Uitslagenlijst RegioBank Schapendriftrun Elspeet

Elspeet - Zaterdag 16 maart 2019

MSEN5, HARDLOPEN 5 KIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerrit Boeve
Elspeet
20:30
20:30
2
Arjan van de Kamp
Apeldoorn
21:07
21:07
3
Kees van de Steeg
Elspeet
22:45
22:39
4
Reijer van den Bosch
Nunspeet
23:25
23:23
5
Martijn Scholten
Epe
24:05
24:00
6
Ard van Rijn
Elspeet
24:14
24:14
7
Marcel Dorst
Elspeet
24:14
24:08
8
Patrick Scholten
Epe
24:37
24:32
9
Jarno Dijkgraaf
Elspeet
25:05
25:03
10
Danny van Zon
Zwolle
26:35
26:23
11
Rick Coster
Elspeet
28:21
28:17
12
Hendrik Roeleveld
Elspeet
28:29
28:25
13
Wijnand van Lagen
Elspeet
29:02
28:49
14
Johan van Putten
't Harde
29:13
29:07
15
Jan van den Hardenberg
Nederland
33:15
33:09
M405, HARDLOPEN 5 KIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin van Heijningen
Run2day Arnhem-Nijmegen
18:23
18:23
2
Gert Jan Tichelaar
Oldebroek
19:17
19:17
3
Eric Meihuizen
Nederland
20:58
20:56
4
Arnoud van Susteren
Nunspeet
23:30
23:29
5
Gert Brussee
Nunspeet
23:52
23:51
6
Janco Schout
Barneveld
24:27
24:23
7
Roelof Vis
Nunspeet
24:49
24:47
8
Rinus Groen
Run2day Arnhem-Nijmegen
25:30
25:30
9
Ruud Nieuwenhuis
Amsterdam
26:32
26:31
10
Jan van de Werfhorst
Nederland
27:00
26:58
11
Wim Verdouw
Nunspeet
27:27
27:21
12
Andre Timmerman
Nunspeet
28:46
28:45
13
Arie Maasland
Apeldoorn
28:55
28:39
14
Gerrit Hofman
Nederland
29:57
29:44
15
Hans Vlijm
Elspeet
33:44
33:41
16
Johan van Santen
Amersfoort
36:34
36:26
17
R. van Vuuren
Putten
37:51
37:33
18
Gert van Norel
Elspeet
37:52
37:34
19
Helmer Kerkhoff
Elspeet
37:52
37:34
20
Johan van de Kolk
Hulshorst
37:52
37:34
VSEN5, HARDLOPEN 5 KIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anita Visch
't Harde
23:48
23:46
2
Valerie Joesten
Amersfoort
24:12
24:11
3
Ilona Joesten
Amersfoort
24:12
24:11
4
Hennie Beens
Genemuiden
26:17
26:08
5
Elma van de Zande
Nederland
27:21
27:19
6
Ingeborg Pluim
Nunspeet
28:07
27:56
7
Anne-Marie van Asselt
Elspeet
28:51
28:39
8
Gerieke van den Hoek
Nunspeet
29:12
29:02
9
Rachel van Rookhuijzen
Houten
29:13
29:04
10
Marleen Meihuizen
Nederland
29:28
29:26
11
Shanice Bosboom
Dronten
29:39
29:30
12
Bea Helsdingen
Putten
30:10
29:56
13
Corrie Bleijenberg
Nederland
30:52
30:47
14
Mettine Schuiteman-van de Steeg
Nederland
31:29
31:22
15
Esmee Zwolle
Epe
31:44
31:39
16
Britt Smorenburg
Elspeet
32:14
32:07
17
Naomi Smorenburg
Elspeet
32:15
32:08
18
Martha van Putten
't Harde
32:37
32:27
19
Marieke Eelderink
Wehl
33:06
32:59
20
Marieke Tankink
Hardenberg
33:07
33:01
21
Tessa Davelaar
Elspeet
33:18
33:07
22
Esther Aalbers
't Harde
33:51
33:41
23
Arnyta Vlijm
Elspeet
34:06
32:29
24
Evita Mulder
Elspeet
34:16
32:39
25
Wendy van Bronswijk-Bruinsma
Nederland
34:41
34:30
26
Emmie Krijnsen
Nunspeet
35:15
35:03
27
Imke Krijnsen
Nunspeet
35:16
35:04
28
Brigit van de Steeg
Nederland
35:30
35:22
29
Janita van den Hardenberg-Vlastuin
Nederland
35:30
35:17
30
Carola Koetsier
Uddel
36:00
35:47
31
Rianne van Asselt
Nunspeet
37:51
37:34
32
Jennifer Weitering
Utrecht
40:42
34:05
V405, HARDLOPEN 5 KIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Els Raap
Amsterdam
25:48
25:47
2
Rosa Gulmans
Zeist
26:03
26:00
3
Esther van der Horst
Elspeet
27:25
27:22
4
Geke Jonker
Putten
28:49
28:45
5
Karina Scholz
Nederland
29:29
29:18
6
Gerdine Dijkgraaf
Nederland
29:48
29:45
7
Geralda Hazeleger
Nederland
30:53
30:48
8
Tine Plantinga
Putten
31:21
31:07
9
Lies Netten - Veen
Hoevelaken
31:37
31:29
10
Martine Liefers
Bunnik
32:27
32:23
11
Annelies van Asselt
Nederland
32:45
32:35
12
Eleonora Bruggeman
Bunnik
32:52
32:48
13
Marisca Nijland
Odijk
32:52
32:48
14
Anne-Marieke Sijtsma
Barneveld
33:04
32:55
15
Lyanne Loman
Dronten
33:05
32:55
16
Harriet Verbeem
Putten
33:13
32:59
17
HenriŽtte Abrahams
Nederland
33:15
33:07
18
Diana Morren
Putten
33:21
33:07
19
HenriŽt van Asselt
Nederland
33:54
33:46
20
Eline van Willigen
Apeldoorn
33:56
33:45
21
Lineke Tepper
Zwolle
33:59
33:50
22
Cisca Hop
Nederland
34:50
34:38
23
Thea Sanches
Elspeet
35:15
35:07
24
HenriŽt Hofman
Nederland
36:12
36:06
25
Ingrid Leushuis
Swifterbant
36:49
36:39
26
Lammie van Norel
Elspeet
37:51
37:34
27
Dolly van den Berg
Utrecht
44:10
37:32
MSEN, HARDLOPEN 10 KI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evert Dirksen
Veenendaal
36:26
36:25
2
Ben de Ruiter
Epe
40:53
40:52
3
Edwin Davelaar
Veenendaal
41:57
41:54
4
Corne van Maren
Ede Gld
42:15
42:13
5
Mark Veldboom
Amersfoort
43:05
43:03
6
Nick Palapessy
Apeldoorn
43:06
42:53
7
Jeroen van Kesteren
Veenendaal
43:34
43:30
8
Derko Budding
Elspeet
43:58
43:52
9
Bram van Wichen
Nijmegen
44:22
44:21
10
Erik Vis
Twello
45:04
44:51
11
Mark van de Bunte
Nunspeet
45:43
45:43
12
Gerrit Kuyt
Nederland
47:09
47:06
13
Erwin Mulder
Nederland
47:09
47:07
14
Lennart Hofman
Ermelo
47:28
47:24
15
Andries de Boer
Urk
47:33
47:23
16
Gerrit jan van de Brake
Nunspeet
47:43
47:42
17
Henk-Jaap Frens
Nunspeet
47:44
47:43
18
Henk-Jan Wieberdink
Ermelo
47:50
47:44
19
Patrick Hoek
Nunspeet
52:10
52:08
20
Jan v.d. Hoef
Nunspeet
55:51
55:49
21
Riekelt Loosman
Urk
56:58
56:48
22
Swen Van Lennep
Zwolle
58:28
58:21
23
Jeffrey Hoek
Nunspeet
1:04:09
1:03:54
24
Patrick van de Bunte
Nunspeet
1:04:09
1:03:54
M40, HARDLOPEN 10 KI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Schutte
Nunspeet
40:41
40:41
2
Jens Zwitser
Elspeet
41:09
41:08
3
Martin Hendriks
Nunspeet
42:28
42:25
4
Bastiaan Vernhout
Harderwijk
42:54
42:49
5
DaniŽl Bakker
Doorwerth
42:55
42:54
6
Klaas Pieter Boerema
Amersfoort
43:38
43:34
7
Hendrie van 't Hul
Oldebroek
44:20
44:18
8
Oscar van Dorp
Elburg
46:28
46:23
9
Willem Bos
Harderwijk
46:51
46:44
10
Alexander Westerbroek
Nunspeet
47:04
47:01
11
Jasper Mooij
Renswoude
47:28
47:21
12
Simon van Boven
Nijkerk Gld
48:10
48:04
13
Ron Bolland
Nunspeet
48:55
48:50
14
Cornel van Ark
Elspeet
49:15
49:11
15
Gert van Oorspronk
Apeldoorn
50:39
50:35
16
Gert Jansen
Nederland
50:44
50:39
17
Chris Heg
Apeldoorn
52:05
51:54
18
Gert-Jan de Ruiter
Barneveld
52:31
52:28
19
Aalt van Asselt
Nederland
53:02
52:59
20
Jeroen Hagenbeek
Nunspeet
53:48
53:42
21
Marc Verbeem
Putten
53:52
53:44
22
Frans Nijhof
Nunspeet
53:56
53:44
23
Bert van Egdom
Ederveen
54:15
54:05
24
Jan Willem Groenendijk
Putten
55:11
55:02
25
Rob Froonhof
Amersfoort
55:20
55:12
26
Henri Zeevat
Putten
56:05
55:57
27
Jan van Donkelaar
Ederveen
57:16
57:07
28
Gert van Holland
Maarn
57:55
57:49
29
Mike van der Ziel
Elburg
58:44
58:40
30
Herman Euverman
Zwolle
58:50
58:39
31
Marco Haddeman
Nunspeet
59:03
57:11
32
B.M. Sanches
Elspeet
1:01:59
1:01:46
33
Rob van Luijn
Putten
1:07:42
1:07:33
34
Brian Franken
Nederland
1:16:01
1:15:48
VSEN, HARDLOPEN 10 KI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke Knol
Emmen
54:47
54:44
2
Leonie Benard
Elspeet
58:53
58:45
3
Sandra Dijkgraaf
Nederland
59:56
59:50
4
Irene Smit
Kampen
1:04:41
1:04:34
V40, HARDLOPEN 10 KI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eefje Meihuizen
Nederland
47:24
47:22
2
Gera van Boven
Nijkerk Gld
52:24
52:18
3
Aletta Kevelam
Garderen
53:01
52:57
4
Alinda van Ark
Elspeet
56:59
56:52
5
Evelien Hendriks
Nunspeet
1:03:02
1:02:55
6
Laura Dijkgraaf
Nederland
1:04:26
1:04:16
7
Lenneke van Asselt
Lelystad
1:08:48
1:08:37
8
Jeanet Smit
Nederland
1:08:48
1:08:37
9
Reinette Franken
Nederland
1:10:28
1:10:16
J4-6, KIDSRUN 1 KILOM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luca Dolfing
Amersfoort
3:53
3:51
2
Joas van de Ridder
Uddel
4:18
4:15
3
Manuel Stoffer
Nederland
4:57
4:55
4
Sam Boeve
Elspeet
5:16
5:14
5
Max Mulderij
Elspeet
5:42
5:38
6
Leon Zwitsen
Elspeet
5:43
5:40
7
Tim de Boer
Elspeet
5:54
5:51
M4-6, KIDSRUN 1 KILOM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noa van de Kamp
Apeldoorn
4:45
4:44
J7-9, KIDSRUN 1 KILOM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vince Boer
Elspeet
3:23
3:22
2
Lucas van de Kamp
Apeldoorn
3:40
3:39
3
Jonathan Heijkamp
Elspeet
3:42
3:39
4
Fabian Benard
Elspeet
3:50
3:49
5
Ruben van Sandwijk
Elspeet
3:57
3:55
6
Stijn van Lagen
Elspeet
4:07
4:07
7
Levi Boeve
Nederland
4:09
4:09
8
Hielke van Asselt
Elspeet
4:14
4:13
9
Jona Stoffer
Nederland
4:30
4:27
10
Tom vd Hardenberg
Nederland
5:02
5:02
11
Matheyo Agbor Ebot
Ridderkerk
5:24
5:24
12
Thomas Brugge
Nederland
5:43
5:41
M7-9, KIDSRUN 1 KILOM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maureen Mulder
Nederland
3:49
3:48
2
Sarah van de Ridder
Uddel
3:49
3:48
3
Lindy Kuijt
Elspeet
4:05
4:04
4
Sterre Vlijm
Nederland
4:10
4:10
5
Roselyn vd Hardenberg
Nunspeet
4:23
4:20
6
Iris Huisman
Nederland
4:39
4:38
7
Noor van Triest
Nederland
5:02
5:00
8
Eva Kuijt
Elspeet
6:57
6:55
J1012, KIDSRUN 1 KILOM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Corstian van Asselt
Elspeet
3:15
3:14
2
Thomas Franken
Elspeet
3:35
3:34
3
Jesse de Boer
Elspeet
4:20
4:19
4
Ricky v.d. Hoorn
Elspeet
4:42
4:40
5
Daniel Brugge
Elspeet
5:43
5:41
M1012, KIDSRUN 1 KILOM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marthe van Asselt
Elspeet
3:39
3:38
2
Emma Franken
Elspeet
3:48
3:46
3
Mirthe van Asselt
Elspeet
4:47
4:46
4
RaphaŽla Agbor Ebot
Ridderkerk
5:00
4:58
5
Lysanne vd Hardenberg
Nunspeet
5:12
5:09
www.uitslagen.nl
17-03-2019 17:13