Uitslagenlijst Zwemloop Roosendaal

Roosendaal - Zondag 24 maart 2019

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik-Simon Strijk
Tri Team Kijani
46:21
2
Arno Lambrecht
Kuurne
46:35
3
Ruben Marynissen
Schoten
47:02
4
Stijn Sabbe
Antwerpen
49:17
5
Roel van der donck Boek
Meer
53:12
6
Merijn de Jong
Amsterdamse Sport Unie '11
54:47
7
Niels van Dijk
TVB
58:00
8
Gijs de Kort
Breda
1:07:12
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Langeler
TVB
51:59
2
Jef Bogers
Oisterwijk
52:56
3
Koen van Elteren
Toga
58:03
4
Kristof Alen
Hoogstraten
58:08
5
Jurgen Lazaroms
Toga
1:00:12
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjen Teijn
TVS '90
55:18
2
Hans Vloedgraven
TVB
55:34
3
Pieter van Hal
Bergen op Zoom
56:08
4
Hans Berkhout
Toga
1:02:41
5
Pieter Moelker
Kloetinge
1:05:00
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Jong
Bergen op Zoom
1:06:43
2
Kobus Botman
adsv Dynamica
1:14:06
V18, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bo Alen
Hoogstraten
1:11:27
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise Scheerens
Mechelen
52:06
2
Lynn Lossie
Woensdrecht
54:06
3
Ilona Rullens
Rotterdam
1:05:46
4
Rosanne Akkermans
Roosendaal
1:10:27
H14, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Lazaroms
Toga
27:35
2
Ioan Van Langenhove
Kalmthout
30:33
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brandon Groeneveld
Papendrecht
24:21
2
Tim Manders
De Langstraat
27:02
3
Jeroen Van der Zee
TVS '90
27:13
4
Tim Vervuurt
Middelburg
27:53
5
Kyan Janssens
Wuustwezel
29:29
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Kraaijeveld
Sliedrecht
23:31
2
Jens Van Looveren
Wuustwezel
23:53
3
Senne Bes
Wuustwezel
24:33
4
Gunther Van Hasselt
Wuustwezel
26:07
5
Sander Rullens
TVB
27:50
6
Mark van Boekel
Rotterdam
34:26
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Franky Van Langenhove
Kalmthout
29:47
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Traas
De Langstraat
30:07
2
Mark Linde
TVS '90
30:58
3
Luc Koyen
Meer
33:41
4
Jan Boonman
Kapelle
34:12
H60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Verhoeven
TVB
31:55
2
Rob Mackaaij
Roosendaal
32:40
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Englebert
Oud Gastel
28:32
2
Lune De Meester
Loenhout
30:05
V18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Kerkhoffs
Triathlon Club Maastricht
43:19
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Cornelisse
Tri Team Kijani
25:31
2
Tamara Winnemuller
TVB
34:38
3
Lisbeth Hofkens
Wuustwezel
43:36
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Koole
adsv Dynamica
31:26
2
Veerle Van Looveren
Schoten
42:13
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie-Louise Smagge
Tilburg
32:13
2
José van Aert
Meer
35:32
3
Alexandra Ruijters
Rotterdam
38:44
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dylan Groeneveld
Papendrecht
13:15
2
Arnoud Van Langenhove
Kalmthout
13:22
3
Olivier Klaver
Essen
14:37
4
Mats Vaerten
Schelle
15:34
5
Stein Rietberg
Oost-Souburg
16:57
H14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Schols
Krimpenerwaard
12:07
V14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hasse Fleerackers
Brecht
13:12
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Preben Fleerackers
Brecht
5:13
2
Derk van Wermeskerken
Breda
6:52
3
Per van Wermeskerken
Breda
7:09
4
Raf Bouwman
Breda
7:57
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coline van den Barselaar
Middelburg
6:21
2
Fleur Teuns
Standdaarbuiten
6:31
3
Lisa Koole
Zoutelande
6:34
4
Bibi van Wermeskerken
Breda
7:14
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Kammers&François van Dijke
Roosendaal
24:40
2
Alexander Klaver&Nathalie Brys
Essen
28:16
3
Anouk Ruijters&Robert Janssens
Rotterdam
30:39
www.uitslagen.nl
24-03-2019 12:50