Uitslagenlijst Leadax-Run

Wapenveld - Zaterdag 16 maart 2019

J-8, 400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenn Poel
Zwolle
1:42
2
Jesper Boone
Hattem
1:44
3
Bob van Delden
Leadax
1:56
4
Julian Laurens
Leadax
2:02
5
Irjan van Ommen
De Gemzen
2:06
6
Falco Hulstijn
Zwolle
2:25
7
Leon Hulstijn
Zwolle
3:04
M-8, 400 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Kwakkel
De Gemzen
1:27
2
Isa Schoonhoven
De Gemzen
1:32
3
Zaré de Ruiter
De Gemzen
1:38
4
Lisette Veldkamp
Cialfo
1:38
5
Jasmijn van Nieuwenhoven
De Gemzen
1:40
6
Iva Prins
De Gemzen
1:43
7
Elin de Noord
Zwolle
1:50
8
Sanne Maat
De Gemzen
1:54
9
Zilva Zwerus
Heerde
2:09
10
Zoe Veenstra
Heerde
2:19
11
Kaily Remmers
Linde Dr
2:32
12
Amelie Engele
Leadax
3:09
J9-12, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hendrik Olthuis
De Gemzen
4:02
2
Patrick Duiveman
Isala '96
4:07
3
Gerrit Wensink
De Gemzen
5:08
4
Liim van Wijk
5:50
M9-12, 1000 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noëmi Blankvoort
De Gemzen
4:02
2
Magali Kanis
Hattem
4:07
3
Mente Kommer
De Gemzen
4:14
4
Renée Blok
De Gemzen
4:35
5
Quinty Lans
De Gemzen
4:43
6
Fay Prins
De Gemzen
4:47
7
Dagmar Boone
De Gemzen
4:48
8
Benthe Roeke
De Gemzen
4:49
9
Brenda Wensink
De Gemzen
4:52
10
Amber Veldkamp
Cialfo
4:55
11
Annelijn van Delden
Leadax
5:24
12
Lola-Louise Laurens
Leadax
5:55
5MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Kloosterziel
PEC 1910
16:33
2
Kibrom Hadgu
Zwolle
16:50
3
Ewout de Vos
De Gemzen
16:57
4
Rob Goutbeek
BB lopers
17:13
5
Niels Buitenhuis
Deventer
17:33
6
Lambert Russcher
Staphorst
17:44
7
Robin Meima
De Gemzen
18:06
8
Michiel Bronsink
Oldebroek
19:03
9
Wilco Jonker
De Gemzen
19:38
10
Gert-Jan Oosterveen
Zeist
20:05
11
Jurian Onderdijk
De Gemzen
20:44
12
Jeremy Sinke
Deventer
21:03
13
Edward van Dootingh
Zwolle
21:04
14
Geoffrey Paardekooper
Rotterdam
21:25
15
Gijs van de Wetering
De Gemzen
22:07
16
Maurice Kommer
Heerde
22:21
17
Stan Woensdregt
De Gemzen
22:37
18
Stefan Reurink
De Gemzen
23:51
19
Danny van Riessen
Kampen
26:43
20
Saba Gwedelinze
31:48
5VRW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
19:22
2
Anneli Dijkslag
Hellas
21:50
3
Angelique van Ommen
De Gemzen
22:07
4
Natalja Duiveman
Isala '96
23:08
5
Ceraya Mondria
Heerde
24:40
6
Marjo Ylihärsilä
PEC 1910
25:02
7
Kristel Bruinewoud
Wezep
26:13
8
Nienke Leijen
Heerde
26:32
9
Inge Mos
Nijmegen
26:58
10
Rina Kommer
Heerde
28:26
11
Ria Gelderman
Wapenveld
28:34
12
Anne-Marijn Hof
Hattem
28:37
13
Anne-Wil van den Berg
Urk
28:48
14
Willemijn Romkes
Urk
29:32
15
Liane Lensink
De Gemzen
31:04
16
Marieke Tuit
Hollandscheveld
32:57
17
Lisette ter Horst
Rotterdam
33:02
18
Annemiek Lip
Noordscheschut
33:04
19
Paula Beens
De Gemzen
34:07
5M40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
NOP
15:52
2
Arjen Driesen
NOP
17:45
3
Marcel van den Bosch
De Gemzen
18:12
4
Roy Woensdregt
De Gemzen
18:39
5
Gerard Kroes
De Gemzen
19:10
6
Murk Falkena
Flevo Delta
19:23
7
Robert Reitsema
Isala '96
19:29
8
Bert Blankvoort
De Gemzen
19:43
9
Eric Kloosterziel
PEC 1910
20:03
10
Freddy de Witte
Staphorst
20:57
11
Wim Potjes
De Gemzen
21:39
12
Harry Veldkamp
Cialfo
23:13
13
Gerardvan de Guchte8302nx
NOP
23:50
14
Gerard Krist
De Gemzen
23:57
15
Jaap Schoonhoven
Oldebroek
24:12
16
Roelof Pepping
avVN
24:36
17
Jan van den Brink
De Gemzen
24:51
18
Jan Willem Kroeze
Hattem
25:36
19
Bennie van Riessen
Heerde
25:56
20
Anne Bartelds
Start '78
26:40
21
Gerard de Jong
De Gemzen
26:42
22
Dick Doornenbal
Elburg
27:44
23
Wilco Liefers
Hattem
28:41
24
Eildert H. Delger
De Gemzen
28:46
25
Flip Nijhoff
De Gemzen
28:54
26
Mans Veldsink
Dedemsvaart
29:03
27
Robert Bosch
Hattem
30:02
28
Arjan van Hoorn
Hattem
31:04
29
Gerrit Liefers
Wapenveld
33:05
30
Nico Swart
PEC 1910
33:22
31
Henk Juffer
Nunspeet
33:37
32
Jurrie Teeuwen
De Gemzen
35:35
5V40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marion Hofenk
Cialfo
20:20
2
Corina Wierbos
Nieuwleusen
21:56
3
Germien Krul
Nieuwleusen
22:00
4
Lianne van de Guchte
NOP
22:01
5
Alice Vis
Wezep
23:41
6
Joriska Schrijer
Kampen
24:06
7
Renate Kroes
De Gemzen
24:11
8
Arjanne Rorije-Lever
De Gemzen
24:35
9
Marianne Gelderman
De Gemzen
25:15
10
Jeanette Mussche
Staphorst
25:46
11
Janny Reezigt-Ponsteen
De Gemzen
30:13
12
Reina Kwant
avVN
32:43
13
Ans Nijhoff
Elburg
37:26
14
Simone Rorije
Wapenveld
37:48
10MSN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Hogeboom
BB lopers
38:07
2
Jasper Hof
Hattem
38:28
3
Sjoerd van Westerop
DWLoopschool Hattem
38:59
4
Jorian Molenaar
Urk
39:12
5
Dennis Brandenburg
Steenwijk
39:43
6
Sander van den Tillaart
Twello
42:57
7
Johan Visscher
Staphorst
43:14
8
Robin Bonhof
De Gemzen
43:45
9
Hilbert Kraaij
De Gemzen
44:05
10
Bas Meeuwsen
De Gemzen
46:00
11
Henk Perssen
Zwolle
47:59
12
Rene van Leussen
Nieuwleusen
48:37
13
Wim van Riesen
De Gemzen
49:24
14
Gerard van Riesen
De Gemzen
51:09
15
Martin Mekelenkamp
De Gemzen
51:37
16
Erik Hof
Hattem
52:09
17
Albert van Riesen
IJsselmuiden
1:00:06
10M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Draaijer
De Gemzen
38:23
2
Erwin Kreule
BB lopers
38:48
3
Stefan van Dijk
IJsselmuiden
39:36
4
Wynand Fokkert
BB lopers
39:38
5
Michel Wierbos
Nieuwleusen
39:48
6
Wim Wolf
Cialfo
39:57
7
Marcel Wichers
Hattem
40:10
8
Hubert Bögemann
De Gemzen
41:27
9
Roald Dickhof
Oldebroek
42:26
10
Bertus Mensink
PEC 1910
42:33
11
Jan Blaauw
Wezep
42:40
12
Leonard van de Wetering
De Gemzen
42:40
13
Bas van Luijk
Zwolle
42:55
14
Joris Stigter
De Gemzen
43:01
15
Arno Kruidhof
Rouveen
43:07
16
Ronnie Krul
BB lopers
43:10
17
Marcel Brands
Heerde
43:23
18
Patrick de Wit
Zwolle
44:15
19
Cees Boeve
De Gemzen
44:46
20
Rob Diender
DWLoopschool Hattem
45:25
21
Marcel Wagtelenberg
De Gemzen
45:30
22
Paul Duijst
Huizen
45:45
23
Jan Snijder
Nieuwleusen
45:51
24
Johan van Leussen
Nieuwleusen
45:52
25
Frans van Delft
Zwolle
46:59
26
Robert van der Meulen
Isala '96
47:05
27
Jan Strik
De Gemzen
47:46
28
Jan Willem Wieman
De Gemzen
47:55
29
Wouter Beverdam
Zwolle
48:41
30
Wim Duiveman
Kampen
49:11
31
Bert Prins
De Gemzen
49:36
32
Arjan Dickhof
49:54
33
Anne Docter
De Gemzen
49:57
34
Jerome Draaisma
De Gemzen
50:38
35
Marcel den Besten
Hattem
51:53
36
Marcel Kuipers
Hoogeveen
52:06
37
Henry Kouwen
Nieuwleusen
52:48
38
Martin Bastiani
De Gemzen
53:14
39
Peter van Heerde
Zwolle
53:21
40
Ton van Doorn
DWLoopschool Hattem
53:22
41
Peter Ton
Leadax
54:19
42
Rob Rikmanspoel
De Gemzen
55:03
43
Marc Jongejan
Leadax
55:13
44
Frits Lautenbag
De Gemzen
56:43
45
Edward Zeevat
Wenum Wiesel
58:05
46
Jan Steenbergen
De Gemzen
58:36
47
Henk Jan van der Weerd
Kamperveen
1:06:16
48
Roeland van Delden
Leadax
1:06:45
49
Henk Jongstra
Leadax
1:06:46
10VSN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzanne Brummel
Amsterdam
41:18
2
Nardie Mulder
BB lopers
45:24
3
Paulien van Boven
De Gemzen
46:48
4
Anja Warning
De Gemzen
48:18
5
Jessica Bronkhorst
Twello
48:27
6
Carlien Engele
Leadax
48:53
7
Daniëlle Rorije
De Gemzen
49:06
8
Linda Polinder
De Gemzen
51:22
9
Gerja Kouffeld
Wapenveld
51:37
10
Andrea Starrenburg
Zwolle
51:43
11
Jolien Kleis
De Gemzen
51:57
12
Nina Blom
PEC 1910
52:12
13
Ineke van Heerde
De Gemzen
54:05
14
Esther ten Brinke
Rijssen
54:43
15
Petra Zeevat-Pieren
Wenum Wiesel
58:06
16
Marloes Snel
Genemuiden
59:06
10V40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Schutte
Cialfo
39:39
2
Annet Bultman
De Gemzen
40:46
3
Bertine Engelsman
De Gemzen
46:08
4
Amyke Veurink
Zwolle
48:05
5
Marjan Dickhof
De Gemzen
49:29
6
Jenny van t Hof
De Gemzen
49:34
7
Henny Puttenstein
De Gemzen
51:11
8
Marjorie Van den Brink
De Gemzen
51:36
9
Jolanda Pater
Leadax
52:07
10
Marjon Fidder
De Gemzen
52:10
11
Cisca Kiffers-van Melis
Wapenveld
52:31
12
Patricia Seinen
Triathlon
52:41
13
Linda Vlieger
De Gemzen
52:44
14
Gerda v.’t Ende-v. Werven
De Gemzen
52:45
15
Aaltje Post
De Gemzen
52:56
16
Marjanne Brokkelkamp
De Gemzen
52:57
17
Antine Sytsma
Heerde
53:08
18
Jantina van den Bosch
De Gemzen
54:28
19
Ingrid van de Leur
Hattemerbroek
54:53
20
Reina van Dorp
De Gemzen
55:28
21
Jeanet Witteveen
Elburg
56:16
22
Janke Jongstra
Leadax
57:57
23
Alien Bijsterbosch
De Gemzen
59:29
24
Ria Jansen
De Gemzen
1:02:04
25
Aline Jansen
Hardlopen.nl
1:02:05
26
Donalda Hup
Kampen
1:07:31
27
Annemarie Veldkamp
De Gemzen
1:08:27
15VSN, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Fibbe
De Gemzen
1:04:53
2
Iris Bakker-Strieker
De Gemzen
1:07:20
3
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
1:10:01
15MSN, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gayri Hawery
Lelystad
52:37
2
Gijs Remmers
Wapenveld
57:31
3
Berend Remmers
Linde Dr
1:02:30
4
Gerrit van t Ende
Wezep
1:03:16
15M40, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ernst Zwijnenberg
DWLoopschool Hattem
1:01:54
2
Leonard Ruyter
1:07:23
3
Gerrit van Oene
Isala '96
1:08:04
4
Klaas Ophoff
Zwolle
1:11:10
5
Marten Bolt
Zwartsluis
1:12:22
6
Bjørn van Til
Raalte
1:13:52
7
Henk Norder
Zwolle
1:15:26
8
Pieter Galema
Hattem
1:18:17
9
Egbert Geertsma
Groningen
1:24:11
15V40, 15 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Houtman
De Gemzen
1:05:57
2
Erna van Es-Keen
De Gemzen
1:07:12
3
Hetty Wierenga-Groen
De Gemzen
1:09:20
4
Annet Buitenhuis
De Gemzen
1:19:24
5
Mariske van der Wall
Heino
1:21:59
www.uitslagen.nl
17-03-2019 11:04