Uitslagenlijst Hollandia's Dijkenloop

Hoorn - Zondag 24 maart 2019

MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aaike Bouma
AV Edam
19:02
2
Marco Jong
SAV
19:04
3
Richard Kruijskamp
Grootebroek
20:35
4
Hidde van de Molen
Hoorn Nh
21:44
5
Philip Biedermann
Amsterdam
21:45
6
Martijn Stoop
Castricum
23:12
7
Piet Winkelaar
Hoorn Nh
28:33
8
Luke Schuit
Oudkarspel
30:21
9
Van Russel
Leiden
30:50
10
Larry Sadler
Andijk
55:09
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chanel Stoop
Heerhugowaard
26:06
2
Anita Kater
Hollandia
26:34
3
Annemieke Bot
Hollandia
26:40
4
Marijke Besseling
Hollandia
27:37
5
Annabel Masullo
Hollandia
29:58
6
Tessa Kooper
Enkhuizen
30:24
7
Sigrid Langedijk
Wognum
30:26
8
Bianca Laan
Grootebroek
30:42
9
Elles Koolen
Loopgroep Hoorn
30:49
10
Jolanda van Kleef
Hoorn Nh
31:11
11
Yvonne Bruynesteyn
Hollandia
31:36
12
Marjolein de Heer
Zaandam
42:33
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bouke Bouma
AV Edam
33:51
2
Jo Walakutty
Haarlem
34:36
3
Robert de Boer
Wieringermeer
35:27
4
Gerald Koeman
Hollandia
37:12
5
Johan Artmanni
DEM
37:15
6
Reinier Wardenaar
Hollandia
37:49
7
Jeffrey van Diepen
Hollandia
39:37
8
Maarten Worp
Abbekerk
39:41
9
Jorrit Zuiker
Hollandia
40:12
10
Dave Erents
Hollandia
40:40
11
Pascal Sijm
Hoorn Nh
41:19
12
Alex Gitzels
Hollandia
45:01
13
Corwin Exalto
Phanos
45:29
14
Huub Keizer
Spierdijk
45:44
15
James Hallworth
Zwaag
48:18
16
Ramon de Vries
Abbekerk
50:08
17
Walter Langedijk
Hoorn
50:10
18
Mulat Kalkan
Alkmaar
1:44:15
M45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Schilder
SAV
36:28
2
Frank Janssen
DEM
39:29
3
Ronalsd Godijn
NEA Volharding
40:44
4
Raijmond Karstens
Hollandia
43:13
5
Rob Donker
SV Sportlust
45:15
6
Ben Velez
Hollandia
46:18
7
Marcel Steenvoorden
Noordkop
46:39
8
Eric Hoogeboom
Loopgroep Hoorn
49:12
9
Rober Heilig
SAV
49:29
10
Marco Schuit
Oudkarspel
50:29
11
Gerard Beerepoot
Wognum
50:55
12
Ronald Kapper
Zwaag
51:40
13
Glen-Jules Denneboom
Purmerend
54:24
14
Ruben Pufflijk
Assendelft
56:16
15
Mark Boiter
Lambertschaag
59:40
M55, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud van Ammers
Amsterdam
40:55
2
Jan Smit
Hollandia
41:46
3
Rens Hartsuiker
Oudkarspel
49:50
4
René Glas
Wognum
50:02
5
Renny Loomans
Hollandia
50:31
6
Edwin Bruynestein
Hollandia
51:38
7
Ton Hollak
Loopgroep Hoorn
52:19
8
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
52:47
9
Bob Renkema
Phanos
53:11
10
Sjaak Blokker
Medemblik
53:50
11
Ronald Gurtoneau
Hollandia
54:18
12
Jan de Vries
Abbekerk
54:28
13
Kees Janssen
Wormer
58:16
14
Henk Coersen
Hollandia
1:02:51
15
Tim Veld
Hollandia
1:06:56
16
George Hulstede
Loopgroep Hoorn
1:13:02
17
Wim van de Meulen
Hoorn
1:13:34
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Malika Koppes
Heerhugowaard
46:07
2
Tara de Greeuw
Hollandia
51:36
3
Kim Walburg
Hoorn Nh
51:47
4
Elke van den Elsen
Hoorn Nh
51:50
5
Jolein de Bruin
Amsterdam
53:00
6
Catharine Bakker
Hollandia
55:36
7
Kirsten Vestering
Oosterblokker
57:52
8
Petra Groot
Hoorn Nh
59:57
9
Margriet Haakma
Zwaag
1:06:45
10
luca Muller
Zwaag
1:32:08
V45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willy Risselada
Loopgroep Hoorn
42:50
2
Wilma van Wouw
Hollandia
45:48
3
Gerian Huitema
Hoorn Nh
51:59
4
Winy Grent
Blokker
54:27
5
Monique Jongejan
Amsterdam
55:15
6
Marina Prins
Hollandia
55:40
7
Ellen Pufflijk
Assendelft
56:15
8
Joke van der Laan-van den Berg
Hollandia
56:21
9
Nicole van Eldik-Baijs
Loopgroep Hoorn
58:48
10
Carla Spaansen
Phoenix
59:24
11
Elly Geelkerken
Hollandia
1:01:13
12
Irene Velez
Hoorn Nh
1:02:21
13
Carin van Bockxmeer
Loopgroep Hoorn
1:03:26
14
Marion Beertsen
SAV
1:16:03
15
Houkje Sleutel
Hollandia
1:25:56
MSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bouke Onstenk
Hollandia
56:44
2
Rob Keuning
Hollandia
56:53
3
Tobias Pennekamp
De Goorn
58:44
4
Erwin Koopstra
AKU
59:57
5
Mark Vlaar
Zwaag
1:07:48
6
Peter Conijn
Zwaag-dijkwest
1:08:23
7
Stefan van Weerden
Lycurgus
1:10:37
8
Jargo Grooteman
Spierdijk
1:11:31
9
Norbert Bijvoet
Hollandia
1:13:20
10
Kris Oedit Doebé
Hollandia
1:13:36
11
Sander Groenendijk
Alkmaar
1:15:30
12
Reinier van Bockxmeer
Zwaag
1:16:32
13
Peter de Waal Malefijt
Amsterdam
1:18:36
14
Hans Kelling
Hoogkarspel
1:19:09
15
Remco Smit
Hoorn Nh
1:19:20
16
Stefan Pronk
Westwoud
1:19:53
17
Leon Boersen
Heerhugowaard
1:20:19
18
Matijn Mengerink
Loopgroep Hoorn
1:27:20
M55, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Weijerstrass
Loopgroep Hoorn
1:09:46
2
Hans Baart
Hollandia
1:14:17
3
Koos v.d. Jagt
avVN
1:16:07
4
Nico Wessel
Heerhugowaard
1:16:22
5
Rob Wams
Loopgroep Hoorn
1:18:17
6
Henk de Vries
Hoorn Nh
1:19:56
7
Haaije Bethlehen
Loopgroep Hoorn
1:20:34
8
Simon Laan
Hollandia
1:21:19
9
Kees Bot
Hollandia
1:21:59
10
Peter Koopen
Enkhuizen
1:25:14
11
Piet Jong
Loopgroep Hoorn
1:28:19
12
Ad Steltenpool
Hollandia
1:34:40
13
Klaas Lakeman
avVN
1:35:29
14
Fons van den Hoek
Noordbeemster
1:35:57
15
Pim Kuipers
Hollandia
1:58:48
M45, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurice Pieterson
Leiderdorp
1:02:23
2
Paul Olij
Lycurgus
1:06:23
3
Danny Hajos
Noordkop
1:07:01
4
Ronald Jacobs
Noordkop
1:08:38
5
Remco Fritz
Loopgroep Hoorn
1:09:15
6
Wouter Ebbing
Hoorn Nh
1:10:38
7
Hans Veldhorst
Hollandia
1:12:44
8
Tom Souverein
Wijdenes
1:13:25
9
Eric van den Berg
Loopgroep Hoorn
1:13:36
10
Matthijs van der Kuijl
Assendelft
1:15:43
11
Dirk Draaisma
Loopgroep Hoorn
1:16:58
12
Marcel Kraan
Blokker
1:18:00
13
Ron Kleef
AV Badhoevedorp
1:20:30
14
Robbert Smit
Lutjebroek
1:22:34
15
Dick Zeelenberg
Hollandia
1:22:41
16
Peter Vlug
Hoorn Nh
1:23:26
17
Frank Walta
Heemskerk
1:27:08
VSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danya Stumpel
Hollandia
1:10:38
2
Helma Jonker
SAV
1:19:12
3
Marcia Broekhof
Hoorn Nh
1:19:58
4
Leonie Smit
Lutjebroek
1:27:34
5
Anita Neidhöfer
Lycurgus
1:37:52
V45, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid van Weerden
Lycurgus
1:19:36
2
Margareth Smal
Hollandia
1:21:19
3
Karin Voogt
Hollandia
1:26:54
4
Jolanda Verlinde
Loopgroep Hoorn
1:27:21
5
Tonny Houtenbos
TAS '82
1:34:48
6
Jolanda Velt
Wognum
1:38:21
7
Trink Truong
Almere
1:47:13
J-12, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hidde de Jager
Hollandia
4:24
2
Milan Otten
Hollandia
4:38
3
Mike Heuverkamp
Hollandia
4:54
4
Dave Visser
Hollandia
5:04
5
Aaron de Jager
SAV
5:07
6
Finn Temme
Hollandia
5:12
7
Stijn Putten
Wieringermeer
5:13
8
Gijs Schouten
Hollandia
5:16
9
Mikai Temme
Hollandia
6:01
10
Nero Neten
Hollandia
6:05
M-12, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Le Blansch
Hollandia
4:33
2
Sophie Le Blansch
Hollandia
4:55
3
Daphne Molenaar
Hollandia
5:21
4
Fleur Krull
Hollandia
5:25
5
Chloe Koets
Hollandia
5:36
6
Esmee van der Woude
Hollandia
5:41
7
Kim de Greeuw
Hollandia
5:41
8
Fleur van de Schaaf
Wieringermeer
5:45
www.uitslagen.nl
26-03-2019 19:13