Uitslagenlijst Kroeg tot Kroegloop 2019

Ruinerwold - Zaterdag 16 maart 2019

MSEN, KROEG TOT KROEG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Leusink
Punthorst
33:54
2
Bart van Adrichem
Klazienaveen
34:10
3
Gerard Vos
Appingedam
35:22
4
André Brakke
Staphorst
36:34
5
Mark van Ginkel
Ten Boer
37:14
6
Jorick Nijenhuis
Groningen
38:14
7
Mark de Leeuw
Ruinerwold
38:24
8
Erwin Haandrikman
Meppel
39:12
9
Milco Winters
Meppel
40:57
10
Rick Smit
Meppel
41:00
11
Matthieu Klooster
Ruinerwold
41:14
12
Nick Oosterveen
Ruinen
43:42
13
Edgar Suselbeek
Meppel
44:23
14
Peter Domine
Staphorst
44:53
15
Kevin Koobs
Zwolle
45:47
16
Henk Popken
Appelscha
46:12
17
Ronald Wagter
Ruinerwold
46:28
18
Jan Bert Stevens
Meppel
46:38
19
Berrie Tabak
Meppel
47:06
20
Joost Venema
Meppel
47:47
21
Pieterjan Overzet
Meppel
49:02
22
Luc de Valk
Ruinerwold
49:10
23
Lennart Klooster
Meppel
49:52
24
Jos Venema
Meppel
50:03
25
Rogier Kattenberg
Meppel
50:05
26
Tom Lubbinge
Ruinen
50:20
27
Reinder Henkers
Enschede
51:43
28
Bart Smit
Eindhoven
52:10
29
Dennis BAkker
Meppel
52:38
30
Remco Dijkema
Assen
55:02
31
Ronald Hof
Ruinen
57:19
32
Wesley Jongma
Apeldoorn
59:23
VSEN, KROEG TOT KROEG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tamara De Vries
Meppel
41:41
2
Christina Mulder
Nieuwleusen
43:36
3
Anja Leusink
Genemuiden
44:32
4
Hilde Klooster
Zuidwolde Dr
48:29
5
Alyanne Hoek-Huisman
Havelte
49:48
6
Jantina ten Apel
50:03
7
Leandra Troost
Meppel
50:19
8
Inge Brus
Pesse
53:49
9
Nienke Jansen
Ruinerwold
54:59
10
Marieke Dijkema
Assen
55:02
11
Alien ter Bork
Ansen
55:04
12
Margot Ligtenberg
Wierden
55:04
13
Lisa Kwant
Ruinerwold
58:50
14
Anke Rumpf
Nieuwleusen
1:01:17
15
Ilse Jonkers
Ommen
1:04:57
M40, KROEG TOT KROEG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
36:38
2
Ronald van Lubek
Zuidwolde Dr
39:15
3
Albert Mussche
Nieuwleusen
39:18
4
Erik Kuijer
Ruinerwold
40:03
5
Jerry Schutte
Meppel
40:03
6
Michiel Huzen
Nieuwleusen
40:09
7
Willem Kreulen
41:43
8
Henri Schimmel
Meppel
41:44
9
Roelof Schra
Staphorst
42:44
10
Karel Prins
Veeningen
43:21
11
John Keizer
Ruinerwold
43:45
12
Rene Tulner
Ruinerwold
43:46
13
Berhard Scholing
Ruinerwold
43:49
14
Arjan Moes
Ruinen
44:34
15
Erwin Kuiper
Koekange
44:36
16
Bas Glasbergen
Meppel
44:47
17
Klaas Compagner
Nieuwleusen
45:42
18
Mick Lodder
Meppel
46:42
19
Edwin Helder
Hoogeveen
46:50
20
Johan Steenbergen
Rouveen
47:27
21
Johan Kuiper
Havelte
48:17
22
Jan Compagner
Rouveen
48:18
23
Hilco Kuik
Ruinerwold
49:27
24
Jonny Talen
Hoogeveen
50:38
25
Arjan Drost
Ruinerwold
50:54
26
Michel Dolstra
Meppel
52:47
27
Bert Remmelts
Ruinerwold
52:47
28
Jan Boessenkool
Staphorst
55:05
29
Gerko Kwant
Ruinerwold
55:12
30
Sep Benak
Meppel
58:19
31
Laurens Emmink
Ruinerwold
58:19
32
Peter Faber
Meppel
1:07:11
M50, KROEG TOT KROEG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob van de Graaf
Hoogeveen
38:21
2
Erik Dambrink
Meppel
39:20
3
Simon Hooijer
Noordscheschut
39:44
4
Roel Westert
Ruinerwold
41:16
5
Eric Moen
De Wijk
41:21
6
Wietze de Vries
Appingedam
41:56
7
Bernard Korten
Pesse
43:48
8
Geert Aardema
Ravenswoud
45:37
9
Fred Koningstein
Dalfsen
46:05
10
Gerard Inberg
De Wijk
46:18
11
Chris Blok
Meppel
49:34
12
Martin van Riesen
Hoogeveen
49:47
13
Harry Sloots
Hoogeveen
50:16
14
Evert Dekker
Ruinen
50:23
15
Rene Groot Beumer
Zuidwolde Dr
51:05
16
Geerling Krol
Ruinerwold
51:57
17
Ronald Breedveld
Meppel
52:02
18
Louis van t Zand
Ruinerwold
53:59
19
Henk Post
Meppel
54:03
20
Jans Tabak
Ruinerwold
54:55
21
Hendrik Jan Kleef
Haule
54:56
22
Jan Vriend
Ruinen
54:58
23
Rein Emmink
Meppel
55:00
24
Bert Meijer
Assen
57:30
25
Peter Steenbergen
Hoogeveen
59:25
26
Jacob van der Veen
Ruinerwold
1:07:13
M60, KROEG TOT KROEG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Koning
Ruinerwold
44:02
2
Geuchien Fictorie
De Wijk
44:38
3
Eddy Danes
Meppel
45:58
4
Jakob Brand
Heelweg
46:12
5
Jan Stolker
Steenwijk
46:56
6
Jans Berghuis
Zuidwolde Dr
48:22
7
Garmt Borgman
Hoogezand
49:20
8
Tinus Wils
Pesse
50:03
9
Harm Smit
Ruinen
50:04
10
Sjak Meeuwissen
Assen
50:42
11
Sjoerd Koelmans
Meppel
52:41
12
Ben Luten
Hoogeveen
53:16
13
Lukas Hulzentop
Hoogeveen
53:43
14
Joop Veltman
Ruinerwold
53:55
15
Willem Zoer
Meppel
55:00
16
Hendrik Klunder
Meppel
55:29
17
Jan Witte
Meppel
55:49
18
Henk Daling
Hoogeveen
57:09
19
Johan Meinen
Havelte
1:04:49
20
Luuck van den Berg
Assen
1:07:54
21
Pieter Lubbinge
Nijeveen
1:09:44
V40, KROEG TOT KROEG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ine Strijker
Ruinen
41:58
2
Janneke Molenhuis
Nijeveen
42:12
3
Hannelore van der Spek
Nijeveen
44:28
4
Clari Rolleman
Hoogeveen
44:35
5
Renate Bosman
Meppel
47:49
6
Linda Brouwer
Hoogeveen
50:02
7
Christina Tijmens
Koekange
50:18
8
Marit van den Berg
Echten Dr
50:43
9
Anita van der Wal
Harlingen
51:20
10
Annemiek Benning
Koekange
52:47
11
Frederiek de Boer
Staphorst
53:16
12
Esther Meijerink
Meppel
53:47
13
Manon Vos
Tiendeveen
54:01
14
Nicole Versteeg
Apeldoorn
54:13
15
Karin Nijlant
Nieuwleusen
54:53
16
Corina Vrieling
Nieuwleusen
55:01
17
Trineke Haasjes
IJhorst
55:05
18
Erna Mulder
Ruinerwold
55:41
19
Zsuzsa Hubai
Meppel
56:55
20
Manuela van Werd
Meppel
1:07:05
V50, KROEG TOT KROEG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Truus Luten
Hoogeveen
49:43
2
Adrie Hartholt
Appelscha
49:52
3
Marjan Bult
Ruinen
50:19
4
Jacqueline ten Brummelhui
Stuifzand
51:59
5
Femmie Emmink
Meppel
52:31
6
Sylvia Talen
Meppel
52:35
7
Henriette Hooge
Zuidwolde Dr
52:37
8
Liesbeth Hillebrand
Meppel
53:55
9
Lita Nijstad
Echten Dr
54:55
10
Liny Tempelman
Nieuwleusen
55:05
11
Marjan Meijerink
Nieuwleusen
56:46
12
Betsy Stapel
Meppel
57:09
13
Janny Kooiker
Rouveen
58:39
14
Alie Brus
Pesse
1:00:40
15
Janny Suselbeek
Ruinen
1:00:43
16
Willemien Weits
Nieuwleusen
1:01:16
17
Aaf luníng-Kraan
Ruinen
1:03:55
Het goede doel is dit jaar PGM De Baander in Meppel.
De opbrengst was maar liefst €2500.=
Alle deelnemers, sponsoren en vrijwillgers hartelijk bedankt
www.uitslagen.nl
17-03-2019 08:49