Uitslagenlijst Ronde van Bruinisse

Bruinisse - Zaterdag 23 maart 2019

M1, TRIMLOOP 1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Post
Scheldesport
6:17
2
Lucas van der Meer
Bruinisse
6:24
3
Iman Deurloo
Bruinisse
6:31
4
Job Kieviet
Bruinisse
7:03
5
Sven Olree
Bruinisse
7:04
6
Martijn Giljam
Bruinisse
7:19
7
Roderik Klink
Bruinisse
7:25
8
Mark Kempe
Bruinisse
7:38
9
Florian Vos
Bruinisse
7:41
10
Matthijs Kempe
Bruinisse
7:42
11
Aron Giljam
Bruinisse
7:48
12
Jordy Ketting
Bruinisse
7:51
13
Noah Lems
Bruinisse
8:00
14
Laurens Wesdorp
Bruinisse
8:08
15
Damian Boot
Delta Sport
8:09
16
Mees Stouten
Oosterland
8:22
17
Luca Moerland
Bruinisse
8:40
18
Arne Hoogerwerf
Bruinisse
8:48
19
Mika de Keijzer
Bruinisse
8:54
20
Jan-Willem de Keijzer
Bruinisse
9:06
V1, TRIMLOOP 1.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Goudswaard
Delta Sport
6:35
2
Sanne Vader
DOKEV
6:42
3
Evi Stouten
Oosterland
7:32
4
Elena Stouten
Bruinisse
7:46
5
Sarah Nagtegaal
Bunschoten-Spakenburg
7:53
6
Fayenne Munten
Passaat
7:57
7
Roos Bal
Bruinisse
8:02
8
Eva Nagtegaal
Bunschoten-Spakenburg
8:04
9
Jasmijn Post
Scheldesport
8:12
10
Mirte Klink
Bruinisse
8:18
11
Leanna vd Berg
Bruinisse
8:24
12
Ilona Hoogerwerf
Bruinisse
8:27
13
Indy Ketting
Bruinisse
8:30
14
Leonie van Strien
Bruinisse
8:38
15
Eva Hanzen
Bruinisse
8:43
16
Sophie Heijboer
Sint-Annaland
9:13
17
Heke Lems
Bruinisse
9:38
18
Laura Kik
Bruinisse
9:40
19
Lea Bal
Bruinisse
9:42
20
Maud Heijboer
Sint-Annaland
9:45
21
Juliėtte Harmsen
Sint-Annaland
9:46
22
Jasmine Dieleman
Bruinisse
9:56
23
Charlotte Kik
Bruinisse
10:05
24
Britt Slingerland
Bruinisse
10:07
25
Rosanne Klink
Bruinisse
10:10
26
Demi Joppe
Bruinisse
10:12
27
Lisa Geense
Bruinisse
10:14
28
Noortje Meijer
Delta Sport
10:23
29
Anna-Lena Stouten
Bruinisse
10:32
M5, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorian van Duuren
Sint Philipsland
19:54
2
Paul Kosten
Stavenisse
20:45
3
Arjan van den Dool
Ooltgensplaat
21:11
4
Andre Meijers
Hoedekenskerke
21:36
5
Mark Nagtegaal
Bunschoten-Spakenburg
24:46
6
Thijs de Bruine
Bruinisse
25:13
7
Martin van den Bosch
Delta Sport
25:38
8
Kees Jan Giljam
Bruinisse
26:47
9
John Guequierre
Dynamica
26:48
10
Maarten Houtekamer
Bruinisse
28:57
11
Jasper Snoek
Bruinisse
38:12
V5, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Goudswaard
Delta Sport
23:09
2
Jade Ketting
Ooltgensplaat
23:59
3
Jacqueline Meijers
AV '56
26:50
4
Jette de Bruine-Louws
Zierikzee
28:02
5
Christina knop
Bruinisse
28:12
6
Monica Houtekamer
Bruinisse
28:56
7
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
29:41
8
Ernesta Verburg
Dreischor
30:05
9
Gerda van Stee
Herkingen
31:24
10
Laura Vandewalle
Kruishoutem
32:00
11
Mia van Belle
Dynamica
32:23
12
Lianne Zuijdweg
Goes
33:52
M10, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Post
Scheldesport
35:16
2
Leon Bal
Delta Sport
39:17
3
Sebastiaan Heikoop
Delta Sport
39:34
4
Piet van Mourik
Delta Sport
40:28
5
Arco Melissant
Delta Sport
42:36
6
Theo den Herder
AV '56
43:24
7
Mart Goudzwaard
Haarlemmermeer
43:45
8
Johan van der Werf
Oosterland
44:06
9
Cyril Schetters
Bergen op Zoom
44:39
10
Elroy van der Vlist
Zierikzee
44:59
11
Jaco Heijboer
Sint-Annaland
45:06
12
Yunis Stitan
Dreischor
45:15
13
Rene Goetheer
Wolphaartsdijk
45:19
14
Laurens Meeuwsen
Krabbendijke
45:30
15
Frans Kolijn
Oost-Souburg
45:32
16
Chris Ijzelenberg
Bruinisse
46:48
17
Cees Koolman
47:03
18
Gertjan van de Sluis
Delta Sport
47:35
19
Archie Staal
Haamstede
47:43
20
Jaap Flikweert
Delta Sport
48:30
21
Peter van Brussel
Sommelsdijk
49:30
22
Bauke de Jong
50:33
23
Corne Van Haaften
Stavenisse
50:44
24
Gerardus van Poppel
Bruinisse
51:15
25
Jeremy Gierman
Stavenisse
51:59
26
Martin vd Have
Nieuwe Tonge
52:07
27
Piet Beijer
Middelburg
52:12
28
Arwin Schot
Delta Sport
52:30
29
Theo Simons
Dynamica
55:21
30
Wim Marinissen
Stavenisse
55:44
31
Wim Capelle
Bruinisse
56:07
32
Cees de Keijzer
Bruinisse
56:17
33
Dieger Harmsen
Sint-Annaland
56:23
34
Walter v Splunter
Stellendam
59:09
35
Coerd Priem
Stavenisse
59:38
36
Hans van Sluijs
1:04:34
V10, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janita vd Have
Nieuwe Tonge
44:15
2
Emma van Mourik
Delta Sport
45:14
3
Marjanne van de Sluis
Delta Sport
48:46
4
Ciska Rob-Butter
Delta Sport
49:36
5
Mariska Goudswaard
Delta Sport
52:40
6
Jolanda vd laan
Delta Sport
56:00
7
Michelle Bestman
Dirksland
57:35
8
Sarijke Aerts
Middelburg
58:53
9
Simone Hanzen
Bruinisse
58:57
10
Esther Kieviet
Bruinisse
58:58
11
Jobine breederveld
Bruinisse
59:00
12
Henriette Kempe
Bruinisse
59:02
13
Anneke Quak-Okkerse
Delta Sport
1:00:32
14
Ilse Melissen
Sprundel
1:01:35
15
Sanne Houkamp
Oosterland
1:02:17
16
Bettina Berrevoets
Delta Sport
1:04:26
M21, TRIMLOOP 21.1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jozias Boone
AV '56
1:17:35
2
Niels Goudswaard
Delta Sport
1:21:23
3
Peter Meeuwsen
Krabbendijke
1:22:29
4
John van de Vreede
Goes
1:23:09
5
Freek Goedhart
Flakkee
1:23:12
6
Wim van Sparrentak
Dynamica
1:24:57
7
Rob van t Veen
Goes
1:27:08
8
Johan Spruit
AV '56
1:27:28
9
Ludolf Reijntjes
Zierikzee
1:27:41
10
Lion Baas
Dynamica
1:29:00
11
Patrick van Iersel
Goes
1:29:35
12
Bart Verhaeghe
AV '56
1:29:51
13
Patrick giljam
Delta Sport
1:30:07
14
Mattheo moerland
Delta Sport
1:32:34
15
Daniel Masabanda
Kapellen
1:33:14
16
Tom de Jonge
Bergen op Zoom
1:33:31
17
Richard van der werf
Delta Sport
1:34:10
18
Leen Fortuin
Strijen
1:34:35
19
Evert de Rijke
Hoek
1:35:25
20
Lars van Zwieten
PAC
1:41:54
21
Edwin vroegop
Bruinisse
1:42:24
22
Jan Tromp
Tholen
1:42:25
23
Maurice Steketee
Middelburg
1:42:41
24
Peter vd heuvel
Zierikzee
1:43:11
25
Arnold Westerbeke
Dynamica
1:43:27
26
Wietse Sluimer
Zonnemaire
1:43:29
27
Paul Timmermans
Tholen
1:43:38
28
Corne den otter
Delta Sport
1:43:41
29
Laus de Ridder
Vlissingen
1:44:51
30
Leon vd Wende
Oude Tonge
1:45:17
31
Tommy Siemerink
Bergen op Zoom
1:45:26
32
Lizo Koppejan
Arnemuiden
1:45:28
33
Roland van Braak
Terneuzen
1:46:35
34
Ludo Frijters
Kalmthout
1:47:51
35
Rob Wijnstekers
Oosterland
1:49:54
36
Marijn Traas
Heinkenszand
1:51:29
37
Lex Adam
Hoogerheide
1:51:40
38
Rini Verwijs
Delta Sport
1:53:56
39
Hans Minnaard
Yerseke
1:54:43
40
Henry van Klinken
Delta Sport
1:55:32
41
Corné van Dorst
Nederlandse Triathlonbond
1:55:56
42
Imo Jongepier
Nieuw en St Joostland
1:58:18
43
Jaco van der Velde
Middelharnis
1:59:07
44
Mark Dankers
Essen
1:59:13
45
Herman Costermans
Essen
2:00:19
46
Rob Van der Beijl
Delta Sport
2:03:03
47
Lean Hofland
Bruinisse
2:03:53
48
Patrick Van den Broeck
Merksem
2:04:23
49
Ellis Hopman
Wijk bij Duurstede
2:04:25
50
Arthur Stijns
Dynamica
2:04:47
51
Jacobus Meulenberg
Oudelande
2:05:49
52
Dider Nieuwland
Sommelsdijk
2:06:20
53
Frank Anthonisse
Hellevoetsluis
2:08:59
54
Erik De Baerdemaeker
Essen
2:11:17
55
Adrie Van Bavel
Delta Sport
2:12:36
V21, TRIMLOOP 21.1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liseth Steendijk
Nieuwerkerk
1:54:55
2
Ilse Traas
Heinkenszand
1:59:05
3
Laura Smeulders
Vleuten
2:01:10
4
Ilse Verwijs
Delta Sport
2:03:03
5
Juliėt Mourik
Sommelsdijk
2:06:19
6
Laura Schreutelkamp
Delta Sport
2:08:36
7
Monika Kucukkiper
Hellevoetsluis
2:08:59
8
Jolanda Kolijn
Oost-Souburg
2:09:46
9
Mara Verhulst
Delta Sport
2:16:02
10
Aniela Markowski
Capelle aan den IJssel
2:37:51
11
Veronique Michaelis
Bergambacht
2:39:01
12
Irma van der Heiden
Capelle aan den IJssel
2:42:54
13
Renata de Bruin
Bergambacht
2:45:19
www.uitslagen.nl
24-03-2019 08:24