Uitslagenlijst 12e Raitdaiprun

Sauwerd - Zaterdag 6 april 2019

H5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arnoud van Waardenburg
Groningen
19:30
19:28
2
Bert Ausma
Marum
20:18
20:16
3
Sander Hoeksema
Middelstum
21:22
21:18
4
Herman Morrien
Bellingwolde
24:11
24:08
5
Martieu Wienke
Sauwerd
25:03
24:58
6
Bjrn van Dijk
Zuidhorn
26:53
26:45
7
V.F. Lo-A-Njoe
Sauwerd
27:27
27:14
8
Kor Leegte
Sauwerd
28:12
28:00
9
Wouter Smit
Sauwerd
28:20
28:12
10
Bart Bodde
Winsum
28:27
28:20
11
Karel Mulder
Groningen
30:04
29:55
12
Johan Trenning
Sauwerd
31:49
31:36
13
Bert Jansen
Usquert
32:57
32:40
14
Rick Visscher
Wagenborgen
33:36
33:12
V5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannie Laning
Blauwestad
24:11
24:08
2
Alice Timmerman
Groningen
25:52
25:46
3
Margreet Ausma
Marum
25:53
25:51
4
Ritte Danhof
Baflo
26:17
26:10
5
Marian Danhof
Eenrum
27:32
27:24
6
Yvonne Hoeksema
Eenrum
29:08
28:57
7
Rozemarijn Kuindersma
Sauwerd
30:38
30:26
8
Annemieke Leegte
Sauwerd
30:51
30:39
9
Dini Alma
Bakkeveen
30:54
30:44
10
Christa Koppert
Drachten
31:04
30:55
11
Chahinda Adham
Sauwerd
32:20
32:07
12
Oxana de Boer
Winsum
32:44
32:32
13
Erna Veening
Noordwolde
32:58
32:44
14
Sylvia Burema
Sauwerd
33:34
33:23
15
Liesbeth Poelma
Sauwerd
33:37
33:19
16
Annelies Grutterink
Sauwerd
33:45
33:35
17
Karlijn Mulder
Haren
34:21
34:13
18
Hetty Hidding
Groningen
34:22
34:10
19
Miranda ten Wolde
Sauwerd
34:28
34:14
20
Saskia du Pree
Adorp
34:42
34:24
21
Ineke Wolters
Winsum
34:51
34:34
22
Eike Liewes
Westernieland
35:06
34:56
23
Anita Westra
Uithuizen
36:08
35:53
24
Janny Heller
Adorp
37:03
36:51
25
Baukje Meinema
Leens
38:38
38:31
26
Jitske Haan
Groningen
38:39
38:32
27
Miranda Nienhuis
Bedum
40:09
39:52
28
Menja Mollema
Sauwerd
40:34
40:21
J5KM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alex Mendelts
Haren
20:24
20:20
2
Evelien Honebecke
Haren
22:39
22:35
3
Sten van Dijk
Winsum
24:29
24:25
4
Esmee Dijkhuis
Sauwerd
27:53
27:40
5
Jochem Poelma
Sauwerd
32:05
31:48
6
Stijn Zant
Winsum
32:30
32:12
7
Anouk Wubbolts
Adorp
34:42
34:24
H10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Haak
Winschoten
38:02
37:59
2
Ricardo Damminga
Baflo
40:26
40:23
3
Martin Tooren
Bedum
42:35
42:31
4
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
42:53
42:50
5
Allert de Haan
Groningen
43:15
43:02
6
Michel Vollebregt
Groningen
44:32
44:28
7
Arjen Kwint
Loppersum
45:34
45:30
8
Frank Uitham
Groningen
46:26
46:24
9
Douwe Iedema
Groningen
47:09
47:05
10
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
47:25
47:17
11
Gerben Zwerver
Winsum
47:40
47:31
12
Ab Slagter
Uithuizermeeden
47:47
47:44
13
Arjan Bakema
Winsum
47:59
47:49
14
Joris Pentinga
Zuidhorn
48:08
48:01
15
Andre Bult
Wagenborgen
49:16
49:00
16
Bart Kuipers
Groningen
49:49
49:33
17
Bert Koster
Wijster
50:44
50:38
18
Wilfred Lenting
Sappemeer
51:00
50:51
19
Erik Bouwman
Groningen
51:34
51:28
20
Kor Tillema
Uithuizen
51:41
51:33
21
Michel Mooiman
Ten Boer
52:21
52:16
22
A. Vellema
Aduard
52:31
52:23
23
Klaas Geertsema
Wetsinge
52:47
52:41
24
H. Goedhart
Stedum
53:33
53:28
25
rik Bakker
Uithuizermeeden
54:28
54:18
26
Garrelt Rosenboom
Sauwerd
55:14
55:02
27
Robert Elzinga
Uithuizen
55:21
55:13
28
Peter Vonck
Sauwerd
56:23
56:09
29
Leo van der Pol
Groningen
56:31
56:15
30
Jenne Jan Kwant
Sauwerd
57:15
57:02
31
Rob de Vries
Eenrum
58:07
58:00
32
Henk Schuitema
Zuidwolde
58:37
58:32
33
Dirk Franssens
Saaksum
59:00
58:47
34
Taco Feddes
Groningen
59:30
59:23
35
Siemon Bierma
Wagenborgen
1:00:00
59:45
36
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
1:00:36
1:00:27
37
Bernard van der Til
Groningen
1:01:00
1:00:53
38
Carel Vedder
Groningen
1:01:17
1:01:06
39
Luud Pijl
Noordwolde
1:01:45
1:01:30
40
Wim Havinga
Zuidwolde
1:01:45
1:01:30
41
Hans Kamstra
Ulrum
1:06:08
1:05:54
42
Sander de Vries
Groningen
1:06:31
1:06:25
V10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anje Norden
Groningen
44:29
44:27
2
Daphne Geluk
Zuidhorn
49:50
49:44
3
Lineke Huizinga
Baflo
50:15
50:06
4
Desiree Winterwerp
Assen
51:46
51:41
5
Talea Kuiper
Delfzijl
52:01
51:56
6
Danieke Lange
Groningen
52:39
52:35
7
Mia Hut
Winsum
52:53
52:46
8
Anke Mulder
Groningen
56:07
55:58
9
Aafke Hoff
Uithuizen
56:33
56:24
10
Anna de Munck
Winsum
57:08
56:58
11
Greetje Terpstra
Winsum
57:21
57:11
12
Eilana Maring
Winsum
57:44
57:33
13
Marjon Vink
Warffum
58:03
57:57
14
Jeanet Strijk
Assen
58:23
58:14
15
Melanie Wierenga
Winsum
58:24
58:15
16
Margje Mooibroek
Winsum
58:26
58:13
17
Dina Mast
Bedum
58:37
58:33
18
Carla Frankruijter
Bedum
58:37
58:33
19
Andrea Kwant
Sauwerd
58:40
58:26
20
Miriam van Baren
Groningen
59:44
59:41
21
Klari Wienke
Sauwerd
59:54
59:48
22
Jet van Dijk
Baflo
1:00:50
1:00:35
23
Alinda Arkema
Groningen
1:01:04
1:00:56
24
Marga Aiyamekhue
Winsum
1:02:21
1:02:07
25
Ina Hofman
Leens
1:02:41
1:02:29
26
Esther Werkman
Kloosterburen
1:03:07
1:02:51
27
Monique Medema
Rasquert
1:04:48
1:04:32
28
Willy de Vries
Winsum
1:04:59
1:04:47
29
Brenda Bartelink
Winsum
1:06:37
1:06:22
30
Petra Buist
Noordwolde
1:07:49
1:07:34
31
Klazien Korhorn
Winsum
1:11:22
1:11:04
J10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jurrie Piek
Sauwerd
57:44
57:39
H10M, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sybren Harmsma
Groningen
1:11:31
1:11:29
2
Johan Vonck
Garnwerd
1:13:12
1:13:10
3
Johan Stulp
Assen
1:13:38
1:13:36
4
Bennie Wiegman
Assen
1:13:56
1:13:54
5
Lukas Pepping
Groningen
1:14:08
1:14:04
6
Alex Oskam
Middelstum
1:17:39
1:17:35
7
Ido Verbree
Assen
1:17:39
1:17:36
8
Robert de Vries
Adorp
1:20:15
1:20:15
9
Ger Coster
Ten Post
1:23:46
1:23:42
10
G. Schreuder
Oosterwijtwerd
1:23:46
1:23:42
11
Han Korhorn
Kloosterburen
1:24:53
1:24:48
12
Abdellah Ait Fami
Groningen
1:25:46
1:25:44
13
Ronny Koerhuis
Groningen
1:25:48
1:25:45
14
Peter van der Hulst
Zuidwolde
1:26:12
1:26:08
15
Janko Oosterhuis
Groningen
1:26:44
1:26:39
16
Thomas Pruim
Adorp
1:27:45
1:27:40
17
Harry Hammenga
Winsum
1:29:07
1:29:02
18
Wim Saaltink
Groningen
1:37:21
1:37:15
19
Sjoerd Jansma
Groningen
1:44:21
1:44:18
V10M, 10 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Heidinga
Leeuwarden
1:09:39
1:09:37
2
Marinda Pieters
Warffum
1:20:44
1:20:42
3
Gaby Gabay
Groningen
1:20:51
1:20:50
4
Sjouke Bouma
Groningen
1:25:05
1:25:03
5
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
1:28:42
1:28:38
6
Anita van Bergeijk
Oldenzijl
1:30:28
1:30:25
7
Nienke Mooijman
Groningen
1:30:35
1:30:32
8
Wiesje Jakobs
Warffum
1:39:12
1:39:08
9
Trijn Tromp
Uithuizermeeden
1:40:43
1:40:40
10
Grietje Dijkmans
Winsum
1:43:38
1:43:33
11
Dianne Boerema
Uithuizermeeden
1:44:47
1:44:45
www.uitslagen.nl
08-04-2019 15:20