Uitslagenlijst Finale cros competitie regio 1 t/m 5

Warmenhuizen - Zaterdag 16 maart 2019

JJA, JJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Smilda
Hera
17:57
2
Tom Hoogeboom
NOVA
18:07
3
Ludo van Nieuwenhuizen
AAC
18:18
4
Duncan Steenbakker
AV Castricum
18:30
5
Timo Stegink
AV Castricum
18:39
6
Djoao Lobles
Noordkop
19:01
7
Joep Welsch
AV Castricum
19:21
8
Mike de Dood
Lycurgus
19:59
9
Jelle Timmerman
Clytoneus
20:00
10
Daan Kothman
Altis
20:24
11
Stef Ploeg
Pijnenburg
20:26
12
Jelle van der Schoot
U-Track
20:36
13
Lennert Oosterbaan
Altis
21:31
14
Sybren Kiewiet
Hellas
21:32
15
Faas van der Ven
Triathlon
21:49
16
Dean Niesten
Hera
21:58
17
Gregory 't Hoen
AV Aalsmeer
22:33
JJB, JJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noah Baltus
SAV
17:48
2
Pablo Velt
Atverni
18:13
3
Yordi Druijff
Triathlon
18:38
4
Tim de Wild
Hellas
18:40
5
Alex van Buttingha Wichers
GAC Hilversum
18:47
6
Jesse Scheltema
AV Castricum
18:47
7
Aike van der Lei
AV Edam
19:11
8
Rob Nijssen
Hylas
19:26
9
Angelo Visser
NEA Volharding
19:43
10
Twan Deumers
Lycurgus
19:47
11
Jurre Brouwer
GAC Hilversum
19:52
12
DaniŽl Vink
U-Track
20:12
13
Max van Liempdt
Almere '81
20:19
14
Anton van Triest
Clytoneus
20:20
15
Lars Philipsen
Hera
20:23
16
Fedor Musil
Phanos
20:26
17
Pepijn Oron
Hellas
20:26
18
Jelle Miedema
Phanos
20:30
19
Thijmen van Leeuwen
SAV
20:31
20
Viggo Parol
Triathlon
20:44
21
Stijn Verheij
U-Track
20:48
22
Sven Druijff
Triathlon
20:51
23
Milan Biesheuvel
AV Aalsmeer
20:51
24
Piet van Vuuren
DEM
21:10
25
Lukas Vijn
Lycurgus
21:26
26
Luc Veldman
Zuidwal
21:41
27
Yafet Yewhanes
Triathlon
21:46
28
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
21:49
29
Jibbe Teeuwisse
Triathlon
22:00
30
Djimon de Groot
Almere '81
22:04
31
Jelle Swaanen
Altis
22:59
32
Mika van der Lei
AV Edam
23:38
33
Thom Kroon
Zuidwal
23:54
34
Martijn Timmerman
Clytoneus
24:04
35
Thijmen Schuijlenburg
Hera
26:29
MJA, MJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Madelief Kok
Triathlon
12:39
2
Eline Runderkamp
AV Edam
12:45
3
Cheryl Konijn
AV Castricum
13:11
4
Sanne de Ruiter
Clytoneus
13:26
5
Meike Hartog
Zaanland
13:57
6
Lotte Jacobsen
Pijnenburg
13:57
7
Nadine de Vries
Clytoneus
14:29
MJB, MJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura van Langen
SAV
12:21
2
Eline Mast
NEA Volharding
12:33
3
Misha Pier
AV '23
13:01
4
Annika Boogaard
SAV
13:17
5
Britt Jager
Altis
13:20
6
Suzet Doornheim
GAC Hilversum
13:29
7
Ines van den Berg
U-Track
13:33
8
Janneke van Hofslot
Triathlon
13:34
9
Fenna Heijbroek
Phanos
13:44
10
Mila Jonkvorst
GAC Hilversum
13:46
11
Mellani Goezinnen
NEA Volharding
13:55
12
Christine de Waal
Hellas
14:03
13
Hieke van Rijnsoever
Hellas
14:09
14
Manon Verdonck
AV Edam
14:27
15
Pien Frederiks
SAV
14:28
16
Dana Buitenhuis
AV Zeewolde
14:34
17
Maud Kaarsgaren
Fit
14:45
18
Maureen van Solinge
U-Track
14:50
19
Richelle Kanis
AV Castricum
14:59
20
Noor Schepers
Altis
15:16
21
Hannah Garritsen
Clytoneus
15:21
22
Marit Jansons
Triathlon
15:53
23
Lotte Poelman
AV Castricum
16:09
24
Selma Heijdra
AV Castricum
16:19
25
Julia Hoekstra
AV Aalsmeer
17:13
JJC, JJC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
EyoŽl Hiensch
Phanos
13:06
2
Yohannes Hiensch
Phanos
13:17
3
Mauro Dieters
Almere '81
13:18
4
William Knol
U-Track
13:34
5
Juan Zijderlaan
Atverni
13:44
6
Ioann Lobles
Noordkop
13:56
7
Jarik van de Mast
Altis
13:58
8
Jorrit Wynia
Phanos
14:03
9
Finn Rademaker
AV Aalsmeer
14:10
10
Wesley Steenbakker
Lycurgus
14:23
11
Rick van der Meer
AV Zeewolde
14:27
12
Jente Faber
GAC Hilversum
14:30
13
Ralph-Karsten van der Vliet
Pijnenburg
14:36
14
Toon van Vuuren
DEM
14:47
15
Gijs van der Kolk
Trias
14:51
16
Dani Suparmono
GAC Hilversum
14:51
17
Lukas Renaud
GAC Hilversum
14:51
18
Milo Dekker
AV Castricum
14:56
19
Job Linssen
Zuidwal
14:57
20
Jonah Broer
Triathlon
14:58
21
Taeke Roukema
AV '23
15:01
22
Pibe Baartman
Phanos
15:04
23
Lars Molenkamp
Almere '81
15:09
24
Tristan de Leeuw
Tempo
15:10
25
Iker Bruggink
Phoenix
15:19
26
Wesley van Huijksloot
SAV
15:25
27
Joris Ijzinga
Altis
15:25
28
Ischa Sachs
AV '23
15:25
29
Sven Muurling
AKU
15:26
30
Lennart Boogaard
Hera
15:27
31
Gies Oude Brunink
Atverni
15:27
32
Daniel Winkels
AV Aalsmeer
15:28
33
Alessio Rimedia
Atos
15:30
34
Thijs ten Bruggencate
Hera
15:30
35
Jasper Kooter
AAC
15:31
36
Dat de Kiefte
Phoenix
15:32
37
Stef Beerepoot
Hera
15:32
38
Lars Beukers
Hera
15:33
39
Ymme van Komen
Hollandia
15:34
40
Oscar Meijer
Altis
15:34
41
Jip van der Kieft
Altis
15:42
42
Sander Buikman
AV Edam
15:44
43
Nathan Houwaard
Triathlon
15:44
44
Mats Medema
Altis
15:53
45
Rowan Dekker
AV Castricum
15:54
46
Yassine el Mortai
Atos
16:02
47
Finn de Keizer
GAC Hilversum
16:04
48
Joost Emmaneel
NOVA
16:04
49
Joey Marcello Hobrecker
AV '23
16:08
50
Finn Castricum
Lycurgus
16:16
51
Carlitos Barreto Faustino
AV '23
16:21
52
Pim Zeeman
Hellas
16:21
53
Marijn van der Harst
Altis
16:26
54
Koen Bijlsma
Altis
16:26
55
Koen van Eden
Spirit Lelystad
16:26
56
Bas van Groenestein
Almere '81
16:31
57
Jonne Roos
Lycurgus
16:31
58
Zeger Haspels
AV Aalsmeer
16:31
59
Ezequiel Bolsman
Phanos
16:34
60
Sven Kroon
Almere '81
16:39
61
Sicco Deurloo
Hollandia
16:48
62
Julian Dorresteijn
Pijnenburg
16:52
63
Romano Guellai
Atos
16:54
64
Monne Sutorius
AV '23
16:58
65
Siebe Pals
Feniks
17:02
66
Siebe Westerhof
AV Zeewolde
19:14
67
Mitchel van Dam
AV Zeewolde
21:36
MJC, MJC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
AV Zeewolde
7:53
2
Loes Kempe
Altis
7:59
3
Merel Veltman
Almere '81
8:09
4
Sien van Vuuren
DEM
8:14
5
Emma Landman
Triathlon
8:17
6
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
8:29
7
Eva Kroon
Altis
8:33
8
Tara Ozinga
AV Aalsmeer
8:36
9
Marlot Groeneweg
Altis
8:40
10
Luna Zimnik
Clytoneus
8:40
11
Debora van Langen
SAV
8:40
12
Maria Kuipers
Phanos
8:40
13
Franka Holland
AV Castricum
8:42
14
Fee Eising
Lycurgus
8:44
15
Marlotte Vliese
AV Castricum
8:46
16
Tessa van Herp
Lycurgus
8:47
17
Robine Hooiveld
SAV
8:48
18
Silje Bader
NOVA
8:49
19
Iza de Waal
AV Zeewolde
8:49
20
Melissa Steenbakker
Atos
8:51
21
Carmen Guellai
Atos
8:53
22
Lianne Wuring
GAC Hilversum
8:54
23
Lidewij Boddeke
Hellas
8:55
24
Nora Stemerding
Triathlon
8:56
25
Anniek van Triest
Clytoneus
8:57
26
Maaike Wiebers
Hollandia
9:00
27
Danielle Grijpink
Tempo
9:01
28
Ella van der Velde
SAV
9:02
29
Maartje Rinsema
Altis
9:04
30
Iris Turksema
Spirit Lelystad
9:13
31
Berber Schaap
AV Zeewolde
9:20
32
Gwinn Steens
NOVA
9:23
33
Arwen de Wit
NEA Volharding
9:24
34
Katya Stappers
Altis
9:26
35
Sofie van der Kamp
Trias
9:27
36
Pipp Pauzenga
AV Castricum
9:28
37
Resa Witte
Trias
9:30
38
Marijne Repelaer van Driel
Phanos
9:31
39
Emma Swaanen
Altis
9:33
40
Myrthe Vernooij
Altis
9:33
41
Ruth Spijker
Hylas
9:33
42
Lena Broere
Triathlon
9:35
43
Mette Lakeman
AAC
9:37
44
Amber Bakker
Lycurgus
9:45
45
Jolijn Stemerdink
Triathlon
9:49
46
Elieke Kars
AV Zeewolde
9:49
47
Myrthe Martens
Altis
9:52
48
Mara Bouma
Phanos
9:54
49
Rilana Duynstee
Spirit Lelystad
9:56
50
Xiomayra Pengel
Feniks
10:02
51
Tara Koomen
SAV
10:08
52
Faye Traub
AAC
10:11
53
Silver Noomen
Zaanland
10:11
54
Manar Mohammadi
AAC
10:12
55
Erica de Lange
Spirit Lelystad
10:17
56
Nora Kwakman
Triathlon
12:05
JJD2, JJD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benjamin Post
Altis
1:29:06
2
Enrico Cossuto
Almere '81
1:29:10
3
Vasco Mosselman
SAV
1:29:11
4
Niels Hulsman
Altis
1:29:24
5
Sam de Wild
Hellas
1:29:25
6
Luca Dooper
Tempo
1:29:30
7
Rhune van Doorn
Triathlon
1:29:31
8
Timo Straathof
Atverni
1:29:33
9
Tijs Hollander
GAC Hilversum
1:29:38
10
Harm Welleweerd
Hellas
1:29:42
11
Jippe van Drogenbroek
GAC Hilversum
1:29:42
12
Gijs Bomer
Hellas
1:29:45
13
Thom van der Leest
Altis
1:29:46
14
Finn van Ek
Hellas
1:29:52
15
Rogier Groeneweg
Altis
1:29:55
16
Jefta van der Feen
AAC
1:29:56
17
Ryan van Oudheusden
Hellas
1:29:57
18
Rick Snijder
Triathlon
1:30:00
19
Timo Koenen
Lycurgus
1:30:05
20
Friso Bruins
GAC Hilversum
1:30:06
21
Willem Hammink
Phanos
1:30:09
22
Jannes Boon
Lycurgus
1:30:11
23
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
1:30:12
24
Manolo Scheers
AV '23
1:30:12
25
Emil de Graaf
Phanos
1:30:15
26
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
1:30:16
27
Sven Huijnen
Altis
1:30:17
28
Jonathan van Lien
AV Zeewolde
1:30:20
29
Ivo Sjenitzer
Pijnenburg
1:30:23
30
DaniŽl Negerman
GAC Hilversum
1:30:27
31
Sven van Gelderen
Lycurgus
1:30:31
32
Wytze de Jong
Fit
1:30:33
33
Philip Walraven
Altis
1:30:33
34
Friso Koedijk
Phanos
1:30:34
35
Theun Blommers
Pijnenburg
1:30:37
36
Marnix Molenaar
AV '23
1:30:43
37
Stijn Beverwijk
Triathlon
1:30:44
38
Kevin van Maarschalkerwaard
Lycurgus
1:30:46
39
Liam Hoevers
AV Castricum
1:30:49
40
Aaron Grul
Phoenix
1:30:57
41
Nick Tijmstra
Hylas
1:31:04
42
Ruben Kok
Hera
1:31:11
43
Tjeerd Molenaar
Lycurgus
1:31:26
44
Julian Kriek
AV Zeewolde
1:32:03
45
Marijn Keswiel
Pijnenburg
1:32:15
JJD1, JJD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
NariŮo Renfurm
Almere '81
7:50
2
William van Triest
Clytoneus
7:53
3
Ermias van Delft
Zaanland
7:56
4
Sepp Schulte
AV Castricum
7:57
5
Sybe van Dijk
U-Track
8:07
6
Josh Garrone
NOVA
8:08
7
Liam Jongejan
Phanos
8:11
8
Ties Oosting
Trias
8:11
9
Nassim el Kasmioui
Lycurgus
8:12
10
Teun Merckx
Almere '81
8:12
11
Lars Dekkers
Lycurgus
8:16
12
Max Preijer
SAV
8:20
13
Thijmen van der Burg
Hera
8:23
14
Matteo Garrone
NOVA
8:25
15
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
8:27
16
Hugo Post
Phanos
8:28
17
Eric Juckers
SAV
8:30
18
Mostafa Al-Bayati
NEA Volharding
8:31
19
Rowan de Wit
NEA Volharding
8:32
20
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
8:39
21
Ruben Lagas
GAC Hilversum
8:43
22
Olivier Kleine Koerkamp
Hylas
8:43
23
Thijs Kempe
Altis
8:44
24
Tobias Pierik
Startbaan
8:50
25
Guus van Reijsen
Startbaan
8:51
26
Jesse Bosch
Tempo
8:54
27
Koray Yandi
Almere '81
8:56
28
Jente van Geest
Altis
8:57
29
Tycho de Vries
Spirit Lelystad
8:59
30
Ruben Lahat
Trias
9:00
31
Robin den Engelse
AV '23
9:04
32
Roemer de Jong
Triathlon
9:05
33
Jelle van der Heijden
Altis
9:06
34
Benjamin GŲtte
Triathlon
9:07
35
Guus Boorsma
Altis
9:08
36
Thijs Oppewal
Zaanland
9:08
37
Luc Jordan
Phanos
9:08
38
Mike Osendarp
AV Castricum
9:12
39
Jelle Rol
NEA Volharding
9:13
40
Bjorn Post
Startbaan
9:13
41
Martijn van Doorn
Altis
9:13
42
Koen Tijhaar
Startbaan
9:13
43
Niels Bitter
GAC Hilversum
9:15
44
Lasse Opdam
AV Castricum
9:16
45
Rens Kelder
Triathlon
9:17
46
Mike Middelkoop
Triathlon
9:18
47
Tim van der Knaap
GAC Hilversum
9:19
48
Koen Kaijen
AKU
9:20
49
Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse
Altis
9:23
50
Vincent Bezemer
Zuidwal
9:23
51
Yuri Vink
Phoenix
9:29
52
Stijn Kooij
Lycurgus
9:36
53
Iver van Strijen
AKU
9:40
54
Marijn van den Berg
Zaanland
9:42
55
Mattis Reijmerink
NOVA
9:44
56
Floris van Tuijl
Almere '81
9:45
57
Fons Kaandorp
Trias
9:45
58
Menno Hoornstra
ATHLOI
9:46
59
Brigt van Apeldoorn
Triathlon
9:46
60
Sam van Schaffelaar
Pijnenburg
9:47
61
Idse van der Schoot
U-Track
9:48
62
Felix Tjeertes
NEA Volharding
10:05
63
Davante Scheers
Phanos
10:10
64
Quinn Jager
Pijnenburg
10:25
65
Ilmar Schramp
AV Castricum
10:41
MJD2, MJD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jikke van der Ploeg
Triathlon
5:46
2
Jinte Braas
SAV
5:54
3
Laila Yahyaoui
Almere '81
6:02
4
Noor ter Rahe
Atverni
6:17
5
Pam de Kruif
AV '23
6:21
6
Sophie van der Schoot
GAC Hilversum
6:26
7
Tess van Zuilen
Phanos
6:27
8
Jiske Terpstra
Tempo
6:28
9
Marit Brand
Hylas
6:30
10
Floor Bomer
Hellas
6:34
11
Fanny den Uyl
Startbaan
6:38
12
Sanne Geurtsen
Hellas
6:42
13
Olivie van der Linden
Hellas
6:42
14
Malin Schouten
Hera
6:43
15
Britt van Westerlaak
Altis
6:43
16
Bo Engel
Spirit Lelystad
6:44
17
Brenda de Vos
NEA Volharding
6:44
18
Emily Verhoef
Pijnenburg
6:45
19
Laura Babucci
NEA Volharding
6:46
20
Lara van den Broek
Phoenix
6:47
21
Lexie Romme
AKU
6:49
22
Nienke Mast
NEA Volharding
6:53
23
Nora van Seventer
Phanos
6:57
24
Lenneke Pettinga
AV Castricum
6:58
25
Iris Kleverlaan
AV Castricum
6:58
26
Indy Kortman
Altis
6:59
27
Rommy van der Zee
AV '23
7:00
28
Mette Smithuis
AV Aalsmeer
7:01
29
Elin Buitenhuis
AV Zeewolde
7:01
30
Nikita Vissers
Hellas
7:02
31
Jelke Steenbeek
Altis
7:03
32
Elena Slagt
Altis
7:03
33
Erzsi Diehl
Lycurgus
7:04
34
Fien van Hove
Trias
7:06
35
Janne Wever
AV '23
7:07
36
Veronique van Weldam
Phanos
7:08
37
Jacobien Hoyng
Triathlon
7:08
38
Myrthe de Boer
Startbaan
7:09
39
Eva Bijl
AV '23
7:09
40
Bente Wiggers
Fit
7:14
41
Nina Croockewit
Phanos
7:23
42
Ereza Plochg
Triathlon
7:25
43
Tara de Greeuw
Hollandia
7:28
44
Mila de Bruin
Lycurgus
7:29
45
Famke Nijssen
AV Castricum
7:30
46
Bo de Wilde
AV Castricum
7:31
47
Sterre de Jonge
BAV
7:33
48
Sennah Bax
Hylas
7:36
49
Lotte Kes
AKU
7:36
50
Noor Tewes
Fit
7:38
51
Pleun Boon
Lycurgus
7:38
52
Lonneke Berkhout
Lycurgus
7:39
53
Rosan de Jong
AAC
7:47
MJD1, MJD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benita Beerse
Almere '81
6:06
2
Britt de Graaf
DEM
6:08
3
Maud te Pas
Zuidwal
6:13
4
Lisa Sevenhuijsen
Hylas
6:23
5
Tirza Streppel
Fit
6:26
6
Evie de Roos
Fit
6:32
7
Liz Jonk
AV Edam
6:33
8
Maud Bleijs
GAC Hilversum
6:34
9
Ella Klumpenhouwer
SAV
6:35
10
Marit Elkerbout
Altis
6:38
11
Nehissa Hendriks
AV '23
6:39
12
Eleanor Musil
Phanos
6:41
13
Jackie Vissers
Hellas
6:41
14
Kaitlyn Groot
AV '23
6:43
15
Lara van 't Klooster
Triathlon
6:46
16
Lynn van Vlaanderen
AV Edam
6:47
17
Lotte Happe
Hera
6:49
18
Hannah Vos
Fit
6:50
19
Susanna Juckers
SAV
6:51
20
Lieve Kroon
Almere '81
6:53
21
Jet de Jong
AV '23
6:54
22
Maxime Zschuschen
Startbaan
6:55
23
Faisa Nicolaas
Altis
6:56
24
Inte van Kralingen
GAC Hilversum
6:57
25
Madelief van Leur
Altis
6:58
26
Laura Herrebrugh
Phanos
7:00
27
Sarah van Exel
Hylas
7:00
28
Juliette Repelaer van Driel
Phanos
7:00
29
Anne Jongedijk
AV '23
7:01
30
Djuna Gersen
Startbaan
7:01
31
Doris Thomas
AV '23
7:01
32
Olivia Musil
Phanos
7:03
33
Sophie Blom
Spirit Lelystad
7:04
34
Lois Hooiveld
SAV
7:06
35
Mara Schouw
Pijnenburg
7:06
36
Olivia Louwe Kooijmans
Altis
7:06
37
Hannah Rebel
Zuidwal
7:06
38
Ella Braun
Phanos
7:07
39
Anna Braeken-Kristensen
Altis
7:09
40
Jasmijn van den Berg
DOKEV
7:09
41
Jasmien van der Kolk
Trias
7:10
42
Ella Haaksman
Hellas
7:10
43
Nynke Glas
Spirit Lelystad
7:10
44
Ilse Tol
AV Edam
7:11
45
Anne-Ruth de Bruijne
Hellas
7:11
46
Berrit Roex
Triathlon
7:11
47
Jolie Minnťe
Triathlon
7:14
48
Denise Kliphuis
Fit
7:15
49
Tess Wuring
GAC Hilversum
7:18
50
Laurenne van den Berg
Almere '81
7:20
51
Sylke Faber
GAC Hilversum
7:20
52
Noortje Biemond
Spirit Lelystad
7:23
53
Lisemijn van den Bosch
Phanos
7:26
54
Madelief Rave
AAC
7:28
55
Ilse Johannes
AAC
7:30
56
Claudia Rimedia
Atos
7:31
57
Hanne Pinxterhuis
Hellas
7:32
58
Imke van der Spoel
Altis
7:41
59
Rosalie Franken
Almere '81
7:43
60
Layla s'Khairi
AV Edam
7:50
61
Jinte Jonker
Triathlon
7:58
62
Myrthe Gouma
Zuidwal
8:15
63
Lisette Wagemaker
Zuidwal
8:17
J MIN, MINI JONGENS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samuel Hulleman
Atletiek Abcoude
4:07
2
Julyan Eccles
Altis
4:11
3
Jahvene Bentoh
Phanos
4:11
4
Julian Gewargis
Startbaan
4:17
5
Mark Strang van Hees
Pijnenburg
4:18
6
Ruben van Zon
Zuidwal
4:23
7
Thijmen Versteeg
AV Zeewolde
4:26
8
Floris Smulders
AV Zeewolde
4:27
9
Jip Hofmijster
AKU
4:28
10
Daniel Verweij
AV Zeewolde
4:31
11
Djaleesh Anwar-Ali
Trias
4:32
12
Pieke van der Blom
GAC Hilversum
4:34
13
Sten Verdegaal
AV '23
4:37
14
Milan Benjamin Baas
Zuidwal
4:39
15
Gillis Willems
Hylas
4:40
16
Brettley Onos
SAV
4:42
17
Chris van Amerongen
BAV
4:47
18
Roel Verlaan
AKU
4:50
19
Rein Tewes
Fit
4:51
20
Silvio de Korte
Startbaan
4:52
21
Tim Glorie
AV Castricum
4:53
22
Max Schot
GAC Hilversum
4:59
23
Bram Geurtsen
Hellas
5:05
24
Jits Terpstra
Atletiek Abcoude
5:06
25
Lennard Smedema
Triathlon
5:07
26
Thijmen de Weert
Noordkop
5:12
27
Sven van Wijk
Zuidwal
5:16
28
Jent de Reuver
AV Castricum
5:24
29
Hugo Hulleman
Atletiek Abcoude
5:24
30
Stijn ten Kate
Zuidwal
5:27
31
Lars Bitter
GAC Hilversum
5:30
32
Aidan Janssen
BAV
5:34
33
Mees Moen
GAC Hilversum
5:47
34
Bram Wunderink
BAV
5:47
35
Kyan Blaauw
AV Zeewolde
6:03
36
Joris le Mair
AV Castricum
6:16
37
Mees L'Abee
AV Castricum
6:46
M MIN, MINI MEISJES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Flore van Keulen
Clytoneus
4:08
2
Bente Smit
BAV
4:11
3
Lianne Cornelissen
GAC Hilversum
4:28
4
Fay Bergfeld
AV Castricum
4:34
5
Kari Cranenbroek
Pijnenburg
4:40
6
Fienne Overtoom
Hera
4:46
7
Sofie Walstra
GAC Hilversum
4:47
8
Fae Tuijn
AV Castricum
4:48
9
Sophie Tesselaar
Hera
4:51
10
Kaat de Vries
AV Aalsmeer
4:54
11
Jeslyn de Graaf
Atverni
4:55
12
Lianne Blaauw
Atletiek Abcoude
4:56
13
Zazza Groenbast
Feniks
4:58
14
Iris Drupsteen
GAC Hilversum
5:06
15
Evi Schoen
AKU
5:12
16
Zohra de Best
AV '23
5:14
17
Eola Verbakel
Pijnenburg
5:14
18
Madelief Miedema
AV '23
5:14
19
Pascale van Paridon
AV '23
5:15
20
Julie Popot
AV Castricum
5:42
21
Nienke Engel
AV Castricum
6:04
22
Noor Waterhout
GAC Hilversum
7:09
JPC, JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eneas Verbakel
Pijnenburg
4:11
2
Thomas van Kleef
Zaanland
4:19
3
Jesse Fonken
BAV
4:21
4
Toby van Gildemacher
Atos
4:24
5
Nathan Griffioen
AV '23
4:29
6
Elay van der San
Phanos
4:30
7
Laurens Rodriquez
NEA Volharding
4:30
8
Florian Jellesma
Pijnenburg
4:34
9
Jelger Boorsma
Altis
4:35
10
Ricardo Zirschkij
SAV
4:36
11
Mees Olie
Lycurgus
4:37
12
Jip ter Smitten
GAC Hilversum
4:38
13
Quinten Orij
Hylas
4:39
14
Hidde Oldenhof
GAC Hilversum
4:40
15
Jaro Koper
DEM
4:40
16
Alex van 't Wout
Altis
4:43
17
Lars Lubbers
DOKEV
4:50
18
Siem Sweep
Spirit Lelystad
4:50
19
Friso Kiel
GAC Hilversum
4:51
20
Dhedde van Doorn
Triathlon
4:52
21
Valentijn Kleine Koerkamp
Hylas
4:54
22
Kyan Maan
Lycurgus
4:56
23
Elaijh Groenbast
Feniks
4:57
24
Emiel Breuls
Hellas
4:59
25
Timo van Lien
AV Zeewolde
5:00
26
Floris Otto
Clytoneus
5:00
27
Jari de Wolf
Hylas
5:01
28
Steve Ligthart
NOVA
5:02
29
Timo Hagen
Zuidwal
5:02
30
Dani Holst
Zaanland
5:02
31
Luuk van Manen
AKU
5:02
32
Fedja Sutorius
AV '23
5:03
33
Guus Bijl
Startbaan
5:03
34
Tom Zantinge
Feniks
5:05
35
Lou de Vries
GAC Hilversum
5:06
36
Kai van Zijtveld
Altis
5:06
37
Stijn de Jager
Feniks
5:07
38
Gijs Wagemakers
Altis
5:08
39
Liam RŲling
AKU
5:08
40
Roy Bakker
DEM
5:11
41
Ruben Bekebrede
Zaanland
5:13
42
Arsh Sahu
GAC Hilversum
5:15
43
Jurre Bot
Pijnenburg
5:18
44
DaniŽl van Veldhuizen
Pijnenburg
5:19
45
Milo Lam
NEA Volharding
5:21
46
Rylan Stins
DEM
5:23
47
Abhav Sahu
GAC Hilversum
5:25
48
Jasper Castricum
Hera
5:27
49
Thimo Huszar
Phanos
5:33
50
Joep Hofman
Altis
5:36
51
Dylan L'Abee
AV Castricum
5:44
52
Max Geldof
Lycurgus
5:47
53
Chris Renooij
Lycurgus
5:49
54
Duuk Snijders
AV Castricum
5:51
55
Liam Amand
Hylas
5:57
56
Ruben Zijerveld
AKU
5:58
57
Levi Lam
NEA Volharding
6:12
58
Hugo Binkhorst
AV Castricum
6:43
MPC, MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benthe de Jong
AV '23
4:28
2
Yuna Brouwer
Hera
4:30
3
Chiara Bernard
AV '23
4:35
4
Pueblita Renfurm
Almere '81
4:44
5
Eline Oppewal
Zaanland
4:47
6
Rinke Scholten
Triathlon
4:50
7
Olivie Mensing van Charante
AV '23
4:51
8
Evy van der Steen
Trias
4:51
9
June van Hooijdonk
Hellas
4:51
10
Lena Lillian Eccles
Altis
4:52
11
Salyshia Reemnet
Feniks
4:55
12
Julia Boekhout
Lycurgus
4:57
13
Fenna Karregat
AV Edam
4:57
14
Wende Geurtsen
Pijnenburg
4:58
15
Saar Bleeker
Zuidwal
4:59
16
Noortje Boswinkel
Triathlon
5:00
17
Annemieke iyimen
Hera
5:05
18
Daphne Molenaar
Hollandia
5:06
19
Loulou Martens
AV Castricum
5:06
20
Meike Rothuizen
Altis
5:08
21
Rosalie Brown
Phanos
5:11
22
Zee de Kiefte
Phoenix
5:12
23
Femm Bruin
NOVA
5:12
24
Mia Braun
Phanos
5:13
25
Melody Nillesen
NEA Volharding
5:13
26
Dille de Gooijer
GAC Hilversum
5:14
27
EsmŽe van Lammeren
Almere '81
5:14
28
Evelien ter Veer
Startbaan
5:15
29
Zoe Pletinckx
Lycurgus
5:18
30
Amorella Dos Santos
Startbaan
5:21
31
Charlotte Roeland
AV '23
5:22
32
Catolijne van den Berg
Almere '81
5:22
33
Jasmine de Haas
SAV
5:23
34
Nikki Boekel
NOVA
5:24
35
Laura Vroon
GAC Hilversum
5:25
36
Benthe van Veen
Pijnenburg
5:26
37
Fenna Tesselaar
NOVA
5:27
38
Sibel Timucin
Startbaan
5:27
39
Ellemijn Visscher
Altis
5:27
40
Meike van Tilborg
Lycurgus
5:29
41
Amina Kacen
Phanos
5:32
42
Tosca Quite
GAC Hilversum
5:33
43
Ziva Lansdaal
Startbaan
5:33
44
Evi Visser
Triathlon
5:34
45
Isa Gerrits
GAC Hilversum
5:36
46
Cato Kaljee
Altis
5:37
47
Annabel van Schagen
Pijnenburg
5:46
48
Amela Bahtiri
Lycurgus
5:49
49
Suus Hogenboom
AKU
5:55
50
Merel de Wee
Triathlon
6:06
51
Noortje de Vries
NOVA
6:19
JPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon den Ouden
Startbaan
5:11
2
Robin Bogaard
AV '23
5:13
3
Mats Poppenk
Trias
5:15
4
Jeremiah Bentoh
Phanos
5:20
5
Benjamin Miedema
AV '23
5:22
6
Finn Bakker
AV '23
5:26
7
Ole van der Grinten
Altis
5:28
8
Sedic Wanders
Almere '81
5:29
9
Maximilian van Buren
Startbaan
5:30
10
Casper Kole
Phanos
5:30
11
Stan Kriek
Zuidwal
5:31
12
Juuso van der Ende
Almere '81
5:31
13
Tim van den Heuvel
Atverni
5:31
14
Casper Holterhues
Altis
5:35
15
Sem Rossing
AKU
5:36
16
Mats Waal
DEM
5:37
17
Friso Leunk
Fit
5:37
18
Duco Verhoeven
Atos
5:38
19
Stan Happe
Hera
5:40
20
Milan Schouten
NOVA
5:41
21
Thierry van Diggelen
Feniks
5:43
22
Tygo van Rijn
Hera
5:43
23
Stijn de Boer
Lycurgus
5:43
24
Idse Blum
Phanos
5:44
25
Lucas Hendrickx
Triathlon
5:44
26
Tijn Molenaar
Lycurgus
5:46
27
Aaron Jong
SAV
5:49
28
Dante Cronie
Trias
5:51
29
Felix Kuil
DEM
5:55
30
Jasper van Schaik
AV Zeewolde
5:55
31
Ian Boschman
Atos
5:55
32
JaÔr Stoel
Zaanland
5:55
33
Krystian van der Vijgh
Startbaan
5:56
34
Finn Feenstra
Hera
5:57
35
Sverre Brink
Startbaan
5:58
36
Bram Haselaar
Startbaan
5:58
37
Luuk van Meerveld
Altis
5:58
38
Thymo Duijn
Trias
5:59
39
Marijn van den Bosch
Phanos
5:59
40
Kyan Swart
Lycurgus
6:00
41
Robin van den Berg
GAC Hilversum
6:02
42
Ruben Tjipjes
Lycurgus
6:03
43
Palle Cranenbroek
Pijnenburg
6:03
44
Tijn van Pruissen
Hylas
6:04
45
Olivier van Luttervelt
GAC Hilversum
6:04
46
Matthias Tuinman
Hylas
6:05
47
Jochem Colle
Atletiek Abcoude
6:06
48
Noud Sallehart
AV Castricum
6:07
49
Daniel Hall
Zuidwal
6:07
50
Guus van de Burgwal
Altis
6:08
51
Jonathan Bakker
Feniks
6:08
52
Vince Mevissen
DEM
6:09
53
Melle van der Meer
GAC Hilversum
6:09
54
Vriend Allom
Triathlon
6:09
55
Thijs van Amerongen
BAV
6:09
56
Hylke Moeskops
Hylas
6:11
57
Kris Jacobs
Lycurgus
6:11
58
Cian Mc Glone
AV Castricum
6:12
59
Kevin Konijn
NEA Volharding
6:13
60
Siem van den Akker
Pijnenburg
6:14
61
Valerio Barnabť
Zaanland
6:16
62
Quint van der Knaap
GAC Hilversum
6:17
63
Maxx Blom
DOKEV
6:17
64
Lucas Hoek
BAV
6:22
65
Stijn Putto
Wieringermeer
6:22
66
Bart Jansen
Triathlon
6:23
67
Xavi van der Vliet
Pijnenburg
6:24
68
Jonas Cressent
Altis
6:26
69
Czarek Colle
Atletiek Abcoude
6:26
70
Floris van den Berg
Altis
6:26
71
Teun Hompes
BAV
6:27
72
Thijs van der Wal
Altis
6:28
73
Luca de Graaf
DEM
6:28
74
Julian Dierdorp
Pijnenburg
6:29
75
Jelle Hes
Trias
6:30
76
SŲlvi Kreukels
Atos
6:33
77
Martijn Kok
BAV
6:36
78
Tom Koort
Hylas
6:38
79
Tijn Jorritsma
AV '23
6:41
80
Kjell Oudegeest
AV Castricum
6:44
81
Gijs Visser
Hera
6:56
82
Merijn Senster
GAC Hilversum
6:58
83
Joep Wilhelmus
GAC Hilversum
6:58
84
GadiŽl Manzanares
Atos
7:39
MPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Valerie van Keulen
Clytoneus
5:06
2
Alena Dijkman
Altis
5:20
3
Juliet Jonk
AV Edam
5:22
4
ZoŽy Fonken
BAV
5:24
5
Eline van Langen
SAV
5:28
6
Orla White
GAC Hilversum
5:29
7
Maartje Rol
NEA Volharding
5:33
8
Mara Visch
Atos
5:33
9
Youssra Errachidi
AAC
5:39
10
Isis Bons
Atos
5:40
11
Elske Dunnink
Altis
5:40
12
Veere Willems
Phanos
5:48
13
Sterre Rotthier
Hylas
5:53
14
Caro Gardenier
Zuidwal
5:54
15
Laura Wiering
Phanos
5:55
16
Cassidy Hilgerink
Hera
5:55
17
Gioia Pierik
Startbaan
5:58
18
Nune Olde Dubbelink
Altis
5:59
19
Sacha Walgers
Pijnenburg
6:00
20
Guusje Hoogerbrugge
Clytoneus
6:02
21
Maud van der Meer
GAC Hilversum
6:02
22
Moyra Tissingh
Pijnenburg
6:03
23
Maya Bijron
NEA Volharding
6:06
24
Hinde Wunderink
BAV
6:06
25
Hanna Karsijns
GAC Hilversum
6:07
26
Elin Bernhard
AV Castricum
6:07
27
Julia Wouda
GAC Hilversum
6:09
28
Stella Paulusma
Triathlon
6:11
29
Marije Kars
AV Zeewolde
6:12
30
Ilse Boumans
Hera
6:13
31
Roos de Jong
Pijnenburg
6:14
32
Alessia Barnabť
Zaanland
6:14
33
Bente Horsley
Tempo
6:14
34
Resa den Haas
Lycurgus
6:14
35
Veerle Koot
Zuidwal
6:16
36
Jet van Oostenbrugge
Fit
6:17
37
Itske van der Ploeg
Triathlon
6:18
38
Bo de Haas
Hylas
6:19
39
Yinthe Smit
Lycurgus
6:19
40
Romy van Wonderen
NOVA
6:20
41
Robyn Besselink
AV Castricum
6:20
42
Darlene Krijtenburg
Altis
6:21
43
Laurine Siblesz
AV '23
6:21
44
Nienke Lemmens
Phanos
6:25
45
Eline van Duinen
BAV
6:25
46
Mare Houbiers
Atos
6:26
47
Neva Berkhof
Hollandia
6:26
48
Luce van der Lee
Pijnenburg
6:28
49
Liv Marshall
GAC Hilversum
6:28
50
Frederique Meurs
NEA Volharding
6:29
51
Puck van Bladel
Triathlon
6:29
52
Letta Bakker
Zuidwal
6:29
53
Eva Buitenkamp
Altis
6:29
54
Carina Pastoor
AV Zeewolde
6:30
55
Hanne van der Meer
Altis
6:32
56
Daantje van der Wild
Feniks
6:32
57
Jayda Verhaar
Pijnenburg
6:33
58
Yenthe Zonneveld
Hylas
6:34
59
Sara de Waard
AV Castricum
6:36
60
Sanne Castricum
Hera
6:36
61
Noa Popot
AV Castricum
6:44
62
Fay Los
Atos
6:44
63
Julia Jongedijk
AV '23
6:45
64
Neva Kapelle
Triathlon
6:46
65
Jamie Booij
Atos
6:48
66
Femke Feddema
Hylas
6:49
67
Fenna van der Laan
BAV
6:51
68
Mathilde Heiner
Zuidwal
6:52
69
Jasmijn van der Heijden
Altis
7:01
70
Tessa Zwaanenburg
Hera
7:33
JPA1, JPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henry Nicolaas
Altis
5:58
2
Florian Rijks
Trias
6:01
3
Florian van den Bosch
Phanos
6:09
4
Tije Jillings
Hera
6:09
5
Laurens van den Berg
Zaanland
6:15
6
Zeb Tesselaar
Hera
6:20
7
Espen van der Welle
NOVA
6:23
8
Sam Pronk
NOVA
6:29
9
Samuel Post
Altis
6:32
10
Pelle de Raad
Altis
6:32
11
Taygel Bolsman
Phanos
6:37
12
Thomas Quik
Zuidwal
6:38
13
Sven Boshuizen
Atos
6:41
14
Matthias Maasse
AV Zeewolde
6:41
15
Yair van der Feen
AAC
6:42
16
Timo Limonard
AAC
6:43
17
Daantje Scheele
AV '23
6:44
18
Zeki Mihci
BAV
6:45
19
Jarit Kershof
Startbaan
6:46
20
Tendai Aarts
AV '23
6:46
21
Guus Lemmens
OSM '75
6:47
22
Sven de Haas
SAV
6:47
23
Lean Rouwhorst
AAC
6:48
24
Lars van Wijk
Zuidwal
6:50
25
Timo Hensen
Hylas
6:50
26
Luuk de Haas
Hylas
6:51
27
Koen Zonneveld
DEM
6:52
28
Teun Westein
Phoenix
6:52
29
Dex Kay
Lycurgus
6:53
30
Yoep Roeleveld
AV '23
6:53
31
Melle Pietersma
Fit
6:58
32
Joek Boonstra
BAV
7:00
33
Daan Beeks
Altis
7:01
34
Pepijn Keppel
Phoenix
7:06
35
Luke van den Berg
GAC Hilversum
7:07
36
Alec Radovcic
Phanos
7:07
37
Mark Westra
AKU
7:13
38
Bram Stapel
Lycurgus
7:15
39
Thijs Radder
Lycurgus
7:15
40
Rick van Harn
GAC Hilversum
7:16
41
Luuk Buwalda
GAC Hilversum
7:18
42
Luuk Mulder
NOVA
7:19
43
Yassine Anwar-Ali
Trias
7:19
44
Jens van de Wetering
Triathlon
7:20
45
Nils Medema
Altis
7:22
46
Taeke Doevendans
Triathlon
7:22
47
Geyers Kleverlaan
AV '23
7:24
48
Thijs Koopman
DEM
7:24
49
Sam Glorie
AV Castricum
7:24
50
Lode Sanders
Phoenix
7:24
51
Luuk Zwanenburg
Hylas
7:25
52
Noah Beentjes
AV Castricum
7:25
53
Lucas van Lien
AV Zeewolde
7:26
54
Silvan Oud
AV Aalsmeer
7:26
55
Damian Verweij
AV Zeewolde
7:26
56
Hugo van Rens
BAV
7:28
57
Cas Weijs
Lycurgus
7:28
58
Yuri Ris
ATHLOI
7:32
59
Guus Appelman
Trias
7:34
60
Gavin Hulsman
GAC Hilversum
7:35
61
Tom Brouwer
Trias
7:35
62
Yves Verbockhaven
Phanos
7:36
63
Tom Bachmohr
Hylas
7:37
64
Sol Kempenk
Trias
7:37
65
Joshua Bouwer
AV '23
7:38
66
MatŪas Fontes Wentink
Triathlon
7:39
67
Rolan Iking
Altis
7:39
68
Jitte Kooij
Hylas
7:40
69
Julian krist
AV Zeewolde
7:40
70
Jayden Boldewijn
Feniks
7:42
71
Alek Baggerman
Hellas
7:43
72
Ryan Waasdorp
Startbaan
7:43
73
Kjell Berends
BAV
7:44
74
Gijs Kant
Lycurgus
7:45
75
Gijs van den Hoek
Lycurgus
7:45
76
Roan Snel
Hera
7:46
77
Mees Ruitenbeek
Altis
7:47
78
Joek Heins
Startbaan
7:47
79
Dmitri Sabados
Hera
7:48
80
Ivar Vink
Phoenix
7:51
81
Stijn van Zijst
Fit
7:52
82
David Louwe Kooijmans
Altis
7:52
83
Hielke van Gelder
Altis
7:53
84
Jord Stuijt
NOVA
7:58
85
Liu Spijker
Triathlon
8:04
86
Kas Wijbenga
Startbaan
8:11
MPA1, MPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenna van Wijk
Lycurgus
6:21
2
Britt Molenaar
Lycurgus
6:35
3
Tess de Weger
Lycurgus
6:38
4
Eva Boumans
Hera
6:43
5
Esmee Kriger
AKU
6:44
6
Lauren Timucin
Startbaan
6:49
7
Dot Pouw
BAV
6:49
8
Alexandra Koenis
Almere '81
6:50
9
Gigi Martens
AV Castricum
6:51
10
Kyara Lankheet
Altis
6:52
11
Lucy Estella de Kruif
AV '23
6:54
12
Noena van den Berg
Almere '81
6:54
13
Aimee Rood
Lycurgus
6:58
14
Carina Mensing van Charante
AV '23
7:03
15
Cheyenne van den Bos
GAC Hilversum
7:03
16
Femke Hidding
Hylas
7:06
17
Malou JÝrgensen
AV Edam
7:06
18
Irina Kovorova
Phanos
7:07
19
Laura Duits
Pijnenburg
7:08
20
Yara Karregat
AV Edam
7:08
21
Fieke Terpstra
Tempo
7:13
22
Lenne Meijer
Spirit Lelystad
7:18
23
Fien Plak
NOVA
7:18
24
Nola van der Loos
Hellas
7:18
25
Wies Schmitz
Almere '81
7:19
26
Emma Bayens
Tempo
7:20
27
Cato Hompes
BAV
7:23
28
Zahra de Vries
Spirit Lelystad
7:25
29
Kris Hoogeland
Hylas
7:25
30
Anniek Mateman
Triathlon
7:26
31
Mare Blum
Phanos
7:29
32
Eva van Lammeren
Almere '81
7:29
33
Josefien Bentum
Zuidwal
7:30
34
Kris Jonker
AV '23
7:30
35
Izzie Verdegaal
AV '23
7:30
36
Fleur Hofmijster
AKU
7:31
37
Evi Westerveld
GAC Hilversum
7:31
38
Florine Renooij
Lycurgus
7:32
39
Carlijn Kannegieter
Altis
7:32
40
Jette de Jonge
BAV
7:36
41
Liv de Vries
Atos
7:39
42
Bodine Roza
Altis
7:41
43
Anna Strang van Hees
Pijnenburg
7:42
44
Suus Kruijer
NOVA
7:43
45
Izabel Arends
AV '23
7:44
46
Senna Gewargis
Startbaan
7:45
47
Lieke Kamping
NEA Volharding
7:47
48
Hannah Kruijmer
Zuidwal
7:47
49
Isabelle Lankreijer
BAV
7:48
50
Thiebe van Doorn
Triathlon
7:49
51
Selina Claassen
Atos
7:50
52
Lisa van Kooten
DOKEV
7:50
53
Neva van der Woude
Hellas
7:51
54
Isabella de Bruin
GAC Hilversum
7:52
55
Aicha Kacen
Phanos
7:52
56
Merle Brocks
GAC Hilversum
7:52
57
Dana Hogenboom
AKU
7:52
58
Gwen Dassen
Altis
7:53
59
Fiene van Maanen
Pijnenburg
7:56
60
Mirthe Petra
Pijnenburg
7:59
61
Amelie Vermeer
AV '23
8:00
62
Fť Legall Melendez
Pijnenburg
8:00
63
Anouk Verhaal
Zaanland
8:00
64
Evi Drommel
AV Castricum
8:01
65
Esmay van Wonderen
NOVA
8:02
66
Mathilde Spruit
Phanos
8:02
67
Eva Snoek
Wieringermeer
8:03
68
Sophie Oversteegen
Lycurgus
8:03
69
Sofia Bloothoofd
Trias
8:04
70
Caitlin Wismeijer
Startbaan
8:06
71
Jill Bruin
NOVA
8:13
72
Isa Bouwman
AKU
8:17
73
Elin Binkhorst
AV Castricum
8:18
74
Maartje Wit
AV Castricum
8:41
75
Elke Wijbenga
Startbaan
9:19
JPA2, JPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joris Mantel
AV '23
5:47
2
Tijs Witte
Trias
5:49
3
Arend Wijnalda
Hellas
6:02
4
Boet van Hove
Trias
6:03
5
Florijn van der Vliet
Pijnenburg
6:14
6
Manuel PattiwaŽl van Westerloo
Startbaan
6:16
7
Dim Petrusma
Altis
6:16
8
Jelle Horsley
Tempo
6:21
9
Nout van der Schoot
GAC Hilversum
6:22
10
Rens Denneman
DEM
6:23
11
Biek Komen
Hylas
6:25
12
Thimo Gisius
GAC Hilversum
6:27
13
Pieter Vermeij
Phanos
6:32
14
Tim van de Burgwal
Altis
6:33
15
Mike van de Vooren
Hellas
6:33
16
Ewoud van Schaik
AV Zeewolde
6:34
17
Riley Groenbast
Feniks
6:34
18
Tim Lienos
Noordkop
6:36
19
Melle Bernhard
AV Castricum
6:37
20
Tristan Pothof
Spirit Lelystad
6:37
21
Manuel Cronie
Trias
6:38
22
Jitte Ydema
Pijnenburg
6:39
23
Silvan van Hussel
AV Nijkerk
6:41
24
Floris van de Ven
Hellas
6:43
25
Loek Scholten
Triathlon
6:43
26
Bam Papavoine
Lycurgus
6:43
27
Viktor van der Molen
Phoenix
6:44
28
Boudewijn van den Haak
GAC Hilversum
6:44
29
Marouane El Hani
AAC
6:45
30
Benjamin Johannes
AAC
6:45
31
Tristan Hartkamp
Phanos
6:47
32
Jeepe Daas
Lycurgus
6:47
33
Yme van der Krieke
AV '23
6:47
34
Marciano Verzijden
Startbaan
6:49
35
Youri van der Linden
GAC Hilversum
6:49
36
Tim Steenbakker
Atos
6:49
37
Sven Mulder
Hylas
6:50
38
Tijn van de Grijp
Altis
6:51
39
Luwe van Happen
Atos
6:51
40
Luuk van Burgsteden
Triathlon
6:52
41
Kai Grillo
AAC
6:52
42
Bodey van Oosten
Lycurgus
6:53
43
Kealan Steba
GAC Hilversum
6:53
44
Sierus Caderius van Veen
AV '23
6:54
45
Boaz Shor
Phanos
6:56
46
Thijmen de Gier
Hylas
6:57
47
Chris de Jong
Pijnenburg
6:57
48
Stef Wijbenga
Startbaan
7:01
49
Hidde de Jong
Fit
7:02
50
Niels Karel
Altis
7:02
51
Marijn de Vries
Clytoneus
7:04
52
Jeppe Meesters
Altis
7:05
53
Ivar Kalf
Lycurgus
7:06
54
Ismael Blay
Zaanland
7:07
55
Pieter van der Zee
Hellas
7:07
56
Daniel Palumbo
Feniks
7:09
57
Sven van Loon
TAS '82
7:10
58
Noud van Saase
AV Castricum
7:11
59
Johannes Hegeman
AV Nijkerk
7:12
60
Hugo Kuil
DEM
7:13
61
Stijn Bakker
Zuidwal
7:13
62
Tarik Errachidi
AAC
7:14
63
Gillion van den Bosch
Lycurgus
7:15
64
Robin Fictoor
Hera
7:15
65
Niels Hagen
Zuidwal
7:16
66
Simon Grimbergen
Zuidwal
7:17
67
Sjaak de Boer
GAC Hilversum
7:17
68
Ramon Groot
TAS '82
7:17
69
Jarno Vos
Zuidwal
7:20
70
Mats Bax
Startbaan
7:21
71
Ties Overtoom
Hera
7:21
72
Thijn Bakker
Lycurgus
7:22
73
Pieter Bron
NEA Volharding
7:22
74
Jens Elsensohn
Trias
7:23
75
Kane van Verseveld
GAC Hilversum
7:25
76
Hielke van den Kieboom
Fit
7:26
77
Sylvan Corel
AV '23
7:28
78
Kasper Zweers
Lycurgus
7:29
79
Denzel Jone Lunda
Feniks
7:31
80
Bandi Leijen
AV Castricum
7:31
81
Danilo Roest
Pijnenburg
7:32
82
Bonne Snuverink
AAC
7:32
83
Haijo Endedijk
Phanos
7:34
84
Koen Spelbos
AV Castricum
7:36
85
Jan Nijssen
Hylas
7:37
86
Pierre Verhoosel
Triathlon
7:38
87
Alain Tourne
Triathlon
9:21
MPA2, MPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maud de Jong
AV '23
5:58
2
Fiene Jonk
AV Edam
6:08
3
ZoŽ Hoebe
Trias
6:14
4
Sterre Kuipers
AV Edam
6:18
5
Donna van Lokhorst
Altis
6:23
6
Roos Verblauw
Altis
6:34
7
Ronja van Oostenbrugge
Fit
6:36
8
Saar Koper
Phanos
6:36
9
Renske van der Maas
Fit
6:38
10
Nora den Ouden
Startbaan
6:40
11
Noortje Zwaal
Altis
6:40
12
Evelien van Doorne
AV '23
6:45
13
Rosalie ten Bruggencate
Hera
6:47
14
Lara van Wijk
AAC
6:54
15
Jonna Brommer
Hylas
6:56
16
Iris Rietvelt
Pijnenburg
6:57
17
Eliane Meurs
NEA Volharding
6:58
18
Sanne Vader
DOKEV
6:59
19
Maria Di Persio Nunez
Hylas
7:01
20
Jade Broer
Triathlon
7:01
21
Isa de Groot
Hylas
7:01
22
Sophie Lucas
Startbaan
7:02
23
Guusje de Graaf
Phanos
7:02
24
Wendy Tijmstra
Hylas
7:02
25
Linde Zijlstra
Altis
7:02
26
Amy Tijmstra
Hylas
7:03
27
Mirthe Knibbe
Zuidwal
7:03
28
Delilah Hilgerink
Hera
7:05
29
Yara Keers
Fit
7:05
30
Kate Nijs
GAC Hilversum
7:05
31
Romy Bendanon
Triathlon
7:05
32
Anna Bilstra
GAC Hilversum
7:06
33
Jelincy Nijlhof
Almere '81
7:07
34
Lťonie Couzy
AAC
7:09
35
Lieve Keppel
NOVA
7:11
36
Emma Siblesz
AV '23
7:11
37
Elin van Dijken
AKU
7:15
38
Lena Imoula
AV '23
7:17
39
Katja Lautenschutz
AV Edam
7:18
40
Evelien van Vilsteren
Startbaan
7:19
41
Eva Wagemakers
Altis
7:19
42
Anouk Rummens
Hera
7:21
43
Emma van Geer
Phanos
7:22
44
Fť van dr Weij
Altis
7:23
45
June Besuyen
Altis
7:25
46
Iris van Eerde
AV Zeewolde
7:27
47
Yfke van der Meer
Altis
7:27
48
Joena van Oordt
AV '23
7:28
49
Mette Wiggers
Triathlon
7:28
50
Frederiek van Wetten
Startbaan
7:29
51
Vere Ingram
Fit
7:30
52
Marit Kleijnen
Pijnenburg
7:31
53
Jeannette Jadama
Phanos
7:31
54
Noa Schut
Altis
7:32
55
Isabel Poel
Phanos
7:32
56
Kim Scheffers
BAV
7:33
57
Tess Kuijer
Zuidwal
7:36
58
Bregt Hopman
NOVA
7:36
59
Alva Stegehuis
Phanos
7:39
60
Tiffany de Haan
Phanos
7:41
61
Senna Ponsen
Startbaan
7:41
62
Mette van der Veen
Pijnenburg
7:43
63
Jente Meertens
GAC Hilversum
7:43
64
Epy Beerse
Almere '81
7:44
65
Nora Oosterling
GAC Hilversum
7:44
66
Kim Duin
Hera
7:45
67
Livia van Weldam
Phanos
7:46
68
Femi van Buuren
Phoenix
7:47
69
Larissa Visser
Zuidwal
7:49
70
Lotte Westland
Zuidwal
7:49
71
Suze-Anna Molenaar
NOVA
7:49
72
Aimeť Pillen
Pijnenburg
7:49
73
Majken Berends
BAV
7:52
74
Lieke Dobma
Feniks
8:08
75
Hedwig Daniels
AAC
9:11
76
Youssra S'khairi
AV Edam
9:23
AV Nova 16 maart 2019
www.uitslagen.nl
16-03-2019 15:36