Uitslagenlijst RunBikeFun

Lemele - Zondag 24 maart 2019

J9-11, KIDSRUN <12 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roan Dijk
Lemele
5:46
2
Sem Lammerink
Lemele
6:32
M9-11, KIDSRUN <12 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniek Mulder
Heino
5:14
2
Lotte Lammerink
Lemele
5:25
3
Ise Mulder
Heino
5:53
4
Romy Besten
Lemele
6:33
5
Kaily Kerkdijk
Lemele
6:37
6
Emma Bloten
Lemele
7:30
7
Merle Dijk
Lemele
10:14
MAN, RUN 8 KM HARDLO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Damien Dijk
Lemele
33:25
33:23
2
Jan Heuver
Hellendoorn
33:34
33:33
3
Ramon Blekkenhorst
Lemele
33:51
33:49
4
Joey Rozendal
Lemelerveld
34:15
34:14
5
Robin Schoenmaker
Lemele
35:40
35:39
6
Sander Kleinlugtenbeld
Lemele
36:19
36:17
7
Jurgen Visscher
Groningen
37:53
37:51
8
Jeroen van den Berg
Hengelo Ov
44:12
44:08
9
Gerrit Dijk
Lemele
44:16
44:12
10
Egbert Geertsman
Groningen
44:35
44:31
11
Gerrit Morrenhof
Heino
44:39
44:37
12
Frits Lautenberg
Hattem
44:48
44:45
13
Henny Berends
Balkbrug
45:09
45:06
14
Richard roddenhof
Lemele
46:57
46:56
15
Rene Kuiper
Lemele
47:56
47:51
16
Frans Scheuneman
Hoogezand
49:25
49:22
17
Mans Veldsink
Dedemsvaart
49:53
49:49
VROUW, RUN 8 KM HARDLO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolanda van Dam
Lemele
33:56
33:55
2
Jessie Neppelenbroek
Lemele
38:51
38:48
3
Nina Blom
Zwolle
42:58
42:54
4
Janneke Boertien
Den Ham Ov
46:16
46:13
5
Tess Tu´nk
Ommen
47:53
47:50
6
Danielle van der Veen
Ijsselmuiden
47:55
47:50
7
Roselin van gerresheim
Ommen
49:41
49:38
8
Ella Herbrink (ACO)
Ommen
50:48
50:46
TEAM, RUNBIKEFUN IN T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Team Harmen Kleinlugtenbelt 2
Zwolle
36:58
36:52
2
Team Harmen Kleinlugtenbelt 3
Zwolle
36:59
36:50
3
Team Harmen Kleinlugtenbelt 1
Zwolle
37:05
36:59
4
Team Coen Mulder 1
Heino
40:07
40:03
5
Team Coen Mulder 2
Heino
40:07
40:04
6
Team Coen Mulder 3
Heino
40:08
39:59
7
Team Tijs Lammerink 3
Lemele
43:55
43:47
8
Team Tijs Lammerink 2
Lemele
43:57
43:51
9
Team Tijs Lammerink 1
Lemele
43:57
43:52
10
Team Harold Dubbink 2
Lemele
49:34
49:29
11
Team Harold Dubbink 3
Lemele
49:34
49:26
12
Team Harold Dubbink 1
Lemele
49:36
49:31
13
Team Bertine Lammerink 2
Lemele
51:50
51:45
14
Team Bertine Lammerink 1
Lemele
51:52
51:45
15
Team Hetty Pouw 3
Lemele
53:20
53:12
16
Team Hetty Pouw 2
Lemele
53:20
53:12
17
Team Hetty Pouw 1
Lemele
53:22
53:11
www.uitslagen.nl
24-03-2019 14:30