:48
159
Yvonne Veltkamp
Markelo
41:52
160
Ron Hospes
Gaanderen
42:01
161
Frans Welbergen
Haaksbergen
42:12
162
Marleen Kooiker
Marleen en Regina
42:15
163
Han Nijland
NKI Nijlandjes
42:23
164
Ans Kersten
NKI ladies
42:24
165
Gerdinand Piksen
Lop wa los
42:24
166
Stephanie Geldof
Alfrink B
42:35
167
Janine Borghuis
Rijssen
42:36
168
Evelyne Bekke
Goor
42:41
169
Lieke Pasman
Deurdondern
42:43
170
Robbie ten Thije
Robbie-Dianne-Janneke
42:51
171
Perry van der Meer
s-Gravenhage
42:54
172
Laura Foks
Loopgroep Hengevelde team 4
42:58
173
Anoek Burink
De fanatieke vogels
43:00
174
Anita Elkink
Diepenheim
43:03
175
Eric Borghuis
Rijssen
43:05
176
Gerard Zwiers
Rijssen
43:08
177
Martina Snoeijink
Ootmarsum
43:27
178
Mario Regterschot
Bijlsma Mondzorg
43:37
179
Annemarie van den Heuvel
s-Gravenhage
43:37
180
Ella Teunissen
Harmonie Diepenheim
43:39
181
Gerrit Jan Meijer
Snorrewind4
43:42
182
Liane Bannink
Geesteren Gld
44:06
183
Rob van Oeveren
Markelo
44:09
184
Johanna Pongers
Snorrewind3
44:10
185
Dilana ten Hagen
Alfrink A
44:12
186
Lotte Aaftink
Goor
44:18
187
Liesbeth Freriksen
Diepenheim
44:34
188
Tonny Holleboom
Broekland Ov
44:35
189
Annatbeth Hartmann
GoVitgirls
44:50
190
Silvia Nolten
Ootmarsum
44:55
191
Erwin Olde Engberink
Fleringen
44:59
192
Anouk Assink
Loopgroep Hengevelde team 9
45:04
193
Anita Katier
Loopgroep Hengevelde team 10
45:06
194
Miranda Jurjens-Alink
Fysiotherapie Diepenheim
45:15
195
Henriette Dijkerman
Diepenheim
45:18
196
Gerdie Rotink
Loopgroep Hengevelde team 7
45:21
197
Susanne Grave
Biet ze in de rugge
45:34
198
Antoon Koehorst
Oldenzaal
45:36
199
Ilse Nol
Goor
46:26
200
Eef Bakhuis
Snorrewind2
47:08
201
Jeroen Mol
Snorrewind1
47:15
202
Ben Hofland
OLC93 Toppers
47:42
203
Marieke Rorink
Frans&MM
47:42
204
Ellen
KIECON
48:02
205
Elise Ruiterkamp
Stuiterkampjes +1
48:38
206
Arie Fleerkate
Linschoten
48:39
207
Willemien Katier
Ambt Delden
48:58
208
Yolanda Lubbers
Bornerbroek
48:59
209
Karen Wever
Kasteeldames
49:13
210
Anne Blom
De Jonkvrouwen
51:07
211
Simone te Riet
BOKITO
52:19
212
Jeanine Jansen Eupe
We probe-run .t
54:11
213
Janny Lutke Willink
EV Fysiotherapie
56:20
9 KM, WESTERFLIER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessie Muller
Fitness Occasions /Step1
31:39
2
Richard Loendersloot
The Running Academy NL team 1
31:55
3
Michel van der Heide
Team AV Goor
34:25
4
Izak Hanse
Enschede
34:35
5
Joop Vriend
The Running Academy NL team 2
34:52
6
Dione Scheuten
Oldenzaalers
36:03
7
Paul Wegdam
Loopgroep Hengevelde team 1
37:12
8
Christiaan van Meurs
Nijverdal
37:14
9
Deborah Wissink
DJ BS
38:19
10
Koen Klieverik
Gemeente Hof van Twente 1
38:44
11
Lukas
Hardgoan nie noaln
39:54
12
Antoine van Brummelen
Eibergen
40:28
13
Marcello van de Brink
Truschel & De Brink
40:30
14
Dennis van Velp
Apeldoorn
41:10
15
Marije Blankvoort
Apeldoorn
41:10
16
Arne Oplaat
Oplaatjes
41:15
17
Mark Luttikhold
Beltrum Running Team
41:16
18
Wilfried Haverkate
Team Appie
41:24
19
Arjan van de Haar
Diepenheim
41:27
20
Barrie van Heek
Wierden
41:36
21
Hedwig van Bree
Huizen
41:43
22
Stijn van der Sluijs
Inreda
42:09
23
Remy van der Beek
Enschede
42:22
24
Marcel Romkes
Holten
42:28
25
Herbert Schonenborg
Loopgroep Hengevelde team 11
42:32
26
Andre Leunk
Markelo
42:42
27
Abel Hanse
Diepenheim
42:44
28
Heinz Kulpe
Almelo
42:53
29
Jeroen Lensen
Harbrinkhoek
42:57
30
Remko Waanders
Marieke & De Klaplopers
42:58
31
Mark Bonke
Old Deepsen
43:00
32
Koen Reef
Enschede
43:02
33
Wilco Vehof
Loopgroep Hengevelde team 9
43:05
34
Jurgen Eijsink
Loopgroep Hengevelde team 3
43:21
35
Evelien Reef
Team Bas
43:26
36
Amanda Slot-Willems
Goor
43:38
37
Leon Olde Daalhuis
Keetje Tippel
43:41
38
Tom Lammers
Eibergen
43:57
39
Jeroen van Wieringen
Lent
44:25
40
Henk ten Thije
Loopgroep Hengevelde team 7
44:25
41
Sander Mensink
NKI Boys
44:28
42
Sarah Janus
de sprintende Olstars
44:34
43
Joop Buter
Diepenheim
44:34
44
Lieke Scholten
Loopgroep Hengevelde team 10
44:34
45
Diana Luyrink
The Running Academy NL team 3
44:49
46
Wim Nummerdor
toppers uit gelselaar
44:50
47
Henri Timmerhuis
Almelo
44:52
48
Ugur Yurukel
Deventer
44:57
49
Stef Breteler
Amsterdam
45:00
50
Bas Franke
Delden
45:08
51
Teade Hoekstra
Koudum
45:17
52
Mario Raterink
Lochem
45:23
53
Liesbeth Lust
Utrecht
45:40
54
Peter Scheeren
Goor
45:47
55
Joost Meijers
Goor
45:54
56
Idzard Hoekstra
Borne
46:10
57
Harry Leeftink
Music Runners
46:14
58
Laurens Grashof
Eibergen
46:14
59
Jurgen Bosch
Loopgroep Hengevelde team 6
46:33
60
Laura
Huppel team
46:34
61
Richard Berentschot
De Berentschotjes
46:46
62
Erik Ligtenberg
Rijssen
47:00
63
Ton Ruckert
Venlo
47:01
64
Jorn Beltman
Lochem
47:03
65
Danny Oude Geerdink
Vroomshoop
47:06
66
Rolf Schootman
Neede
47:10
67
Linda Klein Snakenborg
Loopgroep Hengevelde team 2
47:24
68
Jos Groothuis
Loopgroep Hengevelde team 8
47:31
69
Jan Paul Klein Poelhuis
Haaksbergen
47:36
70
Nico van Putten
Diepenheim
47:55
71
Annelies van der Kolk
Diepenheim
47:56
72
Wendy Boonk-Timmerhuis
Doe nog maar een rondje
48:03
73
Lodewijk Bergmans
Diepenheim
48:08
74
Constance Roos-Okx
Neede
48:31
75
Bart van Vliet
Oss
48:41
76
Anja van Vliet
Oss
48:41
77
Yvonne Veltkamp
Markelo
48:54
78
Lisette Oude Geerdink
Den Ham Ov
48:56
79
Rudger Kelder
Lop wa los
49:21
80
Rene Hekkelman
Laren Gld
49:28
81
Han Tuttel
Almelo
49:39
82
Nicole Schothuis
Harbrinkhoek
49:40
83
Robin
Jannink en Hofste
49:43
84
Helmut Screever
Haaksbergen
49:48
85
Willeke Krouwel
Snorrewind3
50:02
86
Joris Regterschot
De Dippers
50:04
87
Erna Verhoeven
Verhoeven
50:11
88
Lucienne Kant
Lichtenvoorde
50:15
89
Hugo Ruiterkamp
Stuiterkampjes +1
50:23
90
Erna Bronsvoort
Snorrewind1
50:25
91
Wilfried Hartgerink
Loopgroep Hengevelde team 12
50:26
92
Brian te Veldhuis
Laveon 50
50:28
93
Raymond Huijsmans
Raalte
50:30
94
Arjen Hoogervorst
Hengelo Ov
50:40
95
Dienke Bakhuis
Snorrewind2
50:48
96
Merle Schwering
JMB3
50:55
97
Josselijn Wentink
Haarlo
51:16
98
Wilco
Wolthuis
51:16
99
Sylvia Huis in t Veld
Jedes Haus steht im Feld
51:20
100
Erik Meutstege
Meutstege
51:20
101
Niels van Druten
Winterswijk
51:24
102
Wim Welberg
Hof van Twente 2
51:32
103
Peter Tetteroo
Goor
51:42
104
Chantal Papen
Beltrum
51:45
105
Eelco Rem
Goor
51:45
106
Anne Kuipers
De Puffers
51:45
107
Korien Burink
De fanatieke vogels
51:50
108
Jeroen Stekelenburg
Laren Gld
52:06
109
Jelle Dusseldorp
Amsterdam
52:12
110
Charles Heuitink
Borculo
52:15
111
Janieke Haanepen
De Jonkvrouwen
52:16
112
Areke Hassink
Alfrink A
52:22
113
Esther Hakvoort
Zaandam
52:23
114
Esther van Bochove
Zaandam
52:23
115
Anne Molenberg-Voortman
Finsterwolde
52:26
116
Liesbeth Bergsma
Kasteeldames
52:29
117
Jan Hollak
Heino
52:45
118
Renate Leunk-Nijland
Markelo
52:47
119
Maurice Arnoldy
Loopgroep Hengevelde team 4
52:47
120
Rene Jorritsma
Team Jorritsma
52:49
121
Charlotte Prinsen-Avenari
Holten
52:51
122
Silvio Pleijte
Gelster
52:53
123
Ilona Emaus
Neede
52:55
124
Wendelien van Daal
Amersfoort
52:56
125
Ellen Aarninkhof
Fysiotherapie Diepenheim
53:02
126
Hans van Middendorp
Markelo
53:03
127
Maro Brouwer
Eibergen
53:09
128
Eline Schilderink
Biet ze in de rugge
53:10
129
Anneke Paus
Albergen
53:27
130
John Verwey
Maarssen
53:30
131
Christine Lohuis
Family T(h)ree
53:31
132
Engrid Bron
Marum
53:39
133
Frans Wilbers
Frans&MM
53:46
134
Frank Peters
Laren Gld
53:47
135
Lieke Beltman
Lochem
53:54
136
Nienke Derks
EV Fysiotherapie
54:03
137
Andre Welmer
Markelo
54:04
138
Rainier Ensink
Haas
54:08
139
Nicolette Smits
GoVitgirls
54:18
140
Miloe Oltwater
Kettinglopers 1
54:30
141
Ellen van Hooff
Hoksebargse dames
54:34
142
Gerard Kant
Lichtenvoorde
54:42
143
Petra ter Huurne
Alfrink B
54:51
144
Frans Welbergen
Haaksbergen
55:00
145
Martina Snoeijink
Ootmarsum
55:03
146
Hans Roessink
Hakke-Moskeize-Flowers
55:08
147
Liesbeth Braunius
De hardloopmaatjes
55:16
148
Annemarie Kelder
Goor
55:29
149
Esther Toornstra
Goor
55:29
150
Monique Wijma
Team Bittergarnituur
55:30
151
Meriam Burggraaf
funteam
55:31
152
Annemarie Vrielink
Henig an..en rap .n betje
55:32
153
Joyce Faber
Tri-HeMaGo
55:39
154
Anneke Naafs
Goor
55:43
155
Jos Haanepen
Diepenheim
55:58
156
Anouk Tragter
Geesteren Gld
56:12
157
Willeke Ligtenberg
Rijssen
56:16
158
Perry van der Meer
s-Gravenhage
56:23
159
Amanda Wormgoor
Neede
56:38
160
Bente Bouwmeester
LP12
56:59
161
Rene Broekhuis
OLC93 Toppers
57:07
162
Ron Hospes
Gaanderen
57:22
163
Janine Borghuis
Rijssen
57:30
164
William Sprakel
Rijssen
57:41
165
Chantal Verkroost
Utrecht
57:42
166
Diana ter Braak
NKI ladies
57:48
167
Madee Schreurs
Harmonie Diepenheim
57:49
168
Hellen NIJland
NKI Nijlandjes
57:56
169
Mathilde Schiebergen
Borculo
57:59
170
Bart Spanjaard
Neede
57:59
171
Inge Tuinte
Loopgroep Hengevelde team 5
58:16
172
Rob van Oeveren
Markelo
58:17
173
Altine Bolte
Holten
58:23
174
Hans Ordelman
DieGel
58:26
175
Silke Leeferink
Robbie-Dianne-Janneke
58:40
176
Manon Schoolderman-Rohaan
Goor
59:00
177
Anita Elkink
Diepenheim
59:25
178
Liesbeth Freriksen
Diepenheim
59:28
179
Caitlin Veltenaar
Wolvega
59:45
180
Erik Wesselink
Ambt Delden
59:46
181
Willem Ketting
Markelo
59:47
182
Annemarie van den Heuvel
s-Gravenhage
59:48
183
Marieke Runneboom
Deurdondern
59:52
184
Monique Grievink
Goor
59:53
185
Regina Stokreef
Marleen en Regina
1:00:04
186
Mirjam Orsel
De rennende zussen
1:00:14
187
Eric Borghuis
Rijssen
1:00:25
188
Herbert Hargeerds
Snorrewind4
1:00:28
189
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:01:00
190
Liane Bannink
Geesteren Gld
1:01:24
191
Lotte Aaftink
Goor
1:02:13
192
Ina Nijhof
Laren Gld
1:02:51
193
Theo Huistede
Ambt Delden
1:03:31
194
Larna Bijlsma
Bijlsma Mondzorg
1:03:58
195
Loes
KIECON
1:04:20
196
Erwin Olde Engberink
Fleringen
1:07:06
197
Silvia Nolten
Ootmarsum
1:07:06
198
Arie Fleerkate
Linschoten
1:07:43
199
Alinda Timmer
We probe-run .t
1:09:24
200
Ilse Nol
Goor
1:10:35
201
Henriette Dijkerman
Diepenheim
1:12:05
202
Gerard Zwiers
Rijssen
1:12:34
203
Miranda Krommendijk
BOKITO
1:13:21
204
Yolanda Lubbers
Bornerbroek
1:15:50
205
Willemien Katier
Ambt Delden
1:15:52
5 KM, REGGELOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harald Huijssoon
The Running Academy NL team 1
17:47
2
Bob Gosemeijer
Oldenzaalers
18:00
3
Pim ten Brinke
Fitness Occasions /Step1
18:34
4
Joris Hanse
DJ BS
19:46
5
Izak Hanse
Enschede
19:52
6
Bernd Waanders
Team AV Goor
19:57
7
Christiaan van Meurs
Nijverdal
20:46
8
Michiel Berentschot
De Berentschotjes
20:55
9
Mattie Verhoeven
Verhoeven
21:16
10
Kjeld Truschel
Truschel & De Brink
22:41
11
Stefan Loman
The Running Academy NL team 2
22:48
12
Benno Hummelink
NKI Boys
22:50
13
Koen Reef
Enschede
22:54
14
Dennis van Velp
Apeldoorn
23:07
15
Britt Oplaat
Oplaatjes
23:08
16
Bas Franke
Delden
23:09
17
Olaf van Straaten
Inreda
23:10
18
Marije Blankvoort
Apeldoorn
23:21
19
Hedwig van Bree
Huizen
23:33
20
Daan Boekelder
Beltrum Running Team
23:34
21
Wim Peters
Amersfoort
23:46
22
Andre Leunk
Markelo
23:52
23
Barrie van Heek
Wierden
24:04
24
Antoine van Brummelen
Eibergen
24:13
25
Heinz Kulpe
Almelo
24:18
26
Jeroen Lensen
Harbrinkhoek
24:19
27
Remy van der Beek
Enschede
24:28
28
Wilco
Hardgoan nie noaln
24:32
29
Karin Klamer
The Running Academy NL team 3
24:47
30
Nick Bergmans
De Puffers
24:49
31
Clemens Volker
Gemeente Hof van Twente 1
24:56
32
Annemiek
Alfrink A
24:57
33
Anouk Wentink
Loopgroep Hengevelde team 12
25:06
34
Henri Timmerhuis
Almelo
25:06
35
Abel Hanse
Diepenheim
25:08
36
Mathijs Boezewinkel
Keetje Tippel
25:11
37
Willy Wanink
Gelster
25:15
38
Amanda Slot-Willems
Goor
25:18
39
Erik Steenbergen
Fysiotherapie Diepenheim
25:19
40
Liesbeth Lust
Utrecht
25:19
41
Liesbeth Braunius
De hardloopmaatjes
25:25
42
Jan Haafkes
Team Appie
25:26
43
Ton Ruckert
Venlo
25:36
44
Ugur Yurukel
Deventer
25:37
45
Teade Hoekstra
Koudum
25:38
46
Hans Tadema
Hof van Twente 2
25:50
47
Ellen Gering
Loopgroep Hengevelde team 1
25:57
48
Lodewijk Bergmans
Diepenheim
25:57
49
Miranda Lansink-Oude Blen
Frans&MM
25:58
50
Jeroen van Wieringen
Lent
25:59
51
Anja van Vliet
Oss
26:04
52
Bart van Vliet
Oss
26:05
53
Stef Breteler
Amsterdam
26:08
54
Mario Raterink
Lochem
26:10
55
Marcel Romkes
Holten
26:11
56
Joost Meijers
Goor
26:18
57
Rick Wegdam
Loopgroep Hengevelde team 5
26:29
58
Joep van der Hout
Stuiterkampjes +1
26:34
59
Joop Buter
Diepenheim
26:39
60
Erik Ligtenberg
Rijssen
26:42
61
Constance Roos-Okx
Neede
26:46
62
Jorn Beltman
Lochem
26:49
63
Eva Arnoldy
Loopgroep Hengevelde team 4
26:51
64
Remco Geerdink
Tri-HeMaGo
26:54
65
Danny Oude Geerdink
Vroomshoop
27:03
66
Arjan van de Haar
Diepenheim
27:05
67
Rolf Schootman
Neede
27:10
68
Peter Scheeren
Goor
27:11
69
Emiel Bekke
Old Deepsen
27:14
70
Claudia Rusink
NKI ladies
27:27
71
Nico van Putten
Diepenheim
27:29
72
Tonnie Bloemen
Hakke-Moskeize-Flowers
27:31
73
Tom Lammers
Eibergen
27:45
74
Martijn Kelder
Lop wa los
27:48
75
Christel Nijland
NKI Nijlandjes
27:48
76
Loes Hogenbirk
toppers uit gelselaar
27:53
77
Annelies van der Kolk
Diepenheim
27:54
78
Idzard Hoekstra
Borne
27:56
79
Patricia Hesselink
De fanatieke vogels
27:56
80
Janneke Roessink
Henig an..en rap .n betje
28:03
81
Raymond Huijsmans
Raalte
28:04
82
Arjen Hoogervorst
Hengelo Ov
28:05
83
Marieke Waanders
Marieke & De Klaplopers
28:09
84
Jan Paul Klein Poelhuis
Haaksbergen
28:12
85
Ben Lohuis
Family T(h)ree
28:16
86
Lonne Regterschot
De Dippers
28:16
87
Lieke Beltman
Lochem
28:17
88
Sophie Barink
Harmonie Diepenheim
28:40
89
Bas Heling
Team Bas
28:40
90
Lisette Oude Geerdink
Den Ham Ov
28:41
91
Lucienne Kant
Lichtenvoorde
28:50
92
Nicole Schothuis
Harbrinkhoek
28:50
93
Esther Hakvoort
Zaandam
28:50
94
Esther van Bochove
Zaandam
28:51
95
Han Tuttel
Almelo
28:51
96
Chantal Papen
Beltrum
28:52
97
Niels van Druten
Winterswijk
28:54
98
Laurens Grashof
Eibergen
28:58
99
Rene Hekkelman
Laren Gld
29:03
100
Wendelien van Daal
Amersfoort
29:10
101
Steffanie Spijkerman
EV Fysiotherapie
29:19
102
Engrid Bron
Marum
29:21
103
Pierrette Kluivers
Alfrink B
29:29
104
Laura
Huppel team
29:30
105
Anne Molenberg-Voortman
Finsterwolde
29:35
106
Janet Koenderink
Loopgroep Hengevelde team 9
29:53
107
Jos Haanepen
Diepenheim
29:54
108
Frans Welbergen
Haaksbergen
30:03
109
Nienke Winkelman
Hoksebargse dames
30:03
110
Dianne Bakker
Snorrewind2
30:11
111
Helmut Screever
Haaksbergen
30:13
112
Peter Tetteroo
Goor
30:20
113
Nienke Koopmans
de sprintende Olstars
30:21
114
Annemie van de Boom
Snorrewind1
30:23
115
Helen Nijhuis
Loopgroep Hengevelde team 2
30:23
116
Ilona Emaus
Neede
30:24
117
Rene Onijs
Laveon 50
30:24
118
Chantal Eijsink
Loopgroep Hengevelde team 3
30:32
119
Willy Huis in t Veld
Jedes Haus steht im Feld
30:44
120
Charlotte Prinsen-Avenari
Holten
30:45
121
Perry van der Meer
s-Gravenhage
30:46
122
Sandra Kruders
Loopgroep Hengevelde team 7
30:52
123
Josselijn Wentink
Haarlo
30:56
124
Thea Harbers
Bijlsma Mondzorg
30:58
125
Jelle Dusseldorp
Amsterdam
30:59
126
Anneke Paus
Albergen
31:00
127
Sefanja Baake-Orsel
De rennende zussen
31:05
128
Maro Brouwer
Eibergen
31:09
129
Hans ten Zende
Kettinglopers 1
31:18
130
Renate Leunk-Nijland
Markelo
31:22
131
Ben Brunnikhuis
OLC93 Toppers
31:25
132
Henk Meutstege
Meutstege
31:26
133
Charles Heuitink
Borculo
31:31
134
Janneke Harmsen
Robbie-Dianne-Janneke
31:42
135
Frank Peters
Laren Gld
31:55
136
Isabel
Wolthuis
31:57
137
Marielle Pongers
Snorrewind3
32:05
138
Annemarie Kelder
Goor
32:10
139
Esther Toornstra
Goor
32:10
140
Susanne Hageman
Team Bittergarnituur
32:12
141
Jan Hollak
Heino
32:15
142
Eelco Rem
Goor
32:16
143
Stella Leuvelink
De Jonkvrouwen
32:19
144
Karin Brummelhuis
Loopgroep Hengevelde team 10
32:25
145
Sharon Bouwman
Loopgroep Hengevelde team 8
32:34
146
Josse Bouwmeester
LP12
32:52
147
Marije Welgraven
GoVitgirls
33:07
148
Andre Welmer
Markelo
33:10
149
Hennie Ligtenbarg
Haas
33:13
150
Mathilde Schiebergen
Borculo
33:26
151
Bart Spanjaard
Neede
33:26
152
Mick Leeftink
Music Runners
33:30
153
Amanda Wormgoor
Neede
33:47
154
Jeroen Stekelenburg
Laren Gld
33:47
155
Hans van Middendorp
Markelo
34:06
156
Liane Bannink
Geesteren Gld
34:08
157
Liesbeth Freriksen
Diepenheim
34:17
158
Ron Hospes
Gaanderen
34:19
159
Rob van Oeveren
Markelo
34:25
160
Anneke Naafs
Goor
34:28
161
Annemarie van den Heuvel
s-Gravenhage
34:31
162
Anouk Tragter
Geesteren Gld
34:42
163
Janine Borghuis
Rijssen
34:48
164
Brenda Snippers
JMB3
34:52
165
Cathrien
KIECON
34:58
166
Willem Ketting
Markelo
34:58
167
Monique Grievink
Goor
35:02
168
Willeke Ligtenberg
Rijssen
35:15
169
Erik Wesselink
Ambt Delden
35:18
170
Altine Bolte
Holten
35:31
171
Jan Vosman
Snorrewind4
35:55
172
Rianne Leunk
Doe nog maar een rondje
35:56
173
Manon Gelen
Deurdondern
36:42
174
William Sprakel
Rijssen
36:54
175
Chantal Verkroost
Utrecht
37:12
176
Karen Wever
Kasteeldames
37:16
177
Ramona Luby
We probe-run .t
37:36
178
Ina Nijhof
Laren Gld
37:41
179
Manon Schoolderman-Rohaan
Goor
37:42
180
Marian Wegdam
Loopgroep Hengevelde team 11
37:45
181
Jeanet Koenderink
Loopgroep Hengevelde team 6
37:47
182
Willemien Katier
Ambt Delden
37:52
183
Eric Borghuis
Rijssen
38:44
184
Yeanine Grooters
BOKITO
38:50
185
Jeroen Koeslag
DieGel
39:06
186
Tonny Holleboom
Broekland Ov
39:07
187
Bianca Ribbers
Biet ze in de rugge
39:25
188
Theo Huistede
Ambt Delden
40:15
189
Ilse Nol
Goor
40:27
190
Gerard Zwiers
Rijssen
41:16
191
Henriette Dijkerman
Diepenheim
42:16
192
Yolanda Lubbers
Bornerbroek
43:51
193
Silvia Nolten
Ootmarsum
43:55
194
Erwin Olde Engberink
Fleringen
43:55
195
Arie Fleerkate
Linschoten
47:12
www.uitslagen.nl
08-04-2019 19:52