Uitslagenlijst Run Bike Run TV Argo

Wierden - Zondag 3 maart 2019

MAN, RBR 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Wijma
ENSCHEDE
24:37
2
Henk van Goor
DAARLERVEEN
25:39
3
Niek Geerligs
Daarlerveen
28:39
4
Lenn Hekman
DEN HAM
28:49
5
Kane Muller
Daarlerveen
28:50
6
Pim Karsten
DAARLERVEEN
28:50
7
Jochem Drogt
Wierden
29:04
8
Kees Karsten
DAARLERVEEN
29:21
9
Tygo Stappenbelt
Daarlerveen
29:33
10
Owen Kroeze
ALMELO
29:35
11
Gerrit Rovers
DAARLE
30:57
12
Lars van het Bolscher
DELDEN
31:37
VRW, RBR 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolein Huijssoon
NIJVERDAL
26:09
2
Marlou Huijssoon
NIJVERDAL
26:52
3
Karlijn Wijma
ENSCHEDE
27:19
4
Norea Schutteman
RIJSSEN
30:38
5
Amy Kroeze
ALMELO
31:51
DUO, RBR 11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
De Bergjes (Isa en Tom)
HELLENDOORN
23:30
2
Team Fortnite (Mart en Daan)
WIERDEN
25:42
3
Dream Team (Fabien en Jesser)
DEN HAM
27:43
4
Q-Me-Q (Quinn en Merit)
WIERDEN
28:30
5
De aaltinkjes (Sterre en Fleur)
NIJVERDAL
28:51
MAN, RBR 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Drogt
Wierden
41:47
2
Bernd Geerligs
Daarlerveen
44:20
VRW, RBR 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Prins
Vriezenveen
39:29
2
Ghisan Hekman
DEN HAM
46:39
DUO, RBR 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Team Flippy Kippies (Okke+Quinten)
HENGELO
39:03
2
Team Extreem (Tim en Tygo)
Nijverdal
40:44
MAN, RBR 16
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Schouten
ALMELO
1:09:22
2
Arie de Jong
OOSTERWOLDE
1:11:52
3
Joost Somsen
EIBERGEN
1:13:59
4
Tjeerd Popkema
NAGELE
1:14:52
5
Tom Driessen
HENGELO
1:17:03
6
Lennaert Steen
ZWOLLE
1:17:15
7
Ruben Groote Stroek
NIJVERDAL
1:17:19
8
Sander Hoogeveen
Hoogeveen
1:18:18
9
Martijn Schutteman
RIJSSEN
1:18:42
10
Martijn Wagemans
WIERDEN
1:19:45
11
Ruben Slot
DALFSEN
1:19:56
12
Thijs Blikman
Bornerbroek
1:20:18
13
Tom Sans
Rijssen
1:20:49
14
Hans Peters
VAASSEN
1:21:24
15
Jasper van der Bregge
Zwolle
1:21:34
16
Dries Pluimers
VELP GLD
1:22:10
17
Simon Kolkman
HOLTEN
1:22:30
18
Jeroen Stange
WIERDEN
1:22:52
19
Kees Beltman
Deventer
1:23:49
20
Harald Huijssoon
NIJVERDAL
1:24:08
21
Anne Runia
DEVENTER
1:24:34
22
Niek Huttinge
Geesteren Ov
1:24:38
23
Lars Aarts
ZWOLLE
1:25:12
24
Marc Bakhuis
Vriezenveen
1:25:34
25
Sander Zwijnenberg
Bornerbroek
1:26:33
26
Hans de Groot
ALMELO
1:26:46
27
Han te Luggenhorst
NIJVERDAL
1:27:29
28
Ronald Prins
VRIEZENVEEN
1:27:33
29
Dennis Roordink
Deventer
1:27:55
30
Henk Bokhove
NIJVERDAL
1:27:58
31
Arne Willigenburg
DOORNSPIJK
1:28:35
32
Pim Schouten
ALMELO
1:29:09
33
Peter Kosse
GEERDIJK
1:32:05
34
Tim van der Monde
OMMEN
1:32:10
35
Frank Borgman
BORNE
1:33:10
36
Merijn Jansen
WARNSVELD
1:33:49
37
Martin Boerrigter
HELLENDOORN
1:35:30
38
Edwin van den Brink
NIJVERDAL
1:35:39
39
Steef Blikman
Nijverdal
1:35:48
40
Chris Noltes
1:52:31
VRW, RBR 16
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea Deelstra
APELDOORN
1:20:37
2
Arlana van Ommen
ZWOLLE
1:27:38
3
Henrieke Krommendijk
NIJVERDAL
1:27:42
4
Lyan Blikman
NIJVERDAL
1:30:53
5
Rolien Duiven
Zwolle
1:31:05
6
Jorien Braakhuis
1:46:06
DUO, RBR 16
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Team Berg & Bosman
HELLENDOORN
1:12:22
2
Ter Harmsel - Aijtink
ALMELO
1:15:35
3
Team Bouwhuis
NIJVERDAL
1:17:21
4
Van Rhee.tjes
HELLENDOORN
1:19:48
5
HIK
ENSCHEDE
1:23:07
6
Team Just do it (Marieke+)
Westerhaar
1:23:16
7
De Feddematties
WIERDEN
1:25:41
8
Noaberbuitensport
HENGELO
1:26:09
9
Kalenkamp
ENTER
1:26:11
10
Castelli
NIJVERDAL
1:29:46
11
Jack & Eef
WIERDEN
1:30:54
12
lisandre
VROOMSHOOP
1:31:11
13
De zwagers
ALMELO
1:33:02
14
Bastiaan & Ivo
HAAKSBERGEN
1:33:32
www.uitslagen.nl
06-03-2019 21:37