Uitslagenlijst Pannekoekenmolenloop

Burgh-Haamstede - Zaterdag 9 maart 2019

MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim vd Broeke
Vlissingen
56:38
2
Tim Pleijte
Dynamica
56:38
3
Yunes Stitan
Haag Atletiek
56:58
4
Eric Wolfert
Flakkee
59:06
5
Robbert Meeuwse
AV '56
1:00:03
6
Ramon van de Grift
Kamperland
1:04:46
7
Robin Jonkers
Olympia Halsteren
1:08:02
8
Robin Jongeneel
Nijmegen
1:09:55
9
Jesse Beijer
Middelburg
1:11:46
10
Koen Schippers
Gapinge
1:14:17
11
Niels Goud
Goes
1:16:30
12
Arjan Schipaanboord
Capelle aan den IJssel
1:27:12
13
Corne Schipaanboord
Kapelle
1:27:13
14
Gilbert van den Berge
Krabbendijke
1:27:42
15
Bram Verwijs
Flakkee
1:28:04
16
Jeroen Kranendonk
Zierikzee
1:31:20
M35, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adriaan Walhout
Dynamica
58:36
2
Sven Vermeulen
Dynamica
1:02:54
3
Robin Robart
Passaat
1:05:23
4
Jacob Holwerda
Dreischor
1:05:59
5
Rob de Pagter
Ritthem
1:07:02
6
Jan Willem Florie
Vlissingen
1:07:27
7
Martijn de Vries
Middelburg
1:07:42
8
Coen Legemaate
Rotterdam
1:11:11
9
Marcel Moerland
Krabbendijke
1:11:42
10
Joost Breukels
Oud Beijerland
1:13:17
11
Bas Legemaate
Zierikzee
1:13:56
12
Maurice Steketee
Middelburg
1:15:24
13
Pieter de munnik
Burgh-Haamstede
1:16:56
14
Maurice Rentmeester
Wolphaartsdijk
1:17:08
15
Leon bij de Vaate
Zierikzee
1:17:12
16
Ronald Otto
Spado
1:17:37
17
Frank Straver
Waddinxveen
1:18:19
18
Edwin Schoe
Middelburg
1:18:55
19
Vincent Barentsen
Middelburg
1:19:45
20
Martijn Gommeren
Roosendaal
1:19:50
21
Wouter Schiedon
Roosendaal
1:19:51
22
John Klippel
Sint-Annaland
1:20:25
23
Elbert Simonse
Aagtekerke
1:21:07
24
Henry van Klinken
Delta Sport
1:21:26
25
Jeroen van Hooijdonk
Goes
1:21:49
26
Gertjan Jobse
Gelre
1:24:33
27
Arjen Dommisse
Krabbendijke
1:25:00
28
Robbert Jobse
Berlin
1:28:09
29
Robin van Welt
Oost-Souburg
1:28:48
30
Martin Geluk
Kattendijke
1:29:06
31
Marco Stouten
Rotterdam
1:42:33
32
Samuel Dijkstra
Rilland
1:52:40
M45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjo Verhage
Dynamica
1:01:32
2
Niels Goudswaard
Delta Sport
1:02:28
3
Edwin de la Ruelle
Loopgroep Aart Stigter
1:03:09
4
Cees Dijkman
Burgh-Haamstede
1:06:06
5
Arjan Beije
Delta Sport
1:06:11
6
Edwin van Alphen
Dynamica
1:06:15
7
Bas Groothedde
Delta Sport
1:07:15
8
Michel Bouwman
Burgh-Haamstede
1:10:28
9
Daniel Kannapinn
Lohmar
1:10:30
10
Sjef Goris
Middelburg
1:11:29
11
Robert Sonke
Middelburg
1:12:18
12
Patrick van Schilt
Olympia Halsteren
1:12:30
13
Steef Berrevoets
Delta Sport
1:12:39
14
Leo Janse
Middelburg
1:14:20
15
Stefan van der Voorn
Zierikzee
1:14:46
16
Simon de Feijter
De Wielingen
1:15:11
17
Jos Put
Vlissingen
1:15:32
18
Jan Heshof
Steenbergen Nb
1:17:35
19
Rene Goetheer
Wolphaartsdijk
1:19:29
20
Edwin de Vlieger
Scharendijke
1:19:38
21
Rob Jongeneel
Middelburg
1:19:42
22
Jos van Gisbergen
Spado
1:20:49
23
Jeroen de Vries
Schoondijke
1:21:19
24
Leobert van de Wielen
Spado
1:22:13
25
Gertjan van de Sluis
Delta Sport
1:22:16
26
Marcel Engel
Delta Sport
1:23:13
27
Kees den Hollander
Dreischor
1:23:20
28
George Hahn
Zierikzee
1:23:28
29
G Zweedijk
Zierikzee
1:23:32
30
André van den Hooven
Oost-Souburg
1:24:12
31
Wilco Hoogerhuis
Renesse
1:24:15
32
Dion Polak
Willemstad Nb
1:24:35
33
Jaco Oostdijk
Willemstad Nb
1:26:58
34
Gertjan Bakker
AV '56
1:29:01
35
Richard Polderdijk
Kortgene
1:29:02
36
Steffen Humer
AV '56
1:29:17
37
Martin Lugtenburg
Flakkee
1:29:33
38
Eric van Veen
Spado
1:30:23
39
John Kommer
Spado
1:32:12
40
Johan Stouten
Burgh-Haamstede
1:32:19
41
Jeroen Hooijer
Vlissingen
1:33:18
42
Rainier zweep
Kamperland
1:34:10
43
Ton Smetsers
Atletiek Oirschot
1:35:16
44
Kees Legemaate
Burh Haamstede
1:35:51
45
Jeroen Buckers
Spado
1:38:43
46
Erik Oggel
Wilhelminadorp
1:39:48
47
Jakobus Meulenberg
AV '56
1:42:26
48
Stan Uijtdehaag
Roosendaal
1:42:59
M55, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ferry Engel
Delta Sport
1:07:07
2
Piet van Mourik
Delta Sport
1:07:22
3
Marius Besuijen
AV '56
1:07:56
4
Rob Schaap
Vlissingen
1:09:18
5
Bram Verhage
Dynamica
1:10:32
6
Rob van Zanten
Fortuna
1:11:31
7
Jan Willem Meeuwse
AV '56
1:12:32
8
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
1:12:35
9
Rian van den Broeke
Dynamica
1:12:43
10
Ron huizer
Loopgroep Aart Stigter
1:12:50
11
Leo Dalebout
Dynamica
1:12:58
12
Eric van Remortel
AV '56
1:16:35
13
Ko van Damme
AV '56
1:17:14
14
Ronnie Krocké
Oost-Souburg
1:17:39
15
Tonnis van der Tuin
AV '56
1:18:16
16
Bram Kotvis
Delta Sport
1:18:50
17
Peter Noordijke
Goes
1:19:01
18
Jack Smits
Dynamica
1:19:17
19
Kees van Egmond
Spado
1:19:27
20
Ed Wientjens
Bergen op Zoom
1:20:41
21
Koen de Vries
Dynamica
1:20:45
22
Jos Torremans
Vosselaar
1:21:47
23
Ron verhaar
Klaaswaal
1:23:05
24
Paul de Kort
Alphen
1:24:31
25
Theo Engel
Delta Sport
1:25:07
26
Cees Koppen
Atletiek Oirschot
1:25:20
27
Ane van de Velde
Delta Sport
1:25:22
28
Frits Burger
Zierikzee
1:28:21
29
Johan de Vlieger
Dynamica
1:29:08
30
Hans de Jonge
Goes
1:30:03
31
Dirk Hooijer
Wemeldinge
1:34:43
32
Eric haest
Kasterlee
1:34:54
33
Paul Menten
Retie
1:34:55
34
Leo Goedegebure
's-Heer Arendskerke
1:34:57
35
Jan Dalebout
Kapelle
1:36:40
36
Adrie van bavel
Oud Gastel
1:37:23
37
Hans van Hal
Atletiek Oirschot
1:38:16
38
René Nijsse
AV '56
1:39:04
39
Roger Jeremiasse
Spado
1:40:14
40
Toon Erven
Atletiek Oirschot
1:41:17
41
Fred Westerveld
Middelburg
1:42:55
42
Leo Francke
Oostkapelle
1:45:31
43
Wim Goudswaard
Puttershoek
1:47:21
M65, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van Dijk
Flakkee
1:17:00
2
Cor Kloet
Delta Sport
1:18:50
3
Wim de Jonge
AV '56
1:22:35
4
Piet Beijer
Dynamica
1:27:50
5
Imo Jongepier
Nieuw en St Joostland
1:31:01
6
Fred Ligtenberg
Spado
1:33:12
7
Marcel Richard
Zoutelande
1:33:40
8
Leonard van Egezaat
Bergen op Zoom
1:34:52
9
Arthur Stijns
Dynamica
1:36:43
10
Theo Simons
Dynamica
1:39:00
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martje van Dixhoorn
Kapelle
1:14:00
2
Lydia Kleinjan
Goes
1:14:57
3
Eliny Diakakis
Terneuzen
1:15:42
4
Eveline du Cloo
Spado
1:28:03
5
Jolanda van Leeuwen
Breda
1:33:46
V35, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Durby Meijboom
Vlissingen
1:16:14
2
Marije Besuijen
Dynamica
1:25:44
3
Esther Mondt
Willemstad Nb
1:26:35
4
Claudia Schacht
Berlin
1:37:25
5
Sarah Leuven
Roosendaal
1:39:32
6
Soekie van Zundert
Roosendaal
1:43:44
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frédérique Burkin
De Wielingen
1:07:50
2
Annick Beckers
Kasterlee
1:13:42
3
Henny Strating
AV '56
1:21:30
4
Marjanne van de Sluis
Delta Sport
1:25:24
5
Petra Verhulst
Dynamica
1:28:57
6
Marian Steenblok
AV '56
1:29:15
7
Krista Voorham
Delta Sport
1:29:51
8
Sonja Poppe
Kamperland
1:34:30
9
Lia Dobbelaar
Heinkenszand
1:35:22
10
Jacquelien Smit
AV '56
1:40:06
11
Annette Disco
Spado
1:40:13
12
Hilde Jacobs
Boechout
1:42:57
13
Manon de laat
Dongen
1:44:20
V55, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Koene
AV '56
1:24:18
2
Jannie de vries
Dynamica
1:26:09
3
Rebecca de Winter
Ovezande
1:30:15
4
Nellie Blom
Burgh Haamstede
1:33:37
5
Conny van de Watering
Spado
1:39:07
6
Tea Tazelaar
Dynamica
1:46:30
7
Louisa Miechielsen
Vosselaar
1:46:58
8
Cecile van esbroeck
Spado
1:54:39
V65, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Digna de Boer
Delta Sport
1:25:46
2
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
1:26:24
M7, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Haico Boer
Energie
30:41
2
Niels van Tuil
AV '56
32:05
3
Jaco Kleinjan
Goes
32:22
4
Valentijn Sergier
Ieper
33:14
5
Pascal van de Voorde
Middelburg
33:24
6
Mart goudzwaard
Zonnemaire
33:55
7
Huub Beelen
Goes
36:27
8
Frans Kolijn
Oost-Souburg
36:41
9
Sjaak Baaij
Tholen
37:51
10
Ron Dellebeke
Dynamica
38:47
11
Martin van Nieulande
Nieuw en St Joostland
39:35
12
Acronius Kramer
AV '56
39:51
13
Jesse wernsing
Delta Sport
40:08
14
Bauke de Jong
avVN
40:12
15
Patrick Knijnenburg
Zierikzee
40:43
16
Richard de Vlaam
Delta Sport
40:53
17
Bram van Eenenaam
Nieuw en St Joostland
41:00
18
Niels Donselaar
Oosterland
41:49
19
Johan Dekker
Middelburg
42:45
20
Dylan den Hurty
Middelburg
42:59
21
Niels Steenblok
Heinkenszand
43:21
22
Han van Achterberg
Amsterdam
43:25
23
Tom van der Heijden
Middelburg
43:26
24
Wim Declerck
Ieper
43:30
25
Erik Willemse
Goes
43:56
26
Rudi Nuijten
Terneuzen
45:29
27
Thijs Roggeband
Zierikzee
46:25
28
Ard Duine
Tholen
46:28
29
Iwan Stouten
Burgh-Haamstede
47:13
30
Walter van Splunter
Stellendam
47:14
31
Edo Buizert
Zoetermeer
47:18
32
Aad Kattemolle
Delta Sport
47:35
33
Hans van Sluijs
Middelburg
51:23
34
Casper Castel
Goes
51:56
35
Jordi Castel
Goes
51:56
36
Peter Castel
Goes
51:58
37
Jaco Verheij
Spado
53:38
V7, 7.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid den Herder
AV '56
34:19
2
Ilvia Hederik
Energie
35:35
3
Ruchama Houtzager
Delta Sport
37:40
4
Geke Flach
Zierikzee
38:04
5
Joek de Hoog
Spijkenisse
39:40
6
Danielle mook
Burgh-Haamstede
40:20
7
Leonie van Klinken
Nieuwerkerk
41:08
8
Renee Lammerts
Noordgouwe
41:53
9
Ilonka de Vlaam
Delta Sport
43:01
10
Jerina Pladdet
Burgh-Haamstede
43:09
11
Mimi van de Sluis
Zierikzee
43:28
12
Lena Kleingeld
avVN
44:47
13
Petra Eigenraam
Goedereede
45:28
14
Pim Couwenbergh
Zierikzee
45:58
15
Sytske vd Zweep
Maassluis
46:13
16
Celina de Ruiter
Zierikzee
46:32
17
Siska Buizert
RRZ
47:16
18
Rianda van der Linden
Kockengen
47:20
19
Marina Mol Krijger
sHeer Abtskerke
47:41
20
Janine de Witte
Serooskerke
47:44
21
Helma Maas
Spado
47:59
22
Lenie van Kleven
avVN
51:01
23
Gisela Nijsse-Meertens
AV '56
51:10
24
Lorreke Mc Namara
Boechout
51:30
25
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
51:39
26
Bettina Berrevoets
Delta Sport
52:13
27
Willemijn de Bruijn
Lexmond
55:39
J2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper pluijm
GAC Gemert
8:34
2
Koen Steenblok
Heinkenszand
8:38
3
Nino vd berg
Goes
9:59
4
Senne Rentmeester
Wolphaartsdijk
10:43
5
Jens Legemaate
Rotterdam
13:03
M2, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Goudswaard
Delta Sport
8:13
2
Kyra van de Voorde
Dynamica
8:21
3
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
8:31
4
Yasmine de Kraker
Dynamica
8:48
5
Mirte Rotte
Delta Sport
11:21
6
Femke van sluijs
AV '56
12:36
J1, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Klem
Sommelsdijk
4:11
2
Niels Oele
AV '56
4:20
3
Tim Zweedijk
Delta Sport
4:26
4
Thijs Jonker
Delta Sport
4:41
5
Jelle Juffermans
Delta Sport
4:42
6
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
4:50
7
Robert Simion
Delta Sport
4:55
8
Florian Vos
Bruinisse
5:41
9
Rex Schoonen
Delta Sport
5:47
10
Mats Kloet
Zierikzee
6:41
11
Luuk Pollemans
Zierikzee
6:46
12
Yannick Mol
Kerkwerve
7:07
M1, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise Mol
sHeer Abtskerke
4:16
2
Lieke Goudswaard
Delta Sport
4:25
3
Jet Verboom
Zierikzee
4:58
4
Lara Klem
Sommelsdijk
5:02
5
Noa Wandel
Delta Sport
5:03
6
Norah Rentmeester
Wolphaartsdijk
5:22
7
Sara Wandel
Delta Sport
5:49
8
Zelda de Vries
Middelburg
6:09
9
Lorelei Schoonen
Delta Sport
6:23
10
Liv Verboom
Delta Sport
6:39
11
Amy Kloet
Delta Sport
7:06
12
Elin Legemaate
rotterdam
11:50
13
Jaelle Legemaate
Rotterdam
11:52
www.uitslagen.nl
10-03-2019 16:35