Uitslagenlijst Club Crosskampioenschappen

AV Pijnenburg - Zaterdag 9 maart 2019

VRECA, ST1A 09.20 RECA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Akke Jurna
11:06
2
Linda Benschop
11:28
3
Inge Dorresteijn
11:37
4
Machteld van Neerven
11:44
5
Natasja Bushof
12:01
6
Wilna Louwenaar
12:09
7
Cindy Krikken
12:10
8
Maria Kooij
12:59
9
Ilonka Knura
12:59
10
Susanne van Boxtel
13:00
11
Lonneke Tanis
13:00
12
Anitia Oostindie
13:04
13
Dirma Horden
13:08
14
Francine Baake
13:09
15
Ella Antonides
13:12
16
Annemarie Kerkhoven
14:10
17
Nancy Vringer
14:18
18
Mariska Diemers
14:25
19
Babette van Herwijnen
14:44
20
Ingrid Beerte
14:56
21
Suzanne Storm
16:21
MRECA, ST1A 09.20 RECA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Naron
10:03
2
Matthieu Feijen
10:12
3
Emiel Nijhuis
12:06
4
Teus vd Kolk
13:03
VRECB, ST1B 09.20 RECB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Larissa Sebel
21:15
2
Gerda Vink
22:35
3
Hetty Vrolijk
22:55
4
Liesbeth de Winter
23:13
5
Bianca van Hofslot
23:17
6
Engelina Beek
23:19
7
Lieke Emous
23:42
8
Elly van Veen
24:11
9
Litia Ooms
24:43
10
Anja Adelerhof
24:43
11
Cindy van der Molen
24:52
12
Antoinette Huysman
24:59
13
Jose Smits
25:31
14
Saskia vd Vuurst
27:15
15
Jantje Manden
28:13
16
Jeanine Witte
29:15
17
Roos Keja
31:47
18
Etty Drenth
31:47
MRECB, ST1B 09.20 RECB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjen Bergsma
19:40
2
Ron Zoeteman
20:24
3
Pieter de Waard
20:55
4
Remco Pureveen
21:12
5
Dries Visser
22:52
6
Paul Romein
24:50
7
Jan van der Meer
25:30
8
Co Kops
31:47
V NW, ST2 09.22 PW/NW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilda vd Heiden
18:33
2
Ineke Schoenmaker
18:33
3
Irene Middelkoop
19:15
4
W. J. Suiker
19:34
5
Yvonne Groot
19:39
6
Ingrid Blokzijl
20:01
7
Els Schuurman
20:58
8
Hilly de Boer
21:21
9
M. vd. Heide
21:55
10
Cobi Meun
21:57
11
MArleen Stolk
22:22
12
Nelly vd Waal
24:12
M NW, ST2 09.22 PW/NW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie Stolk
17:39
2
Ruud de Jong
17:48
3
Bram Blokzijl
19:56
V PWB, ST2 09.22 PW/NW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silvia Lanphen
17:34
2
Marlous Phielix
17:34
3
Conny Zijlstra
17:46
4
Jose Schoonenberg
18:02
5
Ans Rouw
20:13
6
Lieke Rond
20:20
7
Jolanda aan de Stegge
20:21
8
Marjan Bierman
20:23
M PWB, ST2 09.22 PW/NW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hylco Zijlstra
17:10
2
Gerard van der Heide
17:10
3
Egon van Geenhuizen
18:27
VCOMB, ST2 09.22 PW/NW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wil den Andel
19:03
2
Fenna Valk
19:04
3
Linda Hoebe
19:38
4
Riekje van Tricht
20:39
5
Toos Kops
20:39
6
Ria van de Hoef
20:39
7
Emmanuelle Michielse
20:44
8
Aisha Brandon Schoonderwoerd
20:44
9
Rina van den Brul
20:58
MCOMB, ST2 09.22 PW/NW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Co van de Brink
17:32
2
Paul Jansen
18:36
3
Olof van de Broek
19:44
VRECC, ST3A 10.00 RECC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rijnvis Cranenbroek
28:28
MRECC, ST3A 10.00 RECC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Voet
26:23
2
Theo van de Beek
26:27
3
Steven Sjenitzer
26:31
4
Wilfred de Jong
28:55
5
Rien van Florijn
30:08
6
Fokko Sijtsma
30:32
7
Edgar Cukier
30:45
8
Pieter Vinks
31:19
9
Kees de Zeeuw
31:31
10
Aad van Heel
32:14
11
Jan Schuurman
34:00
MMA45, ST3C 10.00 MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Stolk
33:38
2
Richard Voorintholt
37:03
JJC1, ST4 10.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathijs Kwakman
Pijnenburg
11:28
2
Tim Niezink
Pijnenburg
14:27
3
Marten Krikken
Pijnenburg
14:51
JJC2, ST4 10.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ralph-Karsten van der Vliet
Pijnenburg
10:14
2
Julian Dorresteijn
Pijnenburg
11:48
MJB, ST4 10.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amanda Buijtenhuis
13:52
MJA, ST4 10.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Jacobsen
11:44
JJA, ST4 10.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kjeld Storm
Pijnenburg
12:08
M SEN, ST4 10.50
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Smits
10:30
MJD1, ST5 11.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mara Schouw
9:06
2
Caitlin Verhaar
Pijnenburg
10:02
3
Mandy Dorresteijn
Pijnenburg
10:34
4
Dilara Oktay
Pijnenburg
10:38
5
Esmee Kramer
Pijnenburg
10:49
6
Caya Mets
Pijnenburg
10:52
7
Lotte van de Coterlet
Pijnenburg
12:01
8
Ilana Akkerman
Pijnenburg
12:01
JJD1, ST5 11.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam van Schaffelaar
Pijnenburg
9:24
2
Quinn Jager
Pijnenburg
9:43
3
Timo Kieft
Pijnenburg
9:47
4
Teije Benschop
Pijnenburg
9:50
5
Maarten Arnoldus
Pijnenburg
9:53
6
Mees Hirsch
Pijnenburg
10:45
7
Hugo van 't Klooster
10:51
MJD2, ST5 11.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emily Verhoef
Pijnenburg
8:53
2
Merle van Logtestijn
Pijnenburg
9:02
3
Famke Fonken
Pijnenburg
10:17
4
Noortje Feijen
Pijnenburg
11:26
JJD2, ST5 11.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivo Sjenitzer
Pijnenburg
8:12
2
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
8:17
3
Theun Blommers
Pijnenburg
8:44
4
Rick Scherrenburg
Pijnenburg
8:50
5
Kiran Schoonderwoerd
Pijnenburg
9:23
6
Marijn Keswiel
Pijnenburg
10:39
MJC1, ST5 11.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Wegerif
Pijnenburg
9:44
2
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
9:45
3
Anne van de Coterlet
Pijnenburg
10:20
4
Sophie de Graaf
Pijnenburg
10:25
5
Floor den Heijer
Pijnenburg
10:58
MJC2, ST5 11.10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva van Ieperen
Pijnenburg
9:24
2
Marit Kort
Pijnenburg
9:44
3
Milou van Bekkum
Pijnenburg
12:34
4
Floor Spaan
Pijnenburg
13:44
MPA1, ST6 11.25 PA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Duits
Pijnenburg
6:46
2
Britte Wijnberger
Pijnenburg
7:03
3
Mirthe Petra
Pijnenburg
7:08
4
Anna Strang van Hees
Pijnenburg
7:14
5
Fiene van Maanen
Pijnenburg
7:20
6
Fť Legall Melendez
Pijnenburg
7:43
7
Joss Dammers
Pijnenburg
7:48
8
Senne Doeland
Pijnenburg
8:07
9
Denait Andebrhan
8:35
JPA1, ST6 11.25 PA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijn Zwart
Pijnenburg
6:36
2
Bouke Streefland
7:28
3
Tygo Pureveen
Pijnenburg
7:48
4
Tycho Pothoven
Pijnenburg
7:50
5
Timme Bussemaker
Pijnenburg
8:01
6
Joep van Leeuwen
Fit
8:07
7
Jeroen Poortman
8:08
8
Naud van Veenendaal
8:20
9
Jasper van Logtenstein
Pijnenburg
8:31
10
Freek Arnoldus
Pijnenburg
8:31
11
Lars Rijksen
Pijnenburg
8:36
MPA2, ST7 11.35 PA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Rietvelt
Pijnenburg
6:34
2
Marit Kleijnen
Pijnenburg
6:46
3
Renske Versteeg
Pijnenburg
6:59
4
Judith Sjenitzer
Pijnenburg
7:21
5
Aimee Pillen
7:32
6
Fenne Boudewijns
Pijnenburg
8:30
JPA2, ST7 11.35 PA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florijn van der Vliet
Pijnenburg
6:07
2
Jitte Ydema
Pijnenburg
6:31
3
Chris de Jong
Pijnenburg
6:37
4
Danilo Roest
Pijnenburg
7:26
JPD, ST8 11.45 JPBCD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Strang van Hees
5:25
2
Joaz Proos
6:12
3
Lasse van den Akker
6:52
4
Matthijs Hogendoorn
7:02
JPC, ST8 11.45 JPBCD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eneas Verbakel
Pijnenburg
4:56
2
Florian Jellesma
Pijnenburg
5:13
3
Jurre Bot
5:59
4
DaniŽl van Veldhuizen
Pijnenburg
6:06
5
Renzo Schouw
Pijnenburg
6:11
JPB, ST8 11.45 JPBCD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Palle Cranenbroek
Pijnenburg
5:08
2
Siem van den Akker
Pijnenburg
5:25
3
Xavi van der Vliet
Pijnenburg
5:30
4
Julian Dierdorp
Pijnenburg
5:51
5
Sven Gerligs
5:53
6
Melle Hagmolen of ten Have
5:56
7
Luka van Donk
Pijnenburg
6:04
8
Sven van den Breemer
6:12
MPD, ST9 11.55 MPBCD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kari Cranenbroek
5:32
2
Feline Meulendijks
5:49
3
Eola Verbakel
6:44
4
Emily de Groot
8:25
MPC, ST9 11.55 MPBCD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wende Geurtsen
5:39
2
Benthe van Veen
Pijnenburg
5:44
3
Iva Wijnberger
Pijnenburg
6:00
4
Annabel van Schagen
6:17
MPB, ST9 11.55 MPBCD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sacha Walgers
Pijnenburg
5:09
2
Moyra Tissingh
Pijnenburg
5:23
3
Roos de Jong
Pijnenburg
5:26
4
Luce van der Lee
Pijnenburg
5:36
5
Noor Pillen
Pijnenburg
5:37
6
Jayda Verhaar
Pijnenburg
5:43
7
Miriam Takke
5:44
8
Lene Driessen
5:58
9
Emma Hoekstra
7:38
Voorlopige uitslagen
www.uitslagen.nl
09-03-2019 20:46