Uitslagenlijst 18e Monnikenloop

Schiermonnikoog - Zaterdag 30 maart 2019

MSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pascal Remminga
Haren Gn
1:04:40
1:04:38
2
Niels Doorten
Assen
1:05:43
1:05:39
3
Anton van Deel
1:09:30
1:09:27
4
Harmen Stam
Loopgroep Bedum
1:09:44
1:09:42
5
Paul Roode
Amersfoort
1:09:51
1:09:43
6
Mark Penninga
Hanzesport
1:10:30
1:10:24
7
Jeroen Hiel
Ouderkerk aan de Amstel
1:10:56
1:10:28
8
Dennis Riemeijer
Groningen
1:12:03
1:12:01
9
Thomas Hiel
Ouderkerk aan de Amstel
1:12:08
1:11:41
10
Gerard Verelst
Groningen
1:12:42
1:12:22
11
Björn Jacobs
Boxmeer
1:13:44
1:12:53
12
Jorn Dijkstra
Loopgroep Stiens
1:15:17
1:15:05
13
Eelco de Groot
Assen
1:15:36
1:15:22
14
Jeroen Jacobs
Utrecht
1:17:15
1:16:51
15
Mathieu Bolhuis
Groningen
1:17:16
1:16:51
16
Ronald Brunsting
Groningen
1:17:33
1:17:15
17
Rudolf-Jan Raven
WS Running & Bootcamp
1:17:37
1:17:22
18
Johannes Krebbers
Haren Gn
1:18:05
1:17:59
19
David Verdonk
Utrecht
1:18:29
1:17:57
20
Douwe Kosmeier
Ten Post
1:18:38
1:18:09
21
Jakob de Berg
Groningen
1:18:50
1:18:16
22
AnneWillem Pranger
Groningen
1:18:53
1:18:49
23
Hedgar Spijksma
Groningen
1:19:33
1:19:29
24
Sander Postmus
Vierhuizen
1:19:39
1:19:17
25
Mark Siekmans
Nistelrode
1:20:03
1:19:59
26
Ido Pranger
Dokkum
1:20:35
1:20:31
27
Laurens Aaij
Leeuwarden
1:21:46
1:21:43
28
Hidde Bergman
Groningen
1:22:22
1:22:04
29
Gerrit Duits
Groningen
1:22:47
1:22:32
30
Joost Venema
Meppel
1:23:05
1:22:38
31
Alwin Bakema
Zuidhorn
1:23:12
1:23:04
32
Lurpak Beuger
Haren Gn
1:23:17
1:22:15
33
Ed-Jan Brill
Groningen
1:23:36
1:22:35
34
Peter Kolkena
Leens
1:23:59
1:23:21
35
Martijn Grimmius
Zwolle
1:24:01
1:23:48
36
Henk-Jaap Uil
Westerlee Gn
1:24:02
1:23:29
37
Sytze Batema
Harkema
1:25:42
1:25:27
38
Jos Klungers
Groningen
1:25:44
1:25:33
39
Pieter van der schaaf
Drachten
1:26:22
1:25:26
40
Remco Dijkema
Assen
1:27:03
1:26:07
41
Fabian Peeks
Groningen
1:27:17
1:26:50
42
Haye van der Wal
Groningen
1:27:17
1:26:50
43
Hans Hogeling
Oldeholtpade
1:27:58
1:27:48
44
Tijmen de Wijn
Zoutkamp
1:28:49
1:27:54
45
Vincent van der Veen
Haulerwijk
1:29:39
1:29:25
46
Robert de Vries
Winschoten
1:29:50
1:29:17
47
Jaap de Wit
Winsum Gn
1:30:33
1:30:12
48
Rik Van der Graaf
Nijmegen
1:31:01
1:30:48
49
Koen Alberts
Wergea
1:32:34
1:31:50
50
Arjan Hegge
Artemis
1:35:02
1:33:59
51
Gepko Hans
Hardenberg
1:36:17
1:35:22
52
Frank Nuiver
Groningen
1:36:34
1:36:06
53
Teun Palm
Emmen
1:36:45
1:35:55
54
Jan Pieter Feikens
Utrecht
1:36:56
1:36:27
55
Jes Nissen
Baarn
1:37:14
1:36:03
56
Gert Jan Leving
Utrecht
1:37:36
1:37:06
57
Geert Vonck
Groningen
1:38:33
1:37:33
58
Bart Geelen
Amsterdam
1:38:59
1:38:09
59
Martijn Werker
Amsterdam
1:38:59
1:38:10
60
Kevin van Hese
Krommenie
1:39:55
1:39:48
61
Gertjan de Haas
Loopgroep Zuidhorn
1:40:53
1:39:54
62
Job Oosterhuis
Stadskanaal
1:42:30
1:41:57
63
Geert Ritsema
Zuidhorn
1:44:17
1:43:46
64
Mart Jansma
Zuidhorn
1:44:48
1:43:50
65
Theo van der Horn
Eenrum
1:51:45
1:51:13
M40+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mathijs de Vroome
Groningen Atletiek
58:25
58:22
2
Peter Pettinga
Groningen
1:05:45
1:05:42
3
Bas Meeuwissen
Delft
1:06:31
1:06:29
4
Danny nijdam
ATC '75
1:08:19
1:08:12
5
Ad van Beilen
Gieten
1:10:41
1:10:40
6
Johan Wijma
Groningen
1:10:50
1:10:49
7
Marko Huizing
Ulrum
1:11:27
1:11:24
8
Koos Meijering
Groningen
1:12:04
1:12:03
9
Frank Hofstede
Raalte
1:12:15
1:11:53
10
Allard van Duinen
Marum
1:12:46
1:12:15
11
Erik Koops
Assen
1:13:37
1:13:31
12
Sjoerd Repping
Amstelveen
1:14:30
1:14:07
13
Ignaz Worm
Heemstede
1:14:46
1:14:00
14
Mark Thies
Driebergen-Rijsenburg
1:15:15
1:14:23
15
Ewald Woertman
Raalte
1:15:25
1:15:02
16
Marco Perdijk
Briltil
1:16:43
1:16:39
17
Edwin Bakker
Eenrum
1:16:44
1:16:33
18
Simon Haanstra
Eelderwolde
1:16:51
1:16:46
19
Adriaan Mout
Eelderwolde
1:16:53
1:16:49
20
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:16:59
1:16:48
21
Niels Dekker
Naarden
1:17:04
1:16:34
22
Huib Jacobs
Laren Gld
1:18:01
1:17:30
23
Willem Hofman
Artemis
1:18:16
1:17:55
24
Willem Biemolt
Friesland
1:18:20
1:17:39
25
Wieger Zigterman
Loopgroep Nienoord
1:18:30
1:18:18
26
Dirk de Boer
Zuidwolde Dr
1:19:15
1:19:00
27
Martin van Wagensveld
Zwolle
1:19:51
1:19:04
28
Anne Tanja
Donderen
1:19:57
1:19:54
29
Marten van der Kamp
Impala
1:20:15
1:20:00
30
Thijs Draaijer
Oegstgeest
1:20:16
1:19:18
31
Alex Oskam
Loopgroep Bedum
1:20:28
1:19:44
32
Gerard Dam
Loopgroep Hugo Veenker
1:21:29
1:20:35
33
Geerten-Has Tjakkes
Haren Gn
1:21:48
1:21:39
34
Wouter Trumpie
Groningen
1:22:16
1:21:42
35
Gerben Kemper
Raalte
1:22:36
1:22:15
36
Jeroen Nijholt
Sellingen
1:22:38
1:22:09
37
Wilco Kienhuis
Vriezenveen
1:22:51
1:22:26
38
Robert Carsouw
Oegstgeest
1:23:11
1:22:34
39
Michiel Geurtse
Denekamp
1:23:27
1:22:49
40
Bart Vos
Groningen
1:23:50
1:23:17
41
René Top
Grijpskerk
1:24:01
1:23:27
42
Dirk Boersma
Buitenpost
1:24:13
1:23:59
43
Maurits Last
Wezep
1:24:39
1:24:15
44
Jeroen Veenhouwer
Zwolle
1:24:57
1:24:45
45
Huib Vermeulen
Amsterdam
1:25:03
1:24:11
46
FJ de Bruin
Augustinusga
1:25:04
1:24:38
47
Jermaine Lapar
Dokkum
1:25:17
1:24:21
48
Wiebe Dam
Schiermonnikoog
1:25:33
1:25:10
49
Remco Bakker
Groningen Atletiek
1:25:35
1:25:16
50
Erik Willekus
Loopgroep Berlikum
1:25:36
1:25:15
51
Jan Dirk Feitsma
Zwolle
1:25:42
1:25:31
52
Menko Wierenga
Loopgroep Nienoord
1:26:18
1:25:46
53
Bastiaan van Ramshors
Amsterdam
1:26:19
1:25:33
54
Hans Roos
Vries
1:26:46
1:26:40
55
Jarik van der Velde
Eelderwolde
1:27:53
1:27:48
56
Jeroen van der Schoot
Drachten
1:28:04
1:27:16
57
Feike Koops
De Gemzen
1:28:09
1:27:46
58
Jan van der Kluit
Oostzaan
1:29:24
1:28:20
59
Sybrand Jongeling
Feanwalden
1:29:57
1:29:06
60
Marnix van den Brink
Groningen
1:30:45
1:29:42
61
Niels Ampt
Flevo Delta
1:31:44
1:30:59
62
Arjan Jansen
Kloosterburen
1:31:56
1:31:48
63
Merijn van Gorkum
Hengelo Ov
1:32:14
1:31:07
64
Peter Klaassen
Feerwerd
1:32:17
1:31:23
65
Edgar Suurmeijer
Hardlopen.nl
1:33:22
1:32:37
66
Menno Oomkens
Groningen
1:33:30
1:33:20
67
Johannes van der Schaaf
Lionitas
1:33:48
1:33:31
68
Jan Arjen Kraak
Wolvega
1:34:27
1:34:10
69
Sander Warmerdam
Sneek
1:34:31
1:33:46
70
Rik Bronsema
Haren Gn
1:35:05
1:34:05
71
Johan Honing
Loopsport Groningen
1:35:07
1:34:51
72
Mark wijnsma
HUGO Hardloopgroep
1:35:21
1:34:27
73
Mattias Sparreboom
Groningen
1:35:45
1:35:04
74
Alex de Haan
Kortenhoef
1:35:55
1:35:10
75
Martin Noppert
Sintjohannesga
1:36:05
1:35:24
76
Wolter de Graaf
Leidschendam
1:36:07
1:35:53
77
Edward van der Meer
Feerwerd
1:36:10
1:35:20
78
Wim Hoekstra
Leeuwarden
1:36:59
1:36:27
79
Jan Geert Vedelaar
Dronten
1:37:21
1:36:30
80
Gert Jan
Drachten
1:37:24
1:36:31
81
Bart Niesten
Amersfoort
1:38:06
1:37:20
82
Hajo Jonker
De Rijp
1:38:15
1:37:14
83
Frans Nicolai
Dokkum
1:40:37
1:39:42
84
Jan Kootstra
Harkema
1:40:42
1:39:54
85
Arie Namminga
Kollum
1:40:43
1:40:10
86
Jaap Penninga
Den Ham
1:41:20
1:40:56
87
Bertrand Bruinewoud
Steenwijk
1:42:28
1:41:43
88
Arnold Raspe
Wagenborgen
1:42:53
1:42:47
89
Rene La Crois
Uithuizermeeden
1:43:09
1:42:16
90
Alexander Kruizinga
Oostwold gem Oldambt
1:43:34
1:43:00
91
Kees Broeksema
Appingedam
1:44:44
1:44:29
92
NHC Eijkelkamp
Lochem
1:44:47
1:44:17
93
Pierre de Hei
Loopgroep Zuidhorn
1:45:03
1:44:03
94
Edwin Hovius
Groningen Atletiek
1:45:12
1:44:13
95
Paul Gosselink
Loopsport Groningen
1:47:05
1:46:43
96
André Vos
Emmen
1:55:07
1:54:01
97
Ubel haveman
Ulrum
1:56:14
1:55:14
98
Rob van den Brink
Assen
2:01:17
2:00:31
M50+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ab Reurslag
Hanzesport
1:04:51
1:04:49
2
Stefan Dagelet
Loopgroep Bedum
1:05:50
1:05:47
3
Klaas Brouwer
SV Veendam
1:05:53
1:05:52
4
Sieds Wiersma
Impala
1:05:59
1:05:57
5
Bert Vos
Ter Apel
1:06:12
1:06:09
6
Peter de Vries
De Wijk
1:07:18
1:07:13
7
Siemon Hinrichs
Fivelstreek
1:08:27
1:08:24
8
Frank de Kruiff
Amersfoort
1:10:28
1:10:26
9
Theo Combee
Phanos
1:11:30
1:10:23
10
Andries Damstra
Loopgroep Dokkum
1:11:31
1:11:24
11
Edwin Veldkamp
ACO Van Elderen
1:12:15
1:11:38
12
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
1:13:11
1:13:07
13
Hans Andringa
Diemen
1:15:18
1:14:35
14
Hans van Snellenberg
Amersfoort
1:15:51
1:15:49
15
Herre van Brug
Groningen Atletiek
1:16:08
1:16:05
16
Egbert Borger
Groningen Atletiek
1:16:08
1:16:05
17
Wim de Vries
Lionitas
1:16:10
1:15:59
18
Johan Meinsma
Lionitas
1:17:28
1:17:24
19
Otto Dijkstra
Schanegoutum
1:17:48
1:17:45
20
Jaap Smith
Artemis
1:18:08
1:17:48
21
Kevin Haines
Groningen
1:18:35
1:17:56
22
Frits Feddema
Friesland
1:18:50
1:18:48
23
Piet Kempenaar
Loopgroep Bedum
1:19:04
1:18:16
24
Jaap Baalbergen
Loopgroep Dokkum
1:19:25
1:19:18
25
Pieter Veenstra
Groningen
1:19:26
1:18:51
26
Harm-Jan Postmus
Vierhuizen
1:19:39
1:19:17
27
Henk Jan Smedema
Wierden
1:20:16
1:19:57
28
Berry Pees
Start '78
1:20:43
1:20:42
29
Klaas-Jan Elzinga
Friesland
1:22:14
1:21:28
30
Harry Doornbosch
Utrecht
1:22:24
1:22:15
31
Alex Cretier
Amersfoort
1:22:25
1:22:16
32
Ron Knibbe
Zuid-Scharwoude
1:22:39
1:21:53
33
Marcel Balm
AV Castricum
1:22:41
1:21:35
34
Karel Kooij
Swifterbant
1:22:56
1:22:15
35
Hessel de Jong
Tirns
1:23:00
1:22:55
36
Bert-Jan Bussemaker
Vries
1:23:06
1:22:38
37
Robert Jonker
Zuidlaren
1:23:10
1:22:57
38
Egbert Noordhof
Hoogezand
1:23:20
1:22:43
39
René Noordegraaf
Noordwolde Gn
1:24:00
1:23:39
40
Jan Bultman
Elburg
1:24:10
1:24:07
41
Cees Banning
Castricum
1:24:31
1:23:54
42
Bert Poelman
Onstwedde
1:25:01
1:24:52
43
Freddy Kruisselbrink
Almelo
1:25:13
1:25:05
44
Henk Kortekaas
Heino
1:26:26
1:25:40
45
Jack Kuin
Hoogezand
1:26:34
1:25:58
46
Jan Faber
Dokkum
1:26:54
1:26:47
47
Hilko Snoek
Scheemda
1:27:11
1:27:04
48
Karel de Jong
Groningen
1:27:13
1:27:04
49
Karel Jonker
Feerwerd
1:27:16
1:27:05
50
Martieu Wienke
Loopgroep RaitdaipRunners
1:27:41
1:27:31
51
Hans Koops
Groningen Atletiek
1:28:12
1:27:53
52
Andre Stam
Raalte
1:28:22
1:28:03
53
Giorgio Porro
Breda
1:29:34
1:28:49
54
AWM Kreulen
Loopsport Groningen
1:29:38
1:29:08
55
Peter van der Aa
Arnhem
1:29:38
1:29:16
56
Jan Vos
Artemis
1:29:55
1:29:31
57
Hans Bonnema
Lionitas
1:29:57
1:29:39
58
Rik Sonneveldt
Leiden
1:30:26
1:30:11
59
Jan Boon
Loopgroep Dokkum
1:30:57
1:30:24
60
Edwin Ossewold
Swifterbant
1:30:58
1:29:52
61
Johan oosterhoff
Bedum
1:31:50
1:31:19
62
Alex Hendriks
Hanzesport
1:32:04
1:31:55
63
Eddy Groenewold
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
1:32:49
1:32:07
64
Gerard Bekkering
Loopgroep Kameleon
1:32:51
1:32:42
65
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
1:32:52
1:32:15
66
Feico Hoogeveen
Hengelo Ov
1:32:54
1:32:12
67
Boelem de Roo
Wedde
1:33:16
1:32:38
68
Peter Reilman
Groningen Atletiek
1:33:30
1:33:20
69
Pieter Runia
Loopgroep Berlikum
1:33:30
1:33:08
70
Rik Hendrikse
Zeewolde
1:33:37
1:33:13
71
Ronald Verbree
Leek
1:33:39
1:32:59
72
Ron schreuder
Aalden
1:34:51
1:34:43
73
Koert van der Meer
Garrelsweer
1:35:13
1:34:37
74
Pieter de With
Schiermonnikoog
1:35:14
1:34:27
75
Luc Heyligers
Gytsjerk
1:35:40
1:35:32
76
Henk de Groot
Loopgroep Hugo Veenker
1:36:47
1:35:59
77
Alfred Knobbe
Lionitas
1:37:01
1:35:59
78
Paul taal
Meppel
1:37:28
1:36:38
79
Nico Keizer
Swifterbant
1:37:40
1:36:59
80
Vincent van der Wijk
Loopgroep De Drentsche Aa
1:38:07
1:37:05
81
Zefanja Kleuters
Berkel en Rodenrijs
1:38:14
1:37:47
82
Frits Molema
Sappemeer
1:40:01
1:39:25
83
Paul Passchier
Groningen
1:40:35
1:40:22
84
Gerjan de Groot
Joure
1:40:37
1:40:23
85
Philippe Beentjes
Breda
1:40:58
1:40:11
86
Mark Roseboom
Drachten
1:41:01
1:40:01
87
Roelof Dijkstra
Loopgroep Stiens
1:41:38
1:41:27
88
Bengt Liberg
Zwolle
1:41:43
1:40:46
89
Ronald Hager
Groningen Atletiek
1:41:59
1:41:12
90
Arthur Van der Graaf
Nijmegen
1:42:15
1:42:02
91
Hans Apperloo
Start '78
1:42:28
1:41:43
92
Kees Hoenderdal
Grootschermer
1:42:52
1:42:19
93
Nico Hazenberg
Loopgroep Kameleon
1:43:21
1:42:29
94
Jules van Straaten
Wierden
1:43:57
1:43:32
95
Anthoon Haagsma
Sneek
1:44:43
1:44:39
96
Rene Kruger
Enschede
1:47:04
1:46:08
97
John van Hamersveld
Loopgroep Aart Stigter
1:47:29
1:46:37
98
Peter van der Werf
Loopgroep Kameleon
1:47:36
1:46:44
99
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:47:53
1:47:26
100
Bernie Beikes
Groningen
1:48:44
2:07:55
101
Jeroen Nijland
Krefeld
1:48:52
1:48:00
102
Bennie Tijhuis
Borne
1:49:39
1:49:14
103
Harold Slomp
Feanwalden
1:50:33
1:50:10
104
Kees Kramer
Nijverdal
1:51:12
1:50:39
105
Klaas Nieuwhof
Loopgroep Berlikum
1:52:17
1:51:54
106
André van Dalsen
Groningen
1:53:42
1:53:28
107
Henk Oudman
Groningen
1:59:08
1:58:49
108
Jaap Bosgra
Drachten
2:04:31
2:03:50
M60+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harrie Brils
Amsterdam
1:12:58
1:12:56
2
Bert Bos
Loopgroep Bedum
1:26:57
1:26:26
3
Marten Scheenstra
Loopgroep gRUNN
1:27:21
1:27:09
4
Bertus Kuiper
Groningen
1:27:53
1:26:55
5
Bert Bolhuis
avVN
1:27:58
1:27:30
6
Jan Strik
De Gemzen
1:28:11
1:27:51
7
Marten de Vries
Buitenpost
1:28:12
1:27:22
8
Jan Lesschen
Schiermonnikoog
1:28:19
1:28:03
9
Rudy Brinkman
ACO Van Elderen
1:29:11
1:28:22
10
Sjaak Fonville
Oegstgeest
1:29:59
1:29:06
11
Wim Westerink
De Gemzen
1:32:22
1:31:58
12
Frank van Oene
De Gemzen
1:35:10
1:34:56
13
Hans Weersing
Groningen Atletiek
1:37:47
1:36:56
14
Jaap Vellenga
Beetsterzwaag
1:38:06
1:37:21
15
Egbert Smit
Stiens
1:38:12
1:38:01
16
Hedzer Klarenbeek
Leeuwarden
1:39:01
1:38:29
17
Jack van Kaam
Hengelo
1:41:13
1:40:46
18
Jan van den Belt
Hanzesport
1:41:36
1:41:01
19
Erik Stam
Loopgroep Bedum
1:42:31
1:42:03
20
Leo Sparreboom
Delfzijl
1:44:00
1:43:20
21
Gerard de Jong
De Gemzen
1:48:46
1:48:09
22
Wim Manshande
Sint Jacobi Parochie
1:49:52
1:49:28
M65+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fokko Hindriks
Groningen Atletiek
1:18:53
1:18:49
2
Ad Peltenburg
Loopgroep Astrea
1:23:40
1:23:14
3
Frederik de Jong
Drachten
1:25:27
1:24:43
4
Lammert Wezeman
Groningen Atletiek
1:27:10
1:26:36
5
Ton de Ram
ACO Van Elderen
1:28:32
1:28:07
6
Jans Kuik
Eexterzandvoort
1:29:45
1:29:40
7
Dick Siekmans
Schiermonnikoog
1:30:44
1:30:06
8
Herman Martens
Ommen
1:33:55
1:33:43
9
Herman Haan
Leens
1:33:56
1:33:35
10
Henk Sloot
Oosterwolde Fr
1:36:40
1:36:02
11
Cees de Boer
Zutphen
1:38:26
1:37:51
12
Harrie Fokkens
Meppel
1:39:04
1:38:30
13
Koen van Wonterghem
Brussel
1:45:04
1:44:38
14
Peter Velthuis
Groningen
1:47:34
1:46:43
15
Peter Alferink
Zwolle
1:47:44
1:46:57
16
Geert Peeks
Marathon Pim Mulier
1:49:39
1:49:13
VSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
An Bennema
Vitalis
1:06:02
1:05:58
2
Eline Kelly
Start '78
1:06:37
1:06:36
3
Larissa Mars
Vitalis
1:07:56
1:07:53
4
Rixt Siebinga
's-Gravenhage
1:07:58
1:07:52
5
Menke Knol
Groningen Atletiek
1:08:56
1:08:53
6
Ruth IJspeert
Amsterdam
1:19:04
1:19:02
7
Marianne Hoekstra
Groningen Atletiek
1:20:15
1:20:11
8
Jitske van Huizen
Almere
1:20:33
1:20:08
9
Meike Kuipers
Nuis
1:23:33
1:23:16
10
Karin van Diest
Leek
1:24:08
1:23:50
11
Maartje Stam
Oostzaan
1:25:16
1:24:11
12
Evelien Lozeman
Marienheem
1:25:21
1:24:43
13
Silke Dijkstra
Rotterdam
1:25:37
1:25:24
14
Wendy Albada
Vitalis
1:25:57
1:25:53
15
Katja Breitner
Utrecht
1:26:00
1:25:30
16
Tamara van Berkel
Enschede
1:26:31
1:25:41
17
Hanny Douma
Zuidhorn
1:29:35
1:29:30
18
Maaike Hermse
Loopsport Groningen
1:33:50
1:33:24
19
Marieke Schreuder
Groningen Atletiek
1:34:51
1:34:16
20
Marjolein van Houten
1:35:32
1:35:27
21
Fryda de Graaf
Dokkum
1:36:07
1:35:53
22
Marieke Dijkema
Assen
1:37:44
1:36:47
23
Saskia Holterman
Assen
1:38:20
1:38:00
24
Claudia van der Horn
Eenrum
1:44:40
1:44:07
25
Marjolein Schreuder
Aalden
1:48:29
1:48:21
26
Esther werkman
Kloosterburen
1:49:22
1:48:50
27
Wietske van der Graaf
Groningen
1:53:08
1:52:31
28
Valerie Schaaphok
Artemis
1:53:31
1:53:05
V35+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hillie Koops
Gasselte
1:08:59
1:08:57
2
Joke Schutte
Zwolle
1:16:03
1:15:51
3
Brenda de Jong
Drachten
1:17:07
1:16:55
4
Marinda Pieters-Gankema
Warffum
1:20:11
1:20:08
5
Alet Nijhof
Lelystad
1:20:17
1:20:07
6
Anna Versteege
Utrecht
1:20:39
1:20:08
7
Paulien Hulshof
Haren Gn
1:20:51
1:20:36
8
Judith Ogink
Lippenhuizen
1:22:33
1:21:40
9
Koopmans Kee
Amsterdam
1:22:35
1:22:30
10
Grietje van der Schaaf
Lionitas
1:22:55
1:22:48
11
Jenny Fledderus
Groningen Atletiek
1:22:57
1:22:47
12
Sigrid hendriks
Haren Gn
1:23:58
1:23:49
13
Norma Stapel
Spanbroek
1:24:12
1:23:47
14
Monica van Bergen-Raven
WS Running & Bootcamp
1:24:51
1:24:36
15
Marieke Huiting- van Dijk
Assen
1:25:08
1:25:03
16
Mathilde de Vries
Almere
1:25:08
1:25:05
17
Miranda Sloots-Okken
Tynaarlo
1:25:55
1:25:44
18
Nienke Vlak
Eelde
1:26:23
1:25:48
19
Hanneke Rus
Harkstede
1:26:23
1:25:48
20
Fleur Marquenie
Haren Gn
1:27:04
1:26:58
21
Manon Hofstedd
Haren Gn
1:28:42
1:28:27
22
Lica Brady
Groningen
1:28:46
1:28:03
23
Josiena de Wijn Broere
Artemis
1:28:49
1:27:53
24
Clarine Velthuis
De Gemzen
1:29:37
1:29:16
25
Joyce Hijmans
Groningen
1:30:11
1:30:02
26
Ingrid Kollen
HAC '63
1:30:49
1:29:56
27
Kina Timmer
Groningen Atletiek
1:31:05
1:30:55
28
Ellen Haveman
Ulrum
1:31:07
1:29:53
29
Trudy Schroor
ATC '75
1:31:08
1:30:49
30
Krista Moeijes-Bosgra
Haren Gn
1:33:02
1:32:54
31
Elisabeth Postma
Harkema
1:33:17
1:32:39
32
Annemarie Nienhuis
Groningen
1:33:50
1:33:21
33
Jelma wassenaar
Loopgroep Berlikum
1:36:04
1:35:45
34
Sandra Klaver
Kollum
1:36:19
1:35:46
35
Ilona Schrijver
Raalte
1:36:27
1:35:38
36
Irene van der velde
Groningen
1:36:31
1:36:12
37
Sofie Mook
Naarden
1:36:31
1:36:00
38
Trijnsje Tamminga
Leeuwaraden
1:36:40
1:35:44
39
Francien van Bruggen
Groningen Atletiek
1:36:59
1:36:44
40
Anja Riem
Franeker
1:36:59
1:36:28
41
Jolanda Sikkema
Augustinusga
1:37:14
1:36:41
42
Hanna Postuma-Schuiling
Friesland
1:38:20
1:38:00
43
Klaske de Haan
HUGO Hardloopgroep
1:38:29
1:38:18
44
Corina Blom
Gorredijk
1:38:38
1:38:28
45
Rianne Daan
Steenwijkerwold
1:39:45
1:38:41
46
Mirjam Daan
Oldemarkt
1:39:46
1:38:42
47
Gerdien Groeneveld
De Gemzen
1:39:49
1:39:13
48
Jolanda Van Duinen
Impala
1:40:00
1:39:18
49
Patricia Bosch
HUGO Hardloopgroep
1:40:05
1:39:30
50
Ingrid Lapar
Dokkum
1:40:37
1:39:42
51
Gerda Meekma
Arum
1:40:41
1:40:29
52
Marianne Brummel
Doorn
1:41:49
1:40:59
53
Petra tuin
Hoogersmilde
1:42:30
1:41:32
54
Femke de Groot-Raaijmaker
Loopgroep Dokkum
1:42:36
1:42:01
55
Marrit Hofman
Schiermonnikoog
1:42:49
1:41:51
56
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
1:42:54
1:42:24
57
Nellie Dijkstra
Friesland
1:43:11
1:42:51
58
Eva Sparreboom
Eelde
1:44:01
1:43:20
59
Henriët Pronk
De Gemzen
1:44:28
1:44:05
60
Marga Aiyamekhue
Winsum Gn
1:45:08
1:44:06
61
Mirjam Sluman
Groningen
1:45:19
1:45:14
62
Lydia van Hes
Peize
1:45:20
1:44:41
63
Wemke Tuinier
Groningen
1:47:53
1:47:17
V45+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annet Bultman
De Gemzen
1:10:00
1:09:57
2
Annelieke van Bakhoven
Groningen
1:15:36
1:15:35
3
Hetty Wierenga-Groen
De Gemzen
1:15:48
1:15:45
4
Bettina Hamming
Groningen
1:16:08
1:16:05
5
Simone Binnema
Artemis
1:20:13
1:19:53
6
Sjoukje Brouwer
Groningen Atletiek
1:20:21
1:20:03
7
Sylvia Wichink
Raalte
1:20:46
1:20:23
8
Annette de Ruiter
Leiden
1:23:36
1:23:31
9
Jolanda Koops-Zwambag
Heerenveen
1:23:56
1:23:32
10
Etellca Moll
Amstelveen
1:24:34
1:24:12
11
Francis Rotteveel
Leiderdorp
1:24:40
1:24:34
12
Martinet Oosterhof
Groningen Atletiek
1:25:59
1:25:41
13
Yvonne van der Knaap
Groningen Atletiek
1:26:07
1:25:51
14
Jitske schuurman
Jubbega
1:27:18
1:26:34
15
Esther Poelsma
Eelderwolde
1:27:26
1:26:57
16
Aaltje Post
De Gemzen
1:28:09
1:27:48
17
Sa Scheltinga
Groningen
1:28:17
1:28:11
18
Gerda van 't Ende
De Gemzen
1:28:29
1:28:07
19
Bernien Rotman
Wierden
1:29:09
1:28:44
20
Esther haak
Harkstede
1:29:46
1:29:17
21
Inge Donker
Leiderdorp
1:30:55
1:30:49
22
Marian Bakker
Groningen
1:30:58
1:30:30
23
Astrid Cazemier
Tolbert
1:31:46
1:31:29
24
Henny kuiper
Appingedam
1:31:48
1:31:17
25
Annette Dupree
Groningen Atletiek
1:31:57
1:31:26
26
Ellen van de Stadt
Zaandam
1:32:08
1:31:29
27
Jannie Nijenhuis
Raalte
1:32:14
1:31:25
28
Willeke van der Meer
Groningen Atletiek
1:32:30
1:31:27
29
Marianne Gelderman
De Gemzen
1:32:45
1:32:09
30
Vibeke Valkenburg
Oegstgeest
1:32:46
1:32:11
31
Jantina van den Bosch
De Gemzen
1:33:34
1:33:12
32
Riet Kolkman
Raalte
1:33:54
1:33:05
33
Judy Schoonhoven
Groningen Atletiek
1:34:00
1:33:44
34
Brenda Zomer
HAC '63
1:34:05
1:33:12
35
Geriette Bredewold
De Gemzen
1:35:10
1:34:34
36
Karijn Koopmans
Amersfoort
1:35:32
1:35:26
37
Aletta Veninga
SV Veendam
1:35:43
1:34:59
38
Jose Klunder
Groningen
1:35:46
1:35:27
39
Reinette Gjaltema vd Laan
Marum
1:36:22
1:36:04
40
Mirjan Hutten
Raalte
1:36:27
1:35:37
41
Anneke Koops
Groningen
1:36:51
1:36:31
42
Marianne Haijma
Lionitas
1:37:15
1:36:57
43
Trea Walstra
Lionitas
1:37:16
1:36:59
44
Petra Moll
Gorredijk
1:37:48
1:37:24
45
Marijke van der Meer
Sneek
1:38:05
1:37:22
46
Deborah Kleijne
Amersfoort
1:38:06
1:37:20
47
Frederika Krottje
Loopgroep Hugo Veenker
1:38:16
1:37:42
48
Ankie Dijkslag
Daventria
1:38:47
1:38:00
49
Ankie Kooij
Swifterbant
1:39:05
1:38:24
50
Janke Kalter
Loopgroep Leeuwarden
1:39:12
1:39:07
51
Marieke Dijkema
Kropswolde
1:39:13
1:39:11
52
Thea van der Meulen
Friesland
1:40:47
1:50:30
53
Dieta Holwerda
Oosternijkerk
1:40:56
1:40:46
54
Marjon van Eck
Loopgroep Aart Stigter
1:41:50
1:40:59
55
Marian Brouwer
Impala
1:42:39
1:41:56
56
Jacquelina overwijk
Jubbega
1:42:56
1:42:13
57
Annette Pijper
Leek
1:43:27
1:43:09
58
Fogeltje Kramer
Augustinusga
1:43:34
1:42:46
59
Grietje Groenland
Augustinusga
1:43:34
1:42:46
60
Janneke Wolthuis
Loopgroep De Drentsche Aa
1:43:43
1:42:42
61
Marijke Liberg-Spijker
Zwolle
1:44:02
1:43:06
62
Marleen Bakker
Sauwerd
1:44:12
1:44:06
63
Inga van de Weem
Westervoort
1:44:12
1:44:05
64
Corry Kroondijk
Wijhe
1:44:24
1:43:42
65
Esther Plas
Appingedam
1:44:44
1:44:29
66
Esther Plenter
Zuidhorn
1:44:46
1:43:47
67
Marijke Kuyt
Westerlee
1:44:56
1:44:21
68
Nelly An Bos
Medemblik
1:45:13
1:44:48
69
Janke de Haan
Peize
1:45:20
1:44:41
70
Margreet Bootsma
Sneek
1:45:49
1:45:29
71
Astrid oude engberink
Borne
1:46:00
1:45:35
72
Charlotte Boonstra
Lionitas
1:46:57
1:46:12
73
Willy de Jong
Leeuwarden
1:48:31
1:47:42
74
Ester Westenbrink
Haren Gn
1:49:10
1:48:10
75
Carolien van der Touw
Groningen Atletiek
1:49:19
1:49:04
76
Karin Koorenhof
Groningen Atletiek
1:49:27
1:49:11
77
Bianca Oostman
Groningen Atletiek
1:49:53
1:49:29
78
Annerie Knol
Groningen
1:50:04
1:49:27
79
Jessica Schmidt
Oosterwolde Fr
1:50:04
1:49:26
80
Gea Poppen
Loopsport Groningen
1:51:12
1:50:15
81
Ingrid Tjepkema
Drachten
1:51:46
1:51:36
82
Gerlinde Zuidhof
Loopgroep De Drentsche Aa
1:51:51
1:51:16
83
Renate de Wiljes
Zuidlaren
1:51:51
1:51:16
84
Sjoerdien Vedelaar-Driest
Flevo Delta
1:52:27
1:51:22
85
Marielle Kenemans
Loopsport Groningen
1:53:16
1:52:37
86
Gerrie Koolenbrander
Appingedam
1:53:58
1:53:40
87
Miranda Buijs
Loopgroep Zuidhorn
1:54:13
1:53:45
88
Chantal de Jongh
Lionitas
1:55:50
1:54:46
89
Lida van Sloten
Loopgroep Leeuwarden
1:56:42
1:56:00
90
Grietje Stoker-Annema
Wirdum Fr
1:57:35
1:56:52
91
Jolanda Oosterhoff
Wildervank
2:00:35
1:59:57
92
Ina Haan
SV Veendam
2:00:35
1:59:57
V55+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge van Schaick
Lionitas
1:17:42
1:17:33
2
Ans van der Meer
Garrelsweer
1:29:45
1:29:10
3
Alie Wassenaar
Groningen
1:30:21
1:30:02
4
Els Jacobs
Slochteren
1:30:46
1:30:01
5
Anja lettinga-Hiemstra
Ferwert
1:31:13
1:31:03
6
Berta van der Molen
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
1:34:08
1:33:26
7
Pia Haan
SV Veendam
1:35:43
1:34:59
8
Anja van Holten
Zeewolde
1:36:26
1:36:00
9
Elise Venemans
Raalte
1:36:33
1:35:42
10
Jacqueline Verbeeten
Arnhem
1:38:10
1:37:06
11
Berthe van de Weem
Nijmegen
1:38:40
1:38:32
12
Klaske Prosé
Leeuwarden
1:39:12
1:39:06
13
Anneke Keizer
Swifterbant
1:40:03
1:39:22
14
Mettje Elzinga
Friesland
1:40:20
1:39:37
15
Sabina Oudman
Loopgroep Bedum
1:40:55
1:40:25
16
Justine Moons
Sprint
1:43:00
1:42:14
17
Betty de Haan
Augustinusga
1:43:35
1:42:46
18
Anke Mavlet
Zwinderen
1:46:38
1:46:15
19
Joke van der Wal
Peize
1:47:03
1:46:21
20
Jolanda Kruger
Enschede
1:47:04
1:46:09
21
Sophia Beekhuizen
Groningen Atletiek
1:49:53
1:49:29
22
Moniek Westerman
Loopgroep Groningen
1:50:04
1:49:24
23
Marlene Dettingmeijer
Enschede
1:52:08
1:51:05
24
Sandra Kreuning
Zuidhorn
1:52:24
1:51:56
25
Anneke van der Meer
Loopgroep Leeuwarden
1:57:35
1:56:52
V60+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henny Puttenstein
De Gemzen
1:26:35
1:26:15
2
Maria Brinkman
Raalte
1:32:15
1:31:27
3
Gea Leenstra
Loopgroep De Drentsche Aa
1:33:39
1:33:20
4
Anja van Vliet
Fortuna
1:33:48
1:32:59
5
Els Claessens
Schiermonnikoog
1:35:57
1:35:18
6
Joke Alferink
Zwolle
1:36:51
1:36:00
7
Nelleke van Veen
LSV Invictus
1:37:03
1:36:25
8
Marianne Eggermont
Groningen
1:37:17
1:36:26
9
Heleen Bierling
Loopsport Groningen
1:39:15
1:38:48
10
Aukje Kracht
Leeuwarden
1:40:10
1:39:29
11
Mieke Ernst
Grootschermer
1:42:52
1:42:19
12
Rika hoekstra
LSV Invictus
1:45:22
1:44:45
13
Wietske Keulen
Sneek
1:45:32
1:44:49
14
Norine Senior
Groningen Atletiek
1:50:26
1:49:29
15
Joan Wijbenga
Loopgroep Zuidhorn
1:52:24
1:51:56
16
Tiny meijwes
Uithuizermeeden
1:59:34
1:58:40
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Nijenhuis
Groningen Atletiek
41:25
41:25
2
Arjen Sjollema
Groningen
42:05
41:35
3
Laurens Verkade
Phoenix
44:21
44:19
4
Jaap Sander
Groningen
45:59
44:42
5
Jaap van der Vegte
Drachten
46:09
46:04
6
Marcel Scheltens
Groningen
48:27
48:13
7
Nick Meijer
Hanzesport
48:40
48:36
8
Arvin Knol
Groningen
48:58
48:58
9
Jannick Mudde
Zwolle
49:08
49:06
10
Frank Schouten
Assen
49:10
49:09
11
Sebastian Spitse
Groningen
49:29
48:18
12
Jan Fieten
Amsterdam
49:30
48:18
13
Paul Nijmeijer
Ermelo
49:37
49:12
14
Frank Nijmeijer
Ermelo
49:37
49:13
15
Cor Bootsma
Sneek
49:53
49:53
16
Reinder van der Veen
Kollumerzwaag
50:14
50:08
17
Nico-Richard van Kammen
Kollumerzwaag
50:14
50:09
18
Jasper Doorgeest
Ouderkerk aan de Amstel
50:19
50:03
19
Arjan Buwalda
Enschede
50:31
50:03
20
Daniel Eikelenboom
Haren Gn
50:53
50:53
21
Jurian Jilderda
Assen
52:26
52:21
22
Martijn van Slooten
Groningen
52:30
52:06
23
Ko Wolters
Haren Gn
52:53
52:24
24
Jeroen Schulten
Haarlem
53:01
51:48
25
Hans Wouters
Groningen
53:05
52:08
26
Tony Vrieswijk
Dokkum
54:02
53:31
27
Kevin van Ammelrooij
Bolsward
54:50
54:41
28
Thomas Leuker
Neuss
55:14
54:26
29
Matthias Schotanus
Groningen
55:15
54:16
30
Wytse Hogewerf
Groningen
55:57
55:35
31
Martijn Brunsting
Groningen
56:17
55:44
32
Sietse Kuyper
Groningen
56:19
55:56
33
Maurits de Boer
Haren Gn
56:42
56:13
34
Martijn den Breejen
Groningen
56:58
56:26
35
Hein Kooi
Westernieland
57:03
56:49
36
Tom Jonker
Zuidlaren
57:39
57:07
37
Edsard Boelen
Schiermonnikoog
58:01
57:48
38
Jan Wessel Boelen
Schiermonnikoog
58:02
57:48
39
Kishan Baldewsingh
Voorschoten
58:59
58:41
40
Johan Van Dijk
Baflo
59:15
59:10
41
Tjitze Kunnen
Frieschepalen
1:00:30
1:00:16
42
Remko Klunder
Ten Boer
1:00:37
1:00:02
43
Silvester Smit
Buitenpost
1:02:06
1:00:48
44
Rink de Haan
Utrecht
1:02:12
1:01:55
45
Melle Dijkstra
Schiermonnikoog
1:02:30
1:02:02
46
Wouter Bosma
Groningen
1:02:39
1:02:23
47
Deniz Efe
Schiedam
1:03:09
1:03:04
48
Jacob Bakker
Hollum
1:03:21
1:02:50
49
Egbert Wierenga
Oldehove
1:03:44
1:03:35
50
Reinder Kooistra
Wergea
1:06:21
1:05:47
51
Jan van der Velde
Drachten
1:06:31
1:05:12
52
Harm Stalman
Ten Boer
1:06:58
1:06:19
53
Arno Niehof
Leeuwarden
1:07:01
1:05:52
54
Johan Hoekstra
Drachten
1:07:29
1:06:46
55
Jangerben raap
Walterswald
1:08:10
1:07:14
56
Stephan Moes
Groningen
1:09:51
1:09:16
57
Daan Snijders Blok
Amsterdam
1:10:00
1:08:48
58
Albert Groefsema
Winsum Gn
1:10:05
1:08:58
59
Arjan EISSES
Assen
1:10:36
1:09:35
60
Thijs van Beek
Enschede
1:11:47
1:11:19
61
Bert Kleersnijder
Groningen
1:12:15
1:11:09
62
Helmut Hemmes
Haren Gn
1:12:29
1:11:17
63
Jack Kamminga
Groningen
1:13:17
1:12:51
64
Dennis Teune
Scheemda
1:16:16
1:14:58
M40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Anne Wieringa
Groningen
47:43
47:37
2
Henk schievink
Burgum
48:11
48:04
3
Erik Alkema
Assen
49:08
48:58
4
Bas van Wely
Eelderwolde
49:58
39:37
5
David van der Ham
Eelderwolde
50:01
49:56
6
Frederik Wilmink
Groningen
51:44
51:23
7
Gertjan Bouwman
Winsum Gn
52:20
52:04
8
Caspar van der Wal
Loopgroep Astrea
52:35
52:15
9
JD de Groot
Burgum
52:54
52:46
10
Stein Rensen
Eelderwolde
53:05
51:55
11
Edwin de Boer
Steenwijk
53:57
53:40
12
Bart Mulder
Drachten
54:53
54:45
13
Leon Eikens
Ter Apel
54:54
54:52
14
Jan Tebbens
Ten Boer
55:09
53:59
15
Wijtze Peenstra
Tytsjerk
55:30
54:59
16
Robin Klazinga
Harkstede
55:34
54:56
17
Huib Lathouwers
Woerden
56:09
55:43
18
Ronald Bekkers
Oisterwijk
56:26
56:03
19
Harrit Wester
Groningen
56:38
55:47
20
Robbert de Zoeten
Amersfoort
57:09
56:40
21
Robert Elzinga
Loopgroep Kameleon
57:30
57:11
22
Rik Plaggemars
Groningen
58:03
57:12
23
Harry Blaauw
Uithuizermeeden
58:05
56:43
24
Marnix Dijkman
Sparta
58:11
57:44
25
Tim van der Schoot
Diemen
58:36
57:53
26
Wolter van der Weide
Eelderwolde
58:41
58:36
27
Jan Bolwijn
59:06
57:38
28
Johan Vos
Harkstede
59:12
58:35
29
Claus Bunge
Waalre
59:16
58:48
30
Jean Pierre Komans
Westernieland
1:00:16
1:00:03
31
Martijn Boer
Beilen
1:00:28
59:09
32
Martijn Rademaker
Groningen
1:00:31
59:29
33
Elbert Cusell
1:01:11
1:00:07
34
Mattijs Boom
Schiermonnikoog
1:01:28
1:00:56
35
Martijn Rienks
Annen
1:01:57
1:01:06
36
Chris de Lange
Exloo
1:02:07
1:01:41
37
Arjen Visser
Drachten
1:02:59
1:02:56
38
Ivar Beijl
Groningen
1:03:03
1:02:10
39
Jakob Brasser
Groningen
1:03:49
1:02:35
40
Rocco Rundervoort
Zuidhorn
1:04:26
1:03:14
41
Mark Koops
Groningen
1:04:47
1:04:09
42
Jako Jellema
Scheemda
1:04:50
1:03:52
43
Rene Smids
Kollum
1:04:51
1:04:15
44
Michel willems
Groningen
1:05:53
1:05:46
45
Geert Huberts
Zuidhorn
1:05:58
1:04:39
46
Jan Willem Peenstra
Wergea
1:06:21
1:05:46
47
Vincent van der Velde
Den Burg
1:06:52
1:05:45
48
André Kamstra
Ulrum
1:07:42
1:06:32
49
Sven Spijkerman
Groningen
1:07:48
1:06:24
50
Joris Wiersema
Breda
1:08:09
1:07:29
51
Jan-Bert Tillema
Marknesse
1:08:19
1:07:15
52
Bastiaan Sloots
Tynaarlo
1:08:32
1:07:21
53
Jan-Derek Groenendaal
De Meern
1:08:46
1:07:46
54
Peter-Arnold Kolstein
Schiermonnikoog
1:09:31
1:08:40
55
Patrick otter
Ulrum
1:12:19
1:11:04
56
Evert van der Scheer
De Wilgen
1:15:19
1:14:54
57
Gerry Piers
Groningen
1:30:48
1:07:12
M50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaap van Riet
Hanzesport
42:22
42:22
2
Okko Jan Bosker
Groningen Atletiek
43:20
43:20
3
Klaas Nieborg
Drachten
45:26
34:56
4
Rene Oomen
Groningen
45:28
34:58
5
Douwe Dam
Schiermonnikoog
45:30
45:27
6
Hans Dijk
Hanzesport
49:11
48:58
7
Roel Borgman
Eelderwolde
50:59
50:54
8
Hafid Bonaanaa
Haren Gn
52:35
51:38
9
Cor van der Woude
Raard
52:52
52:46
10
Henk Baas
Loopgroep Dokkum
53:01
52:54
11
Jaap Nauta
Utrecht
53:24
52:03
12
Pieter Waardenburg
Hanzesport
54:06
53:51
13
Christoph Leuker
Korschenbroich
54:53
54:05
14
Dolf van der Vaart
Leek
55:30
55:10
15
Sander van Huijzen
Schiermonnikoog
55:36
55:08
16
Ronald Veenstra
Broek op Langedijk
56:39
55:28
17
Wim van der Poel
Baflo
56:57
56:53
18
Jan sieb veenstra
Tolbert
57:22
56:52
19
Peter de Jong
Almelo
58:16
57:30
20
William Teinsma
Stiens
58:30
57:48
21
Dedde de jong
Loopgroep Dokkum
59:10
59:04
22
Jan Koopman
Groningen
59:19
58:20
23
Theo Schaaphok
Tolbert
59:39
59:27
24
Nanne de Vries
HUGO Hardloopgroep
59:41
58:55
25
Klaas. Jonkman
Kerkenveld
59:51
59:45
26
Harry Ruben
Borger
1:00:07
58:54
27
Robert Haakman
Heemskerk
1:01:16
1:01:07
28
Peter van der Zee
Groningen
1:01:25
1:00:24
29
Rob Holwerda
Leek
1:02:01
1:01:16
30
Alfred Hospers
Wierden
1:02:30
1:01:44
31
Leo Klein
Aduard
1:03:07
1:01:41
32
Engelko Abbas
Winschoten
1:03:12
1:02:10
33
Sjouke Miedema
Loopgroep Sneek
1:03:17
1:02:29
34
Jacob de Jong
Vriezenveen
1:03:36
1:02:49
35
Bobby westra
Drachten
1:03:52
1:02:28
36
Peter Gidding
Westernieland
1:04:21
1:04:08
37
Gert-Jan Dijkstra
Groningen
1:04:31
1:03:46
38
Harald Kerstholt
Groningen
1:04:58
1:03:49
39
Rienk Boswijk
Saaksum
1:05:03
1:04:10
40
Gert Meijer
Wierden
1:05:06
1:04:47
41
Gérard Porton
Scheemda
1:05:15
1:04:14
42
Wim Meijering
Artemis
1:05:22
1:04:45
43
Jan Knol
Ulrum
1:05:38
1:04:24
44
Bate Batema
Harkema
1:06:06
1:04:49
45
Jan-Pieter bakker
Ulrum
1:06:16
1:05:19
46
Jan Wymenga
Groningen
1:06:26
1:06:08
47
Jaap Brandenburg
Tjalleberd
1:06:34
1:06:11
48
Jan Bult
Groningen
1:07:18
1:06:08
49
Martin Dubbink
Vriezenveen
1:07:43
1:06:58
50
Hans Penninga
Paterswolde
1:08:06
1:06:58
51
Johan Trenning
Sauwerd
1:08:51
1:08:25
52
Roel Lakenvelt
Loopgroep Zuidhorn
1:09:09
1:07:59
53
Jan Willem Feenstra
Peize
1:09:40
1:08:15
54
Maarten Mestrom
Ermelo
1:09:42
1:09:27
55
Kees Wierenga
Groningen
1:09:51
1:09:16
56
Henry Schrijver
Groningen
1:10:09
1:08:43
57
Hylke Hoekstra
Heerenveen
1:10:58
1:10:18
58
Jan Koers
Wierden
1:11:12
1:10:28
59
Johan Schuitema
Mussel
1:11:13
1:10:43
60
Kars Schuiling
Uithuizermeeden
1:11:18
1:09:57
61
Anko Valkema
Ulrum
1:12:03
1:11:05
62
Bart Koet
Heerenveen
1:14:01
1:12:40
63
Aije Klaren
Feanwalden
1:14:05
1:12:59
64
Schelte Rozendal
Assen
1:14:30
1:13:19
65
Stef Meulenbeld
Paterswolde
1:14:49
1:13:21
66
Hans-Peter Heeg
Scheemda
1:15:15
1:14:14
M60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willem Romeijn
Hanzesport
46:10
46:08
2
Menno-Jan Kraak
Enschede
49:31
49:18
3
Henk Valkeman
Hanzesport
51:17
51:01
4
Ben Stortelder
Hanzesport
51:50
51:36
5
Rien Mudde
Olst
52:13
52:12
6
Ben van Vliet
avVN
52:42
52:41
7
Henk Heinen
Wageningen
53:34
53:30
8
SJoerd Fennema
Groningen Atletiek
53:45
53:37
9
Wim Handstede
Wijhe
55:12
54:41
10
Tonnie Scholten
Laren Gld
56:01
55:40
11
Harry Mengers
Nijverdal
58:16
57:57
12
Eric dijkslag
Harderwijk
59:15
59:08
13
Egbert Takens
Haren
1:03:11
1:02:22
14
Henk Jurgens
Wierden
1:06:14
1:05:29
15
Siewert Baar
Groningen
1:06:48
1:05:19
16
Rienk Versloot
Leeuwarden
1:07:05
1:05:49
17
Bert van Dijk
Roden
1:07:26
1:06:22
18
Roelof Harmnijmeijer
Ermelo
1:09:21
1:08:38
19
Bouke pakes
Assen
1:10:02
1:10:02
20
Peter teune
Scheemda
1:12:03
1:10:46
21
Jaap- Mulder
Loopsport Groningen
1:12:42
1:11:25
22
René Schiebergen
Loopsport Groningen
1:22:54
1:22:42
23
Hans Bakker
Heerenveen
1:23:33
1:22:56
M65+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Guido Pietersma
Zutphen
50:40
50:37
2
Herman Hoekstra
Friesland
54:34
43:54
3
Hans Eikelenboom
Haren Gn
55:23
55:18
4
Walter Stellmann
Groningen
56:05
55:04
5
J Slager
Usquert
56:38
56:34
6
Gerrit Klopstra
Loopsport Groningen
58:27
58:17
7
Theewis de Jong
Onbekend
58:48
58:11
8
Hans van Welsem
Oosterwolde Fr
1:00:19
59:47
9
Willem de Graaf
Harlingen
1:00:41
59:50
10
Ben Echten
Amersfoort
1:01:31
1:00:29
11
Rob van Tiel
Fortuna
1:02:10
1:01:47
12
Klaasvan der Kooij
Loopgroep Dokkum
1:03:05
1:02:19
13
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
1:03:17
1:02:12
14
Harry Klumper
Athlos
1:03:18
1:02:18
15
Peter Van den Bouwhuijsen
Den Bosch
1:03:28
1:02:27
16
Wessel Bouman
Loopgroep Hugo Veenker
1:04:36
1:03:51
17
Gerard Tebbens
Ten Boer
1:05:16
1:04:00
18
Carel Vedder
Groningen
1:06:08
1:04:50
19
Kees Nienhuis
Schiermonnikoog
1:07:24
1:06:43
20
Ferry Knaack
Vries
1:07:25
1:06:42
21
Louis Wiersema
Schiermonnikoog
1:07:50
1:07:09
22
Anton van Nieuwenhuijzen
Marathon Pim Mulier
1:08:29
1:07:58
23
Klaas Smit
Loopgroep Kameleon
1:09:10
1:08:48
24
Hans Kamstra
Ulrum
1:10:35
1:09:27
25
Freddy de Vos
LSV Invictus
1:12:24
1:11:51
26
Simon Lassche
Impala
1:16:19
1:15:36
27
Geert Helder
Groningen Atletiek
1:21:54
1:21:05
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willemieke Mudde
Loopgroep Astrea
46:17
46:17
2
Julia Van der Molen
Vlieland
48:35
48:29
3
Rianne Ramaker
Groningen
49:12
28:44
4
Krista Russchen
Groningen
49:52
49:38
5
Roos Boelen
Groningen
49:58
48:55
6
Hedwich Muis
Zuidlaren
51:14
51:10
7
Eva Evertse
Groningen Atletiek
54:12
53:20
8
Annaloes Dobbenga
Schiermonnikoog
55:26
55:13
9
Anita Pras
Groningen
55:57
55:36
10
Janny van der Schaaf
Drachten
57:04
56:53
11
Kristel Bruinewoud
De Gemzen
57:09
55:46
12
Lisa Jonker
Groningen
57:39
57:08
13
Nele Krutow
Augustfehn
57:53
57:14
14
Sarafien Hiel
Ouderkerk aan de Amstel
58:43
58:26
15
Karen Krijnen
Vries
59:12
59:06
16
Esther Soudant - Sluman
Houten
59:21
59:18
17
Gijsje Repping
Amstelveen
59:27
58:03
18
Marloes Schaaphok
Tolbert
59:39
59:27
19
Anne Carsouw
Oegstgeest
59:41
58:43
20
Lucinda de Boer
Drachten
1:00:04
59:36
21
Susan Brinker
Groningen
1:00:28
1:00:19
22
Sjoukje Huizenga
Damwald
1:00:50
1:00:04
23
Amanda van de Sande
Groningen
1:02:20
1:01:58
24
Marjolein Linstra
Groningen
1:02:31
1:02:28
25
Maartje Wienke
Groningen
1:03:10
1:02:44
26
Suzanna Kooi
Westernieland
1:03:14
1:03:05
27
Paulien van Berkel
Enschede
1:03:15
1:02:00
28
Gertina Jansen
Artemis
1:04:11
1:03:07
29
Aukje Weidenaar
Loopgroep Hugo Veenker
1:04:43
1:03:57
30
Marieke Pranger
Groningen
1:05:45
1:05:15
31
Alieke Reimert
Groningen
1:06:22
1:05:52
32
Nicole Hofman
Zwolle
1:06:56
1:06:18
33
Paula de Ruiter-van Duinen
Artemis
1:06:59
1:06:23
34
Jolien Sonneveld
Amersfoort
1:07:00
1:06:19
35
Hester van den Berg
Amersfoort
1:07:00
1:06:18
36
Antje de Bruin
Groningen Atletiek
1:07:00
1:06:05
37
Ireen Vos
Stadskanaal
1:07:03
1:05:43
38
Doortje Scheepbouwer
's-Gravenhage
1:07:03
1:05:50
39
Suze Hoekstra
Heerenveen
1:07:45
1:07:06
40
Erica Hol
Utrecht
1:08:11
1:07:49
41
Lisa bakker
Ulrum
1:08:12
1:07:16
42
Hedwich van der Steen
Amsterdam
1:08:17
1:07:01
43
Merel Mobach
Groningen
1:08:41
1:07:18
44
Kim Jenniges
Winschoten
1:09:30
1:09:10
45
Vera IJzerman
Amsterdam
1:09:44
1:08:32
46
Lianne van Boven
Westerlee Gn
1:09:53
1:09:41
47
Margriet Krikken
Hoogeveen
1:09:56
1:09:18
48
Sandra Tissingh-van Gent
Bovensmilde
1:10:02
1:10:02
49
Anja de Jong
Hindeloopen
1:10:30
1:09:13
50
Iris van Dijk
Genemuiden
1:10:40
1:10:02
51
Leonie van Beek
Winterswijk
1:10:59
1:10:31
52
Christina van Gelder
Appelscha
1:11:23
1:09:59
53
Mechteld Hoeksma
Enschede
1:11:47
1:11:19
54
Frieda Bijlsma
Grijpskerk
1:12:05
1:10:34
55
Maria Christiaanse
Zuidbroek
1:12:05
1:10:34
56
Ilse Heida
Sintjohannesga
1:13:06
1:12:24
57
Kathrin Guttmann
Gardeneressee
1:13:21
1:13:03
58
Lisanne Snoek
Scheemda
1:13:42
1:12:42
59
Anneke Egberts
Winsum Gn
1:15:04
1:13:48
60
Jorina Wierenga
Scheemda
1:15:15
1:14:13
61
Annora Salomons
Emmen
1:16:03
1:15:34
62
Lisanne Poelman
Onstwedde
1:17:18
1:16:57
63
Rafaela Bosma
Appelscha
1:17:54
1:16:30
64
Rimada Dobbenga
Hengelo Ov
1:18:08
1:17:55
V35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Angelique van Ommen
De Gemzen
49:51
49:50
2
Sandra Schievink
Burgum
50:21
50:14
3
Krista Droog
Groningen
50:58
50:56
4
HN Wulp
Middelstum
52:08
52:02
5
Eva Teuling
Groningen
53:42
53:34
6
Saskia Poppens
Groningen
54:47
54:31
7
Gretha Geertsma
Impala
55:40
55:25
8
Shirley Hoogenraad
Beverwijk
56:08
55:41
9
Ingrid de boer
Zuidhorn
56:36
56:30
10
Engrid Bron
Marum
56:41
56:30
11
Ans Ruyten
Groningen Atletiek
56:53
55:51
12
Amanda Drost
Zuidwolde Dr
57:06
56:39
13
Lies ter Beek
Beetsterzwaag
57:34
57:00
14
Jantina Jager
Damswoude
57:47
57:44
15
Judith Alkema
Assen
57:50
57:40
16
Simone Brouwer
Loopsport Groningen
57:59
57:49
17
Esther Vissers
Haulerwijk
58:12
58:06
18
Corina Nijnuis
Groningen
58:20
58:02
19
Hennie Hoogeveen
Groningen
58:28
58:02
20
Nienke siekmans
Deventer
58:42
58:38
21
Elsje Peletier
Heemstede
58:48
57:44
22
Sylvian Mihl
Uithuizen
59:06
57:38
23
Kirsten Krijnen
Vries
59:12
59:07
24
Marianne Kooistra
Lionitas
59:19
59:16
25
Astrid de Wit
Groningen
59:23
58:43
26
Marike Eisinga
Middelstum
59:50
59:43
27
Nadia Dekker
Groningen
59:59
58:41
28
Charlotta Tomasoa
Groningen
1:00:10
59:59
29
Frouckje Hoekstra
Groningen
1:00:12
59:52
30
Renske Peenstra
Wergea
1:00:13
59:38
31
Jolanda Klok
Wildervank
1:00:16
59:47
32
Anne Uyttenboogaart
Eelderwolde
1:00:34
59:24
33
Marja Been
Schiermonnikoog
1:01:32
1:00:58
34
Marlern Beijl
Groningen
1:02:02
1:01:08
35
Wendy Dam
Schiermonnikoog
1:02:35
1:01:40
36
Maaike Groeneveld
St.-Annaparochie
1:02:57
1:02:45
37
Bonnie van der Meer
Zwolle
1:03:06
1:03:04
38
Karina van den Burg
Schiedam
1:03:09
1:03:04
39
Meike Dirkse
Groningen
1:03:20
1:02:11
40
Margreet kammenga
Groningen
1:03:42
1:02:17
41
Zinja Wierenga
Loopgroep Zuidhorn
1:03:44
1:03:36
42
Gieneke Rienks
Annen
1:03:53
1:03:02
43
Marijn Knaack
Haarlem
1:03:57
1:03:17
44
Vanessa Zuil
Groningen
1:04:16
1:03:52
45
Wendy Bakker
Briltil
1:04:57
1:04:26
46
Elsbeth Slijkhuis Bakker
Groningen Atletiek
1:05:04
1:03:44
47
Ivonne de Graaf
Oosterwolde Fr
1:05:13
1:04:06
48
Hanneke Bremer
Ulrum
1:05:22
1:04:08
49
Mariska Meijer
Zuidhorn
1:05:48
1:05:38
50
Joke Sinnema
Groningen
1:05:53
1:05:18
51
Anneke Lammers
Groningen
1:05:53
1:05:18
52
Alma ten Berge
Groningen Atletiek
1:05:56
1:05:02
53
Karen Jansen
Groningen Atletiek
1:05:56
1:05:02
54
Elien Jansen
Groningen
1:06:00
1:05:51
55
Helga Ruben-Dragtsma
Borger
1:06:05
1:04:52
56
Marrit de Groot
Groningen
1:06:07
1:04:42
57
Kim Meijers
De Meern
1:06:15
1:05:40
58
Metty de Haas
Loopgroep Zuidhorn
1:06:46
1:05:30
59
Lieneke Wilting
Haren Gn
1:06:48
1:05:19
60
Titia Wille
Leeuwarden
1:06:56
1:06:32
61
Annelies Meijering
Artemis
1:06:59
1:06:24
62
Julia Eisses
Assen
1:07:02
1:06:03
63
Sandra Lambeck
Aduard
1:07:13
1:06:14
64
Mirjan van Dijk
Assen
1:07:25
1:06:22
65
Ilse Oppedijk
Groningen Atletiek
1:07:32
1:07:19
66
Jannie Nicolaij
Harkema
1:07:32
1:06:27
67
Femke Smids
Kollum
1:07:48
1:07:14
68
Elles Geerink
Wierden
1:08:02
1:07:13
69
Marloes Westerink
Wierden
1:08:03
1:07:13
70
Martine Blauw
Groningen Atletiek
1:08:38
1:07:42
71
Maaike Pulles
Loopgroep Astrea
1:08:45
1:07:54
72
Hedwig van den Berg
Stiens
1:08:45
1:08:33
73
Hilde van der Schaar
Stiens
1:08:45
1:08:34
74
Danielle van den Heuvel
Breda
1:09:06
1:08:27
75
Bianca Visser
Drachten
1:09:43
1:09:41
76
Marlou schoffelen
Winschoten
1:09:53
1:09:41
77
Calle Dijkstra
Appelscha
1:09:58
1:08:44
78
Annet Westert
Groningen
1:10:09
1:08:43
79
Ellen Konst
Hindeloopen
1:10:30
1:09:13
80
Gonda Nieborg
Eelde
1:10:33
1:10:16
81
Evalien Weterings
Den Burg
1:10:39
1:09:31
82
Suzanne Schönhage
Den Burg
1:10:39
1:09:31
83
Koopmans - van der Meulen
Leeuwarden
1:10:56
1:10:23
84
Erna Splint
Loopsport Groningen
1:11:21
1:11:10
85
Diny de Bruin
Augustinusga
1:11:50
1:11:10
86
Nyncke Woudstra
Augustinusga
1:11:50
1:11:11
87
Hester Noorman
Winsum Gn
1:12:25
1:12:10
88
Mijntje ten Brummelaar
Groningen
1:12:48
1:11:40
89
Eva Plaut
Groningen Atletiek
1:12:57
1:12:04
90
Nora Visser
Muiderberg
1:13:06
1:12:50
91
Diana schuiling
Uithuizermeeden
1:13:30
1:12:09
92
Marjan ten Oever
Groningen Atletiek
1:13:38
1:13:20
93
Djeva Tupan
's-Gravenhage
1:14:08
1:12:56
94
Simone Eikelboom
Krommenie
1:14:13
1:13:36
95
Marike Schepers
Groningen
1:14:25
1:13:00
96
Anna Bennink
Ezinge
1:14:53
1:13:55
97
Helene de Jong
Bolsward
1:14:55
1:14:11
98
Maaike Huizing
Ezinge
1:15:01
1:13:36
99
Martine Oosterheerd
Artemis
1:15:04
1:13:49
100
Henny Loonstra
Uithuizermeeden
1:15:44
1:14:17
101
Marlies Niehof
Winsum Gn
1:15:47
1:14:40
102
Vivian Mulder-welvering
Groningen
1:15:49
1:15:31
103
Menke Wieringa
Loopgroep gRUNN
1:15:58
1:14:54
104
Loes Hemmen
Groningen
1:16:38
1:15:36
105
Maike hoekstra
Leeuwarden
1:17:04
1:15:57
106
Jolanda Djasmadi
Hoogezand
1:17:24
1:16:54
107
Geeske Cnossen
IJlst
1:17:29
1:17:19
108
Yvonne Bolwijn-Molenkamp
Zandeweer
1:19:55
1:18:27
109
Coby Polkerman
Warffum
1:22:33
1:21:40
110
Audrey van Gelder
Friesland
1:22:41
1:21:21
111
Amber Seldenrust
Leeuwarden
1:26:01
1:24:47
V45+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annet Jantien Smit
Groningen
46:57
46:06
2
Helga Keijer
Impala
49:02
48:59
3
Liesbeth Brinkman
Hanzesport
49:12
49:10
4
Inez van Bruggen
Deurze
52:15
52:07
5
Martine Oosterloo
Impala
52:56
52:41
6
Maria Booij
Assen
52:59
52:50
7
Janet Groen
Winsum Gn
53:47
53:23
8
Wendy Keller
Appingedam
54:06
53:51
9
Nienke de Jong
Feerwerd
55:25
54:45
10
Elske de Boer
Loopgroep Astrea
55:29
55:08
11
Hennie van Beek
Groningen
56:07
56:01
12
Janneke Tienkamp
Groningen Atletiek
56:59
56:36
13
Hermien Gerritsen
Delfzijl
57:23
57:09
14
Riëtte Danhof
Baflo
57:39
57:21
15
Geke Vos
57:49
57:36
16
Roelien Stol
Eindhoven
57:53
57:37
17
Janneke Eising
Groningen
58:37
57:44
18
Elisabeth Dam
Kampen
58:38
57:59
19
Mirjam borgers
Kropswolde
58:40
58:27
20
Karin Woudstra
Eelderwolde
58:41
58:36
21
Aukje Nauta
Utrecht
58:41
57:20
22
Ida Steenhuis
Groningen
58:54
57:56
23
Cora Poelman
ATC '75
58:58
58:00
24
Esther van Linge
Roden
59:04
58:12
25
Esther Tukkers
Nijverdal
59:36
58:52
26
Marian Danhof
Loopgroep Kameleon
59:42
59:24
27
Nienke Mulder
Sneek
59:45
59:35
28
Ingrid Visser
Burgum
1:00:12
1:00:06
29
Stam Mariëtte
Haren Gn
1:00:41
1:00:28
30
Jissy Clevering
Den Andel
1:00:44
1:00:33
31
Bea Osinga
Loopgroep Stiens
1:00:52
1:00:10
32
Annet Minnaard
Dronten
1:01:16
1:00:42
33
Anita Vos
Loopgroep Kameleon
1:02:44
1:02:21
34
Monica Bruining
Den Burg
1:02:47
1:02:39
35
Carola Haven
Sonnega
1:02:49
1:02:02
36
Afie Schilstra
Loopgroep Hugo Veenker
1:02:55
1:02:08
37
Mariette van Duijn
Groningen
1:03:08
1:01:59
38
Klari Wienke-Oosterhoff
Sauwerd
1:03:11
1:02:46
39
Luberta Brugging
Wierden
1:03:15
1:02:31
40
Ina Enting
Loopgroep Gieten
1:03:17
1:02:03
41
Anita Postma
Loopgroep Hugo Veenker
1:03:44
1:02:56
42
Yvette Pot
LSV Invictus
1:04:01
1:02:54
43
Trea Meesters
IJshechtum
1:04:15
1:03:09
44
Esther Sterk
Koufurderrige
1:04:33
1:04:22
45
Hilda van der Meulen
Feanwalden
1:04:34
1:03:28
46
Mieke de Kluijver
Augustinusga
1:04:42
1:03:35
47
Yvonne Siertsema
Groningen
1:04:56
1:04:45
48
Maria Stiemer
Broek op Langedijk
1:05:22
1:04:57
49
Willy van Beek
Ysbrechtum
1:05:40
1:04:34
50
Ellen Staal
Vierhuizen
1:05:41
1:05:22
51
Henriette Ampt
Dronten
1:05:43
1:04:40
52
Annet Wijnstok
Groningen
1:06:03
1:05:42
53
Aline Klingenberg
Groningen
1:06:12
1:04:53
54
Inge Heeg
Scheemda
1:06:17
1:05:17
55
Kristi Jungcurt
Groningen
1:06:20
1:05:58
56
Janny Lakenvelt - Brouwer
Zuidhorn
1:06:28
1:05:17
57
Regina de Jong
Harkema
1:06:34
1:05:48
58
Maaike Pluim
Heerenveen
1:06:38
1:05:16
59
Ageeth Visser
Zuid-Scharwoude
1:06:45
1:05:35
60
Marije Pols
't Harde
1:06:45
1:06:39
61
Greetje Akkerman
Drachten
1:07:18
1:07:03
62
Jolanda Miedema
Drachten
1:07:18
1:07:04
63
Renata Bakker
Oranjewoud
1:07:45
1:07:07
64
Sietske Hoekstra
Dokkum
1:07:52
1:07:04
65
Nelly Tillema
Marknesse
1:07:53
1:06:50
66
Inge Companje
Nijverdal
1:08:16
1:07:31
67
Marriëtte van Merode
Loopgroep Sneek
1:08:17
1:07:18
68
Carolien Joling
Sellingen
1:08:31
1:07:35
69
Dineke Dubbink
Vriezenveen
1:08:43
1:07:58
70
Janneke Huizing
Zuidhorn
1:08:46
1:07:22
71
Maaike Zweep
Graft
1:08:48
1:08:09
72
Annelies Schaaphok
Loopgroep Kameleon
1:09:04
1:08:41
73
Ymka de Boer
Groningen
1:09:22
1:08:22
74
Marjan Bos
Groningen
1:09:25
1:08:36
75
Ina Meijer
Wierden
1:09:25
1:08:41
76
Heidi Kiewiet
SV Veendam
1:09:29
1:09:12
77
Denice Wongsokarijo
Veendam
1:09:36
1:09:18
78
Karen de Boer
Heerenveen
1:09:38
1:08:55
79
Ilse Engberts
Een
1:09:39
1:09:26
80
Attie van der Woude
Loopgroep Dokkum
1:09:42
1:09:34
81
Jolanda van os
Loopgroep Zuidhorn
1:09:43
1:09:33
82
Greetje de Valk
Groningen
1:09:51
1:09:15
83
Marike van Erp
Arnhem
1:09:53
1:08:32
84
Karina Stegeman
Nijverdal
1:10:21
1:09:37
85
Angeliek de Jong
Vriezenveen
1:10:21
1:09:36
86
Margreeth Jonkman
Kerkenveld
1:10:29
1:10:23
87
Linda Koning
Wierden
1:10:46
1:10:01
88
Joke Bruining
Peize
1:10:56
1:10:23
89
Gerda Rijlaarsdam
Oosterwolde Fr
1:11:06
1:10:26
90
Ellen La Crois
Uithuizermeeden
1:11:19
1:09:57
91
Gerda Gruis
Enkhuizen
1:11:23
1:11:08
92
Gonnie Laninga Weerd
Bedum
1:11:25
1:10:22
93
Karin westerdiep
Groningen
1:11:29
1:10:03
94
Christien Dijkstra
Feanwalden
1:11:30
1:10:07
95
Anke de Jong-Geurts
Horror
1:11:40
1:11:16
96
Ingrid Wierts
Groningen Atletiek
1:11:44
1:10:18
97
Margit Groothuis
Wierden
1:11:50
1:11:00
98
Annet Stam
Loopgroep Leeuwarden
1:11:51
1:11:36
99
Lucy veenstra
Tolbert
1:12:03
1:11:35
100
Astrid van der Zaag
Schiermonnikoog
1:12:14
1:11:40
101
Afina mechielsen
Loopgroep Zuidhorn
1:12:17
1:12:08
102
Tanja Otter-Bolt
Ulrum
1:12:19
1:11:04
103
Petra Werkman
LSV Invictus
1:12:24
1:11:51
104
Imke Carsouw
Oegstgeest
1:12:26
1:11:27
105
Jolanda van der Gang
Loopgroep Hugo Veenker
1:12:35
1:11:48
106
Margriet Offringa
Oldehove
1:12:55
1:12:45
107
Johanna de Bruin
Loopgroep Astrea
1:13:05
1:12:14
108
Mirjam Engelen
Alkmaar
1:13:11
1:13:00
109
Marianne Bouwland
Uithuizen
1:13:46
1:12:41
110
Annelies Smith
Baflo
1:13:46
1:12:41
111
Margriet Rozendal
Assen
1:14:30
1:13:19
112
Jeannet Brouwer
Genemuiden
1:14:48
1:14:10
113
Mariët Mollema
Loopgroep Groningen
1:14:59
1:14:26
114
Jeanet Nugteren
Groningen
1:15:01
1:14:06
115
Annemiek Sinnema
Groningen
1:15:01
1:14:06
116
Corrie Halsema
Ulrum
1:15:04
1:13:50
117
Diny Dekker
Wierden
1:15:16
1:14:31
118
Maaike de Goeij
Eelderwolde
1:15:46
1:15:15
119
Hendrikje van der Werff
Loopsport Groningen
1:16:23
1:16:11
120
Judith Hofman
Groningen
1:16:38
1:15:36
121
Rinny Bergsma
Heerenveen
1:16:42
1:15:59
122
Diana Lieuwes
Zuidhorn
1:17:24
1:16:53
123
Machteld Smit
Stiens
1:17:37
1:16:56
124
Gea Slob
Roodeschool
1:18:24
1:17:06
125
Marita Pijper
Uithuizermeeden
1:18:24
1:17:07
126
Mirjam Diemer
1:19:18
1:18:27
127
Ger Bakker
Eenrum
1:19:18
1:18:27
128
Simone Scheffer
Harlingen
1:19:35
1:18:44
129
Aletta Kornelis
Uithuizermeeden
1:20:55
1:19:33
130
Gerarda Teinsma
Stiens
1:21:51
1:21:10
131
Marian Oijnhausen
Leek
1:21:54
1:21:04
132
Tonny Vermeer
Een
1:21:54
1:21:04
133
Leontine Krol
Zwolle
1:22:16
1:21:27
134
Petra Donker
Mensingeweer
1:22:26
1:21:34
135
Martine Sijtsma
Friesland
1:22:42
1:22:27
136
Albertine Verwey
Heemstede
1:23:26
1:22:39
137
Sieka Heemstra
Delfzijl
1:29:41
1:28:59
V55+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ans Hulzebos
Hanzesport
50:40
50:37
2
Loes Oostinga
Middelburg
53:50
53:45
3
Joke Nicolai
LSV Invictus
54:47
54:29
4
Atty Jellema
Loopgroep Hugo Veenker
56:48
56:22
5
Ans Klont
Groningen Atletiek
58:31
57:57
6
Ida Joustra
Appingedam
1:00:20
1:00:13
7
Marjan Pot
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
1:00:44
1:00:19
8
Baukje van der Burg
Koarnjum
1:00:52
1:00:10
9
Janny Dantuma
Schiermonnikoog
1:05:16
1:04:48
10
Diny Kruisselbrink
Almelo
1:06:12
1:05:28
11
Petra Nauta
Groningen
1:07:06
1:06:47
12
Marina Petersen
Loopgroep Visie
1:09:39
1:09:25
13
Tineke Hemmes-dost
Loopgroep Kameleon
1:09:44
1:09:22
14
Dorien Mobach
Smilde
1:09:48
1:08:25
15
Titia Brouwer
Loopgroep Sneek
1:10:03
1:09:03
16
Dorien Krijthe
Groningen
1:10:22
1:09:52
17
Titia Pijpker
Onbekend
1:11:38
1:10:41
18
Hendriek Gol
Groningen Atletiek
1:11:41
1:10:15
19
Paula Krol
Hoogeveen
1:12:12
1:11:24
20
Grietje Schreuder
Aalden
1:12:25
1:12:03
21
Rita Breebaart
Ilpendam
1:13:20
1:13:09
22
Jelma van der Velde
Feanwalden
1:14:06
1:13:00
23
Marjorie Bakels
Groningen
1:15:01
1:14:07
24
Carolien Sloot
Lionitas
1:16:09
1:15:54
25
Sietske van der Bij
Friesland
1:18:08
1:17:53
26
Sjoukje Sinnema
Loopgroep Leeuwarden
1:22:42
1:21:22
V60+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilma Henderikse
Heelsum
56:07
56:01
2
Jolanda de Witte
Zwijndrecht
59:56
59:52
3
Janny Drenth
Haren Gn
1:01:31
1:01:00
4
Frouwke Breman
Groningen
1:03:42
1:02:18
5
Mina Klootsema
Groningen Atletiek
1:03:56
1:03:23
6
Harma Eikelenboom
ATC '75
1:03:58
1:03:53
7
Janna kuipers
Assen
1:05:00
1:04:51
8
Frederiek Tinssen
Hoge Hexel
1:06:16
1:05:27
9
Marjo van Heijster
Venray
1:07:03
1:05:50
10
Willemien Zuethoff
Groningen Atletiek
1:07:44
1:06:24
11
Dientje Bakker - de Roo
Hijken
1:08:33
1:08:27
12
Annette Doornkamp
Groningen Atletiek
1:09:17
1:09:14
13
Pia Sloots
Groningen
1:09:58
1:08:41
14
Margreeth Bijvank
Nijkerk Gld
1:11:38
1:10:31
15
Ineke Willems
Scheemda
1:11:39
1:10:37
16
Rina Hartman
Stadskanaal
1:12:10
1:11:49
17
Marian de Haan
Loopgroep Zuidhorn
1:13:14
1:12:17
18
Kitty Krijthe
Groningen Atletiek
1:14:43
1:13:45
19
Geeske Planten
Groningen
1:16:49
1:15:51
20
Hetty Hidding
Groningen
1:17:07
1:16:48
21
Suzanne Hana
Brussel
1:19:24
1:18:51
22
Anna Hieke Fennema
Loopgroep Leeuwarden
1:22:40
1:21:20
23
Janny Heller
Loopgroep RaitdaipRunners
1:22:52
1:22:26
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Huub Ooijevaar
Zwolle
20:10
20:05
2
Bodhi de Vos
Dokkum
20:55
20:54
3
Paul van Paridon
Haarlem
21:56
21:54
4
Sjors Slagter
Uithuizen
22:03
22:01
5
Henk_jan Schaaphok
Groningen Atletiek
23:32
23:32
6
Wouter Duisterwinkel
Groningen
24:15
24:03
7
Jilles Louwes
Leeuwarden
25:06
25:00
8
Hendrik Eding
Briltil
25:55
25:44
9
Jannik Louwes
Haulerwijk
26:05
25:58
10
Robert van Dam
Adorp
27:20
26:40
11
Michaël Kruiper
Paterswolde
27:56
27:45
12
RP van Duuren
Middelstum
28:37
28:29
13
Martin Lobers
Zuidhorn
30:19
30:09
14
Juliën Constancia
Groningen
32:01
31:21
15
Sven Dammers
Assen
35:00
34:41
16
Mike Maas
Assen
35:00
34:41
17
Wilco Wiersma
Leeuwarden
35:34
34:47
18
Jan Wiersma
Sneek
35:47
35:32
19
Gert - Jan Roosjen
Bronneger
35:55
35:36
20
Gossé Oppers
Haulerwijk
36:31
36:17
21
Robin Soudant
Houten
36:39
36:28
22
Sam Brommer
Blaricum
37:49
37:14
23
Robert Roerig
Varsseveld
38:22
37:30
24
Charlie Schuurman
Haulerwijk
40:30
40:15
25
Sjoerd Seldenrust
Leeuwarden
40:39
39:57
26
Tesse Bosma
Groningen
41:32
41:07
27
André Kingma
Dokkum
44:56
44:37
28
Kai Schafer
Megchelen
46:26
45:35
29
Michaël Akkerman
Groningen
47:48
47:05
M40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pieter visser
Loopgroep Dokkum
24:48
24:36
2
Wallie Evers
Emmen
26:52
26:44
3
Ronald Wever
Wanneperveen
27:29
27:08
4
Edwin Wiersma
Loopgroep Hugo Veenker
28:44
28:15
5
Kornelis Bentum
Schiermonnikoog
29:14
28:42
6
Alberto Jansen
Westerbork
29:52
29:01
7
Siem Willem van Steinvoor
St.-Annaparochie
30:39
30:23
8
Henk Depenbrock
Zuidhorn
30:56
30:16
9
Arnold Plantinga
Stiens
30:56
30:15
10
Rene joustra
Leeuwarden
30:56
30:15
11
Bart bodde
Winsum Gn
31:11
30:54
12
Marc Berends
Dalen
31:47
31:12
13
Hendrik Jan Vd Woude
Zuidhorn
31:48
31:38
14
Markus Leuker
Neuss
31:49
31:24
15
Jeroen Bakker
Groningen
32:08
31:38
16
Casper Polak
32:50
32:48
17
Hans Koetje
Ten Boer
33:13
32:58
18
Robert-Jan Bosma
Drachten
33:20
32:34
19
Barry Eggink
Apeldoorn
33:26
33:04
20
Ate Terpstra
Loopgroep Sneek
33:47
33:39
21
Johan Jager
Oldehove
34:04
33:33
22
Sylvain Bruggeman
Nijverdal
34:14
34:02
23
Leo Zuiderveld
Groningen
34:22
33:58
24
Marco Maas
Assen
35:00
34:42
25
Yannes Koning
Muiderberg
35:14
34:40
26
Terry Holwerda
Schiermonnikoog
36:47
35:58
27
Lars van Dijk
Paterswolde
36:53
36:35
28
Hendrik Berends
Wagenborgen
37:57
37:16
29
Noel Duran
Stadskanaal
38:01
37:48
30
Rutger Lutkehaus
Groningen
39:12
38:29
31
Maurik Mietes
Sonnega
39:25
39:20
32
Wouter Coenders
Groningen
44:08
43:18
33
Ferry Bolman
Groningen
46:28
56:09
34
Steven Blankendaal
Groningen
58:57
1:08:42
M50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ab Slagter
Artemis
24:01
23:58
2
Peter Kneefel
Hanzesport
24:23
24:21
3
Arjen Visserman
Friesland
24:42
24:39
4
Mike de Wilde
't Harde
26:23
26:20
5
Sjaak Salmone
Harderwijk
26:59
26:56
6
Jan-roelof Witting
Eexterzandvoort
29:48
29:43
7
Jacob Vonder
Ommen
29:56
29:44
8
Klaas Dijkstra
Feanwalden
30:09
29:47
9
Bert Mast
Groningen
32:55
32:15
10
Gert Scholten
Steenwijk
33:20
33:08
11
Robert Driesens
Groningen
33:44
33:08
12
Jan Bos
Groningen
34:22
33:57
13
Luit reitsma
Leens
35:25
34:57
14
Henri Veltman
Groningen
36:12
35:31
15
Luc Bannink
Deurningen
36:41
36:03
16
Otto Stuut
Wagenborgen
37:11
36:29
17
Ralph Mulders
Raalte
39:27
39:10
18
Peter Bos
Feerwerd
42:00
41:32
19
Jonnie Schutte
Daarlerveen
43:01
42:37
20
Simon Klaster
Drachten
43:18
42:56
21
Bert Schulting
Gieten
43:29
42:45
22
Ton Buigholt
Groningen
57:30
57:27
23
Harm Scheltens
Groningen
58:26
1:08:10
M60+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pieter van der Bij
Athleta
26:35
34:53
2
Gerbert Vossers
Hanzesport
27:16
27:08
3
Durk Brouwer
Loopgroep Sneek
30:18
30:09
4
Harry Lubbers
Hanzesport
30:46
30:37
5
Herman Fransen
Assen
31:21
30:52
6
Roel Krikken
Hoogeveen
33:02
32:33
7
Geurt Ronk
Zutphen
33:13
32:35
8
Henk de Groot
Gieten
34:20
34:09
9
Klaas Molenkamp
Hoogeveen
38:33
37:57
10
Reinder Sinnema
Lionitas
44:33
43:53
M65+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arie van der Ham
avVN
25:28
25:25
2
Gerke Gerritsma
Loopgroep Sneek
30:14
30:04
3
Gerard Beentjes
Eemnes
32:46
32:12
4
Piet Blaauw
Delfzijl
34:31
33:36
5
Jan Bosma
Drachten
34:45
33:58
6
Theo Ruys
Amstelveen
37:09
36:36
7
Jeppe teensma
Roden
37:26
37:14
8
Albert Rameau
Loopgroep Sneek
39:40
39:30
9
Kees Zeeman
Gasselte
43:10
42:25
10
Max van Beurden
Vroomshoop
44:20
43:55
11
Gerrit Diepeveen
Wierden
45:50
45:24
12
Dirk van der Scheer
Hanzesport
48:14
47:36
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Charlotte Fransen
Assen
25:55
25:51
2
Carlijn Bontjer
Groningen
27:51
27:48
3
Gea Bosveld
Houwerzijl
28:19
27:35
4
Irene Nijmeijer
Ermelo
28:22
28:10
5
Janique Koopman
Groningen
28:48
28:44
6
Ilse Spijksman
Schiermonnikoog
29:21
29:14
7
Marisha Pol
Winsum Gn
29:34
28:56
8
Janneke Mosselaar
Surhuisterveen
29:45
29:41
9
Tjitske de Jong
Reduzum
29:52
29:39
10
Fraukje de Haan
Achterveld
30:07
29:23
11
Charlotte Rietdijk
Groningen
30:33
30:00
12
Margriet Blijham
Groningen
30:33
30:22
13
Aukelien Stalman
Ten Boer
30:58
30:53
14
Kim Lassche
Groningen
31:01
30:48
15
Annelies Pranger
Loopgroep Dokkum
31:31
31:20
16
Fleur van Rijn
Nijkerk Gld
31:56
31:21
17
Madelinde van der Jagt
Ridderkerk
32:52
32:04
18
Alies Schouten-Knol
Assen
32:52
32:48
19
Lisanne Vuijk
Ermelo
33:28
33:15
20
Anna Bullema
Toornwerd
33:29
33:21
21
Ilona Schippers
Kollum
33:41
32:54
22
Sjoukje Klunder
Ten Boer
33:41
33:36
23
Paulijn Wiezinga
Uithuizen
34:15
33:49
24
Berit Haitjema
Peize
34:16
34:08
25
S. van loon
Schiermonnikoog
34:51
34:42
26
Ellemarie Molenkamp
Amsterdam
34:54
34:19
27
Suzanne Lobers
Zuidhorn
35:02
34:34
28
Danielle Stam
Winneweer
35:20
34:50
29
Iris Schut
Leeuwarden
35:34
34:47
30
Marjolein Luiken
Eelde
35:42
35:15
31
Marijke Roosjen
Bronneger
35:56
35:35
32
Nadia Versluis
Groningen
36:16
35:43
33
Desira Bos
Meedhuizen
36:27
35:41
34
Sara van Dijk
Paterswolde
36:52
36:35
35
Tietsia Weidenaar
Metslawier
37:14
36:26
36
Geziene Meinsma
Metslawier
37:15
36:26
37
Thamar Mollema
Assen
38:27
37:45
38
Inas abou Eid
Utrecht
38:29
38:25
39
Henrieke Sonneveld
Zuidbroek
38:34
38:26
40
Attie Noppert
Paterswolde
38:44
38:03
41
Marlies Molenkamp
Groningen
39:35
38:59
42
Martje Elema
oudeschip
39:39
39:12
43
Myrthe Klaster
Drachten
39:45
39:24
44
Eva Versluis
Enschede
40:09
39:37
45
Marlies Derksen
Wehl
40:21
39:31
46
Tamar Feunekes
Groningen
40:26
39:53
47
Rian Piek piek
Bolsward
40:47
40:16
48
Gabi Schouten
veendam
41:05
40:59
49
Nienke Voerman - Bosma
Haren
41:32
41:06
50
Kirsten Beukema
Uithuizen
41:58
41:19
51
Gabriëlle van der Jagt
Groningen
42:44
41:55
52
Rozemarijn Wammes
Megchelen
46:26
45:34
V35+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gertie Wieringa
Ter Apel
27:46
27:36
2
Sigrid de Boer
Apeldoorn
28:22
28:00
3
Jolanda van Ellen
Zoutkamp
28:24
28:22
4
Cynthia Borras
Schiermonnikoog
28:28
28:23
5
Ellen Arends
Schiermonnikoog
28:31
28:26
6
Laura Hoogeveen
Groningen
28:33
28:30
7
Nynke Visser
Bedum
30:14
30:09
8
Hilde Koopmans
Impala
30:38
30:28
9
Miriam Slagter
Groningen
31:06
31:03
10
Kim de Boer
Wanneperveen
32:13
31:50
11
Rozemarijn Kuindersma
Loopgroep RaitdaipRunners
32:42
32:35
12
Diana Gotlieb
Appingedam
33:48
33:44
13
Janneke Kloosterman
Groningen
33:49
33:42
14
Nicole Polak
33:50
33:47
15
Marieke van der Pers
Oldehove
34:35
34:04
16
Gerda Boersma
Loopgroep Zuidhorn
34:35
34:05
17
Suzan Broekhuizen
Groningen
34:41
33:58
18
Leonie Broekhuizen
Groningen
34:41
33:58
19
Eke AB-Riddersma
Schiermonnikoog
35:20
34:45
20
Gineke van der Ham
Eelderwolde
35:21
35:18
21
Jacomien Bouwman
Winsum Gn
35:22
34:49
22
Myriam van Zomeren
Groningen
36:01
35:56
23
Simone Bogema
Uithuizermeeden
36:03
35:25
24
Moniek Bloem
Groningen
36:25
36:22
25
Margriet van Straten
Loopgroep Zuidhorn
36:26
35:56
26
Wilma van Slooten
Groningen
36:50
36:36
27
Ursula Lenting
Winsum Gn
36:52
36:06
28
Saskia Hogeling
Oldeholtpade
37:13
36:57
29
Paula tebbens
Ten Boer
37:22
36:58
30
Marleen van der Molen
Uithuizermeeden
37:37
37:14
31
Marit Herbet Coehoorn
Groningen
37:46
37:14
32
Grietje Top-van der Veen
Grijpskerk
37:56
37:25
33
Margriet Turksema
Voorschoten
38:06
37:49
34
Evelien Kuiper
2BFit
38:21
37:50
35
Martine Sonneveld
Veendam
38:33
38:25
36
Alie Groen
Damwald
38:35
38:13
37
Imke Plaggemars
Baarn
38:47
38:10
38
Akke Slagter-van der Veen
Munnekezijl
38:54
38:22
39
Rianne Dallinga
Muntendam
38:56
38:49
40
Mirjam Lassche
Drachten
39:04
38:51
41
Bianca van Aarle
Zuidbroek
39:44
39:35
42
Alied Klunder
Artemis
40:09
39:42
43
Anita Westra
Uithuizen
40:25
39:46
44
Tjitske Helder-Riddersma
Schiermonnikoog
41:23
40:36
45
Lenet Zeeman Snippe
Nooitgedacht
41:43
40:58
46
Geesiena Oost
Grootegast
41:44
41:22
47
Mirjam Veenstra
Groningen
42:09
42:03
48
Anita Bruggeman
Nijverdal
42:56
42:44
49
Meilana Wijnia
Stiens
44:43
44:32
50
Rieke Boers
Bussum
47:01
46:24
V45+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alida van de Kolk
Athlos
26:41
26:38
2
Saskia Berman
Zuidlaren
28:44
28:19
3
Robine de Koff
Eelderwolde
29:09
29:09
4
Reina Ipema
Groningen
30:10
30:05
5
Heleen Klopper
Amsterdam
31:33
31:14
6
Joke van Rijn
Nijkerk Gld
31:56
31:21
7
Liselore Maas
Haarlem
31:56
31:40
8
Annemarie Groenendaal
De Meern
32:03
31:48
9
Karin Terhürne
Peize
32:27
31:45
10
Heidi Groeneveld
Zuidbroek
32:47
32:44
11
Marianne Oostinga
Eelderwolde
33:35
33:10
12
Mariën Heinen
Groningen
33:37
33:17
13
Corina Zuidema
Barssel
34:36
34:22
14
Ingrid Tanja
Donderen
34:36
34:23
15
Elle Griek
't Harde
34:44
34:40
16
Fenny Warring
Eext
34:53
34:27
17
Mignon Noordegraaf
Noordwolde Gn
35:37
35:09
18
Jellie Wagenaar
Drachten
36:53
36:32
19
Rianne Hindriks
Paterswolde
37:43
37:27
20
Marloes Biemans
Zuidhorn
37:51
37:23
21
Janny Klei
Uithuizermeeden
37:54
37:16
22
Ivonne Weda
AAC '61
38:03
37:45
23
Tineke de Wind
Bedum
38:11
37:45
24
Judith Schuring
Tolbert
38:12
37:45
25
Ericka van der Weide
Eelderwolde
38:17
37:57
26
Silvia Burema
Sauwerd
38:21
38:05
27
Jacqueline Schott
Oudeschip
38:37
38:10
28
Willemien Smit
Feerwerd
38:49
38:22
29
Wilma Meijer
Wierden
38:57
38:33
30
Nynke Wiersma
Loopgroep Hugo Veenker
39:11
38:41
31
Ellen de Jonge
Zuidbroek
39:43
39:35
32
Ciska Witting
Eexterzandvoort
41:01
40:48
33
Liane de Zoeten
Amersfoort
41:04
40:13
34
Henriëtte Braakman
Hellendoorn
41:05
40:40
35
Henriëtte Houtsma
Putten
41:15
40:48
36
Ingrid Steerneman
Eindhoven
42:08
41:33
37
Sonja Hofstee
Feerwerd
42:23
41:55
38
Miloushka Tjin-A-Kwie
Groningen
42:40
42:11
39
Sophia Tuni
Groningen
45:49
45:29
40
Willy Tuni
Groningen
45:49
45:28
41
Ingrid Witte
De Koog
47:20
46:46
42
Kina Ottens
Groningen
53:14
52:31
43
Anja Hendriks
Raalte
59:17
1:08:56
V55+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeanet Vonder
Ommen
27:55
27:52
2
Ans Houweling-Sijtsma
Hanzesport
28:07
27:58
3
Jeannette Bontjer
Tripscompagnie
31:27
31:23
4
Janneke Felix
Eext
33:59
33:33
5
Petra Hannink
Slochteren
36:08
35:33
6
Willeke Moek
Groningen
36:21
35:53
7
Marjan de Groot
Gieten
36:30
36:17
8
Els Hekstra
De Gemzen
36:35
36:17
9
Hennie de Roos
Feanwalden
37:46
37:00
10
José Roodenburg
Enschede
38:19
37:47
11
Agnes Leussink
Deurningen
40:50
40:12
12
Janny Buurman
Groningen Atletiek
41:59
41:52
13
Maike Keur
Gieten
42:48
42:04
14
Vera Draaijer
Wierden
43:49
43:26
15
Aagtje Mekkering
Oudeschip
43:49
43:22
V60+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roelien Martens
Ommen
34:17
34:03
2
Ina Handstede
Wijhe
34:45
34:29
3
Bea van Dorp
Amstelveen
36:55
36:24
4
Gea Schaaphok
Ermelo
37:52
37:29
5
Els Cozijnsen
Wierden
38:04
37:39
6
Hilda Edens
Hoogezand
39:11
38:36
7
Hetty Nijmeijer
Ermelo
39:20
39:07
8
Meta Gerritsma
Loopgroep Sneek
39:41
39:30
9
Antje Abbas
Groningen
40:21
39:40
10
Annet Schumacher
Ermelo
41:14
40:48
11
Marga Eekhof
Groningen Atletiek
41:58
41:51
12
Alie Mulder-Nuis
2BFit
42:10
41:39
13
Dina Komduur
Zuidbroek
42:30
41:55
14
Henderijetta Winter
Loopgroep Astrea
42:35
41:47
15
Marchien Boelens
Gieten
42:48
42:04
16
Joke de Vries
Purmerend
47:11
46:54
17
Ineke V.d.hoek
Friesland
51:55
51:51
J6-11, 5 KM JEUGD T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ward Bosker
Groningen
23:42
23:42
2
Thom Rensen
Eelderwolde
26:40
26:16
3
Simon Visser
Schiermonnikoog
27:08
26:22
4
Daan Vos
Ter Apel
27:28
27:19
5
Teun Coenders
Groningen
30:14
29:26
6
Taeke van Helden
Amersfoort
30:39
30:39
7
Joost Koning
Muiderberg
30:54
30:22
8
Ben Sloots
Tynaarlo
31:30
31:15
9
Iwan Bouwkamp
Schiermonnikoog
31:39
31:01
10
Tobias Hockelman
Schiermonnikoog
31:39
31:32
11
Kenji Swart
Schiermonnikoog
31:47
31:08
12
Wietse Bentum
Schiermonnikoog
32:37
31:50
13
Jarno Jansen
Kloosterburen
34:52
34:35
14
Steven West
Groningen
35:14
35:03
15
Ayden Rohan Brommer
Blaricum
42:08
41:32
16
Jeffrey Kremer
Schiermonnikoog
42:25
41:38
M6-11, 5 KM JEUGD T/M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nila Haanstra
Eelderwolde
27:41
27:37
2
Filien van Ramshorst
Phanos
27:54
27:54
3
Ilse Bierma
Lelystad
28:31
28:27
4
Marijn Borgman
Eelderwolde
29:05
29:01
5
Emma Kolstein
Schiermonnikoog
29:13
29:12
6
Julie Spijkerman
Groningen
31:00
30:57
7
Yinthe van der Heide
Schiermonnikoog
31:49
31:42
8
Sabine AB
Schiermonnikoog
33:26
32:51
9
Sophie van der Ham
Eelderwolde
33:28
33:24
10
Rodée de Roos
Amstelveen
34:12
34:07
11
Mare Coenders
Groningen
34:38
33:50
12
Elsbeth van der Weide
Eelderwolde
35:31
35:12
13
Hilde van der Scheer
De Wilgen
36:17
35:49
14
Danieke Stielstra
Schiermonnikoog
43:17
42:56
15
Vere Prak
Groningen
43:37
42:50
16
Amerins Stielstra
Schiermonnikoog
49:58
49:38
17
Sterre Scheper
Schiermonnikoog
53:28
52:51
J1218, 5 KM JEUGD 12 T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
19:54
19:54
2
Remco Sikkema
Schiermonnikoog
23:05
22:58
3
Jesper van Helden
Amersfoort
23:36
23:36
4
Jort Louwes
Haulerwijk
24:34
24:28
5
Jeroen Werkman
Uithuizermeeden
25:24
25:21
6
Jort Kleuters
Berkel en Rodenrijs
25:26
24:55
7
Remi Verheul
25:47
25:47
8
Ari Nauta
Utrecht
26:17
25:44
9
Chiel Sparreboom
Groningen
26:27
25:58
10
Koen Borgman
Eelderwolde
27:39
27:39
11
Onno Zonneveld
Schiermonnikoog
27:46
27:24
12
Kieran Schra
Impala
28:12
28:02
13
Rolf Groenendaal
De Meern
28:27
28:13
14
Mart Notermans
Tynaarlo
28:42
28:27
15
Erwin Frijters
Schiermonnikoog
29:08
29:01
16
Sander Koning
Muiderberg
29:26
29:26
17
Ray van der Weide
Eelderwolde
30:06
29:48
18
Sil Dijkstra
Schiermonnikoog
30:37
30:23
19
Wille Oudman
Groningen
30:54
30:30
20
Mink Lenselink
Haulerwijk
32:06
31:58
21
Nanne Notermans
Tynaarlo
33:28
33:13
22
Joah vd Schoot
Drachten
33:40
33:35
23
Rick van den Berg
Schiermonnikoog
33:43
33:36
24
Sebastian ten Haaf
Eelderwolde
34:42
34:26
25
Darryl Eijer
Schiermonnikoog
37:10
36:28
26
Jetze Talsma
Schiermonnikoog
40:57
40:28
27
Gerard Kooy
Schiermonnikoog
41:03
40:18
28
Steven AB
Schiermonnikoog
41:41
41:03
29
Mark Groendijk
Schiermonnikoog
44:55
44:42
30
Lou Harm Raspe
Wagenborgen
47:59
47:42
31
Sjoerd Visser
Schiermonnikoog
51:01
50:56
32
Chris Schuthof
Schiermonnikoog
1:02:44
1:01:55
M1218, 5 KM JEUGD 12 T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marg van der Wal
Groningen
24:06
24:00
2
Maud Visscher
Groningen Atletiek
26:20
26:19
3
Jitske van Helden
Amersfoort
26:33
26:30
4
Amke van der Wal
Groningen
28:17
28:11
5
Anna
Sneek
30:58
30:39
6
Eva Molleman
't Harde
33:24
33:20
7
Luna Verheul
Schiermonnikoog
33:26
33:06
8
Tirza Sloots
Tynaarlo
33:27
33:12
9
Sophie Hoiting
Zuidhorn
33:28
33:16
10
Annewil Oudman
Groningen
33:30
33:10
11
Majra Salomons
Emmen
33:38
33:29
12
Gudrun Mietes
Sonnega
34:00
33:55
13
Jamila Weldring
Schiermonnikoog
34:07
33:48
14
Elke Zijlstra
Schiermonnikoog
34:07
33:48
15
Annemijn Piers
Groningen
35:32
35:18
16
Joy de Wilde
't Harde
36:36
36:32
17
Marenne Klaster
Drachten
36:53
36:32
18
Romy Raspe
Wagenborgen
37:06
36:49
19
Kim Dobbinga
Schiermonnikoog
37:28
37:09
20
Marloes Alkema
Assen
38:27
37:45
21
Lisa Visser
Schiermonnikoog
42:30
42:25
22
Gemma Hockelman
Schiermonnikoog
46:31
46:21
23
Yasmine Holwerda
Schiermonnikoog
49:59
49:22
24
Naomi Alles
Middelstum
50:12
49:23
25
Roosmarijn Nina Dijkstra
Schiermonnikoog
52:29
1:02:01
KJ4-6, 1 KM KIDSRUN 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ayden Rohan Brommer
Blaricum
5:06
5:06
2
Noah Dam
Schiermonnikoog
5:07
5:07
3
Ryan Kremer
Schiermonnikoog
5:21
5:21
4
Floris van Wely
Eelderwolde
5:36
5:31
5
Melle Eefting
Groningen
5:38
5:38
6
Sem Anker
Schiermonnikoog
5:51
5:48
7
Pim Zanders
Assen
6:15
6:10
8
Naud Suurmeijer
Zuidlaren
6:20
6:17
9
Yorick Hofman
Winsum Gn
6:40
6:38
10
Niek Boom
Schiermonnikoog
6:43
6:40
11
Daan Siekmans
Nistelrode
6:46
6:44
12
Renze Sietzema
Augustinusga
6:55
6:51
13
Femme Visser
Schiermonnikoog
6:56
6:56
14
Maikel Poortinga
Schiermonnikoog
7:00
6:59
15
Gyan Baldewsingh
Voorschoten
7:06
6:57
16
tijn de Jong
Schiermonnikoog
7:14
7:14
17
Silves Oostra
Harkstede
7:16
7:07
18
Thijs van der Vlist
Eelde
7:23
7:14
19
Gijs Winkel
Groningen
7:26
7:18
20
Jaylon Swart
Schiermonnikoog
7:29
7:23
21
Ilan Mol
Paterswolde
7:33
7:33
22
Niek Visser
Drachten
7:36
7:31
23
Milan Bruinewoud
Wezep
8:02
7:56
24
Philip ten Brummelaar
Utrecht
8:03
8:03
25
Quinn Baldewsingh
Voorschoten
8:03
7:55
26
Morrison Scheper
Schiermonnikoog
8:39
8:36
27
Vince Seysener
Schiermonnikoog
8:57
8:53
28
William Helder
Schiermonnikoog
8:58
8:54
29
Lennart Jansen
Schiermonnikoog
8:59
8:54
30
Sven Talsma
Schiermonnikoog
9:00
8:56
31
Thijmen Wilmink
Groningen
10:41
10:35
KM4-6, 1 KM KIDSRUN 4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hiltje Tjakkes
Haren
5:10
5:10
2
Julia Worm
Heemstede
5:10
5:10
3
Annelin Drost
Zuidwolde (Drenthe)
5:38
5:36
4
Fleur van der Ham
Eelderwolde
5:42
5:42
5
Imke van der Heide
Schiermonnikoog
5:42
5:42
6
Wieke van der Kluit
Oostzaan
6:20
6:13
7
Isa Soudant
Houten
6:36
6:31
8
Vayenne Tissingh
Bovensmilde
6:44
6:41
9
Benthe Hagen
Schiermonnikoog
7:16
7:12
10
Amelie Dulfer
Groningen
7:36
7:34
11
Lieke Kremer
Bedum
7:37
7:31
12
Zoe Dijkstra
Harderwijk
7:37
7:31
13
Rinske Anna de Graaf
Dokkum
7:43
7:35
14
Maike Smids
Kollum
8:13
8:13
15
Zoe Krebbers
Haren Gn
8:25
8:17
16
Xavagne Holwerda
Schiermonnikoog
8:34
8:29
17
Elin Bos
Eelde
8:57
8:50
18
Elin Hellinga
Schiermonnikoog
8:58
8:54
19
Isolde Jansen
Schiermonnikoog
8:59
8:59
20
Amber Reinders
Groningen
9:35
9:35
21
Suze Vera Versteege
's-Gravenhage
10:04
10:02
22
Nina Hoek
Bedum
10:05
9:58
23
Jinthe Wilmink
Groningen
10:47
10:40
24
Jinke Visser
Schiermonnikoog
12:27
12:27
KJ7-9, 1 KM KIDSRUN 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven bolt
Leek
4:17
4:15
2
Viggo Ruddys of Dylano Veenje
Schiermonnikoog
4:22
4:22
3
Faas Worm
Heemstede
4:24
4:24
4
Crijn Wulp
Middelstum
4:30
4:29
5
Ole Borgman
Eelderwolde
4:33
4:33
6
Vince Haanstra
Eelderwolde
4:33
4:33
7
Bas Spijkerman
Groningen
4:41
4:41
8
Djayden Holwerda of Zenna van Dijk
4:41
4:41
9
Jesse Eefting
Groningen
4:45
4:45
10
Guus Thies
Driebergen-Rijsenburg
4:47
4:47
11
Maurits Hagen
Schiermonnikoog
4:50
4:50
12
Thijs Visser
Drachten
4:55
4:52
13
Bodi Plaggemans
5:01
4:59
14
Douwe van der Kluit
Oostzaan
5:05
5:02
15
Boris Bouwhuis
Groningen Atletiek
5:06
5:03
16
Daan Kwint
Bussum
5:12
5:10
17
Lars West
Groningen
5:13
5:13
18
Noah Dulfer
Groningen
5:20
5:20
19
Maxime Piers
Groningen
5:21
5:21
20
Daniël Poortinga
Schiermonnikoog
5:41
5:39
21
Dario Reinders
Groningen
5:48
5:45
22
Mark Sloots
Tynaarlo
5:51
5:47
23
Niek Hoekstra
Drachten
5:54
5:51
24
Wessel Sietzema
Augustinusga
6:54
6:51
KM7-9, 1 KM KIDSRUN 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieke Ab
4:22
4:22
2
Hilde Combee
Amsterdam
4:26
4:26
3
Mijke Worm
Heemstede
4:27
4:27
4
Carlijn Hagen (of Ilona Drost)
4:38
4:38
5
Danique de Boer
Zuidwolde Dr
4:49
4:48
6
Jasmijn van der Ham
Eelderwolde
5:02
5:02
7
Anne Kolstein
Schiermonnikoog
5:15
5:15
8
Dineo Veenhouwer
Zwolle
5:20
5:20
9
Lis Zanders
Assen
5:26
5:26
10
Roos Wulp
Middelstum
5:33
5:33
11
Annelie Visser
Schiermonnikoog
5:35
5:35
12
Marije Koops
Wezep
5:42
5:40
13
Mynke Notermans
Tynaarlo
5:51
5:48
14
Nikki Nissen
Baarn
5:56
5:54
15
Lise Coenders
Groningen
6:12
6:09
16
Marijn Prak
Groningen
6:16
6:12
17
Lynn Vonne Brommer
Zuidwal
6:20
6:17
18
Birit van Ramshorst
Amsterdam
6:21
6:21
19
Iris Visser
Drachten
6:21
6:19
20
Alyssa Sikkema
6:41
6:39
21
Ylse Smids
Kollum
6:50
6:50
22
Fyleine Piers
Groningen
6:53
6:53
23
Froukje de Graaf
Dokkum
9:02
9:02
www.uitslagen.nl
05-04-2019 11:30