Uitslagenlijst Kastelenloop Diepenheim kids

Diepenheim - Zaterdag 6 april 2019

JG1-2, KIDS1J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Scholten
Goor
2:20
2:20
2
Timo ter Doest
Delden
2:31
2:30
3
Sem Schoolderman
Diepenheim
2:32
2:30
4
Thijs van Otten
Bentelo
2:34
2:34
5
Milo Groeneweg
Goor
2:34
2:33
6
Yurre Bake
Hengevelde
2:36
2:35
7
Rik Lansink
Diepenheim
2:39
2:38
8
Jules Huistede
Goor
2:39
2:37
9
Yaron Bruinsma
Diepenheim
2:44
2:43
10
Florian van de Riet
Markelo
2:46
2:46
11
Deon Mekenkamp
Goor
2:49
2:48
12
Liam Groters
Diepenheim
2:49
2:48
13
Syb Blokhorst
Hengevelde
2:52
2:51
14
Stef Laarman
Markelo
2:53
2:52
15
Tijn Tiehuis
Diepenheim
2:54
2:52
16
Ferre Haanepen
Diepenheim
2:57
2:56
17
Alec Laiser
Diepenheim
2:58
2:57
18
Alec oltwater
Goor
2:59
2:57
19
Brent Meutstege
Diepenheim
2:59
2:58
20
Hessel Holstege
Diepenheim
3:01
2:59
21
Ties Boonk
Diepenheim
3:07
3:07
22
Taeke Hellings
Lochem
3:07
3:06
23
Aurélien van Es
Diepenheim
3:08
3:07
24
Noah Goossen
Goor
3:11
3:09
25
Bart Pie
Goor
3:12
3:11
26
Jurre ten Have
Diepenheim
3:17
3:16
27
Maximiliano ten Thije Boonkkamp
Hengevelde
3:18
3:17
28
Sem Beusink
Goor
3:19
3:18
29
Stijn ten Elshof
Haaksbergen
3:21
3:19
30
Sem Kettelarij
Markelo
3:21
3:21
31
Niels Geerink
Diepenheim
3:27
3:25
32
Tijmen Meutstege
Diepenheim
3:29
3:27
33
Guus Rupperink
Diepenheim
3:32
3:31
34
Lucas neplenbroek
Diepenheim
3:32
3:31
35
Koen Reilink
Markelo
3:41
3:40
36
Noud Blokhorst
Hengevelde
3:53
3:53
37
Jort Dierink
Diepenheim
4:01
4:00
MG1-2, KIDS1M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floor Hoff
Diepenheim
2:23
2:22
2
Senna Rupert
Hengevelde
2:40
2:38
3
Anna Overmaat
Diepenheim
2:43
2:43
4
Liv Bulten
Diepenheim
2:46
2:46
5
Jet Brinkers
Diepenheim
2:48
2:48
6
Josefien Bittink
Markelo
2:56
2:56
7
Sophie Langkamp
Diepenheim
2:57
2:55
8
Suus van Beek
Goor
2:58
2:57
9
Jill Tuinte
Hengevelde
3:01
3:00
10
Isabel Steenbergen
Diepenheim
3:04
3:02
11
Janne de Boer
Diepenheim
3:06
3:05
12
Mara Bake
Hengevelde
3:07
3:05
13
Lois Hoornik
Markelo
3:13
3:11
14
Lynn Regterschot
Diepenheim
3:14
3:14
15
Pien Koeleman
Goor
3:14
3:13
16
Leonore van de Riet
Markelo
3:23
3:21
17
Ize van der Kolk
Diepenheim
3:24
3:22
18
Noëlle ten Hake
Goor
3:27
3:24
19
Julia Boensma
Goor
3:34
3:33
20
Kris Overmaat
Diepenheim
3:35
3:34
21
Sophie Pots
Delden
3:35
3:34
22
Nomi Rouwhof
Goor
3:40
3:40
23
Merle Hoevink
Markelo
3:57
3:56
24
Neijne Elbrink
Markelo
4:00
3:58
25
Fem Oonk
Diepenheim
4:05
4:05
26
Fem Zandstra
Haaksbergen
5:01
5:00
JG3-4, KIDS3J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeyson Slag
Goor
2:04
2:03
2
Daan Hartgerink
Bentelo
2:06
2:06
3
Rik van Kooij
Diepenheim
2:06
2:06
4
Pim Koeleman
Goor
2:09
2:09
5
Ties Lansink
Diepenheim
2:09
2:09
6
Luuk van Otten
Bentelo
2:10
2:09
7
Henny ten Winkel
Goor
2:11
2:11
8
Luca Ruumpol
Goor
2:12
2:12
9
Luuk Vrielink
Diepenheim
2:14
2:14
10
Riva Cramer
Markelo
2:17
2:17
11
Jip schreurs
Diepenheim
2:18
2:17
12
Rens Deunk
Diepenheim
2:18
2:17
13
Job Blokhorst
Hengevelde
2:19
2:19
14
Daan scholten
Goor
2:19
2:19
15
Tijn haapenen
Diepenheim
2:19
2:19
16
Rinze Elbrink
Markelo
2:20
2:19
17
Jorrit van Beek
Diepenheim
2:20
2:19
18
Tije Gering
Hengevelde
2:22
2:21
19
Lars Klein Velderman
MARKELO
2:23
2:23
20
Jasper Mooiweer
Delden
2:25
2:25
21
Thijs Kempers
Markelo
2:26
2:26
22
Jack Drekkers
Bentelo
2:29
2:28
23
Joey lou Damveld
Diepenheim
2:30
2:30
24
Thijs Reilink
Markelo
2:32
2:32
25
Jelte Klarenbeek
Diepenheim
2:33
2:33
26
Michael Wissink
Diepenheim
2:35
2:34
27
Luuk Stokreef
Markelo
2:35
2:35
28
Rick Altena
Diepenheim
2:38
2:37
29
Quinten van Heuven
Markelo
2:39
2:39
30
Jesper Winterman
Markelo
2:39
2:39
31
Levi Tuinte
Hengevelde
2:40
2:40
32
Wesel Smit
Hengevelde
2:41
2:41
33
Renze Dijkerman
Diepenheim
2:41
2:40
34
Ruben Heetland
Diepenheim
2:42
2:42
35
Rens van Beek
Goor
2:44
2:44
36
Ted Hartgerink
Bentelo
2:47
2:47
37
Arjen Boswinkel
Markelo
2:47
2:47
38
Casper Hag
Diepenheim
2:52
2:52
39
Hesse Temmink
Bentelo
2:55
2:55
MG3-4, KIDS3M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa Roessink
Markelo
2:06
2:04
2
Emmely Geerink
Diepenheim
2:13
2:12
3
Sylvie Rupert
Hengevelde
2:15
2:15
4
Bente Waanders
Bentelo
2:16
2:14
5
Renske Deterd Oude Weme
Delden
2:19
2:18
6
Maud Grefte
Hengevelde
2:22
2:20
7
Yfke Mekenkamp
Goor
2:22
2:21
8
Daphne ten Berge
Goor
2:23
2:22
9
Ilse Hellings
Lochem
2:24
2:23
10
Lauren stevens
Delden
2:30
2:30
11
Iris Ezendam
Diepenheim
2:31
2:31
12
Kayleigh Vrielink
Goor
2:32
2:31
13
Lana Meutstege
Diepenheim
2:33
2:33
14
Feline Paanakker
Markelo
2:36
2:35
15
Mirre Oonk
Diepenheim
2:36
2:35
16
Mara dollekamp
Markelo
2:36
2:35
17
Tess Janzen
Diepenheim
2:39
2:38
18
Emma Wassink
Goor
2:41
2:40
19
Nora Pots
Delden
2:42
2:41
20
Lot Boonk
Diepenheim
2:43
2:42
21
Mies Bomers
Bentelo
2:44
2:43
22
Demi van der Kolk
Diepenheim
2:44
2:43
23
Esmee Oonk
Diepenheim
2:45
2:43
24
Birke Meutstege
Diepenheim
2:45
2:44
25
Kim Jansen
Markelo
2:48
2:47
26
Lizette Tijink
Diepenheim
2:49
2:48
27
Nora Braakhuis
Delden
2:50
2:49
28
Eline Houste
Hengevelde
2:50
2:50
29
Carlijn Bor
Goor
2:52
2:51
30
Kim Brinkers
Diepenheim
2:52
2:51
31
Pien Kornet
Diepenheim
2:53
2:51
32
Sanne Ezendam
Diepenheim
2:53
2:52
33
Nanou Holstege
Diepenheim
2:53
2:52
34
Lotte Haarman
Goor
2:54
2:53
35
Evi Schoolderman
Diepenheim
2:54
2:53
36
Kirra Lunding
Goor
2:56
2:55
37
Alham Al Jasem
Diepenheim
2:58
2:56
38
Simone Klumpers
Delden
3:00
2:58
39
Jet Somsen
Diepenheim
3:01
3:00
40
Ymke Regterschot
Diepenheim
3:05
3:04
41
Hannah Joy Gertenbach
Delden
3:06
3:05
42
Britt van der Aa
Diepenheim
3:07
3:06
JG5-6, KIDS5J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn Wibbelink
Markelo
4:04
4:03
2
Kay Stoelhorst
Markelo
4:05
4:05
3
Wessel Dijkerman
Diepenheim
4:07
4:06
4
Jesse Hoff
Diepenheim
4:16
4:15
5
Lars Jansen
Markelo
4:22
4:21
6
Tim Grefte
Hengevelde
4:23
4:23
7
Flint Paanakker
Markelo
4:25
4:24
8
Lukan Groeneweg
Goor
4:26
4:26
9
Boet Lammertink
Diepenheim
4:31
4:30
10
Jack Laiser
Diepenheim
4:35
4:35
11
Sem Schreurs
Diepenheim
4:36
4:36
12
Cas Apeldoorn
Bentelo
4:37
4:37
13
Sam Hietbrink
Hengevelde
4:41
4:40
14
Lars Altena
Diepenheim
4:41
4:40
15
Gijs Bos
Hengevelde
4:42
4:41
16
Giel Bomers
Bentelo
4:43
4:42
17
Daan Onijs
Diepenheim
4:45
4:44
18
Milan leeftink
Markelo
4:46
4:45
19
Mike Drekkers
Bentelo
4:46
4:46
20
Tom Apeldoorn
Bentelo
4:46
4:46
21
Sem Rupert
Hengevelde
4:48
4:48
22
Tom van Kooij
Diepenheim
4:48
4:48
23
Nick Drekkers
Bentelo
4:49
4:48
24
Roemer Hamer
Diepenheim
4:49
4:48
25
Tom Vrielink
Diepenheim
4:49
4:49
26
Jim Reurink
Markelo
4:50
4:49
27
Ruben Oonk
Diepenheim
4:50
4:49
28
Milan Boonk
Diepenheim
4:54
4:54
29
Ryan scherphof
Goor
4:56
4:56
30
Yentl Vaarhorst
Gelselaar
4:56
4:55
31
Kars Boonk
Diepenheim
4:57
4:56
32
Mart Gering
Hengevelde
5:00
4:59
33
Jesse Vermeij
Hengevelde
5:03
5:02
34
Lars Katier
Bentelo
5:08
5:07
35
Finn Oldemenger
Diepenheim
5:08
5:07
36
Abdurazak
Diepenheim
5:15
5:14
37
Luuk Hesselink
Markelo
5:16
5:15
38
Lenn Sligman
Markelo
5:25
5:24
39
Rens Apeldoorn
Bentelo
5:48
5:47
40
Stevie ray damveld
Diepenheim
6:47
6:45
MG5-6, KIDS5M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Blokhorst
Hengevelde
4:26
4:26
2
Ella Hamer
Diepenheim
4:27
4:26
3
Linde ten Berge
Goor
4:33
4:33
4
Jetske Deunk
Diepenheim
4:33
4:33
5
Vlinder Lammertink
Goor
4:39
4:39
6
Sara Reinderink
Goor
4:40
4:38
7
Aike Temmink
Bentelo
4:40
4:40
8
Loïs Blanke
Ambt Delden
4:47
4:47
9
Amy van Heuven
Markelo
4:50
4:49
10
Nienke Reilink
Markelo
4:50
4:50
11
Kris Assink
4:51
4:51
12
Yanique Vrugteman
Ambt Delden
5:06
5:06
13
Marlon Klarenbeek
Diepenheim
5:06
5:05
14
Indy te Morsche
5:08
5:08
15
Sanne Haarman
Goor
5:10
5:08
16
Isa van Leeuwen
Diepenheim
5:12
5:11
17
Letteke Elbrink
Markelo
5:13
5:12
18
Saar Boonk
Markelo
5:13
5:12
19
Puk Somsen
Diepenheim
5:15
5:13
20
Isabelle Tijink
Diepenheim
5:22
5:21
21
Sara Haanepen
Diepenheim
5:26
5:26
22
Meike stevens
Delden
5:26
5:26
23
Maaike Sietsma
Goor
5:27
5:27
24
Eva Hemel
Bentelo
5:39
5:39
25
Saar de Boer
Diepenheim
5:39
5:38
26
Vera Bloemendal
Diepenheim
5:43
5:41
27
Maud Beverdam
Goor
5:45
5:43
28
Renske Flierman
Markelo
5:46
5:45
29
Lis Jannink
Hengevelde
5:52
5:52
30
Anne Imhof
Diepenheim
6:10
6:10
31
Jolien Vogt
Hengevelde
6:13
6:13
32
Merle Meutstege
Diepenheim
6:14
6:13
33
Marilyn Nijland
Bentelo
6:20
6:20
34
Noa Hemel
Bentelo
6:22
6:22
35
Lisanne van Beek
Diepenheim
6:34
6:34
JG7-8, KIDS7J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cas Hondeveld
Markelo
6:11
6:09
2
Stefan Deterd Oude Weme
Delden
6:13
6:12
3
Jurre Ooijman
Gelselaar
6:15
6:14
4
Jesse ter Doest
Bentelo
6:41
6:40
5
Blanke Levi
Ambt Delden
6:48
6:46
6
Tijn Renes
Markelo
7:04
7:03
7
Mart Wibbelink
Markelo
8:19
8:18
MG7-8, KIDS7M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dianthe scherphof
Goor
5:56
5:56
2
Lisa Pierik
Bentelo
6:28
6:28
3
Karlijn Heutinck
Beltrum
6:36
6:35
4
Pien Hartgerink
Bentelo
6:47
6:47
5
Eline Oolbrink
Hengevelde
7:02
7:01
6
Merel tjonk
Almelo
7:07
7:06
7
Lieke Leunk
Markelo
7:18
7:18
8
Tess Pierik
Bentelo
7:28
7:27
9
Lieve Hamer
Diepenheim
7:29
7:28
10
Julia wissink
Diepenheim
7:31
7:30
11
Floor Onijs
Diepenheim
7:42
7:41
12
Kim Roessink
Markelo
7:48
7:48
13
Amy Katier
Bentelo
7:55
7:55
14
Aafke Sietsma
Goor
8:39
8:39
15
Jennifer Nijland
Bentelo
9:08
9:07
16
Roos Barink
Diepenheim
9:14
9:14
17
Noor Busch
Diepenheim
9:15
9:14
18
Nour Al Jasem
Diepenheim
9:52
9:52
19
Sterre Luttikhedde
Diepenheim
9:53
9:51
20
Anouk Lansink
Diepenheim
9:53
9:51
21
Lotte imhof
Diepenheim
9:53
9:51
22
Lyn meutstege
Diepenheim
9:53
9:51
23
Lauri Asbreuk
Diepenheim
9:53
9:51
www.uitslagen.nl
06-04-2019 16:23