Uitslagenlijst Lenteloop Eerbeek

Eerbeek - Zondag 24 maart 2019

MAN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert Jan Tichelaar
12:10
12:08
2
Jesse van Kouwen
Apeldoorn
13:34
13:32
3
Imre Atmodimedjo
Apeldoorn
13:46
13:44
4
Sven Ziens
Eerbeek
13:46
13:44
5
Marijn Atmodimedjo
Apeldoorn
15:11
15:09
6
Emile Struijvť
Doorwerth
16:10
16:08
7
Erwin ten Hoorn Boer
Deventer
16:57
16:55
8
Patrick Mulder
17:02
16:58
9
Niels den Besten
Apeldoorn
18:41
18:36
10
Hans Plant
Loenen Gld
19:16
19:09
11
Kyan Huisman
Apeldoorn
19:17
19:13
12
Tim Zweers
19:48
19:43
13
Timo Gerritsen
Ugchelen
19:58
19:53
14
Mads Gerritsen
Ugchelen
19:59
19:53
15
Giel Ter Horst
Eerbeek
20:40
20:35
16
Erik Bergsneider
Eerbeek
20:41
20:35
17
Berry Kuster
Brummen
21:14
21:09
18
Jonas Hoenink
Loenen Gld
22:22
22:16
19
Sven Tito
24:50
24:49
VROUW, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julia Groot
13:23
13:21
2
Lynn Oosterhuis
14:52
14:50
3
Celine Struijvť
Doorwerth
15:00
14:58
4
Evi Ziens
Apeldoorn
15:18
15:17
5
Nynke Zomer
Laren Gld
16:04
16:02
6
Ellen van Diemen
17:27
17:24
7
Jacqueline Hekman
Doorwerth
17:29
17:26
8
Anna Tito
17:30
17:28
9
Mariska ten Hoorn Boer
Deventer
17:41
17:39
10
Resi Mulders
18:45
18:42
11
Sanne Plant
Loenen Gld
19:15
19:09
12
Yvette Zimmerman
Apeldoorn
19:23
19:21
13
Laura Kolster
Epe
19:58
19:53
14
Kiri Krouwel- de Knegt
Apeldoorn
20:32
20:28
15
Bibi Guťrain
Apeldoorn
20:32
20:28
16
Renťe Bos
Laren Gld
21:44
21:41
17
Reza Ter Horst
Eerbeek
22:17
22:11
18
Simone Hissink
22:24
22:18
19
Ingrid Krijgsman
Eerbeek
24:17
24:14
20
Tjalle vd berg
Brummen
25:25
25:22
21
Rebecca Vroom
Doesburg
26:38
26:34
22
Noa van de Schepop
Brummen
27:48
27:43
MAN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben de Groot
Enschede
21:30
21:28
2
Sjoerd van Heeren
Zutphen
21:40
21:38
3
Sven Janssen
22:43
22:41
4
Jorn van Voorthuizen
22:58
22:53
5
Jasper van de Schepop
Brummen
23:02
23:00
6
Koen de Winter
Deventer
24:08
24:06
7
Max de Winter
Deventer
24:22
24:20
8
Wilfred Elshof
24:54
24:52
9
Gerben Jolink
Vaassen
25:02
24:59
10
Armando van Eijk
25:29
25:26
11
Lars-Erik Gruben
Apeldoorn
25:44
25:40
12
Jasper van Heuven
Zutphen
25:52
25:45
13
Rutger Wendrich
Zutphen
26:04
26:01
14
Bart Steens
26:17
26:15
15
Peter van den Beuken
26:17
26:14
16
Peter Nijenhuis
27:39
27:36
17
Twan Derksen
Apeldoorn
28:11
28:03
18
Gerrit van de Velde
Eerbeek
28:21
28:19
19
Ward van Mieghem
Deventer
28:56
28:52
20
Fabian Willems
29:26
29:18
21
Ronald van den Eyssel
Eerbeek
29:53
29:33
22
Edwin Willemsen
Apeldoorn
29:55
29:42
23
Cor Nap
30:17
29:40
24
Peter van den Berg
Apeldoorn
30:42
30:36
25
Tim Kloost
Apeldoorn
30:52
30:46
26
Servaas Bougie
Dieren
31:00
30:37
27
Mees Woestenenk
31:03
30:55
28
Wilco Woestenenk
31:07
30:59
29
Emiel de Jong
Utrecht
31:14
30:52
30
Erwin Ykema
Arnhem
31:39
31:29
31
Jacco van de Velden
32:06
31:56
32
Jan van Amersfoort
32:10
31:49
33
Erik Schmahl
Uddel
32:18
32:10
34
Joshua Bougie
Dieren
32:18
31:56
35
Eric Hollander
Swifterbant
32:24
32:10
36
Henk Jolink
Vaassen
32:28
32:22
37
Kick Janssen
Apeldoorn
33:19
33:08
38
Hessel den Uijl
Warnsveld
33:28
33:18
39
Marc van den Bos
Apeldoorn
33:33
33:03
40
Joost van Houdt
33:35
33:16
41
Roel Verlaan
Dieren
33:58
33:55
42
Merten Leendertse
Apeldoorn
34:17
33:47
43
Theo Janssen
34:48
34:43
44
Sander Leeneman-Sanders
Eerbeek
35:06
34:27
45
Anton Stevens
35:28
35:18
46
Gert Hofman
35:43
35:40
47
Edward Veenstra
Apeldoorn
36:09
35:36
48
Hans van der Wiel
Brummen
36:11
36:03
49
Sjek Floor
Eerbeek
36:13
35:58
50
Maurice Kraa
Apeldoorn
37:10
36:55
51
Herrie Vis
38:02
37:52
52
Johan Sangers
38:11
37:43
53
Marcel Rekers
42:02
41:41
54
Berry de Wied
Apeldoorn
44:18
43:49
55
Aaron Hillebrandt
Apeldoorn
44:19
43:45
VROUW, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilma Bos
Zutphen
25:54
25:53
2
Esther van Riessen
Apeldoorn
28:09
28:02
3
Marieke Koerhuis
Gorssel
29:34
29:17
4
Natalie Roeterdink
Gorssel
29:35
29:19
5
Marije Stronks
Dieren
29:49
29:46
6
Hanny Hulleman
Zutphen
29:51
29:24
7
Marloes Snelder
Utrecht
29:54
29:46
8
Fleur Nederlof
Warnsveld
30:37
30:21
9
Mira Staal Jansen
Eerbeek
30:42
30:37
10
Marieke Essenhuis
Velp Gld
31:06
30:56
11
Gerda van Weij
31:17
31:08
12
Gitta Walvoort
Velp Gld
33:13
33:04
13
Antoinette Martijnse
33:14
33:03
14
Marieke Gorkink
Apeldoorn
33:15
33:09
15
Anne Crum
Eerbeek
33:32
33:02
16
Celine van de Bruinhorst
Apeldoorn
33:59
33:34
17
Roos Stevens
34:01
33:49
18
Joke van den Hooff
Aalten
34:12
33:49
19
Annemarie de Wild
Eerbeek
34:16
33:56
20
Ine Lenderink
34:26
34:14
21
Marjolein Mulder
Ugchelen
34:30
34:24
22
Wilma Willems
34:31
34:17
23
Leone Nijman
34:47
34:41
24
Vera Sangers
Eerbeek
34:57
34:28
25
Jose Vink
36:02
35:59
26
Debbie van der Slot
Swifterbant
36:09
35:55
27
Karin Wagenaar
36:10
35:57
28
Marjolein KŁrble
36:10
35:57
29
Nadie Grotentraast
Laren Gld
36:10
35:54
30
Sandra Bogerman
Apeldoorn
36:15
36:08
31
Carlijn krijgsman
Apeldoorn
36:16
35:58
32
Sandra Harleman
Beekbergen
36:17
35:42
33
Caroline Jurriens
Zutphen
36:21
35:55
34
Joke ter Maat
Voorst gem Voorst
36:21
35:55
35
Lisette ten Cate
Eerbeek
36:24
36:00
36
Marian Zarges
Ugchelen
36:27
36:04
37
Mariska Dekker
Beekbergen
36:30
35:54
38
Rita Lenderink
Eerbeek
36:37
36:32
39
Tanja Bos
Laren Gld
36:58
36:42
40
Doortje Naus
Apeldoorn
37:00
36:42
41
Mandy van Driel
Apeldoorn
37:00
36:42
42
Marieke Marsman
Apeldoorn
37:10
36:33
43
Caroline van der Waa
Apeldoorn
37:48
37:28
44
Karin Blom
Eerbeek
37:51
37:22
45
Wendy Dissen
Apeldoorn
38:03
37:57
46
Janneke Pelser
Velp Gld
38:08
37:58
47
Wilma Alferink
Eerbeek
38:22
37:47
48
Cindy Scholthof
Bathmen
38:32
38:16
49
Angelique Pieters
38:32
38:18
50
Dorien Oudshoorn
Apeldoorn
38:32
38:14
51
Josje Blesgraaf
38:45
38:21
52
Marielle Veenstra
Apeldoorn
38:52
38:15
53
Daniella Altink
38:59
38:25
54
Astrid Koopman
39:04
38:37
55
Haygun Dijkman
Steenenkamer
39:13
39:01
56
Indre Maas
Twello
39:14
39:02
57
Annemieke Lebbink
Klarenbeek
39:51
39:26
58
Jildou de Jong
Apeldoorn
40:15
39:39
59
Bernice van Beek
Nederland
40:18
39:43
60
Dorien Jansen Venneboer
Zelhem
42:12
41:48
61
Esther van der Velde
43:40
43:26
62
Coby Geven
Dieren
57:31
57:26
63
Jane donkervoort
Dieren
57:47
57:42
MAN, 13 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Koetsier
52:34
52:32
2
Thijs Freriks
Varsselder
53:03
53:01
3
Dennis Ziens
Eerbeek
54:58
54:55
4
Patrick Ziens
Apeldoorn
57:12
57:09
5
Jop Anton van der Veeken
Apeldoorn
58:10
58:09
6
Frans van der Veeken
Hilversum
58:10
58:09
7
Johan Wensink
Klarenbeek
58:17
58:16
8
Jos Sluiter
58:54
58:52
9
Erik nijhof
Eerbeek
1:00:37
1:00:34
10
Dennis van Lohuizen
Apeldoorn
1:00:45
1:00:43
11
Marco Bos
Gendringen
1:02:27
1:02:20
12
Eelco Haak
Apeldoorn
1:02:46
1:02:44
13
Rick de Groot
Harfsen
1:03:25
1:03:19
14
Johan van Riel
Eerbeek
1:03:40
1:03:34
15
Tom Heideman
Harfsen
1:04:09
1:04:03
16
Wim Altink
Ugchelen
1:04:52
1:04:48
17
Roald van den beld
Eerbeek
1:05:00
1:04:40
18
Wouter van Son
Duiven
1:05:09
1:04:43
19
Meindert Bouma
1:05:15
1:05:13
20
Kevin Tolkamp
Doetinchem
1:05:49
1:05:36
21
Erwin Coonen
Gendringen
1:05:52
1:05:44
22
Henk Zegers
Apeldoorn
1:06:20
1:06:09
23
Marc Bitter
Nederland
1:06:29
1:06:04
24
Eric Bouwmeester
1:06:35
1:06:30
25
Robert Meijer
1:07:20
1:07:06
26
Theo Jacobs
Apeldoorn
1:07:21
1:07:08
27
Harry Rutgers
Eerbeek
1:07:44
1:07:39
28
Ben Blom
Eerbeek
1:07:47
1:07:37
29
Marco Buisman
Ugchelen
1:08:24
1:08:18
30
Ben Nieuwhof
1:08:35
1:08:29
31
PIm Baarveld
Apeldoorn
1:09:19
1:08:47
32
Bas Harmsen
1:10:04
1:09:44
33
Marco De boer
Apeldoorn
1:10:08
1:10:02
34
Rolf KŁrble
1:10:09
1:09:46
35
Ruud Blom
Arnhem
1:10:21
1:10:14
36
Bennie ter Riele
1:11:16
1:11:00
37
Magnus Hellwich
Lengel
1:12:06
1:11:59
38
Rene van Olst
Apeldoorn
1:12:15
1:11:57
39
Alwi Siebers
Sinderen
1:12:20
1:12:09
40
Dennis Logtenberg
Apeldoorn
1:12:32
1:12:13
41
Hans van der Meulen
1:12:41
1:12:13
42
Ronald Fontijn
Spijkenisse
1:13:23
1:13:15
43
Wouter Tijhaar
Apeldoorn
1:13:36
1:13:04
44
Luuc Bourgonje
Nederland
1:13:40
1:13:16
45
Renť Westerink
Eerbeek
1:13:48
1:13:43
46
Peter van den Hooff
Aalten
1:14:04
1:13:58
47
Gerard van den Berg
's-Gravenzande
1:14:08
1:13:59
48
Guy Diekmann
Eerbeek
1:14:27
1:14:19
49
Daniel Dorland
Eerbeek
1:14:34
1:14:17
50
Max Eikelenboom
Apeldoorn
1:15:19
1:14:52
51
Marcel Straatman
1:15:43
1:15:26
52
Marco van de Eijssel
1:16:41
1:16:23
53
Johan Bogerman
Apeldoorn
1:17:16
1:16:55
54
Ronald Tijhuis
Arnhem
1:17:43
1:17:23
55
Joost Bouman
Eerbeek
1:18:01
1:17:44
56
Manfred Beus
1:18:25
1:18:10
57
Wolfgang Schafer
1:18:25
1:18:10
58
Bas Oudshoorn
Apeldoorn
1:18:46
1:18:24
59
Robin Kelder
Spankeren
1:18:51
1:18:31
60
Wolfgang Damen
1:20:59
1:20:44
61
Raoul Huisman
1:21:08
1:20:44
62
Misha de Hoop
Apeldoorn
1:21:09
1:20:47
63
Paul Frijhoff
Warnsveld
1:21:54
1:21:23
64
Dorus aarts
Zaltbommel
1:22:18
1:21:59
65
Jaap van den Heuvel
1:22:20
1:22:09
66
Guy van der Horst
Wenum Wiesel
1:22:30
1:22:22
67
Meijnt Jansen
Apeldoorn
1:23:54
1:23:49
68
Maurice keizer
Apeldoorn
1:24:57
1:24:25
69
Ben Degens
Dieren
1:25:51
1:25:17
70
Jan-Peter Beekman
Apeldoorn
1:28:13
1:27:46
71
Sebastiaan Niggebrugge
Ulft
1:28:57
1:28:44
72
Robert den Besten
Apeldoorn
1:32:06
1:31:44
73
Alex Bosman
Eerbeek
1:36:54
1:36:39
VROUW, 13 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Dijkzeul
Ugchelen
1:08:23
1:08:17
2
Miriam de Haan
Arnhem
1:10:21
1:10:14
3
Mieke Kooistra
Spankeren
1:12:04
1:11:51
4
Diana Gram
1:12:09
1:12:01
5
Nicole Kroon
Silvolde
1:12:47
1:12:37
6
Iris Haank
Apeldoorn
1:12:58
1:12:46
7
Vera Schijf
Rotterdam
1:14:08
1:13:58
8
Ielze Peters
Eerbeek
1:16:20
1:15:59
9
Claudia Beijer
Gendringen
1:16:30
1:16:20
10
Sanne Hermsen
Arnhem
1:17:41
1:17:32
11
Evelien Schenkkan
De Steeg
1:17:44
1:17:20
12
Sonja Buiting-Kršmer
Braamt
1:18:32
1:18:30
13
Julia den Uijl
Warnsveld
1:18:49
1:18:32
14
Ria ter Riele
1:19:19
1:19:03
15
Lizette van Dinter
Nijmegen
1:19:37
1:19:14
16
Lilian Reinders-Klas
Apeldoorn
1:20:56
1:20:49
17
Jacqueline Bierhaalder V.
Warnsveld
1:21:54
1:21:23
18
Karin de Wilde
Eerbeek
1:22:17
1:22:08
19
Leonie schrauwers
Velp Gld
1:22:26
1:22:02
20
Lieke Huisman-de Ruiter
Velp Gld
1:22:58
1:22:34
21
Debby Weber
Apeldoorn
1:23:07
1:22:55
22
Esther Spiegelenberg
Brummen
1:23:07
1:22:56
23
Tina van leeuwen
1:25:37
1:25:11
24
Kim van de Veen
Rheden
1:25:45
1:25:20
25
Janny van Wijk
Apeldoorn
1:26:54
1:26:35
26
Annette Wijbrans
Apeldoorn
1:27:24
1:27:05
27
Ingrid Scherpenzeel
Apeldoorn
1:28:11
1:27:57
28
Marlous den Held
Rheden
1:28:41
1:28:15
29
Elmie Schut- van Middendo
Apeldoorn
1:29:10
1:28:58
30
Karin Bokhorst
Apeldoorn
1:29:47
1:29:26
31
Gerda Proper
Wenum Wiesel
1:31:30
1:31:22
32
Suzan Hanskamp
Apeldoorn
1:35:34
1:35:06
33
Marja Schuchard
De Steeg
1:36:46
1:36:19
34
Joyce Jager
Rozendaal
1:37:27
1:37:01
35
Maaike Bronsveld
Duiven
1:40:25
1:40:10
MAN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert Jan Wassink
Apeldoorn
1:16:14
1:16:11
2
Thomas de Vos
1:22:30
1:22:27
3
Daan van der Lans
Delft
1:23:17
1:23:15
4
Wim Ritsema
Dieren
1:23:47
1:23:45
5
Emiel Speets
Enschede
1:25:35
1:25:34
6
Jody Kevenaar
1:31:28
1:31:09
7
Teun Jansen
Dieren
1:32:02
1:32:00
8
Erwin Heister
Terborg
1:32:59
1:32:57
9
Niels Morpey
Hoevelaken
1:33:36
1:33:33
10
Frank Buiting
Braamt
1:35:19
1:35:17
11
Bram Enklaar
Rheden
1:35:45
1:35:40
12
Harie Pot
Stadskanaal
1:37:28
1:37:25
13
Anko van Mun
Zelhem
1:38:47
1:38:44
14
Luc van de Ven
Galmaarden
1:39:01
1:38:59
15
Koen Vergeer
Warnsveld
1:40:14
1:40:11
16
Jan Steegink
Deventer
1:40:24
1:40:22
17
Mark Leeneman
Apeldoorn
1:41:08
1:40:59
18
Rudi Hoffman
Lelystad
1:41:17
1:41:15
19
Robert Marchal
Apeldoorn
1:42:44
1:42:33
20
Paul de Groot
Diepenveen
1:43:46
1:43:42
21
Bas Roelofs
Apeldoorn
1:43:47
1:43:38
22
Harry Pastoor
Apeldoorn
1:43:59
1:43:48
23
Ad van de Kreeke
Millingen aan de Rijn
1:44:15
1:44:07
24
Ellard Schutte
Apeldoorn
1:44:39
1:44:28
25
Rick Land
Zeddam
1:46:33
1:46:26
26
Mark Schipper
Apeldoorn
1:49:02
1:48:51
27
Carlo Dijkman
Didam
1:51:40
1:51:31
28
Marcel Lubbers
1:51:45
1:51:38
29
Leroy van der Vegt
Westervoort
1:52:45
1:52:36
30
Peter koeneman
Amsterdam
1:53:40
1:53:28
31
Jaap Holdijk
1:53:40
1:53:32
32
Martin Leusink
De Steeg
1:54:04
1:53:57
33
Garry Delis
Mook
1:56:03
1:55:51
34
Tino . Hendrikse
Apeldoorn
1:56:49
1:56:38
35
Ron Bouwman
Apeldoorn
1:58:22
1:58:12
36
Martin Deira
1:59:36
1:59:27
37
Johan Willems
Beuningen Gld
1:59:39
1:59:32
38
Frank van den Berge
Hilversum
2:00:57
2:00:53
39
Casper Bekken
Schalkhaar
2:01:14
2:01:10
40
Jan Willem van de Hoek
2:01:36
2:01:30
41
Emiel Kobessen
Terborg
2:01:47
2:01:39
42
Jos van der Voort
Bergharen
2:02:14
2:02:06
43
Igmar Wieberdink
Ulft
2:02:40
2:02:32
44
Gordon Abraham
Arnhem
2:05:30
2:05:24
45
Jan Dragt
Brummen
2:06:05
2:05:59
46
Jerrick van Brussel
Loenen Gld
2:08:49
2:08:38
47
Hans OostindiŽn
Baarn
2:10:01
2:09:56
48
Gerro Dijkstra
2:10:09
2:09:57
49
Ton Veldhuizen
Apeldoorn
2:10:36
2:10:26
50
Rob Zwang
Dordrecht
2:11:38
2:11:32
51
Robbert Speek
Apeldoorn
2:15:30
2:15:25
52
Edward Zeevat
Wenum Wiesel
2:15:30
2:15:25
53
Robert Engel
Duiven
2:15:42
2:15:31
54
Dirk-Siert Schoonman
Brummen
2:16:19
2:16:13
55
John Vlottes
Apeldoorn
2:22:41
2:22:34
VROUW, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Veessen
1:31:42
1:31:40
2
Anne Van Schuppen
Emst
1:36:54
1:36:52
3
Maike den Houting
Keijenborg
1:43:28
1:43:24
4
Rita Sessink
1:47:05
1:47:02
5
Margot van der Ven
Den Burg
1:48:35
1:48:32
6
Trees van Bohemen
1:58:21
1:58:12
7
Lianne Arling
Schalkhaar
2:01:14
2:01:10
8
Anouk Bomers
Enschede
2:02:12
2:02:09
9
Nienke Bomers
Arnhem
2:02:13
2:02:09
10
Karin vd Heiligenberg
Beuningen Gld
2:05:35
2:05:29
11
Joosje Maes
Warnsveld
2:06:06
2:06:00
12
Wan Ying Chow
Nijmegen
2:08:47
2:08:35
13
Mireille Weeldenburg
Apeldoorn
2:10:36
2:10:26
14
Hetty Klavers
Ens
2:11:11
2:11:06
15
Agnes Brummelkamp
Apeldoorn
2:11:26
2:11:22
16
Maureen Anema
Diepenveen
2:14:59
2:14:46
17
Esther Zinnemers
Apeldoorn
2:20:28
2:20:17
18
Mariel Derks
Laag-Soeren
2:26:00
2:25:50
MAN, TRAIL 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelle Willems
Zwolle
38:35
38:34
2
Koos Leeuw
39:13
39:12
3
Rutger Bruinink
Elburg
43:01
43:00
4
Michiel Warmerdam
Loenen Gld
45:32
45:30
5
Jaco van der Sleen
Arnhem
45:33
45:19
6
Jakko Nieuwenhuis
46:41
46:28
7
Melle Buruma
Zwolle
46:43
46:39
8
Sven Weijman
Arnhem
46:49
46:34
9
Jaap Fransen
Arnhem
46:52
46:48
10
Renť Arentshorst
Dieren
47:14
47:02
11
Peter Fles
Aalten
47:29
47:09
12
Bob Schoor
Apeldoorn
47:31
47:24
13
Arjan Harmsen
Apeldoorn
48:02
47:58
14
Bart Blankers
Amsterdam
48:28
48:18
15
Jaap van Riet
Warnsveld
49:53
49:45
16
Dick Sijtsma
Utrecht
50:36
50:32
17
Jesse Bos
Eerbeek
51:44
51:33
18
Han Jansen
Doesburg
51:48
51:37
19
Peter Taai
Doesburg
51:59
51:50
20
Jarde van Blanken
Apeldoorn
52:10
51:53
21
Jelmer Diks
Apeldoorn
52:25
52:08
22
Erik Weltevreden
52:33
52:16
23
Henk Klaver
Apeldoorn
52:35
52:15
24
Benno Samplonius
Apeldoorn
52:53
52:34
25
Jan Veltman
Apeldoorn
53:07
53:05
26
Gert-Jan Veldhuis
53:22
53:06
27
Hidde Bos
Eerbeek
53:27
53:16
28
Rene Sesink
Nijmegen
53:36
53:30
29
Erik Jansen
53:53
53:35
30
Jeroen Aalberts
Dieren
53:56
53:49
31
PC Bielen
Ellecom
54:56
54:43
32
Johan Gortworst
Apeldoorn
54:59
54:50
33
Joris Riphagen
Twello
55:12
54:58
34
Frits Poppema
Epe
55:15
55:00
35
Pieter Waardenburg
Lochem
55:20
55:09
36
Jurre Koning
Empe
55:22
55:16
37
Raymi Fernando
Almere
55:23
55:17
38
Nicolai Van der Linden
Houten
55:32
55:29
39
Tygo Rutgers
Huissen
56:25
56:23
40
Reinoud vd Linden
Amsterdam
56:48
56:44
41
Paul Wierink
Deventer
56:57
56:44
42
Harrie Janssen
Beltrum
57:50
57:42
43
Wilhard Jansen
Eerbeek
57:53
57:35
44
Marco van de Waard
57:54
57:39
45
John Zuidwijk
Arnhem
58:21
58:06
46
Peter Struyk
Wierden
58:47
58:24
47
Dennis nederhoff
Boskoop
59:21
59:18
48
Ron Sportel
Brummen
1:00:14
1:00:00
49
Gett Smit
Apeldoorn
1:00:20
1:00:20
50
Hans van Vilsteren
Almelo
1:01:06
1:00:55
51
Fred Laan
Apeldoorn
1:01:17
1:01:01
52
Marcel Schneider
Brummen
1:01:26
1:01:12
53
Wienand Quak
Apeldoorn
1:01:42
1:01:32
54
Frans Boddť
Arnhem
1:02:22
1:02:03
55
Ronald Bax
Wenum Wiesel
1:03:17
1:03:00
56
Frank Jansonius
Apeldoorn
1:03:38
1:03:17
57
Jan Tiecken
Ellecom
1:03:52
1:03:37
58
Joop Kraaijvanger
Doesburg
1:04:05
1:03:55
59
Erwin Stromberg
Apeldoorn
1:04:26
1:04:05
60
Gert van Agteren
Apeldoorn
1:04:27
1:04:05
61
Arend Meenink
Nederland
1:05:30
1:05:14
62
Henk van Zomeren
Eerbeek
1:05:52
1:05:12
63
Thijs van der Kraan
Zevenaar
1:06:04
1:05:56
64
Jeroen Martina
Brummen
1:06:29
1:06:09
65
Rick Peters
Hall
1:06:41
1:06:22
66
Henri Ververs
Apeldoorn
1:12:10
1:12:01
67
Milan Coulanges
Apeldoorn
1:23:53
1:23:35
VROUW, TRAIL 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sonja Vesseur-Nijenhui
Apeldoorn
47:10
47:10
2
Marion Huits
Apeldoorn
52:18
52:11
3
Kirsten Dijkhof
Eerbeek
53:07
52:56
4
Tamara Zandee
Wijk bij Duurstede
53:21
53:20
5
Denise Bos
Apeldoorn
53:35
53:16
6
Nicolien Noord
Arnhem
53:56
53:52
7
DamiŽt Dalhuisen
Zwolle
54:55
54:47
8
Marjolijn Poppema
Epe
55:15
55:00
9
Claudine Bos
Twello
55:34
55:20
10
Marloes Elzebroek
Steenenkamer
55:35
55:22
11
Masja van Ingen
Druten
55:38
55:17
12
Janneke van Aalderen
Apeldoorn
56:22
56:16
13
Jacqueline wentholt
Dieren
56:25
56:11
14
Annemarie van der Heijden
Eerbeek
57:00
56:57
15
Judith Bouhof
Eerbeek
57:00
56:57
16
Marian Reinders-Hunnekink
Zutphen
57:18
57:07
17
Chavelli Klomp
Eerbeek
57:42
57:32
18
Janny Elbertsen
Apeldoorn
57:42
57:36
19
Jeanet van Wijhe
Apeldoorn
57:52
57:34
20
Rosanne Wassink
Apeldoorn
57:53
57:46
21
Barbara koren
Zutphen
58:46
58:35
22
Saskia de Kroon
Hoogland
58:47
58:45
23
Bianca verstaij
Hoogland
58:48
58:45
24
Joyce roskam
Loenen Gld
59:18
59:04
25
Almar van Suijdam
Apeldoorn
59:26
59:18
26
Hetty van den Berg
Deventer
59:37
59:24
27
Nikki Nederhoff
Boskoop
1:01:18
1:01:15
28
Jetje Straub
Doetinchem
1:01:28
1:01:17
29
Anita Filmer
Zutphen
1:01:29
1:01:15
30
Joan Steeman
Amersfoort
1:01:30
1:01:13
31
Jolanda Vacirca
Eerbeek
1:02:10
1:02:03
32
Wilma Heijenk
Loenen Gld
1:02:10
1:02:04
33
Claudia de Wied
Apeldoorn
1:03:16
1:02:59
34
Mary Zwartkruis
Arnhem
1:03:20
1:03:03
35
Nancy Bolleboom
Twello
1:03:21
1:03:08
36
Joke Breugem
Apeldoorn
1:03:38
1:03:18
37
Wanda Heimensen
Zutphen
1:03:51
1:03:39
38
Marca van Empelen
Dinxperlo
1:03:55
1:03:43
39
Sandra Struis
Eerbeek
1:04:00
1:03:49
40
Christel Thuis-Willems
Brummen
1:04:57
1:04:37
41
Laska Hurenkamp
Eerbeek
1:05:23
1:05:11
42
Marjolein Ten Veen
Eerbeek
1:05:24
1:05:12
43
Miriam Loermans
Eerbeek
1:05:24
1:05:12
44
Colette Van Vliet
Apeldoorn
1:05:47
1:05:45
45
Frouke de Wijk
Ellecom
1:05:57
1:05:35
46
Laura van Dreumel
Ellecom
1:05:59
1:05:36
47
Marjolijn Kramp
Arnhem
1:06:04
1:05:56
48
Manuela Achterberg
Apeldoorn
1:06:15
1:05:53
49
Chantal Winterman
Twello
1:06:18
1:06:02
50
Marga de Leest
's-Hertogenbosch
1:06:20
1:06:19
51
Liesbeth Maass
Ellecom
1:06:29
1:06:07
52
Irma Kettelarij
Brummen
1:06:42
1:06:22
53
Dini Brom
Eerbeek
1:08:05
1:08:01
54
Evelien Wissink
Eerbeek
1:10:08
1:10:04
55
Jacqueline de Graaf
Castricum
1:10:12
1:09:53
56
Netty Koetsier
1:10:21
1:10:05
57
Andrea Wielens
Apeldoorn
1:11:13
1:11:07
58
Bianca schut
Loenen Gld
1:11:34
1:11:30
59
Connie Leeflang
Eerbeek
1:17:00
1:16:50
60
Bianca Kalksma
Rheden
1:25:01
1:24:42
61
Kirsti Meester
Rheden
1:25:01
1:24:42
62
Wendy van der Meijde
Rheden
1:25:02
1:24:43
63
Anne Achterberg
Apeldoorn
1:31:11
1:30:49
64
Lotus Puister
Apeldoorn
1:34:30
1:34:17
MAN, TRAIL 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan kats
Deventer
1:23:30
1:23:29
2
Alex Bergsma
Doorwerth
1:26:06
1:26:03
3
Alex Salomons
Wenum Wiesel
1:28:46
1:28:43
4
Sander van den Belt
Ermelo
1:28:46
1:28:44
5
Ronald Kraaijenzang
Twello
1:29:55
1:29:54
6
Zika kolev
Apeldoorn
1:31:08
1:28:11
7
Arjan Hoenselaar
Arnhem
1:31:32
1:31:30
8
Sander Cortenraad
Apeldoorn
1:33:25
1:33:12
9
Herman Prangsma
Otterlo
1:33:33
1:33:30
10
Ronald Reijers
Ulft
1:34:23
1:34:21
11
Ivo Diks
Wenum Wiesel
1:34:25
1:34:21
12
Ricardo Boerkamp
Zutphen
1:34:52
1:34:51
13
Nick Buik
1:35:39
1:35:31
14
Tonnie de Winter
Deventer
1:35:45
1:35:42
15
Leunis Temmink
Dordrecht
1:39:39
1:39:36
16
Alex Koelink
Wenum Wiesel
1:39:50
1:39:46
17
Tobias Bos
Eerbeek
1:41:02
1:40:59
18
Jan Van der marel
Apeldoorn
1:41:48
1:41:42
19
Hans Mandemakers
Rheden
1:45:02
1:44:58
20
Erik Moll
Velp Gld
1:45:05
1:45:00
21
Marcel Jeunink
Dieren
1:45:40
1:45:33
22
Jaqien buitenhuis
Apeldoorn
1:45:58
1:45:44
23
Edwin Pastoor
Ugchelen
1:46:03
1:45:57
24
Guus Slutter
Gendringen
1:46:56
1:46:54
25
Albert Stoter
Arnhem
1:47:16
1:47:11
26
Albert Lubbers
Brummen
1:48:02
1:47:57
27
Carl Wustefeld
Vianen Ut
1:48:07
1:47:58
28
Rory Hunter
Gaanderen
1:48:08
1:47:57
29
Jan-Willem v Drieenhuizen
Apeldoorn
1:48:10
1:48:03
30
Berry Peters
Epse
1:48:50
1:48:42
31
Edwin Kwak
Doetinchem
1:48:56
1:48:50
32
Theo van Bergen
Doetinchem
1:49:52
1:49:46
33
Thijs Boomkamp
Didam
1:51:11
1:51:04
34
Boris Rieken
Arnhem
1:51:17
1:51:08
35
Peter Bouwsema
Wenum Wiesel
1:51:33
1:51:30
36
Willem de Vries
Burgum
1:51:43
1:51:38
37
Leo Brummelkamp
Apeldoorn
1:52:19
1:52:12
38
Joop kuiper
Apeldoorn
1:52:40
1:52:32
39
Danny van Haren
Didam
1:52:43
1:52:40
40
Alwin Dooijeweerd
Amsterdam
1:53:15
1:53:04
41
Frans buitenhuis
Apeldoorn
1:54:12
1:53:58
42
Theo Janssen
Arnhem
1:54:28
1:54:23
43
George Liebrand
Ulft
1:54:32
1:54:27
44
Patrick den Ouden
Heerlen
1:54:35
1:54:28
45
Nils Johansson
Utrecht
1:54:41
1:54:23
46
Erik Knopert
Warnsveld
1:54:46
1:54:44
47
Maurice Harkema
Amersfoort
1:56:06
1:55:58
48
Chris Stip
Hendrik-Ido-Ambacht
1:58:44
1:58:31
49
Iron Hoogland
Apeldoorn
1:59:40
1:59:26
50
Arno Schoenaker
Doetinchem
1:59:57
1:59:52
51
Joop Koornwinder
Loenen Gld
2:01:44
2:01:36
52
Erwin Homan
Lemmer
2:03:07
2:03:04
53
Rutger Thung
Vlaardingen
2:03:50
2:03:47
54
Ben van der Heide
Hengelo Gld
2:04:20
2:04:13
55
Henk van Harselaar
Beverwijk
2:09:48
2:09:43
56
Rene visser
Oeffelt
2:10:33
2:10:24
57
Niek Lubbers
Lent
2:12:44
2:12:35
58
JoŽl Janssen
Arnhem
2:12:44
2:12:34
59
Mark Brouwer
Apeldoorn
2:14:57
2:14:44
60
Rene Jansen
Apeldoorn
2:24:33
2:24:23
61
Ron Janssen
Arnhem
2:25:18
2:25:08
VROUW, TRAIL 20 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irene Kalter
Deventer
1:31:56
1:31:55
2
Hester van der Zaag
Twello
1:35:24
1:35:22
3
Annemiek Breshamer
Utrecht
1:44:46
1:44:40
4
Carla Slutter
Gendringen
1:47:14
1:47:11
5
Arlana van Ommen
Zwolle
1:50:58
1:50:56
6
MK Meijer
Ellecom
1:52:35
1:52:30
7
Jose Verlaan
Dieren
1:54:21
1:54:14
8
Natalie Oram
Nijmegen
1:54:32
1:54:26
9
Marijke van den Brul
Eerbeek
1:56:56
1:56:47
10
Marijke Wolfs
Wierden
1:59:52
1:59:46
11
Petra Keizer
Dieren
2:01:44
2:01:37
12
Mieke Barenbrug
Zwolle
2:01:46
2:01:38
13
Manon Rodenburg
Ellecom
2:01:47
2:01:37
14
Anne-Marie Vervaet
Rijswijk Zh
2:01:53
2:01:49
15
Tineke Alons
Ellecom
2:02:48
2:02:37
16
Aukje Steijvers
Vlaardingen
2:03:51
2:03:48
17
Meriam van Haren
2:04:01
2:03:57
18
Yvonne Krijgh
Dieren
2:06:13
2:06:02
19
Paulien Sarelse
Teuge
2:10:46
2:10:36
20
Regine Godefrooij-Kerkhof
Apeldoorn
2:10:47
2:10:36
21
Willeke Steringa
Huissen
2:11:40
2:11:32
22
Patricia Bleumink
Apeldoorn
2:16:12
2:16:00
23
Sandra de Leeuw
Hendrik-Ido-Ambacht
2:22:21
2:22:08
24
Gerda Kampen
Harderwijk
2:37:37
2:37:32
www.uitslagen.nl
24-03-2019 13:44