Uitslagenlijst aco scholierenloop

Ommen - Vrijdag 5 april 2019

M3, M GROEP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fay Kamphuis
het Palet
1:36
2
Puck Seinen
st Bernardus
1:41
3
Iris Dankelman
het Palet
1:44
4
Alide hazeleger
het Koloriet
1:45
5
Laura de Bakker
st Bernardus
1:53
6
Joni Visker
de Kardoen
1:54
7
Evi Veurink
de Kardoen
1:55
8
Jazz Stolte
st Bernardus
1:57
9
Anna Boerman
het Koloriet
1:58
10
Ilse van der Heide
het Koloriet
2:00
11
Hannah Buitenkamp
de Kardoen
2:04
12
Amber rensink
de Kardoen
2:10
13
Lisa Reuvers
de Kardoen
2:10
14
Ylaina griemink
de Kardoen
2:12
15
Mirre Ningbers
de Kardoen
2:16
16
Jasmijn Torn
de Kardoen
2:17
17
Flynn dunnewind
de Kardoen
2:19
18
Lynn Rijken
Nieuwe Brug
2:31
J3, J GROEP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Berger
de Kardoen
1:24
2
Even
Dennenkamp
1:34
3
Jasper Anema
het Palet
1:36
4
Stef kampman
de Kardoen
1:37
5
Viggo Reinders
de Kardoen
1:38
6
Ferran Kampman
de Kardoen
1:39
7
Daan Lammerink
Ichtus
1:40
8
Thijn Brus
het Palet
1:44
9
Jort de Weerd
Ommerkanaal
1:45
10
Murhaf
Dennenkamp
1:46
11
Max Koopman
st Bernardus
1:56
12
Daan Kampman
de Kardoen
2:01
M4, M GROEP 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Bouwhuis
het Koloriet
1:33
2
Fem Nijhoff
de Kardoen
1:35
3
Manoah Boer
de Kardoen
1:39
4
Nora Hekman
de Kardoen
1:41
5
Moolayjoy moe Win
Dennenkamp
1:49
6
Nina kieftenbelt
het Palet
1:50
7
Chris Winters
Ichtus
1:51
8
Annemarie Hekman
Johan Seckel
1:53
9
Lydia
Dennenkamp
1:57
10
Chloe vos
de Kardoen
1:58
11
Lieve Willems
de Kardoen
1:58
12
Luna Knol
Johan Seckel
2:09
13
Shahad
Dennenkamp
2:18
14
Charyda griemink
Johan Seckel
2:21
J4, J GROEP 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Hogenkamp
Ommerkanaal
1:31
2
Gijs de Lange
Ommerkanaal
1:34
3
Tobi Ruijters
de Kardoen
1:35
4
Yaell van Goor
Ommerkanaal
1:37
5
Giel Borger
Ommerkanaal
1:38
6
Dion Volkerink
de Triangel
1:47
7
Gijs Dekker
Dennenkamp
1:48
8
William Slotman
de Triangel
1:49
9
Jaluka Klok
Ommerkanaal
1:53
10
David Wolters
Nieuwe Brug
1:54
M5, M GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn Schulten
het Koloriet
1:25
2
Yinthe Buitenkamp
de Kardoen
1:26
3
Naomi Lamberts
de Kardoen
1:27
4
Ieke Holtvoort
Ommerkanaal
1:28
5
Fleur Fierstra
st Bernardus
1:30
6
Eva Hemstede
de Kardoen
1:32
7
Los hazeleger
het Koloriet
1:36
8
Saher Mahmood
de Kardoen
1:36
9
Silke Idema
Dennenkamp
1:37
10
Jasmijn 't Jong
de Kardoen
1:38
11
Bibi Weideman
Johan Seckel
1:39
12
Noa Grotenhuis
Nieuwe Brug
1:40
13
Sefanja Dijk
de Kardoen
1:42
14
Xeleste Roddenhof
Dennenkamp
1:45
15
Yade Kampman
de Kardoen
1:47
16
Elize Martens
de Kardoen
1:55
17
Prescilla Karsten
het Palet
1:56
18
Nicole Ekkel
Dennenkamp
1:57
J5, J GROEP 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lincoln Martin
de Kardoen
1:17
2
Jip Seinen
st Bernardus
1:18
3
Maik Welink
de Kardoen
1:21
4
Guido Knol
st Bernardus
1:22
5
Jurre de Weerd
Johan Seckel
1:26
6
Mustafa Atiq
Dennenkamp
1:28
7
Thijs Willems
de Kardoen
1:29
8
Feije Minkjan
de Kardoen
1:34
9
Louay
Dennenkamp
1:35
10
Ahmad
Dennenkamp
1:37
11
Jesse Veldkamp
st Bernardus
1:40
12
Tijn kampman
de Kardoen
1:41
13
Tycho van der Veen
Johan Seckel
1:46
14
Sven Nijhuis
Hoogengrave
1:49
15
Pascal Koenjer
st Bernardus
1:49
16
Bas Boerman
het Koloriet
1:50
M6, M GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia Berger
de Kardoen
3:01
2
Nora Boer
Dennenkamp
3:07
3
Leah Holtvoort
Ommerkanaal
3:19
4
Zara Hekman
de Kardoen
3:27
5
Yvon Weelink
Guido de Bres
3:28
6
Inge Zwarteveen
Guido de Bres
3:29
7
Iris Wolters
Nieuwe Brug
3:46
8
Annabel Slotman
de Triangel
3:56
9
Rafif Khater
Dennenkamp
3:59
10
Sanne Stobbelaar
Nieuwe Brug
4:07
J6, J GROEP 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silvan Nijhoff
de Kardoen
3:10
2
Thies Koekkoek
Dennenkamp
3:12
3
Thijs Hamberg
Ommerkanaal
3:28
4
Daan Stobbelaar
Nieuwe Brug
3:36
5
Floris konijnenberg
Nieuwe Brug
3:40
M7, M GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wiep Seinen
st Bernardus
2:55
2
Lois Westrik
Guido de Bres
3:13
3
Lotte Lammerink
Ichtus
3:14
4
Amber Westrik
Guido de Bres
3:15
5
Esmee den Besten
Guido de Bres
3:32
6
Carlijn Timmerman
Hoogengrave
3:33
7
Yasmin Atiq
Dennenkamp
3:33
8
Djennah Griemink
de Kardoen
3:43
9
Mirthe de Haas
Nieuwe Brug
3:58
10
Irene van der Bent
Guido de Bres
4:03
J7, J GROEP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem de Jong
het Palet
2:58
2
Nout Meijer
de Triangel
3:01
3
Jonatan Hazeleger
het Koloriet
3:02
4
Tamawah moe Win
Dennenkamp
3:03
5
Bart Scholten
het Palet
3:11
6
Jarne Boezelman
het Koloriet
3:17
7
Bjorn Stobbelaar
Nieuwe Brug
3:56
M8, M GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Willems
de Kardoen
3:01
2
Riona Gerrits
het Palet
3:09
3
Kyra Fokkert
Ichtus
3:10
4
Margot Noeverman
Ichtus
3:11
5
Merle Hogenkamp
Ommerkanaal
3:19
6
Noor van den Enk
Johan Seckel
3:51
J8, J GROEP 8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kay Welink
de Kardoen
2:44
2
Wessel Koekkoek
Dennenkamp
2:58
3
Jesse de Bakker
st Bernardus
3:03
4
Sem Lammerink
Ichtus
3:21
5
Meron
Dennenkamp
3:28
6
Ali
Dennenkamp
5:24
www.uitslagen.nl
05-04-2019 20:13