Uitslagenlijst Halve van Oostvoorne

Oostvoorne - Zondag 10 maart 2019

MAN, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijn Huberts
Rotterdam
28:24
2
Mario Poldervaart
Zuidland
28:29
3
Khalid Mekhtari
Rotterdam
28:50
4
Daniël van Noordenne
Barendrecht
30:53
5
Ruud Vette
Brielle
33:24
6
Mark van Meurs
Oostvoorne
34:09
7
Aschwin IJzendoorn
Rozenburg
34:40
8
Patrick de Kreek
Willemstad
35:04
9
Bernard Schep
Krimpen ad IJssel
36:05
10
Coen Dusselsee
Hellevoetsluis
36:16
11
Adilson da Silva
Rotterdam
36:30
12
Serge Kats
Hellevoetsluis
36:56
13
Michel Christen
Brielle
37:03
14
Jerry de Valk
Spijkenisse
37:06
15
Bram van Riel
Wateringen
37:17
16
Marcel Van Rumpt
Rockanje
38:03
17
Rob Pille
Oostvoorne
38:22
18
Vincent Borst
Geervliet
38:25
19
Leo van der Nol
Oostvoorne
38:49
20
Jos-Willem van de Laar
Hellevoetsluis
39:02
21
Nico Enthoven
Oostvoorne
39:13
22
Ronald Borgdorff
Spijkenisse
39:23
23
Jaap Roskam
Rockanje
39:27
24
Duco Bakker
Rockanje
39:58
25
Sebastiaan Haze
Oudenbosch
39:59
26
Dirk de Hoog
Wageningen
41:04
27
Bert Stoffers
Brielle
41:17
28
Max Moriconi
Oostvoorne
41:32
29
Rene Olierhoek
Rozenburg Zh
41:55
30
Nick Kap
Hellevoetsluis
42:22
31
Ruurd Tolman
Spijkenisse
42:46
32
Erik Tuk
Brielle
42:53
33
Leon Holslag
Rotterdam
43:40
34
Reemon Plooster
Rockanje
43:45
35
Ralph van Etten
Hellevoetsluis
44:48
36
Ruud van Halen
Brielle
45:04
37
Arie Voogt
Hellevoetsluis
45:09
38
Huibert van de Merwe
Oostvoorne
45:14
39
Meindert Philips
Hellevoetsluis
45:15
40
Edwin Noordermeer
Oostvoorne
45:34
41
Russell Jones
Oostvoorne
45:49
42
Marcel Langestraat
Oostvoorne
46:03
43
Carlo Poli
Hellevoetsluis
46:30
44
Erwin Zevenbergen
Oostvoorne
47:13
45
Erik Keuper
Brielle
47:13
46
Jan-mark Crans
Oostvoorne
47:17
47
Jaap Overgaauw
Barendrecht
47:41
48
Marc-Jan Holslag
Oostvoorne
48:04
49
Cees Engbers
Oostvoorne
48:10
50
Teus de Bruijn
Vierpolders
48:23
51
Ruud van Steen
Oostvoorne
48:42
52
Rob van t Sand
Spijkenisse
49:07
53
Anton van Est
Brielle
49:24
54
Herman Maljers
Spijkenisse
49:30
55
Gaston Dolk
Hellevoetsluis
49:33
56
Ad de Jong
Oud-Beijerland
49:38
57
Rob Slabbekoorn
Spijkenisse
50:35
58
Hans Lazet
Hellevoetsluis
50:52
59
Jos Geraets
Hellevoetsluis
50:54
60
Jeroen op den Brouw
Spijkenisse
51:29
61
Gerard Sint
Spijkenisse
51:58
62
Benjamin Boerdam
Vierpolders
52:31
63
Koen Hartigh
Poortugaal
52:37
64
Rob Witmer
Vierpolders
53:04
65
Marco Vendeloo
Hellevoetsluis
53:05
66
Edwin Wormgoor
Brielle
53:18
67
Egidius van Dongen
Rockanje
53:35
68
Rene Stougje
Oostvoorne
53:41
69
Carlo Jansen
Hellevoetsluis
53:41
70
Wim van Doorn
Spijkenisse
54:32
71
Rik Goedegebuure
Oostvoorne
55:30
72
Rik van Delft
Numansdorp
56:17
73
Wesley van der Biessen
Zuidland
1:00:35
VROUW, 8 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rose Enthoven
Den Haag
30:12
2
Diede Diederiks
Rotterdam
31:05
3
Lindsey Faken
Barendrecht
31:36
4
Sandra Vermeulen
Brielle
33:06
5
Lenja Witlox
Dishoek
34:36
6
Julie Faiazza
Den Haag
36:39
7
Anneke Voskamp
Brielle
38:00
8
Daisy Kruimink
Brielle
38:51
9
Heidi Middendorp
Oostvoorne
39:27
10
Celine Verhoef
Brielle
40:49
11
Jeannette Poldervaart
Zuidland
41:04
12
Kitty van Roon
41:48
13
Marijn van der Velden
Oostvoorne
41:55
14
Cynthia van der Marel
Hellevoetsluis
41:57
15
Sifra Saarloos
Krimpen aan den IJssel
42:13
16
Monique Van de Wassenberg
Oostvoorne
42:29
17
Margien Scheijgrond
Hekelingen
42:51
18
Leonie Rozemulder
Oostvoorne
42:53
19
Hannie Vermeulen
Brielle
43:12
20
Jantine Simons-Tuk
Brielle
43:38
21
Desiree van der Kaaij
Rotterdam
43:41
22
Nadia du Fosse
Leiden
43:52
23
Charissa Ijzendoorn
Rozenburg
44:40
24
Filian Looman
Berkel en Rodenrijs
44:46
25
Trijnie Jongejan
Oostvoorne
45:10
26
Dagmar Goudappel
Brielle
45:26
27
Elma Borgdorff
Spijkenisse
45:32
28
Marijke Kommeren
Heenvliet
45:48
29
Jerney Breeman
Heenvliet
45:48
30
Richelle Kamphorst
Rotterdam
45:50
31
Mireille van Soldt
Rockanje
46:12
32
Marjan de Hoog
Hellevoetsluis
46:23
33
Linda Monster
Brielle
46:39
34
Joke van Paassen
Rockanje
46:39
35
Lidia Bons
Rotterdam
47:13
36
Brigitte Van Dongen
Oostvoorne
47:13
37
Ilona Arkenbout
Brielle
47:14
38
Ilona Berveling
Spijkenisse
47:17
39
Sandra Faaij
Spijkenisse
47:27
40
Liesbeth van Dorsser
Oostvoorne
47:42
41
Michelle Roeffel
Oostvoorne
47:46
42
Diana van Toledo
Oostvoorne
47:53
43
Wil Riegman
Hellevoetsluis
47:57
44
Debby Vermeer
Oostvoorne
48:02
45
Judith Tkauz
Oostvoorne
48:10
46
Andrea Tuk
Poortugaal
48:22
47
Inge de Wal
Oostvoorne
49:03
48
Bea van de Wassenberg
Veghel
49:28
49
Kristel Boer
Oostvoorne
49:30
50
WILMA Breen
Melissant
49:34
51
Leni van Tiggelen
Oud-Beijerland
49:47
52
Renate Tijsseling
Nederland
49:48
53
Tutta Aarre
Hellevoetsluis
49:53
54
Christa Sjabbens
Spijkenisse
50:08
55
Silvia van Schaick
Rozenburg Zh
50:29
56
Manuela Slabbekoorn
Spijkenisse
50:35
57
Kelly van Calmthout
Barendrecht
50:39
58
Lonneke Plantfeber
Spijkenisse
50:39
59
Mariska van Straalen
Bleiswijk
50:55
60
Barbara van Cortenberghe
Barendrecht
50:55
61
Annemarie Nagtegaal
Hellevoetsluis
50:55
62
Ellen Rolaff
Spijkenisse
50:57
63
Carla Brauwers
Spijkenisse
50:57
64
Nicole Hilkemeijer
Goedereede
51:00
65
Willeke Moerkerk
Oostvoorne
51:14
66
Nicole Kleijburg
Rockanje
51:31
67
Laura de Vos
Spijkenisse
51:36
68
Eline Middelhoek
Oostvoorne
52:08
69
Patricia Eijeriks
Oostvoorne
52:08
70
Kelly de Vries
Rockanje
52:28
71
Bianca Snikkers
Oostvoorne
52:31
72
Anita Boertje
Brielle
52:32
73
Anneke vd
Nederland
52:42
74
Marleen Vroegindewey
Sommelsdijk
53:12
75
Caroline Kemper
Zwijndrecht
53:18
76
Louise Ohlenschlager
Oud-Beijerland
53:21
77
Caroline Vos-Rietdijk
Oostvoorne
53:27
78
Susan Lagerweij
Brielle
53:35
79
Renate Dekker
Vlaardingen
53:41
80
Anna Cieslinska
Hellevoetsluis
53:46
81
Gerda van Stee
Herkingen
53:47
82
Amanda Steegs
Veghel
53:52
83
Petra de Graaf
Geervliet
54:25
84
Mieke Gouwens
Geervliet
54:26
85
Marianne Kleingeld
Sommelsdijk
54:54
86
Cobie Heijster
Rockanje
55:15
87
Florianne Zeelenberg
Oud-Beijerland
56:18
88
Ingeborg Malais
Oud-Beijerland
56:18
89
Astrid Kap
Oostvoorne
56:19
90
Linda de Keijzer
Tinte
56:19
91
Inge Roest van de Ridder
Tinte
56:19
92
Bianca Vink
Brielle
56:19
93
Meinie Dokter
Zuidland
56:58
94
Leny Koppejan
Oostvoorne
57:12
95
Nancy Timmer
Abbenbroek
57:31
96
Denise van der Graaff
Rotterdam
57:58
97
Ellen Bosch-Kossen
Oud-Beijerland
58:55
98
Monique Keuper
Brielle
59:11
99
Patricia Bakker
Hellevoetsluis
59:30
100
Patricia Riksmam
Hellevoetsluis
59:30
101
Ingeborg de Bruin
Tinte
1:00:10
102
Mirella Bijl
Hellevoetsluis
1:02:36
103
Michelle van den Berg
Hellevoetsluis
1:02:37
104
Anita Buitendijk
Oudenhoorn
1:05:33
105
Rianne Govaerts - Van Beest
Rozenburg Zh
1:05:34
106
Nancy Hoedemaker
Spijkenisse
1:05:58
MAN, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco van Etten
Rotterdam
1:08:29
2
Jean-Andrew Fingal
Rotterdam
1:12:19
3
David Bouman
Oud-Tonge
1:12:26
4
Ricardo st. Nicolaas
Oostvoorne
1:12:51
5
Erwin Sparreboom
Hoek van Holland
1:12:56
6
Cornelis Chatziioannou
Oostvoorne
1:14:41
7
Bram van Dongen
Den Haag
1:14:55
8
Coen Smiers
Utrecht
1:16:53
9
Ivan Smid
Emmen
1:17:15
10
Jim Doornbosch
Hellevoetsluis
1:17:20
11
Niels Kerdel
Hellevoetsluis
1:17:21
12
Martijn de Jonge
Zeist
1:17:39
13
Edwin Jansen
Heenvliet
1:18:44
14
Jelle Enthoven
Den Haag
1:20:22
15
Roald Smit
Hellevoetsluis
1:20:50
16
Dave Klink
Zoetermeer
1:20:56
17
Erwin Koens
Rotterdam
1:21:12
18
Sjoerd Bakker
Groningen
1:22:47
19
Leon van der Wilde
Vlaardingen
1:22:51
20
Stephan Stam
Hoek van Holland
1:23:02
21
Volkan Bugur
Rotterdam
1:23:05
22
Erik-Paul Boeters
Nederland
1:23:55
23
Paul Jansen
De Lier
1:24:03
24
Anwar Andries
Rotterdam
1:24:14
25
Evert Pieterse
Amsterdam Zuidoost
1:24:28
26
Rene Sundermeijer
Oud-Beijerland
1:25:33
27
Hanco van Keulen
Rutha
1:25:43
28
Theo Kraaijenbrink
Zuidland
1:25:46
29
H. van Berkel
Maasland
1:26:02
30
Jan van Hoeven
De Lier
1:26:02
31
Nigel Melker
Barendrecht
1:26:55
32
Victor Phaff
Hellevoetsluis
1:27:26
33
Arjen Postma
Haarlem
1:27:37
34
Thijs van Mourik
Leiden
1:27:56
35
Hans Bienefelt
Sommelsdijk
1:28:05
36
Nick Tameris
Hellevoetsluis
1:28:53
37
Dennis van der Kaaij
Rotterdam
1:29:02
38
Ronald Hulsman
Brielle
1:29:07
39
Bart Bezemer
Leiden
1:29:12
40
Anthony van den Berg
Vlissingen
1:29:18
41
Erik Groeneweg
Oud-Beijerland
1:29:25
42
Sander van Aarsen
Oudenbosch
1:29:26
43
Marcel van de Water
Maassluis
1:29:27
44
Arvid Knegt
Rotterdam
1:29:32
45
Vasco Naudts
Rockanje
1:30:03
46
Remko Haegens
Rockanje
1:30:21
47
Edwin Voogd
Hazerswoude
1:30:23
48
Ramon van der Knaap
Hellevoetsluis
1:30:24
49
Jeroen Boot
Hellevoetsluis
1:30:27
50
Jan van Rijn
Zoetermeer
1:30:33
51
Paul Vissers
Leiden
1:30:35
52
Gert-Jan Verbrugge
Goes
1:30:48
53
Raymond Kleij
Hellevoetsluis
1:30:57
54
Marc Donkers
Oude-Tonge
1:31:17
55
Bart Veelers
Rotterdam
1:31:48
56
Erik Strabbing
Nederland
1:31:49
57
Robert van der Klooster
Rozenburg
1:32:15
58
Marten Verduijn
Vlaardingen
1:32:47
59
Marcel Kardux
Zuidland
1:32:55
60
Don Croes
Brielle
1:33:05
61
Jasper de Brons
Oostvoorne
1:33:25
62
Daniele Colle
Oostvoorne
1:33:37
63
Gert Schotanus
Poortugaal
1:33:47
64
Joost van Arum
Brielle
1:33:48
65
Martin den Hamer
Vlaardingen
1:34:30
66
Fred Visser
Hoogvliet
1:34:39
67
Leo Jansen
Zuidland
1:34:41
68
Rob Riedijk
Rotterdam
1:35:05
69
Edwin de Looff
Pernis Rotterdam
1:36:21
70
Helmer Heijden
Rotterdam
1:36:33
71
Joris van der Voort
Zuidland
1:36:34
72
Ronald Kraaijeveld
Brielle
1:36:47
73
Roland Heiden
Cappele a/d Ijssel
1:36:49
74
Michel Mackaaij
Alphen ad Rijn
1:36:55
75
Ron Zwinkels
Tinte
1:37:01
76
Amar Sedneg
Vierpolders
1:37:02
77
Ralph Doggen
Rotterdam
1:37:08
78
Kees Slui
Middelharnis
1:37:10
79
Erik Jansen
Ridderkerk
1:37:11
80
Sebastiaan van Dorsser
Oostvoorne
1:37:14
81
Lammert Kuik
Rotterdam
1:37:17
82
Joey van der Meijde
Spijkenisse
1:37:24
83
Ger Vis
Rhoon
1:37:28
84
Dennis Meeuwisse
Vlaardingen
1:37:30
85
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:37:45
86
Rene van der Kleij
Zuidland
1:37:49
87
Nico Scheffer
Vlaardingen
1:38:03
88
Peter van Dartelen
Mijnsheerenland
1:38:07
89
Antoine Westerman
Oostvoorne
1:38:12
90
Peter Wijnmaalen
Zoetermeer
1:38:16
91
Marc Enthoven
Rotterdam
1:38:17
92
Jose Clement
Rozenburg Zh
1:38:34
93
Xander Dijkhoff
Nootdorp
1:39:00
94
Henk Tuk
Brielle
1:39:02
95
Martin de Valois
Leiden
1:39:08
96
Patrick Onasse
Rotterdam
1:39:11
97
Jan Kool
Spijkenisse
1:39:20
98
Sebastiaan Gesquierre
Hellevoetsluis
1:39:33
99
Nico Vlaar
Rotterdam
1:39:46
100
Jordi Brinkerink
Oostvoorne
1:40:11
101
Albert Hasselaar
Oostvoorne
1:40:19
102
Serge Brus
Rotterdam
1:40:28
103
Emiel Moerman
Rotterdam
1:40:32
104
Sebastiaan Vermaas
Barendrecht
1:40:36
105
Dirk Adriaan Zandbergen
Rotterdam
1:40:43
106
Robin van der Valk
Maassluis
1:40:58
107
Jan Vermeulen
Hekelingen
1:41:01
108
Ysbrand Louter
Rhoon
1:41:14
109
Dolf Smit
Oostvoorne
1:41:18
110
John de Leeuw
Sommelsdijk
1:41:28
111
Olaf Lange
Zuidland
1:41:32
112
Rik van der Have
Maassluis
1:41:33
113
Hans de Jong
Strijen
1:41:41
114
Arne Gruijthuijsen
Rotterdam
1:41:46
115
Fabian Niepce
Nieuw-Vossemeer
1:42:12
116
Mark van Woerden
Spijkenisse
1:42:17
117
Ad vd Griend
Zuid-Beijerland
1:42:57
118
Tony van der Linden
Zwijndrecht
1:43:02
119
Mark Schoonhoven
Rotterdam
1:43:30
120
Arie Mol
Rozenburg Zh
1:43:36
121
Martijn Hesper
Brielle
1:43:43
122
Jarno Gerritsen
Ridderkerk
1:44:05
123
Ronald van Meenen
Oostvoorne
1:44:18
124
Patrick Zwanenburg
Vlaardingen
1:44:19
125
Marco Terpstra
Nieuwerkerk ad IJssel
1:44:23
126
Colin van der Heiden
Schiedam
1:44:38
127
Steven Barents
Oud-Beijerland
1:45:04
128
Hans Trompert
Maassluis
1:45:06
129
Remon Biesheuvel
Schiedam
1:45:09
130
Danny Corbeau
Hellevoetsluis
1:45:14
131
Erik Rooij
Brielle
1:45:15
132
Ramón Mol
Rotterdam
1:45:17
133
Edwin Schols
Brielle
1:45:21
134
Dirk Bourquin
Rotterdam
1:45:43
135
Johan Romers
Spijkenisse
1:45:49
136
Arlé Troost
Geervliet
1:45:52
137
Erik van der Nol
Rotterdam
1:45:53
138
Erik van ES
Hellevoetsluis
1:46:04
139
Hans Beyer
Vlaardingen
1:46:08
140
Joey Ozinga
Spijkenisse
1:46:11
141
Peter Biesheuvel
Rockanje
1:46:17
142
Henk Reuselaars
Nieuwerkerk ad IJssel
1:46:18
143
Marcel de Munk
Nieuw-Vennep
1:46:27
144
Stefan DeRuijter
Rotterdam
1:46:47
145
John de Keijzer
Tinte
1:46:48
146
Ton Satter
Spijkenisse
1:46:49
147
Andre van Dorp
Schiedam
1:46:51
148
Niels Vernes
Hellevoetsluis
1:47:19
149
Charles Beterams
Barendrecht
1:47:20
150
Martijn Versteeg
Spijkenisse
1:47:28
151
Mark van Iddekinge
Spijkenisse
1:47:29
152
Jan Poldervaart
Oostvoorne
1:47:33
153
Peter Groeneveld
Oostvoorne
1:47:34
154
Peter Kramer
Brielle
1:47:40
155
Gertjan van Ellleswijk
Spijkenisse
1:47:44
156
Roelof Woering
Rozenburg
1:47:56
157
Raymond Wissink
Hellevoetsluis
1:48:08
158
Christiaan Boesenach
Amsterdam
1:48:40
159
Robert Bouman
Spijkenisse
1:49:02
160
Leen Bout
Oostvoorne
1:49:05
161
Marcel Koornneef
Rozenburg Zh
1:49:12
162
Peter Verhagen
Ouddorp Zh
1:49:15
163
Peter Schinkel
Hellevoetsluis
1:49:16
164
Arjan van der Zaan
Hoogvliet Rotterdam
1:49:24
165
Harmen Fijn
Den Haag
1:49:32
166
Patrick Beljaars
Brielle
1:49:34
167
Frank Verschure
Zwijndrecht
1:49:35
168
Hubertus Straver
Vierpolders
1:49:44
169
Marcel Biesheuvel
Eelderwolde
1:49:44
170
Frank Olsthoorn
Schiedam
1:49:48
171
Ramon van Oorschot
Zwijndrecht
1:49:50
172
AAD van Herk
Hellevoetsluis
1:49:57
173
Charlie Burn
Rotterdam
1:50:05
174
Joost Van Van Ginneken
Spijkenisse
1:50:30
175
Frits Bol Raap
Stellendam
1:50:31
176
Ger Smits
Spijkenisse
1:50:41
177
Raimond Over de Vest
Vlaardingen
1:51:13
178
Matthew Marlissa
Vlaardingen
1:51:19
179
Wim Nobel
Oostvoorne
1:51:36
180
Cor van der Blom
Bergschenhoek
1:51:55
181
Erik Zeelenberg
Oud-Beijerland
1:51:56
182
Hans Griep
Spijkenisse
1:51:58
183
Andre Jansen
Abbenbroek
1:52:05
184
Ton Jeen
Oostvoorne
1:52:17
185
Ed de Kwaadsteniet
Hellevoetsluis
1:52:21
186
Richard Joosten
Spijkenisse
1:52:30
187
Bert Eeuwijk
Maassluis
1:52:52
188
Pieter Smit
Hekelingen
1:52:58
189
Ron Moerland
Hellevoetsluis
1:53:02
190
Marc Vroegindeweij
Dirksland
1:53:11
191
Bernd De Jong
Goedereede
1:53:21
192
Danny Langbroek
Oostvoorne
1:53:23
193
Benjamin Kriek
Melissant
1:53:25
194
Raymond van der Ent
Rotterdam
1:53:36
195
Arnold Thuman
Hellevoetsluis
1:53:55
196
Jaco Kleijburg
Rockanje
1:53:56
197
Joop Oskam
Spijkenisse
1:54:01
198
Hans HAmeetman
Vlaardingen
1:54:01
199
Harold Mets
Zoetermeer
1:54:02
200
Addie Vroegindeweij
Melissant
1:54:03
201
Harold Kunst
Rockanje
1:54:29
202
Ton van Wageningen
Hellevoetsluis
1:54:29
203
Daniel Vermeulen
Den Haag
1:54:33
204
Bram Schellevis
Herkingen
1:54:45
205
Aad Stam
Schiedam
1:54:49
206
Frans Wildenbeest
Spijkenisse
1:54:54
207
Frank Dorenbos
Rotterdam
1:55:01
208
Ivo van der Gaag
Brielle
1:55:05
209
Bas van Halen
Brielle
1:55:05
210
Jeroen Ulfman
Stellendam
1:55:17
211
Jochem Spanjersberg
Rozenburg Zh
1:55:32
212
Henk Warris
Ede Gld
1:55:35
213
Hans Zevenhoven
Ter Aar
1:55:43
214
Roel van der Huizen
Rotterdam
1:55:47
215
Winfried Meijer
Oostvoorne
1:55:58
216
Rutger Goudappel
Rozenburg Zh
1:56:02
217
Frans van Schaick
Brielle
1:56:03
218
Jeroen Andreae
Utrecht
1:56:06
219
Arthur Visser
Krimpen aan de Lek
1:56:25
220
Paul van der Logt
Hellevoetsluis
1:56:28
221
Rob Lagendijk
Barendrecht
1:56:35
222
Dave van Dalen
Spijkenisse
1:56:55
223
Adrie Bergwerff
Capelle a/d Ijssel
1:57:04
224
Pieter Bezemer
Zwijndrecht
1:57:08
225
Willem Lugtenburg
Brielle
1:57:09
226
Arjan Rietveld
Barendrecht
1:57:34
227
Maarten Schotte
Brielle
1:57:50
228
Dennis Verduyn
Oostvoorne
1:58:02
229
Michiel Berveling
Spijkenisse
1:58:12
230
Toka de Keyser
Rotterdam
1:58:31
231
Eelco Versaevel
Melissant
1:58:32
232
Arjan Lubbe
Oostvoorne
1:58:43
233
Arjan Greidanus
Voorburg
1:58:44
234
Ronald Tukker
Gorinchem
1:58:51
235
Joost Lafeber
Hellevoetsluis
1:58:56
236
Koen van Es
Oostvoorne
1:58:58
237
Thijs Hofman
Vlaardingen
1:59:21
238
Ton Valk
Brielle
1:59:49
239
Sjoerd Pilon
Hellevoetsluis
1:59:55
240
Fred Lantinga
Maassluis
1:59:57
241
Arie 't Hart
Brielle
1:59:58
242
Cok van Bodegom
Stellendam
1:59:59
243
Norbert Denninghoff
Oostvoorne
2:00:07
244
Dennis Kanselaar
Dordrecht
2:00:19
245
Kees Prins
Sliedrecht
2:00:23
246
Dennis van Oudenaarden
Oostvoorne
2:00:24
247
Marco van Toledo
Oostvoorne
2:00:24
248
Michel Gouweleeuw
Spijkenisse
2:00:24
249
John van Zaltbommel
Spijkenisse
2:00:40
250
Chris Dijkstra
Maassluis
2:00:56
251
Jeffrey Hermsen
Hellevoetsluis
2:01:09
252
Ricardo Snijders
Spijkenisse
2:01:18
253
Cor van der Nol
Oostvoorne
2:01:19
254
Marco Vink
Rotterdam
2:01:27
255
Jos Videler
Rockanje
2:01:36
256
Henk de Bruin
Hellevoetsluis
2:01:39
257
Arthur Moree
Hellevoetsluis
2:01:45
258
Sherman Kunst
Den Haag
2:02:19
259
Nick Mulder
Rotterdam
2:03:05
260
Carel Majoor
Hilversum
2:03:07
261
Michaël Rietdijk
Hellevoetsluis
2:03:09
262
Wim Tenwolde
Hellevoetsluis
2:03:18
263
Andri van der Doelen
Hellevoetsluis
2:03:19
264
Martin D a f Drake
Hellevoetsluis
2:03:19
265
Vincent van Eijk
Hellevoetsluis
2:03:19
266
Brett Sullivan
Hellevoetsluis
2:03:19
267
Wouter van den Berg
Spijkenisse
2:03:28
268
Bas Sikking
Den Haag
2:03:29
269
Joeri Blaak
Spijkenisse
2:04:07
270
Ronald Both
Sommelsdijk
2:04:56
271
Rene Menneken
Oostvoorne
2:04:59
272
Eric Vermeer
Spijkenisse
2:05:04
273
Peter Goedegebuur
Melissant
2:05:17
274
Leon Bal
Hellevoetsluis
2:05:19
275
Leo Bruinaars
Hellevoetsluis
2:05:22
276
Joel Maassen
Rockanje
2:05:49
277
Piet Brussé
Mijnsheerenland
2:06:11
278
Michel van Dijk
Pijnacker
2:06:21
279
Gerrit Lengkeek
Spijkenisse
2:06:22
280
Peter Boers
Oostvoorne
2:06:59
281
Daniel Hardenbol
Oud-Beijerland
2:07:10
282
Fred Gebhardt
Rozenburg Zh
2:07:15
283
Léon Labree
Hellevoetsluis
2:07:31
284
Eric de Bruin
Rockanje
2:07:48
285
Remko van der Meijden
Brielle
2:07:51
286
Adriaan van Driel
Melissant
2:07:55
287
Wilko Kleijwegt
Hellevoetsluis
2:08:31
288
Erik Boehlé
Barendrecht
2:09:11
289
Martijn Bos
Berkel en Rodenrijs
2:09:12
290
Piet Bakker
Hoogvliet Rotterdam
2:09:23
291
Victor Jansen
Oostvoorne
2:09:29
292
Andre Korndorffer
Brielle
2:09:44
293
Imre Rolleman
Lekkerkerk
2:09:50
294
Martijn Quak
Zwartewaal
2:09:51
295
Jeroen Brussé
Mijnsheerenland
2:09:51
296
Joost Magermans
Oostvoorne
2:10:06
297
Aad Aldus
Oud-Beijerland
2:10:11
298
Marcel Huber
Oud-Beijerland
2:10:11
299
Wim Vermeulen
Spijkenisse
2:10:17
300
Richard van Looij
Hellevoetsluis
2:10:30
301
Jos Enthoven
Brielle
2:10:33
302
André Hoogendam
Goudswaard
2:10:56
303
Joost Erhardt
Poortugaal
2:11:31
304
Bart Verhagen
Ouddorp Zh
2:11:56
305
Arjen Klijberg
Hellevoetsluis
2:12:06
306
Ed van der Stokker
Spijkenisse
2:15:28
307
Ruud van Beek
Rotterdam
2:15:49
308
Paulo Ferreira de Almeida
Hoogvliet Rotterdam
2:15:55
309
Martijn Kouwenhoven
Hellevoetsluis
2:16:47
310
Ward Pruijn
Brielle
2:17:28
311
Theo van der Stel
Hellevoetsluis
2:18:16
312
Eelke Beerends
Heinenoord
2:19:18
313
Michel van Zijl
Oud-Beijerland
2:19:51
314
René Schilperoord
Oud-Beijerland
2:19:54
315
Rob Davids
Zwartewaal
2:20:47
316
Ron Zoeteweij
Brielle
2:21:49
317
Marc van Bergeijk
Zuidland
2:22:12
318
Willem Dullemond
Spijkenisse
2:23:46
319
Arie 't Hooft
Numansdorp
2:28:45
320
Mark Picauly
Den Haag
2:34:21
321
Joey Teders
Hellevoetsluis
2:34:51
322
Onno Teders
Hellevoetsluis
2:34:52
323
Theo van der Giessen
Hellevoetsluis
2:39:24
324
Paul Kroezen
Spijkenisse
2:41:25
VROUW, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Mooldijk
Rotterdam
1:20:46
2
Samantha Luitwieler
Vlissingen
1:25:42
3
Vanessa Hartman
Brielle
1:29:47
4
Carola Schot
Heerjansdam
1:33:11
5
Brigitte van Buuren
Berkel en Rodenrijs
1:37:56
6
Hanke van Ek
Rotterdam
1:38:05
7
Inge Groenewegen
Haarlem
1:38:08
8
Ivonne van der Pad-Blanke
Spijkenisse
1:40:39
9
Kirstin Drogge
Rotterdam
1:41:06
10
Annemarie Dijksman
Maassluis
1:41:31
11
Renske Verbrugge-vander Hoek
Goes
1:41:34
12
Rianne Potappel
Dirksland
1:42:15
13
Marion Corfield
Rotterdam
1:42:20
14
Eugenia Pocoroba
Brielle
1:42:26
15
Angela Videler
Rockanje
1:45:18
16
Judith van Groningen
Dirksland
1:45:35
17
Roosmarijn van Velzen
Leiden
1:46:15
18
Mellanie de Wijs
Spijkenisse
1:46:51
19
Kristie Kamphorst
Rotterdam
1:47:16
20
Marinda Lub-Kievit
Hellevoetsluis
1:47:19
21
Ilse Schram
Leiden
1:47:44
22
Naomi van de Loosdrecht
Hellevoetsluis
1:49:12
23
Debby Zavaleta
Rotterdam
1:49:35
24
Janneke van der Leer
Rotterdam
1:51:12
25
Ariela Bodenstedt
Rotterdam
1:52:45
26
Elsa Jansen
Den Haag
1:54:31
27
Angélique Vrijmoet
Brielle
1:55:09
28
Esther Bax
Oostvoorne
1:55:50
29
Miriam Klop
Den Haag
1:56:05
30
Denise Buijtendijk
Spijkenisse
1:56:06
31
Mirella Mellegers
Poortugaal
1:56:06
32
Saskia uit den Bogaard
Rotterdam
1:56:26
33
Marjolein Slinger
Rozenburg Zh
1:56:30
34
Afke Verhoef
Brielle
1:56:37
35
Chaja Blaak
Spijkenisse
1:56:55
36
Danielle Eves
Vlissingen
1:57:10
37
Annemieke de Bruin
Rotterdam
1:57:42
38
Lindsey Slegtennorst
Zevenhuizen
1:57:44
39
Germaine Verwoert
Nootdorp
1:58:31
40
Angela Krijgsman
Hellevoetsluis
1:58:35
41
Muriel Deelen
Oud-Beijerland
1:58:46
42
Diane Faasse
Brielle
1:59:34
43
Kim Boesenach
Rotterdam
1:59:49
44
Selma Koster
Maasdijk
1:59:52
45
Marianne van Vliet
Bleiswijk
2:00:03
46
Annelies Vos
Hellevoetsluis
2:00:10
47
Wendy Zijderveld
Nieuw-Lekkerland
2:00:18
48
Natalie de Snaijer Coach
Oostvoorne
2:00:23
49
Annemieke van den Belt
Oostvoorne
2:00:23
50
Katinka van Vrijaldenhoven
Rotterdam
2:00:31
51
Femke Ewald
Rockanje
2:00:32
52
Susanne Rijsdijk
Oudenhoorn
2:00:32
53
Esther Verkerk
Brielle
2:01:00
54
Mariska Snijder
Rozenburg
2:01:00
55
Robin Wessels
Rotterdam
2:01:14
56
Marjolein Kleijwegt
Zuidland
2:01:17
57
Roos Rodenburg
Bergschenhoek
2:01:22
58
Yvonne de Haan
Ede
2:01:25
59
Ketura Sikkens
Bergschenhoek
2:01:26
60
Marilene van den Berg
Strijen
2:01:27
61
Pia van Eersel
Spijkenisse
2:01:32
62
Els Snippe
Spijkenisse
2:01:32
63
Janneke Roskam
Zuidland
2:01:43
64
Ruth Hofman
Rotterdam
2:02:19
65
Sandra Rietveld
Barendrecht
2:02:40
66
Estelle Goedendorp
Rockanje
2:02:43
67
Jessica Faber
Middelharnis
2:03:00
68
Sharon van Iwaarden
Sommelsdijk
2:03:00
69
Wendy de Bruin
Oud-Beijerland
2:03:12
70
Yvon Schrama
Hellevoetsluis
2:03:19
71
Jacqueline Nodelijk
Hellevoetsluis
2:03:19
72
Annalies vd Hoek
Brielle
2:03:29
73
Jory de Zoete
Hellevoetsluis
2:03:47
74
Marissa Trouwborst
Rotterdam
2:04:11
75
Saskia Rutters
Spijkenisse
2:04:21
76
Bianca Kester
Brielle
2:04:24
77
Tijen Tosun
Vlaardingen
2:04:30
78
Ingrid Baggerman
Bleiswijk
2:04:56
79
Nicolle van den Boom
Rotterdam
2:05:01
80
Wilma de Zoete
Hellevoetsluis
2:05:04
81
Lucinda Jones
's-Gravenhage
2:05:15
82
Mireille van der Veer
Tinte
2:05:25
83
Yvonne Snoey
Oostvoorne
2:05:26
84
Sandra Heuts
Vlaardingen
2:05:28
85
Cigdem Dogru
Vlaardingen
2:05:28
86
Diane Lagerwaard
Vierpolders
2:05:29
87
Marijana Zivanovic
Rotterdam
2:05:45
88
Karina de Bruin
Rockanje
2:05:49
89
Miranda Neeleman
Hoogvliet Rotterdam
2:05:54
90
Naomi Meijboom
Poortugaal
2:05:54
91
Sharon Gelderland
Brielle
2:06:17
92
Marjolein Kraak
Appelscha
2:06:49
93
Marianne Vriesen
Rozenburg Zh
2:07:01
94
Jolanda Eshuis
Spijkenisse
2:07:04
95
Saskia Schijff
Spijkenisse
2:07:07
96
Marjolijn Witvliet
Melissant
2:07:11
97
Miranda Poldervaart
Oostvoorne
2:07:25
98
Sanne Wijgerse
Oostvoorne
2:07:32
99
Diane Kunst
Rockanje
2:07:32
100
Marijke Pollaart
Zuidland
2:07:54
101
Cynthia Enthoven
Rotterdam
2:08:10
102
Joyce van de Peet
Rijswijk
2:08:22
103
Judelyn Lomera
Hellevoetsluis
2:08:31
104
Judy van Dop
Rozenburg Zh
2:09:03
105
Christa Leenderts
Rozenburg Zh
2:09:03
106
Ingrid van Wiggen
Barendrecht
2:09:11
107
Corine Velthuijsen
Rotterdam
2:09:30
108
Marieke Faasen
Tinte
2:09:46
109
Agnita Rolleman
Lekkerkerk
2:09:51
110
Thérèse Schilperoord
Oud-Beijerland
2:10:11
111
Meriam Hoppenbrouwer
Vlaardingen
2:10:27
112
Monique Suidman
Schiedam
2:10:27
113
Elly van Buijtenen
Spijkenisse
2:10:49
114
Els Hoogendam-Verschuren
Goudswaard
2:10:57
115
Maaike Klootwijk
Oud-Beijerland
2:11:01
116
Linda de Bruijn
Hellevoetsluis
2:11:13
117
Sylvia Schinkel
Hellevoetsluis
2:11:14
118
Rosanne Erhardt
Poortugaal
2:11:31
119
Helena Veenma
Brielle
2:11:34
120
Christel Schoenmakers
Vlaardingen
2:11:49
121
Michelle Hamoen
Brielle
2:11:55
122
Marjolein van der Harst
Brielle
2:11:57
123
Marloes De Bakker
Ouddorp Zh
2:11:57
124
Annet Lippinkhof
Rotterdam
2:12:33
125
Esther Verkoelen
Schiedam
2:12:48
126
Ineke Verkaaik
Schiedam
2:12:59
127
Hetty van Dam
Bleiswijk
2:13:29
128
Marleen van den Engel
Tinte
2:13:52
129
Lianne van der Hout
Rozenburg Zh
2:14:37
130
Alina Bout
Oostvoorne
2:14:41
131
Marloes Tack
Rockanje
2:15:20
132
Monique Kuller
Spijkenisse
2:15:35
133
Michelle Voest
Oostvoorne
2:15:56
134
Angela Vermeij
Brielle
2:16:04
135
Jamilla van der Gaag
Brielle
2:16:04
136
Hanneke van Berkel
Brielle
2:16:05
137
Pia Lancee
Rijswijk
2:16:27
138
Wil Barendrecht
Hellevoetsluis
2:17:28
139
Tamara Rijneveldshoek
Spijkenisse
2:18:20
140
Jorinde van Deelen
Spijkenisse
2:18:21
141
Michelle Bestman
Dirksland
2:18:43
142
Miranda Noordam
Schipluiden
2:19:18
143
Anja Coelers
Rotterdam
2:19:48
144
Carola van Veen-Boelsen
Spijkenisse
2:20:36
145
Tina Pieters
Hoogvliet Rotterdam
2:20:36
146
Bianca van der Hout
Rozenburg Zh
2:21:02
147
Marjon van Donkelaar
Bleiswijk
2:21:46
148
Eugenia Pocoroba
Brielle
2:21:50
149
Sasha Bodegom-Kooijmans
Mijnsheerenland
2:21:55
150
Miranda Janse
Rozenburg Zh
2:22:02
151
Rianne Bestebroer
Rozenburg Zh
2:22:03
152
Marjolein van Efferen
Brielle
2:22:49
153
Melanie van Efferen
Brielle
2:22:49
154
Romy Voorwinden
Zevenhuizen
2:23:41
155
Kim Klomp
Zevenhuizen
2:23:41
156
Vera Dullemond
Spijkenisse
2:23:45
157
Mirjam Both
Oud-Beijerland
2:28:45
158
Corine de Zwart
Oud-Beijerland
2:28:45
159
Anita Monster
Zuidland
2:34:29
160
Ivonne de Pagter
Oost-Souburg
2:35:28
161
Corrie van der Waal
Oostvoorne
2:39:24
162
Dusty Hoedemaker
Spijkenisse
2:50:21
www.uitslagen.nl
16-03-2019 10:51