Uitslagenlijst 26e Craft Ekiden Zwolle

Zwolle - Zondag 7 april 2019

WMAN, WESTRIJD MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
BB lopers Heren 1
2:32:06
2
AV PEC 1910 1
2:36:09
3
Kon minder
2:37:22
4
El Nosso
2:46:51
5
Benā¬#s atleten
2:50:52
6
BB lopers Heren 2
2:51:53
7
EAC De Sperwers 50+ team
2:55:42
8
Loopgroep AG .85 Mannen
2:56:55
9
AV PEC Mannen
2:57:35
10
Jong geleerd(G)oud gedaan
3:05:10
11
(G)oud & nieuw AV PEC 1
3:06:02
12
AV PEC mix
3:06:37
13
AV PEC1910
3:09:25
14
Pallas Green Team 2
3:11:00
15
Loopgroep zondag
3:22:42
WVRW, WEDSTRIJD VRW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
BB lopers Dames
2:56:53
2
NSAV .t Haasje
3:03:41
3
avPEC1910 Dames
3:09:10
4
Pallas Green Team 1
3:24:18
5
Loopgroep AG .85 Vrouwen
3:33:01
BUSS, BUSINESS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isala Runners
2:41:37
2
Team Keihard Travers
3:13:23
3
Windesheim G&W 1
3:20:01
4
De Nieuwe Zaak 2
3:26:38
5
Versnellers 1
3:27:32
6
van der horst & starke
3:27:49
7
Enexis
3:33:38
8
De Nieuwe Zaak 1
3:33:45
9
KPZ runners
3:36:11
10
V&S Accountancy
3:36:26
11
Thorbecke SG
3:36:30
12
Wehkamp
3:38:20
13
TopZorg Heino - Lā¬#veld
3:39:54
14
GHC De Trommel
3:41:40
15
Win Leven Lang Leren 2
3:43:30
16
ZeS op Maat 1
3:44:57
17
Bonen
3:45:30
18
Trias1 Pleegzorg
3:45:43
19
NS Railrunners Team 2
3:49:22
20
GHC De Trommel 1
3:49:59
21
NS Railrunners Team 1
3:50:36
22
XLPRO SPORTCLUB
3:51:35
23
Eerstelijn Heino - Lā¬#veld
3:51:49
24
HBO-ICT
3:53:10
25
Hornbach
3:56:55
26
Trias team 5 Gouden Kans
3:58:17
27
Sportieve Techneuten
3:59:15
28
ZeS op Maat 2
3:59:24
29
Team Best knap Travers
4:00:03
30
Trias 3 IBW
4:01:37
31
Versnellers 2
4:01:48
32
Win Leven Lang Leren 1
4:03:53
33
ReZet
4:04:17
34
trias 2 Regge Omgang
4:08:18
35
Isala Rent-2
4:08:29
36
Windesheim G&W 2
4:09:10
37
Fire Nurses
4:09:14
38
Spek
4:11:38
39
Trias team 4 Kanjers
4:13:26
40
Craft Zwolle
4:14:26
41
Isala Rent-1
4:20:16
RECR, RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Van der Capellen 1
2:44:37
2
AutoService Brakke
3:00:01
3
Groep 1
3:02:43
4
Warmlopers
3:11:14
5
BB lopers Mix
3:14:37
6
Heinoken Overkamp United
3:16:48
7
Schaatsvereniging Zwolle
3:17:09
8
Dino Running Team
3:17:19
9
(G)oud&Nieuw AV PEC2
3:19:21
10
Mensinghe Dudes
3:24:06
11
Ja Ja Ga!
3:25:19
12
Van der Capellen 2
3:26:05
13
AZC Dronten
3:28:36
14
Antilopen
3:34:06
15
DHL express
3:34:24
16
BEWEEGSAAM 2
3:34:53
17
VV Berkum en aanhang
3:34:56
18
BEWEEGSAAM 1
3:39:28
19
Piet.s Possy
3:40:24
20
De Sportspieren van 89
3:41:19
21
Problemen
3:43:00
22
Zwolse kinderartsen
3:43:04
23
Van der Capellen 7
3:46:37
24
Vogellanden
3:48:00
25
Door met Dora
3:48:28
26
Van Riele & Ko
3:48:37
27
De Hofnarren
3:48:45
28
Van der Capellen 8
3:49:48
29
Op karakter en Jorin
3:50:09
30
BH en de kids
3:50:31
31
Van der Capellen 4
3:52:09
32
Are we there yet?
3:53:03
33
Simply the Best
3:53:33
34
Veluwe chickies
3:54:16
35
Mom In Balance 1
3:54:31
36
Loopgroep AG .85 Gemengd
3:55:47
37
Van der Capellen 3
3:56:01
38
HAC.63 team 2
3:56:06
39
Van der Capellen 6
3:56:18
40
Les Limousines des Jambes
3:56:24
41
Rooibos 1
3:56:54
42
VrijdagOchtendRunners
3:58:02
43
Rooibos 2
3:58:03
44
Isala MPU
3:59:04
45
Mom in Balance 2
4:02:35
46
CSV4-3
4:03:32
47
Mensinghe mix
4:05:09
48
Van der Capellen 5
4:05:13
49
CSV4-2
4:08:05
50
Mensinghe chickies
4:10:14
51
Roger.s Runners
4:12:56
52
HAC.63 team 1
4:14:35
53
CSV4-1
4:16:04
54
Team Waipia
4:17:37
55
Hart voor Zwolle
4:19:54
56
Hartlopers
4:24:40
5K, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Jong
AV PEC 1910 1
17:00
2
Bas Boekema
BB lopers Heren 1
17:04
3
Thomas Reining
AV PEC 1910 1
18:01
4
Niels van Hoorn
BB lopers Heren 1
18:04
5
Stef Alkema
Van der Capellen 1
18:10
6
Wouter
Kon minder
18:11
7
Jesse Nijmeijer
AV PEC 1910 1
18:22
8
Maurits Bloem
BB lopers Heren 1
18:26
9
Christian Wensink
Isala Runners
18:40
10
Daan Veenhuizen
Benā¬#s atleten
19:11
11
Wim van der Vinne
Isala Runners
19:11
12
David Prins
Benā¬#s atleten
19:16
13
Wynand Fokkert
BB lopers Heren 2
19:21
14
Elsa
AZC Dronten
19:24
15
Frank
Kon minder
19:26
16
Thijs
Kon minder
19:27
17
Quinten Meerveld
Schaatsvereniging Zwolle
19:42
18
Koen Luppes
El Nosso
19:42
19
Albert Koller
El Nosso
19:46
20
Ernst Hulsman
AV PEC Mannen
19:47
21
Giel Meijer
AV PEC1910
19:48
22
Danique Bosgoed
Van der Capellen 1
19:54
23
Carlo Ebbens
Piet.s Possy
19:59
24
Michel Huzen
Loopgroep AG .85 Mannen
19:59
25
Geke Kloosterziek
NSAV .t Haasje
20:01
26
Eric Kloosterziel
AV PEC Mannen
20:09
27
Jelmer Meijerink
Van der Capellen 1
20:11
28
Bob Tjaarda
Mensinghe Dudes
20:20
29
Martin Houkes
EAC De Sperwers 50+ team
20:21
30
Duncan Mulder
AV PEC1910
20:33
31
Martijn Haring
Isala Runners
20:33
32
Marnix Breedveld
Pallas Green Team 2
20:33
33
Jarno Lier
AutoService Brakke
20:36
34
Jvar
Eerstelijn Heino - Lā¬#veld
20:36
35
Julien Jansen
(G)oud & nieuw AV PEC 1
20:46
36
Bart Trip
EAC De Sperwers 50+ team
20:47
37
Eddy
Bonen
20:54
38
Joanne Lehr
avPEC1910 Dames
20:55
39
Leon Flipsen
Thorbecke SG
21:00
40
Henk Hartman
EAC De Sperwers 50+ team
21:09
41
Iwan Brink
Warmlopers
21:10
42
Olivier van Benthem
(G)oud & nieuw AV PEC 1
21:10
43
Daan Bouwknegt
El Nosso
21:16
44
Thijs ter Maat
Jong geleerd(G)oud gedaan
21:21
45
Margo Heurman
NSAV .t Haasje
21:22
46
Sander
Enexis
21:24
47
Britt
AZC Dronten
21:26
48
Jonne Heeringa
(G)oud&Nieuw AV PEC2
21:30
49
Lukas Smit
Jong geleerd(G)oud gedaan
21:32
50
Hannah Geerlings
VV Berkum en aanhang
21:42
51
Jelmer van Vilsteren
Schaatsvereniging Zwolle
21:48
52
Thomas Bartelds
Team Keihard Travers
21:51
53
Mark Hersevoort
BB lopers Heren 2
21:52
54
Jos Naber
Pallas Green Team 2
21:53
55
Klaas Compagner
Loopgroep AG .85 Mannen
21:55
56
Julia Eisen
avPEC1910 Dames
21:59
57
Joep Leenman
Team Keihard Travers
21:59
58
Joris Nak
Wehkamp
22:05
59
Bart Witteveen
Antilopen
22:07
60
Emiel de Groot
Schaatsvereniging Zwolle
22:08
61
Boyd Steur
Jong geleerd(G)oud gedaan
22:10
62
Theo Wieringa
Groep 1
22:11
63
Sela Bekker
BB lopers Dames
22:12
64
BEWEEG 1
BEWEEGSAAM 1
22:18
65
SAAM 1
BEWEEGSAAM 2
22:18
66
Ronnie Krul
BB lopers Heren 2
22:21
67
Jeroen Wever
AV PEC Mannen
22:22
68
Sverre Oosterhaar
Benā¬#s atleten
22:24
69
Juda Vecht
BB lopers Mix
22:25
70
Corina Wierbos
Loopgroep AG .85 Vrouwen
22:26
71
Evelien Kooy
Pallas Green Team 1
22:26
72
Willem te Vogt
V&S Accountancy
22:32
73
Suzan Ruitenberg
AV PEC1910
22:32
74
Nardie Mulder
BB lopers Dames
22:32
75
Tristan de Haan
(G)oud & nieuw AV PEC 1
22:34
76
John van .t Verlaat
Loopgroep zondag
22:36
77
Sara Meijer
avPEC1910 Dames
22:38
78
Nicklas Brakke
AutoService Brakke
22:40
79
Bart Oranje
AV PEC mix
22:45
80
Olaf Souren
(G)oud&Nieuw AV PEC2
22:46
81
Martijn van der Linde
Groep 1
22:48
82
Willemijn van Gelderen
Windesheim G&W 1
22:48
83
Martijn Menken
Pallas Green Team 2
22:49
84
Derrick de Weert
AutoService Brakke
22:52
85
Albert de Boer
Loopgroep AG .85 Mannen
22:56
86
Amyke Veurink
Win Leven Lang Leren 2
23:00
87
Fllor Zwietering
Pallas Green Team 1
23:07
88
Frederieke Voswijk
Warmlopers
23:10
89
Otto Broertjes
Dino Running Team
23:21
90
Krista van Os
BB lopers Dames
23:22
91
Harald de Vries
Windesheim G&W 1
23:26
92
Gerben Bekedam
Heinoken Overkamp United
23:29
93
Peter Dinkelman
Problemen
23:33
94
Cora Kloosterziel
AV PEC mix
23:36
95
Janneke Brakke
Loopgroep AG .85 Vrouwen
23:37
96
Karin van der Goot
Pallas Green Team 1
23:40
97
Bert van de Oever
Antilopen
23:41
98
Ester
van der horst & starke
23:43
99
Arjen Keers
Groep 1
23:48
100
Marlou Beimers
Versnellers 1
23:50
101
Achmed
AZC Dronten
23:58
102
Maaike Wolf
CSV4-1
23:59
103
Jorin
Op karakter en Jorin
24:00
104
Martin Gerritsen
Spek
24:05
105
Paul Otte
Heinoken Overkamp United
24:05
106
SAAM 3
BEWEEGSAAM 2
24:10
107
SAAM 5
BEWEEGSAAM 2
24:13
108
Milou Schuurbiers
NSAV .t Haasje
24:20
109
Thijs Prins
CSV4-2
24:22
110
Jelle Roering
Trias 3 IBW
24:23
111
Bruno Oldeboom
De Sportspieren van 89
24:24
112
Laura Arendsen
De Nieuwe Zaak 1
24:25
113
Jordi Lenselink
De Nieuwe Zaak 2
24:26
114
Jorn van Brussel
ReZet
24:26
115
Erwin Zuidberg
CSV4-3
24:27
116
Ellen
van der horst & starke
24:27
117
Wouter van den Hul
Trias1 Pleegzorg
24:30
118
Barry de Wild
V&S Accountancy
24:35
119
Dinant van Kampen
VrijdagOchtendRunners
24:36
120
Menno Bouma
Mensinghe Dudes
24:38
121
Carla Boekema
BB lopers Mix
24:40
122
Cor van Duinen
Problemen
24:40
123
Marvin Soer
Isala Rent-2
24:41
124
Marlous Terhurne
AV PEC mix
24:43
125
Job Bolhuis
ZeS op Maat 1
24:44
126
Silvie de Jonge
Hart voor Zwolle
24:46
127
Valerie Seinen
VV Berkum en aanhang
24:46
128
Christan Springer
Trias1 Pleegzorg
24:48
129
Peter van Noord
De Nieuwe Zaak 1
24:54
130
Carsten de Haan
ZeS op Maat 2
24:59
131
Rudy van Keulen
Dino Running Team
25:00
132
Nawras Abdelkader
ReZet
25:01
133
Pascal Seine
(G)oud&Nieuw AV PEC2
25:08
134
Nicky Markies
De Nieuwe Zaak 2
25:09
135
Hugo vd Ende
KPZ runners
25:10
136
Simon Komdeur
Van der Capellen 2
25:17
137
Juliet Kruisweg
Mom In Balance 1
25:18
138
Annefloor Wilke
BB lopers Mix
25:23
139
Marjolijn ..het kanon. Knegt
Warmlopers
25:25
140
Daiva Grigaite
Windesheim G&W 1
25:28
141
Fleur Voost
Van der Capellen 4
25:30
142
Cor van den Belt
Team Keihard Travers
25:32
143
Claudia Noordman
Vogellanden
25:33
144
Evert Bonhof
Loopgroep zondag
25:36
145
Joeri Kommer
Van der Capellen 3
25:39
146
Sam
Van Riele & Ko
25:42
147
Arjan
Enexis
25:44
148
Geoffrey Brookman
Are we there yet?
25:45
149
Eric Voolstra
GHC De Trommel
25:48
150
Gerben
XLPRO SPORTCLUB
25:49
151
Marten van der Meer
Van der Capellen 8
25:51
152
Kai de Jonge
Van der Capellen 2
25:58
153
Carine Aalbers
Win Leven Lang Leren 1
26:02
154
Eltekeh Luijendijk
Simply the Best
26:02
155
Jeroen
Op karakter en Jorin
26:05
156
Erik Phernambucq
Versnellers 2
26:05
157
Henriet Dijk
Door met Dora
26:10
158
Estelle ter Burg
Van der Capellen 2
26:11
159
Rob
Op karakter en Jorin
26:14
160
Vivian Boswinkel
Zwolse kinderartsen
26:15
161
Marleen Otten
Veluwe chickies
26:17
162
Julia Bruil
Mensinghe mix
26:20
163
Florine Rubingh
ZeS op Maat 2
26:21
164
Rob Lamers
Bonen
26:22
165
Freddy Fliers
Loopgroep zondag
26:23
166
Reinier Bilker
Mensinghe Dudes
26:27
167
Jacqueline
Les Limousines des Jambes
26:28
168
Wilco Rietman
De Sportspieren van 89
26:30
169
Agatha Boersma
Ja, Ja, Ga!
26:30
170
Hieke Keuning
HBO-ICT
26:31
171
Sarah Pruntel
Hart voor Zwolle
26:32
172
Hans Bijzet
Win Leven Lang Leren 1
26:35
173
Eva
Rooibos 1
26:35
174
Ronald
Roger.s Runners
26:35
175
Henno Gerritsen
Antilopen
26:36
176
Xantijn van Wijk
Van der Capellen 8
26:37
177
Jos Mertens
Versnellers 1
26:42
178
Jesper Dijksma
DHL express
26:52
179
Jeroen Klompjan
KPZ runners
26:56
180
Nicky Markies
Rooibos 2
27:01
181
Annika Bloemert
Sportieve Techneuten
27:04
182
Femia Huisman
Mom In Balance 1
27:09
183
Sanne Boerman
Fire Nurses
27:09
184
Cas Bruintjes
Van der Capellen 5
27:10
185
Astrid Verbeek
GHC De Trommel
27:12
186
Sylke Dijksma
DHL express
27:14
187
Harriet Hoogcarspel
DHL express
27:15
188
Laura Janssen
Craft Zwolle
27:22
189
Marijke de Jong
Win Leven Lang Leren 1
27:22
190
Louwrens
TopZorg Heino - Lā¬#veld
27:33
191
Peter van Noord
De Nieuwe Zaak 1
27:38
192
Karin Klaver
Windesheim G&W 2
27:41
193
Peter van Slingerland
Bonen
27:41
194
Janny Boks
Door met Dora
27:45
195
Jan Wiegers
De Sportspieren van 89
27:47
196
Janine Pullen
VV Berkum en aanhang
27:52
197
Nina Nes
BH en de kids
27:55
198
Steven Hiemstra
ZeS op Maat 1
27:55
199
Gerjan Arends
Mensinghe mix
27:56
200
Pien Bisschop
Van der Capellen 5
27:56
201
Fleur Bloeme
Team Best knap Travers
27:57
202
Anna Bosman
Loopgroep AG .85 Gemengd
27:59
203
BEWEEG 5
BEWEEGSAAM 1
28:01
204
Henriette Tromp
XLPRO SPORTCLUB
28:03
205
Carien Dekker
NS Railrunners Team 1
28:03
206
Berend jan Nijmeyer
HAC.63 team 2
28:05
207
Karin Cordia
Veluwe chickies
28:07
208
Saskia Pastoor
De Hofnarren
28:08
209
Jozina Ernst
HAC.63 team 1
28:13
210
Andre Vos
NS Railrunners Team 2
28:13
211
Kim Spies
Loopgroep AG .85 Vrouwen
28:16
212
Lennart
Les Limousines des Jambes
28:17
213
Kirsten Tilstra
Mom In Balance 1
28:18
214
Liny Tempelman
Loopgroep AG .85 Gemengd
28:22
215
Lisa Pieters
Spek
28:23
216
Laura Hofman
Isala Rent-1
28:24
217
Marloes van de Beek
Van der Capellen 7
28:25
218
Quincy Lok
Van der Capellen 7
28:27
219
Annemaaike van den Bos
Hartlopers
28:30
220
Eveline Sleurink
Thorbecke SG
28:34
221
BEWEEG 3
BEWEEGSAAM 1
28:36
222
Trynie Steenbergen
HAC.63 team 1
28:37
223
Annieke Versteeg
Ja, Ja, Ga!
28:39
224
Marleen Schoenmaker
Isala MPU
28:45
225
Marianne
TopZorg Heino - Lā¬#veld
28:48
226
Manon Jansma
HAC.63 team 1
28:49
227
Daniel Mul
De Nieuwe Zaak 2
28:51
228
Lisanne Jansen
Van der Capellen 6
28:51
229
Jennieka de Velde
V&S Accountancy
28:54
230
Tanja Bergman
VrijdagOchtendRunners
28:54
231
Ilja Clabbers
HBO-ICT
28:55
232
Dorien Bouter
De Hofnarren
28:57
233
Mathijn Polak
NS Railrunners Team 2
28:57
234
Pieneke Koops
Mom in Balance 2
28:57
235
Mathilde Tiesinga
Sportieve Techneuten
28:59
236
Henk vd Heiden
HAC.63 team 2
29:00
237
Henriet Bisschop
Fire Nurses
29:03
238
Annefrouke Haaksema
Ja, Ja, Ga!
29:03
239
Jurre de Lange
BH en de kids
29:04
240
Pleun Heemskerk
Van der Capellen 5
29:08
241
Dorien Broekhuijsen
Zwolse kinderartsen
29:15
242
Elise Tees
Team Best knap Travers
29:17
243
Wim Overkamp
Heinoken Overkamp United
29:18
244
Diede Pleijsier
Van der Capellen 3
29:18
245
Dylan Winselaar
Win Leven Lang Leren 2
29:20
246
Margreet van Emden
CSV4-3
29:22
247
Luiz Mulder
trias 2 Regge Omgang
29:22
248
Emilio Dami
Trias team 5, Gouden Kans
29:23
249
Manon ter Steege
Mom in Balance 2
29:25
250
Anne
Rooibos 2
29:26
251
Marleen ten Berge
GHC De Trommel 1
29:27
252
Maaike Scholten
GHC De Trommel
29:27
253
Ilse Nora Bliek
Van der Capellen 3
29:27
254
Hugo Bader
Problemen
29:28
255
Dick Jan
XLPRO SPORTCLUB
29:30
256
Heleen Kistemaker
Piet.s Possy
29:30
257
Aletta Van Bezoen
Door met Dora
29:31
258
Albert vd Kolk
Dino Running Team
29:32
259
Tamara
Eerstelijn Heino - Lā¬#veld
29:35
260
Ruben de Lange
BH en de kids
29:41
261
Simone Sluiter
NS Railrunners Team 2
29:46
262
Jeroen de Ruijter
Van der Capellen 6
29:54
263
Trinke Niessen
ZeS op Maat 1
29:58
264
Kim van der Meer
trias 2 Regge Omgang
30:01
265
Michiel van Baarsbank
GHC De Trommel 1
30:04
266
Kai Helweg
CSV4-1
30:06
267
Jolita Bekhof
Zwolse kinderartsen
30:07
268
Berry
van der horst & starke
30:08
269
Martijn Kammeijer
De Hofnarren
30:09
270
Gea Haasjes
Trias team 4, Kanjers
30:11
271
John van Dijk
Team Waipia
30:25
272
Rinke van der Meer
Simply the Best
30:25
273
Carmen Stel
Hornbach
30:27
274
Suzanne Kleine
Isala MPU
30:31
275
Janneke
Rooibos 2
30:31
276
Sascha Raaijman
Piet.s Possy
30:33
277
Rowena
Eerstelijn Heino - Lā¬#veld
30:39
278
Kees Jans
Wehkamp
30:42
279
Petra van Dijken
VrijdagOchtendRunners
30:47
280
Thaliya La Cruz
Van der Capellen 8
30:50
281
Sharon Rolvink
Roger.s Runners
30:51
282
Anne Dreke Deddens
Team Best knap Travers
30:51
283
Wieke Nijdam
Mom in Balance 2
30:55
284
Anouk van der Woude
Hornbach
30:57
285
Marion
Rooibos 1
31:03
286
Larissa kok
Van der Capellen 7
31:05
287
Elleb Schrijver
KPZ runners
31:06
288
Sophie Bruintjes
Van der Capellen 4
31:07
289
Miranda Hendriks
HBO-ICT
31:07
290
Simone Middelveld
Veluwe chickies
31:07
291
Martijn Munnink
Craft Zwolle
31:15
292
Willemien Weits
Loopgroep AG .85 Gemengd
31:16
293
Jaimie
Van Riele & Ko
31:18
294
Henriete Rogers
Roger.s Runners
31:20
295
Eelco Mulder
Team Waipia
31:23
296
Gerben Roering
Trias 3 IBW
31:25
297
Greetje Maatkamp
Trias team 5, Gouden Kans
31:26
298
Vincent Elbracht
Team Waipia
31:32
299
Larissa Kroeze
Windesheim G&W 2
31:34
300
Vivian Bruins
Mensinghe chickies
31:41
301
Carolien Kolkman
ZeS op Maat 2
31:41
302
Robert ten Wolde
Isala Rent-2
31:43
303
Arnoud Moed
Enexis
31:44
304
Evelien Kisjes
Vogellanden
31:45
305
Natasja Wiessenberg
Fire Nurses
31:47
306
Irene Hartog
HAC.63 team 2
31:49
307
Kim
TopZorg Heino - Lā¬#veld
31:54
308
Miranda Locht
Spek
31:57
309
Antoinette Smid
Versnellers 2
31:59
310
Albert Bakker
Simply the Best
32:05
311
Maaike de Blauw
Isala MPU
32:06
312
Jos Koedijk
NS Railrunners Team 1
32:10
313
Mark de Haan
Mensinghe mix
32:11
314
Marleen van der Laan
Mensinghe chickies
32:26
315
Diana Zuidema
Thorbecke SG
32:41
316
Esther Boogaart
Trias team 4, Kanjers
32:43
317
Anne-Marel Onstenk
Van der Capellen 6
32:44
318
Andrea Smit
Van der Capellen 4
32:45
319
Jose Venema
Versnellers 1
32:53
320
Ilse Kloosterman
Mensinghe chickies
32:57
321
Audrey Donkerbroek
Hornbach
33:03
322
Lizet Blok
trias 2 Regge Omgang
33:07
323
Elinor de Graaf
Sportieve Techneuten
33:11
324
Thijm Hainje
Trias 3 IBW
33:12
325
Jules te berge
NS Railrunners Team 1
33:26
326
Nienke Geertman
Trias1 Pleegzorg
33:26
327
Louisa Klomp
Vogellanden
33:55
328
Britt van de Pol
Are we there yet?
34:15
329
Harjan Jansen
CSV4-2
34:23
330
Bert Weits
Wehkamp
34:33
331
Yvette van Brouwershaven
GHC De Trommel 1
34:35
332
Marja Bos
Isala Rent-2
34:40
333
Lydia Helweg
CSV4-2
34:43
334
Ellen de Boer
Win Leven Lang Leren 2
34:51
335
Ilse Hilbink
Hartlopers
34:54
336
Bianca Vos
CSV4-1
35:01
337
Maja Hospers
Hartlopers
35:01
338
Aleid
Rooibos 1
35:05
339
Jose
Van Riele & Ko
35:16
340
Engeline Plaggemarsch
Isala Rent-1
35:26
341
Hanneke Vos
Versnellers 2
35:43
342
Ires Alders
Windesheim G&W 2
36:08
343
Margriet Visscher
Are we there yet?
36:09
344
Claudia
Craft Zwolle
36:33
345
Jacqueline
Les Limousines des Jambes
36:36
346
Britt Epping
Trias team 5, Gouden Kans
37:08
347
Justin Groothand
CSV4-3
37:38
348
Bregje van Lisdonk
Trias team 4, Kanjers
37:53
349
Sanne Gerrits
Hart voor Zwolle
40:22
350
Melvin Talamini
ReZet
40:38
351
Annelies van Bon
Isala Rent-1
41:29
10K, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Taco
Kon minder
34:33
2
Remco Akse
BB lopers Heren 1
35:42
3
Sander Kloosterziel
AV PEC 1910 1
35:59
4
Jan Pullen
BB lopers Heren 1
36:37
5
Rob Goutbeek
Isala Runners
36:45
6
Damian Hermans
El Nosso
37:09
7
Andre Brakke
AutoService Brakke
37:17
8
Arjen Sanderse
Van der Capellen 1
38:16
9
Tess Boekema
BB lopers Dames
38:38
10
Laurens
Kon minder
38:53
11
Andre Gijssendorfer
BB lopers Heren 2
39:12
12
Rene van der Beek
Isala Runners
39:23
13
Imre van der Geer
Warmlopers
39:38
14
Kevin Diender
AV PEC 1910 1
39:41
15
Maarten Witteman
AV PEC mix
40:03
16
Rudie Troost
Loopgroep AG .85 Mannen
40:27
17
Chiel Veeke
Groep 1
40:56
18
Janeri Froberg
NSAV .t Haasje
41:06
19
Roel-Jan Heeringa
Benā¬#s atleten
41:13
20
Ronald Keizer
Groep 1
41:18
21
Jeffrey ter Steege
AV PEC Mannen
41:28
22
Lieve Tollet
BB lopers Dames
41:34
23
Erwin Kreule
BB lopers Heren 2
41:36
24
Egbert Zijlstra
EAC De Sperwers 50+ team
41:44
25
Ben van Boven
Benā¬#s atleten
41:44
26
Dennis Weerdenburg
El Nosso
42:04
27
Theo Boekema
BB lopers Mix
42:15
28
Gert Versteeg
Ja, Ja, Ga!
42:31
29
Rene Kip
Van der Capellen 1
42:39
30
Ton Lubbers
EAC De Sperwers 50+ team
42:41
31
Rudi Selhorst
(G)oud & nieuw AV PEC 1
42:47
32
Erik Kieftenbeld
Heinoken Overkamp United
42:54
33
Rob Harte
AV PEC mix
43:21
34
Stefan Bolding
Pallas Green Team 2
43:23
35
Michel Wierbos
Loopgroep AG .85 Mannen
43:36
36
Niek Overkamp
Heinoken Overkamp United
43:41
37
Leon Hollestelle
Dino Running Team
43:50
38
Randy Bosch
KPZ runners
43:50
39
Paul ter Maat
Jong geleerd(G)oud gedaan
43:52
40
Joris van Loon
(G)oud & nieuw AV PEC 1
43:54
41
Patrick de Wit
Trias1 Pleegzorg
43:57
42
Patrick Steffens
Team Keihard Travers
44:11
43
Tommi Leijstra
Versnellers 1
44:21
44
Hilco Prins
Windesheim G&W 1
44:25
45
Robin Everaars
Jong geleerd(G)oud gedaan
44:31
46
Edwin van de Steeg
Wehkamp
44:52
47
Jan-Jaap Boersma
Ja, Ja, Ga!
44:58
48
Jasper Broens
Zwolse kinderartsen
45:00
49
Bjorn Borneman
De Nieuwe Zaak 2
45:00
50
Mees van Zeijts
Van der Capellen 2
45:02
51
Minke Nijhuis
avPEC1910 Dames
45:02
52
Deborah Messelink
(G)oud&Nieuw AV PEC2
45:09
53
Femke van der Pol
NSAV .t Haasje
45:09
54
Ton Roelofs
Isala Rent-2
45:14
55
Henri
van der horst & starke
45:16
56
Niels de With
Van der Capellen 2
45:28
57
Arnoud Lammers
AV PEC Mannen
45:32
58
Danielle Haenen
Pallas Green Team 1
45:37
59
Dennis Veldman
Dino Running Team
45:50
60
Matthijs Nabers
Van der Capellen 7
45:51
61
Dirk Nijmeijer
AV PEC1910
45:53
62
Mathilde Kruize
GHC De Trommel 1
45:55
63
Kevin de Graaf
NS Railrunners Team 1
46:03
64
Jeen den Boer
AV PEC1910
46:10
65
Elmer Pietersen
Team Keihard Travers
46:16
66
Kurt van Es
Schaatsvereniging Zwolle
46:17
67
Suzanne
Rooibos 1
46:21
68
Jimmy Veltman
Trias team 5, Gouden Kans
46:22
69
Jacinta Deuling
V&S Accountancy
46:31
70
Wiea
TopZorg Heino - Lā¬#veld
46:33
71
SAAM 4
BEWEEGSAAM 2
46:38
72
Peter
TopZorg Heino - Lā¬#veld
46:39
73
BEWEEG 2
BEWEEGSAAM 1
46:59
74
Joost van Londen
DHL express
47:00
75
Wouter Schellekes
trias 2 Regge Omgang
47:03
76
Johan van Ooijen
Pallas Green Team 2
47:03
77
Gerrit van Hamersveld
Loopgroep zondag
47:07
78
Daan Maring
Mensinghe Dudes
47:16
79
Malou Eisen
avPEC1910 Dames
47:16
80
Huib
Op karakter en Jorin
47:20
81
Wout Mensink
Loopgroep zondag
47:23
82
Martin Geertsma
BB lopers Mix
47:29
83
Erik Tijben
Simply the Best
47:33
84
Mark van Dam
(G)oud&Nieuw AV PEC2
47:38
85
Emiel van der Pijl
GHC De Trommel 1
47:48
86
Vilma grigaite
Windesheim G&W 1
47:54
87
Bert
van der horst & starke
48:04
88
Fred Koningstein
Loopgroep AG .85 Gemengd
48:05
89
Anthony
Van Riele & Ko
48:07
90
Freddy Mulder
Warmlopers
48:11
91
Annemiek Klein
Loopgroep AG .85 Vrouwen
48:12
92
Wemko Dijkhuis
Versnellers 1
48:17
93
Bert de Lange
BH en de kids
48:17
94
Ivo Koopman
Trias 3 IBW
48:25
95
Wouter de Jong
Win Leven Lang Leren 2
48:27
96
Matthijs Braam
Sportieve Techneuten
48:29
97
Erwin Booij
Isala Rent-1
48:30
98
jan Compagner
AutoService Brakke
48:34
99
Marco Lok
HAC.63 team 2
48:37
100
Jan van .t Hul
Hornbach
48:44
101
Jaap Haarsema
GHC De Trommel
48:47
102
Hakim
AZC Dronten
48:49
103
Gerjan Petter
Thorbecke SG
48:59
104
Kris Wieringa
Schaatsvereniging Zwolle
48:59
105
Martijn Koolstra
Are we there yet?
49:11
106
Arnoud Voost
Van der Capellen 4
49:29
107
Tako
Les Limousines des Jambes
49:33
108
Frank Nusman
Vogellanden
49:35
109
Bennie Westerkamp
Enexis
49:42
110
Tymo Dijksma
DHL express
49:46
111
Kesper Schulten
Versnellers 2
49:51
112
Lioe Kwee
GHC De Trommel
49:52
113
Arjan Slotboom
Win Leven Lang Leren 2
49:56
114
Maria Noorda
Isala MPU
49:59
115
Albert van de Kolk
NS Railrunners Team 2
49:59
116
Maarten Kees Kappenburg
Vogellanden
50:04
117
Germien Krul
Loopgroep AG .85 Vrouwen
50:14
118
Rutger Wind
Enexis
50:16
119
Nicky
Rooibos 2
50:19
120
Rosanne Roeles
VV Berkum en aanhang
50:30
121
Ruben Bruins
Mensinghe Dudes
50:34
122
Arnold Kamminga
De Hofnarren
50:41
123
Nico Kropman
NS Railrunners Team 1
50:43
124
Rene Heeremea
De Nieuwe Zaak 1
50:47
125
Ton van Leeuwen
De Sportspieren van 89
51:00
126
Erik Jan Berends
Door met Dora
51:05
127
Jacqueline van Leer
ZeS op Maat 2
51:06
128
Rein van Soest
Antilopen
51:06
129
Rick van den Ende
XLPRO SPORTCLUB
51:09
130
Mattijs Nabers
Van der Capellen 8
51:10
131
Hermien Brummel
Van der Capellen 4
51:13
132
Erwin Lammerstsen
Van der Capellen 6
51:23
133
Bas
Van Riele & Ko
51:24
134
Sjaak Pleijsier
Van der Capellen 3
51:35
135
Wouter Drogt
ZeS op Maat 1
51:41
136
Louis Klomp
Bonen
51:47
137
Mariska Werler
Veluwe chickies
51:50
138
Alwin
Les Limousines des Jambes
51:56
139
Myrna Vonkerman
Van der Capellen 8
51:56
140
Helga van den Oord
Simply the Best
52:01
141
Dennis Donken
Problemen
52:04
142
Karel de Reus
De Nieuwe Zaak 2
52:04
143
Quirijn Verlaan
Wehkamp
52:08
144
Wieb
Eerstelijn Heino - Lā¬#veld
52:10
145
Allard Stoute
CSV4-2
52:23
146
Anton Dekker
Hornbach
52:36
147
Josien Ebbens
Piet.s Possy
52:44
148
Jamile Zaoudi
Trias team 5, Gouden Kans
52:52
149
Hetty Groeneveld
BH en de kids
52:54
150
Wouter Bennaars
Team Best knap Travers
53:01
151
Alja Bijlsma
Zwolse kinderartsen
53:48
152
Rianne Veijer
Fire Nurses
53:58
153
Wouter Drogt
ZeS op Maat 1
54:04
154
Martijn Marsman
Van der Capellen 3
54:04
155
Dianne van Meerveld
Thorbecke SG
54:14
156
Celina Robberegt
Mom in Balance 2
54:18
157
Berrit Clarijs
HBO-ICT
54:23
158
Jan Paul Rob
Trias team 4, Kanjers
54:27
159
Beate Balkestein
VrijdagOchtendRunners
54:33
160
Sander Vos
Versnellers 2
54:40
161
Marc
AZC Dronten
54:42
162
Mats Ploeg
Problemen
54:43
163
Andrea Kroon
Mensinghe mix
54:49
164
Chris Fokker
Antilopen
54:54
165
Anouk van Vilsteren
VV Berkum en aanhang
55:01
166
Marjo Yliharsila
Door met Dora
55:04
167
Joost Bouten
De Hofnarren
55:04
168
Tjesse van Harskamp
Trias1 Pleegzorg
55:15
169
Renske Koolstra
Are we there yet?
55:18
170
BEWEEG 4
BEWEEGSAAM 1
55:20
171
Andre Balster
Trias 3 IBW
55:23
172
Annette Bouma
Mensinghe chickies
55:29
173
Lotte Pruntel
Hart voor Zwolle
55:35
174
Janine Pronk
Isala MPU
55:41
175
Robert Wezenberg
Windesheim G&W 2
55:53
176
Marjolein Klompe
KPZ runners
55:54
177
Tristan Scholten
Van der Capellen 6
55:54
178
Marit Palland
Mom In Balance 1
55:57
179
Roy
Rooibos 1
56:00
180
Henriet van Kampen
VrijdagOchtendRunners
56:00
181
Jocelyn van Perlo
De Nieuwe Zaak 1
56:10
182
Jet Koedijk
NS Railrunners Team 2
56:21
183
Maryse Trapman
Pallas Green Team 1
56:23
184
Gerda
Hartlopers
56:24
185
Anne van Wijngaarden
Mensinghe chickies
56:27
186
Sandra Fixe
Craft Zwolle
56:45
187
Wuite Frame
ZeS op Maat 2
56:46
188
Reinbert Kleine
Roger.s Runners
56:47
189
Melissa Schilder
CSV4-3
56:52
190
Pascal Fredeiker
Craft Zwolle
57:08
191
Tonke van Lindenberg
Mom In Balance 1
57:15
192
Kees Pilon
XLPRO SPORTCLUB
57:19
193
Truus Lutten
HAC.63 team 2
57:33
194
Dennis van Leusen
CSV4-1
57:34
195
Janet van Ginkel
Veluwe chickies
57:35
196
Ellen de Lange
Piet.s Possy
57:55
197
Dennis van der Streek
ReZet
57:57
198
Kirsten Habers
Spek
57:59
199
Tjeerd den Boer
De Sportspieren van 89
58:20
200
Eugene van Roden
HBO-ICT
58:23
201
Jan Rabel
Windesheim G&W 2
58:24
202
Hans Smits
Hartlopers
58:45
203
Jeroen Beckers
Trias team 4, Kanjers
58:58
204
Suzanne Ollerman
Win Leven Lang Leren 1
59:09
205
Wessel Vrijmoed
Van der Capellen 5
59:10
206
Marjan Meijerink
Loopgroep AG .85 Gemengd
59:18
207
Harold Helweg
CSV4-3
59:46
208
Manuel Schilder
CSV4-2
59:52
209
Jos Deuling
V&S Accountancy
59:58
210
Jozina Ernst
HAC.63 team 1
1:00:01
211
Wilco Tichelaar
Isala Rent-1
1:00:10
212
Ellen Leushuis
trias 2 Regge Omgang
1:00:14
213
Brenda Vermeer
Van der Capellen 5
1:00:18
214
Pieter Heemskerk
Van der Capellen 7
1:01:04
215
Gert-Jan
Rooibos 2
1:01:11
216
Ruud
Op karakter en Jorin
1:01:19
217
Laura Kleinbergen
Spek
1:01:44
218
Jos Diesveld
Bonen
1:01:45
219
Charlotte Schaap
Mom in Balance 2
1:01:56
220
Brigitte
Eerstelijn Heino - Lā¬#veld
1:02:01
221
Marjolein IJzerman
Fire Nurses
1:02:05
222
Annachien Dijkstra
Sportieve Techneuten
1:02:06
223
Marloes Markslag
Team Best knap Travers
1:02:48
224
Martine Vonk
ReZet
1:03:26
225
Martijn Kamp
Team Waipia
1:03:38
226
Elvira Rodriguez
Team Waipia
1:03:50
227
Lisa Noordman
Win Leven Lang Leren 1
1:04:58
228
Herma Kruin
Mensinghe mix
1:05:11
229
Marian van Egmond
Roger.s Runners
1:05:17
230
Martin v Markenstijn
CSV4-1
1:05:55
231
SAAM 2
BEWEEGSAAM 2
1:06:55
232
Engeline PlaggenMarsch
Isala Rent-2
1:07:41
233
Aafke Jansma
HAC.63 team 1
1:07:53
234
Yasmin Yusuf
Hart voor Zwolle
1:14:21
7.2K, 7.2KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olivier van Noort
Van der Capellen 1
25:26
2
Maarten Nieuwenhuis
BB lopers Heren 1
26:12
3
Jarno
Kon minder
26:49
4
Coen van de Hoek
El Nosso
26:53
5
Michiel Schouten
Benā¬#s atleten
27:02
6
Lars van Surksum
AV PEC 1910 1
27:04
7
Jan Koetje
Isala Runners
27:04
8
Remco Groot Beumer
BB lopers Heren 2
27:29
9
Henk Bloemert
AutoService Brakke
28:01
10
Albert Mussche
Loopgroep AG .85 Mannen
28:02
11
Randall Locht
AV PEC Mannen
28:16
12
Gerja Zielman
BB lopers Dames
28:35
13
Michel Eekhof
EAC De Sperwers 50+ team
29:00
14
Piet de Jong
Piet.s Possy
29:42
15
Barry Hoogezand
Dino Running Team
29:45
16
Robbert van Schie
De Nieuwe Zaak 1
29:50
17
SAAM 6
BEWEEGSAAM 2
30:40
18
Sander Eijkelkamp
Thorbecke SG
31:01
19
Remon van Maurik
De Nieuwe Zaak 2
31:07
20
Mandy Hansma
avPEC1910 Dames
31:18
21
Erik Smid
Versnellers 1
31:28
22
Hetty Vermeulen
Groep 1
31:41
23
Dick van den Pol
Jong geleerd(G)oud gedaan
31:42
24
Vivien Bouma
NSAV .t Haasje
31:43
25
Teun Nieuwenhuis
Van der Capellen 7
31:45
26
Arno van Breukelen
AV PEC mix
32:07
27
Anja Esveldt
BB lopers Mix
32:24
28
Joost Holterman
Are we there yet?
32:25
29
Nilofaor Rezaix Moghadam
ReZet
32:49
30
Moniek Verbeek
Pallas Green Team 1
33:03
31
Frank Salet
KPZ runners
33:15
32
Erik Holtman
De Sportspieren van 89
33:18
33
Jeroen Hofhuis
Heinoken Overkamp United
33:20
34
Danny van den Beld
Team Keihard Travers
33:33
35
John Baars
Loopgroep zondag
33:36
36
Jaap Groen
Ja, Ja, Ga!
33:37
37
Rianne Bakker
Warmlopers
33:40
38
Bram van der Ploeg
HBO-ICT
33:49
39
Sander Deuling
V&S Accountancy
33:55
40
Tom te Winkel
Wehkamp
33:59
41
Nicole Nijmeijer
AV PEC1910
34:28
42
Jochum
Enexis
34:47
43
Robin de Haan
(G)oud & nieuw AV PEC 1
34:48
44
Wiebren van Lingen
Mensinghe Dudes
34:51
45
Jitske Haanstra
VV Berkum en aanhang
35:03
46
Peter Prins
Pallas Green Team 2
35:18
47
Wietze Postma
CSV4-3
35:25
48
Kjell Pater
Antilopen
35:41
49
Janneke Dokter
De Hofnarren
35:45
50
Naual Liberg
Windesheim G&W 1
36:00
51
Jurrie Hersevoort
NS Railrunners Team 2
36:05
52
Derco Horstman
Team Best knap Travers
36:09
53
Edwin
van der horst & starke
36:10
54
Dieneke Dijksma
DHL express
36:17
55
Remon Poppen
ZeS op Maat 1
36:34
56
Martijn
Van Riele & Ko
36:48
57
David
Eerstelijn Heino - Lā¬#veld
36:48
58
Aurel Rasmioen
Team Waipia
36:51
59
Bernard Bos
Bonen
37:01
60
Mieke Barenburg
Mom in Balance 2
37:04
61
Chermene Toebast
Vogellanden
37:07
62
Inge Goldsteen
(G)oud&Nieuw AV PEC2
37:09
63
Tijn Smale
Van der Capellen 6
37:32
64
Ewoud Liberg
Win Leven Lang Leren 2
37:55
65
Alexander Pot
Van der Capellen 2
38:07
66
BEWEEG 6
BEWEEGSAAM 1
38:12
67
Maureen Vos
Schaatsvereniging Zwolle
38:14
68
Joshua van Lunteren
Hart voor Zwolle
38:18
69
Klaas
TopZorg Heino - Lā¬#veld
38:27
70
Niek Bakker
Problemen
38:32
71
Joris van Driel
Zwolse kinderartsen
38:39
72
Martijn Bruil
Mensinghe mix
38:41
73
Wim Hortensius
Door met Dora
38:51
74
Paul Brans
Trias team 4, Kanjers
39:14
75
Marjan Vermeer
Veluwe chickies
39:20
76
Mirjam Veldink
Sportieve Techneuten
39:25
77
Kim Bijman
Windesheim G&W 2
39:29
78
Irene
Rooibos 2
39:36
79
Dick
XLPRO SPORTCLUB
39:43
80
Anton Haitink
Win Leven Lang Leren 1
39:47
81
David Smit
NS Railrunners Team 1
40:10
82
Jeanette Mussche
Loopgroep AG .85 Vrouwen
40:15
83
Timo
AZC Dronten
40:16
84
Berber Faber
Mom In Balance 1
40:33
85
Marieke Reijers
GHC De Trommel
40:34
86
Karin Nijland
Loopgroep AG .85 Gemengd
40:46
87
Wiebe de Jonge
HAC.63 team 2
41:00
88
Evelyn Bouwknegt
HAC.63 team 1
41:04
89
Denise Boelens
Trias team 5, Gouden Kans
41:06
90
Marit Grotenhuis
Hornbach
41:08
91
Herma Kroon
Mensinghe chickies
41:14
92
Maya van Brenk
Van der Capellen 5
41:31
93
Anoek
Rooibos 1
41:48
94
Annemap Postuma
Isala MPU
42:00
95
Maike Muilwijk
Van der Capellen 4
42:04
96
Sandra Schouten
Roger.s Runners
42:05
97
Manon Kloosterman
GHC De Trommel 1
42:09
98
Trudy Postma
CSV4-2
42:20
99
Thijmen de Lange
BH en de kids
42:39
100
Hylkje Schonewille
VrijdagOchtendRunners
43:10
101
Eva van Aarle
Van der Capellen 8
43:23
102
Arnold van den Bosch
Versnellers 2
43:29
103
Dimitri Wolf
CSV4-1
43:30
104
Eva
Les Limousines des Jambes
43:31
105
Yan Willem Pasterkamp
Trias1 Pleegzorg
43:46
106
Martin Hemmen
Isala Rent-2
44:31
107
Lieke Bosch
Fire Nurses
45:11
108
Johan
Op karakter en Jorin
45:11
109
Ritr de Weerd
Craft Zwolle
45:22
110
Agnes
Simply the Best
45:26
111
Maaike Beltman
Van der Capellen 3
45:59
112
Maarten Bos
Isala Rent-1
46:18
113
Jacob Nieboer
Spek
47:28
114
Hanneke Timmerman
ZeS op Maat 2
48:31
115
Nicole van der Berg
trias 2 Regge Omgang
48:32
116
Marije Klink
Trias 3 IBW
48:48
117
Laura Hulst
Hartlopers
51:05
www.uitslagen.nl
08-04-2019 05:33