Uitslagenlijst 4e Brakelse Lenteloop

Brakel - Zaterdag 30 maart 2019

MAN, JEUGD TOT 7 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noud Houbrich
Brakel
1:43
2
Stan van Heusden
Brakel
2:13
3
Nathan Ramp
Brakel
2:17
4
Luc Pos
AALST
2:19
5
Tim Grauss
Brakel
2:22
6
Jesse van Hemert
Altena Road Runners
2:23
7
Sven Groeneveld
Brakel
2:26
8
Luuk van Beek
Brakel
2:40
9
Joppe Grauss
Brakel
3:06
10
Sem Ermstrang
Brakel
3:36
11
Thom van Selm
Brakel
3:38
12
Gijs van Selm
Brakel
3:59
VROUW, JEUGD TOT 7 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Drost
Sleeuwijk
1:59
2
Dinte Wahlbrinck
Brakel
2:03
3
Fenne Duyzer
Brakel
2:05
4
Eline Corten
Drunen
2:06
5
Anne Daniels
Altena Road Runners
2:21
6
Floor Arendse
Brakel
2:23
7
Bente Wahlbrinck
Brakel
2:23
8
Nynke Tolhoek
Altena Road Runners
2:25
9
Lott Arendse
Brakel
3:17
MAN, JEUGD 8-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kobus Kuyntjes
Herwijnen
3:47
2
Stef Vroegh
Herwijnen
3:50
3
Milan van beurden
DAK
3:52
4
Timo de Boef
Brakel
4:02
5
Stef van Vliet
Altena Road Runners
4:06
6
Joris Grauss
Brakel
4:11
7
Jens Ruis
Altena Road Runners
4:13
8
Luuk van Gestel
DAK
4:14
9
Thomas van Breugel
Altena Road Runners
4:18
10
Jochem van Helden
Herwijnen
4:19
11
Sam van Nieuwburg
DAK
4:32
12
Tom Tolhoek
Altena Road Runners
4:44
13
Damian van Meel
Rijswijk
5:49
14
Djorden van Meel
5:59
VROUW, JEUGD 8-9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Timmermans
Altena Road Runners
4:12
2
Marit Treffers
DAK
4:20
3
Fieme Bodde
Vlijmen
4:24
4
Renske van Heusden
Brakel
4:32
5
Susan Cornelissen
DAK
4:33
MAN, JEUGD 10-11 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco van Gelder
Prins Hendrik
5:30
2
Ruben van Geenen
DAK
5:37
3
Jesse Tolhoek
Altena Road Runners
5:58
4
Jiri van Bokhoven
DAK
6:17
5
Koen van Gestel
DAK
6:29
6
Tycho van Balen
Altena Road Runners
6:45
7
Finn Sonneveld
Zaltbommel
6:56
VROUW, JEUGD 10-11 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirthe van Zon
DAK
5:42
2
Romy Sonneveld
Prins Hendrik
5:53
3
Esther Cornelissen
DAK
6:28
4
Fenne van Heist
DAK
7:02
5
Tess van den Heuvel
Altena Road Runners
7:24
MAN, JEUGD 12-16 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Smits
DAK
7:04
2
Arjen Schippers
Passaat
7:20
3
Thymen van Zon
DAK
7:21
4
Benjamin Mak
Altena Road Runners
7:45
5
Stan van Gestel
Vlijmen
7:56
6
Bibienne Suikerbuijk
ROOSENDAAL
8:24
7
Harm Wahlbrinck
Brakel
8:43
8
Menno Colijn
Altena Road Runners
9:16
VROUW, JEUGD 12-16 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
DAK
7:24
2
Nynke Lankhaar
DAK
9:15
MAN, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leendert van der Lugt
Capelle aan den Ijssel
15:37
15:36
2
Ruben Mak
Altena Road Runners
18:51
18:49
3
Michel Schoon
Zaltbommel
19:18
19:18
4
Wouter de Lange
Velp Gld
20:47
20:44
5
John van Rooij
Zaltbommel Dutch Runners
21:32
21:29
6
Arjan van Heusden
Altena Road Runners
21:35
21:30
7
Theo van Maurik
Sleeuwijk
21:43
21:38
8
Hugo van Rijswijk
Brakel
22:32
22:24
9
DaniŽl Muilwijk
Altena Road Runners
22:34
22:32
10
Gerben de Haas
Brakel
23:00
22:52
11
Johan Meinster
Oud-Beijerland
23:17
23:04
12
Arjens van der Nat
Giessen
23:34
23:22
13
Barend Koolhaas
Opijnen
23:43
23:39
14
Thymen van Beek
Wijk en Aalburg
24:21
24:09
15
Ard van Briemen
Gouda
25:11
24:58
16
Leo van Hamond
Brakel
27:44
27:34
17
Henk van der Kammen
Kerkdriel
27:49
27:41
18
Edwin Ton
Zaltbommel Dutch Runners
28:32
28:26
19
Dorus de Lange
Tuil
29:08
28:55
20
Dick van Elzelingen
SLEEUWUIJK
30:47
30:38
VROUW, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicolet Timmers
's-Gravenhage
22:09
22:07
2
Delphine van der Grijn
Ameide
22:48
22:46
3
Margreet van Ballegooijen
Kerkwijk
23:12
23:08
4
Deborah Sonneveld
Zaltbommel
23:43
23:38
5
Wendy treffers
Andel
25:34
25:24
6
Corina van der Kooi
Brakel
25:57
25:53
7
Netty Bronkhorst
Vuren
26:41
26:35
8
Wouthilde van Veen
Zuilichem
27:28
27:15
9
Wendy van Mook
Zaltbommel Dutch Runners
27:48
27:41
10
Lia Mak
Woudrichem
27:49
27:41
11
Ingrid Eikelboom
Zaltbommel Dutch Runners
28:31
28:25
12
Gea de Haas
Brakel
29:11
29:04
13
Tineke Bogers
Brakel
29:14
29:05
14
Eline van 't Zelfde
Zuilichem
29:24
29:19
15
Karolina Grund
Brakel
30:14
30:02
16
Wieneke Meulman
Brakel
30:56
30:46
17
Myrna Zuidema
Heerenveen
31:01
30:56
18
Fiza Brakel
Amsterdam
31:34
31:31
19
Claudia Terlau
Aalst
33:14
33:03
20
Eeltje Bezemer
Zuilichem
34:28
34:22
21
Corinne van Aalst
Uden
38:00
37:47
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nemi Roozemond
Genderen
34:39
34:38
2
Arnoud van Vliet
Werkendam
36:53
36:53
3
Arik Burghout
Meeuwen
37:18
37:15
4
Jacco van der Vliet
Typhoon
37:39
37:37
5
Han Greijn
Zuilichem
37:41
37:40
6
Norbert Schild
Sliedrecht
37:47
37:42
7
Sander Demmers
ACW '66
38:16
38:15
8
Tobias van Roon
Nieuwendijk
38:51
38:50
9
Renť van Bennekom
Passaat
44:06
44:02
10
Albert Ottevanger
Sleeuwijk
50:49
50:40
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik-Jan Hoogendoorn
Asperen
38:32
38:30
2
Corne Verhoeks
Brakel
39:22
39:19
3
Pieter van den Heuvel
Altena Road Runners
40:57
40:55
4
Martin van den Heuvel
Poederoijen
42:34
42:32
5
Kees Prins
Sliedrecht
43:26
43:19
6
Jeroen Grauss
BRAKEL
44:03
43:59
7
Jeroen Stout
Altena Road Runners
45:29
45:25
8
Cees de Bijl
Kerkwijk
45:48
45:44
9
Ronald Tukker
Gorinchem
48:53
48:46
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John van Heeswijk
DAK
36:32
36:32
2
Ron de Vaan
DAK
37:33
37:32
3
Gerard Lensvelt
Spiridon
38:08
38:07
4
Mar-Hein van de Wiel
DAK
38:39
38:38
5
Jan van Stigt
Altena Road Runners
39:16
39:14
6
Patrick van Gurp
DAK
39:57
39:55
7
Koen van Nieuwburg
DAK
40:01
40:00
8
Johan Roozemond
Altena Road Runners
40:51
40:48
9
Dick Kant
Rijswijk
41:07
41:05
10
JoHN mARIJNISSEN
Breda
42:21
42:21
11
Jeroen Stoop
Flakkee
42:30
42:29
12
Cor van Bommel
Altena Road Runners
42:47
42:43
13
Arie van Horssen
44:20
44:15
14
Mark Lankhaar
DAK
44:34
44:29
15
Marcel Pos
Aalst
45:41
45:37
16
Michel Linschoten
Altena Road Runners
45:55
45:52
17
Leon Aleman
Drimmelen
47:54
47:51
18
Wouter van Diggelen
Altena Road Runners
48:12
48:03
19
Frans Vonk
Brakel
49:03
48:59
20
John van Breugel
Altena Road Runners
49:36
49:32
21
Marcel van Mersbergen
Hank
51:20
51:15
22
Gertjan Ansing
's-Hertogenbosch
53:16
53:08
23
Antoine Nunnink
Brakel
53:50
53:43
24
Goof Hobo
Altena Road Runners
54:41
54:33
25
Hans Brakel
Amsterdam
54:57
54:53
26
Leo Hartman
Andel
55:42
55:36
27
Boudewijn van der Wal
Buuchem
57:07
56:59
28
Milko van den Boogert
AV Zeewolde
59:35
59:29
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Kuijpers
Andel
40:04
40:01
2
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
41:02
40:59
3
Sjaak hofmans
Altena Road Runners
42:00
42:00
4
Hans Schilders
Sprang-Capelle
43:31
43:29
5
Nico Baas
Bleskensgraaf
45:01
44:53
6
Bas Schop
Eethen
45:10
45:07
7
Jan Prijssen
Waardhuizen
47:18
47:10
8
Dik van Zanten
Altena Road Runners
48:47
48:38
9
Erwin Dobbelstein
Altena Road Runners
49:28
49:23
10
Ton Naaijen
Altena Road Runners
49:35
49:26
11
Bert van der Ham
Gorinchem
49:54
49:46
12
Wim Lammers
Bleskensgraaf
50:10
50:02
13
Pascal Boderie
Aalst
51:10
50:59
14
Triri van Veen
Poederoijen
51:59
51:45
15
Adri Burghout
Meeuwen
54:21
54:04
16
Bert Pieters
Sleeuwijk
1:07:33
1:07:26
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Natalia Michalska
Hedel
56:34
56:23
2
Anna Westra
Lexmond
58:59
58:51
3
Nadjezjda Vos
2BFit
1:00:05
59:53
4
TessaSchilders
Waalwijk
1:01:08
1:00:59
5
Lizanne van Sprang
Rotterdam
1:02:08
1:01:59
6
Petra Poppeliers
Nieuwaal
1:03:30
1:03:20
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rianne Jansen
OSS-VOLO
44:31
44:28
2
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
48:08
48:05
3
Esther Grauss
Brakel
51:15
51:12
4
Nuvelstijn- Rosenbrand
Altena Road Runners
55:21
55:15
5
Marieke van Wijk
Gameren
58:49
58:44
6
Monique van Noort
Gorinchem
59:14
59:08
7
Mirjam Ermstrang
Brakel
1:00:42
1:00:33
8
Bianca van Bekkum
Brakel
1:03:06
1:02:55
9
Sandra Verhoeks
Altena Road Runners
1:05:27
1:05:19
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ciska Hensen
DAK
39:26
39:24
2
Inge Schipperen
Dussen
44:35
44:33
3
Lianne Ivens
DAK
45:10
45:06
4
Ingrid den Oudsten
Spiridon
47:46
47:42
5
Corine Ansing
Altena Road Runners
51:49
51:42
6
Marianne van Wijnen
Zaltbommel
53:16
53:12
7
Erica de Haas
Altena Road Runners
54:38
54:30
8
Marjan van Vlimmeren
Woudrichem
55:58
55:52
9
Nanja Nunnink
Altena Road Runners
59:35
59:29
10
Corina Branderhorst
Altena Road Runners
59:36
59:28
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Kruis
Typhoon
46:32
46:30
2
Tonnie Bouman
Wijk en Aalburg
51:44
51:36
3
Bauke de Jong
Krimpen a/d Ijssel
51:46
51:44
4
Mart Verboord
Heusden
1:16:32
1:16:16
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria Weerts
Loopgroep GoRun
50:43
50:37
2
Bertje Eijmael
Altena Road Runners
51:49
51:42
3
Marina van den Hurk
Altena Road Runners
59:40
59:34
4
Joke Oosters-Scholman
Altena Road Runners
1:00:05
1:00:00
5
Jolanda de Vries
Paperndrecht
1:00:30
1:00:13
6
Lijdie van Ballegooien
Gameren
1:03:05
1:02:58
www.uitslagen.nl
02-04-2019 11:07