Uitslagenlijst Rondje Nederland

Arnhem - Zondag 17 maart 2019

M-8, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Billie Cordes
Heijenoordschool
4:52
4:50
2
Noor X
t Panorama
5:29
5:29
3
Feline van Drunen
Arnhem
5:34
5:32
4
Libby Fitts
pieter brueghelschool
5:34
5:34
5
Rosanne Velthorst
pieter brueghelschool
5:35
5:34
6
Neve Koers
t Panorama
5:37
5:35
7
Anne Gertien
t Panorama
5:37
5:36
8
Lies Noordhof
Arnhem
5:40
5:38
9
Puck Peters
Heijenoordschool
5:40
5:38
10
Tessa Boddeke
de Ommelander
5:40
5:39
11
Yrla Joosten
Heijenoordschool
5:43
5:41
12
Nomi de Vries
Ciko '66
5:46
5:45
13
Maartje Vermeulen
Arnhem
5:47
5:46
14
Farah Bouganon
Het Mozaiek
5:48
5:48
15
Jikke Bakers
Heijenoordschool
5:48
5:48
16
Juul Hermeling
Arnhem
5:49
5:48
17
Annelies Aikema
de Ommelander
6:02
5:49
18
Eline Zuidwijk
Arnhem
5:54
5:53
19
Elysse Pelle
de Ommelander
5:55
5:54
20
Zoe Schouten
Arnhem
6:28
5:57
21
Keetje Zwitserlood
Basisschool de Gazelle
5:58
5:57
22
Laure Metz
Arnhem
6:04
6:01
23
Daphne Boddeke
de Ommelander
6:04
6:03
24
Pippa Geertsma
Basisschool de Gazelle
6:17
6:04
25
Charlotte Rommers
Arnhemse Montessori School
6:08
6:08
26
Puck Benthem
Velp Gld
6:12
6:08
27
Nina Harbers
Jan Ligthartschool
6:19
6:11
28
Noor Groen
Arnhem
6:14
6:12
29
Vere Langeslag
Isala '96
6:18
6:13
30
Juliette de Vries
Julianaschool
6:29
6:14
31
Feline van der Ploeg
Arnhem
6:16
6:15
32
Laureen Keen
pieter brueghelschool
6:19
6:16
33
Tyche Bernardt
Heijenoordschool
6:22
6:19
34
Lotte Kennedy
Basisschool de Gazelle
6:26
6:23
35
Ziba Taimurizadeh
Jan Ligthartschool
6:26
6:25
36
Leonora Mozaiek
Het Mozaiek
6:25
6:25
37
Jasmin Tiegelaar
de Ommelander
6:42
6:25
38
Linne Spinhoven
Arnhem
6:34
6:26
39
Yara Bernardt
Heijenoordschool
6:52
6:28
40
Fleur Kole
Arnhemse Montessori School
6:37
6:28
41
Roos van den Oever
pieter brueghelschool
6:34
6:29
42
Noa Comb
Basisschool de Gazelle
6:31
6:30
43
Mente Vreede
Julianaschool
6:46
6:31
44
Sofie Meeuwisse
Utrecht
6:34
6:31
45
Danique Frickel
Basisschool de Gazelle
6:41
6:32
46
Anne Stappers
Driel
6:37
6:33
47
Isa Bos
Driel
6:42
6:33
48
Nirsine Bourich
Het Mozaiek
6:36
6:35
49
Fleur den Dekker
Duiven
6:39
6:36
50
Sophie van Wetten
t Panorama
6:48
6:45
51
Naigely Willems
de Ommelander
7:04
6:45
52
Hilla Yousofy
Het Mozaiek
7:23
6:49
53
Elizabeth van der Panne
Rheden
7:14
6:49
54
Mette Spinhoven
Arnhem
6:58
6:50
55
Rosemarijn de Zwart
Arnhem
6:59
6:51
56
Noa Fortier
Haalderen
6:57
6:52
57
Fenne Berends
Basisschool de Gazelle
7:17
6:54
58
Juliette van de Beek
Arnhem
6:55
6:55
59
Isa van den IJssel
Duiven
7:05
6:55
60
Lotte Venderbosch
Basisschool de Gazelle
7:00
6:57
61
Elin Hengeveld
Bunnik
7:06
7:01
62
Eva Drent
Heijenoordschool
7:25
7:01
63
Ilse Frickel
Basisschool de Gazelle
7:07
7:01
64
Faya Heijnen
de Ommelander
7:18
7:01
65
Esra Luschen
t Panorama
7:26
7:03
66
Cato van der Broer
Heijenoordschool
7:07
7:03
67
Pien Blikkendaal
t Panorama
7:31
7:03
68
Bente Kuenen
Basisschool de Gazelle
7:06
7:04
69
Britt Peters
Jan Ligthartschool
7:21
7:05
70
Liv Kuiper
Arnhem
7:45
7:06
71
Hannah Otterman
pieter brueghelschool
7:09
7:07
72
Veerle van der Lee
Heijenoordschool
7:11
7:07
73
Sid Jansen
Heijenoordschool
7:33
7:08
74
Saar Veldpape
Heijenoordschool
7:11
7:09
75
Emma Frederiks
Arnhem
7:33
7:11
76
Nine Maarschalkerweerd
t Panorama
7:14
7:11
77
Zij Hofman
Heijenoordschool
7:16
7:12
78
Ilse Bouman
Basisschool de Gazelle
7:36
7:12
79
Juna van Wunnik
t Panorama
7:16
7:13
80
Lot Pakker
t Panorama
7:16
7:13
81
Fayette Bello
Heijenoordschool
7:26
7:14
82
Cato van de Pol
t Panorama
7:21
7:14
83
Emilie Horsting
Heijenoordschool
7:54
7:15
84
Teisje Haarman
Heijenoordschool
7:27
7:15
85
Loize Trip
Arnhemse Montessori School
7:30
7:16
86
Saar Terpstra
Arnhem
7:57
7:16
87
Anniek Visser
Heijenoordschool
7:27
7:16
88
Vive Takken
Arnhemse Montessori School
7:33
7:16
89
Manar El Afia
de Ommelander
7:33
7:17
90
Veerle de Ruijter
Heijenoordschool
7:29
7:17
91
Nieke Kappert
Arnhem
7:34
7:18
92
Jip Buurman
Heijenoordschool
7:22
7:19
93
Frederique Burghout
AV '34
7:20
7:19
94
Hiba Oost
Jan Ligthartschool
7:29
7:20
95
Pien van der Broer
Heijenoordschool
7:25
7:21
96
Noortje ten Holder
Heijenoordschool
7:34
7:21
97
Zarin Buisman
Arnhem
7:23
7:22
98
Fienne Vaesen
Basisschool de Gazelle
7:53
7:22
99
Fenna Blom
Arnhem
7:36
7:23
100
Ise Braat
Basisschool de Gazelle
7:30
7:24
101
Madelief van Gils
Basisschool de Gazelle
7:30
7:24
102
Reva Visser
Basisschool de Gazelle
7:36
7:25
103
Mara Mensch
Arnhemse Montessori School
7:46
7:26
104
Anne-Linde den Blaauwen
Heijenoordschool
7:28
7:26
105
Isa du Pre
Arnhemse Montessori School
7:38
7:30
106
Dynthe van Doeselaar
pieter brueghelschool
7:36
7:31
107
Nore Balster
Heijenoordschool
8:10
7:32
108
Amlie Schamp
Basisschool de Gazelle
7:35
7:32
109
Elisha Kragten
Arnhem
7:33
7:33
110
Noor El Afia
de Ommelander
7:52
7:34
111
Maud Hengeveld
Bunnik
7:51
7:34
112
Lenthe Speijers
Basisschool de Gazelle
7:38
7:36
113
Lotte van der Leij
pieter brueghelschool
7:52
7:37
114
Merel Goedhart
Basisschool de Gazelle
7:39
7:37
115
Lune Vanvenckenray
Heijenoordschool
7:43
7:38
116
Carolien Moust
Arnhem
7:51
7:39
117
Nola Witlox
Heijenoordschool
7:42
7:39
118
Isa van Zetten
Jan Ligthartschool
8:16
7:39
119
Julie van der Meer
Basisschool de Gazelle
7:41
7:39
120
Jiske Gerritse
Heijenoordschool
7:41
7:39
121
Jill van Zettten
Jan Ligthartschool
8:16
7:40
122
Cato Bakers
Heijenoordschool
7:45
7:40
123
Saira Bouwman
Heijenoordschool
7:45
7:40
124
Norah Ritzema
Hattem
8:25
7:41
125
Jade Schipperheyn
Bemmel
7:46
7:41
126
Vera Vastenhoud
Hattem
8:27
7:41
127
Lauren Kleiboer
Basisschool de Gazelle
7:45
7:42
128
Lot Kesting
pieter brueghelschool
7:45
7:43
129
Anna Mom
pieter brueghelschool
8:17
7:44
130
Eliza Bos
Basisschool de Gazelle
7:46
7:44
131
Mila Mintjes
Basisschool de Gazelle
8:22
7:45
132
Beau Hanegraaf
pieter brueghelschool
8:23
7:46
133
Isabel Koortens
Driel
8:16
7:46
134
Noor Mensch
Arnhemse Montessori School
8:11
7:46
135
Janne Gort
pieter brueghelschool
8:07
7:46
136
Myrte Pfister
Basisschool de Gazelle
8:17
7:46
137
Sophie van Gils
Basisschool de Gazelle
7:54
7:48
138
Pip van Leeuwen
pieter brueghelschool
8:19
7:48
139
Filippa van Vulpen Lemes
pieter brueghelschool
7:52
7:48
140
Eloize Vrij
Basisschool de Gazelle
7:54
7:48
141
Liese Bovens
Heijenoordschool
7:52
7:48
142
Alja van Sandijk
Arnhemse Montessori School
8:14
7:48
143
Myrthe Giesing
Heijenoordschool
7:52
7:48
144
Sharell Harle
Arnhemse Montessori School
7:56
7:48
145
Isa Bouwers
Jan Ligthartschool
8:08
7:48
146
Saar Springeling
Arnhem
7:55
7:49
147
Loes De Sterke
t Panorama
8:13
7:50
148
Juno Rutten
Arnhem
7:51
7:51
149
Babet Hofstede
Arnhem
8:15
7:51
150
Pien Schoonhoven
Arnhem
8:34
7:51
151
Esmee Mostert
pieter brueghelschool
8:24
7:51
152
Willemijn Mostert
pieter brueghelschool
8:23
7:52
153
Floor van Asseldonk
Veghel
8:23
7:52
154
Marjan van Asseldonk
Veghel
8:23
7:53
155
Madelief van der Stam
Heijenoordschool
8:22
7:54
156
Julia Lippman
Jan Ligthartschool
8:40
7:54
157
Milou Vrind
pieter brueghelschool
8:00
7:55
158
Molly van den Boom
Jan Ligthartschool
8:29
7:55
159
Ise Rozeboom
Arnhem
8:14
7:56
160
Fiene van der Meer
Basisschool de Gazelle
8:03
7:56
161
Roos Aalten
Arnhem
8:15
7:58
162
Saar Benthem
Velp Gld
8:05
8:00
163
Jente Elisa Bruijnesteijn
Arnhem
8:42
8:00
164
Mirthe van Boekel
de Ommelander
8:03
8:02
165
Emma Kennedy
Basisschool de Gazelle
8:15
8:05
166
Pien van Eersel
Heijenoordschool
8:09
8:05
167
Ariane Zhao
de Ommelander
8:22
8:05
168
Elianne Trip
Arnhemse Montessori School
8:21
8:06
169
Keet vd Vreede
Julianaschool
8:23
8:08
170
Emma Rietmulder
Arnhem
8:34
8:11
171
Ellie Haveman
Arnhem
8:24
8:13
172
Nora Peters
Julianaschool
8:37
8:14
173
Ise Leistra
Arnhem
8:45
8:15
174
Diaz de Vries
Arnhem
8:36
8:15
175
Freya Scheepers
Arnhem
8:37
8:16
176
Natalie van de Beek
Arnhem
8:20
8:16
177
Romijn Tilburgs
Jan Ligthartschool
8:52
8:17
178
Lore Pfister
Basisschool de Gazelle
8:49
8:17
179
Jill Lueb
's-Heerenberg
8:30
8:17
180
Anna-Yelena Scholten
de Ommelander
8:34
8:18
181
Rosella Huisman
t Panorama
9:01
8:18
182
Sammie Theuns
Arnhemse Montessori School
8:26
8:20
183
Vera Speijers
Basisschool de Gazelle
8:21
8:20
184
Zora Bruijnj
pieter brueghelschool
8:32
8:22
185
Jasmijn Westerveld
Arnhem
9:01
8:25
186
Isis Maassen
Arnhemse Montessori School
8:34
8:25
187
Yfke Hagen
pieter brueghelschool
9:06
8:25
188
Eline Westerveld
Arnhem
9:01
8:25
189
Lynn van Rooijen
Julianaschool
8:55
8:26
190
Sofia Katarina Griffioen
pieter brueghelschool
8:40
8:27
191
Nielse van de Water
Basisschool de Gazelle
8:45
8:31
192
Liny Tiulink
t Panorama
8:39
8:32
193
Meis van Berkel
Basisschool de Gazelle
8:43
8:32
194
Livia Jansen
Julianaschool
8:39
8:35
195
No van Alst
Zevenaar
8:41
8:36
196
Julia van den Oosterkamp
Julianaschool
8:51
8:37
197
Eva van Wetten
t Panorama
8:42
8:39
198
Maren Maandag
Basisschool de Gazelle
8:55
8:40
199
Fimke Gerrits
Julianaschool
9:11
8:41
200
Anna Leeuwis
Arnhemse Montessori School
9:24
8:42
201
Leah Mannaerts
Arnhem
8:47
8:43
202
Leah Abraham
Heijenoordschool
9:16
8:43
203
Puck Brummelman
t Panorama
9:20
8:43
204
Iris Rietmulder
Arnhem
9:08
8:44
205
Faye Hendriks
Arnhemse Montessori School
9:07
8:45
206
Lotte van Gelder
Basisschool de Gazelle
9:01
8:45
207
Jolie Rikkers
t Panorama
9:12
8:46
208
Nina de Kinkelder
Arnhem
8:57
8:46
209
Sara Vooren
Jan Ligthartschool
9:23
8:47
210
Ella Scheerder
Arnhemse Montessori School
8:54
8:47
211
Cata Theuns
Arnhemse Montessori School
8:56
8:48
212
Suus Peters
Heijenoordschool
9:11
8:51
213
Jasmijn van de Griendt
Basisschool de Gazelle
9:03
8:51
214
Safina Fainelli
Basisschool de Gazelle
9:14
8:51
215
Fenne X
t Panorama
9:38
8:52
216
Rozemarijn Pyatt
pieter brueghelschool
9:08
8:53
217
Laura Peeters
Arnhemse Montessori School
9:21
8:54
218
Sacha Giesing
Heijenoordschool
9:15
8:54
219
Feline Hoogstraaten
t Panorama
9:11
8:55
220
Laura Hoekstra
Utrecht
9:39
8:55
221
Gwyn van Hasselt
Heijenoordschool
9:16
8:56
222
Carlijn Oosterhuis
t Panorama
9:13
8:56
223
Ivy Dorland
Arnhemse Montessori School
8:58
8:58
224
Sofie Vooren
Julianaschool
9:33
8:58
225
Vera Veldhoen
Basisschool de Gazelle
9:23
8:59
226
Lily Geurts
de Ommelander
9:27
9:01
227
Elise Aalders
Arnhem
9:22
9:03
228
Mare Bouwman
Ede Gld
9:39
9:04
229
Lune Klein
Jan Ligthartschool
9:44
9:05
230
Sara Middeldorp
Jan Ligthartschool
9:35
9:07
231
Elvie Bosch
Arnhem
9:28
9:07
232
Penelope Vulpen Lemes
pieter brueghelschool
9:23
9:09
233
Lorn Brugman
Arnhem
9:43
9:09
234
Vera Groenendaal
Arnhem
9:47
9:10
235
Liza Fortier
Haalderen
9:43
9:11
236
Mini Hofman
Heijenoordschool
9:20
9:15
237
Meis Bruggink
Jan Ligthartschool
9:53
9:16
238
Janne Blom
Arnhemse Montessori School
9:25
9:17
239
Imme Niermeijer
Arnhemse Montessori School
9:41
9:19
240
Lotte Steigstra
Heerewaarden
9:46
9:22
241
Ophelia van der Veer
pieter brueghelschool
9:48
9:22
242
Mella Struker
Arnhemse Montessori School
9:34
9:23
243
Wiep van Berkel
Basisschool de Gazelle
9:37
9:24
244
Jazzlin Hoogstraat
Arnhem
10:07
9:26
245
Lynn Gnther
Julianaschool
9:58
9:26
246
Lauren Hoogsstraten
Arnhem
9:41
9:33
247
Kate Wieland
Jan Ligthartschool
10:07
9:34
248
Fien de Kinkelder
Arnhem
9:51
9:37
249
Tessa van Voorst
t Panorama
10:06
9:38
250
Jasmijn Mulder
Arnhemse Montessori School
10:38
9:53
251
Isabelle van der Neut
pieter brueghelschool
10:46
10:08
252
Fay Bras
pieter brueghelschool
10:29
10:10
253
Julie Brugman
Arnhem
10:45
10:11
254
Nina Roelse
Arnhemse Montessori School
10:22
10:15
255
Maartje Sybrandy
Arnhemse Montessori School
10:46
10:26
256
Minou van der Wagen
Arnhemse Montessori School
10:47
10:26
257
Charlotte van der Wagen
Arnhemse Montessori School
10:51
10:30
258
Babette van der Wagen
Arnhemse Montessori School
10:51
10:31
259
Debby Wopereis
Marienvelde
11:03
10:31
260
Veere Swieringa
Arnhem
11:03
10:51
261
Noor Rieslag
Arnhemse Montessori School
11:39
10:57
262
Romy Parlar
pieter brueghelschool
11:21
11:15
263
Mia X
t Panorama
12:27
12:27
264
Merel Rollingswier
Arnhemse Montessori School
13:20
13:13
265
Marije Rollingswier
Arnhemse Montessori School
13:37
13:28
266
Fea van der Heiden
Gaanderen
14:10
14:01
267
Sander van de Heiden
Gaanderen
14:10
14:01
J-8, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mingus Owen
Ciko '66
4:28
4:28
2
Wolf Zeijlemaker
t Panorama
4:53
4:51
3
Luuk den Hartog
Arnhem
5:00
4:59
4
Niek Smit
Julianaschool
5:01
5:00
5
Javon Rivers
Ciko '66
5:12
5:10
6
Tijn Bluijssen
Heijenoordschool
5:14
5:14
7
Olivier Pakker
t Panorama
5:15
5:15
8
Hidde Slieker
Heijenoordschool
5:21
5:16
9
Lucas Geleedst
t Panorama
5:18
5:18
10
Mannes Geerts
pieter brueghelschool
5:22
5:21
11
Thiago Steen
Basisschool de Gazelle
5:30
5:25
12
Max Harms
t Panorama
5:27
5:26
13
Mook Jansman
Oosterbeek
5:33
5:33
14
Fausto L Host
Arnhem
5:38
5:33
15
Liran Reinders
Heijenoordschool
5:36
5:33
16
Roemer Hoefsloot
t Panorama
5:40
5:36
17
Julian Fast
Ciko '66
5:38
5:36
18
Niels Noordhoek
Heijenoordschool
5:37
5:37
19
Devano Muntslag
Jan Ligthartschool
5:41
5:40
20
Jhim Koers
t Panorama
5:42
5:41
21
Wout van den Oever
pieter brueghelschool
5:47
5:43
22
Karsten Klarenbeek
Gelre
5:44
5:43
23
Lucas Mattousch
Velp Gld
6:16
5:43
24
Teun Falter
Ciko '66
5:45
5:43
25
Sep Buijtenhuijs
t Panorama
5:45
5:43
26
Kian van Boekel
de Ommelander
6:09
5:45
27
Lukas Guachalla Barriga
de Ommelander
6:09
5:46
28
Teun Noordhof
Arnhem
5:57
5:46
29
Sil Pronk
Arnhem
5:55
5:51
30
Daan van Ottele
Arnhem
5:55
5:52
31
Maarten Schiavon
Almere '81
6:00
5:56
32
Menno Gort
pieter brueghelschool
5:59
5:57
33
Robert Hulshof
pieter brueghelschool
5:57
5:57
34
Skip Geesink
pieter brueghelschool
5:58
5:58
35
Fedde Broekhuijsen
Jan Ligthartschool
6:12
5:59
36
Bart Nuijens
Basisschool de Gazelle
6:04
6:00
37
Charly Eppich
Heijenoordschool
6:03
6:00
38
Just Blikkendaal
t Panorama
6:01
6:01
39
Niels ten Bhhmer
pieter brueghelschool
6:06
6:03
40
Ties Zeilstra
Heijenoordschool
6:05
6:03
41
Jack de Boer
pieter brueghelschool
6:08
6:03
42
Loek Velthorst
pieter brueghelschool
6:06
6:04
43
Joris Schuten
pieter brueghelschool
6:08
6:05
44
Thomas Veldhuis
Arnhem
6:21
6:05
45
Xavi Ebecilio
Jan Ligthartschool
6:12
6:06
46
Danil Kool
Ciko '66
6:20
6:08
47
Sem Schoot
Basisschool de Gazelle
6:21
6:08
48
Jesse Brinkhoff
Arnhem
6:11
6:09
49
Pepijn Vossen
pieter brueghelschool
6:13
6:10
50
Dean Jansen
Ciko '66
6:22
6:11
51
Arne Olav Uzum
Arnhemse Montessori School
6:13
6:11
52
Sjoerd Sjoerd
pieter brueghelschool
6:14
6:11
53
Willem Straver
Arnhemse Montessori School
6:17
6:11
54
Douwe Wassenaar
pieter brueghelschool
6:15
6:12
55
Joep Wilton
t Panorama
6:27
6:13
56
Arthur Gnther
Julianaschool
6:46
6:17
57
Joshua Lindeman
Arnhem
6:18
6:17
58
Jip Heuveling
Arnhem
6:23
6:18
59
Bram Terpstra
Arnhem
6:21
6:19
60
Joep van Meurs
pieter brueghelschool
6:19
6:19
61
Joep Lagerweij
Julianaschool
6:38
6:20
62
Lucas Fast
Julianaschool
6:22
6:21
63
Jurre Rauwers
Arnhem
6:27
6:21
64
Julian Schroor
pieter brueghelschool
6:25
6:22
65
Udo Goorix
Heijenoordschool
6:57
6:22
66
Ties Rikkers
t Panorama
6:24
6:22
67
Daan Meeuwisse
Ciko '66
6:40
6:22
68
Yunus-Emre Koyuncuoglu
de Ommelander
6:26
6:25
69
Bram Janssen
Arnhem
7:20
6:27
70
Bas Meeuwisse
Utrecht
6:45
6:27
71
Floris Langen
Julianaschool
6:32
6:27
72
Adam Tkhidousset
Het Mozaiek
6:32
6:30
73
Rick van de Heiden
Gaanderen
6:39
6:32
74
Quinn van Gils
Heijenoordschool
6:35
6:33
75
Julian Koortens
Driel
6:57
6:33
76
Floris Kruisselbrink
Arnhem
6:44
6:34
77
Jasper Veldhuis
Arnhem
6:50
6:34
78
Pepijn de Kort
Arnhem
6:38
6:35
79
Pieter Smit
Julianaschool
6:37
6:36
80
Ryan Hendriks
de Ommelander
7:05
6:37
81
Etienne Buitenhuis
Heijenoordschool
6:41
6:38
82
Morris Mintjes
Basisschool de Gazelle
6:42
6:38
83
Cos van de Lindeloof
Arnhem
6:45
6:39
84
Luuk Teeuwes
pieter brueghelschool
6:44
6:39
85
Mikal Vrij
Basisschool de Gazelle
7:18
6:39
86
Mats Bruggeman
pieter brueghelschool
6:48
6:40
87
Liam souto Maior
Julianaschool
6:42
6:40
88
Ebbe Dings
pieter brueghelschool
6:42
6:41
89
Zohra Kraan
Julianaschool
7:05
6:42
90
Sep Jansen
Heijenoordschool
7:15
6:42
91
Remus van Diessen
de Ommelander
6:45
6:43
92
Jelle van Gelder
Basisschool de Gazelle
6:48
6:43
93
Marijn van Roekel
de Ommelander
7:11
6:44
94
Lucas van Yzen
pieter brueghelschool
6:47
6:44
95
Hugo van Yren
pieter brueghelschool
6:49
6:45
96
Tommy
Westervoort
6:49
6:46
97
Thimo de Haan
Heijenoordschool
6:52
6:48
98
Jip de Wijs
Westervoort
6:52
6:48
99
Harry Fitts
pieter brueghelschool
6:57
6:49
100
Bjorn Oost
Arnhem
7:07
6:51
101
Fynn Oost
Arnhem
7:07
6:51
102
Emir Sanli
de Ommelander
6:52
6:52
103
Floris van Tilburg
Jan Ligthartschool
7:13
6:53
104
Tiebe Morales Ronden
Arnhem
7:04
6:54
105
Flinn Lippens
Julianaschool
7:14
6:55
106
Tommy Buttner
Arnhemse Montessori School
7:17
6:57
107
Coen Nijenhuis
t Panorama
6:58
6:57
108
Viggo Kuiper
Arnhem
7:10
6:58
109
Lucas Hebinck
de Ommelander
7:22
6:58
110
Levi Gerritsen
de Ommelander
7:24
6:58
111
Sep de Wild
Julianaschool
7:27
6:58
112
Tijn van Driel
Heijenoordschool
7:02
6:59
113
Levi Guachalla Barriga
de Ommelander
7:24
7:00
114
Morris Beens
Heijenoordschool
7:45
7:00
115
Benjamin Drent
Heijenoordschool
7:46
7:00
116
Thomas den Dekker
Duiven
7:02
7:01
117
Daan ten Bhmer
pieter brueghelschool
7:07
7:03
118
Lars Huijing
Basisschool de Gazelle
7:23
7:06
119
Doron Reinders
Heijenoordschool
7:25
7:07
120
Pieter Post
Arnhemse Montessori School
7:26
7:07
121
Joep De Sterke
t Panorama
7:30
7:08
122
Tom Boerhof
Arnhem
7:24
7:08
123
Benjamin Timmermans
pieter brueghelschool
7:46
7:08
124
Abel van Tintelen
Arnhem
7:36
7:09
125
Amadeus Nainggolan
t Panorama
7:32
7:11
126
Christopher van Doeselaar
pieter brueghelschool
7:30
7:11
127
Hidde van der Ark
Arnhem
7:45
7:12
128
Rens Berends
Basisschool de Gazelle
7:43
7:13
129
Louis de Vries
Julianaschool
7:41
7:13
130
Jair Kiburg
Jan Ligthartschool
7:48
7:15
131
Bo Molenkamp
Arnhemse Montessori School
7:30
7:15
132
Lucas Stamos
pieter brueghelschool
7:18
7:15
133
Moos van Tintelen
Arnhem
7:42
7:16
134
Joris Megens
Huissen
7:55
7:18
135
Rikkert Meijer
pieter brueghelschool
7:34
7:18
136
Tije Zeilstra
Heijenoordschool
7:26
7:24
137
Daan Bluijssen
Heijenoordschool
7:31
7:26
138
Izzy Hoogstraat
Arnhem
7:39
7:29
139
Teun Roest
Basisschool de Gazelle
8:00
7:29
140
Luca Marinelli
t Panorama
8:07
7:30
141
Ivar Luiten
Arnhem
7:38
7:30
142
Joep van Leeuwen
Arnhemse Montessori School
7:51
7:31
143
Siiem de Jong
Julianaschool
7:37
7:32
144
Elias Huseljic
t Panorama
8:08
7:32
145
Tim Biersteker
Zwolle
7:38
7:32
146
Benjamin Jansen
Arnhem
7:44
7:32
147
Siem Arts
pieter brueghelschool
8:00
7:34
148
Gijs van Nunen
Heijenoordschool
7:45
7:36
149
Lenn Ritzema
Hattem
7:42
7:36
150
Jadi Klotz
Arnhem
8:04
7:36
151
Daniel van de Water
Arnhemse Montessori School
7:57
7:38
152
Benjamin Martins
pieter brueghelschool
8:11
7:39
153
Gabril Simon
Basisschool de Gazelle
8:09
7:40
154
Tobin Ebecilio
Jan Ligthartschool
7:46
7:41
155
Danil Hak
Arnhem
8:06
7:43
156
Gijs van den Berg
pieter brueghelschool
8:21
7:43
157
Hidde Jansen
Arnhemse Montessori School
8:00
7:45
158
Joshua Timorason
Arnhem
7:51
7:47
159
Lukas Blok
Jan Ligthartschool
8:12
7:47
160
Jack van Werkum
pieter brueghelschool
8:18
7:49
161
Pepijn Goedhart
Basisschool de Gazelle
8:21
7:50
162
Teun Teun
pieter brueghelschool
7:54
7:51
163
Arne Peters
Jan Ligthartschool
8:13
7:52
164
Jens Jacobs
t Panorama
7:57
7:52
165
Floris Kuiper
Arnhemse Montessori School
7:55
7:53
166
Jochem Wopereis
Marienvelde
8:24
7:53
167
Gijs Regterschot
Arnhem
8:18
7:53
168
Fir van Lbeck
Arnhem
8:35
7:54
169
Daan Jacobs
Arnhem
7:58
7:54
170
Merijn Kaper
pieter brueghelschool
8:15
7:55
171
Otmar Luschen
t Panorama
8:20
7:57
172
Niek Mattousch
Velp Gld
8:33
7:59
173
Ties Swieringa
Arnhem
8:06
8:00
174
Filip Mattousch
Arnhemse Montessori School
8:36
8:01
175
Joas Schouten
Arnhem
8:29
8:01
176
Lucas van Schaik
Arnhem
8:10
8:01
177
Niek van Harn
Jan Ligthartschool
8:08
8:02
178
Borre van Lubeck
Jan Ligthartschool
8:04
8:03
179
Kees Dieperink
Arnhem
8:19
8:03
180
Sam Tilburgs
Jan Ligthartschool
8:04
8:03
181
Stan van Heck
Jan Ligthartschool
8:49
8:08
182
Anniek van Herwaarden
pieter brueghelschool
8:29
8:11
183
Kjell van der Water
Arnhemse Montessori School
8:32
8:13
184
Giel Braat
Basisschool de Gazelle
8:45
8:14
185
Maximus Loor
Arnhem
9:01
8:15
186
Nicolas van de Beek
Arnhem
8:20
8:16
187
Sebastian Minnen
Arnhemse Montessori School
8:57
8:18
188
Ruben Hennon
pieter brueghelschool
8:18
8:18
189
Thomas Overmaat
Arnhemse Montessori School
8:46
8:19
190
Julius Jansen
Arnhem
8:31
8:20
191
Boet Nobbenhuis
pieter brueghelschool
8:54
8:20
192
Luuk Bos
Driel
8:47
8:21
193
Maximilian van der Klauw
Arnhemse Montessori School
8:53
8:24
194
Florian Roos
Arnhemse Montessori School
8:37
8:25
195
Cas Middeldorp
Jan Ligthartschool
8:49
8:27
196
Thomas Chavannes
Arnhemse Montessori School
8:59
8:27
197
Laurens Bosman
Arnhem
8:29
8:28
198
Mees van der Ark
Arnhem
9:03
8:28
199
Pepijn van Dijk
Basisschool de Gazelle
9:11
8:28
200
Thijs Hoven
pieter brueghelschool
8:52
8:29
201
Adriaan Wijt
pieter brueghelschool
9:07
8:30
202
Floris Braakhekke
Heijenoordschool
9:05
8:30
203
Pepe de Bos
Arnhemse Montessori School
9:19
8:32
204
Siem den Hartog
Arnhem
8:50
8:32
205
Savio Steen
Basisschool de Gazelle
8:51
8:33
206
Floris Mulder
Arnhemse Montessori School
8:48
8:34
207
Felix Comsee
Jan Ligthartschool
8:47
8:34
208
Benjamin Maassen
Arnhemse Montessori School
9:08
8:34
209
Quinn Vaesen
Basisschool de Gazelle
9:10
8:34
210
Lenn Legerstee
Basisschool de Gazelle
9:05
8:35
211
Lasse Regterschot
Arnhem
9:09
8:43
212
Niek de Vries
de Ommelander
8:47
8:47
213
Chris Scheerder
Arnhemse Montessori School
9:27
8:47
214
Abbe Niermeijer
Arnhemse Montessori School
9:18
8:47
215
Nyo Gobardhan
Basisschool de Gazelle
9:25
8:48
216
Olivier Onstenk
Arnhemse Montessori School
9:07
8:58
217
Seppe Doeselaar
pieter brueghelschool
9:21
9:01
218
Jason Mulder
Heijenoordschool
9:08
9:04
219
Kasper en Joop Hardeman
Arnhem
9:41
9:04
220
Faas de Wild
Julianaschool
9:36
9:06
221
Siem Bekema
Arnhem
9:54
9:06
222
Raf van Velzen
Arnhemse Montessori School
9:15
9:09
223
Tijn Vrind
pieter brueghelschool
9:29
9:09
224
Boet Rensen
pieter brueghelschool
9:40
9:15
225
Philip Wiedijk
Julianaschool
9:17
9:17
226
Max van Koppen
Basisschool de Gazelle
10:00
9:17
227
Raph de Zwart
Arnhemse Montessori School
9:35
9:18
228
Timo Rietmulder L
Arnhem
9:50
9:26
229
Ami Loor
Arnhem
10:13
9:27
230
Cas Groot
Brummen
9:46
9:32
231
Roon de Haart
Brummen
9:47
9:33
232
Levi Jonkers
Arnhem
9:51
9:35
233
Dinand Jonkers
Arnhem
9:52
9:36
234
Lars Koop
Julianaschool
9:48
9:37
235
Tijn van Klaveren
Arnhem
9:59
9:38
236
Ivan Schiavon
Almere
9:49
9:45
237
James Hendriks
Arnhemse Montessori School
10:25
9:46
238
Tim Venderbosch
Basisschool de Gazelle
10:31
9:49
239
Nout Schroor
pieter brueghelschool
10:07
9:51
240
Pepijn Martens
pieter brueghelschool
10:24
9:51
241
Thijs Konings
Arnhem
9:55
9:55
242
Bo Visscher
Arnhemse Montessori School
10:29
10:00
243
Xavi Harle
Arnhem
10:26
10:03
244
Thomas de Bruijn
Arnhemse Montessori School
10:35
10:04
245
Alex Mannaerts
Arnhem
10:25
10:07
246
Philip Kruisselbrink
Arnhem
10:26
10:15
247
Lars Otterman
pieter brueghelschool
10:52
10:17
248
Goos Koers
Arnhemse Montessori School
10:49
10:18
249
Baue van Laar
Arnhem
11:03
10:19
250
Pieter Hoefsloot
Arnhemse Montessori School
10:47
10:19
251
Vajen Tieman
Arnhemse Montessori School
10:45
10:20
252
Manu Caupain
Jan Ligthartschool
10:27
10:20
253
Quint Verkuijl
Driel
10:53
10:30
254
Sepp Brummelman
t Panorama
10:40
10:30
255
Lukas Jansen
Jan Ligthartschool
11:00
10:38
256
Max van der Heiden
Gaanderen
10:51
10:43
257
Jasper Pothof
Arnhemse Montessori School
10:58
10:44
258
Owen Kollewijn
Velp Gld
11:35
10:45
259
Felix Kollewijn
Velp Gld
11:39
10:49
260
Ruben Hoven
pieter brueghelschool
11:14
10:49
261
Julian Hak
Arnhem
12:24
12:01
262
Thije Verkuijl
Driel
13:29
13:03
263
Christiaan Tyl
Arnhemse Montessori School
19:46
19:25
M9-12, 2.5 KM JEUGDLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie Eikendal
Ciko '66
9:58
9:57
2
Ninthe Koks
AV '34
10:31
10:30
3
Mare Tebes
Ciko '66
10:36
10:35
4
Fenne Geerts
pieter brueghelschool
10:53
10:50
5
Elvira Jansen
Gelre
10:54
10:53
6
Lynn Oosterhuis
Apeldoorn
11:05
11:05
7
Kira Kanditt
Korschenbroich
11:09
11:09
8
Loes Hendriks
Arnhemse Montessori School
11:56
11:54
9
Linde van Dillen
Arnhemse Montessori School
12:32
12:27
10
Lieve Aldewereld
Ciko '66
12:40
12:37
11
Maroua Bourich
Het Mozaiek
12:43
12:42
12
Lieke Scheerder
de Ommelander
13:05
13:02
13
Eli Geltink
Arnhem
13:06
13:03
14
Femke van der Zande
pieter brueghelschool
13:15
13:11
15
Lot de Jong
Ciko '66
13:25
13:21
16
Fay Pronk
Arnhem
13:31
13:29
17
Maite van den Broek
Ciko '66
13:38
13:32
18
Zosha Lenderink
Arnhemse Montessori School
13:36
13:36
19
Loes Ides
Heijenoordschool
13:39
13:37
20
Renske Kapitein
t Panorama
13:43
13:38
21
Julia Klein
Jan Ligthartschool
13:51
13:49
22
Amber Keen
pieter brueghelschool
13:55
13:52
23
Nynke Spinhoven
Arnhem
14:01
13:57
24
Jade Jansman
Oosterbeek
14:02
13:58
25
Bjrk Vervoort
Arnhem
13:59
13:58
26
Igone Loman
Arnhemse Montessori School
14:05
14:01
27
Sophie Bes
pieter brueghelschool
14:06
14:01
28
Lynn Groen
Arnhem
14:06
14:03
29
Eva Eva
pieter brueghelschool
14:27
14:13
30
Fleur van der Ley
pieter brueghelschool
14:20
14:19
31
Hanne van Roden
Arnhem
14:36
14:22
32
Maria Fitts
Arnhem
14:30
14:24
33
Willemijn Willemijn
pieter brueghelschool
14:43
14:38
34
Eline Kesting
pieter brueghelschool
14:43
14:38
35
Emma Rommers
Arnhemse Montessori School
14:44
14:43
36
Femme Kruize
Arnhemse Montessori School
14:44
14:43
37
Lotte Vervoort
Arnhem
14:57
14:55
38
Tiffany Rutter
Mozaiek
14:58
14:56
39
Alexandra Heyns
Arnhem
14:59
14:57
40
Sophie Kole
Arnhemse Montessori School
15:22
15:17
41
Kaiya van de Weerd
de Ommelander
15:19
15:18
42
Maud van Asseldonk
Veghel
15:23
15:19
43
Meike Eggink
Jan Ligthartschool
15:26
15:19
44
Frederiek te Brinke
pieter brueghelschool
38:49
15:22
45
Linda Heerink
Arnhem
15:29
15:23
46
Suzet Kruisweg
pieter brueghelschool
15:27
15:24
47
Isa Wolters
Arnhemse Montessori School
15:34
15:29
48
Leonie van den Burg
Velp Gld
15:34
15:29
49
Riva Roeterdink
Arnhemse Montessori School
15:36
15:30
50
Evi Dolderman
pieter brueghelschool
15:33
15:30
51
Aafje Vermeulen
Arnhem
15:38
15:36
52
Elin Rauwers
Arnhem
15:48
15:39
53
Javai Otten
Heijenoordschool
15:41
15:40
54
Anouk Nuijens
Basisschool de Gazelle
15:46
15:41
55
Marlise van Dorst
pieter brueghelschool
15:46
15:41
56
Annika Eggermont
Arnhemse Montessori School
15:49
15:43
57
Yael Spanier
Arnhemse Montessori School
15:51
15:45
58
Faith Harle
Arnhemse Montessori School
15:52
15:52
59
Milou van't Hoff
pieter brueghelschool
15:55
15:54
60
Renske Blom
Ciko '66
15:58
15:54
61
Lotte Stappers
Driel
16:01
15:56
62
Maartje Doppenberg
Heijenoordschool
16:10
15:59
63
Lotte Jansen
Arnhemse Montessori School
16:06
16:01
64
Reina van Bruggen
Heijenoordschool
16:14
16:02
65
Valerie Broersma
Arnhemse Montessori School
16:13
16:04
66
Juul Buurman
Heijenoordschool
16:06
16:05
67
Malak Oufaska
de Ommelander
16:09
16:06
68
Lieve van Ouwerkerk
Jan Ligthartschool
16:09
16:08
69
Sofie stimson-Hodges
Arnhemse Montessori School
16:17
16:15
70
Lotte de Vries
Julianaschool
16:22
16:16
71
Willemijn van den Dungen
Heijenoordschool
16:33
16:21
72
Carmen de Zwart
Arnhemse Montessori School
16:32
16:26
73
Mijntje Blikkendaal
t Panorama
16:35
16:29
74
Ize Buijtenhuijs
t Panorama
16:37
16:31
75
Laura van Laar
de Ommelander
16:43
16:40
76
Yanna Buijs
de Ommelander
16:49
16:46
77
Nin naudin ten Cate
Arnhemse Montessori School
16:54
16:47
78
Faye naudin ten Cate
Arnhemse Montessori School
16:56
16:49
79
Lydia van Sandijk
Arnhemse Montessori School
16:57
16:50
80
Frederique Duijne
Arnhemse Montessori School
17:02
17:00
81
Amelie Weiss
Arnhemse Montessori School
17:03
17:01
82
Isabelle Voshol
Wijchen
17:19
17:13
83
Maartje Slot
Arnhemse Montessori School
17:27
17:21
84
Vera Riemslag
Arnhemse Montessori School
17:28
17:23
85
Leonoor van den Dungen
Heijenoordschool
17:40
17:28
86
Kirsten Vlutters
Ciko '66
17:41
17:33
87
Loulou Weiss
Arnhemse Montessori School
17:45
17:37
88
Isabel Stapelbroek
Arnhem
17:48
17:40
89
Elise Heijman
Arnhemse Montessori School
17:55
17:44
90
Dara Gineva
de Ommelander
17:58
17:56
91
Yfke Vink
Lienden
17:59
17:58
92
Amina Sammar
Het Mozaiek
18:26
18:25
93
Rosa Kamer
Arnhemse Montessori School
18:31
18:26
94
Ninon Dapper
Arnhem
18:35
18:29
95
Miki Visser
de Ommelander
18:32
18:31
96
Yasmine Ankersmit
de Ommelander
18:34
18:32
97
Kady Cosijnse
pieter brueghelschool
18:41
18:38
98
Nessa Brugman
de Ommelander
18:42
18:40
99
Naomi van Grieken
Basisschool de Gazelle
18:51
18:43
100
Eli Brugman
de Ommelander
19:07
19:03
101
Nora van Gemert
de Ommelander
19:10
19:07
102
Charlotte Hebinck
de Ommelander
19:14
19:10
103
Elif Kilic
de Ommelander
19:18
19:17
104
Zahra Farman
Arnhem
19:25
19:24
105
Marwa Bouaissaoui
Mozaiek
20:22
20:18
106
Mo Wijnhoven
Jan Ligthartschool
20:27
20:20
107
Janna Najih
Mozaiek
20:59
20:54
108
Noual Afentrous
Mozaiek
20:59
20:55
109
Nina Bruijnje
pieter brueghelschool
21:13
21:11
110
Sadaf Popalzay
Het Mozaiek
21:28
21:26
111
Fenne X
t Panorama
23:15
23:11
J9-12, 2.5 KM JEUGDLOO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Behzad Sarabi
Het Mozaiek
9:58
9:56
2
Samuel Veenbergen
Deventer
10:36
10:32
3
Niek Rutjes
de Ommelander
10:43
10:42
4
Yvo van den IJssel
De Liemers
10:44
10:43
5
Mika Veldink
Arnhem
10:47
10:46
6
Alexander Naasz
Arnhem
10:49
10:48
7
Jonas Waanders
Arnhemse Montessori School
10:55
10:52
8
Mees van der Donk
Arnhem
11:05
11:03
9
Daan van Aalst
pieter brueghelschool
11:06
11:05
10
Thomas Vossen
pieter brueghelschool
11:13
11:11
11
Tijs Buninga
de Ommelander
11:12
11:12
12
Sietse Kruizinga
AV '40
11:24
11:20
13
Abubacar Mansaray
Het Mozaiek
11:24
11:23
14
Floris Vossen
pieter brueghelschool
11:29
11:29
15
Flint Cordes
Heijenoordschool
11:32
11:31
16
Tim Tim
pieter brueghelschool
11:32
11:31
17
Olaf Langeslag
Isala '96
11:38
11:35
18
Job Teeuwes
pieter brueghelschool
11:41
11:40
19
Jasper Burghout
AV '34
11:41
11:40
20
Simon Zevenhuizen
Heijenoordschool
11:47
11:47
21
Peter Blanken
pieter brueghelschool
11:50
11:48
22
Mees Meeuwisse
Arnhem
11:55
11:51
23
Thijmen ten Hoove
Jan Ligthartschool
11:55
11:53
24
Dagmawi Mekonen
de Ommelander
12:03
12:03
25
Douwe van Pellen
Arnhem
12:08
12:03
26
Miro Meeuwisse
Utrecht
12:10
12:05
27
Broes Keen
pieter brueghelschool
12:15
12:06
28
Rens Braat
Basisschool de Gazelle
12:09
12:07
29
Tom Schuren
Velp Gld
12:18
12:16
30
Mauro Buitenhuis
Heijenoordschool
12:22
12:21
31
Claudio Schiavon
Almere '81
12:32
12:23
32
Olivier Kole
Arnhemse Montessori School
12:29
12:27
33
Ruben Kleinhesselink
Heijenoordschool
12:35
12:28
34
Ties Looze
Arnhem
12:29
12:28
35
Jelte Rutjes
de Ommelander
12:30
12:29
36
Tim van Ottele
Arnhem
12:32
12:30
37
Joep Binnen
pieter brueghelschool
12:38
12:35
38
Duncan Tiegelaar
de Ommelander
12:38
12:36
39
Julian Gielen
Julianaschool
12:51
12:41
40
Julius de Vries
Julianaschool
12:46
12:41
41
Mikael Smidts
Ciko '66
12:49
12:42
42
Koen Smorenburg
de Ommelander
12:44
12:44
43
Lude Britstra
pieter brueghelschool
12:48
12:45
44
Sietse Thijs
Ciko '66
12:53
12:47
45
Dries de Klein
Heijenoordschool
12:56
12:50
46
Gijs van Gogh
Heijenoordschool
12:56
12:51
47
Aadil Omar
de Ommelander
12:52
12:52
48
Jadee Olsman
Zevenaar
12:57
12:55
49
Siem Bosch
Arnhem
13:08
13:02
50
Guus Aldewereld
Velp Gld
13:08
13:07
51
Joshua Otten
Heijenoordschool
13:14
13:09
52
Max Zweedijk
Basisschool de Gazelle
13:21
13:17
53
Xavier Lacanilao
Basisschool de Gazelle
13:19
13:17
54
Jurre Waanders
Heijenoordschool
13:27
13:21
55
Senne Kentin
Heijenoordschool
13:29
13:24
56
Jasper Biersteker
Zwolle
13:33
13:28
57
Mels van der Ploeg
Arnhemse Montessori School
13:42
13:28
58
Mason Wieland
Jan Ligthartschool
13:32
13:30
59
Huub Smorenburg
de Ommelander
13:38
13:36
60
Dylano Pelle
de Ommelander
13:38
13:38
61
Midas Rutten
Ciko '66
13:42
13:39
62
Paco Meeuwisse
Utrecht
13:46
13:41
63
Friso Raaymakers
t Panorama
13:55
13:53
64
Thijs Bouman
Basisschool de Gazelle
14:03
13:57
65
Hidde Slieker
Arnhem
14:11
14:05
66
Siep Looze
Heijenoordschool
14:13
14:06
67
Jules Aarts
pieter brueghelschool
14:27
14:11
68
Jem van den Broek
Ciko '66
14:19
14:13
69
Yannick van der Heide
Heijenoordschool
14:25
14:19
70
Stan Swieringa
Arnhem
14:28
14:21
71
Thijmen van der Ploeg
Arnhem
14:26
14:22
72
Luteijn Deemter
pieter brueghelschool
14:31
14:25
73
Hendrik jan Straver
Arnhemse Montessori School
14:31
14:27
74
Nathan de Zwart
Arnhem
14:42
14:29
75
Sep de Kinkelder
Arnhem
14:40
14:32
76
Fjodor Loman
Arnhemse Montessori School
14:34
14:33
77
Melchior vd Werk
Julianaschool
14:43
14:33
78
Miguel Villanueva
Basisschool de Gazelle
14:40
14:35
79
Jasper Eggermont
Arnhemse Montessori School
14:44
14:36
80
Gijs Wijnveld
Arnhem
14:52
14:36
81
Teun van Leeuwen
Arnhemse Montessori School
14:41
14:38
82
Brent Brenner
Arnhem
14:40
14:38
83
Florian Ontstenk
Arnhemse Montessori School
14:44
14:41
84
Julius Roos
Arnhemse Montessori School
14:49
14:46
85
Lukas Kruisselbrink
Arnhem
14:52
14:47
86
Loek Hofstede
Arnhem
14:58
14:53
87
Aijman Sammar
Het Mozaiek
15:00
14:58
88
Ferhad Kilic
Mozaiek
15:07
14:58
89
Taha Oost
Jan Ligthartschool
15:07
15:01
90
Pascal Kroon
Basisschool de Gazelle
15:07
15:04
91
Hugo Brands
Arnhemse Montessori School
15:16
15:05
92
Mees Groenendijk
Arnhem
15:08
15:07
93
Damian Harle
Arnhemse Montessori School
15:22
15:16
94
Thije Kruize
Arnhemse Montessori School
15:35
15:26
95
Lars Geltink
Arnhem
15:32
15:27
96
Benjamin Weiss
Arnhemse Montessori School
15:43
15:32
97
Michiel Moust
Arnhem
15:37
15:34
98
Derk van Herwaarden
pieter brueghelschool
15:42
15:35
99
Stach Dapper
Arnhem
15:43
15:39
100
Milan van Munster
de Ommelander
15:51
15:49
101
Ivan Kramer
Heijenoordschool
15:57
15:51
102
Mode Merkus
Arnhem
15:59
15:55
103
Tijn Buitink
Arnhem
16:04
15:55
104
Stijn Wolters
Arnhemse Montessori School
16:01
15:57
105
Kilian Gierman
Arnhem
16:06
15:58
106
Daaf Visscher
Arnhemse Montessori School
16:08
15:59
107
Jess Schipperheyn
Bemmel
16:23
16:19
108
Duuk Aarntzen
Bemmel
16:26
16:23
109
Tiemen Niermeijer
Arnhemse Montessori School
16:35
16:29
110
Harold Moorrees
Heteren
16:37
16:31
111
Darren Harle
Arnhemse Montessori School
16:39
16:31
112
Thibo Mattousch
Arnhemse Montessori School
16:44
16:36
113
Bob van Dillen
Arnhemse Montessori School
16:56
16:45
114
Maks de Graaf
Hoofddorp
16:50
16:48
115
Stefan Emons
Arnhem
16:55
16:48
116
Valentijn Visser
de Ommelander
17:05
17:02
117
Quint de Graaf
Haarlemmermeer
17:12
17:12
118
Boyan Slot
Arnhemse Montessori School
17:18
17:15
119
Sven Abee
Arnhem
17:37
17:33
120
Melle Bosch
Arnhem
17:41
17:37
121
Bram de Ruijter
Heijenoordschool
17:48
17:41
122
Finn Koning
de Ommelander
17:59
17:45
123
Viggo Bruggemann
pieter brueghelschool
17:50
17:46
124
Nout Bovens
Heijenoordschool
17:56
17:50
125
Casper Kroon
Basisschool de Gazelle
18:01
17:58
126
Tom Berends
Mozaiek
18:07
17:58
127
Lucas Marters
pieter brueghelschool
18:00
18:00
128
Keano Harle
Arnhem
18:19
18:01
129
Tim Smit
Arnhemse Montessori School
18:16
18:05
130
Minne Pil
pieter brueghelschool
18:15
18:07
131
Bo van Nunen
Heijenoordschool
18:15
18:08
132
Simon van Meurs
Heijenoordschool
18:14
18:13
133
Tren Nieuwhart
Basisschool de Gazelle
18:21
18:18
134
Milan Bos
Basisschool de Gazelle
18:27
18:25
135
Lio Boerefijn
pieter brueghelschool
18:37
18:34
136
Quinten van Es
de Ommelander
18:39
18:37
137
Tristan Rijsdijk
Arnhemse Montessori School
18:48
18:46
138
Arda Sanli
de Ommelander
20:56
20:54
139
Omer Koyuncuoglu
de Ommelander
21:05
21:04
VSEN, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bridget Konings
Ciko '66
20:35
20:35
2
Mare Versluis
Duiven
22:48
22:43
3
Sativa Wenker
Ciko '66
23:06
23:06
4
Klaartje Nijssen
Amerongen
25:04
24:53
5
Sofia Rayol
HAN Arnhem Business School
25:10
24:55
6
Manouk Thewissen
Nijmegen
25:14
25:00
7
Vanity Danen
Elst Gld
25:08
25:03
8
Aniola van Brummelen
Ciko '66
25:05
25:05
9
Leonie Kleve
Nijmegen
25:41
25:27
10
Nynke Moen
Nederland
26:14
25:53
11
Barbora Blechov
HAN Arnhem Business School
26:12
25:55
12
Marielle Vastenhoud
Hattem
27:41
27:18
13
Martine van der Spek
Ede Gld
27:44
27:22
14
Karoline Roubin
HAN Arnhem Business School
27:46
27:28
15
Kyra Emons
Arnhem
27:34
27:33
16
Jeannet Koortens
Driel
27:54
27:46
17
Lisa van Aalst
Arnhem
28:01
27:53
18
Chaja Spanier
Arnhem
28:02
27:54
19
Liset Verhaar
Arnhem
28:29
27:54
20
Bianca Koster
Arnhem
28:30
28:17
21
Joyce Boxem
Doetinchem
28:39
28:20
22
Mathilde Wiersma
Dorenweerd
28:34
28:21
23
Lisette Kamps
Arnhem
28:38
28:27
24
Serpil Cicek
Arnhem
28:53
28:44
25
Rene Van der Sluis
Arnhem
29:20
28:48
26
Ellen Arends
's-Gravenhage
29:47
29:20
27
Linda van der Horst
Arnhem
29:54
29:26
28
Lana Gamelkoorn
Arnhem
30:00
29:39
29
Frederique Dieperink
Velp Gld
30:25
29:47
30
Willemijn Nijboer
Arnhem
30:36
30:13
31
Lieke Arends
Huissen
30:51
30:23
32
Marleen Ruessink
Dorenweerd
31:13
30:59
33
Daya van Wunnik
Dorenweerd
31:13
30:59
34
Jolanda Windt
Arnhem
31:12
31:00
35
Sanne Pastoors
Arnhem
31:35
31:14
36
Judith Hoekstra
Arnhem
31:59
31:35
37
Henrieke Prost
Ede Gld
32:08
31:37
38
Moniek Schoenmakers
Arnhem
32:12
31:38
39
Sheila Romeo
Arnhem
31:58
31:48
40
Elke Scholten
Arnhem
32:26
31:58
41
Chantal Kleve
Wehl
32:18
32:04
42
Wendy Brands
Arnhem
32:42
32:17
43
Samantha de Haas
Arnhem
32:31
32:23
44
Sanne van der Zee
Oosterbeek
32:35
32:23
45
Manon Ebbers
Arnhem
33:00
32:37
46
Ilona van Huet
Arnhem
33:11
33:01
47
Demelza Stadhouders
Arnhem
33:41
33:09
48
Floor Roozenboom
Dorenweerd
34:25
33:16
49
Lisette Muilwijk
HAN Arnhem Business School
33:49
33:22
50
Sascha Rap
HAN Arnhem Business School
33:49
33:22
51
Astrid Meijer
Twello
33:40
33:33
52
Niek Gieteman
Dorenweerd
34:42
33:57
53
Lindy Wisselink
AVA '70
34:25
33:57
54
Joanne Lindeman
Arnhem
34:58
34:31
55
Daphne Donders
Arnhem
35:08
34:32
56
Tessa Schaafsma
Velp Gld
35:10
34:48
57
Nance van den Born
Dorenweerd
35:08
35:04
58
Kaya Kool
Dorenweerd College
35:08
35:04
59
Ismey Maresch
Dorenweerd College
35:22
35:18
60
Julia Werner
Dorenweerd College
35:23
35:19
61
Femke den Hartog
Velp Gld
36:29
35:47
62
Danielle Straver
Bergschenhoek
36:04
35:58
63
Marjolein Windt
Heerewaarden
36:51
36:12
64
Simone Meijer
Rheden
36:35
36:17
65
Alexine Collet
HAN Arnhem Business School
38:23
38:05
66
Georgia Lewis
HAN Arnhem Business School
38:24
38:07
67
Lotje Boddendijk
Arnhemse Montessori School
39:08
38:39
68
Anna Meurs
Dorenweerd
40:26
39:17
69
Mirte Jeroense
Dorenweerd College
40:23
39:37
70
Cathelijne van der Tak
Dorenweerd College
40:25
39:38
71
Leonie Elbers
Dorenweerd College
40:24
39:38
72
Isa Weijman
Dorenweerd
40:26
39:46
73
Lynn Koop
Dorenweerd
40:49
40:09
74
Alisia Harle
Arnhem
41:20
41:08
75
Sarah van Keulen
Zutphen
43:03
42:41
76
Annabel Wunderink
Dorenweerd College
46:22
46:18
77
Dezin Fuad Osman
Dorenweerd College
46:22
46:18
78
Petra Venes
Argo
48:01
47:37
79
Shavira Nabila
HAN Arnhem Business School
54:01
53:33
80
Rosalie Weijde
Dorenweerd College
56:24
56:00
81
Mathilde de Ruiter
Dorenweerd College
56:23
56:00
82
Esmee Veneberg
Dorenweerd College
58:31
57:59
83
Sophie van Dijk
Dorenweerd College
58:31
57:59
84
Irene van der Veeken
Dorenweerd College
58:31
58:00
V36, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra de Jonge
Ciko '66
19:23
19:22
2
Katja Kanditt
Korschenbroich
20:51
20:50
3
Manon Mensink
Ciko '66
21:05
21:03
4
Barbara Kerkhof
Loopgroep Aart Stigter
21:47
21:47
5
Anke van de Water
Arnhem
22:16
22:13
6
Bianca Curridori
Dieren
23:44
23:40
7
Charlotte Schoemaker
Arnhem
26:04
25:47
8
Maaike Houweling
Arnhem
26:15
26:12
9
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
26:43
26:37
10
Roy Nijman
Westervoort
27:19
27:07
11
Loekie Groot
Driel
27:57
27:50
12
Annemieke Dijkstra
Wageningen
27:54
27:52
13
Ilse Verwijmeren
Elst Gld
28:14
27:53
14
Jacqueline Valk
Pannerden
28:04
27:54
15
Marian Reinders
Hanzesport
28:17
28:04
16
Joyce Roskam
Loenen Gld
28:41
28:06
17
Nicolien Heetebrij
Pijnacker
28:44
28:16
18
Sabrina Aarntzen
Bemmel
28:38
28:19
19
Hanneke Weijers
Arnhem
29:05
28:51
20
Linda Tegnhed
Apeldoorn
29:30
29:04
21
Vanessa Timorason
Arnhem
29:35
29:27
22
Monique Rieswijk
Zevenaar
29:38
29:28
23
Dianne Bonnenberg
Doetinchem
29:59
29:49
24
Jacqueline Baar
Ciko '66
30:35
29:53
25
Agnes Dijkstra
Dorenweerd College
30:57
30:17
26
Renee de Jonge
Argo
30:42
30:18
27
Margreet van Megen
Duiven
30:55
30:38
28
Diane Keuken
Duiven
30:56
30:39
29
Noortje Bakker
Arnhem
31:11
30:39
30
Mary Hermsen
Ede Gld
31:14
30:41
31
Stephanie Falkena
Flevo Delta
30:56
30:50
32
Susanne Mc-Ewen-Raschl
Arnhem
31:54
31:28
33
Suzan Mooren
Arnhem
32:00
31:37
34
Marike Verhage
Arnhem78
32:13
31:39
35
Tessa Murre
Driel
32:15
31:41
36
Meeuwisse
Utrecht
32:26
31:45
37
Henny Heij
Wageningen
32:07
31:48
38
Yvonne Ubachs
Zeddam
32:01
31:49
39
Marga Bovendorp
Oosterbeek
32:37
32:22
40
Anita Lubberdink
Ciko '66
32:40
32:27
41
Gerda van den Brink
Apeldoorn
32:50
32:30
42
Antoinette Stemerding
Rheden
32:57
32:33
43
Marlies Meeuwisse
De Meern
33:29
32:48
44
Sandra Pieters
Nijmegen Atletiek
33:17
33:07
45
Merle Brands
Arnhem
33:40
33:15
46
Miriam Peters
Argo
33:33
33:22
47
Jose Kersten
Nijmegen Atletiek
33:32
33:22
48
Martinique Walraven
Huissen
33:43
33:22
49
Elvira Croes
Apeldoorn
34:08
33:49
50
Heleen Woittiez
Almere
34:04
33:52
51
Melanie de Bijl
Zevenaar
34:29
33:59
52
Marelle Boxem
Doetinchem
34:23
34:02
53
Mirjam Joachimsthal
Arnhem
34:59
34:20
54
Maureen Kleefsman
Dorenweerd College
35:21
34:35
55
Marian Engelen
Argo
34:47
34:36
56
Sandra Theunissen
Velp Gld
34:53
34:37
57
Marjolein Koers
Arnhem
35:53
35:17
58
Esther van de Logt
Nijmegen Atletiek
35:30
35:21
59
Mirjam van der Veen
DE LOPER
37:07
36:25
60
Marije Santing
DE LOPER
37:08
36:27
61
Corinne van Soest
Harmelen
37:08
36:29
62
Brigitte Kasteel
Rozendaal
37:37
36:54
63
Esther Bulten
Sinderen
37:38
37:05
64
Susan Vriezen
Varsseveld
38:09
37:35
65
Jessica Willems
Groesbeek
37:52
37:45
66
Anita Temmink
Doetinchem
39:48
39:11
67
Yvonne Willemsen
Varsseveld
40:11
39:38
68
Georgette Kamp
Nijmegen Atletiek
39:49
39:40
69
Bianca Spijker
Arnhem
41:25
41:12
70
Joke Spang
Arnhem
45:10
44:34
MSEN, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jawad Tlemsser
HAN Arnhem Business School
17:16
17:15
2
Max Swabedissen
AV Rijssen
18:19
18:19
3
Gijs Buddeke
Arnhem
18:48
18:47
4
Jeroen van Daalen
Duiven
18:58
18:56
5
Robert-Jan Wolters
Arnhem
19:16
19:15
6
Florian Lwik
Ciko '66
19:25
19:25
7
Lars Vreugdenhil
Arnhem
20:06
20:05
8
Wouter Steenstra
Arnhem
20:09
20:08
9
Tim Wandel
Oosterbeek
20:19
20:18
10
Jesse Honkoop
Arnhem
20:20
20:19
11
Anton Jagers
Heteren
20:29
20:25
12
Niels van den Brink
Barneveld
21:02
21:00
13
Jasir Khalil
HAN Arnhem Business School
21:19
21:03
14
Beau Tijmen van de Geer
Dorenweerd
21:13
21:12
15
Koen Verhoeff
Dorenweerd
22:06
22:05
16
Rogier Jgers
Heteren
22:11
22:07
17
Koen Rombouts
Arnhem
22:24
22:10
18
Jesse Haak
Climax
22:56
22:37
19
Thijs Driendijk
Zevenaar
22:49
22:39
20
Matthijs Gerds
Arnhem
23:29
23:03
21
Tom Bloemberg
Flevo Delta
23:46
23:41
22
Sjoerd de Haan
Arnhem
24:25
23:59
23
Thomas Lijnkamp
Dieren
24:36
24:29
24
Noah Slootweg
Bennekom
25:05
24:46
25
Jesse Pennekamp
Dorenweerd
25:19
24:53
26
Mark Bonnenberg
Leidschendam
25:42
24:55
27
Arjan Wanders
's-Heerenberg
25:45
25:20
28
Stijn Rombouts
Dorenweerd
25:21
25:20
29
Mathijs Sterrenburg
Dorenweerd
25:50
25:26
30
Ruben Slootweg
Bennekom
26:47
26:28
31
Jelte Falkena
Dronten
26:35
26:29
32
Rene Annevelink
Velp Gld
27:14
26:44
33
Thijs Ahoud
Elst Gld
27:00
26:54
34
Maxy Mukri
HAN Arnhem Business School
27:38
27:26
35
Finn Muilwijk
Apeldoorn
28:12
27:45
36
Quinten Verwijmeren
B.o.d. De Sprinters
28:09
27:49
37
Morris Buttner
Arnhemse Montessori School
28:29
27:56
38
Olav de Kinderen
Dorenweerd
28:53
28:18
39
Luuk Megens
Huissen
29:10
28:50
40
Dion Schiebergen
Arnhem
29:44
28:51
41
Niels ter Huurne
Arnhemse Montessori School
29:11
29:02
42
Macs Bijsterbosch
Arnhemse Montessori School
29:15
29:06
43
Laith Gobar
HAN Arnhem Business School
29:28
29:14
44
Yarno de Boer
Dorenweerd
30:12
29:27
45
Guus Arndts
Dorenweerd
30:12
29:27
46
Boris Van Veelen
Oosterbeek
30:12
29:28
47
Joep van Garderen
Dorenweerd
30:13
29:28
48
Thanou Iepema
Dorenweerd College
30:11
29:33
49
Daan Kleizen
Dorenweerd College
30:10
29:33
50
Erik van Oorschot
Dorenweerd College
31:13
30:52
51
Roel Knoeff
Dorenweerd College
31:41
31:06
52
Siep Steenstra
Arnhem
31:53
31:13
53
Marijn van Dam
Apeldoorn
31:37
31:19
54
Danil Robijn
Dorenweerd College
31:41
31:23
55
Bjorn Bouwman
Ede Gld
32:03
31:29
56
Arjen Jongeneel
Ede Gld
32:08
31:37
57
Nick Hoomans
Arnhem
32:09
31:47
58
Jan Pieter Wiersema
Dorenweerd College
33:18
32:49
59
Stefan Blankespoor
Dorenweerd College
33:17
32:49
60
Milan Kruissen
Dorenweerd College
33:31
32:52
61
Nils Smit
Dorenweerd College
33:31
32:52
62
Teun van der Meijden
DE LOPER
34:08
33:47
63
Rik van der Horst
Dorenweerd College
34:41
33:55
64
Mika van Dijk
Dorenweerd College
34:40
33:55
65
Sjors Verschuur
Dorenweerd College
34:41
33:55
66
Kelvin Harle
Arnhem
34:11
33:58
67
Ties van West
Dorenweerd
36:13
35:37
68
Peer ter Steeg
Dorenweerd College
36:11
35:56
69
Luuk Meijer
Dorenweerd
36:42
35:58
70
George Christou
HAN Arnhem Business School
38:55
38:42
71
Floris de Haan
Dorenweerd College
39:15
38:57
72
Tijs Maessen
Dorenweerd
39:15
38:57
73
Eljah Kemper
Dorenweerd
40:50
39:41
74
Rmi Schrijver
Zutphen
43:04
42:41
75
Jasper Ebbers
Dorenweerd College
43:44
43:08
76
Bjorn Veldhuizen
Dorenweerd
43:59
43:20
77
Timo Berendsen
Dorenweerd College
44:01
43:21
78
Willem van Gemert
Arnhem
55:19
45:13
79
Odonis Alritha
Dorenweerd College
50:53
50:33
80
Stan Speldenbrink
Dorenweerd
50:54
50:33
81
Jits Zijlstra
Dorenweerd College
50:53
50:37
82
Luuk Verhoeven
Dorenweerd College
50:53
50:37
M36, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arie Owen
Arnhem
16:58
16:58
2
Anne Wiersma
Climax
17:39
17:39
3
Jan Willem Leeuwis
Arnhem
19:09
19:06
4
Wouter van Leeuwen
Ciko '66
19:38
19:37
5
Peter van de Pol
Ciko '66
20:06
20:04
6
Dries Pluimers
Velp Gld
20:16
20:15
7
Guido Benthem
Velp Gld
20:58
20:56
8
Paul van Rooyen
Velp Gld
22:14
21:27
9
Leendert-Jan van der Ent
Velp Gld
21:51
21:48
10
Angelo Driessen
Dieren
22:01
21:57
11
Maarten van Alphen
Ciko '66
22:05
22:02
12
Wander Toering
Westervoort
22:10
22:06
13
Carlos Burghout
Ciko '66
22:24
22:23
14
Wouter Oorthuis
Arnhem
22:30
22:24
15
Johan Versluis
Duiven
22:49
22:44
16
Jasper van Heuven
Hanzesport
22:52
22:49
17
Diego Schiavon
Almere
23:31
23:01
18
Rolf Vreugdenhil
Arnhem
23:22
23:17
19
Levi Mes
Arnhem
23:37
23:35
20
Marcel Wenker
Arnhem
23:47
23:45
21
Jurjen Bersee
Ciko '66
24:06
24:03
22
Erik Michels
Arnhem
24:21
24:11
23
Chris Lijnkamp
Dieren
24:36
24:28
24
Bas Hellinga
Dorenweerd College
25:42
24:32
25
Iwan Veldkamp
Zevenaar
24:45
24:35
26
Rob Rosenkamp
Arnhem
25:06
24:49
27
Joost Bouwmeister
Huissen
25:48
25:11
28
Stefan Honkoop
Arnhem
25:28
25:21
29
Art Theunissen
Velp Gld
25:53
25:37
30
Ewoud Joustra
Oosterbeek
26:09
25:40
31
Boudewijn Bleekman
Arnhem
25:51
25:48
32
Theo Janssen
Velp Gld
26:38
26:23
33
Wilbert de Haan
Ciko '66
27:05
26:40
34
Jeroen Koudijs
Arnhem
27:00
26:43
35
Manolito Landsheer
Arnhem
27:33
26:44
36
Biersteker Gert-Jan
Zwolle
27:04
26:49
37
Rijn Hagedoorn
Ulft
27:29
26:57
38
Erwin Ykema
Arnhem
27:29
27:14
39
Evert Jan Slootweg
Bennekom
27:52
27:26
40
Ren Voshol
Wijchen
28:03
27:54
41
Erik Bonnenberg
Doetinchem
28:34
27:56
42
Ralph Buttner
Arnhem
28:33
28:00
43
Peter Hoksberg
Twello
28:13
28:06
44
Jacco van de Velden
Arnhem
28:45
28:23
45
Arie de Vroomen
Oosterbeek
28:40
28:25
46
Peter MacLean
Arnhem
28:54
28:31
47
Boudewijn van Ommeren
Arnhem
29:14
28:31
48
Patrick van Asseldonk
Veghel
28:51
28:43
49
Bian Ebecilio
Arnhem
29:24
28:46
50
Jos Kukupessy
DE LOPER
29:41
28:59
51
Peter Overmars
Arnhem
29:20
29:04
52
Erik Starkenburg
Arnhem
29:31
29:05
53
Guido Ritskes
Arnhem
29:32
29:06
54
Eduard Coblijn
Arnhem
29:25
29:14
55
Vincent van Kooten
Arnhem
29:53
29:24
56
Jeroen Overmaat
Arnhem
29:33
29:29
57
Edwin van der Broek
Huissen
30:07
29:29
58
Dirk Leenders
Arnhem
29:44
29:39
59
Mike Jolink
DE LOPER
30:09
29:46
60
Pieter Slootweg
Ede Gld
30:39
30:12
61
Mathieu Schoenberger
Arnhem
30:16
30:12
62
Patrick Span
Dieren
30:59
30:28
63
Malouel L Host
Arnhem
31:24
30:49
64
Meeuwisse
Utrecht
32:27
31:45
65
Kees de Haas
Pallas '67
32:50
31:58
66
Rob van Leeuwen
Venlo
32:48
32:07
67
Arthur van der Meijden
DE LOPER
32:39
32:18
68
Edwin Steenstra
Arnhem
33:27
32:47
69
Jeroen Alkemade
Bergschenhoek
33:07
33:01
70
Bertus van Kommer
Leusden
33:39
33:18
71
Jeroen Rouwenhorst
Duiven
34:25
34:12
72
Raymond Freni
Nijmegen Atletiek
35:11
35:03
73
Jaap Jongeneel
Ede Gld
36:02
35:32
74
Simon Hoekerswever
Dorenweerd
36:09
35:52
75
Ronald Meijer
De Steeg
36:36
36:16
76
Johan van Santen
avVN
37:41
37:21
77
Petro IJzerman
Deventer
42:25
42:09
78
Daan Metzelaar
Dorenweerd
50:53
50:37
79
Arjen Falter
Arnhem
54:14
53:55
80
Etienne Journee
Arnhem
55:45
55:40
VSEN, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Priscilla Fransen
Valburg
41:43
41:43
2
Peta Baxter
Arnhem
46:21
46:16
3
Cindy Harteveld
Ede
53:22
53:18
4
Quirien Bastiaanse
Arnhem
54:40
54:17
5
Sezim Zhenishbekova
HAN Arnhem Business School
56:56
56:53
6
Femke Bakema
Marienvelde
57:27
57:09
7
Maaike Annevelink
Velp Gld
1:02:06
1:01:48
8
Audrya Kerenhappukh
HAN Arnhem Business School
1:03:13
1:03:11
9
Alsia Bruffaerts
Arnhem
1:06:30
1:06:07
10
Sophie Janssen
Arnhem
1:06:31
1:06:07
11
Stefanie Creemers
Huissen
1:19:34
1:19:34
V36, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esme Moricke
Nijmegen
39:23
39:23
2
Jessie Jager
Arnhem
44:35
44:34
3
Judith Peterink
AV Castricum
45:31
45:30
4
Judith Tamis
AV Castricum
45:51
45:49
5
Sabine Veldhuis
Arnhem
50:53
50:42
6
Esther van der Burg
Tolkamer
50:57
50:49
7
Simone Span
Dieren
52:34
52:17
8
Mirjam Lueb
's-Heerenberg
53:09
53:08
9
Miriam Groeneveld
Arnhem
54:25
54:12
10
Helene Casellas
Arnhem
55:26
55:21
11
Luus Stoop
Eefde
57:08
56:57
12
Monique van t Erve
Zutphen
57:09
56:56
13
Sarah Reijenga-Sinay
Warnsveld
57:29
57:17
14
Wiljanneke Dwars
Veluwelopers
58:10
57:55
15
Klaske Hoogstra
Pallas '67
59:09
58:50
16
Marion Slabbers
Oosterbeek
59:16
59:11
17
Loeky Kramer
Arnhem
59:38
59:25
18
Annet van Dellen
Arnhem
1:00:32
1:00:10
19
Esther Koree
Doetinchem
1:00:40
1:00:37
20
Jeanette de Lorme
Westervoort
1:00:41
1:00:37
21
Germa Nass
Groessen
1:03:26
1:03:08
22
Marlous den Held
Rheden
1:04:28
1:04:07
23
Maike Meeuwisse
Utrecht
1:05:16
1:04:55
24
Lianne van de Wetering
Pannerden
1:05:50
1:05:37
25
Inge Fischer
Maassluis
1:06:47
1:06:25
26
Sandra Scholten
Zevenaar
1:07:46
1:07:36
27
Melanie ten Pierick
Houten
1:10:16
1:10:04
28
Wendy de Jong
Houten
1:10:17
1:10:04
MSEN, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert-Jan Wassink
Apeldoorn
33:24
33:24
2
Harvard Lalit
Oosterbeek
33:48
33:48
3
Vincent Koch
Arnhem
37:50
37:48
4
Bart Combee
Arnhem
37:56
37:54
5
Jasper Goedhart
Arnhem
38:12
38:09
6
Tomasz Majkowski
Hilversum
39:07
39:06
7
Ronald Eitens
DE LOPER
39:53
39:52
8
Robin Barwegen
Apeldoorn
41:59
41:56
9
Danil Hendrikse
Utrecht
42:48
42:41
10
Mark Leenders
Ciko '66
42:53
42:51
11
Niels ter Haar
Bredevoort
43:32
43:27
12
Marcel Hoekstra
Utrecht
43:33
43:27
13
Ruben Uijting
Arnhem
43:44
43:39
14
Adrian Haack
HAN Arnhem Business School
44:22
44:19
15
Joran Lise
Ede Gld
45:03
44:54
16
Terry Dieperink
Arnhem
45:11
45:02
17
Stefan Reijnders
Huissen
45:31
45:23
18
Simon Lise
Triathlon
46:32
46:24
19
Nicola Verrillo
HAN Arnhem Business School
46:47
46:30
20
Nathan Nantais
HAN Arnhem Business School
46:47
46:31
21
Luuk Vos
Dodewaard
46:57
46:54
22
Gert-Jan Baptist
Huissen
47:34
47:27
23
Sem Rosenkamp
Arnhem
48:30
48:16
24
Adam Gttel
HAN Arnhem Business School
49:03
48:47
25
Abe Sikkema
Dorenweerd College
49:48
49:29
26
Christiaan Sterrenburg
Dorenweerd College
49:50
49:31
27
Raphael Mintz
HAN Arnhem Business School
50:01
50:00
28
Maik Bos
Driel
50:21
50:09
29
Ferdinand Koenders
Oosterbeek
51:52
51:42
30
Tim van Eijndthoven
Arnhem
53:30
53:10
31
Jesse Gros
Dorenweerd College
56:49
56:25
32
Mathieu Mannaerts
Arnhem
57:59
57:47
33
Bauke van der Molen
Dorenweerd College
1:00:09
59:52
34
Jelle van Bergen
Pallas '67
1:00:52
1:00:35
35
Tijmen Weber
Nijmegen
1:01:24
1:01:20
36
Jasper Brouwer
Doetinchem
1:05:50
1:05:36
37
Thijs Messchendorp
Dorenweerd College
1:09:48
1:09:34
38
Abel Boddendijk
Arnhemse Montessori School
1:11:15
1:11:11
M36, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amanuel Mekonen
Arnhem
38:25
38:25
2
Rene Roelofs
Angeren
38:29
38:28
3
Arthur Schramade
Nijmegen
39:24
39:24
4
Niek Veldink
Arnhem
39:38
39:32
5
Edwin Verdurmen
Arnhem
40:12
40:03
6
Jos Hengeveld
Bunnik
40:21
40:18
7
Marcel Craenmehr
Horst
41:43
41:43
8
Ralph Schielen
Arnhem
41:52
41:52
9
Zeger van Vreeswijk
Arnhem
42:05
41:59
10
Jeroen Gosse
Arnhem
42:38
42:35
11
Robert Frank Bak
Oosterbeek
43:04
43:00
12
Wilco Smit
Ede Gld
43:58
43:51
13
Harry Janssen
Haalderen
44:09
44:08
14
Niek van Hees
Culemborg
44:24
44:24
15
Nick Buik
Arnhem
44:40
44:33
16
Norman Isaacs
Arnhem
46:41
46:28
17
Martijn Geertsen
Arnhem
48:39
48:30
18
Peter Frederiks
Heteren
49:32
49:24
19
Ronald Verkuijl
Driel
49:43
49:31
20
Remco Van Rotterdam
Arnhem
50:08
49:53
21
Rob Groen
Arnhem
50:29
50:14
22
Eric Oukes
Velp Gld
50:34
50:22
23
Edwin van Roekel
Arnhem
50:46
50:39
24
Simon Postma
Apeldoorn
51:41
51:25
25
Ronald Hollander
Arnhem
52:37
52:15
26
Peter Dwars
Brummen
52:41
52:27
27
Ben Nieuwhof
Arnhem
53:02
52:53
28
Frans van Huizen
Velp Gld
53:09
53:01
29
Hubert van der Planken
Berkel en Rodenrijs
53:28
53:28
30
Ren Blom
Arnhem
54:04
53:53
31
Mile Pajic
's Heerenberg
54:19
54:00
32
Robert Teuben
Arnhem
54:22
54:02
33
Jan Broekmans
Arnhem
54:26
54:06
34
Willem Scheerder
Arnhem
54:31
54:09
35
Michel Roording
Wichmond
54:37
54:00
36
Ronald Waanders
Enschede
54:44
54:38
37
Jan van Dellen
Arnhem
55:58
55:38
38
Ron Blom
Huissen
56:06
55:46
39
Martijn Mulder
Arnhem
56:24
56:19
40
John klein Gebbinck
Arnhem
56:28
56:10
41
Nick Broekhuysen
Duiven
56:45
56:25
42
Marcel van Straten
Apeldoorn
56:55
56:40
43
Guido Hoomans
Wageningen
57:38
57:29
44
Erik Baerends
Duiven
58:10
57:50
45
Martin Bes
Sandfirden
58:26
58:19
46
Ronald Aalders
Westervoort
58:56
58:32
47
Hans ten Donkelaar
Ciko '66
59:11
58:54
48
Joseph Follender
Ciko '66
59:17
59:07
49
Silvijn Hulshof
Oosterbeek
59:29
59:12
50
Eric Rietveld
Arnhem
1:00:02
59:37
51
Rene Bouwmeister
Bemmel
1:02:26
1:02:03
52
Jan Hoekstra
Arnhem
1:02:38
1:02:24
53
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
1:03:22
1:03:11
54
Theo Lammers
Zevenaar
1:07:47
1:07:37
55
Gert-Jan Messchendorp
Renkum
1:09:48
1:09:33
www.uitslagen.nl
07-04-2019 17:14