Uitslagenlijst Oringerrun

Odoorn - Zondag 31 maart 2019

J-7, 1 KM JEUGD TM7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit Riemeijer
Nieuwe Pekela
4:36
2
Lars Koopman
Klazienaveen
4:40
3
Max Vennik
Emmen
5:01
4
Teun Hofstra
Assen
5:19
5
Sil Eising
Odoorn
5:33
6
Ben Hofstra
Odoorn
5:42
7
Tiemen Siebenga
Odoorn
6:08
8
Jesse Veen
Odoorn
6:28
9
Jens Bril
Odoorn
6:46
10
Daan Trip
Odoorn
7:06
11
Wout Bril
Odoorn
8:07
12
Jort van Klinken
Odoorn
8:28
13
Giel Siebenga
Odoorn
8:29
M-7, 1 KM JEUGD TM7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vivian Riemeijer
Nieuwe Pekela
7:37
2
Emma van Iwaarden
Odoorn
8:27
3
Noortje Franke
Odoorn
8:37
J-9, 2 KM JEUGD TM9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Machiel Eerenstein
Odoorn
10:20
2
Joep Hofstra
Assen
10:40
3
Sem Vennik
Emmen
11:09
4
Hessel Eising
Odoorn
11:25
M-9, 2 KM JEUGD TM9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Famke Berends
Exloo
10:43
2
Emma Huizinga
Odoorn
12:27
3
Eva Hofstra
Odoorn
14:38
J1012, 2 KM JEUG 10-12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Koopman
Klazienaveen
8:40
2
Wesley Boers
Delfzijl
8:47
3
Albert Terpstra
Ter Apelkanaal
9:18
4
Stan Hofstra
Odoorn
9:44
5
Elmer vd Veer
Odoorn
10:35
6
Jeen vd Veer
Odoorn
12:02
M1012, 2 KM JEUG 10-12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Rozeveld
Odoorn
12:16
2
Lotte Huizinga
Odoorn
14:03
3
Romy Wiggers
Odoorn
14:37
4
Annemijn Hofstra
Assen
14:38
VROUW, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Okki Poortviet
Groningen
23:40
2
Tabitha Zeeman
Emmen
24:45
3
Monique Koopman
1e Exloërmond
25:04
4
Alie van Wijk
Emmen
25:59
5
Irma Smeenge
Emmen
27:07
6
Martine Ypema
Emmen
27:34
7
Margriet Wortelboer
Emmen
28:08
8
Evelien Vermue
Schildwolde
28:20
9
Astrid Scholtens
Emmen
28:28
10
Leonie Wind
Siddeburen
28:35
11
Klaske Geene
Valthe
29:11
12
Mariska Moes
De Kiel
29:24
13
Ingrid Arling
Klijndiijk
29:30
14
Marjan Bril
Odoorn
29:57
15
Jantiena Veldhuis
Odoorn
29:58
16
Heleen Heuving
Emmen
30:18
17
Judith Muijsers
Emmen
30:20
18
Christianne Dijkema
Odoorn
30:31
19
Lammie Wiggers
Odoorn
30:34
20
Mandy Geerts
Valthe
31:28
21
Jorinde Hofstra
Assen
31:46
22
Lisanne Evenhuis
Borger
32:23
23
Ineke Evenhuis
Borger
32:24
24
Yvonne Huis
Exloo
33:07
25
Liana Swarts
Vlagtwedde
33:14
26
Roelina Stuivenberg
Zuidbroek
33:23
27
Miranda Kocks
Klijndijk
33:35
28
Monique Vonk
Stadskanaal
33:44
29
Nathalie Dral
Valthe
33:46
30
Reina Terpstra
Lindloh
33:55
31
Joulijne Bouillon
Bronneger
34:18
32
Danja Holtrop
Lutjegast
34:30
33
Pia Jongstra
Exloo
34:39
34
Hariët de Vries-Dilling
Marwijkssoord
34:56
35
Paula Snel
Coevorden
36:49
36
Mariska van der Laan
Coevorden
36:49
37
Irma Spijker
Exloo
38:08
38
Lisa Kuik
Emmen
42:12
HEREN, 5 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard Prakken
Aalden
17:46
2
Giovanni Boer
Emmen
18:07
3
Thijs ten Caat
Klazienaveen
19:34
4
Jos Rijblijwijs
Emmen
19:46
5
Martin Houkes
Emmer-Compascuum
20:21
6
Egbert Trip
Odoorn
22:58
7
Marcel Thijssen
Coevorden
23:17
8
Andries Schoo
Musselkanaal
23:31
9
Wessel Smeenge
Emmen
24:32
10
Anne Bartelds
Havelte
26:09
11
Harry Drent
Emmen
27:20
12
André Bekkering
Klijndijk
27:33
13
Eric Zeeman
Emmen
27:52
14
Pieter Siebenga
Odoorn
28:18
15
Johannes Fens
Emen
28:40
16
Nanne Venema
Klijndijk
28:55
17
René Wiggers
Odoorn
30:34
18
Robin de Hart
Klijndijk
31:33
19
Jaimy Walschie
Emmen
31:34
20
Harald Fluks
Odoorn
31:37
21
Bert van der Lit
Beilen
31:38
22
Arend Jan Wessels
Emmen
32:25
23
Egbert Tingen
Odoorn
32:33
24
Fynn van der Ziel
Woltersum
32:35
25
Meint Terpstra
Lindloh
33:56
26
Harm-Jan Wieringa
Erica
34:25
27
Ronald Mones
Odoorn
35:14
28
Christiaan Bal
Odoorn
35:14
29
Egbert Straatman
Odoorn
35:15
30
Peter Koerts
Ees
35:36
31
Remco Kuik
Emmen
38:40
32
Richard Kuik
Emmen
42:12
DAMES, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorieke de Jonge
Emmen
46:42
2
Rosanne Roeles
Zwolle
47:34
3
Esther Bottenheft
Exloo
50:22
4
Jitske Haanstra
Zwolle
50:58
5
Emanta Leenen
De Meern
55:31
6
Geesje Timmermans
Odoorn
56:04
7
Ina Eggens
Schoonoord
56:36
8
Anita van Veen
Aalden
58:29
9
Jeanine Kwint
Odoorn
59:10
10
Marjan Brauckman
Odoornerveen
1:01:01
11
Miranda van Klinken
Drouwenerveen
1:01:43
12
Anique Koops
Odoorn
1:02:39
13
Anita van Veen
Klijndijk
1:04:48
14
Karin Kemper
Zuidlaren
1:05:02
15
Janneke van der Woude
Zuidlaren
1:05:03
16
Verena Koster-Käilin
Wijster
1:05:21
17
Carolien Kremers
Schoonoord
1:06:04
18
Paula Klok
Vlagtwedde
1:06:04
19
Anoek Meijer
Klazienaveen
1:06:32
20
Joke Speelman
2e Exloërmond
1:06:51
21
Mariette Martens
Valthermond
1:06:51
22
Ina Roelfs
Marwijksoord
1:06:51
HEREN, 10 KM RECREATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heiko Nijlaan
Stadskanaal
38:08
2
Reinder de Jonge
Assen
39:41
3
Jan Van der Laan
Exloo
40:22
4
Jeroen Broekhoff
Emmen
40:44
5
Peter Rolinks
Erica
40:53
6
Harie Pol
Stadskanaal
42:11
7
Martijn Kaspers
Klijndijk
43:03
8
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
43:03
9
Johan Koops
Klijndijk
43:36
10
Gerritjan Moes
De Kiel
43:53
11
Herman Heijes
Nieuw-Buinen
44:33
12
Martin Kraster
Odoorn
44:45
13
Wouter Broerse
Lutjegast
45:47
14
Theo de Haas
Emmen
45:49
15
Guido D'Angremont
Groningen
46:23
16
Jan Speelman
2e Exloërmond
47:26
17
Rick Bosma
Klijndijk
47:33
18
Bas Vonk
Stadskanaal
48:32
19
Jasper Venema
Groningen
48:49
20
Emile d'Angremont
Utrecht
49:06
21
Ronny Lam
Gasselternijveenschemond
49:06
22
Peter Heijnen
Klazienaveen
49:26
23
Gert Koops
Musselkanaal
49:28
24
Bert van Veen
Klijndijk
49:33
25
Jos Tieks
Musselkanaal
49:37
26
Willy Alting
Emmen
49:52
27
Harm Kruit
Stadskanaal
50:34
28
Ronald Witteveen
Emmen
50:47
29
Bert Koster
Wijster
50:53
30
Jurgen Riesenbede
Emmen
50:59
31
René Davids
Ter Apel
51:43
32
Garmt Borgman
Hoogezand
52:30
33
Gert Scholteaalbes
Musselkanaal
54:18
34
Harold Sanders
Musselkanaal
54:19
35
Edwin Boelens
Musselkanaal
54:19
36
Jan Spackman
Emmen
55:26
37
Roelof Eleveld
Odoorn
56:03
38
Erik Zwiggelaar
Emmen
56:21
39
Teko Scheppers
Veendam
58:24
40
Bert Haan
Sleen
58:28
41
Fokke Hamstra
Bronneger
58:29
42
Roelof Timmermans
Odoorn
59:05
43
Bert Otten
Zuidlaren
1:05:01
www.uitslagen.nl
03-04-2019 21:33