Uitslagenlijst Kronos Campusloop

Enschede - Woensdag 27 maart 2019

2MAN, 2 MIJL WEDSTRIJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels te Pas
9:32
9:31
2
Stijn Jansen
9:59
9:59
3
Mike Rolink
10:25
10:24
4
Kyan Rytzell
UT/Saxion Runningteam 1
10:42
10:41
5
Casper Kroon
10:43
10:41
6
Ronald Kuin
10:46
10:45
7
Thijs van Aalten
UT/Saxion Runningteam 2
10:58
10:57
8
Wessel Klumperman
11:16
11:16
9
Vincent Bosboom
11:19
11:17
10
Jorrit Stokvis
11:22
11:20
11
Basile Wieser
11:49
11:47
12
Remy van der Beek
11:58
11:57
13
Martijn ter Hofte
12:57
12:53
14
Jules Blom
S2R Rogier's Racers
13:06
12:53
15
Sietse van Mossel
Let's move for a better world team two!
13:17
13:07
16
Fabian Pelgröm
13:24
13:21
17
Tim van der Kooi
13:29
13:17
18
Jeroen Bos
Let's move for a better world team two!
14:20
14:10
19
David Jacob
14:22
14:18
20
Pim Langeveld
14:41
14:33
21
Wouter Bolhuis
Let's move for a better world team two!
14:48
14:38
22
Jeroen Meijaard
Let's move for a better world team one!
14:57
14:48
23
Jasper Van Der Kolk
Let's move for a better world team two!
15:01
14:52
24
Henri Wanschers
15:12
15:06
25
Rico Rüdiger
15:39
15:36
26
Christiaan van den Bogaard
16:08
16:02
27
Rob Haverkate
Thank you for running BIOS
16:29
16:17
28
David Ramadhin
17:30
17:17
2VRW, 2 MIJL WEDSTRIJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Deborah Wissink
11:37
11:36
2
Gemma Frances
UT/Saxion Runningteam 1
12:02
12:02
3
Milou Oplaat
12:37
12:36
4
Merel Wevers
13:18
13:16
5
Iris Kormelink
14:15
14:11
6
Pauline Oonk
14:39
14:33
7
Floor Stefess
14:41
14:33
8
Fianna Stenveld
15:20
15:14
9
Sabine Linden
15:59
15:43
10
Mariia Zakharova
Running BIOS
15:59
15:46
11
Michelle van Dorth
16:27
16:25
12
Meltem Lampe
16:35
16:21
13
Merle Kogel
16:53
16:39
14
Nicky ter Maat
17:36
17:18
15
Lisa Wijnen
17:40
17:22
16
Nadja Wiegerink
Let's move for a better world team one!
17:57
17:48
17
Karin Lienesch
Let's move for a better world team one!
18:30
18:20
18
Anja Scherjon
18:39
18:26
19
Roos de Vries
Let's move for a better world team one!
18:45
18:35
20
Marissa Krol
19:16
19:16
21
Lisette Masselink
19:33
19:17
22
Susan Geertjes
S2R Twan's Toppers
19:33
19:16
23
Annabel Postma
20:11
20:00
24
Véronique Gubbels
20:11
19:54
25
Carmen Tretmans
20:40
20:24
26
Annet Winters
20:41
20:26
27
Dorien Stroeve
20:51
20:51
28
Inge Morssink
21:36
21:28
29
Joy Welberg
21:40
21:40
30
Monique Wanschers
22:15
21:59
4MAN, 4 MIJL WEDSTRIJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pim Venderbosch
UT/Saxion Runningteam 2
20:43
20:42
2
Tim Jacobs
21:28
21:27
3
Izak Hanse
UT/Saxion Runningteam 1
21:46
21:45
4
Steef Severijn
UT/Saxion Runningteam 2
22:02
22:01
5
Tristan Vlogman
22:49
22:47
6
Bouke Scheltinga
UT/Saxion Runningteam 1
23:33
23:33
7
Anders van Riesen
23:43
23:41
8
Bas Buijtenhuis
24:02
23:58
9
Stan Heijnen
24:02
24:02
10
Thijs Havinga
24:07
24:03
11
Koen van Lochem
24:12
24:10
12
Joost Boerrigter
24:34
24:32
13
Chris van der Stoop
S2R Twan's Toppers
24:39
24:35
14
Jitse van Esch
24:42
24:40
15
Ewoud Roest
24:42
24:42
16
Lars Bossink
25:01
24:59
17
Koen Reef
25:05
24:59
18
Thijs Baalbergen
25:11
25:08
19
Yoran Nijenhuis
25:14
25:11
20
Sander Huisman
25:19
25:16
21
Joep Zanen
25:23
25:23
22
Tim Kemp
25:23
25:19
23
Roben Beljon
S2R Rogier's Racers
25:37
25:31
24
Daniele Arseni
25:52
25:49
25
Hendrik van Gils
26:07
25:49
26
Frænk Bruggink
26:14
26:09
27
Abel Hanse
26:21
26:19
28
Diederik Bakker
26:32
26:28
29
Rick Witbreuk
26:42
26:23
30
Chiel Franssen
26:49
26:47
31
Bram Mensink
26:56
26:56
32
Thies Jansen
26:57
26:51
33
Arne Oplaat
26:58
26:56
34
Tim Luten
27:03
26:56
35
Marnick Los
27:12
27:07
36
Dorus de Groot
27:12
27:07
37
Tom Evers
S2R Quicker than the trainers
27:14
27:09
38
Thijmen Masin
S2R Quicker than the trainers
27:22
27:17
39
David van de Giessen
NSEnergie
27:28
27:28
40
Job Oude Vrielink
NGTV 21
27:32
27:25
41
Joost Bult
27:33
27:29
42
Michiel Bakker
27:37
27:28
43
Matthijs Meihuizen
27:37
27:34
44
Derko Budding
27:40
27:32
45
Thijs Masmeijer
27:40
27:36
46
Thomas Dommerholt
27:41
27:34
47
Yorick Smit
27:44
27:38
48
Rik Kok
S2R Rogier's Racers
27:52
27:46
49
Erik Kemp
28:00
27:55
50
Henk van den Hengel
28:01
27:54
51
Kasper van Loobergen
28:24
28:16
52
Bram Jonkheer
NSEnergie
28:26
28:19
53
Niels Top
NSEnergie
28:26
28:19
54
Nicolò Botteghi
28:33
28:30
55
Giacomo Fuschini
28:37
28:22
56
Koen Jorissen
28:45
28:45
57
Koen Kuijer
29:04
28:47
58
Maarten Verboom
Betonnen lopers
29:04
28:49
59
Ruben van der Zaag
NSEnergie
29:04
28:56
60
Peter van Roosmalen
29:16
29:06
61
Emiel Steerneman
29:20
29:12
62
Alejandro Moya Esteban
Despacito team
29:21
29:17
63
Martin van den Broek
A Running Joke
29:22
29:08
64
Willem Siers
29:48
29:39
65
Timo van der Wel
29:49
29:32
66
Carlos Salgado
Despacito team
29:52
29:48
67
Gijs Verhoeven
30:03
29:58
68
Kilian Buitenhuis
NGTV 21
30:26
30:19
69
Nils Rutgers
30:26
30:08
70
Robert Breugelmans
S2R Rogier's Racers
30:27
30:17
71
Luuk van Laar
Betonnen lopers
30:29
30:14
72
Hotse Buursma
Betonnen lopers
30:39
30:25
73
Cees van Reemst
31:09
30:59
74
Ivo Boone
31:17
31:11
75
Thomas Kok
Betonnen lopers
31:24
31:10
76
Anand Nateshan
31:37
31:33
77
Jeroen Bos
32:13
32:08
78
Joris Bonnema
32:18
32:14
79
Wouter Heijnen
S2R Twan's Toppers
32:31
32:17
80
Arnoud Mulder
32:50
32:47
81
Alex Antonie
33:13
33:05
82
Josh Loessberg
Thank you for running BIOS
33:22
33:09
83
Bas Wensink
33:28
33:17
84
Jeroen Vollenbroek
Thank you for running BIOS
33:39
33:28
85
Bas Onck
S2R Quicker than the trainers
33:42
33:28
86
John Grigoryan
33:45
33:31
87
Lucas de Vries
33:51
33:36
88
Meester Frank Visser
34:05
33:47
89
Luuk Blaauw
A Running Joke
34:06
33:50
90
Gerrit Bultman
34:17
34:06
91
Jasper Lozeman
Thank you for running BIOS
34:29
34:17
92
Patrick Vondeling
A Running Joke
34:31
34:15
93
Kim Bruil
A Running Joke
34:41
34:25
94
Jonathan Matarazzi
35:26
35:07
95
Geert Heres
S2R Twan's Toppers
35:27
35:16
96
Jeroen Koster
35:56
35:39
97
Wijnand Hooijer
35:56
35:41
98
Kris Scholte Lubberink
36:42
36:24
99
Norbert Nijland
36:57
36:46
100
Patrick ter Horst
38:06
38:06
4VRW, 4 MIJL WEDSTRIJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rianne Aarnink
25:35
25:34
2
Laura Miessen
27:14
26:57
3
Annelie Hering
UT/Saxion Runningteam 2
27:15
27:14
4
Lucia Mischi
28:29
28:28
5
Michelle van Mierlo
Despacito team
28:51
28:51
6
Wies Schilder
31:01
30:55
7
Cristina Bayón
Despacito team
31:27
31:23
8
Rianne Vossers
31:28
31:15
9
Gelieke Steeghs
31:42
31:37
10
Inge Broekman
31:56
31:43
11
Danielle Koopman-Kuin
32:43
32:43
12
Tanja Hamacher
Running BIOS
33:24
33:11
13
Loes Segerink
Running BIOS
33:59
33:52
14
Meike Grose-Elshoff
34:29
34:15
15
Brechje Marechal
34:48
34:34
16
Linda Mateboer
34:56
34:45
17
Marie-Claire Ottenhof
34:59
34:45
18
Daria Yakushkina
35:43
35:29
19
Fleur van Alphen
35:51
35:40
20
Anke Vollertsen
Running BIOS
35:56
35:44
21
Simone Dulfer
S2R Quicker than the trainers
36:14
36:00
22
Laura Hutten
36:18
36:11
23
Adeline Thevissen
39:44
39:36
24
Anita Smeets
40:29
40:17
25
Johanne Hilhorst
43:03
42:55
www.uitslagen.nl
27-03-2019 20:13