Uitslagenlijst NK Veldloop ambtenaren

Best - Woensdag 3 april 2019

MSEN, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent Anker
Gemeente Eindhoven
47:15
47:15
2
Tim van Schie
Gemeente Dronten
49:20
49:10
3
Frans Thomas
Gemeente Amsterdam
52:55
52:42
4
Jeffrey van Agtmaal
Gemeente Woensdrecht
53:00
52:58
5
Marnix van den Brande
Gemeente Terneuzen
53:16
53:04
6
Yori de Bruijn
gemeente Etten-Leur
55:18
55:11
7
Krieger Kevin
Gemeente Amsterdam
55:42
55:14
8
Paul Winkelmolen
Gemeente Eindhoven
56:09
56:07
9
Dries Douma
Pijnacker-Nootdorp
56:49
56:48
10
Glenn Potvliet
RUD Utrecht
57:14
57:05
11
Bert-Jan Kuster
gemeente Doetinchem
57:23
57:18
12
Michel Berends
Gemeente Heerde
57:53
57:39
13
Pascal Hommes
Koninklijke Luchtmacht
58:11
57:54
14
Stefan de Weerdt
Gemeente Goes
59:31
59:20
15
Martijn van Dijk
Gemeente Zaanstad
59:43
59:27
16
Sidney Poulissen
Bodegraven-Reeuwijk
59:57
59:53
17
Joris Vrielink
DUO
1:00:26
1:00:17
18
Mark van de Bunte
Gemeente Nunspeet
1:00:34
1:00:31
19
Rob Craane
Gemeente Ede
1:01:27
1:00:40
20
Mathew Oldeklieverik
Utrechtse Heuvelrug
1:01:39
1:01:13
21
Joris van der Spelt
Molenlanden
1:01:53
1:01:21
22
Geert van Stam
Omgevingsdienst ZHZ
1:02:09
1:02:02
23
Paul Winters
Gemeente Arnhem
1:02:14
1:01:53
24
Peter Andrea
Soest
1:02:21
1:01:56
25
Savooijen van Victor
Gemeente Almelo
1:02:26
1:01:52
26
Dylan van Dijk
gemeente Renkum
1:02:28
1:02:14
27
Jeroen van de Wijdeven
Gemeente Meierijstad
1:02:52
1:02:15
28
Diederick Zeelenberg
Gemeente Amsterdam
1:03:00
1:02:42
29
Peter Ramaekers
Gemeente Eindhoven
1:03:01
1:02:46
30
Marcel Delvers
Gemeente Lelystad
1:03:06
1:03:02
31
Danny de Jong
Gemeente Zoetermeer
1:03:14
1:02:39
32
Ruud Jansen
Gemeente Eindhoven
1:03:30
1:03:08
33
Stefan de Meij
Gemeente Veenendaal
1:03:45
1:03:39
34
Loyalis
1:03:50
1:03:38
35
Lodewijk van Iwaarden
Gemeente Noord-Beveland
1:04:35
1:03:44
36
Jorn Verhagen
Soest
1:04:38
1:04:18
37
Jeroen Hack
Gemeente Drimmelen
1:05:24
1:05:18
38
Jan Willem Groenink
Gem. Capelle aan den IJssel
1:05:30
1:05:00
39
Kevin Serra
Boekel
1:06:08
1:05:25
40
Robin Meinen
gemeente Doetinchem
1:06:34
1:05:36
41
Startnummer 35734
1:07:16
1:07:02
42
Stephan Mellegers
Stichtse Vecht
1:07:24
1:06:55
43
Kevin Kies
Gem. Capelle aan den IJssel
1:07:29
1:06:59
44
Stefan Willemsen
Gemeente Oosterhout
1:08:25
1:07:42
45
Bjorn Roovers
Gemeente Loon op Zand
1:08:29
1:08:02
46
Bryan Diender
Stichtse Vecht
1:09:32
1:09:02
47
Guido de Vries
Gemeente Winterswijk
1:10:15
1:09:40
48
Julian Wassink
Gemeente Dongen
1:11:50
1:11:21
49
Menno Keller
Molenlanden
1:12:07
1:11:34
50
BMC Sponsor
BMC
1:12:09
1:11:39
51
Machiel Krielaart
Molenlanden
1:12:33
1:11:59
52
Tom van den Waardenburg
gemeente Nuenen
1:13:18
1:12:43
53
Rien Kraak
RUD Utrecht
1:13:29
1:12:37
54
Pim van den Hoven
Gemeente Oosterhout
1:14:04
1:13:56
55
Martijn Linnemann
Sittard-Geleen
1:14:34
1:14:04
56
Patrick Naber
Breda
1:17:04
1:16:24
57
Freek de Haas
Bodegraven-Reeuwijk
1:17:18
1:16:20
58
Dave Boerrigter
Gemeente Amsterdam
1:19:14
1:19:08
M35, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Kramer
DUO
44:15
44:15
2
Ralph Apeldoorn
gemeente Haarlem
47:17
47:16
3
Joost Christiaans [BM]
Waterschap Rivierenland
48:59
48:57
4
Tony Jacobs
Gemeente Eindhoven
49:23
49:21
5
Stephan Suiker
Gemeente Eindhoven
49:27
49:27
6
Bart van Aalst
Gemeente Hoeksche Waard
49:46
49:46
7
Edwin van de Ven
Gemeente Arnhem
50:00
50:00
8
Hendrikjan Heijerman
Valkenswaard
51:41
51:40
9
Jorik Huizinga [BM]
gemeente Doetinchem
52:16
52:16
10
Bas Utens
Gemeente Heerlen
52:54
52:53
11
Hilko Ellerbroek
gemeente Veldhoven
53:25
53:21
12
Jan-Willem Huson
Borne
54:09
53:58
13
Arjen Boekema
Groningen
54:15
54:12
14
Jeroen Wolters
Gemeente Rhenen
55:00
54:46
15
Jeroen Mimpen
gemeente Vlaardingen
55:18
55:15
16
Jelrik Geurtz
Gemeente Neder-Betuwe
55:28
55:19
17
Wouter van Rees
Gemeente Oldebroek
55:32
55:12
18
Hans Beukema
PV Stad Leiden
55:35
55:30
19
Mark Roza
Gemeente Altena
55:51
55:49
20
Michael de Lie
Gemeente Amsterdam
56:31
56:30
21
Paul Kok
Gemeente Zaanstad
56:51
56:36
22
Erik Visser
Pijnacker-Nootdorp
56:53
56:52
23
Herman Groeneveld
Gemeente Apeldoorn
57:03
56:45
24
Marcel Brinks
Gemeente Wierden
58:00
57:56
25
Joppe Verhoeks
gemeente Renkum
58:05
57:52
26
Jacco van Dijk
Waterschap Rivierenland
58:43
58:40
27
Frank Müthing
gemeente Montferland
58:49
58:45
28
Erwin Christiaans
Werkorganisatie CGM
59:54
59:38
29
Hermen de Gelder
gemeente Renkum
1:00:00
59:47
30
Paul van Daalen
Gemeente Ede
1:00:01
59:13
31
Lennart Nicolai
Gemeente Oosterhout
1:00:31
59:48
32
Vincent Vlaar
Gemeente Lopik
1:00:45
1:00:26
33
Bas Majolee
Gemeente Leudal
1:01:04
1:00:52
34
Andre Groenink
Gemeente Almelo
1:01:13
1:01:00
35
Bart Brandwijk
Gemeente Goes
1:01:16
1:01:05
36
Martien Coenen
Werkorganisatie CGM
1:01:38
1:01:21
37
Wilco Jonker
Gemeente Goes
1:01:42
1:01:32
38
Sebastien Keij
Gemeente Drimmelen
1:02:25
1:02:18
39
Maarten Middelbeek
Leidschendam-Voorburg
1:02:55
1:02:21
40
Andy Knipping
Gemeente Lingewaard
1:03:35
1:03:22
41
Garmond Ruighaver
gemeente Hilversum
1:03:38
1:03:28
42
Ernest Bressers
Gemeente Wijk bij Duurstede
1:03:47
1:02:56
43
Paul Janssen
gemeente Beek
1:03:58
1:03:31
44
Maurice Hermkens
Gemeente Heerlen
1:04:00
1:03:09
45
Maarten van der Leeden
Gemeente Rheden
1:04:09
1:03:12
46
Eelko Leusink
OD IJsselland
1:04:20
1:02:53
47
Bertram Wezenberg
Gemeente Goes
1:04:35
1:04:23
48
Clement Jager
AA Amstelveen en Aalsmeer
1:04:39
1:04:31
49
Maarten Wiegant
gemeente Hilversum
1:04:42
1:04:33
50
Michel Hubens
Belastingdienst
1:04:45
1:04:16
51
Timo Angenent
Gemeente Zaltbommel
1:05:09
1:04:49
52
Leonard van Geldorp
Gemeente Oosterhout
1:05:31
1:04:49
53
Stefan van den Hoogen
gemeente Gemert-Bakel
1:05:31
1:04:52
54
Gianni Pollarini
Gemeente Zaanstad
1:05:40
1:05:01
55
Stephan Dorst
Gemeente Hoeksche Waard
1:05:45
1:05:12
56
Sander Weertman
Gemeente Almelo
1:06:20
1:05:51
57
Arnout Hulshuis
Gemeente Ede
1:06:27
1:06:10
58
Ömer Celik
Gemeente Enschede
1:06:36
1:05:42
59
Martijn Prins
Gemeente Loon op Zand
1:06:37
1:05:37
60
Olav Lamme
Omgevingsdienst regio Utrecht
1:06:40
1:05:44
61
Jelmer Geluk
Gemeente Goes
1:06:41
1:06:04
62
Stephan Ligthart
Gemeente Lelystad
1:06:51
1:05:52
63
Thijs te Riet
Oldenzaal
1:07:05
1:06:29
64
Bas van Oosten
Soest
1:07:12
1:06:21
65
Vincent Damen
Gemeente Utrecht
1:07:20
1:07:07
66
Markus de Dreu
Gemeente Heerlen
1:07:55
1:07:04
67
Dylan de Vries
Gemeente Barneveld
1:08:03
1:07:31
68
Stijn Meulendijks
Geldrop-Mierlo
1:08:19
1:07:35
69
Tim Scheepens
Gemeente Delft
1:08:34
1:08:00
70
Bas Harding
Gemeente Zoetermeer
1:08:36
1:08:00
71
Gerwin den Besten
Gemeente Apeldoorn
1:09:10
1:08:23
72
Stefan Garstman
Gemeente Nieuwegein
1:09:22
1:09:14
73
Elbert Jasper
Gemeente Almelo
1:09:56
1:09:27
74
Bart Ensing
Mijn Gemeente Dichtbij
1:10:01
1:09:32
75
Mo Buttinger
Gemeente Heerlen
1:10:40
1:09:50
76
Arnoud van Haaren
gemeente Vlissingen
1:10:41
1:09:40
77
Frank Slingerland
Gemeente Zoetermeer
1:10:50
1:10:13
78
Peter Kamps
Gemeente Zoetermeer
1:12:29
1:11:52
79
Bart Pouwelse
Gemeente Noord-Beveland
1:12:49
1:11:58
80
Rick Teernstra
Gemeente Amsterdam
1:13:17
1:12:35
81
Bas Rijnaerts
Vught
1:13:42
1:12:54
82
Martijn Reijenga
Gemeente Tilburg
1:13:58
1:12:57
83
Klaas Jan van Hees
Gemeente Best
1:14:00
1:13:22
84
Niek Engel
RUD Utrecht
1:14:29
1:13:36
85
Chris Aa
Gemeente Dronten
1:14:48
1:14:14
86
Matthijs van Merwijk
Gemeente Loon op Zand
1:15:02
1:14:01
87
Cas Christiani
Breda
1:15:43
1:14:41
88
Gerrit Jan van de Water
Gemeente Loon op Zand
1:15:49
1:14:49
89
Mohamed Chaibi
Gemeente Amsterdam
1:16:39
1:15:45
90
Jasper Hoebe
Waterschap Vallei en Veluwe
1:16:43
1:15:45
91
Maarten van der Hagen
Geldrop-Mierlo
1:17:02
1:16:18
92
Joost Ridderhof
Gemeente Hoeksche Waard
1:17:27
1:16:55
93
Nick Boogert
Gemeente Goes
1:17:42
1:16:54
94
Ralph van der Weele
Gemeente Reimerswaal
1:18:29
1:17:51
95
Niels Damen
Gemeente Eindhoven
1:19:23
1:18:39
96
Dennis Wagner
Leidschendam-Voorburg
1:21:33
1:20:59
97
Satish Khieroe
Breda
1:27:14
1:26:14
98
Arjan van den Biggelaar
Gemeente Tilburg
1:29:01
1:28:45
99
Musa Yaldiz
Tiel
1:35:41
1:34:46
100
Sebastian van der Stoep
Gemeente Drimmelen
1:39:18
1:38:20
M45, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corne van Oirschot [BM]
Provincie Noord-Brabant
49:05
49:05
2
Gosse Beerda
Gemeente Amsterdam
49:36
49:35
3
Anthonie Dam
Gemeente Almere
50:23
50:20
4
Murk Falkena
Gemeente Dronten
51:07
51:07
5
Robin te Wierik
Gemeente Wierden
51:45
51:44
6
Hans Loos
gemeente Bergeijk
53:50
53:47
7
Ton Lubbers
Gemeente Zutphen
53:55
53:52
8
Rob Velden
OMWB
53:56
53:48
9
Hans Niemeijer
Gemeente Arnhem
53:59
53:54
10
Addy Bol
Boekel
54:46
54:25
11
Menno den Dekker
Gemeente Terneuzen
55:10
54:59
12
Giel Kantelberg
Geldrop-Mierlo
55:15
55:10
13
Franc van Stek
Gemeente Almere
56:03
55:52
14
Jos Janssen
Waterschap Rivierenland
56:33
55:52
15
Jeroen Jonkers
gemeente Vlaardingen
56:53
56:48
16
Antoon Uijtdehaag
gemeente roosendaal
57:07
56:34
17
Frank de Haan
gemeente roosendaal
57:08
56:34
18
John van Gorp
Gemeente Lansingerland
57:34
57:31
19
Heino Welman
Gemeente Nijmegen
57:46
57:40
20
Art Vissers
Mijn Gemeente Dichtbij
57:49
57:44
21
Rob Farla
DCMR Milieudienst Rijnmond
57:52
57:48
22
Hansjurgen Heinen
Gemeente Ede
57:55
57:35
23
Roland van Willegen
Gemeente Dronten
57:59
57:57
24
Ton Pistorius
gemeente Goirle
58:10
57:26
25
Iwan Groenen
Gemeente Dongen
58:26
58:18
26
Anton Bogers
Gemeente Dongen
58:40
58:32
27
Jeroen Kemper
RUD Utrecht
58:41
58:31
28
Jort Blanksma
Waterschap Rivierenland
58:51
58:45
29
Gerard Verbeek
Gemeente 's-Hertogenbosch
59:13
58:54
30
Joep van Gorp
Mijn Gemeente Dichtbij
59:14
59:08
31
Maarten van Alphen
gemeente Doetinchem
59:36
59:32
32
Pie Bauer
Gemeente Drimmelen
59:55
59:49
33
Marcel Snoek
DCMR Milieudienst Rijnmond
1:00:14
1:00:11
34
Bart Pouwer
gemeente Vlissingen
1:00:15
1:00:06
35
Rob Brekelmans
Gemeente Hoeksche Waard
1:00:19
1:00:15
36
Emile Mensink
Gemeente Nunspeet
1:00:22
1:00:03
37
Gerrit Zwep
Gemeente Dronten
1:00:25
1:00:10
38
Niels den Das
Gemeente Amsterdam
1:00:39
59:49
39
Rob Kemmeren
Gemeente Amsterdam
1:00:51
1:00:33
40
Paul van Hout
Boekel
1:00:52
1:00:10
41
Dirk Leijen
Gemeente Heerhugowaard
1:01:01
1:00:33
42
Jean Vankan
OMWB
1:01:09
1:01:01
43
Eric Korsaan
Gemeente Harderwijk
1:01:19
1:01:01
44
Jan Viguurs
Gemeente 's-Hertogenbosch
1:01:25
1:01:07
45
Edwin van de Pol
Bodegraven-Reeuwijk
1:01:31
1:01:26
46
Boris Liebrand
Gemeente Eindhoven
1:01:32
1:01:10
47
Lars van der Beek
Gemeente Woensdrecht
1:02:07
1:02:03
48
Martijn van den Ende
Gemeente Zaanstad
1:02:10
1:01:32
49
Marco van den Berg
gemeente Etten-Leur
1:02:18
1:02:11
50
Frank van Tilburg
Gemeente Tilburg
1:02:23
1:02:16
51
Marc Weernink
Gemeente Almelo
1:02:25
1:01:53
52
Ronald van der Voort
Pijnacker-Nootdorp
1:02:50
1:02:31
53
Don de Greef
Leidschendam-Voorburg
1:02:55
1:02:21
54
Bart Maas
Gemeente Amsterdam
1:03:02
1:02:18
55
Gert-Jan Hol
Gemeente West Betuwe
1:03:02
1:02:27
56
Jeroen Lourens
Gemeente Harderwijk
1:03:04
1:02:52
57
René Rijnsburger
AA Amstelveen en Aalsmeer
1:03:06
1:02:58
58
Walter van Zwolgen
Gemeente Rhenen
1:03:09
1:02:42
59
David Bakker
Gemeente Neder-Betuwe
1:03:24
1:03:07
60
Fred Sip
Werkorganisatie Duivenvoorde
1:03:29
1:03:09
61
David Pruijt
Gemeente Amsterdam
1:03:37
1:03:29
62
Marco de Bont
Gemeente Zaltbommel
1:03:41
1:03:20
63
Rick Land
Gemeente Winterswijk
1:03:43
1:03:08
64
Eric Maten
Gemeente Ede
1:03:51
1:03:04
65
Roel ter Horst
Gemeente Barneveld
1:03:52
1:03:35
66
Serge Heemskerk
Gemeente Amsterdam
1:03:54
1:03:17
67
Gerard-Jan Andriessen
gemeente Nuenen
1:04:41
1:04:34
68
Wim Tijskens
Gemeente Utrecht
1:04:44
1:04:32
69
Eric van der Wal
Gemeente Dongen
1:05:27
1:05:18
70
Henri Martens
Gemeente Eindhoven
1:05:31
1:05:05
71
Pieter Wielhouwer
Gemeente Goes
1:05:37
1:05:27
72
Edward Spithoven
Gemeente Culemborg
1:05:42
1:05:16
73
Edwin de Regt
Gemeente Hilvarenbeek
1:05:48
1:05:04
74
Wouter Poot
Gemeente Amsterdam
1:06:19
1:05:37
75
Robert Blanken
Gemeente Eindhoven
1:06:25
1:06:02
76
Arjan Geers
Soest
1:06:33
1:05:52
77
René van der Valk
Gemeente Heerlen
1:06:54
1:06:02
78
Bernard Elting
Groningen
1:06:56
1:06:34
79
Jeroen Willems
Gemeente Eindhoven
1:07:00
1:06:35
80
Huibert van der Schaar
gemeente Hilversum
1:07:20
1:07:11
81
Raymond Verhaegen
Sittard-Geleen
1:07:29
1:06:35
82
Stan Steegeling
Gemeente Amsterdam
1:07:32
1:07:30
83
Raymond Postma
Gemeente Dronten
1:07:43
1:07:27
84
Menno Custers
Gemeente Eindhoven
1:07:47
1:07:24
85
Kees Peijen
Gemeente Tilburg
1:07:58
1:07:41
86
Jaco Kleijburg
Veiligheidsregio Rdam Rijnmond
1:08:14
1:07:23
87
Martin van der Made
Gemeente Zutphen
1:08:45
1:07:46
88
Kees Stelwagen
gemeente Renkum
1:08:58
1:08:38
89
Paul de Ruiter
Gemeente Amsterdam
1:09:10
1:08:29
90
Arjan van der Velde
Gemeente Hoeksche Waard
1:09:39
1:09:06
91
Jörgen van Ginneken
Breda
1:09:52
1:09:41
92
Ton van Alphen
Gemeente Meierijstad
1:09:59
1:09:18
93
Falco Dam
Gemeente Barneveld
1:10:00
1:09:39
94
Henk van Dongen
Provincie Noord-Brabant
1:10:08
1:09:42
95
Jan van Dijk
Gemeente West Betuwe
1:10:18
1:09:41
96
Ronny Schatorjé
Gemeente Eindhoven
1:10:29
1:10:03
97
Ates King
Gemeente Amsterdam
1:10:45
1:09:52
98
Theo den Braanker
Gemeente Gorinchem
1:10:53
1:10:44
99
Bernard Roggen
Groningen
1:11:08
1:10:45
100
Arno Tiernego
Gemeente Arnhem
1:11:09
1:10:24
101
Desmond Ronner
Gemeente Amsterdam
1:11:12
1:10:35
102
Michel Geertsen
Gemeente Oosterhout
1:11:12
1:10:18
103
Adri Gabriels
Gemeente Oosterhout
1:11:13
1:10:19
104
Marco Froyen
gemeente Beek
1:11:53
1:10:58
105
Gerrit Kamminga
Geldrop-Mierlo
1:12:00
1:11:17
106
Serge van Toorenburg
Gemeente Zaanstad
1:12:14
1:11:36
107
Roel Visser
Soest
1:12:20
1:11:54
108
Alistair Douglas
Gemeente Meierijstad
1:12:25
1:11:44
109
Bart Lichtenberg
Gemeente Arnhem
1:13:27
1:12:43
110
Peter Binnendijk
Omgevingsdienst Midden-Holland
1:13:49
1:12:59
111
Frans Geurts
gemeente Doetinchem
1:13:56
1:13:50
112
Peter van Birgelen
BWB
1:14:02
1:13:07
113
Anton Bloem
Gemeente Tilburg
1:14:21
1:14:04
114
Daniel Driessen
Gemeente Den Haag
1:14:28
1:13:30
115
Tom Vianen
Gemeente Nieuwkoop
1:14:51
1:14:29
116
Ton Zwinkels
Pijnacker-Nootdorp
1:15:31
1:14:57
117
Pim Aerts
Gemeente Den Haag
1:15:39
1:15:21
118
Olaf de Konning
Gemeente Almere
1:16:01
1:15:51
119
Ronald Ehlen
Gemeente Dongen
1:16:20
1:15:49
120
Raymond Jans
Werkorganisatie CGM
1:16:23
1:15:31
121
Giel van Nuland
Gemeente 's-Hertogenbosch
1:16:30
1:15:36
122
Ronald Smallenburg
Waterschap Vallei en Veluwe
1:16:43
1:15:45
123
Matthee Fransen
Gemeente Oss
1:19:40
1:19:36
124
Leon Hendriks
Gemeente Helmond
1:19:55
1:19:28
125
Fred Coesel
Gemeente Amsterdam
1:25:33
1:24:44
126
Wladimir Cossiga
Gemeente Amsterdam
1:25:34
1:24:46
127
Arian Broeren
Gemeente Meierijstad
1:26:14
1:25:34
128
Allard van Velthuijsen
Gemeente Enschede
1:31:42
1:30:47
M55, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wichard de Benis
Gemeente Best
49:39
49:39
2
Freddy Dekker
gemeente Montferland
50:25
50:24
3
Henk Wolf
Gemeente Lelystad
51:30
51:29
4
Evert de Graaf
Pijnacker-Nootdorp
52:06
52:06
5
Rob Bekkering
Werkorganisatie Druten Wijchen
53:14
53:12
6
Aart Beekman
Gemeente Eindhoven
56:32
56:24
7
Guust van Mieghem
Breda
56:57
56:43
8
Chris van Sonsbeek
Gemeente Oss
57:12
56:58
9
Henk Weijerstrass
Gemeente Amsterdam
57:48
57:36
10
Jack van de Huygevoort
Breda
58:38
58:27
11
Andre Crucq
gemeente Vlissingen
1:01:08
1:00:59
12
Aart Bastmeijer
Gemeente Amsterdam
1:01:23
1:01:21
13
Hans Robben
Gemeente Ede
1:01:29
1:01:08
14
Karel Kok
Utrechtse Heuvelrug
1:01:39
1:01:12
15
Rob Geurts
Gemeente Uden
1:01:55
1:01:37
16
Henri Koolhof
Kampen
1:02:16
1:02:05
17
Henk Mensink
Gemeente Oss
1:02:22
1:02:10
18
Hans de Jong
Soest
1:02:50
1:02:43
19
Ruud Broeren
Gemeente Lingewaard
1:03:36
1:03:12
20
Wil van der Kolk
Werkorganisatie HLTsamen
1:03:38
1:03:31
21
Wout Duyndam
PV Stad Leiden
1:03:40
1:03:33
22
Dirk Sikkens
Gemeente Zaanstad
1:04:00
1:03:06
23
Wim van Houten
Gemeente Nijmegen
1:04:16
1:03:47
24
Chris Best
gemeente Haarlem
1:04:24
1:03:26
25
Fred Vink
Pijnacker-Nootdorp
1:04:45
1:04:25
26
Jan Josten
Gemeente Eindhoven
1:04:56
1:04:32
27
Ad van de Berg
Gemeente Uden
1:05:00
1:04:44
28
Arnold Davies
Gemeente Tilburg
1:05:11
1:04:53
29
Chris Hali
Geldrop-Mierlo
1:05:15
1:05:01
30
Ben Rijkenberg
Gemeente Amsterdam
1:05:35
1:04:50
31
Eddy van Middendorp
Gemeente Barneveld
1:05:51
1:05:26
32
Jo de Bie
gemeente Beek
1:06:32
1:06:06
33
Rob Meijers
Gemeente Heerhugowaard
1:06:33
1:06:05
34
Teun van Kalkeren
BWB
1:06:34
1:06:09
35
Hugo de Groot
Gemeente West Betuwe
1:06:34
1:05:54
36
Wieb Bruist
gemeente Beek
1:06:49
1:05:54
37
Axel Pel
DCMR Milieudienst Rijnmond
1:06:51
1:06:00
38
Marten Muller
Gemeente Oldebroek
1:07:08
1:06:41
39
Peter Jan Kannegieter
Gemeente Amsterdam
1:07:34
1:07:23
40
Gerard Hemme
gemeente Renkum
1:07:57
1:07:23
41
Louis Warnier
Gemeente Tilburg
1:08:08
1:07:50
42
Bert Dautzenberg
Gemeente Alphen aan den Rijn
1:08:09
1:07:37
43
Hein Bodelier
Gemeente Heerlen
1:08:11
1:08:07
44
Bert Scholten
Gemeente Ede
1:08:14
1:07:53
45
Harry Boerma
Gemeente Utrecht
1:08:16
1:07:23
46
Leo Hoeks
Gemeente Woensdrecht
1:08:25
1:07:37
47
Frits Poppinga
Gemeente Heerde
1:08:34
1:08:12
48
Boetje Huliselan
Vught
1:08:50
1:08:26
49
Rob de Keijzer
Gemeente Houten
1:09:12
1:08:51
50
Paul Dekker
gemeente Vlaardingen
1:09:13
1:09:09
51
Wouter Hijlkema
gemeenteHardinxveld-Giessendam
1:09:41
1:09:11
52
Peter Zoombelt
Gemeente Oldebroek
1:09:43
1:09:15
53
Peter de Vries
Gemeente Nijkerk
1:09:58
1:09:29
54
Jos Gevers
Gemeente Tilburg
1:10:04
1:09:45
55
Marcel Warmerdam
Gemeente Lelystad
1:10:04
1:09:17
56
Ronald Weistra
Gemeente Den Helder
1:10:09
1:09:44
57
Bob Bock
Gemeente Amsterdam
1:10:22
1:10:00
58
Kees Goderie
Gemeente Nijmegen
1:10:36
1:10:06
59
John Cardol
gemeente Vlissingen
1:10:41
1:09:39
60
Hans van Dijck
OD IJsselland
1:10:46
1:09:19
61
Adri Verhoeven
Vught
1:11:08
1:10:41
62
Junus Titarsole sr
VNOG
1:11:20
1:11:07
63
Bert Jansen
Gemeente Amsterdam
1:11:31
1:10:45
64
Martin Tak
Gemeente Hoeksche Waard
1:12:04
1:11:31
65
Gerrit van Buuren
Tiel
1:12:26
1:11:48
66
Tom Garritsen
Gemeente Rheden
1:12:35
1:11:38
67
Abdellah Ait Tami
Groningen
1:12:38
1:12:15
68
André Houwing
gemeente Vlissingen
1:12:54
1:11:53
69
Nico Vennema
Gemeente Lopik
1:13:08
1:12:27
70
Wim Horst
Gemeente Utrecht
1:13:18
1:13:03
71
Michael Robers
Werkorganisatie HLTsamen
1:13:21
1:12:28
72
Rob Werson
Mijn Gemeente Dichtbij
1:14:01
1:13:33
73
Kees Schrieks
gemeente Vlaardingen
1:14:21
1:14:05
74
John Millerson
Gemeente Amsterdam
1:14:23
1:13:45
75
Michel Smit
Gemeente Zaanstad
1:14:29
1:13:51
76
Peter van der Kemp
Gemeente Ermelo
1:14:48
1:14:03
77
André Oosterwijk
gemeente Bergeijk
1:14:56
1:14:37
78
Fred Nieuwesteeg
Stichtse Vecht
1:14:57
1:14:33
79
Abel Zwart
Gemeente Zaanstad
1:14:59
1:14:20
80
Frank Wagenaar
Stichtse Vecht
1:15:12
1:14:51
81
Nico Berghmans
Gemeente Ede
1:15:16
1:14:54
82
Krijn Rijke
Gemeente Heemskerk
1:16:04
1:15:37
83
Aloys Bijl
Gemeente Nissewaard
1:16:19
1:15:49
84
Geert van Roessel
Omgevingsdienst Midden-Holland
1:18:05
1:17:15
85
Piet van Roijen
Omgevingsdienst regio Utrecht
1:18:30
1:17:34
86
Meijndert Jansen
gemeente Renkum
1:18:49
1:18:35
87
Dick Snijders
Soest
1:18:52
1:18:33
88
Harold de Kok
Gem. Capelle aan den IJssel
1:19:13
1:18:26
89
Gerard Velthuis
SWO De Wolden Hoogeveen
1:20:01
1:19:01
90
Robert van Hooff
Gemeente Amsterdam
1:20:31
1:19:41
91
Kick Gereke
Gemeente Vijfheerenlanden
1:21:01
1:20:12
92
Dick Neuteboom
Gemeente Ede
1:21:38
1:21:15
93
Tom Ruijter
Gemeente Amsterdam
1:23:12
1:22:19
94
Hans de Klerk
Gemeente Goes
1:23:41
1:22:52
95
Peter Verhage
Gemeente Zoetermeer
1:25:51
1:25:15
96
Rob van 't Padje
Gemeente Amsterdam
1:26:12
1:26:07
97
Hans Jansen
Gemeente Drimmelen
1:26:27
1:25:48
98
Griedo Bel
Gemeente Vijfheerenlanden
1:30:48
1:29:58
99
Gert-Jan Vreeke
Gooise Meren
1:31:45
1:30:46
100
Jos Hek
Gem. Capelle aan den IJssel
1:34:17
1:33:46
101
Rob Groot
Gemeente Zaanstad
1:41:44
1:41:05
VSEN, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sofie Deen
Gemeente Oss
1:01:34
1:01:20
2
Kim Vermeeren
Gemeente Culemborg
1:03:16
1:02:50
3
Lisanne van der Velden
Gemeente Best
1:05:53
1:05:20
4
Wendy Springer
Gemeente Gorinchem
1:06:24
1:06:15
5
Stella Lemmens
Stichtse Vecht
1:09:12
1:08:44
6
Marloes van Andel
Omgevingsdienst regio Utrecht
1:09:13
1:08:17
7
Vera Scholten
Gemeente Eindhoven
1:10:47
1:10:00
8
Kimberley Tobias
Gem. Capelle aan den IJssel
1:11:50
1:11:05
9
Milan Dijkstra
gemeente Beek
1:12:06
1:11:41
10
Anne Poppema
Gemeente Zaanstad
1:14:33
1:13:55
11
Daphne Spaans
Gemeente Zoetermeer
1:20:12
1:19:35
12
Deborah Knuistingh Neven
Gemeente Lopik
1:27:44
1:27:03
13
Marieke de Bruin
Stichtse Vecht
1:27:56
1:27:26
V35, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marleen Vos
Gemeente Lelystad
57:18
57:16
2
Judith van den Broek
Werkorganisatie Duivenvoorde
58:32
58:27
3
Monique Raaijmakers
Omgevingsdienst ZHZ
59:51
59:44
4
Herlinde Lokhorst
Gemeente Arnhem
1:02:26
1:02:04
5
Arenda Konnecke
Gemeente Almelo
1:02:35
1:02:30
6
Lonneke Snellen
Gemeente Meierijstad
1:02:51
1:02:44
7
Heidy Smit
Gemeente Barneveld
1:03:52
1:03:41
8
Marianne Muijzer
Gemeente Hoeksche Waard
1:05:45
1:05:14
9
Anne van Schijndel
Geldrop-Mierlo
1:06:30
1:05:43
10
Renate Degen
Gemeente Ede
1:07:25
1:07:09
11
Lisette van Haandel
Gemeente Meierijstad
1:07:37
1:06:58
12
Migon Hover
gemeente Renkum
1:07:51
1:07:37
13
Danielle Willems
gemeente Beek
1:08:06
1:07:40
14
Daniëlle Schatorjé
Gemeente Eindhoven
1:10:02
1:09:37
15
Eveline Blasius
AA Amstelveen en Aalsmeer
1:10:53
1:10:21
16
Christelle Telgt-Southey
Gemeente Almere
1:12:02
1:11:51
17
Christa van 't End
Gemeente West Betuwe
1:12:30
1:11:49
18
Anita Meeuwis
Boekel
1:13:52
1:13:10
19
Bianka Smeets
Gemeente Loon op Zand
1:15:48
1:14:48
20
Nadina Boons
Gemeente Meierijstad
1:23:21
1:22:40
21
Stasja Kohler
DUO
1:23:23
1:22:37
22
Cathelijne Bloks
Gemeente Eindhoven
1:24:05
1:23:13
23
Hinde Dijkhuis
Gemeente Lelystad
1:29:35
1:28:38
V45, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Astrid Castricum
Werkorganisatie CGM
1:01:06
1:01:03
2
Paula Jorritsma [BM]
Gemeente Altena
1:01:12
1:01:08
3
Machteld Verdaasdonk [BM]
Koninklijke Luchtmacht
1:03:12
1:02:58
4
Sandra Huntink
Gemeente Rheden
1:03:21
1:03:18
5
Simone van Hell
AA Amstelveen en Aalsmeer
1:06:48
1:06:17
6
Baukje Kramer
gemeente Velsen
1:08:48
1:08:38
7
Saskia Gröninger
Breda
1:09:09
1:08:54
8
Andrea Aquina
Gemeente Amsterdam
1:09:12
1:08:36
9
Annelies Hemminga
Alblasserdam
1:11:10
1:10:48
10
Petra Wieringa
Gemeente Den Helder
1:11:53
1:11:48
11
Anja van Kamperdijk
Gemeente Almere
1:12:02
1:11:51
12
Linda Verheggen
Gemeente Meierijstad
1:12:07
1:11:25
13
Ellie Weijde
Gemeente Lingewaard
1:12:11
1:11:46
14
Merlinn van Nieuwkuijk
Oldenzaal
1:12:41
1:12:05
15
Sacha Borg
Dienst Dommelvallei
1:13:19
1:12:36
16
Helma van de Heuvel
Gemeente Helmond
1:14:12
1:13:43
17
Saskia Kuipers
gemeente Bergeijk
1:15:06
1:14:47
18
Geerdien van der Hijden
Gemeente Ede
1:15:26
1:15:03
19
Maud Wolf
Gemeente Arnhem
1:15:29
1:14:44
20
Eveline Hamers
Gemeente Amsterdam
1:15:44
1:14:55
21
Helmi Martens
Gemeente Helmond
1:15:54
1:15:27
22
Thecla Rijkers
Gemeente Son en Breugel
1:17:01
1:16:30
23
Bartelijne Feenstra
Gemeente Son en Breugel
1:17:01
1:16:30
24
Ria Bussink
Gemeente Winterswijk
1:17:13
1:16:37
25
Trudy van Horne
Gemeente Helmond
1:18:25
1:17:47
26
Masja Roselaar
ABG organisatie
1:19:20
1:18:45
27
Natasja Groothuismink
Gemeente Zaanstad
1:20:14
1:19:35
28
Mirjam Jebbink
Gemeente Zutphen
1:20:15
1:19:16
29
Jolanda Geurts-Verhulst
Gemeente Helmond
1:20:34
1:20:06
30
Sonja Muller
Gemeente Lelystad
1:20:36
1:19:40
31
Maaike Vernooij
Gemeente Zaltbommel
1:22:53
1:22:07
32
Inge Hulshof
Gemeente Eindhoven
1:24:04
1:23:12
33
Jiska Brouwer
Gemeente Arnhem
1:25:33
1:24:48
34
Wietske Boer
Gooise Meren
1:28:20
1:27:21
35
Dorinie Edelaar
Gemeente Helmond
1:32:02
1:31:36
V55, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brigitte Ooms
Gemeente Nissewaard
1:02:06
1:02:02
2
Paula Huiszoon
Gemeente Amsterdam
1:04:57
1:04:54
3
Karolien Vrolijk [BM]
Gemeente Amsterdam
1:05:07
1:04:37
4
Erica Valk
Gemeente 's-Hertogenbosch
1:09:05
1:08:48
5
Jeannette Hendriks
PV Stad Leiden
1:13:27
1:13:12
6
Anja Jongmans
Baanbrekers
1:16:09
1:15:31
7
Yvon Speksnijder
Gemeente Lopik
1:16:19
1:15:59
8
Wil Kieboom
Molenlanden
1:16:20
1:15:25
9
Marlene de With
Gemeente Lopik
1:20:02
1:19:21
10
Stephanie Wolff
Gemeente Nijmegen
1:20:30
1:20:00
11
Brigitte van Halbeek
Sittard-Geleen
1:24:55
1:24:30
12
Lucy de Vries
Groningen
1:33:14
1:32:23
MSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Spijkerboer [BM]
Belastingdienst
35:50
35:50
2
Sander van Alphen
Alkmaar
36:33
36:31
3
Ronald Kuin
Gemeente Nijkerk
37:54
37:53
4
Melvin Creemers
Alkmaar
39:00
38:58
5
Chris Frencken
Gemeente Oost Gelre
39:12
39:10
6
Lars Veldboom
Gemeente Utrecht
39:29
39:26
7
Nick Tameris
Gemeente Nissewaard
41:12
41:10
8
BMC Sponsor
BMC
41:31
41:29
9
Ingmar Zwier
Gemeente Den Helder
41:49
41:41
10
Gidion van Dijk
Gemeente Altena
42:02
41:28
11
Erwin Batterink
Gemeente Hardenberg
42:04
41:55
12
Paul Meijer
Belastingdienst
42:06
42:01
13
Rogier Scholten
Oldenzaal
42:13
42:09
14
Chiel van Splunder
Gemeente Amsterdam
42:19
41:55
15
Jochem Uithoven
Breda
42:59
42:41
16
Kasper Rensenbrink
RUD Utrecht
43:45
43:38
17
Peter Engels
Gemeente Eindhoven
43:55
43:50
18
Mark Pulles
Gemeente Altena
45:19
44:45
19
Michael van Wanrooij
Gemeente Ede
45:33
45:15
20
Frank van den Boomen
Gemeente Stein
46:34
46:18
21
Wouter Jansen
Gemeente Heerde
46:36
46:24
22
Pim Hoefnagel
Gemeente Lingewaard
46:45
46:38
23
Michel Berends
Gemeente Heerde
47:04
46:52
24
Mark van Ginneken
Gemeente Eindhoven
47:23
46:10
25
Niels Westerman
Westerwolde
47:33
47:29
26
Roderick Kaizer
Belastingdienst
48:08
48:02
27
Önder Bastimar
Belastingdienst
48:16
48:09
28
Laurens Nijman
gemeente Voorst
48:33
47:01
29
Rob Verwijst
Gemeente Eindhoven
48:35
48:07
30
Daan Bording
gemeente Haarlem
48:49
48:00
31
Bas Aukes
Gemeente Den Haag
48:49
47:52
32
Koen Esselink
gemeente Berkelland
48:49
47:36
33
Alexander van Laarhoven
Gemeente Altena
49:07
48:34
34
Richard Welboren
Gemeente Heemskerk
49:17
49:05
35
Iroy Konings
Gem. Capelle aan den IJssel
49:27
49:07
36
Robin Vianen
Stichtse Vecht
49:44
49:30
37
Maarten Schuur
Molenlanden
50:09
49:25
38
Ben Wiermans
Gemeente Eindhoven
50:20
49:07
39
Glen Hagenaars
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
50:24
50:19
40
Thomas Vink
Alblasserdam
50:40
50:15
41
Gerhard Muis
Gem. Capelle aan den IJssel
51:16
50:46
42
Bart Sikkes
Metafoor Vastgoed en Software
51:29
51:17
43
IZA Sponsor
IZA
51:31
51:27
44
Diego Thijs
Veiligheidsregio Rdam Rijnmond
51:50
51:35
45
Bob Altena
Gemeente Helmond
52:12
51:43
46
Marijn van Loon
Gemeente Eindhoven
52:19
52:09
47
Lent van Martijn
AA Amstelveen en Aalsmeer
52:30
52:18
48
Kevin Houtveen
Werkorganisatie Druten Wijchen
52:51
51:15
49
Tom Bastiaansen
Breda
53:59
53:10
50
Olaf IJzerman
Gemeente Ede
55:26
54:36
51
Edwin van Rheenen
Gemeente Utrecht
55:46
54:13
52
Andreas van Berkel
Stichtse Vecht
56:03
55:48
53
Jeffrey van Meer
Gemeente Woensdrecht
56:57
56:28
54
Loyalis
57:11
56:41
55
Pim Ruiten
Vught
57:37
56:59
56
IZA Sponsor
IZA
58:28
57:51
57
Tommy Hölzken
Gemeente Meierijstad
58:37
57:46
58
Dennis Walhout
Gemeente Borsele
58:48
57:53
59
Dino Bodzinga
Gemeente Gouda
1:00:21
59:18
60
Mario Huinink
gemeente Doetinchem
1:00:59
59:47
61
Wouter IJsseldijk
gemeente Voorst
1:02:30
1:00:57
62
Arjan Dankers
Vught
1:04:10
1:03:32
63
Nard Gilsing
Geldrop-Mierlo
1:04:40
1:04:18
64
Hiddo Bouvy
Gemeente Nieuwegein
1:05:09
1:03:31
65
Rick Vervoort
Gemeente Winterswijk
1:05:52
1:05:30
66
Barry Wiegand
SED organisatie
1:10:33
1:09:48
M35, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Verdoorn
Gemeente Leeuwarden
36:46
36:45
2
Tjerk Notten
Gemeente Ede
36:54
36:52
3
Edgar Vermaas
Gemeente Den Haag
38:11
38:09
4
Ralf Hamers
Gemeente 's-Hertogenbosch
38:23
38:23
5
Sjuul Gommans
Gemeente Venray
39:32
39:30
6
Remco Bankers
Gemeente Eindhoven
39:45
39:18
7
Wouter Egas
Gemeente Amsterdam
40:42
40:41
8
Sjoerd Hoefnagel
Gemeente Arnhem
41:31
41:28
9
Niels op den Kelder
Provincie Noord-Brabant
41:37
41:34
10
Ronald van Mil
Gemeente Midden-Delfland
41:52
41:47
11
Arno Derksen
Gemeente Aalten
42:22
42:19
12
Danny Stadhouders
Gemeente Kerkrade
42:43
42:36
13
Rick Luimes
Gemeente Waddinxveen
43:25
43:13
14
Martijn den Blijker
Gemeente Borsele
43:43
43:40
15
Ruud Vlaardingerbroek
Gemeente Den Haag
44:05
43:52
16
Frank van der Gulik
Gemeente Bergen-Noord-Holland
44:55
44:36
17
Maarten Dijk
SED organisatie
45:43
45:30
18
Luuk Bosch
gemeente Montferland
46:59
46:17
19
Dirk Kropman
Gemeente Bergen (L)
47:48
47:31
20
Jan Willem Versteeg
Sliedrecht
47:54
47:41
21
Robin van Gaal
Gem. Capelle aan den IJssel
48:42
48:27
22
Rick van Rooij
Gemeente Eindhoven
48:48
48:20
23
Nicky Luttikhuis
Gemeente Rijssen-Holten
49:03
48:46
24
Chris Venus
Gem. Capelle aan den IJssel
49:15
48:51
25
Paul Leijenaar
Gemeente Leusden
49:28
48:25
26
Peter de Haan
gemeente Voorst
49:30
49:06
27
Martijn Stappers
Gemeente Arnhem
49:42
49:03
28
Wietse Balster
Gemeente Amsterdam
49:59
49:33
29
Arjen Koene
Gemeente Den Haag
50:05
49:09
30
Bob Strasters
Gemeente Hellevoetsluis
50:09
49:47
31
Caspar Bolscher
Gemeente Leusden
50:29
49:27
32
Frank van der Neut
AA Amstelveen en Aalsmeer
50:41
50:32
33
Bas van Viegen
AA Amstelveen en Aalsmeer
50:41
50:32
34
Kevin Meijer
Gemeente Arnhem
50:48
50:07
35
Sytze Dirk Malda
Werkorganisatie HLTsamen
50:48
50:27
36
Arjen Visser
Werkorganisatie HLTsamen
50:58
50:47
37
Jasper Pijls
Gemeente Amsterdam
50:59
50:33
38
Martin Oosters
Omgevingsdienst ZHZ
51:17
49:51
39
Bart Kuijer
Gemeente Leusden
51:25
50:23
40
Sven Hendrikussen
Gemeente Best
51:29
51:15
41
Jens Oolders
Westerwolde
51:35
51:31
42
Arnaud Veldhoen
Gemeente Oldebroek
51:37
50:26
43
Sjoerd Kooijmans
Werkorganisatie Druten Wijchen
51:41
50:05
44
Gerwin Hesselink
Gemeente Hardenberg
51:54
51:45
45
Ronald Leijstra
Gemeente Ameland
51:54
51:27
46
Sander van der Helm
Leidschendam-Voorburg
51:54
51:28
47
Lennard Robbemond
Leidschendam-Voorburg
52:19
51:53
48
Niels Baaij
GGD Flevoland
52:21
52:07
49
Wesley Duits
Gemeente Krimpen ad IJssel
52:40
51:32
50
Barry Woudenberg
Gemeente Wageningen
52:47
52:09
51
Arie van der Klift
Gemeente Wageningen
52:47
52:05
52
Erik Heldoorn
Gemeente Dronten
53:10
52:18
53
Jan den Engelsman
Gemeente Waddinxveen
53:18
52:53
54
Alex Jansen
Gemeente Krimpen ad IJssel
53:21
52:07
55
Matthijs Westerbeek
Gemeente Nunspeet
53:28
52:32
56
Joni Mills
AA Amstelveen en Aalsmeer
53:30
53:22
57
Jos Erkens
OD IJsselland
53:41
52:43
58
Edwin Holsappel
Gemeente Lelystad
53:41
53:30
59
Johan Klein
SED organisatie
53:42
52:55
60
Mohamed Bouhaou
Gem. Capelle aan den IJssel
53:50
53:26
61
Martijn van Kooten
Gemeente Den Haag
53:54
53:26
62
Jan Brons
Gemeente Barneveld
54:02
53:32
63
Peter Nieuwenhuis
gemeente Staphorst
54:54
54:36
64
John Raaijmakers
Gemeente Drimmelen
54:57
54:21
65
Carlo Verhoef
Gemeente Arnhem
55:23
54:43
66
Wouter Algra
Gemeente Barneveld
55:29
55:03
67
Wouter van der Beek
Gemeente Zwolle
55:59
55:41
68
Ruben Haalmeijer
Gemeente Amsterdam
55:59
54:54
69
Alex Venema
gemeente Renkum
56:12
55:12
70
Peter Broer
Metafoor Vastgoed en Software
57:01
56:47
71
Maikel Bouwman
Gemeente Zevenaar
57:09
55:45
72
René de Grauw
Gemeente Meierijstad
57:11
56:18
73
Mark van Kuijk
GGD Flevoland
57:33
57:14
74
Robert Wagensveld
SED organisatie
57:33
56:46
75
Lex Giesen
Gemeente Neder-Betuwe
57:37
56:07
76
Jeroen Pieterman
Gemeente Goeree-Overflakkee
57:46
56:25
77
Michel Verhees
Omgevingsdienst ZHZ
58:06
56:38
78
Maarten van Mensch
Katwijk
58:08
57:02
79
Jan Dunning
Gemeente Noordoostpolder
58:43
57:28
80
Peter van Doorn
Gemeente Zaanstad
58:50
58:08
81
Leo Prins
Gemeente Zaanstad
58:51
58:06
82
Gerben Boekhout
Gemeente Dronten
58:51
57:56
83
Bart Abrahams
Gemeente Oisterwijk
59:28
58:10
84
Mark Soonius
SED organisatie
59:43
59:29
85
Twan Compen
Gemeente Den Haag
1:00:01
58:17
86
Alex de Jong
Gemeente Waddinxveen
1:00:11
59:45
87
Thijs de Lange
Breda
1:00:22
59:33
88
Peter Hermens
Omgevingsdienst ZHZ
1:00:59
1:00:38
89
Neil van Sluijs
GR De Bevelanden
1:01:06
1:00:43
90
David Tetelepta
Gemeente Winterswijk
1:01:31
1:01:10
91
Chris Derksen
Gemeente Rijssen-Holten
1:02:09
1:01:49
92
Willie van Dam
Gemeente Nieuwegein
1:02:09
1:00:52
93
Frans Pieter Witteveen
Gemeente Oldebroek
1:02:53
1:01:37
94
Michiel Arntz
Gemeente Arnhem
1:03:34
1:02:22
95
Gerard Lutz
Breda
1:03:58
1:03:07
96
Stefan Verbeeck
Gemeente Oosterhout
1:05:22
1:04:06
97
Rick Gonggrijp
Gemeente Zaanstad
1:09:27
1:08:42
98
Arman de Graaf
Gemeente Zaltbommel
1:11:42
1:10:45
M45, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nico Altorf
AA Amstelveen en Aalsmeer
34:48
34:48
2
Henk van Bentum
Gemeente Houten
38:00
38:00
3
Erik Klooster [BM]
Belastingdienst Rotterdam
38:51
38:50
4
Dick Schuurman
De Fryske Marren
39:41
39:39
5
Co van Bentum
Gemeente Houten
40:08
40:07
6
Frans Linders
Gemeente Woensdrecht
42:03
42:01
7
Frank Hering
Borne
42:03
42:01
8
Igor m Janszen
Gemeente Amsterdam
42:27
42:23
9
Iwan Vis
holland rijnland
42:58
42:53
10
Anjo Simonse
Gemeente Noordoostpolder
43:23
43:11
11
Robert ten Hove
Gemeente Hellendoorn
44:33
44:31
12
Sibbele Muizelaar
De Fryske Marren
44:36
43:57
13
Marc van Dooremaal
Provincie Noord-Brabant
44:45
44:42
14
Ron de Vet
Gemeente Bergen-Noord-Holland
44:55
44:35
15
Allard Pliester
Alkmaar
45:07
44:51
16
Slui Kees
Gemeente Goeree-Overflakkee
45:09
44:54
17
Rene Remijn
Gemeente Hellevoetsluis
45:21
45:02
18
Koert Meijer
Gemeente Hardenberg
46:02
45:54
19
Arnold Huisson
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
46:30
46:26
20
Bert de Lange
Gemeente Barneveld
46:35
46:28
21
Marten Schroten
Gemeente Waddinxveen
46:45
46:33
22
Jeroen Paap
Gemeente Bergen-Noord-Holland
46:50
46:32
23
Raymond Blaeser
Gemeente SúdWest-Fryslân
47:20
47:07
24
Gerrit Veurink
Gemeente Hardenberg
47:29
47:21
25
Iede Bakker
Gemeente Barneveld
47:41
47:34
26
Jaco Weststrate
Gemeente Den Haag
47:45
47:38
27
Eric Korteland
Gemeente Lansingerland
47:48
47:44
28
Binne Feenstra
Gemeente Tytsjerksteradie
47:55
47:01
29
Arjan Rook
Breda
48:09
47:48
30
Martin Schroijen
Gemeente Leudal
48:13
47:10
31
Steven Jochems
OMWB
48:14
47:44
32
Michiel de Ruiter
OMWB
48:27
48:10
33
Henri Kessels
Gemeente Venray
48:30
48:16
34
Henk Dillingh
Soest
48:36
48:23
35
Henk Huisman
Hattem
48:41
48:32
36
Harold Scheepers
Gemeente Altena
48:55
48:21
37
Richard Groters
Gemeente Zutphen
49:01
48:44
38
Michiel Geradts
Stichtse Vecht
49:02
48:48
39
Erik klein Kiskamp
gemeente Berkelland
49:06
47:52
40
Tom du Maine
Gemeente Amsterdam
49:12
48:35
41
Alex Buitenhuis
gemeente Wijdemeren
49:18
47:52
42
Gjalt Ferkranus
Gemeente Heerenveen
49:36
49:27
43
Roel Otten
Gemeente Hardenberg
49:36
49:27
44
Ronald Rieuwers
Gemeente Amsterdam
49:54
49:51
45
Marcus Rietveld
Hattem
49:56
49:43
46
Jacco Verhulst
Gemeente Heemskerk
50:05
49:53
47
Eddy Spanjaard
gemeente Berkelland
50:13
49:46
48
Hein Mennen
Gemeente Helmond
50:17
49:23
49
Geart de Jong
De Fryske Marren
50:48
50:07
50
Mark Jacobs
Gemeente Heerlen
50:54
50:40
51
Hans Heurter
Waterschap Rivierenland
51:29
51:09
52
Johan Meijer
Groningen
51:34
51:29
53
Erik van Rijswijk
Gemeente Neder-Betuwe
51:48
50:20
54
Rene van der Sman
Veiligheidsregio Rdam Rijnmond
51:53
51:38
55
Martijn Meulenbroek
Werkorganisatie Duivenvoorde
52:07
51:01
56
Sven van der Burg
GGD Flevoland
52:22
52:02
57
Coen Vos
Breda
52:32
52:06
58
Pieter Zwaan
Gemeente Wijk bij Duurstede
52:36
51:36
59
Erik Nieuwenhuis
Gemeente Hellendoorn
52:39
52:27
60
Sjon de Haan
Gemeente Ameland
52:40
52:16
61
Jeroen Kerkhof
Gemeente Zutphen
52:45
51:15
62
Klaas Boonstra
Groningen
52:51
52:12
63
Rob Sijmons
Gemeente Eindhoven
52:51
52:42
64
Johan Treurniet
gemeente Vlissingen
52:54
51:47
65
Ronald Tekstra
Gemeente SúdWest-Fryslân
53:10
52:16
66
Harry Bijsterbosch
Gemeente Heerde
53:15
53:05
67
Wim Vader
Gemeente Dronten
53:23
52:20
68
Theo Li
gemeente Goirle
53:36
52:19
69
Joop Beijaard
Gemeente Ameland
53:43
53:17
70
Jaap van der Heide
gemeente Vlissingen
53:46
52:39
71
Jos Bleijlevens
Gemeente Altena
53:48
53:14
72
John Kamstra
Groningen
53:50
53:11
73
Leo de Koster
Gemeente 's-Hertogenbosch
53:51
52:54
74
Anne Akkersma
Gemeente Ameland
53:51
53:24
75
Danny Liemburg
Gemeente Veenendaal
53:58
53:07
76
Erwin Loff
GGD Flevoland
54:02
53:47
77
Martin Ester
Gooise Meren
54:10
53:51
78
Maarten Wilschut
AA Amstelveen en Aalsmeer
54:14
54:02
79
Buitel Dienst
gemeente roosendaal
54:16
52:43
80
Bas Kruisselbrink
Gemeente Aalten
54:17
53:41
81
Jack Karelse
Gemeente Borsele
54:20
53:27
82
Simon Dudok
Vught
54:25
53:45
83
Barrie Span
Gemeente Oost Gelre
54:47
53:42
84
Arno Coomans
Gemeente Waddinxveen
54:49
54:28
85
Arie de Mik
Gemeente Waddinxveen
54:50
54:26
86
Stefan van Veldhoven
Gemeente 's-Hertogenbosch
55:15
54:18
87
Patrick van Leeuwen
Veiligheidsregio Rdam Rijnmond
55:25
55:04
88
Roger van den Akker
Gemeente Oss
55:40
54:32
89
Wilco van der Bas
Gemeente Venray
55:44
55:15
90
Hans Koning
Breda
55:44
55:24
91
Richard Bosboom
Gemeente Nieuwkoop
55:54
55:08
92
Marco Withagen
Gemeente Bronckhorst
55:55
55:20
93
Kees Boender
Veiligheidsregio Rdam Rijnmond
55:58
55:35
94
Edwin Veraa
Gemeente Waalwijk
55:59
54:49
95
Klaas Tjibbe Knobbe
Gemeente SúdWest-Fryslân
56:03
55:09
96
Patric Roes
Gemeente Bronckhorst
56:08
55:39
97
Hans van Dijk
Hattem
56:14
56:04
98
Ruben Badal
Gemeente Zandvoort
56:15
55:31
99
Rik Hulshof
Gemeente Aalten
56:22
55:46
100
Buiten Dienst
gemeente roosendaal
56:29
54:56
101
Mathijs Bode
gemeente Vlissingen
56:33
55:22
102
Frank Nijholt
Gemeente Heerlen
56:36
55:31
103
Albert van den Berg
Kampen
56:55
56:40
104
Jaap Eckhardt
Gemeente Rucphen
56:55
55:54
105
Ben Lampe
gemeente Renkum
57:13
56:05
106
Aize Kramer
Gemeente Opsterland
57:27
56:02
107
Ben Wagenvoort
Gemeente Zaanstad
57:36
56:51
108
John Gillesse
gemeente Vlissingen
57:37
56:13
109
Aart Jonker
Alkmaar
57:44
56:31
110
Marcel Maas
Gemeente De Ronde Venen
57:50
56:59
111
Ron Linglever
Gemeente Gorinchem
57:57
56:30
112
Rob Jansen
Gemeente Amsterdam
58:13
57:12
113
Assem EL Khattabi
Gemeente Zaanstad
58:59
58:16
114
Jacco Folkerersma
Waterschap Rivierenland
59:00
58:38
115
Richard van der Helm
gemeente Velsen
59:01
57:27
116
Patrick Eysbach
Gemeente Zwolle
59:02
57:28
117
Marco Timmermans
Gemeente Dongen
59:05
57:22
118
Theo Peeters
Gemeente Venray
59:10
57:49
119
John Coppens
gemeente roosendaal
59:12
57:37
120
John Vrinds
gemeente roosendaal
59:12
57:37
121
David Grin
Tiel
59:57
58:42
122
Rik van der Wel
Katwijk
1:00:13
59:05
123
Anton Wijkhuijs
Gemeente Leeuwarden
1:00:15
58:58
124
Ronald Hendriks
Gemeente Best
1:00:16
59:22
125
Erik Hoorweg
Werkorganisatie Duivenvoorde
1:00:51
59:45
126
Jos Custers
OD IJsselland
1:00:52
1:00:29
127
Bert van den Berg
gemeente Vlissingen
1:01:13
59:48
128
Mike Koning
DUO
1:01:17
1:00:42
129
Paul Schoneveld
Gemeente Uden
1:01:28
1:00:21
130
Theo Weidenaar
De Fryske Marren
1:02:06
1:00:47
131
Patrick de Broekert
GR De Bevelanden
1:02:08
1:01:04
132
Ben Pauly
Gemeente Helmond
1:02:09
1:01:40
133
Thao Bui
GGD Flevoland
1:02:09
1:01:55
134
Walter Jaaltink
gemeente Bunnik
1:02:10
1:00:37
135
Richard de Ruijter
Pijnacker-Nootdorp
1:02:31
1:01:56
136
Rob Kiebert
Gemeente Zandvoort
1:02:51
1:02:07
137
Johan Fidder
Gemeente Oldebroek
1:02:53
1:01:39
138
Henri van Ulsen
Gemeente Lelystad
1:02:56
1:01:19
139
Thom van Aert
Gemeente Oosterhout
1:03:14
1:01:57
140
Marc van Dort
Gemeente Woensdrecht
1:03:15
1:02:43
141
Andre Bloembergen
Groningen
1:03:19
1:02:21
142
Clemens Piena
Gemeente Oosterhout
1:03:31
1:02:15
143
André Leushuis
Kampen
1:03:34
1:01:52
144
Eelco Kamphuis
gemeente Bunnik
1:03:56
1:02:25
145
Hans Derksema
Gemeente Leusden
1:04:57
1:03:53
146
Jan Dam
Gemeente Zaanstad
1:05:52
1:05:09
147
Roland Koers
Omgevingsdienst Rivierenland
1:06:02
1:04:52
148
Richie Lekatompessy
Gemeente Bergen (L)
1:06:09
1:05:08
149
Theo den Braanker
Gemeente Gorinchem
1:06:38
1:05:10
150
Brian Wolff
Gemeente Amsterdam
1:08:50
1:07:50
151
Hans Peter Reinders
Gemeente Leusden
1:10:05
1:09:02
152
Steef Burgert
Gemeente Zandvoort
1:11:56
1:11:12
153
Paul Berkers
Gemeente Krimpen ad IJssel
1:12:38
1:11:30
154
Boris Steeman
Gemeente Amsterdam
1:21:23
1:19:55
M55, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Buesink
gemeente Etten-Leur
37:06
37:06
2
Johan Hulzebos
gemeente Staphorst
39:37
39:35
3
Frans Deenen
Gemeente Venray
40:08
40:06
4
Bart van Linder
ABG organisatie
42:09
42:07
5
Rob van Zanten
gemeente Vlaardingen
42:19
42:18
6
Willem de Weerdt
Hattem
42:50
42:50
7
Ton van der Meché
Gemeente Den Helder
42:56
42:53
8
Maarten van der Plas
PV Stad Leiden
43:06
43:02
9
Tini de Laat
Gemeente Best
43:26
43:24
10
Nico ten Bokkel
Gemeente Zutphen
43:40
43:23
11
Jef Schillings
Gemeente Kerkrade
43:45
43:40
12
Berry Turk
Gemeente Rheden
44:43
44:37
13
René Arentshorst
Gemeente Rheden
45:15
45:09
14
Willy Elshof
gemeente Montferland
46:25
46:23
15
Paul Gijben
SED organisatie
46:27
46:14
16
Henri Verbruggen
Gemeente Eindhoven
46:49
46:46
17
Herman Evers
Gemeente Bergen-Noord-Holland
46:51
46:32
18
Jan Beuving
Gemeente Rijssen-Holten
47:17
47:13
19
Alfons Booijink
Gemeente Almelo
48:12
48:03
20
Eric Smeets
Gemeente Stein
48:31
48:14
21
Bert van der Laan
Gemeente Zutphen
48:34
48:20
22
Aad Gankema
Gemeente Den Haag
48:35
48:28
23
Eric Oomes
Gemeente Eindhoven
48:40
48:31
24
Jos Jochems
gemeente Etten-Leur
49:11
49:05
25
Maarten Jung
Gemeente Den Haag
49:51
49:38
26
Henk Thielens
Gemeente Kerkrade
49:56
49:50
27
Paul Huls
gemeente Doetinchem
50:04
49:57
28
John van de Wiel
Gemeente Heerenveen
50:10
50:04
29
Frank Berghuis
Gemeente Heerde
50:14
50:03
30
Mark Rijniers
Gemeente Bergen (L)
50:19
49:35
31
Eric Barten
Gemeente Venray
50:27
49:05
32
Nico Wenker
Gemeente Hoorn
50:46
50:42
33
Ad Verbakel
Gemeente Eindhoven
50:47
50:39
34
Rob van Heck
Gemeente Helmond
50:51
50:26
35
Martin Bos
Gemeente Gouda
51:51
50:36
36
Jan Koolen
Gemeente Rucphen
51:56
50:54
37
Tony Brosens
Breda
51:59
51:12
38
Barend van Engelenburg
DCMR Milieudienst Rijnmond
52:02
51:18
39
Ed Schenk
DCMR Milieudienst Rijnmond
52:04
50:34
40
Egbert Sluiter
Gemeente Heerde
52:14
52:04
41
Jan Wesseldijk
gemeente Voorst
52:22
50:50
42
Theo van den Broek
Gemeente Helmond
52:31
52:15
43
Richard van Gelder
Alkmaar
52:34
51:39
44
Jan Breider
Gemeente Stadskanaal
52:41
52:06
45
Eef Plugge
PV Stad Leiden
52:44
52:16
46
John Gootzen
Gemeente Heerlen
52:49
52:10
47
Hans Vugts
Mijn Gemeente Dichtbij
52:55
52:30
48
Pieter Benedictus
De Fryske Marren
52:58
52:35
49
Jaap Klok
Gemeente Hoeksche Waard
53:08
52:45
50
Jan Wieriks
Gemeente Oost Gelre
53:11
52:09
51
Gerrit Jan Muijs
Gemeente Zaanstad
53:21
52:36
52
Karel Kok
Utrechtse Heuvelrug
53:24
52:58
53
Leo Gooyen
Gemeente Heerlen
53:28
52:07
54
Jacques Zaman
Gemeente Terneuzen
53:29
52:10
55
Jan Wikkerink
gemeente Berkelland
53:37
53:10
56
Wubbe Rendering
Westerwolde
53:38
53:34
57
Daan Vervoort
Gemeente Venray
53:49
53:19
58
Rob van Eck
Oude IJsselstreek
53:53
52:18
59
Sjoerd Dijkstra
Gemeente Nieuwkoop
54:08
52:39
60
Klaas Versloot
Gemeente Waddinxveen
54:13
53:49
61
Bert Lambregts
gemeente Schiedam
54:27
54:16
62
Peter van der Ven
Gemeente Altena
54:29
53:55
63
Pieter Boumeester
Gemeente Zutphen
54:37
54:23
64
Fred van Wijk
Gemeente Wageningen
54:42
54:03
65
Abdel Chekhchar
Gemeente Zaanstad
55:09
54:23
66
Luuk Pit
Gemeente Hardenberg
55:13
54:23
67
Frits Steijvers
Gemeente Houten
55:18
55:02
68
Dick Aarden
gemeente Vlissingen
55:26
54:38
69
Eric Boerkamp
Hattem
55:46
55:27
70
René Leppink
Gemeente Utrecht
55:51
55:08
71
Corné Humme
Gemeente Winterswijk
55:56
55:35
72
Harrie Martens
Gemeente Eindhoven
55:57
55:48
73
Hein Bodelier
Gemeente Heerlen
55:58
55:48
74
Henk Jansen
OD IJsselland
56:07
55:19
75
Ruud Swaak
Gemeente Nieuwkoop
56:10
55:23
76
Ben Eidhof
Oldenzaal
56:20
55:13
77
Aad Sweijnen
Gemeente Zaanstad
56:22
55:40
78
Alfons Ganzevles
gemeente Olst-Wijhe
56:31
55:08
79
Frank Kemper
Gemeente Waalwijk
56:34
55:38
80
Ruud Janssen
Gemeente Lingewaard
56:38
54:56
81
Jan vande Ven
Sittard-Geleen
56:53
55:51
82
Hotze Attema
Gemeente Lelystad
56:58
56:40
83
Albert Lubberink
Gemeente Stadskanaal
57:00
56:28
84
Ruud Karsbergen
Gemeente Goeree-Overflakkee
57:18
56:56
85
James van Ommen
Kampen
57:23
55:42
86
Ferry Aerts
Gemeente 's-Hertogenbosch
57:30
56:10
87
Albert Smallenbroek
gemeente Veldhoven
57:35
57:05
88
John van Veen
Kampen
57:36
55:54
89
Mart van Blitterswijk
Veiligheidsregio Rdam Rijnmond
57:48
57:31
90
Jos Janssen
Waterschap Rivierenland
57:57
57:38
91
Hans Coops
Gemeente Eindhoven
58:02
56:17
92
Henk Huijbregts
Breda
58:02
57:14
93
Johan Kingma
Gemeente Barneveld
58:25
57:53
94
Olaf Nooteboom
Douane
58:27
57:04
95
Jan Duim
Gemeente Opsterland
58:27
57:46
96
Hennie Toonen
Gooise Meren
58:30
57:05
97
Henk Brouwer
Gemeente Zoetermeer
58:32
57:23
98
Jan Jaspers
Gemeente Helmond
58:32
58:06
99
Ton van Hoof
Gemeente Helmond
58:32
57:24
100
Hans Kolkman
gemeente Wijdemeren
58:33
57:04
101
Theo Sessink
Gemeente Zevenaar
58:33
57:40
102
Jan Gerritsen
Gemeente Arnhem
58:35
57:30
103
Sjack Vissers
Breda
58:46
57:40
104
Paul Quint
Gemeente Wageningen
58:58
58:21
105
Arthur van de Ven
Baanbrekers
59:04
57:18
106
Berth Drenth
Leidschendam-Voorburg
59:08
58:21
107
Arti Enkelaar
Omgevingsdienst regio Utrecht
59:21
58:06
108
Rolf van Lit
gemeente Renkum
59:53
58:52
109
Eric Evers
Sittard-Geleen
59:53
58:53
110
Rien Wijdeven
Gemeente Bernheze
1:00:16
59:07
111
Stijn van Gijssel
Gemeente Tytsjerksteradie
1:00:24
59:21
112
Ben Willem Boswijk
Gemeente Zaanstad
1:00:28
59:42
113
Wim Geurts
Gemeente Zevenaar
1:00:30
59:06
114
Chrit Savelkoul
Sittard-Geleen
1:00:33
59:32
115
Marcel Janssen
Gemeente Lingewaard
1:00:50
59:08
116
Jan van den Heuvel
RUD Utrecht
1:00:51
59:46
117
Nanno Beck
Gemeente Stadskanaal
1:00:58
1:00:23
118
Ron Waverijn
Gemeente Veere
1:00:59
59:29
119
Frank de Keijzer
gemeente Bunnik
1:01:01
59:29
120
Hans Sellink
Gemeente Den Haag
1:01:02
59:16
121
Ed van der Stokker
Gemeente Nissewaard
1:01:05
1:00:12
122
Frits van Schagen
Gemeente Zutphen
1:01:10
59:49
123
Henk Bos
Groningen
1:01:16
1:00:17
124
Tonny Holleboom
gemeente Olst-Wijhe
1:01:18
59:42
125
Gerard Luijmes
gemeente Olst-Wijhe
1:01:18
59:54
126
Hans van den Broeke
Gemeente Veere
1:01:20
59:53
127
Kees Spendel
Gemeente Den Haag
1:01:37
1:00:07
128
Peter Dost
Westerwolde
1:01:45
1:01:40
129
Peter de Vos
PV Stad Leiden
1:02:14
1:00:31
130
Henk Dekker
Gemeente Hoorn
1:02:15
1:01:27
131
Peter Koomen
Gemeente Hoorn
1:02:15
1:01:27
132
Gerard Vrijhoeven
gemeente Nuenen
1:02:19
1:01:34
133
Jim van Tol
gemeente Veldhoven
1:02:28
1:01:57
134
André Jansen
Gemeente Venray
1:02:29
1:01:33
135
Louk Welter
gemeente Wijdemeren
1:02:43
1:01:18
136
Ed Bloemendaal
Leidschendam-Voorburg
1:02:49
1:02:02
137
Harry Brienen
Gemeente Kerkrade
1:03:10
1:01:49
138
Marcel Willemsen
Gemeente Oosterhout
1:03:32
1:02:17
139
Hans Janssen
Mijn Gemeente Dichtbij
1:03:43
1:02:46
140
Martin Dupont
Gemeente Oss
1:04:15
1:03:51
141
Bern Lauriks
Gemeente Arnhem
1:04:26
1:03:13
142
Geert Maas
Gemeente Helmond
1:04:33
1:03:21
143
Meine Hofman
Urk
1:04:38
1:03:21
144
Albert Brouwer
Urk
1:04:39
1:03:21
145
Alex van Buijtenen
gemeente Goirle
1:04:40
1:03:20
146
Ad Janse de Jonge
Gemeente Den Haag
1:04:52
1:03:08
147
Jos Meeuwsen
Gemeente Tytsjerksteradie
1:05:07
1:04:02
148
Johan Gerlach
Groningen
1:05:08
1:04:39
149
Tonnie Bremer
Gemeente West Maas en Waal
1:05:32
1:04:05
150
Johan Martena
Groningen
1:05:36
1:04:27
151
Stef Kamphuis
Gemeente Helmond
1:05:43
1:05:15
152
Max Blondeau
PV Stad Leiden
1:06:25
1:04:43
153
Lambert van Beusekom
Werkorganisatie Druten Wijchen
1:06:37
1:05:00
154
Ted Onderwater
PV Stad Leiden
1:06:52
1:05:12
155
Co de Feijter
Gemeente Veere
1:07:25
1:05:59
156
Jan van der Hoeven
GGD Flevoland
1:08:14
1:07:56
157
Dick Fleury
GGD Flevoland
1:08:14
1:07:55
158
Jan Venhuis
Gemeente Altena
1:08:25
1:07:49
159
Edo van Leersum
gemeente Renkum
1:08:45
1:07:27
160
Peter Hellings
Mijn Gemeente Dichtbij
1:10:23
1:09:58
161
Cees van der Berg
Alkmaar
1:10:49
1:09:35
162
Jos Smeets
Gemeente Kerkrade
1:12:51
1:11:40
163
Egon Bungert
Gemeente Amsterdam
1:21:23
1:19:55
164
Harry Scheermeijer
Nederweert
1:25:15
1:24:44
VSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolanda van Dam-Dijk
Gemeente Hellendoorn
41:53
41:52
2
Maartje van der Knaap
Gemeente Ede
46:23
46:07
3
Linda Luijten
Gemeente Oosterhout
48:23
48:21
4
Joyce van Kruiselbergen
Gemeente Goes
51:01
50:57
5
Minke Berendsen
Gemeente Aalten
51:03
50:28
6
Suzanne Kuipers
Gemeente Altena
52:06
51:32
7
Elze van Stratum
Gemeente Meierijstad
52:18
51:49
8
Hendrika Sinnema
Metafoor Vastgoed en Software
52:21
52:11
9
Mijke Peerbooms
Gemeente Hilvarenbeek
53:56
53:28
10
Kendra Pennings
Gemeente Altena
54:24
53:50
11
Marleen Kotkamp
Oldenzaal
55:17
54:12
12
Maud Quirijnen
Baanbrekers
55:52
54:08
13
Ingrid Broos
Gem. Capelle aan den IJssel
56:01
55:39
14
Kirsten Remerie
Gemeente Bronckhorst
56:07
55:34
15
Marjolijn Stam
Gemeente Goeree-Overflakkee
56:17
56:01
16
Catharine Fikse
Gemeente Heerde
56:56
56:45
17
Eva Sanders
Gemeente Eindhoven
57:17
57:09
18
Anne Karsbergen
Gemeente Hoeksche Waard
57:18
56:55
19
Loraine van Huenestein
Metafoor Vastgoed en Software
57:28
57:17
20
Rosa van Hensbergen
Gemeente Ede
57:34
56:43
21
Marieke Cornelissen
Gemeente Meierijstad
57:43
56:50
22
Janneke van de Sande
Gemeente Hilvarenbeek
58:00
57:32
23
Aranea Floor
AA Amstelveen en Aalsmeer
58:33
57:23
24
Ruth Eikenaar
gemeente Renkum
59:59
59:00
25
Sanne Kerkhofs
Pijnacker-Nootdorp
1:00:00
59:26
26
Coreline de Groot
Gemeente Lingewaard
1:00:23
59:24
27
Ieke Bakker
Molenlanden
1:00:29
59:03
28
Sanne van Vegchel-Bruijn
Gemeente Ede
1:00:48
59:57
29
Annemarie Gardebroek
gemeente Berkelland
1:01:19
59:46
30
Milly Kors
Gemeente Arnhem
1:03:02
1:01:52
31
Vanessa Michel
Gemeente Arnhem
1:03:33
1:02:22
32
Elvira Kok
Gemeente Barneveld
1:03:35
1:03:27
33
Monique Koelma
Gemeente Opsterland
1:03:49
1:02:25
34
Nina van Troost
Gemeente Zaanstad
1:03:57
1:03:12
35
Maaike Dijkstra
Gemeente Ede
1:05:58
1:05:07
36
Ellen Romers
Breda
1:05:59
1:05:07
37
Marieke Verhorst
Gemeente Zoetermeer
1:06:52
1:05:44
38
Jessica Biewenga
Gemeente Son en Breugel
1:09:27
1:08:16
V35, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Samantha van Tuijl
Gemeente Goeree-Overflakkee
45:09
45:06
2
Nynke Bremer - Hiemstra
Gemeente Dronten
46:37
46:33
3
Petra de Rooij
Gemeente Rucphen
51:03
50:44
4
Carol Jansen
Gemeente Eindhoven
51:29
51:21
5
Roos van Dijk
GGD Flevoland
51:59
51:44
6
Kim Schijff
Gemeente Hellevoetsluis
52:06
51:46
7
Debby ten Brinke
Gemeente Oldebroek
52:07
50:53
8
Cindy Klein Leugemors
Gemeente Aalten
52:43
52:07
9
Madelon van de Ven
gemeente Goirle
52:57
51:40
10
Margrita Veltrop-vanden Akker
Gemeente Amsterdam
53:29
53:04
11
Jacoba Oud
Gemeente Ameland
53:51
53:24
12
Joyce Leenen
Gemeente Eindhoven
53:52
53:44
13
Joyce Zeeuwen
Gemeente Helmond
54:15
53:45
14
Irma Huis in 't Veld
Gemeente Leudal
55:17
54:14
15
Monique van 't Erve
Gemeente Zutphen
55:40
54:21
16
Karen Witterholt-Werkman
Groningen
55:50
55:12
17
Bertina Fredrikze
Gemeente Hoeksche Waard
56:16
55:53
18
Hannah Verstegen
Gemeente Eindhoven
57:10
57:02
19
Desirée van de Kerkhof
gemeente Haarlem
57:20
56:32
20
Gabriëlle van Kuijk
GGD Flevoland
57:33
57:13
21
Jelly Corbée
Gemeente Leeuwarden
57:35
56:13
22
Mechteld van Meer
Vught
57:37
56:57
23
Jetteke Boekschoten-Reinders
Gemeente Rhenen
57:37
56:44
24
Sandra Montizaan
Gemeente Heerde
57:38
57:26
25
Annemiek van Riel
Gemeente Oosterhout
57:44
56:23
26
Claudia Versloot
Groningen
57:45
56:36
27
Rosalinde van Kralingen
Gemeente Neder-Betuwe
58:20
56:50
28
Maaike Wielink
Gemeente Nieuwegein
58:47
57:29
29
Marloes Bruijn
AA Amstelveen en Aalsmeer
59:09
58:32
30
Patricia de Pater
Breda
59:56
59:06
31
Mariëlle van Dongen
werkplein HartvanWest-Brabant
1:00:12
58:49
32
Bianca Poelhuis
Gemeente Oost Gelre
1:00:15
59:12
33
Eveline Henneke
Gemeente Rhenen
1:00:21
59:28
34
Rianne Reijenga
Gemeente Zaltbommel
1:00:34
59:37
35
Monica Bril
Werkorganisatie Duivenvoorde
1:00:51
59:45
36
Susan van der Zwaag
gemeente Berkelland
1:00:53
59:19
37
Nadine van Gerwen
Vught
1:00:53
1:00:14
38
Wilza Kouwer
Gemeente Noord-Beveland
1:00:54
1:00:08
39
Manon Holster
Gemeente Borsele
1:01:03
1:00:09
40
Els van Schaik
Gemeente Ede
1:01:03
1:00:12
41
Cindy Ubaghs
Sittard-Geleen
1:01:16
1:00:18
42
Karlien Verkooijen
Gemeente Best
1:02:27
1:01:32
43
Noortje Stremme
Gemeente Drimmelen
1:02:30
1:01:53
44
Marloes van Grotel-Gutteling
Breda
1:02:46
1:01:57
45
Mariska Wagenaar
Gemeente Oldebroek
1:02:53
1:01:42
46
Femke Aarnink
Gemeente Zevenaar
1:02:55
1:01:31
47
Serpil Kaya-Gören
Gemeente Eindhoven
1:04:39
1:03:40
48
Anneke Rings
gemeente Veldhoven
1:04:57
1:04:27
49
Miranda Lamers
Gemeente Oosterhout
1:05:46
1:04:27
50
Josine Emons
Gemeente Zaanstad
1:05:51
1:05:08
51
Arjenne Vlietstra
Werkorganisatie Duivenvoorde
1:06:16
1:05:10
52
Marieke Post
Gemeente Lelystad
1:06:48
1:05:32
53
Daphne van der Beek
Gemeente Eindhoven
1:07:06
1:06:07
54
Marloes Pol
Gemeente Eindhoven
1:07:06
1:06:07
55
Ivonne van der Linden
Mijn Gemeente Dichtbij
1:11:42
1:10:45
56
Merel Mulders
Breda
1:13:29
1:12:39
57
Bianca Lips
gemeente Haarlem
1:17:54
1:17:06
V45, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marianne de Kok [BM]
GR De Bevelanden
40:23
40:22
2
Marionne Kat
OMWB
44:46
44:41
3
Paulien Mellema
gemeente Staphorst
48:36
48:36
4
A Soede
Gooise Meren
49:20
49:01
5
Hetty Groeneveld
Gemeente Barneveld
51:05
51:00
6
Janine Does
Gemeente Heerenveen
51:37
51:30
7
Marlon van Zal
Soest
53:05
52:52
8
Lianne Arling
gemeente Olst-Wijhe
53:57
52:35
9
Renate Kroes
Gemeente Oldebroek
54:07
53:47
10
Anja Tengg
Gemeente Rucphen
54:24
54:05
11
Ellen Heeren
Gemeente Dronten
54:41
54:26
12
Jeanine Rijken
Gemeente Meierijstad
54:45
53:54
13
Wilma Huisman
Gemeente Opsterland
55:19
53:54
14
Esther van Haaren
Gemeente Best
56:01
55:07
15
Monique Allefs
Gemeente Terneuzen
56:03
54:44
16
Monica van der Vlies
Gemeente Hoeksche Waard
56:22
55:57
17
Anita Laing
Gemeente Hellendoorn
56:51
56:21
18
José Krechting
gemeente Renkum
57:13
56:13
19
Lianne van Wanrooij
Gemeente Loon op Zand
57:22
56:27
20
Elisabeth Dam
Kampen
57:36
55:53
21
Marianne Velthoven
Baanbrekers
57:42
55:57
22
Hester Pennings
Gemeente Aalten
58:08
57:32
23
Conny Huijskes
Oude IJsselstreek
58:09
56:33
24
Hatice Durmaz
Gemeente Den Haag
58:12
56:28
25
Anita ten Broeke
gemeente Olst-Wijhe
58:14
57:58
26
Angelique Slegers
Gemeente Hilvarenbeek
58:24
57:56
27
Remke Reith
Gemeente Amsterdam
58:24
57:47
28
Heidi van de Grootevheen
Gemeente Barneveld
58:25
57:54
29
Janet Driessen
Gemeente Lingewaard
58:37
57:38
30
Caroline Voogd
GGD Flevoland
59:04
58:45
31
Danielle Braat
Gemeente Altena
59:06
58:33
32
Sandra Vermeer
Gemeente Hilvarenbeek
59:38
59:10
33
Aly Staal
Oldenzaal
59:58
58:52
34
Monique Pegge
Oldenzaal
59:58
58:52
35
Marian van Rooijen
Gemeente 's-Hertogenbosch
1:00:08
59:11
36
Marian van der Stok
Gemeente Wageningen
1:00:11
59:30
37
Rian Dictus
werkplein HartvanWest-Brabant
1:00:12
58:50
38
Caroline Jansen
Gemeente Gouda
1:00:22
59:19
39
Hanneke Klerks
Gemeente Oosterhout
1:00:25
59:11
40
Carmen Mutsaers
Gemeente Oosterhout
1:00:26
59:06
41
Karin Hofman
Gemeente Bergen-Noord-Holland
1:00:58
59:50
42
Floor Kengen
Sittard-Geleen
1:01:16
1:00:17
43
Nardie Gosselink
Gemeente Oost Gelre
1:01:23
1:00:19
44
Sacha Kaarsgraan
Gemeente Hoorn
1:01:28
1:00:47
45
Irene Akkerhuis
Gemeente Den Haag
1:01:28
59:58
46
Mettje Elzinga
Gemeente Leeuwarden
1:01:33
1:00:10
47
Yvonne Tuk
Gemeente Hoeksche Waard
1:01:37
1:01:11
48
Marie-Elise Dijkers
Gemeente Woensdrecht
1:01:43
1:01:11
49
Chantal Buuron
Gemeente Woensdrecht
1:01:43
1:01:11
50
Hanneke Zwang
Gemeente Rucphen
1:01:59
1:00:57
51
Marja Boers- Van der Meij
Katwijk
1:02:04
1:00:56
52
Mirjam Wallien
Breda
1:02:08
1:01:19
53
Xandra Vaessen
Gemeente Kerkrade
1:02:13
1:00:47
54
Nicole Gidding
Gemeente Kerkrade
1:02:18
1:00:53
55
Jacqueline van Wijk
Groningen
1:03:13
1:02:15
56
Gerda Smith
Kampen
1:03:15
1:01:32
57
Helma van Voorden
Gemeente Lansingerland
1:03:18
1:03:11
58
Gertie Stienen
AA Amstelveen en Aalsmeer
1:03:20
1:02:44
59
Birgit Claessens
Breda
1:03:30
1:02:38
60
Tessa Baars
gemeente Doetinchem
1:03:31
1:02:19
61
Anja Schagen
Gemeente Lelystad
1:03:32
1:02:34
62
Kathleen Willemsens
Gemeente Zutphen
1:03:39
1:02:07
63
Petra Zoer
Gemeente Wageningen
1:03:52
1:03:10
64
Jacqueline van Heeringen
Gemeente Zandvoort
1:03:56
1:03:12
65
Ellen Wilkes-van der Wel
Gemeente Vijfheerenlanden
1:04:15
1:03:19
66
Gertrude Withaar
Kampen
1:04:35
1:02:54
67
Leontine Maas
gemeente Olst-Wijhe
1:04:48
1:03:23
68
Nanda Schrauwen
Breda
1:04:55
1:04:05
69
Corina van Wijk
Geldrop-Mierlo
1:05:14
1:04:51
70
Brenda Huberts
Gemeente Barneveld
1:05:18
1:05:10
71
Cybelle Apell
Gemeente Rhenen
1:05:50
1:04:58
72
Tanja Koekebakker
Molenlanden
1:05:54
1:04:25
73
Nicole Timmerman
Breda
1:06:00
1:05:19
74
Marieke Schreuder
DCMR Milieudienst Rijnmond
1:06:26
1:04:57
75
Karin den Dekker
Gemeente Terneuzen
1:06:31
1:05:11
76
Nicole Hankers
DUO
1:07:02
1:06:26
77
Lenny van Lambalgen-de Visser
Gemeente Veere
1:08:16
1:06:49
78
Chantal Schilperoordt
Gemeente Terneuzen
1:09:19
1:07:59
79
Kundien van Loo
Groningen
1:10:06
1:09:07
80
Henrike Reinders
gemeente Olst-Wijhe
1:10:25
1:08:50
81
Chantal te Pas
Gemeente Lelystad
1:10:52
1:09:36
82
Diana van Beek-Cordes
Gemeente Lelystad
1:10:52
1:09:36
83
Marina van der Linden
DUO
1:11:18
1:10:44
84
Anja Heere
Vught
1:12:20
1:11:39
85
Daphne Suijk
gemeente Bunnik
1:13:06
1:11:34
86
Erna Roy
Gemeente Utrecht
1:13:24
1:12:14
87
Monique Bax
Breda
1:14:41
1:13:50
88
Karen Bakker
Stichtse Vecht
1:14:54
1:14:37
V55, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronique Gerlof
Werkorganisatie HLTsamen
48:30
48:27
2
Margreet van Kempen
Gemeente Goeree-Overflakkee
50:15
50:02
3
Gertie Thielens
Gemeente Kerkrade
50:40
50:35
4
Annet Hartnack
Alkmaar
51:06
50:50
5
Luciënne Kant
Gemeente Oost Gelre
52:07
51:06
6
Karin van der Heuvel
AA Amstelveen en Aalsmeer
54:51
54:15
7
Bernadette Kemperman
gemeente Doetinchem
55:05
54:59
8
Lyda van der Linden
Bodegraven-Reeuwijk
56:05
55:44
9
Lidy Dilling-Meima
Gemeente Neder-Betuwe
57:56
56:27
10
Bettina Burgert
Gemeente Zandvoort
58:21
57:38
11
Marloes Lelieveld
Gemeente Utrecht
59:06
58:22
12
Jenny Zonneveld
Gemeente Nijmegen
59:52
59:19
13
Mariette Deckers
Werkorganisatie Druten Wijchen
1:00:07
58:31
14
Sandra Flier - Mondria
Kampen
1:00:56
59:13
15
Marja Mazee
Gemeente Zutphen
1:01:22
59:51
16
Jane Voskamp
Gemeente Zutphen
1:01:24
1:00:03
17
Jeannet Bakema
Groningen
1:02:54
1:01:50
18
Anny Brienen
Gemeente Kerkrade
1:03:10
1:01:49
19
Karin Bakker
Urk
1:04:39
1:03:19
20
Hanneke Schrijen
Alkmaar
1:05:20
1:04:58
21
Daniela Niderost
Gemeente Helmond
1:05:44
1:05:14
22
Anneke Keizer
GGD Flevoland
1:06:00
1:05:41
23
Dicky van Vliet
Omgevingsdienst regio Utrecht
1:06:36
1:05:21
24
Grietje Begeman-Sinnema
OD IJsselland
1:07:12
1:06:16
25
Mira Faber
Gemeente Wageningen
1:07:25
1:06:44
26
Jacqueline Rutten
Gemeente Zevenaar
1:08:19
1:06:56
27
Hermie Kuiper
Gemeente Zevenaar
1:08:19
1:06:55
28
Jolanda Wesseler
Gemeente Zutphen
1:08:54
1:07:23
29
Monique Claassen
gemeente Goirle
1:10:13
1:08:35
30
Roelie Koopstra
Gemeente Lingewaard
1:10:58
1:10:26
31
Aukje van der Veen
Gemeente Opsterland
1:13:50
1:12:27
MSEN, 6 KILOMETER <45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Jacobs
Gemeente Helmond
22:08
22:08
2
Samir Amghar
Gemeente Lansingerland
22:49
22:49
3
Donovan de Weert
Gemeente Steenbergen
24:32
24:31
4
Mathew Olde Klieverik
Utrechtse Heuvelrug
25:07
25:06
5
Martijn van Driel
Stichtse Vecht
25:12
25:11
6
Roy van Os
Gemeente Hellendoorn
26:12
26:11
7
Thijs Heusschen
Gemeente Eindhoven
26:53
26:52
8
Michael Heutenik
Stichtse Vecht
26:54
26:47
9
Erik Telkamp
gemeente Staphorst
27:13
27:10
10
Daan Migchelbrink
Gemeente Winterswijk
27:19
27:17
11
Bernd Ensing
Gemeente Utrecht
27:45
27:42
12
Jeroen Rotman
Gemeente Dronten
28:06
28:02
13
Bart Niemeijer
Gemeente Rheden
28:45
28:42
14
Jelmer van Rees
Gemeente Wageningen
29:26
29:22
15
Abdale Hawadleh
Gemeente Amsterdam
29:27
29:25
16
Sjoerd Wezenberg
Gemeente Lelystad
29:42
29:34
17
Tom Asbreuk
Gemeente Heerde
29:49
29:39
18
Centric Centric
Centric
29:55
29:39
19
Wouter Buiten
Gemeente Heerde
30:03
29:53
20
Bas Jongmans
Gemeente Utrecht
30:03
28:54
21
Jeroen van Ratingen
Gemeente Oisterwijk
30:20
30:12
22
Ryan Janssen
Gemeente Rhenen
30:25
29:35
23
Niek Haverkamp
Gemeente Heerde
30:26
30:17
24
Daan van Grieken
Valkenswaard
30:29
30:00
25
Mark Brinkbaumer
Gemeente Lelystad
30:37
30:28
26
Tom van der Meulen
Gemeente Culemborg
30:38
30:25
27
Ruud van Beekveld
ODZOB
30:55
29:51
28
Arjan Boonstra
Gemeente Dronten
31:17
30:40
29
Jordan van Langevelde
Gemeente Reimerswaal
31:27
30:19
30
Mark de Vries
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
31:42
30:43
31
Bart ter Steege
Gemeente Ede
31:47
31:26
32
Ernst Verschuren
Vught
32:46
31:43
33
Mark Stabel
Gemeente Best
32:49
32:36
34
Cees van Nuland
Gemeente Bernheze
32:56
32:42
35
Tom Bosman
Omgevingsdienst ZHZ
32:59
32:27
36
Michel Berends
Gemeente Heerde
33:20
33:03
37
Sander van den Maassen Brink
Gemeente Rheden
33:21
33:14
38
Melvin de Jong
Gemeente Nieuwkoop
33:41
33:30
39
Joris Gerrits
Boekel
33:48
33:05
40
Erik Brouwer
gemeente Renkum
34:14
33:25
41
Jurjen van Helten
Gemeente Oisterwijk
34:24
34:17
42
Simon Hotterbeekx
Gemeente Lingewaard
34:41
34:17
43
Ite Meints
Gemeente Lelystad
34:47
34:38
44
Henkjan Stolk
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
35:02
34:47
45
Remy Eekhof Eekhof
Gemeente Harderwijk
35:08
34:15
46
Sergej Themen
werkplein HartvanWest-Brabant
35:13
34:25
47
IZA Sponsor
IZA
35:15
34:51
48
Jan-Dirk van Straten
Waterschap Rivierenland
35:35
35:23
49
Maandag Maandag
Maandag
35:44
35:07
50
Mark Hovens
Gemeente Bergen (L)
35:52
35:40
51
Jeroen Pelle
Gemeente Aalten
36:00
35:49
52
Roel Maljaars
Gemeente Reimerswaal
36:01
34:55
53
Maarten Odie
Gemeente Ede
36:20
35:59
54
Centric Centric
Centric
36:27
36:11
55
IZA Sponsor
IZA
36:31
36:07
56
Rens van Boxel
ODZOB
36:39
35:32
57
Leonard Visscher
Gemeente Oldebroek
37:04
37:02
58
Joost Verschuuren
Gemeente Drimmelen
37:30
37:18
59
Marvin Antens
Molenlanden
37:35
36:33
60
Mark van Meeteren
Breda
37:57
37:13
61
Wilfred vd Wel
Utrechtse Heuvelrug
38:32
38:03
62
BMC Sponsor
BMC
38:44
38:31
63
Maandag Maandag
Maandag
39:23
38:46
64
Joa Maouche
gemeente Renkum
39:29
38:51
65
Tim van Dongen
Gemeente Oisterwijk
39:32
39:24
66
Freddy Scherpenzeel
Gemeente Wijk bij Duurstede
39:38
39:15
67
Maandag Maandag
Maandag
39:44
39:06
68
Steve Clarenbach
ODZOB
40:15
39:08
69
Jurian Bax
Gemeente Waalwijk
40:22
39:44
70
Jeroen Giesen
Boekel
42:49
42:06
71
Dennis Emmelkamp
Gemeente Lelystad
42:50
42:09
72
Centric Centric
Centric
42:59
42:43
73
Maandag Maandag
Maandag
43:16
42:38
74
BMC Sponsor
BMC
44:11
43:11
75
Rob van Kaam
werkplein HartvanWest-Brabant
45:06
44:18
76
Bradley van der Hoeven
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
45:21
44:22
77
Kenny Stuijvenberg
Breda
46:15
45:31
78
Max Tydeman
Molenlanden
47:21
46:20
79
Arjen Kip
Gemeente Dronten
49:57
49:20
80
Michiel van Vroonhoven
ODZOB
50:21
49:14
81
BMC Sponsor
BMC
50:32
50:13
M35, 6 KILOMETER <45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ernst-Jan Haselhoff
Gemeente Nieuwkoop
23:06
23:05
2
Wouter Nijlant
Oldenzaal
23:36
23:36
3
Ferdinand Oldeman
Omgevingsdienst Midden-Holland
24:00
24:00
4
Sam Drost
Soest
24:36
24:34
5
Koen Bierens
Gemeente Eersel
25:31
25:26
6
Thijs Kreukels
AA Amstelveen en Aalsmeer
25:45
25:44
7
Evert Jan Heringa
De Fryske Marren
26:40
26:39
8
Florens Booij
Gemeente Utrecht
27:00
26:56
9
Arjen Ruiter
gemeente Renkum
27:33
27:29
10
Barto van Soelen
Gemeente Zaltbommel
27:36
27:26
11
Edwin de Jong
Gemeente Dronten
28:18
28:17
12
Tonnie Roelofs
Waterschap Rivierenland
29:00
28:55
13
Ralf van de Wiel
Gemeente Waalwijk
29:12
29:01
14
Bram Grob
gemeente Doetinchem
29:46
29:40
15
Arnoud Tiele
Gemeente Wageningen
29:55
29:48
16
Robert Buffinga
Gemeente Rheden
30:12
30:05
17
Lars Dikkers
Gemeente Almelo
30:25
30:22
18
Lars Dikkers
Gemeente Almelo
30:25
30:22
19
Doby van den Eijkhof
Gemeente Zaanstad
30:39
30:09
20
Ivo Cramer
Dienst Dommelvallei
30:45
30:34
21
Jeroen Peters
Gemeente Bergen (L)
31:01
30:59
22
Freddy Visser
Waterschap Vallei en Veluwe
31:31
31:19
23
Martijn Dijkman
Gemeente Dronten
31:31
31:22
24
Aron van Esch
Gemeente Waalwijk
31:49
31:38
25
Paul Bakker
Gemeente Lelystad
32:21
32:12
26
Barry van den Berge
Gemeente Noord-Beveland
32:33
32:27
27
Gerben Beerens
Gemeente Best
32:36
32:22
28
Jurjen de Jong
De Fryske Marren
32:45
32:33
29
Eric van Dijk
Gemeente Bernheze
32:56
32:43
30
Jornt Ozenga
Gemeente Heemskerk
33:08
33:04
31
Hille Boogerd
Gemeente Hellevoetsluis
33:10
33:04
32
Jeroen van der Veen
Gemeente Lelystad
33:43
33:03
33
Jan Meijerink
Oldenzaal
33:51
33:29
34
Paul de Groot
Borne
34:02
33:47
35
Sander Jansen
Omgevingsdienst ZHZ
34:08
33:37
36
Patrick de Wit
Gemeente Bernheze
34:14
34:02
37
Joris Joosen
Molenlanden
34:17
33:16
38
Marcel Knapen
gemeente Schiedam
34:38
33:55
39
Himzo Karajic
Gemeente Eindhoven
34:56
34:51
40
Bas Joosten
Gemeente Eersel
35:07
34:49
41
Joris Janssen
Gemeente Helmond
35:10
35:08
42
Patrick Mathissen
Gemeente Kerkrade
35:11
34:13
43
Ted Donkers
Gemeente Bernheze
35:11
34:57
44
Erik van Dommelen
ODZOB
36:03
34:57
45
Manfred Haveman
Gemeente Lelystad
36:06
35:25
46
Werner Konings
Gemeente Culemborg
36:25
36:10
47
Paul Minken
Utrechtse Heuvelrug
36:29
36:03
48
Tjeerd Velders
Gemeente Nieuwegein
36:42
35:53
49
Niels Poort
Gemeente Appingedam
36:43
36:12
50
Michel Rodink
gemeente Renkum
36:44
35:55
51
Evert Jan Nieuwenhuis
Gemeente Waddinxveen
36:53
36:29
52
Jurgen Vissers
Gemeente Drimmelen
37:00
36:48
53
Paul Tameris
Gemeente Oisterwijk
37:09
37:06
54
Jos van Mierlo
ODZOB
37:28
36:20
55
Peter Hopman
Gemeente Heemskerk
37:42
36:53
56
Jeroen Derks-van de Ven
Gemeente Oisterwijk
38:10
38:07
57
Maarten de Smit
Gemeente Oss
39:16
38:42
58
Nick Bloemen
Gemeente Rheden
39:24
38:26
59
Marc Wiese
Pijnacker-Nootdorp
39:40
38:45
60
Miquel Donker
Gemeente Dronten
39:53
39:20
61
Richard Veldman
Gemeente Wageningen
40:09
39:48
62
Hugo Smits
Gemeente Son en Breugel
40:11
38:57
63
Patrick Maas
ODZOB
40:14
39:06
64
Michel van Neerven
Gemeente Best
40:24
39:36
65
Robin Zeilmaker
Gemeente Rheden
40:29
40:14
66
Joost van de Schoot
Gemeente Best
40:32
39:57
67
Bart Bertrand
Vught
41:12
40:08
68
Johannes Oz
Gemeente Almelo
41:17
40:20
69
Wouter Schuitema
Breda
41:21
40:36
70
Jacob Warris
Gemeente Lelystad
41:28
40:47
71
Gert Jan Hakkers
Gemeente Dronten
42:35
42:02
72
Matthijs Moorman
Oldenzaal
44:01
43:21
73
Robbert Kip
Molenlanden
45:11
44:08
74
Huig Hoek
Katwijk
45:23
45:03
75
Jelmer Jespen
Gemeente Utrecht
46:14
45:03
76
Koen Rexwinkel
gemeente Doetinchem
46:39
45:39
77
Michiel van Zanten
Alblasserdam
48:19
47:27
78
Mimoun Hannun
Gemeente Amsterdam
50:37
50:35
VSEN, 6 KILOMETER <45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nienke Tebbens
Gemeente Waddinxveen
31:45
31:21
2
Margit Heine
Alblasserdam
32:59
32:22
3
Tessa van Acht [BM]
Waterschap Rivierenland
33:05
32:55
4
Mirte Poort
Gemeente Noordenveld
33:31
33:27
5
Hanneke Wijnen
gemeente Horst aan de Maas
33:45
33:43
6
Marijke den Brok
Gemeente Barneveld
33:57
33:43
7
Bauke Jansen
Gemeente Lingewaard
34:32
34:08
8
Vera van Lierop
Gemeente Wageningen
34:41
34:20
9
Jelleke Bosma
gemeente Voorst
35:19
35:02
10
Marieke Zee
Gemeente Wageningen
35:33
35:14
11
Anne Faber
Gemeente Waddinxveen
35:49
35:25
12
Tessy van de Linde
Gemeente Best
36:02
35:27
13
Simone Vriens
Molenlanden
36:05
35:03
14
Sanne van Driel
Gemeente Gorinchem
36:20
36:10
15
Maren den Besten
Gemeente Gorinchem
36:20
36:11
16
Amber Schutteman
Gemeente Oldebroek
36:26
36:05
17
Geke Arts
Kampen
36:33
36:25
18
Nelleke Floor
Gemeente Lingewaard
36:41
36:18
19
Zoë Fleuren
Gemeente Lingewaard
36:53
36:29
20
Anouk Denissen
Gemeente Steenbergen
37:14
36:56
21
Keetie van Rooijen
Molenlanden
37:31
36:29
22
Marlies van de Pas
Gemeente Oisterwijk
37:39
37:34
23
Anke Snoeck
Gemeente Borsele
37:51
37:01
24
Boukje van der Weijden
gemeente Voorst
38:28
38:23
25
Nynke Pranger
AA Amstelveen en Aalsmeer
38:35
38:24
26
Eline van Bemmel
Utrechtse Heuvelrug
38:36
38:08
27
Chantal Jurado
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
38:49
37:51
28
Annika Beck
Gemeente Utrecht
38:50
38:27
29
Cassandra van Gastel
Gemeente Steenbergen
38:55
38:37
30
Imke van de Loo
Mijn Gemeente Dichtbij
39:05
38:04
31
Claire van Nispen
Gemeente Steenbergen
39:07
38:49
32
Nicol Beerten
Oldenzaal
39:10
38:31
33
Jolien den Hartog
Gemeente Wijk bij Duurstede
39:22
38:59
34
Susanne Debrauwer
Gemeente Oss
39:24
39:01
35
Daphne Martens
Gemeente Oss
39:24
39:01
36
Maaike Bloem
Gemeente Rheden
39:47
39:33
37
Liza Hoefnagels
Veiligheidsregio Rdam Rijnmond
39:51
39:13
38
Esther Peters
gemeente Nuenen
40:01
39:27
39
Ellis van de Kerkhof
gemeente Nuenen
40:09
39:34
40
Sietske de Wijs
gemeente Staphorst
40:34
39:54
41
Iris van Dijk
Kampen
40:38
40:31
42
Maud Lelieveld
Gemeente Waddinxveen
40:55
40:29
43
Marianne Verkade
Gemeente Nieuwkoop
41:10
40:59
44
Roos Marinissen
Omgevingsdienst ZHZ
41:10
40:40
45
Chantal van Ommen
Kampen
41:11
41:02
46
Lenneke van Doren
Mijn Gemeente Dichtbij
41:12
40:57
47
Pauline van den Elsen
Vught
41:15
40:10
48
Kirsten van Adrichem
Gem. Capelle aan den IJssel
41:18
40:42
49
Naomi de Smit
Gemeente Reimerswaal
41:22
40:16
50
Ilse de Bar
ODZOB
41:26
40:19
51
Marieke Dengerink
Gemeente Almelo
41:37
40:40
52
Priscilla Kloostra
Veiligheidsregio Rdam Rijnmond
42:00
41:22
53
Serena Kramer
Utrechtse Heuvelrug
42:26
41:59
54
Lieke Mudde
Utrechtse Heuvelrug
42:28
42:00
55
Kamila Kersten
Utrechtse Heuvelrug
42:46
42:19
56
Susan Bijsterveld
Gemeente Oisterwijk
42:50
42:44
57
Niki Timmerman
Gemeente Kapelle
42:53
42:28
58
Eline Evers
Gemeente Kapelle
43:14
42:49
59
Sanne Willekers
RUD Utrecht
43:17
42:20
60
Shirley Wismans
Werkorganisatie Druten Wijchen
43:43
42:56
61
Marina Finke
werkplein HartvanWest-Brabant
43:47
43:00
62
Anna Loonstra
Gemeente Opsterland
43:56
42:45
63
Nathalie Aalten
gemeente Veldhoven
43:57
43:04
64
Chantal Corbey
Gemeente Leudal
44:05
43:19
65
Celeste Batenburg
werkplein HartvanWest-Brabant
44:05
43:17
66
Yvette van Dongen
Gem. Capelle aan den IJssel
44:06
43:30
67
Nicolette Broekhof
Gemeente Dronten
44:41
44:08
68
Katja Faber
De Fryske Marren
44:41
43:56
69
Ilse Stroo
Gemeente Kapelle
44:43
44:18
70
Nadia Vishnudatt
Gemeente Waddinxveen
45:03
44:37
71
Yasmine Sygili
Gemeente Zoetermeer
45:46
45:17
72
Janneke van Oversteeg
Molenlanden
45:56
44:53
73
Gabi Steentjes
gemeente Renkum
46:03
45:07
74
Anke van der Cammen
Mijn Gemeente Dichtbij
46:35
45:35
75
Vita Jongen
Gemeente Amsterdam
48:20
47:37
76
Z D M Alexander
Baanbrekers
48:44
47:44
77
Angeline den Helder
Gemeente Goes
49:34
49:22
78
Silvia Nieuwenburg
Gemeente Amsterdam
50:16
49:33
79
Kim Harmsen
Gemeente Aalten
50:39
50:08
80
Linda Schepers
Gemeente Waddinxveen
51:09
50:43
81
Marianne van der Laan
Utrechtse Heuvelrug
51:40
51:11
82
Donna van Zantvoort
ODZOB
55:56
54:49
V35, 6 KILOMETER <45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Natasja van Heusen
Utrechtse Heuvelrug
29:08
29:07
2
Tessa van der Vlugt
Gemeente Amsterdam
29:10
29:07
3
Bianca Muijzer-van Osch
Pijnacker-Nootdorp
30:43
30:41
4
Arenda Konnecke
Gemeente Almelo
30:57
30:54
5
Marjan van Straten
gemeente Vlaardingen
31:42
31:40
6
Jessica Böhm
Omgevingsdienst ZHZ
32:51
32:27
7
Cindy Jacobs
Gemeente Best
33:21
33:18
8
Claudia Stam
Gemeente Hellendoorn
33:29
33:20
9
Marije Dito-Kos
Gemeente Den Helder
34:19
34:10
10
Frouke Wolf
Gemeente Culemborg
34:30
34:15
11
Bianca Davidse
Gemeente Kapelle
34:50
34:25
12
Melina Sumpena Adinata
Breda
35:10
34:59
13
Marijke van Hees
Gemeente Culemborg
35:13
34:57
14
Franciska de Groot
Gemeente Best
35:44
35:42
15
Sonja Hoogstra
Groningen
35:46
35:28
16
Annemieke van Ommen
Kampen
35:59
35:51
17
Coriene de Leeuw
Kampen
35:59
35:51
18
Jolanda Ederveen
Gemeente Barneveld
36:00
35:30
19
Masja Philipoom
AA Amstelveen en Aalsmeer
36:24
36:21
20
Nelleke Brekelmans
gemeente Renkum
37:10
36:53
21
Colette Hendriks
gemeente Renkum
37:19
36:30
22
Liesbeth van Hees
Gemeente Drimmelen
37:20
37:09
23
Ilse Holdinga
Gemeente Heerde
37:28
37:12
24
Monique Wennink
gemeente Voorst
37:29
37:12
25
Jolanda Wijnen
Gemeente Best
37:33
36:58
26
Wendy Baten
Gemeente Oisterwijk
37:42
37:37
27
Jessica van den Berg
Gemeente Bernheze
37:51
37:35
28
Manon van Maldegem
Gemeente Borsele
37:52
37:01
29
Josien Post
Leidschendam-Voorburg
37:57
37:40
30
Elleke Tichelaar
Gemeente Dronten
38:00
37:26
31
Noortje Verschuuren
Gemeente Oisterwijk
38:02
37:56
32
Ellen van der Heijden
Gemeente Bernheze
38:11
37:52
33
Esther Rutten
Gemeente Bernheze
38:14
37:55
34
Anouk Lavrijsen
Boekel
38:43
38:02
35
Heidi Plettenberg
ODZOB
38:49
37:41
36
Ela Koszel
Utrechtse Heuvelrug
38:59
38:29
37
Anne Derks
Mijn Gemeente Dichtbij
39:05
38:04
38
Marloes de Ruiter
Gemeente Bernheze
39:18
38:59
39
Elsbeth van Viegen
AA Amstelveen en Aalsmeer
39:18
39:06
40
Leonie de Vries
Gemeente Heerenveen
39:23
39:09
41
Mariska van Nieuwenhuijzen
Gemeente Borsele
39:31
38:41
42
Anita Welman
Gemeente Rheden
39:42
39:30
43
Lisette Vossen
Gemeente Leudal
39:54
39:08
44
Julie Wulfhorst
Gemeente Oss
39:54
39:31
45
Dorine Wensink
Gemeente Wierden
39:57
39:19
46
Esther van der Plaat
Gemeente Den Helder
39:58
39:41
47
Janne Cox
ODZOB
40:14
39:07
48
Marlies Chang
Gemeente Wageningen
40:21
39:57
49
Maria-Rosa Visser
Mijn Gemeente Dichtbij
40:22
39:31
50
Loes Peters
Gemeente Leudal
40:30
39:46
51
Natasja Meeuwis
gemeente Etten-Leur
41:37
40:51
52
Aline van de Westeringh
gemeente Renkum
41:38
40:43
53
Marjolein Langenkamp
Gemeente Oldebroek
41:39
41:17
54
Margriet Heessels
Breda
41:50
41:05
55
Daniëlle Langbroek
Gemeente Goeree-Overflakkee
41:51
41:01
56
Latifa Bouaich
Gemeente Eindhoven
41:55
41:35
57
Leonie de Raad
Omgevingsdienst ZHZ
42:05
41:33
58
Anita Huisman
De Fryske Marren
42:30
41:44
59
Merla Foederer-Roels
gemeente Veldhoven
42:34
41:41
60
Hester Visschers
LABORIJN
42:35
41:28
61
Marjo Yucesan
gemeente Veldhoven
42:52
41:59
62
Sandra Verkuijlen
ODZOB
42:53
41:44
63
Marriëlle Cornelisse
Gemeente Rhenen
43:01
41:56
64
Babette Brandsma-Jenner
De Fryske Marren
43:05
42:19
65
Esther Teunissen
DCMR Milieudienst Rijnmond
43:07
42:05
66
Rinske Hordijk
Gemeente Utrecht
43:10
42:00
67
Susan Brooijmans
Gemeente Waalwijk
43:13
42:35
68
Ingeborg Vervoort
Mijn Gemeente Dichtbij
43:22
42:22
69
Monique Janssen
Gemeente Drimmelen
43:29
43:15
70
Manon Ebbers
gemeente Doetinchem
43:43
43:02
71
Hanneke van Hulten
gemeente Renkum
43:48
42:53
72
Renate Kerckhoffs
Breda
43:56
43:44
73
Loes Joosten-Derix
gemeente Etten-Leur
43:57
43:10
74
Aashna Koeldiep
Oldenzaal
44:02
43:22
75
Norine Terpstra
Gemeente Utrecht
44:04
42:54
76
Hester van der Schaaf
Gemeente Opsterland
44:10
42:59
77
Jolanda Kooiker
Gemeente Ameland
44:11
43:44
78
Joyce van Dijk
Gemeente Dronten
44:34
44:01
79
Hester Goeman
Leidschendam-Voorburg
44:44
44:26
80
Manon Rutgers
Gemeente Bronckhorst
44:58
44:09
81
Josien Eerens
gemeente Veldhoven
45:10
44:16
82
Esther Diepenmaat
Borne
45:10
44:24
83
Monique van Dijk
Gemeente Tilburg
45:10
44:27
84
Nicole van Wanrooij
Gemeente Tilburg
45:10
44:27
85
Wendela Verkaik
gemeente Renkum
45:18
44:24
86
Marjolein Geurtsen
Kampen
45:31
45:22
87
Renate Nijkamp
gemeente Olst-Wijhe
45:56
45:03
88
Saskia Kluitmans
Gemeente Utrecht
46:14
45:04
89
Judy Schutte
gemeente Doetinchem
46:15
45:34
90
Natascha Eland
Gemeente Kapelle
46:22
45:56
91
Corina Segeren
Gemeente Drimmelen
46:43
46:28
92
Anouk Vlemmix - Gremmen
Gemeente Meierijstad
47:32
47:09
93
Femmy Jonker
Molenlanden
48:19
47:16
94
Danielle Zeeders
Gemeente Bronckhorst
49:16
48:25
95
Emel Erkci
Gemeente Nissewaard
49:34
48:40
96
Miranda Hartland
Pijnacker-Nootdorp
49:35
48:40
97
Linda Rietdijk
Katwijk
49:43
49:23
98
Renate Hoogezand
Katwijk
49:43
49:23
99
Sarah van der Weerd
Kampen
51:05
50:57
M45, 6 KILOMETER >45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gosse Beerda [BM]
Gemeente Amsterdam
24:28
24:28
2
Arno van der Veen
Molenlanden
25:33
25:33
3
Marcel Kuenen
Gemeente Rheden
25:54
25:52
4
Arthur Hulstkamp [BM]
DCMR Milieudienst Rijnmond
26:19
26:13
5
Jon Herselman
Gemeente Kapelle
26:41
26:40
6
Davy Kastelein
Gemeente Zutphen
27:15
27:14
7
Herman de Beer
Pijnacker-Nootdorp
27:26
27:25
8
Erwin Kleinrensink
Oude IJsselstreek
27:32
27:30
9
Huub Hieltjes
Gemeente Kapelle
27:46
27:45
10
Niels Cool
Gemeente Amsterdam
27:52
27:51
11
Freek van de Graaf
Gemeente Dronten
28:43
28:41
12
William Masselink
Gemeente Amsterdam
28:51
28:51
13
Hans Bregman
Gemeente Utrecht
29:22
29:17
14
Jan-Edwin Jansen
Gemeente Nieuwkoop
29:29
29:25
15
Michiel Röttjers
Gemeente Altena
29:35
29:32
16
Hugo Bartelink
Gemeente Rhenen
29:53
29:50
17
Nicolai van der Heijden
Gemeente Best
29:58
29:57
18
Bartel Bos
gemeente Veldhoven
30:01
29:45
19
Arend-Jan Compagner
Borne
30:02
29:58
20
Arjen Broekstra
gemeente Renkum
30:07
30:03
21
Anton Kole
Gemeente Woerden
30:33
30:24
22
Job-Joris van Hal
Werkorganisatie Druten Wijchen
30:40
30:14
23
Andre Hagreis
Oldenzaal
30:44
30:21
24
Rens Noordam
gemeente Vlaardingen
30:47
30:40
25
Johan Broekmans
ODZOB
31:22
30:18
26
Peter van der Vee
Gemeente Zutphen
31:32
31:25
27
Frans Hoogervorst
Gemeente Den Helder
31:33
31:27
28
Menno Huisman
Gemeente Den Helder
31:36
31:31
29
Anne de Bruijn
Gemeente Hellevoetsluis
31:45
31:38
30
Frank Luijten
gemeente Vlaardingen
31:45
31:38
31
Eddy Boers
werkplein HartvanWest-Brabant
31:46
31:00
32
Henk Triemstra
Gemeente Noordenveld
32:35
32:31
33
Wim Cats
Omgevingsdienst regio Utrecht
33:04
32:58
34
Peter van Rijn
Gemeente Winterswijk
33:17
33:07
35
Ruud Peeters
Gemeente Steenbergen
33:20
33:10
36
Martin Meulblok
Gemeente Steenbergen
33:25
33:16
37
Nico Sluiter
Provincie Noord-Brabant
33:36
33:20
38
Edwin van Sprundel
Gemeente Steenbergen
33:52
33:42
39
Freek Bello
Boekel
33:55
33:12
40
Marco Loos
gemeente Veldhoven
34:05
33:13
41
Mark Wiebenga
gemeente Staphorst
34:20
33:40
42
Dinand Dinand Grijsen
Borne
34:22
34:15
43
Rob van der Zande
Gemeente Lelystad
34:30
34:01
44
Gert-Jan van Schijndel
Gemeente Helmond
34:30
34:16
45
Hanjo van Houwelingen
Molenlanden
34:38
34:32
46
Chris Franken
Gemeente Steenbergen
34:40
34:31
47
Hans Venekamp
AA Amstelveen en Aalsmeer
34:46
34:35
48
Karel van Rijckevorsel
Gemeente Rucphen
34:52
34:23
49
Gert-Jan Peppelman
gemeente Montferland
35:17
34:53
50
Bas Emmen
Gemeente Oisterwijk
35:29
35:21
51
Henk van Oostenbrugge
Gemeente Goeree-Overflakkee
35:29
35:09
52
Dick van de Graaf
Gemeente Dronten
35:46
35:19
53
Marc Groenenboom
DCMR Milieudienst Rijnmond
35:51
35:37
54
Jack Boomaerts
Gemeente Rucphen
35:52
35:30
55
Erik Hoogmoed
Gemeente Gorinchem
36:11
35:52
56
Frank Leenheers
ODZOB
36:18
36:16
57
Robin Brekelmans
gemeente Nuenen
36:27
35:52
58
Ard Hoeijenbos
Molenlanden
36:28
36:23
59
Peter Vogel
Gemeente Kapelle
36:45
36:31
60
Ludo Meijer
RUD Utrecht
36:51
36:39
61
Peter Kappert
gemeente Doetinchem
37:01
36:46
62
Arjen Buteyn
Utrechtse Heuvelrug
37:27
37:14
63
Dolf Brinkmans
Breda
37:39
37:22
64
Frank Laurense
Gemeente Eindhoven
38:02
38:00
65
Harold Soffner
Gemeente Bernheze
38:07
37:51
66
Paul van der Woude
Gemeente Nieuwegein
38:28
37:40
67
Alfons van Dort
Utrechtse Heuvelrug
38:47
38:19
68
Alex Stam
Utrechtse Heuvelrug
38:47
38:17
69
Paul van der Houven
Molenlanden
39:07
38:34
70
Apbak Sezgin
Gemeente Wierden
39:17
38:45
71
Pieter Bas Mombers
Gemeente Meierijstad
39:32
38:47
72
Jan-Willem Gruijntjes
Mijn Gemeente Dichtbij
39:33
39:04
73
Martin Som
gemeente Montferland
39:36
39:12
74
Marcel Kok
Soest
39:38
39:09
75
Peter Mellens
Gemeente Noordenveld
39:53
39:49
76
Alex Dolk
Gemeente Tilburg
40:07
39:27
77
Robert Wilms
Gemeente Leudal
40:26
40:02
78
Roger Vluggen
Gemeente Stein
40:28
39:36
79
Martin Hilhorst
Soest
40:37
40:09
80
Geert Driessens
Gemeente Best
40:49
40:25
81
Jan de Graaf
BWB
41:15
40:18
82
Michael Beverwijk
Gemeente Kapelle
41:22
41:07
83
Mark Rijnders
ODZOB
41:26
40:23
84
Theo den Braanker
Gemeente Gorinchem
41:26
41:08
85
Kim Janszen
Gemeente Amsterdam
41:35
41:16
86
Jürgen Koevoets
Breda
41:38
40:40
87
Ruud van Harten
gemeente Vlaardingen
41:55
41:38
88
Bas Schinck
Gemeente Leudal
42:06
41:21
89
Mervin Tans
RUD Utrecht
42:06
41:38
90
Michel van der Ploeg
Gemeente Dronten
42:14
41:37
91
Toine Baudoin
Gemeente Best
42:21
42:16
92
Marco Groenen
Gemeente Bernheze
42:44
42:36
93
Peter Csikos
RUD Utrecht
42:46
42:16
94
Ibrahim Bahadin
gemeente roosendaal
42:59
42:10
95
Wouter Stoeken
Gemeente Amsterdam
43:36
42:38
96
Michael Elias
SED organisatie
43:42
43:22
97
Marcel de Boer
Gemeente Kapelle
44:50
44:36
98
Teunis Overeem
gemeente Voorst
45:20
44:16
99
Frank Zwart
gemeente Haarlem
46:03
45:31
100
Ron Penning
Pijnacker-Nootdorp
46:36
45:41
101
William Marinissen
gemeente Vlissingen
47:04
46:30
102
Harry Smits
gemeente roosendaal
47:21
46:32
103
Folkert Grond
Omgevingsdienst Groningen
47:36
47:05
104
Rene Kok
gemeente Haarlem
48:21
47:49
105
Tom Veldhuis
Gemeente Lelystad
48:23
47:40
106
Pedro van Eeuwijk
Gemeente Vijfheerenlanden
48:27
44:59
107
John Jansen
Gemeente Waddinxveen
49:26
49:06
108
Deef Alexander
Gemeente Nissewaard
49:26
48:23
109
Rick de Jongh
Gemeente Veenendaal
52:11
51:03
M55, 6 KILOMETER >45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freddy Dekker
gemeente Montferland
24:14
24:13
2
Wichard de Benis
Gemeente Best
24:45
24:45
3
Ronald Seijsener
AA Amstelveen en Aalsmeer
25:54
25:53
4
Klaas Pol
Gemeente Barneveld
26:28
26:26
5
Peter Baan
Gemeente Hellendoorn
26:51
26:50
6
Arno den Ridder
Breda
27:02
26:58
7
Arnoud de Graaf
Gemeente Loon op Zand
27:05
27:03
8
Martin Horstink
Gemeente Utrecht
27:10
27:09
9
Robert Belt
PV Stad Leiden
27:11
27:09
10
Kees Voogt
gemeente Schiedam
27:50
27:47
11
Ger de Jong
gemeente Montferland
27:51
27:50
12
Bert Wekema
Gemeente Noordenveld
27:52
27:49
13
Jaap van Mannekes
gemeente Schiedam
28:05
28:03
14
Elis van Veldhuizen
Gemeente Loon op Zand
28:14
28:11
15
Ronny Cornelisse
gemeente Vlissingen
28:26
28:20
16
Wim Veldhuisen
PV Stad Leiden
28:33
28:31
17
Marco Peeters
ODZOB
28:52
28:50
18
Marten Bolt
Belastingdienst
29:02
29:01
19
Jan Hendriks
Gemeente Lingewaard
29:06
29:04
20
Gerjo Griffioen
Gemeente Kerkrade
29:37
29:33
21
Hans Galenbeld
Gemeente Hellendoorn
29:44
29:42
22
Roel Noordam
gemeente Vlaardingen
29:44
29:42
23
Thijs de Jongh
Gemeente Steenbergen
30:00
29:51
24
Karel Kok
Utrechtse Heuvelrug
30:08
30:03
25
Edwin Ketels
gemeente Doetinchem
30:16
30:12
26
Bob Copper
Gemeente Noordenveld
30:41
30:37
27
Guus Luijben
Leidschendam-Voorburg
31:18
31:15
28
Kees de Jonge
gemeente Vlaardingen
31:55
31:48
29
Gert Bak
Gemeente Almelo
32:16
32:09
30
Ben van Bentum
Gemeente Houten
32:19
32:07
31
Sjoerd van der Sluis
Pijnacker-Nootdorp
32:42
32:37
32
Hans van der Hoef
Gemeente Leeuwarden
33:03
33:00
33
Henk Leenen
Provincie Noord-Brabant
33:13
33:03
34
Wim Bosten
Gemeente Kerkrade
33:35
33:32
35
Hans van Zutven
Boekel
33:46
33:39
36
Toon van Geene
Provincie Noord-Brabant
33:49
33:34
37
Ton van Vliet
Gemeente Best
33:52
33:31
38
Ben van Vliet
Leidschendam-Voorburg
34:08
34:06
39
Erik Romers
gemeente Schiedam
34:34
34:29
40
Dolf Dimmendaal
LABORIJN
34:42
34:15
41
Henk Bakker
Gemeente Hardenberg
34:48
34:30
42
Hans Nijhof
Gemeente Best
35:10
35:09
43
Albert van Empel
Gemeente Helmond
35:34
35:19
44
Bert de Reuver
DCMR Milieudienst Rijnmond
35:44
34:43
45
Hein Bodelier
Gemeente Heerlen
35:48
35:41
46
Dick Wentink
LABORIJN
36:14
35:46
47
Mark Jacobs
Gemeente Heerlen
36:27
36:20
48
Kees Vissers
gemeente Etten-Leur
36:30
36:23
49
Achiel Verschoore
Gemeente Borsele
36:34
36:19
50
Martin Boswinkel
Gemeente Wierden
36:38
36:02
51
Wim Dasselaar
Hattem
36:39
36:21
52
Peter Meijer
Gemeente Nieuwkoop
36:40
36:34
53
Hans Spruijt
gemeente Vlissingen
37:00
36:44
54
Louis van der Laar
Gemeente 's-Hertogenbosch
37:05
36:49
55
Jan Dijkstra
Sliedrecht
37:37
37:31
56
Jan Rake
Groningen
37:45
37:37
57
Sjaak Hendriks
Gemeente Wageningen
37:58
37:49
58
Arie Mol
Gemeente Hoeksche Waard
38:12
37:40
59
Kees Verschoor
Gemeente Noordenveld
38:15
38:09
60
Sjaak van der Weijden
Werkorganisatie HLTsamen
38:28
38:23
61
Bert Brink
Gemeente Dronten
38:46
38:13
62
Jan de Velde
Kampen
39:22
39:15
63
Dave Rensman
ODZOB
39:29
38:17
64
Dick Berg
Katwijk
39:39
39:18
65
Arie de Klerk
gemeente Schiedam
39:44
39:13
66
Wim van der Wielen
Gemeente Best
39:48
39:25
67
Willy Rickhoff
Gemeente Enschede
40:03
39:20
68
Ruud van Dijk
Gemeente Rheden
40:06
39:53
69
Ton van der Weele
Leidschendam-Voorburg
40:34
40:05
70
Willem Strub
Gemeente Lelystad
40:35
40:13
71
Jan van Maanen
Gemeente Rhenen
40:44
39:38
72
Okko Schook
Gemeente Son en Breugel
40:51
40:15
73
Fred Maas
Pijnacker-Nootdorp
41:02
40:48
74
Roel ter Borg
Gemeente Enschede
41:13
40:32
75
Gerard van der Krogt
Gemeente Enschede
41:14
40:31
76
Leo Addink
Gemeente Reimerswaal
41:34
40:28
77
Wim Althuizen
Gemeente Uden
41:36
40:45
78
Donald van den Eijkhof
gemeente Haarlem
41:40
41:09
79
Ron Mesman
AA Amstelveen en Aalsmeer
41:57
41:24
80
Henny Nieberg
Gemeente Utrecht
41:57
41:31
81
Henk Zwiers
Gemeente Gouda
42:01
41:05
82
Henk van Triest
Gemeente Wierden
42:05
41:27
83
Henk Bloemen
Gemeente Helmond
42:18
42:03
84
Gert van Essen
Gemeente Barneveld
42:31
42:11
85
Bert Roeling
gemeente Vlaardingen
42:37
42:20
86
Joost van Dijk
gemeente Vlaardingen
42:46
42:29
87
Paul Alberts
Breda
42:49
42:31
88
Marc van Schuppen
Gemeente Best
42:49
42:25
89
Gosse Dijkstra
Gemeente Leeuwarden
42:52
42:47
90
Bouwe Guijt
Katwijk
43:25
43:06
91
Geert Leenders
Gemeente Culemborg
43:27
43:20
92
Ger van Aarle
Gemeente 's-Hertogenbosch
43:34
43:00
93
Arjan Knollema
Gemeente Zoetermeer
43:34
43:07
94
Ger Haegens
Gemeente Kerkrade
44:05
43:07
95
Fokko Alkema
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
44:06
43:23
96
Meinto Topelen
gemeente Renkum
44:08
43:12
97
Gerrit Kooistra
Gemeente Noordenveld
44:20
44:15
98
Ton Rutten
Gemeente Zutphen
44:24
43:55
99
Andre Breedveld
Alblasserdam
44:27
44:04
100
Wim Dodde
Omgevingsdienst Groningen
44:30
43:59
101
Warner van Spijker
Kampen
44:41
44:18
102
Vincent Oomen
werkplein HartvanWest-Brabant
44:57
44:06
103
Paul Swagers
Gemeente Wageningen
45:02
43:57
104
Frits de Munnik
Kampen
45:16
44:53
105
Fred Nilsen
Gemeente Lelystad
45:28
45:07
106
Gerrit van Eijk
Gemeente Zoetermeer
45:46
45:17
107
Lau Nieuwlaat
Gemeente Best
45:48
44:52
108
Johan van Santen
Gemeente Maasdriel
46:07
45:39
109
Jos Baars
gemeente Haarlem
46:13
45:34
110
Peter Faber
Gemeente SúdWest-Fryslân
46:39
46:23
111
Luc Mekel
Leidschendam-Voorburg
46:50
46:30
112
Jos Laagland
Gemeente Heemskerk
46:57
46:48
113
Ger Beijers
Gemeente Helmond
47:11
46:58
114
Roelof Oost
Utrechtse Heuvelrug
47:16
47:01
115
Marus van de Graaf
GR De Bevelanden
47:41
47:21
116
Jan de Ronde
Gemeente Midden-Delfland
48:15
47:47
117
Rob Meijkamp
Gemeente Dronten
48:21
48:02
118
Peter Lammers
gemeente Vlaardingen
48:26
48:09
119
John Immink
Gemeente Zutphen
49:33
49:03
120
Jos Roerdink
Gemeente Aalten
50:39
50:08
121
Theo Haver
gemeente Haarlem
52:16
51:37
122
Willem Kikkert
Gooise Meren
52:36
52:24
123
Floris Vos
Omgevingsdienst Midden-Holland
55:31
55:04
V45, 6 KILOMETER >45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria Hooyman - van Bentum
Gemeente Houten
29:01
29:01
2
Sylvia van Velden
Leidschendam-Voorburg
30:50
30:48
3
Angelique Harbers [BM]
Gemeente Steenbergen
32:56
32:47
4
Myriam Nuys
Gemeente Best
32:58
32:36
5
Evelien Hillen
Gemeente Aalten
33:05
32:55
6
Therese Blommaert
Gemeente Kapelle
33:19
33:06
7
Francien Roosenschoon
Breda
34:20
34:18
8
Marian Rood
Leidschendam-Voorburg
34:21
34:10
9
Rike van de Wiel
Gemeente Wageningen
34:42
34:34
10
Desiree Sijstermans
Gemeente Stein
35:12
34:20
11
Seval Ozcan
Gemeente Zaanstad
36:03
35:32
12
Nicole van Helvoirt
Gemeente Oisterwijk
36:26
36:23
13
Hanny Algra
Gemeente Leeuwarden
36:35
36:30
14
Renate van 't Hooft
Gemeente Rheden
36:55
36:43
15
Wendelien Eringa-Vredeveld
Gemeente Lelystad
37:12
36:50
16
Mirjam Kools
Gemeente Culemborg
37:51
37:44
17
Marjon Zorge
Gemeente Heemskerk
38:08
38:05
18
Ida Kolkman
Gemeente Heemskerk
38:10
38:07
19
Sandra Geurts
Gemeente Rhenen
38:20
38:07
20
Ilse van der Meer
Gemeente Lelystad
38:27
38:05
21
Heidi Vermeulen
gemeente Doetinchem
38:29
38:14
22
José Reijinga
Gemeente Noordenveld
38:47
38:42
23
Henriëtte Dielissen
Gemeente Bernheze
39:19
39:03
24
Susan van Eldijk
Gemeente Bernheze
39:19
39:00
25
Yvonne Heinrichs
Gemeente Lelystad
39:25
39:03
26
Petra van Overveld
Gemeente Rucphen
39:35
39:08
27
Annette Vorster
Gemeente Rucphen
39:35
39:08
28
Christie Bakker
Gemeente Bronckhorst
39:51
38:59
29
Marrije Maarschalk
AA Amstelveen en Aalsmeer
39:51
39:07
30
Marjon Janssen
Gemeente Lingewaard
39:53
39:41
31
Melana Oldenburger
Gemeente Noordenveld
39:53
39:49
32
Alissa van der Beek
Gemeente Dronten
39:53
39:18
33
Petra de Vries
RUD Utrecht
39:59
39:02
34
Anita Zwart
Gemeente Delft
40:00
39:50
35
Sandra Holtrop
Gemeente Lelystad
40:04
39:41
36
Sylvia Burky
Gemeente Wierden
40:08
39:33
37
Carmen Steghuis
Oldenzaal
40:25
39:45
38
Hester Pennings
Gemeente Aalten
40:35
40:24
39
Anne Heideman
Gemeente Leudal
40:37
40:13
40
Jeannet Brouwer
Kampen
40:38
40:30
41
Hendrien Prummel
Gemeente Rheden
40:40
40:27
42
Gretha Huizing
Bodegraven-Reeuwijk
40:40
40:13
43
Angelique Waisfisz
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
40:46
39:48
44
Tineke Otterman
Gemeente Utrecht
40:46
40:22
45
Angelique Geurts
LABORIJN
40:50
40:23
46
Monique de Booij
Leidschendam-Voorburg
40:51
40:40
47
Simone Buddemeijer
Pijnacker-Nootdorp
40:52
39:57
48
Bovens Monique
Gemeente Stein
40:52
40:01
49
Angela de Vries
Valkenswaard
41:00
40:45
50
Enith van Schijndel
Baanbrekers
41:02
40:01
51
Marjan Kakiaij
Bodegraven-Reeuwijk
41:13
40:47
52
Ivonne de Jonge
Gemeente Borsele
41:30
41:16
53
Noël de Gier
gemeente Vlaardingen
41:55
41:38
54
Karin Wouters
Gemeente Best
42:08
42:03
55
Erny Hogenkamp
Gemeente Winterswijk
42:11
42:02
56
Simone Holdert
Werkorganisatie Duivenvoorde
42:33
42:14
57
Ingrid Breedijk
Gemeente Waddinxveen
42:36
42:11
58
Anneke Klop
Gemeente Wageningen
42:36
42:15
59
Hanneke Smit
Gemeente Oldebroek
42:38
42:20
60
Annet van der Werf
Gemeente Oldebroek
42:38
42:20
61
Aletta Barink
Gemeente Houten
42:39
42:28
62
Thyra de Gier
gemeente Vlaardingen
42:47
42:28
63
Petra de Bruijn
Gemeente Nijkerk
42:50
42:18
64
Belinda Bonting
Gemeente Wageningen
42:55
42:34
65
Ingrid van Meurs
Mijn Gemeente Dichtbij
43:12
42:45
66
Anne Marieke Knol
Gemeente Oosterhout
43:22
42:57
67
Stephany van Veen
Gemeente Amsterdam
43:36
42:39
68
Nellie Slooten
Werkorganisatie Druten Wijchen
43:43
42:55
69
Monique Jansen
Gemeente Aalten
43:47
43:16
70
Margriet de Zoete
Gemeente Hoeksche Waard
43:49
43:17
71
Karin Raaimakers
Gemeente Kerkrade
43:51
42:53
72
Petra de Jong
Gemeente Waddinxveen
43:52
43:27
73
Willemien Struijs
Gemeente Altena
43:56
43:06
74
Claudia Terlou
Geldrop-Mierlo
44:07
43:55
75
Nancy Smeehuijzen
Gemeente Maasdriel
44:07
43:39
76
Mariëlle Romonesco
Gemeente Helmond
44:12
43:59
77
Monique Loeters
gemeente Voorst
44:26
43:24
78
Monique Luijnenburg
Werkorganisatie Duivenvoorde
44:41
44:20
79
Elice Steijaert
gemeente Gemert-Bakel
44:55
44:49
80
Patricia van der Zanden
Gemeente Helmond
45:14
45:05
81
Nicole Lam-Snelder
Werkorganisatie Duivenvoorde
45:16
44:55
82
Marjan Kuijper
gemeente roosendaal
45:20
44:32
83
Marieke van Rooten
Gemeente Nijkerk
46:08
45:37
84
Sarah Hensen
Gemeente Dronten
46:12
45:38
85
Kitty van Laviere
Gemeente Oosterhout
46:29
46:04
86
Linda van der Made
AA Amstelveen en Aalsmeer
46:35
45:50
87
Willeke Ras-van Urk
Urk
48:22
47:46
88
Evelyne Smith
Gemeente Waddinxveen
48:35
48:09
89
Jeannette van Traa
Mijn Gemeente Dichtbij
48:49
48:20
90
Eurydice Talens
gemeente Doetinchem
49:09
48:09
91
Christa Thier
Gemeente Almelo
49:25
49:00
92
Inge Paalman
Gemeente Almelo
49:25
49:00
93
Barbara Kniest
gemeente Doetinchem
49:28
48:47
94
Mehtap Cangir
Gemeente Enschede
51:54
51:12
95
Janette Schenkel
Omgevingsdienst regio Utrecht
59:35
59:03
V55, 6 KILOMETER >45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leni van Dijk
gemeente Gemert-Bakel
32:22
32:17
2
Tini Visker
Groningen
32:59
32:56
3
Sieta van der Zee
Gemeente Maasdriel
33:00
32:57
4
Nicole van Ancker
Provincie Noord-Brabant
33:11
33:00
5
Anja Battum
Gemeente Den Haag
33:47
33:44
6
Tiny Dankers
Provincie Noord-Brabant
34:47
34:31
7
Jacqueline Ruizenaar
Gemeente Hardenberg
35:22
35:18
8
Hennie Bosten
Gemeente Kerkrade
35:25
35:21
9
Mieke van Hoof
Geldrop-Mierlo
35:31
35:28
10
Adčle Bergenhenegouwen
Leidschendam-Voorburg
36:46
36:30
11
Angela Hendriks
gemeente Vlaardingen
37:39
37:22
12
Femmy Tuin
Hattem
37:40
37:25
13
Hannie Poletiek
Groningen
38:02
37:54
14
Toine Poelmans
Gemeente Wageningen
38:13
37:46
15
Ria van Breda
Gemeente Oss
38:40
38:30
16
Pat van Leeuwen
RUD Utrecht
39:07
38:54
17
Ingeborg de Bruyn
Leidschendam-Voorburg
39:23
39:13
18
Marjon Klemkerk
Werkorganisatie Duivenvoorde
39:43
39:22
19
Rita Bruckers
Gemeente Leudal
40:37
40:14
20
Marjoleine Peters
Leidschendam-Voorburg
40:50
40:39
21
Jeanne van Aarle
Gemeente Best
41:05
40:43
22
Anita Lubberdink
Gemeente Utrecht
41:06
41:01
23
Anja Steenbergen
Werkorganisatie Druten Wijchen
42:06
41:39
24
Linda de Hollander
Werkorganisatie Duivenvoorde
42:50
42:29
25
Gerda Overkempe
gemeente Olst-Wijhe
43:06
42:13
26
Monique Schaller
Gemeente Best
43:13
42:51
27
Astrid Naber
AA Amstelveen en Aalsmeer
43:20
43:11
28
Tineke Giesen
Gemeente Winterswijk
44:14
44:06
29
Ine van der Venne
Gemeente Heerlen
44:34
44:07
30
Annette van der Werf
Gemeente Altena
44:54
44:04
31
Mariette de Bruijn
gemeente Etten-Leur
44:59
44:51
32
Ewa Bienko
Gemeente Amsterdam
45:07
45:03
33
Hannie van Gogh
Gemeente Helmond
45:15
45:06
34
Wilma van der Rijt
Gemeente Best
45:48
44:52
35
Gerda Harhuis
gemeente Olst-Wijhe
45:48
44:56
36
Gea Schuppert
Gemeente Zutphen
46:04
45:34
37
Frances Verlinde
gemeente Schiedam
46:08
45:49
38
Loes Groen
Gemeente Dronten
46:13
45:38
39
Annemarie van Osenbruggen
Gemeente Zutphen
46:32
46:12
40
Marion van de Wiel
Gemeente Best
47:30
47:08
41
Will Maruanya
Gemeente Amsterdam
47:53
47:34
42
Ted Bruijn
Gemeente Heemskerk
48:22
48:13
43
Maureen Story
gemeente Doetinchem
49:09
48:09
44
Jose Scholten
Gemeente Zutphen
49:28
49:07
45
Els Vleeshouwers
Gemeente Amsterdam
49:28
49:10
46
Herma van den Brink
gemeente Voorst
49:40
48:37
47
Emelie Sprengers
Gemeente Eindhoven
50:16
49:49
48
Jacqueline Haanstra
Gemeente Rheden
56:00
55:46
Opmerkingen over uitslagen doorgeven via:
info@uitslagen.nl

Winnaar gemeenteklassement:
Gemeente Amsterdam (8 punten)
www.uitslagen.nl
05-04-2019 08:01