Uitslagenlijst 15e De Zestig van Texel

Texel - Zondag 7 april 2019

MAN, 120 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert Ceuppens
Duffel
9:50:15
2
Leo Smets
Olen
10:13:36
3
Werner Roels
Ekeren
10:21:19
4
Peter Ligthart
BB lopers
11:06:27
5
Alex Olieman
Rotterdam Atletiek
11:15:49
6
Tobias Lundgren
Running Holland
11:35:20
7
Sander Turnhout
Nijmegen
11:42:50
8
Jonathan Koutstaal
Hilversum
11:45:39
9
Gerben Oevermans
MarathonPlus
11:47:19
10
Tomas Prysmantas
Swifterbant
11:52:32
11
Peter Palmans
Neerpelt
11:58:16
12
Sjirk Overal
Loopgroep De Drentsche Aa
12:12:22
13
Patrick Verbeek
Werkendam
12:29:01
14
Erik Daems
Tielen
12:32:38
15
Bent Wouters
Kasterlee
12:32:38
16
Edwin Otto
NEA Volharding
12:35:52
17
Volker Fohrmeister
Lünen
12:36:57
18
John Bouwens
AAV '36
12:43:24
19
Sjaak Bus
Spiridon
12:52:45
20
Ron Höfte
LAAC Twente
12:56:32
21
René Schoen
MarathonPlus
12:56:50
22
Jeroen Kuyper
NEA Volharding
12:57:23
23
Wilse Graveland
Velsen-Zuid
13:04:49
24
Albert Heikens
MarathonPlus
13:17:55
25
Endy Kasanardjo
Loopgroep Aart Stigter
13:20:26
VROUW, 120 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene Kinnegim
Nederlandse Triathlonbond
10:02:44
2
Leonie Ton
AV '56
10:41:05
3
Wilma Dierx
Loopgroep Aart Stigter
12:51:24
MSEN, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Huub van Noorden
's-Heer Abtskerke
4:05:43
2
Koen Rutjes
Gendt
4:34:17
3
Jelle Broersma
Wytgaard
4:48:31
4
Jos Janssen
Wijchen
5:04:52
5
Dirk Jacobs
Amsterdam
5:13:48
6
Jordi Fransen
Delft
5:21:22
7
Rik Vliek
Amsterdam
5:21:54
8
Toine Bos
Nieuwegein
5:31:47
9
Frans Jaap Brouwer
Loopwijzer
5:32:33
10
Koen Hoonhorst
Utrecht
5:43:00
11
Roel Jongejan
Amsterdam
5:46:28
12
Teun van der Linden
Groningen
5:46:36
13
Wouter van Straalen
Boskoop
5:52:38
14
Jonathan van Dorp
Amsterdam
5:53:19
15
Dino Verhoef
Asterix
5:53:35
16
Jordi de Haan
Vierhouten
5:53:57
17
Nicolai Smakman
Zuid-Scharwoude
5:54:55
18
Jeroen Ridderhof
Tholen
5:56:06
19
Cas van Bakel
Heemstede
5:56:19
20
Maarten Soen
Budel
5:56:44
21
Rick in de Braekt
Schiedam
5:58:26
22
Franklin Foroni
Rotterdam
6:06:43
23
Jorden van Luxemburg
Nederlandse Triathlonbond
6:12:44
24
Antoine de Zeeuw
Bennekom
6:13:01
25
Sonny Teunissen
Bolsward
6:17:01
26
Jaap Gerritsma
Bolsward
6:19:46
27
Ron Fredericus van Veen
Amsterdam
6:23:39
28
Thomas Rath
Den Hoorn Texel
6:39:54
29
Robbert Sutarzewicz
Zevenbergen
6:41:29
30
Bram Stams
Budel
6:50:42
31
Niels Dalenberg
Hoofddorp
6:57:58
32
Kevin Gozems
Leiden
6:58:16
M35, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Decock
Brugge
3:55:39
2
Maarten Sluijters
Bussum
5:05:34
3
Peter van der Windt
Rotterdam
5:06:13
4
Robert Bakker
Den Burg
5:08:05
5
Matthijs van Scheijen
Arena Atletiek
5:19:05
6
Mark vanden Driessche
Eeklo
5:23:32
7
Maarten Janssen
Gennep
5:26:57
8
Ton Schellekens
Beverwijk
5:36:48
9
Jilke Folmer
Amsterdam
5:44:58
10
Jody Schinkel
Benschop
5:46:43
11
Peter Freriks
Hoofddorp
5:49:31
12
Johannes van der Kooi
Assendelft
5:54:48
13
Colin Harmsen vd Vliet
Tholen
6:00:04
14
Machiel Klaarenbeek
Amsterdam
6:04:21
15
Paul ten Brink
Bodegraven
6:06:32
16
Francesco Gori
Rotterdam
6:06:42
17
Ronald Butter
De Weere
6:10:46
18
Bas Vlaming
Den Hoorn Texel
6:13:44
19
Tjeerd Lemstra
PEC 1910
6:14:24
20
Jelmer van Woesik
Assendelft
6:16:24
21
Bart Bellens
Turnhout
6:19:34
22
Joachim Snoeks
Huizen
6:20:09
23
Eimerd van de Griend
Oud-Beijerland
6:20:35
24
Danny Wals
Zaandam
6:20:44
25
Sebastiaan Eilander
Zwolle
6:31:35
26
Johannes van der Voort
Steenwijk
6:33:15
27
Haroen Zuidam
IJmuiden
6:34:17
28
Mark Goudzwaard
Benthuizen
6:36:22
29
Dennis van der Aa
Drunen
7:00:27
30
Klaas Alberda
Zwolle
7:05:08
31
Joris van Arensbergen
Amsterdam
7:14:59
M40, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Wit
Amsterdam
4:43:51
2
Stijn Claes
Westmalle
5:04:10
3
Menno Deurloo
Loopgroep Athletic Point
5:06:43
4
Jos Richie
Groningen Atletiek
5:11:30
5
Remco Gerrits
Gemert
5:26:38
6
Haile Pronk
Haarlem
5:30:34
7
Dick van Aalen
Den Helder
5:36:40
8
Koen van Meeuwen
Nederlandse Triathlonbond
5:37:42
9
Koen de Jong
Amsterdam
5:38:13
10
Jimmy Buis
Veenendaal
5:40:15
11
Sander van Viet
Vlaardingen
5:40:28
12
Mark Meuwsen
Haalderen
5:44:15
13
Raymond Verdegaal
Distance Runners Voorhout
5:47:44
14
Rogier Holtzer
Purmerend
5:49:59
15
Frank van der Gulik
De Lat
5:52:27
16
Martin Rooth
Amsterdam
5:57:41
17
Matthieu Magielsen
Den Helder
5:58:51
18
Arjan Nomen
Stolwijk
5:59:17
19
Patrick Stringer
Haarlem
6:01:41
20
Chris Wesseling
AV '23
6:04:40
21
Kees van Trigt
GVAC
6:06:56
22
René de Jager
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
6:08:08
23
Frank van Santvoord
Eindhoven
6:09:10
24
Ron de Moel
Alkmaar
6:10:46
25
Raymond Lorkeers
Atletics Nijverdal
6:11:12
26
Jacco Altena
Bolsward
6:12:36
27
Guido Mols
Krimpen a/d IJssel
6:16:01
28
Remco van den Brink
Tienhoven Ut
6:16:23
29
Erik van Koert
Woerden
6:16:24
30
Martijn van Veenendaal
IJsselstein Ut
6:17:06
31
Rob van der Werff
Loopgroep PK
6:21:14
32
Joost Peschier
Leiden Road Runners Club
6:21:34
33
Dennis Peters
Groesbeek
6:21:38
34
Henk Jan Santing
Haarlem
6:24:39
35
Simon de Vries
Groningen Atletiek
6:25:13
36
Pascal Priem
Uitgeest
6:30:09
37
Marco Wouters
Bladel
6:44:47
38
Sebastiaan Munter
Heemskerk
6:45:22
39
Nico Swart
Groningen
6:45:42
40
Ramses de la Parra
Katwijk Zh
6:45:48
41
Arne Hankel
Amsterdam
6:56:44
42
Tom Vanagtmael
Essen
7:04:20
43
Dave Elbers
IJsselstein Ut
7:05:42
44
Joost Saanen
AV Weert
7:09:09
45
Bart van Arensbergen
Maarn
7:15:00
46
Davy Baele
Hoevenen
7:20:26
47
Tom De Ridder
Essen
7:25:27
M45, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal van Norden
AV Gouda
4:16:42
2
Gino Casier
Wilrijk Antwerpen
4:41:28
3
Edgar Griffioen
Amsterdam
4:53:13
4
Gerard van der Laan
Diemen
4:55:43
5
Bernard te Boekhorst
Bilthoven
5:01:14
6
Dominique Pattyn
Ingelmunster
5:05:14
7
Sjors Rikken
Amstelveen
5:21:44
8
Nils de Rijk
Loopwijzer
5:23:10
9
Stefan Zwartjes
AAV '36
5:23:38
10
Renze Zijlstra
PEC 1910
5:23:40
11
Gerrit Brommer
DOKEV
5:24:25
12
Patrick Gums
PEC 1910
5:26:12
13
Remco Greven
Daventria
5:26:55
14
Victor Plomp
Leeuwarden
5:27:44
15
Arjan Muthert
Woerden
5:29:51
16
Patrick Vroonland
Arnhem
5:34:28
17
Arnold Bredewolt
De Gemzen
5:35:13
18
Johan Solbreck
Torrox Costa
5:35:32
19
Dik Vries
Appingedam
5:36:56
20
Roelof uit Beijerse
Schipluiden
5:42:08
21
Arno Rommers
Amsterdam
5:50:14
22
Michel Bertelkamp
Arnhem
5:54:03
23
Jan van der Veen
Loopgroep Leeuwarden
5:54:48
24
Andy Wiencek
Tremelo
5:56:05
25
Rens Sterk
Nederlandse Triathlonbond
6:00:27
26
Marc Voorn
Leusden
6:10:38
27
Mathieu van Linde
Glimmen
6:11:04
28
Marsel Wiegand Bruss
Loopgroep Aart Stigter
6:12:03
29
Bert Schuit
Egmond-Binnen
6:12:38
30
Andy Roodenburg
Energie
6:14:31
31
Gerrit Tengrootenhuysen
Brecht
6:18:27
32
Raymond Mauritz
Honselersdijk
6:20:58
33
René Overduijn
Almere
6:23:34
34
Marco van Leeuwen
Zaltbommel Dutch Runners
6:24:21
35
Johan Slagt
Leidschendam
6:24:26
36
Frans van Trigt
Amersfoort
6:24:48
37
Luc Van Laenen
Rijkevorsel
6:26:53
38
Jan Willem Nota
IJsselstein Ut
6:28:50
39
Bart van den Berg
Loopvereniging Nijmegen-Noord
6:30:30
40
Marcel Loer
Aquilo
6:33:15
41
Arjan van Diepen
Zaanland
6:33:38
42
Johannes van Sonsbeek
GVAC
6:34:01
43
Edwin Terink
Zutphen
6:36:09
44
Jeroen Hansler
Capelle a/d IJssel
6:37:29
45
Norbert Eelman
Elst Ut
6:38:52
46
Chi Shing Chang
Triathlon
6:39:54
47
Ingmar van Beveren
Doorn
6:43:00
48
Michiel de Kremer
Triathlon
6:48:53
49
Max ten Houten
Helmond
6:49:52
50
Arnold Leijstra
Den Burg
6:49:58
51
Marc Grol
De Bilt
6:51:36
52
Jos Stam
Almere
6:51:43
53
Peter Grimbergen
Oosterleek
6:51:51
54
Peter Westenberg
Alkmaar
6:53:00
55
Brett Florens
Amstelveen
6:55:01
56
Dirk van de Ruit
Utrecht
6:55:34
57
Raimond Peters
Terborg
6:58:45
58
Luigi Tricoli
Alphen aan den Rijn
7:01:54
59
Bert Bergsma
Winsum Gn
7:03:17
60
René van Luijk
Woerden
7:04:12
61
Robert Sierhuis
Capelle a/d IJssel
7:11:07
62
Frank de Vreeze
Epen
7:13:24
63
Joeri Schepers
Aalter
7:27:05
M50, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Han Wolsing
Altis
4:34:12
2
Marc Laeven
Statina
4:45:41
3
Marco Geldof
Loopgroep Aart Stigter
4:59:19
4
Evert van Veldhuizen
GVAC
5:02:45
5
Peter Bon
Groningen Atletiek
5:06:22
6
Ronald Dercksen
Arena Atletiek
5:10:43
7
Martin Michels
ATV Venray
5:18:02
8
Ron Jong
IJsselstein Ut
5:18:31
9
Wim Opten
SV Veendam
5:21:03
10
Jan de Rond
Ederveen
5:30:12
11
Emile Nales
Groningen Atletiek
5:33:43
12
Ian Harle
Alkmaar
5:36:27
13
Peter Keet
DOKEV
5:36:59
14
Cees Hartmans
Passaat
5:37:30
15
Anton Slagers
Groningen Atletiek
5:43:52
16
Harry Bleeker
Aquilo
5:45:13
17
Marco Tekstra
Loopgroep Nienoord
5:46:41
18
Ad Wijten
Voorhout
5:48:52
19
Arnold Vonk
Sparta
5:49:43
20
Jaap de Graaf
Wijckel
5:50:12
21
Arie van der Steen
AV Heerenveen
5:50:17
22
Paul van der Horst
Cifla
5:50:37
23
Marc Papanikitas
Mortsel
5:50:38
24
Tonny Kiburg
Atos
5:51:00
25
Peter Vos
Loopgroep Astrea
5:52:14
26
Fitzgerald Krudde
Almere
5:52:53
27
Ron van Overhagen
Benschop
5:53:29
28
Bruno Vanoverbeke
Bredene
5:57:52
29
Wessel Kranghand
HAC '63
5:58:24
30
Patrick Merckaert
Steenhuize-Wijnhuize
5:58:53
31
Kees Afman
Zuidhorn
5:59:17
32
Harold van Dartel
GVAC
5:59:57
33
Wout van Wissen
Werkhoven
6:00:13
34
Oscar Minjon
Winkel
6:00:45
35
Bas de Best
Horror
6:09:13
36
Coen van Petersen
Nijverdal
6:11:12
37
Ronald Schoorlemmer
Vleuten
6:11:53
38
Co van der Voorn
IJsselstein Ut
6:12:09
39
Arnold de Krom
Spado
6:16:48
40
Marc de Jong
Velserbroek
6:18:33
41
Jeroen Leijnse
MarathonPlus
6:19:13
42
Frank Odding
Amersfoort
6:21:06
43
Fred van der Roest
Hilversum
6:22:48
44
Les Vermeulen
Arkel
6:23:00
45
Joost Heizenberg
Loopgroep Nienoord
6:23:39
46
Rene Dokter
IJsselstein Ut
6:24:37
47
Martijn van Rooij
IJsselstein Ut
6:26:16
48
Ramon Knippers
NSL
6:26:34
49
Edgar Bakker
Groningen
6:28:05
50
Roel Venderbosch
Loopvereniging Nijmegen-Noord
6:30:30
51
Arjan Steenhuis
Aquilo
6:33:15
52
Teo Mulder
Loopgroep Nienoord
6:33:19
53
Edwin Molenaar
Schoorl
6:35:21
54
Marcel Gerrits
Enschede
6:39:05
55
Guus van Veen
WZK Tri Team Wassenaar
6:40:54
56
Thomas Reinders
Bocholt
6:42:27
57
Dirk Verhaeghe
Oostende
6:43:42
58
Michel Groesbeek
Detroit
6:48:11
59
Jeroen Krijger
Rijswijk Zh
6:48:59
60
Andre Marrenga
Noordkop
6:50:06
61
Danny Hajos
Noordkop
6:50:08
62
Erik Tolhoek
Krimpen aan den IJssel
6:50:48
63
Henk Offringa
Gouda
6:52:08
64
Ron Daalhuizen
IJsselstein Ut
6:52:44
65
Peter Tijsen
Anna Paulowna
6:53:37
66
Alex Schaap
Valkenburg Zh
6:58:22
67
Wilco Mansvelders
GAC Gemert
6:59:08
68
Mark van Huystee
Delft
7:10:14
69
Ron Schepel
Julianadorp
7:11:18
70
John Noordermeer
Woensdrecht
7:12:24
71
Han Ordelman
Den Helder
7:16:17
72
John de Boer
Running AP
7:18:27
73
Ytsen de Boer
Steenwijk
7:18:31
74
Jan Daan van Oosten
's-Gravenhage
7:18:53
75
Aziz Elkardoudi
Ouderkerk a/d Amstel
7:19:28
76
Bertho Elings
Loopgroep Hoorn
7:21:12
77
Ton Visser
Horror
7:21:48
78
Bernhard van Riessen
Apeldoorn
7:22:39
M55, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Krijgsman
Lycurgus
4:44:41
2
Edward de Leng
Dynamica
5:05:51
3
Diemer Top
Groningen
5:32:34
4
Cor van Baar
Haarlemmermeer
5:34:28
5
Wilfried Duivenvoorden
NSL
5:40:28
6
Norbert Cornelis
Aquilo
5:45:26
7
Gerard Verveer
Energie
5:48:36
8
Louis Dam
Zaanland
5:53:32
9
Wilko van Asseldonk
Hardlopen.nl
5:54:53
10
Sjaco de Jong
Zwijndrecht
5:55:47
11
Ronald Simonis
LOGO
6:01:20
12
Jan Jeuken
Nijmegen Atletiek
6:07:45
13
Sietze Braaksma
Loopgroep Leeuwarden
6:23:55
14
Peter Boer
Passaat
6:28:45
15
Henri Bolk
Altis
6:31:27
16
Gabriel Paardekooper
PEC 1910
6:32:38
17
Peter Theuwissen
AAC '61
6:35:35
18
Jacques de Groot
Spado
6:35:54
19
Martien Witte
Texel
6:38:52
20
Nanne van der Veer
Elahuizen
6:40:04
21
Mik Borsten
Amersfoort
6:40:53
22
Theo Goessens
Valkenburg Lb
6:42:02
23
Wouter Bouw
Peize
6:49:13
24
Guido Wagenmans
Nieuwegein
6:50:16
25
Wim Dekker
GVAC
6:51:24
26
Wil Sol
No-Limits
6:53:03
27
Ernst Jan Vermeulen
Putten
6:54:39
28
Rene Langeslag
Almere
6:58:45
29
Andreas Ortmann
Aachen
7:11:37
30
Rob van Goor
Uplengen
7:12:02
31
Adri Mous
avVN
7:12:24
32
Marc Van Meenen
Geel
7:13:29
33
Dirk Kampmann
Vaals
7:13:30
34
Freddy de Jong
Veenhuizen
7:14:41
35
Rob Zandbergen
Rijnsburg
7:15:26
36
Meine De Jong
St.-Annaparochie
7:22:41
37
Peter Ickert
Niederkruechten
7:24:24
38
Giel Bouten
GVAC
7:25:27
39
Peter Boltjes
Aquilo
7:29:23
M60, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kwist
Tholen
5:43:20
2
Henk Reinderink
Bolsward
5:44:29
3
Miel Piso
RRZ
5:54:28
4
Nico Maijer
Vinkeveen
6:04:24
5
Jan Oomkens
Tuil
6:05:01
6
Coos Diepenbroek
Lent
6:12:23
7
Rene Daemen
Olympus '70
6:13:10
8
Jeroen Erkelens
Startbaan
6:20:58
9
Jochum Roorda
Loopgroep Leeuwarden
6:23:55
10
John Rodewijk
LVA Plantaris
6:26:10
11
Jos Schuitemaker
avVN
6:26:54
12
Koen de Vries
Dynamica
6:29:23
13
Julius vd Werf
Loopgroep Leeuwarden
6:33:58
14
Wim Wuestenenk
NOP
6:48:59
15
Jan Reitsma
Almere
6:52:38
16
Mart Meeuwsen
Leiden Atletiek
6:55:01
17
Jos Stuyt
Pallas '67
6:57:29
18
Ron Bakker
MarathonPlus
7:00:31
19
Ben Schell
Noordwijk Zh
7:17:21
20
Bert Koens
Aquilo
7:26:26
21
Kees van Gool
No-Limits
7:28:05
22
Hessel de Boer
Friesland
7:28:20
M65+, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad van Rooij
De Langstraat
5:51:52
2
Jaap Alberda van Ekenstein
Staphorst
6:30:43
3
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
6:37:22
4
Fernand Vermeesch
De Haan
6:43:42
5
Jan Schinkel
Benschop
6:57:39
6
Louis Hufkens
Grobbendonk
7:28:24
7
Simon Pols
Startbaan
7:29:28
VSEN, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lian Stadhouders
Amsterdam
5:07:07
2
Lisa Kipper
Quierschied
5:35:32
3
Carola van Assem
Rotterdam
5:51:00
4
Sophie Wooldrik
Rotterdam
5:57:56
5
Martina de Mas
Alkmaar
6:27:16
6
Manon Dirksen
Apeldoorn
6:30:08
7
Sanne Hesselink
PEC 1910
6:41:16
8
Marloes Willems-Saarloos
Loopwijzer
6:52:34
V35, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hinke Schokker
Eastermar
4:36:33
2
Claire Peels
Utrecht
5:45:46
3
Rian van Buren
Running Holland vereniging
5:52:25
4
Maaike Bakker
Nederhorst den Berg
6:17:26
5
Ulla Hofmann
Bonn
6:51:01
6
Veerle de Block
Lebbeke
6:53:43
7
Audrey Coopmans
Wieringerwaard
7:01:48
8
Lydia ten Houten
HAC
7:09:27
V40, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olga Maas
Haag Atletiek
5:18:00
2
Judith van den Brule
Nijmegen Atletiek
5:45:22
3
Angela Schulingkamp
Aquilo
5:45:27
4
Astrid Schimmel
Energie
5:53:31
5
Gerda de Jong
PEC 1910
6:07:56
6
Priscilla Moorman
Nederlandse Triathlonbond
6:25:50
7
Monique de Ruijter
Ciko '66
6:30:03
8
Cindy Coolen
GVAC
6:35:02
9
Tamara van de Leij
Drachten
6:41:07
10
Linda de Roo
Flevo Delta
6:42:40
11
Daniela Wegener
Amsterdam
6:48:25
12
Adriana Kessens
Enkhuizen
6:57:47
V45, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anoek van der Heijden
Loopgroep PK
6:12:09
2
Barbara Zemering
Purmerend
6:19:03
3
Gea Hut
Loopgroep Nienoord
6:26:00
4
Leonie Verstegen
Heemstede
6:28:00
5
Angélique Jansen
Middelburg
6:29:23
6
Marian Bakker
Bergambacht
6:50:48
7
Esther Griffioen
Loopgroep Houten
6:57:04
8
Anuschka Ronner
Leeuwarden
7:02:52
9
Inge Lens
Rijkevorsel
7:14:29
10
Corine Dieterman
Scheemda
7:19:15
11
Lucille Dijkstra
Drachten
7:22:43
12
Heidi Roeygens
Aalter
7:27:05
13
Hester Schotanus
Loopgroep Leeuwarden
7:27:40
V50, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin de Wit
DOKEV
5:55:21
2
Hanneke Rijstenberg
Loopgroep De Drentsche Aa
6:01:37
3
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
6:08:47
4
Christl Foekema
Triathlon
6:10:52
5
Britta Hübner
Duisburg
6:12:45
6
Sibbelien van Laere
Zuidwal
6:17:46
7
Wally van Laarhoven
GVAC
6:22:25
8
Loes Arendse
Amsterdam
6:22:44
9
Renata Vermeulen
Noordkop
6:38:27
10
Ria Lasker
Groningen Atletiek
7:11:26
11
Carine Schoonjans
Turnhout
7:26:56
V55, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita Spieker
Daventria
6:11:12
2
Renske Vermeulen
Putten
6:22:13
3
Tine Slokkers
Waalre
6:24:36
4
MOnique Kramer
TAS '82
6:45:46
V60, 60 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene van Wijk
AV '23
6:27:36
2
Katienke van der Mark
Atverni
6:32:44
3
Jannet Vermeulen-Stulen
Phoenix
7:11:23
M4X15, MANNEN 4X15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noordkop running team
Noordkop
4:00:41
2
De Gele Helm
Utrecht
4:39:52
3
Team ex Tex
Hilversum
4:46:02
4
BUVOVV 1
Assen
4:46:15
5
Lionitas
Lionitas
4:47:35
6
Noordkop Runners
Noordkop
4:49:25
7
Let's Go 5
Groesbeek
4:58:16
8
Trainingsgroep Texel
Den Burg
4:59:45
9
De Hylas Toppers
Hylas
5:00:37
10
BUVOVV 2
Assen
5:02:43
11
Team Californië
Groessen
5:03:34
12
Team Nairobi 1
Assen
5:04:54
13
Wageningen Marine Research
Den Helder
5:06:48
14
Team Ruim-Tuin
Huizen
5:11:01
15
Zandlopers
Texel
5:12:22
16
Werknaam - niet vergeten 1
Utrecht
5:13:50
17
AV Edam
Edam
5:15:20
18
Apeluiders
IJsselstein
5:18:49
19
Crazy Runners
Utrecht
5:20:15
20
Team Rozenburg
Rozenburg
5:25:36
21
#Geenwegterug
Den Helder
5:26:02
22
3Mond
Amsterdam
5:27:16
23
Running Almere 2
Almere
5:28:51
24
Loopie loopie
Alkmaar
5:29:57
25
Team Brabo
Boxmeer
5:31:51
26
AV Heerenveen
AV Heerenveen
5:31:59
27
Tijgers
Amstelveen
5:32:22
28
Let's Go 1 Groesbeek
Groesbeek
5:32:24
29
Team Kalkman
Leiden
5:32:58
30
Blue-Mountain A-Team
Groningen
5:33:59
31
Bremakker Running Team 1
Den Burg
5:34:43
32
Gemiste kans
Leiden
5:35:03
33
Heeren van NU
Amsterdam
5:37:46
34
Paal 9
Den Hoorn
5:38:19
35
CVI Texel
Den Burg
5:39:15
36
Running Almere 1
Almere
5:39:25
37
De Geuzen
Texel
5:41:04
38
Let's go 4
Groesbeek
5:42:49
39
Texels Mooiste
Sint Pancras
5:47:46
40
Bremakker Running Team 2
Den Burg
5:48:17
41
Van Dijk
Oosterend
5:50:08
42
Zwaluwen
Den Hoorn - Texel
5:52:04
43
Let's Go 3
Groesbeek
5:53:06
44
Let's go team 2
Groesbeek
5:58:15
45
Dinsdaglopers
Varsenare - België
6:06:55
46
Van Braak Accountants Drachten
Drachten
6:10:32
47
HAHA
Middenbeemster
6:13:49
48
Loopgroep Sneek 6
Loopgroep Sneek
6:14:40
49
Zwammers Leiden
Leiden
6:25:08
50
Just in time
Doorn
6:33:56
51
De Kraaien
Oosthuizen
6:39:11
52
LHG
IJsselstein
6:41:37
53
Loopgroep Hoorn
Loopgroep Hoorn
6:51:12
V4X15, VROUWEN 4X15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pink Panters
Den Burg
5:16:39
2
AV Edam dames
Volendam
5:22:24
3
Loopgroep Sneek Dames
Loopgroep Sneek
5:23:34
4
Smit bitches
Den Helder
6:03:55
5
Ray's Angels
Den Helder
6:10:26
6
Nea Seals
Kwadijk
6:31:02
7
MaWiLaLa
Weesp
6:33:00
8
ZDR 2
Zaltbommel Dutch Runners
6:48:15
9
ZDR 1
Zaltbommel Dutch Runners
6:48:16
GEM, GEMENGD 4X15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinty's
De Koog
4:58:55
2
De Noabers
Oldenzaal
4:59:05
3
LGB
Bunschoten
5:00:02
4
AV Triathlon team 2
Triathlon
5:10:53
5
AV Triathlon 3
Triathlon
5:10:53
6
Ecomare
De Koog
5:17:32
7
Zandhazen
Zaandam
5:18:17
8
Omnyacc Texel
Den Burg
5:22:43
9
Texeleventz
Den Burg
5:27:46
10
Bijna Tessels
Den Burg
5:35:08
11
Jolinkies
Zuidwolde
5:35:46
12
Team Californië Mix
Groessen
5:35:59
13
Niet Mijn Idee
Utrecht
5:36:17
14
Loopgroep HRR Eric Kerklaan
Scheveningen
5:36:18
15
Te hard!
Oosterend
5:37:09
16
Friends 2
Texel
5:38:20
17
Team Schagen
Schagen
5:39:37
18
Geen punt bij Verweij
Den Burg
5:40:04
19
AV Wieringermeer 2
Wieringermeer
5:41:02
20
AV Triathlon team 1
Triathlon
5:41:29
21
Exalto.biz
Zwaag
5:42:42
22
AV Wieringermeer 3
Wieringermeer
5:44:22
23
Fysio Burgwal 1
Texel
5:44:32
24
Van Braak Accountants Texel
Den Burg
5:45:14
25
Werknaam - niet vergeten 2
Utrecht
5:46:59
26
DRILPK
Houten
5:47:30
27
BodyRun
IJsselstein
5:48:48
28
That's another cook
Oudeschild
5:48:59
29
Elinkwijk 2.0
Utrecht
5:53:07
30
HoHa Runners Gulpen
Gulpen
5:53:41
31
Rotjeknor
Rotterdam
5:54:55
32
Terug naar de Start
Den Burg
5:56:34
33
Loopgroep Sneek 4
Loopgroep Sneek
5:57:36
34
AV Wieringermeer 1
Wieringermeer
5:58:48
35
Team Sielias
Apeldoorn
6:00:33
36
Team DTC
Heerhugowaard
6:02:03
37
Hollandse Rading Runners
Hollandse Rading
6:06:53
38
AV Wieringermeer 5
Wieringermeer
6:07:15
39
Texel, here we come
Amsterdam
6:07:18
40
Team ramp
Haarlem
6:07:32
41
Koenstra's 1
Zeist
6:12:10
42
Wadlopers
Nijverdal
6:13:23
43
Loopgroep Sneek 1
Loopgroep Sneek
6:13:46
44
Loopgroep Sneek 2
Loopgroep Sneek
6:13:52
45
ADHC
Almere
6:15:34
46
Loopgroep Sneek team 5
Loopgroep Sneek
6:16:48
47
Team Jarig
Groningen
6:17:48
48
TX21
Oosterend-Texel
6:18:39
49
Koenstra's 2
Zeist
6:20:38
50
Ed 1
Texel
6:20:46
51
Loopgroep Sneek 3
Loopgroep Sneek
6:22:21
52
AV Wieringermeer 4
Wieringermeer
6:22:43
53
Diomedon
Steenbergen
6:29:40
54
The Dancing Queens
't Harde
6:33:12
55
Team Arjan
Zaandam
6:33:37
56
Run 4 Fun
Nieuw Vennep
6:34:57
57
De gezellige lopers
Nieuw vennep
6:36:23
58
De M & M's
Haarlem
6:39:02
59
Move-Runners 1
Hoogwoud
6:40:01
60
Lekker Lopen 1
Millingen a/d Rijn
6:45:34
61
Lekker Lopen 2
Millingen a/d Rijn
6:47:00
62
Zes uurtjes Texel
Duizel
6:50:04
63
Move-Runners 2
Hoogwoud
6:56:24
64
Lekker Lopen 3
Millingen a/d Rijn
7:04:04
APART, APARTE TEAMS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
De 8 van Texel 2
Den Burg
6:44:50
2
Rab 8 (1)
Texel
7:03:03
www.uitslagen.nl
09-04-2019 10:50