Uitslagenlijst Achtkastelenloop

Vorden - Zondag 3 maart 2019

MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jordy Kloet
Doetinchem
33:36
33:34
2
Almir Fetahovic
Grave
35:11
35:09
3
Pim Elferink
Nijmegen
36:29
36:23
4
Bert van Veen
Enschede
36:44
36:39
5
Dennis van Velp
Apeldoorn
36:46
36:22
6
Remi Rondeel
Zelhem
37:30
37:27
7
Jeroen van Daalen
Duiven
38:19
38:15
8
Sjoerd van Heeren
Zutphen
38:28
38:24
9
Floris Dinkelman
Lochem
39:13
39:00
10
Stoffel Spierings
Nijmegen
39:17
39:13
11
Davied Meerstra
Deventer
39:19
39:07
12
Wout van den Boom
Enschede
39:21
39:17
13
Thijs Smudde
Ambt Delden
39:27
39:23
14
Roy Grégoire
Valburg
39:32
39:29
15
Jasper Goedhart
Arnhem
39:39
39:33
16
Jelle Oosterhof
Eindhoven
39:43
39:03
17
Chris Frencken
Brummen
39:53
39:49
18
Hendrik Poelmann
Zutphen
40:56
40:47
19
Mark penninga
Zutphen
42:26
42:17
20
Alexander Schrader
Spankeren
42:32
42:29
21
Tom Rotmans
Arnhem
43:11
42:56
22
Koen Vergeer
Warnsveld
43:12
43:06
23
Bob van Hesse
Leiden
43:39
43:35
24
Rob Dijkman
Zutphen
44:48
44:29
25
Hans Sluijter
Zutphen
45:07
44:49
26
Gert v/d Belt
Hardenberg
45:08
45:04
27
Bas Cruijsen
Vorden
47:29
46:57
28
Frank Bouwmeester
Vorden
48:03
47:32
29
Joshua Boon
Almere
48:13
47:07
30
Tycho Saat
Almere
48:31
47:00
31
Rainier Ilbrink
Laren Gld
48:46
47:35
32
Frank Hamer
Laren Gld
48:46
47:35
33
Edwin Martens
Schalkhaar
48:57
47:59
34
Daniel schuijlenburg
Almere
48:59
47:27
35
Michiel van der Plas
Amsterdam
49:06
48:15
36
Dries Schuurman
Hengelo Gld
50:06
48:48
37
Wout van Leeuwen
Barchem
51:19
50:33
38
Joep Nijland
Lochem
51:19
50:33
39
Bob Kok
Vorden
51:50
50:04
40
Christiaan Feickens
Ens
52:15
50:43
41
Wehab Ahmed
Nijmegen
52:29
51:29
42
Hugo Rensink
Amsterdam
52:55
52:27
43
Albert de Haan
Vorden
54:07
53:29
44
Sander Heuvelink
Warnsveld
55:33
53:46
45
Frank de Bruin
Dieren
56:25
55:09
46
Dennis logtenberg
Apeldoorn
57:33
56:18
47
Thijs Harmelink
Vragender
58:19
56:26
48
Edwin Gerrits
Utrecht
58:33
56:52
49
Martijn Jansen
Lievelde
59:08
57:41
50
Kevin Bruil
Halle
59:51
58:08
51
Kaj Tannemaat
Zutphen
1:00:58
58:59
52
Tom Damkot
Deventer
1:03:04
1:01:17
53
Niels ten Brinke
Eibergen
1:03:55
1:02:29
54
Yuri Verweij
Dieren
1:08:31
1:07:15
M35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas Mekking
Heerde
34:29
34:26
2
Olaf Bos
Malden
34:57
34:55
3
Emiel Pieterse
Wolfheze
36:44
36:40
4
Ronald Nooteboom
Apeldoorn
37:44
37:41
5
Danny Boom
Aalten
39:11
39:07
6
Dennis Bast
Wageningen
39:41
39:39
7
Rob Ribbink
Huissen
39:43
39:37
8
Ronald Eitens
Arnhem
40:00
39:49
9
Niels ter Haar
Bredevoort
42:39
42:24
10
Ferry van Laar
Meppel
42:41
42:36
11
René Nijenhuis
Vorden
43:37
43:14
12
Harold Bos
Elst Gld
43:57
43:39
13
Rob Schuurman
Varsseveld
44:05
43:55
14
Yoran van Boheemen
Deventer
44:55
44:42
15
Martin Sluijter
Vorden
45:08
44:50
16
Niels Doorn
Enschede
45:32
45:24
17
Robert Ruiterkamp
Vorden
46:17
45:52
18
Wilco van Beek
Apeldoorn
46:30
46:11
19
Tom Mengers
Aalten
46:31
46:10
20
Joram Witlox
Breda
46:38
45:48
21
Arnoud Brink
Voorst gem Voorst
47:46
47:22
22
Dave Jansen
Zelhem
48:23
47:27
23
Dennis Wentink
Vorden
49:04
48:10
24
Daniel Visscher
Ootmarsum
50:11
50:08
25
Erik Rakitow
Warnsveld
50:58
50:36
26
Jeroen van Eerten
Dieren
51:59
51:49
27
Ivo Kreetz
Heteren
52:03
51:01
28
Gerd-Jan Veldhuis
Luttenberg
52:36
51:52
29
Bart Wensink
Aalten
54:35
53:25
30
Joris besselink
Vorden
54:50
54:35
31
Daniel Aaldering
Arnhem
55:07
53:25
32
Evert Teunissen
Aalten
55:18
54:02
33
Richard Hummelink
Borculo
56:02
54:15
34
Joris Riphagen
Twello
56:16
55:11
35
Arno Krooshof
Warnsveld
56:27
55:14
36
Paul Laboso
Zutphen
57:20
55:22
37
Renz Cornegoor
Vorden
57:52
56:17
38
Stefan te Loeke
Groenlo
58:23
57:31
39
Geerten Harink
Warnsveld
58:45
57:10
40
Jeroen Gerrits
Zutphen
59:10
57:29
41
Paul van Reine
Hoog-Keppel
1:04:26
1:02:34
42
Maarten Obdeijn
Deventer
1:06:16
1:04:40
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan kats
Deventer
34:38
34:36
2
Jay Sauer
Nijmegen
36:31
36:29
3
Bernard te Boekhorst
Bilthoven
37:43
37:39
4
Robert Leussenkamp
Neede
38:29
38:29
5
Arjen ter Heide
Doetinchem
40:39
40:39
6
Frank Roos
Aalten
41:32
41:07
7
Ronald Kraaijenzang
Twello
42:06
41:48
8
Harry Jager
Zutphen
43:48
43:37
9
Bob van Oosten
Steenderen
44:02
43:57
10
Udo Waanders
Hellendoorn
44:17
44:11
11
Eric Evers
Arnhem
44:19
44:09
12
Wim Fokker
Zutphen
44:54
44:44
13
Martin van Boheemen
Diepenveen
44:55
44:42
14
Mohammed Chahbari
Brummen
45:10
44:50
15
Rob Nijdeken
Deventer
45:15
45:09
16
Danny Froeling
Lent
45:20
45:10
17
Marcel Klein Gunnewiek
Groenlo
45:39
45:30
18
Ruud Kamp
Zeist
46:47
46:25
19
Erwin Tuitert
Zutphen
47:02
46:43
20
Cas van Rijn
Arnhem
47:22
46:50
21
Alex Burghout
Vorden
47:47
47:36
22
Simon-Thijs de Feber
Warnsveld
48:55
48:11
23
Vincent Vos
Arnhem
49:06
48:36
24
Aart Freriks
Aalten
50:39
50:08
25
Henri Wanschers
Almelo
52:12
51:35
26
Danny Guldenaar
's-Heerenberg
52:43
51:19
27
Jasper van Heuven
Zutphen
52:59
51:24
28
Herbert Bikker
Rijssen
53:15
52:10
29
Robert Loman
Hengelo Ov
53:18
52:11
30
Jan Willem Hamer
Hoog-Keppel
53:22
52:22
31
Edgar van woerkom
Zutphen
53:38
52:55
32
Serge van Cotthem
Zutphen
53:38
52:54
33
Sander Steenbreker
Warnsveld
53:43
51:46
34
Nico Kamphuis
Deventer
53:52
52:53
35
Jeroen Sanders
Arnhem
53:53
53:11
36
Dennis ter Veldhuis
Aalten
53:59
52:44
37
Herman Ooms
Hengelo Gld
54:03
53:36
38
Dinand D.telman
Nijverdal
54:42
54:17
39
Udo Heij
Vorden
55:15
54:21
40
Andre Bruil
Aalten
55:40
54:11
41
Freddy Golstein
Vorden
55:45
55:15
42
Dirk-Jan Robbe
Groenlo
56:00
55:24
43
Ruud Storck
Winterswijk
56:02
54:36
44
Erwin Scheve
Zwolle
56:31
55:45
45
Adwin de Vocht
Arnhem
57:35
56:08
46
Marc Scholten
Aalten
57:44
56:20
47
Erwin Scheers
Deventer
57:47
56:41
48
Rob van Westing
Dalfsen
57:57
56:08
49
Erik Van der Zande
Doetinchem
58:03
56:36
50
John Boom
Bredevoort
58:19
57:02
51
Erwin Knevelbaard
's-Gravenhage
59:31
58:15
52
Han Rekswinkel
Toldijk
1:01:31
59:42
53
Jeroen Knevelbaard
Rotterdam
1:02:26
1:01:09
54
Erik Hendriks
Apeldoorn
1:03:11
1:02:35
55
Henk Weimer
Deventer
1:04:07
1:02:25
56
Ronald Bos
Hengelo Ov
1:04:31
1:02:42
57
Cees Hagoort
Heteren
1:04:37
1:02:52
58
Gert Ruitenberg
Putten
1:05:21
1:03:59
59
Erik Hendriksen
Warnsveld
1:08:38
1:06:41
M55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob van de Graaf
Hoogeveen
37:32
37:30
2
Wim van Rijswijk
Warnsveld
40:48
40:44
3
Dirk Hoekman
Bathmen
41:13
41:09
4
Jaap van Riet
Warnsveld
41:30
41:30
5
René van Vliet
Apeldoorn
43:24
43:11
6
Henk Dimmendaal
Deventer
43:27
43:19
7
Victor Groenewege
Enschede
46:48
45:41
8
Wim Janssen
Laren Gld
46:48
46:05
9
Wim Rensink
Aalten
47:08
46:55
10
Jos Tuinte
Vragender
47:32
47:22
11
Henk van der Schaaf
Apeldoorn
47:53
47:35
12
Adri Groen
Amsterdam
48:20
48:12
13
Ralph van den Bergh
's-Hertogenbosch
48:36
47:46
14
Wim Altink
Ugchelen
49:17
48:42
15
Gert Verkade
Arnhem
50:01
49:45
16
Henry Rutten
Doetinchem
50:45
50:28
17
Peter Pijnappel
Vorden
51:03
50:48
18
Buffel Beekhuizen
51:35
51:05
19
Henk Bol
Aalten
51:38
51:24
20
Dick Hofman
Oosterbeek
51:54
51:27
21
Jos Stierhout
Bergen Nh
52:00
51:04
22
Marcel Husken
Baak
52:21
52:02
23
Wijnand Calot
Zutphen
52:27
51:26
24
Richard Hop
Baarn
53:12
52:20
25
Mile Pajic
's Heerenberg
53:21
52:34
26
Ben Hofenk
Warnsveld
53:26
52:30
27
Henk Weeke
Vorden
53:37
53:21
28
Ruud Pleizier
Zutphen
53:59
52:29
29
Henk Mittendorff
Warnsveld
54:29
53:55
30
Jan Jansen
Zutphen
55:17
54:41
31
John Keizer
Doetinchem
55:53
54:26
32
Wido vander Veen
Zutphen
55:57
55:10
33
Gerard van de Mast
Apeldoorn
56:25
56:10
34
Albert Broekhoff
Schalkhaar
56:56
56:27
35
Michiel Kooijman
Eefde
57:23
55:37
36
Bennie ten Brinke
Eibergen
58:08
56:42
37
Hans van Vilsteren
Almelo
58:18
57:08
38
Gerard Zennipman
Deventer
58:23
57:48
39
Henri Knol
Zutphen
58:36
57:04
40
Haroldinio Abauna
Eindhoven
58:52
58:31
41
Toine van LIeshout
Goirle
58:55
56:55
42
Henk Kamphuis
Zutphen
59:02
58:09
43
Jan van den Belt
Zutphen
59:19
58:44
44
Ruud Odijk
Deventer
59:40
58:18
45
Frank Weimar
Best
1:00:26
1:00:06
46
Gerrit Ruiter
Borculo
1:00:37
59:58
47
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
1:00:37
59:57
48
Bonny Holweg
Lichtenvoorde
1:02:32
1:00:57
49
Henk Hop
Zutphen
1:02:37
1:01:38
50
John Vlottes
Apeldoorn
1:04:31
1:02:48
51
Ernst Jan Luiten
Winterswijk Corle
1:04:41
1:03:12
52
Appie Hissink
Warnsveld
1:04:41
1:03:28
53
Paul Eggink
Doetinchem
1:04:55
1:03:27
54
Will Heuvelman
Zutphen
1:05:41
1:05:07
M65, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Janssen
Haalderen
44:15
43:55
2
Ed van der Zwaan
Apeldoorn
54:46
54:27
3
Ad Littel
Leiden
57:16
56:51
4
MENCO van Weringh
Laren Gld
57:45
57:26
5
Johan Karstens
Heino
59:25
58:29
6
Paul Frijhoff
Warnsveld
59:33
58:20
7
Ruud Thomassen
Zutphen
59:49
59:02
8
Jaap van den Heuvel
Warnsveld
1:01:05
1:00:07
9
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:01:34
59:44
10
Karel Cornegoor
Vorden
1:02:32
1:00:58
11
Frans Tiemessen
Loenen Gld
1:05:42
1:04:29
12
Sebastiaan Niggebrugge
Ulft
1:05:55
1:04:48
13
Anton Jeurnink
Deventer
1:06:18
1:04:27
14
Harm Kobes
Enschede
1:10:42
1:09:01
15
Wim Jeurnink
Deventer
1:11:11
1:09:53
16
Pim Hermans
Gorssel
1:13:00
1:12:36
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzanne Broxterman
Wageningen
39:25
39:21
2
Reneé Tijdink
Arnhem
42:16
42:11
3
Marije Blankvoort
Apeldoorn
43:44
43:20
4
Djoeke Donkers
Leusden
44:06
43:54
5
Annemarie Pasveer
Arnhem
44:19
44:09
6
Femke koning
Doetinchem
44:34
44:21
7
Evi Groen
Amsterdam
45:17
45:10
8
Janneke Logtenberg
Lochem
46:27
46:09
9
Patty Goossen
Apeldoorn
49:26
49:20
10
Wendy Broekers
Amsterdam
49:35
49:28
11
Marloes Wensink
Aalten
49:47
49:19
12
Emma van Geel
50:42
50:25
13
Jolijn Ehringfeld
Enschede
50:46
50:30
14
Natalia Kozuch
Deventer
50:46
49:38
15
Linda Harkink
Laren Gld
51:46
51:05
16
Anne Brekelmans
Hoorn Nh
52:36
51:32
17
Marjan Kamp
Zwolle
53:13
52:09
18
Timea Barary Corbet
Amersfoort
53:42
52:49
19
Roanne Logtenberg
Deventer
54:00
53:29
20
Marije Schreur
Deventer
54:40
53:58
21
Margot Besselink
Vorden
54:50
54:34
22
Iris Berends
Apeldoorn
55:00
53:46
23
Suzan Waalders
Aalten
55:18
53:58
24
Dorine Janssen
Lochem
55:39
54:12
25
Anniek Bruil
Aalten
55:41
54:11
26
Noa Nijland
Borculo
56:41
56:13
27
Stephanie Schaduw
Apeldoorn
57:31
56:56
28
Carin Wagenvoort
Vorden
57:47
56:02
29
Ingri Imenkamp
Laren Gld
57:58
57:16
30
Kimberley Braam
Zutphen
58:18
57:37
31
Maaike Hofman
Hengelo Gld
58:22
57:13
32
Sandra Wilgenhof
Keijenborg
59:50
58:06
33
Raëma Letwory
Apeldoorn
1:00:11
58:54
34
Janneke Remmelink
Zutphen
1:00:45
59:43
35
Inge Mokkink
Lichtenvoorde
1:02:34
1:00:41
36
Marlies de Jong
Lochem
1:02:51
1:01:59
37
Merel Wesselink
Vorden
1:03:33
1:02:13
38
Nicole Veldhuis
Apeldoorn
1:03:35
1:03:00
39
Amy van der Plas
Breda
1:03:44
1:02:54
40
Marlot Wolbrink
Vorden
1:03:44
1:01:58
41
Naomi Wierenga
Utrecht
1:05:39
1:04:00
42
Annemarie prinsen
Bredevoort
1:06:13
1:04:22
43
Judith Hofman
Oosterbeek
1:06:22
1:05:37
44
Jopie van Burk Palmen
Zutphen
1:09:12
1:07:28
45
Janna Buijk
1:09:36
1:08:20
46
Renée Spierings
Arnhem
2:46:09
2:45:34
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mirjam Vos
Doetinchem
47:57
47:39
2
Melanie Hollmann
Doetinchem
49:45
49:38
3
Monique de Ruijter
Arnhem
51:23
51:07
4
Helga Kistemaker
Rijssen
52:27
52:13
5
Rianne Nijhof
54:03
52:31
6
Heidy Meeuws
Beek en Donk
54:14
53:53
7
Vera van Dreumel
Druten
56:21
54:44
8
Agnes Eijckelhoff-Sandman
Brummen
56:37
55:38
9
Susanne van der Tol
Vorden
56:47
56:32
10
Inge Rensing
Aalten
56:55
55:33
11
Barbara Koren
Zutphen
57:53
57:01
12
Melanie Wender
Haaksbergen
58:23
57:31
13
Corine Huisintveld
Drempt
58:30
57:00
14
Tessa Hofman
Arnhem
58:43
57:41
15
Veronique Schulingkamp
Aalten
58:52
57:29
16
Jeanette zantema
Zutphen
58:55
58:07
17
Mirjam Klein Bramel
Zutphen
59:06
58:38
18
Suzan Kaak
Lichtenvoorde
59:09
57:42
19
Sandra Wassink
Aalten
59:48
58:25
20
Suzanne Makkink
Nunspeet
59:54
58:15
21
Marjon Koeslag
Laren Gld
1:00:09
58:48
22
Karin Wijers
Laren Gld
1:00:13
58:53
23
Monique Timmner
Apeldoorn
1:00:18
59:16
24
Petra Boesveld
Zelhem
1:00:39
1:00:15
25
Wilma Bouwmeester
Warnsveld
1:00:40
58:47
26
Mariska breukink
Hummelo
1:00:52
59:19
27
Vanessa Timorason
Arnhem
1:00:52
1:00:13
28
Nicolette Smits
Deventer
1:01:13
59:28
29
Nancy Bolleboom
Twello
1:01:27
1:00:21
30
Diane deelman
Apeldoorn
1:02:05
1:00:44
31
Marieke peters
Vorden
1:02:12
1:01:56
32
Wies Huisman
Dieren
1:02:34
1:00:40
33
Petra Rexwinkel
Hummelo
1:02:44
1:01:15
34
Wanda Heimensen
Zutphen
1:02:49
1:01:24
35
Van eerden
Aalten
1:02:52
1:01:02
36
Astrid Schultz
Doetinchem
1:03:35
1:01:59
37
Ariela wielinga
Deventer
1:03:42
1:02:08
38
Saskia Serris
Deventer
1:03:42
1:02:08
39
Monique Hagoort
Heteren
1:04:36
1:02:51
40
Elske Huisman
Deventer
1:04:46
1:03:14
41
Paulien van der ven
Zutphen
1:05:14
1:03:16
42
Leone Nijman
Hoog-Keppel
1:06:21
1:04:29
43
Petra van Wijk
Aalten
1:07:45
1:05:55
44
Joanne van Drunen
Apeldoorn
1:08:08
1:06:30
45
Annabeth Hartmann
Holten
1:09:13
1:07:28
46
Anique de Jong
Eefde
1:09:39
1:08:07
47
Linda Oosterink
Aalten
1:10:29
1:08:38
48
Astrid Rozegaarde
Toldijk
1:11:18
1:09:29
49
Ellen Verkerk
Veenendaal
1:11:47
1:09:55
50
Willeke Veenstra
Zutphen
1:11:58
1:10:05
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Veessen
40:44
40:40
2
Irene Kalter
Deventer
41:59
41:55
3
Yvonne Ketelaar
Doetinchem
49:39
48:34
4
Silvia Plessius
Heeten
53:30
52:54
5
Geert wendt
Zutphen
53:40
52:56
6
Joosje Maes
Warnsveld
53:57
53:37
7
Francisca Kapinga
Vorden
54:01
52:58
8
Lianne Arling
Schalkhaar
54:22
52:44
9
Tanya Martinus
Hoog-Keppel
54:38
53:04
10
Henriëtte Bussink
Zelhem
55:02
54:09
11
Anky Bruil
Aalten
55:42
54:14
12
Anja Sturris
Lochem
55:44
54:59
13
Lia Elbertsen
Zutphen
56:36
55:11
14
Louise van der Sluis
56:42
56:29
15
Anja van Elk-Coenders
Druten
56:45
55:09
16
Nicolette Vreeman
Vorden
57:11
55:34
17
Janine ter Veldhuis
Aalten
57:15
55:56
18
Mariska Bakker
Groningen
57:31
56:51
19
Simone
Arnhem
57:43
56:16
20
Wilma Wolters
Vorden
57:43
57:27
21
Annette van Waveren
Lochem
58:15
56:26
22
Marian Reinders
Zutphen
58:16
56:52
23
Jetje Straub
Doetinchem
58:19
57:08
24
Bernardien Schuppert
Holten
58:27
57:04
25
Nikki Velthuis
Zutphen
58:42
57:05
26
Linda Drent
Warnsveld
58:43
57:06
27
Tamar Hengeveld
Ruurlo
58:58
58:29
28
Ingrid van Lieshout
Best
59:12
58:51
29
Jacqueline Bierhaalder V.
Warnsveld
59:33
58:19
30
Isabel Friskes
Zutphen
59:43
59:06
31
Esther ten Brinke
Zutphen
59:46
58:03
32
Dirkje Huitink
Aalten
59:48
58:25
33
Astrid Runneboom
Borculo
59:52
59:14
34
Ine Sijbers
Zutphen
1:00:00
59:14
35
Inge Coppus
Doetinchem
1:00:41
59:50
36
Monique Loman-Rekers
Hengelo Ov
1:01:02
1:00:34
37
MarieJosé Geurts
Arnhem
1:01:10
1:00:15
38
Dinie Reinders
Doetinchem
1:01:25
1:00:34
39
Joosje van Dam
Zutphen
1:02:13
1:00:15
40
Rozemarijn Bramsen
Warnsveld
1:02:30
1:00:31
41
Jacqueline Rekswinkel
Toldijk
1:02:37
1:00:48
42
Esther Spiegelenberg
Brummen
1:02:50
1:01:08
43
Ankie te Brake
Aalten
1:02:59
1:01:09
44
Tanja Giezen
Zelhem
1:03:16
1:02:29
45
Meriam Burggraaff
Goor
1:03:21
1:01:27
46
Renée Shortz
Arnhem
1:03:38
1:03:16
47
Sabine Wilgenhof
Vorden
1:04:17
1:03:47
48
Wilma Rouweler
Raalte
1:04:19
1:03:22
49
Karin Kolvoort
Hilversum
1:04:24
1:03:09
50
Jolanda Wevers
Aalten
1:04:41
1:03:19
51
Vivien Reid
Velp Gld
1:05:36
1:04:16
52
Petra Halma
Toldijk
1:05:57
1:04:08
53
Jeanetta Zwiers
Deventer
1:06:11
1:04:38
54
Ellen Tusveld
Almelo
1:07:14
1:06:52
55
Rhodie Tolkamp
Aalten
1:07:45
1:05:55
56
Jolanda Leferink
Zutphen
1:09:04
1:07:07
57
Yvette Kingma
Vorden
1:09:15
1:08:12
58
Carole Vendrig
Zelhem
1:11:54
1:10:49
59
Anja van Ek
Zutphen
1:12:42
1:11:10
60
Anita Cornelissen
Zutphen
1:13:46
1:12:58
61
Anita des Celles
Bredevoort
1:19:13
1:17:47
V55, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Diana Luijrink
Neede
47:31
47:22
2
Wilma Bos
Zutphen
47:41
47:36
3
Ans Hulzebos
Zutphen
49:19
49:07
4
Ineke Visser
Neede
51:22
51:03
5
Gerrie Visschers
Lichtenvoorde
55:04
53:55
6
Gyorgyi Corbet
Zutphen
55:10
54:18
7
Harriette van de Plas
's-Hertogenbosch
55:45
54:56
8
Ans van Nuenen
Lochem
57:53
57:18
9
Jolanda Wissels
Hengelo Gld
58:31
57:37
10
Jokelien Beunk
Hengelo Gld
58:31
57:41
11
Karin Komdeur
Gorssel
58:37
57:24
12
Marja Mazee
Zutphen
59:06
58:47
13
Jane Voskamp
Gorssel
1:00:34
59:48
14
Patrie Brekvoort
Zutphen
1:00:35
58:58
15
Ria Dierking
Vorden
1:00:49
59:11
16
Edith Heuvelman
Zutphen
1:00:50
1:00:17
17
Monique Dibbelink
Arnhem
1:00:52
59:58
18
Liset Klopman
Vorden
1:01:10
59:58
19
Jacoline Huiskes
Hengelo Ov
1:01:56
1:01:35
20
Ans Assink
Aalten
1:02:35
1:01:15
21
Joke van de Belt
Huissen
1:02:36
1:01:40
22
Marlène Reijmer
Aalten
1:02:58
1:01:07
23
Judith Budde
Zutphen
1:04:06
1:02:19
24
Ina Thijs
Eefde
1:04:13
1:02:26
25
Carine van Luijtelaar
Zutphen
1:04:30
1:02:47
26
Janny van Wijk
Apeldoorn
1:04:33
1:03:16
27
Laura van Eldik
Tiel
1:05:11
1:04:59
28
Ans Achterkamp
Deventer
1:06:11
1:04:38
29
Nelleke Flikkenschild
Zutphen
1:10:52
1:09:05
30
Monique Witzand
Zutphen
1:10:57
1:10:09
31
Lenie Wamelink
Aalten
1:12:09
1:10:38
32
Inez van Baarsen
Zutphen
1:16:23
1:14:40
33
Sjan van Beusekom
Duiven
1:18:08
1:16:58
34
Dirkje Hofman
Oosterbeek
1:18:37
1:17:48
V65, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ria van Gittert
Warnsveld
1:04:14
1:02:29
2
Jet Kraan
Warnsveld
1:04:37
1:02:54
3
Irma Wellink
Aalten
1:06:12
1:05:36
4
Rio Kruisselbrink
Winterswijk Miste
1:13:00
1:11:09
MSEN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Muller
Deventer
1:19:28
1:19:26
2
Floris van Loo
Utrecht
1:26:41
1:26:30
3
Julius Klein Bramel
Hoorn Nh
1:31:32
1:30:28
4
Stijn Koop
Apeldoorn
1:31:41
1:31:27
5
Niek van Stralen
Enschede
1:37:51
1:37:20
6
Jefte de Bruin
1:42:31
1:41:58
7
Kevin Tolkamp
Doetinchem
1:43:52
1:42:52
8
Sander Schilderink
Lichtenvoorde
1:45:33
1:44:19
9
Twan Verboom
Apeldoorn
1:48:10
1:46:57
10
Luuk Kaffener
Nijmegen
1:51:02
1:50:51
11
Koen Kaffener
Utrecht
1:51:02
1:50:51
12
Martijn Wiltink
Oosterhout Gld
1:51:15
1:50:02
13
Brian Sheridan
Brugge
2:02:30
2:00:43
14
Raymond Jansen
Warnsveld
2:03:00
2:02:26
15
Peter smit
Barneveld
2:12:51
2:11:06
M35, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Onno Poorterman
Nijverdal
1:21:11
1:21:07
2
Nico klein Poelhuis
Haaksbergen
1:21:19
1:21:16
3
Robert van Bloem
Rijssen
1:22:40
1:22:36
4
Hinke van Wezep
Apeldoorn
1:24:59
1:24:54
5
Niek Dijkstra
Nijverdal
1:26:36
1:26:29
6
Wouter Ribbink
Spankeren
1:28:37
1:28:34
7
Serge Pals
Purmerend
1:31:20
1:30:43
8
Guido Freriks
Zelhem
1:33:04
1:32:56
9
Martijn Stolk
Apeldoorn
1:33:42
1:33:29
10
Erwin Kroeze
Arnhem
1:34:58
1:34:45
11
Michel Menting
Keijenborg
1:40:21
1:39:57
12
Manno van der Sluis
Bathmen
1:40:27
1:39:53
13
Paul van Helden
Amsterdam
1:41:20
1:40:52
14
Erwin Jurriens
Vorden
1:42:52
1:42:43
15
Floris van Weringh
Zwolle
1:42:59
1:42:40
16
Hugo van den Berkmortel
Zutphen
1:43:52
1:43:41
17
Remco Berenpas
Warnsveld
1:44:47
1:44:33
18
Thijs Liefers
Epe
1:45:28
1:44:43
19
Nick Palapessy
1:45:54
1:45:30
20
Dick Tackenkamp
Ruurlo
1:46:16
1:45:07
21
Bert Jansma
Zelhem
1:46:23
1:45:56
22
Joost Ridderbos
Diepenveen
1:46:38
1:45:19
23
Oscar Bleumink
Vorden
1:46:52
1:46:32
24
Giuseppe canu
Bathmen
1:48:01
1:47:27
25
Jeff Scholze
Nijmegen
1:50:10
1:49:53
26
Mark van Stralen
Enschede
1:50:24
1:49:53
27
Joost Hordijk
Vleuten
1:50:29
1:49:19
28
Gerben Heinen
Aalten
1:50:38
1:48:46
29
Taco de Rooij
Zutphen
1:51:26
1:50:21
30
Patrick Ketterink
Eibergen
1:51:46
1:50:59
31
Marco van Zeijst
Eerbeek
1:52:58
1:52:37
32
Sander Tangelder
Vorden
1:53:32
1:52:24
33
Thomas Driessen
Apeldoorn
1:53:32
1:52:04
34
Diederik Verbakel
Aalten
1:54:32
1:53:31
35
Ray Derks
Eefde
1:56:04
1:54:53
36
Toine Harmsen
Diepenveen
2:01:29
2:01:29
37
Ivo Leijten
Raalte
2:02:06
2:01:01
38
Edwin de Zwart
Doesburg
2:02:39
2:00:57
39
Michel Dakken
Benschop
2:03:06
2:02:41
40
Lex van Dorp
Zwolle
2:04:04
2:02:30
41
Gerard van de Munt
Voorburg
2:06:42
2:05:13
42
Willem Boverhof
Zwolle
2:07:53
2:07:32
43
Maarten van Leeuwen
Doetinchem
2:11:36
2:09:51
44
Maarten Timmer
Zutphen
2:12:33
2:12:03
M45, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andre Neerlaar
Beltrum
1:32:01
1:31:49
2
Harrie Drost
Zutphen
1:34:08
1:33:54
3
Rolf de Gier
Zuidwolde Dr
1:34:45
1:34:34
4
David Hoop
Apeldoorn
1:35:44
1:35:31
5
Tonnie de winter
Deventer
1:36:33
1:35:44
6
René Aaldering
Vorden
1:36:36
1:36:22
7
Maarten van Alphen
Velp Gld
1:37:47
1:37:35
8
René Bosch
Vorden
1:38:31
1:38:11
9
Gert-Jan Konijnenbelt
Nijverdal
1:38:57
1:38:29
10
Arjan Hoekstra
Zutphen
1:39:47
1:39:30
11
Jeroen Straathof
Haarlo
1:40:26
1:39:54
12
Gerard de Grutter
Zutphen
1:41:48
1:41:34
13
Frank Hofstede
Raalte
1:42:00
1:41:37
14
Ewald Woertman
Raalte
1:42:10
1:41:45
15
Merlijn Kamerling
Meppel
1:42:15
1:41:57
16
Edgar Bakker
Groningen
1:44:08
1:43:27
17
Joop Wevers
Dinxperlo
1:44:11
1:43:20
18
Marcel Kremer
Apeldoorn
1:45:08
1:44:57
19
Edwin Kwak
Doetinchem
1:45:26
1:44:45
20
Ugur Kahraman
Zutphen
1:46:07
1:45:53
21
Marcel Mooij
Apeldoorn
1:46:21
1:45:40
22
Ard Tiberius
Apeldoorn
1:47:20
1:46:07
23
Eric Korteland
Papendrecht
1:49:30
1:48:54
24
Gerard Inberg
De Wijk
1:49:33
1:49:25
25
Marco ten Zende
Nijverdal
1:49:41
1:49:25
26
Ad Eilert
Raalte
1:51:30
1:51:08
27
Hans Timmers Verhoeven
Warnsveld
1:51:42
1:50:59
28
Jan ter Haar
Borne
1:52:07
1:51:33
29
Jeroen jansen
Deventer
1:52:15
1:51:21
30
Ruud Harleman
Apeldoorn
1:52:42
1:51:42
31
Marin Ekhardt
Arnhem
1:54:46
1:54:16
32
Gerjo Wevers
Aalten
1:54:46
1:52:54
33
René Wenting
Aalten
1:54:46
1:54:15
34
Henk Pieters
Nijverdal
1:55:40
1:54:58
35
Holger Grotenhuis
Duiven
1:56:11
1:54:34
36
Bert Teunissen
Toldijk
1:56:22
1:55:57
37
Karel Burgstede
Holten
1:56:45
1:55:46
38
Johan Tiemersma
Groningen
1:57:36
1:56:47
39
Joop Timmer
Zutphen
1:57:36
1:56:48
40
Marcel de Buijzer
Zelhem
1:59:28
1:58:04
41
René ten Arve
Groenlo
1:59:30
1:58:50
42
Marco Went
's-Heerenberg
2:00:29
1:59:01
43
Piero Spanu
Apeldoorn
2:01:00
1:59:31
44
Eddy de Boer
De Wijk
2:04:23
2:02:56
45
Richard Jansman
Raalte
2:06:17
2:05:17
46
Bert Molewijk
Zutphen
2:06:44
2:05:59
47
Hugo Kok
Denekamp
2:08:33
2:06:54
48
Bertho Meijer
Warnsveld
2:09:16
2:07:19
49
René Hekkelman
Laren Gld
2:13:02
2:11:44
50
Rienk Roubos
Markelo
2:15:37
2:14:33
51
Peter Hulshof
Laren Gld
2:15:47
2:14:29
52
Gert-Jan Tinkerburg
Warnsveld
2:19:48
2:18:31
M55, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niro ten Bokkel
Warnsveld
1:40:49
1:40:25
2
HenkJan Baltink
Enschede
1:42:02
1:41:48
3
Vincent Messing Vari
Varsseveld
1:42:25
1:41:46
4
Johan Damhuis
Zutphen
1:43:11
1:42:56
5
Willem Brinkman
De Schiphorst
1:43:12
1:42:18
6
Raymond van Egmaond
Apeldoorn
1:44:07
1:42:57
7
Theo van Bergen
Doetinchem
1:45:20
1:44:39
8
Erik van Ekeris
Joppe
1:46:15
1:45:22
9
Bert van der Laan
Zutphen
1:46:39
1:46:07
10
Roelof Groen
Deventer
1:47:58
1:47:41
11
Eric Bouwmeester
Zutphen
1:49:54
1:49:22
12
Evert Jan Kasteel
Epe
1:51:28
1:51:01
13
Christiaan Kats
Oene
1:51:30
1:51:03
14
Maarten Timmers Verhoeven
Amsterdam
1:52:16
1:51:34
15
Bart Manschot
Lichtenvoorde
1:53:40
1:52:44
16
Jan-Paul Buijk
Vorden
1:53:56
1:53:38
17
Geert Kip
Aalten
1:54:33
1:52:41
18
Frank Bastin
Enschede
1:55:29
1:54:51
19
André Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
1:55:44
1:55:14
20
Hans Kaffener
Holten
1:56:25
1:55:26
21
Robbie van Mierlo
Borne
2:00:35
1:58:38
22
Rick Wildemann
Enschede
2:01:56
2:00:36
23
Bert Vlijm
Doornspijk
2:04:00
2:02:56
24
Robert Meijer
Zutphen
2:05:10
2:03:20
25
Dick Bouwhuis
Zutphen
2:08:16
2:06:38
26
Bert van Ravenswaaij
Bennekom
2:08:18
2:06:55
27
Rients van Wijngaarden
Zutphen
2:08:38
2:07:46
28
Michel Bilstra
Ede Gld
2:08:49
2:07:11
29
Gerrit Schuurman
Dalfsen
2:09:02
2:07:17
30
Jan Nauta
Holten
2:10:21
2:08:41
31
Bert Kromkamp
Vorden
2:16:42
2:15:36
32
Jan-Willem Bekkers
Apeldoorn
2:16:57
2:16:15
33
Kees Schutte
Apeldoorn
2:20:00
2:19:00
M65, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Stolker
Steenwijk
1:45:51
1:44:57
2
Tommy Gotink
Ruurlo
1:54:07
1:53:49
3
Ben van der Heide
Hengelo Gld
1:54:24
1:53:40
4
Henk Momberg
Zelhem
2:09:10
2:07:30
5
Jan Verschuren
Deventer
2:13:17
2:11:26
6
Jan te Luggenhorst
Haarlo
2:22:39
2:21:01
VSEN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Loes Evers
Zutphen
1:37:59
1:37:45
2
Pien Schotman
Zieuwent
1:39:22
1:39:04
3
Linda Balktink
Enschede
1:50:36
1:50:23
4
Veerle Huysman
Sint-Michiels
1:55:35
1:53:49
5
Marjan Roelofs
Deventer
1:59:17
1:58:54
6
Celeste Engwerda
1:59:26
1:58:46
7
Lienke Eenink
Gaanderen
2:05:33
2:04:50
8
Fanny Vanmarcke
Brugge
2:10:25
2:08:38
9
Barbara Klein Bramel
Amsterdam
2:10:52
2:09:05
10
Inès Vanmarcke
Amsterdam
2:11:44
2:09:56
11
Maaike Smit
Stroe
2:12:51
2:11:07
12
Anna Otten
Vorden
2:20:53
2:19:31
V35, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannie ter Horst
Holten
1:44:26
1:44:20
2
Marlous van Duijn
Apeldoorn
1:53:32
1:52:04
3
Sigrid Hendrikse
Dordrecht
1:54:48
1:54:07
4
Ingrid Dijkgraaf
Beekbergen
1:57:03
1:56:40
5
Katrin Zoehrer
Duisburg
1:57:10
1:56:11
6
Sofie Harmsen
Zutphen
1:59:22
1:58:49
7
Angelique Derks
Eefde
2:02:00
2:00:49
8
Wan Ying Chow
Nijmegen
2:03:42
2:02:08
9
Sonja van der Stel
Papendrecht
2:06:08
2:04:40
10
Angela Schonenberg
Gemert
2:08:46
2:07:42
11
Evelyne Bekke
Goor
2:16:23
2:14:29
12
Esther Bulthuis- de Blouw
Hooglanderveen
2:36:09
2:34:24
V45, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanna van den Akker
Vorden
1:44:47
1:44:30
2
Sylvia Wichink
Raalte
1:48:47
1:47:53
3
Sabine Veldhuis
Hengelo Ov
1:57:33
1:57:12
4
Gwenn van der Schee
Zutphen
2:00:05
1:59:25
5
Heidi ter Veer
Olst
2:01:29
2:00:08
6
Paulien Sarelse
Teuge
2:01:36
2:00:21
7
Bernadette van Groeningen
Warnsveld
2:01:39
2:00:22
8
Regine Godefrooij-Kerkhof
Apeldoorn
2:01:43
2:00:28
9
Henriette Hooge
Zuidwolde Dr
2:04:54
2:03:34
10
Rita Doesburg
Rekken
2:07:25
2:05:44
11
Mariecke Nijs
Ede Gld
2:10:51
2:09:13
12
Carina Evertse
Apeldoorn
2:13:56
2:12:55
13
Karin Wissink
Zutphen
2:14:02
2:12:06
14
Derkje Griffioen
Zutphen
2:14:02
2:12:06
15
Ina Nijhof
Laren Gld
2:15:46
2:14:27
16
Lucien Hatzmann
Heerde
2:17:17
2:17:09
17
Ivonne Knopert
Warnsveld
2:17:25
2:16:10
18
Angela Sikken
Barneveld
2:17:50
2:16:06
19
Yvonne Krijgh
Dieren
2:26:48
2:25:19
20
Marianne Pastoor
Apeldoorn
2:35:38
2:34:22
V55, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Agnes Doedens
Schalkhaar
1:55:42
1:55:13
2
Gerda Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
1:55:42
1:55:14
3
Betty de Haan
Holten
2:05:01
2:03:22
4
Marise van Ravenswaaij
Bennekom
2:08:18
2:06:54
5
Anneke den Brouwer
Dalfsen
2:16:52
2:15:07
MSEN, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn Jansman
Hellendoorn
1:46:48
1:46:46
2
Marco Muller
Holten
1:47:05
1:47:03
3
Yoshi Groen
Amsterdam
1:47:25
1:47:21
4
Lars duistermaat
Winterswijk Huppel
1:49:31
1:49:29
5
Nick Zwienenberg
Nijverdal
1:49:57
1:49:55
6
Roel Hakvoort
Amersfoort
1:59:00
1:58:54
7
Roel Tinneveld
Zevenaar
2:01:35
2:01:20
8
Thomas De Vos
Deventer
2:02:27
2:01:54
9
Kelvin Mateman
Aalten
2:02:41
2:02:34
10
Roy Polman
Arnhem
2:04:03
2:03:49
11
Dave Timmer
Amersfoort
2:04:04
2:03:59
12
Niek Kleinhesselink
Aalten
2:04:07
2:04:03
13
Jeroen Pieter vd Vliet
Assen
2:04:38
2:04:35
14
Wouter van Rossum
Amersfoort
2:04:55
2:04:51
15
Tom van Beusekom
Zevenaar
2:05:31
2:05:21
16
Koen Willemink
Lettele
2:09:24
2:09:07
17
Frank den Dulk
Utrecht
2:09:25
2:09:17
18
Gerben Tiekstra
2:09:26
2:09:16
19
Moesy Zemichael
Delft
2:12:44
2:12:34
20
Chantor Pascal van Beek
Arnhem
2:13:03
2:12:56
21
Redmar Rieter
Arnhem
2:13:03
2:12:56
22
Kjell Vogel
Eibergen
2:13:11
2:13:04
23
Jorik Klein
Schalkhaar
2:16:11
2:15:44
24
Nick de Groot
Emst
2:16:23
2:15:09
25
Kevin Voss
Hengelo Ov
2:16:51
2:16:44
26
Vokan Bugur
2:18:39
2:18:25
27
Sander Brinkhof
Utrecht
2:23:04
2:22:53
28
Jelmer Rumathe
Nijverdal
2:25:13
2:25:02
29
Marco Hoeve
Zwolle
2:26:53
2:26:17
30
Kelvin Meijer
Schalkhaar
2:27:13
2:26:20
31
Hielke Bos
Driebergen-Rijsenburg
2:27:27
2:27:02
32
Karel Kamp
Zwolle
2:28:08
2:27:06
33
Maikel Simon
Putten
2:28:10
2:27:22
34
Julian de Jong
Putten
2:28:10
2:27:22
35
Berry Simon
Putten
2:28:11
2:27:23
36
Pascal te Koppele
Haaksbergen
2:28:25
2:28:04
37
Jos Maassen
Arnhem
2:29:08
2:28:37
38
Frank Reitsma
Woerden
2:32:13
2:30:46
39
Martijn Demmink
Enschede
2:32:14
2:31:55
40
Marco Mengers
Apeldoorn
2:32:18
2:31:55
41
Sander Termeulen
Ede Gld
2:32:18
2:31:54
42
Bas Scholten
Eefde
2:32:48
2:32:15
43
Tomas Senne
Lichtenvoorde
2:33:01
2:32:05
44
Dinant Nijenhuis
Laren Gld
2:33:51
2:33:20
45
Ellard Schutte
Apeldoorn
2:33:53
2:32:52
46
Rene van den Brink
Amstelveen
2:35:48
2:34:08
47
Hans de Vries
Ede Gld
2:43:41
2:42:23
48
Stephan Elst
's Gravenmoer
2:45:24
2:44:57
49
Rogier Monshouwer
Enschede
2:53:03
2:51:44
50
Jaap Sterken
Nieuwleusen
2:53:18
2:52:49
51
Bouke ten Have
Lichtenvoorde
3:00:23
2:58:31
52
Arjan van de Wolfshaar
Lichtenvoorde
3:00:24
2:58:31
53
Joris Post
Eibergen
3:13:43
3:12:06
M35, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard Loendersloot
Enschede
1:49:35
1:49:33
2
Rik Wolswinkel
Woudenberg
1:54:01
1:53:56
3
Stefan Wielers
Vreden
1:57:08
1:57:03
4
Arnout Salome
Soesterberg
1:57:11
1:57:06
5
Michiel Kallenberg
Nijmegen
1:57:47
1:57:38
6
Alex Bergsma
Doorwerth
2:00:26
2:00:14
7
Mesfun Habtab
De Wijk
2:02:34
2:02:29
8
Stefan van Oosterwijk
Gemert
2:03:58
2:03:51
9
Sebastiaan POl
2:04:07
2:04:04
10
David Klein
Vorden
2:04:18
2:04:15
11
Jeroen Lanters
Gaanderen
2:04:25
2:04:16
12
Ardjan de Groot
Lochem
2:04:44
2:04:38
13
Willem Schreurs
Lochem
2:04:46
2:04:39
14
Gert-Jan Nusselder
Nijmegen
2:04:56
2:04:35
15
Arnoud Liefers
Apeldoorn
2:08:11
2:07:49
16
Sjoerd Franck
Nijverdal
2:08:18
2:08:09
17
Jeroen ten Klooster
Wijhe
2:08:20
2:08:04
18
Stefan Hoogvliet
Utrecht
2:09:18
2:08:58
19
Martijn Kroon
2:09:26
2:09:16
20
Emiel Huizinga
Almen
2:16:09
2:15:57
21
Ernst Albers
Twello
2:16:29
2:16:02
22
Robbie Bell
Hengelo Ov
2:16:51
2:16:45
23
Niek te Hennepe
Denekamp
2:17:54
2:17:28
24
Mark Egberts
Almelo
2:18:18
2:18:04
25
Kees Aanen
Loenen aan de Vecht
2:18:28
2:17:59
26
Maikel Wissels
Brummen
2:18:35
2:18:07
27
Auke Rensen
2:18:40
2:18:26
28
Robert Kornegoor
Vorden
2:19:40
2:19:25
29
Anko van Mun
Zelhem
2:20:37
2:20:24
30
Werner Fortgens
Apeldoorn
2:20:41
2:20:15
31
Wouter Raben
Aalten
2:21:15
2:20:57
32
Jeroen Passie
Arnhem
2:22:41
2:22:20
33
Tim Stevens
Enschede
2:23:00
2:22:48
34
Dennis Mensink
Heerde
2:23:18
2:22:49
35
Jan-Pieter Maaijwee
Lent
2:25:04
2:24:40
36
Reindert van Wessel
Doetinchem
2:26:04
2:25:34
37
Robert Dulfer
Winterswijk
2:26:12
2:25:46
38
Jop de Kwaadsteniet
Utrecht
2:27:25
2:27:00
39
Rick liesting
Deventer
2:27:26
2:26:48
40
Erik Vis
Twello
2:28:39
2:28:17
41
Angelo Driessen
Dieren
2:29:55
2:28:27
42
Frank Huisman
Dieren
2:30:01
2:28:25
43
Menno van Middelkoop
Dieren
2:30:01
2:28:25
44
Peter Liebrechts
Apeldoorn
2:31:37
2:31:26
45
Miguel Mommersteeg
Holten
2:32:59
2:31:18
46
Christiaan Kluin
Raalte
2:35:20
2:34:24
47
Tjeerd Lemstra
Zwolle
2:35:42
2:35:06
48
Gerben Heimerink
Goor
2:36:08
2:36:03
49
Marcel Kanselaar
Biddinghuizen
2:36:31
2:35:43
50
Ron Hageman
Nieuw-Vennep
2:37:30
2:36:23
51
Ronald Voort
Almelo
2:38:04
2:37:25
52
Chris Meij
Dieren
2:38:24
2:37:17
53
Rik van Laar
Dieren
2:38:24
2:37:17
54
Sander Vloedgraven
Deventer
2:38:29
2:37:38
55
Thomas pas
Rijssen
2:38:29
2:36:41
56
Christiaan Effting
Ruurlo
2:38:50
2:38:14
57
Ruud van Rijsingen
Ruurlo
2:38:51
2:38:14
58
Maarten Houtriet
Bennekom
2:38:54
2:38:03
59
Manuel Hayes
Zwolle
2:39:04
2:38:32
60
René Van der Sanden
Enschede
2:40:06
2:39:09
61
Peter van Assem
Raalte
2:40:12
2:39:09
62
Norbert Westerman
Deventer
2:40:32
2:39:33
63
Bas Bolder
Dieren
2:41:27
2:40:54
64
Marco Meijerink
Brummen
2:41:58
2:41:32
65
Johan Meijer
Diepenveen
2:42:14
2:41:19
66
Mark Brouwer
Apeldoorn
2:42:21
2:41:37
67
Dennis Nootenboom
Doetinchem
2:42:33
2:41:58
68
Gerben Dijkman
Utrecht
2:43:36
2:42:21
69
Neimet mehrabi
Zwolle
2:43:47
2:42:48
70
Dimitri ten Klooster
Emmeloord
2:44:59
2:43:33
71
Martin Breukers
Arnhem
2:47:03
2:45:52
72
Thijs Poll
Lettele
2:47:17
2:45:22
73
Bonnie Kevenaar
Dieren
2:48:06
2:47:30
74
Kees Prins
Sliedrecht
2:49:04
2:48:16
75
Mark Drost
Zutphen
2:49:07
2:47:20
76
Leroy van der Vegt
Westervoort
2:49:36
2:48:35
77
Ruben Bumkens
Schalkhaar
2:50:05
2:48:11
78
Bas Harmsen
Arnhem
2:50:07
2:49:33
79
Peter de Jong
Arnhem
2:50:13
2:49:02
80
Dominique Frerichs
2:50:40
2:49:33
81
Patrick van den Hoogen
Driel
2:54:13
2:52:47
82
Eric van Dijk
Bennekom
2:56:14
2:54:35
83
Joost Teusink
Warnsveld
3:00:01
2:58:15
84
Lars Lageweg
3:00:22
2:58:52
85
Bas Verboom
Schalkhaar
3:00:23
2:58:28
86
Rutger van der Starre
Boskoop
3:01:44
3:00:26
87
Ronald Visser
Arnhem
3:04:35
3:02:59
88
Dennis Tolhuis
Hengelo Ov
3:06:41
3:05:19
89
Roland TL Giesbers
Arnhem
3:07:03
3:06:13
90
Robin Nicolai
Zwolle
3:07:30
3:06:00
91
Bart Deelman
Apeldoorn
3:14:56
3:13:34
M45, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remco van Nieuwenhoven
Warnsveld
55:24
54:41
2
Peter Bruinsma
Nijverdal
1:53:01
1:52:58
3
Mark Saathof
Nijverdal
1:53:22
1:53:20
4
Wim Ritsema
Dieren
1:56:18
1:56:15
5
Bob van Steenwijk
Gouda
2:00:36
1:58:44
6
Han Wolsing
Amersfoort
2:04:02
2:03:56
7
Arjel de Vries
Vorden
2:04:04
2:03:59
8
Joop Vriend
Enschede
2:04:07
2:04:01
9
Bart te Riele
Arnhem
2:04:13
2:04:08
10
Martijn Schakelaar
Hattem
2:07:14
2:06:59
11
Richard Kok
2:07:54
2:07:30
12
Evert van Veldhuizen
Veldhoven
2:08:16
2:08:09
13
Marcel Kuenen
Elst Gld
2:09:10
2:08:32
14
Guido Haaijema
Eefde
2:10:02
2:09:29
15
Marco van Nek
Arnhem
2:10:57
2:10:38
16
Erik van den Dikkenberg
Veenendaal
2:12:56
2:12:37
17
Herrald Aaldering
Doetinchem
2:14:14
2:14:05
18
Christiaan van Putten
Epe
2:15:20
2:15:08
19
Remco Greven
Schalkhaar
2:15:40
2:15:21
20
Peter Bos
Gaanderen
2:16:08
2:15:47
21
Arjen Brinkmann
Hoevelaken
2:16:08
2:15:58
22
Ron Gerrist
Arnhem
2:17:28
2:17:19
23
Frank Wiebes
Enschede
2:17:46
2:17:41
24
Simon Schuurman
Hengelo Gld
2:18:14
2:17:36
25
Marc Voorn
Leusden
2:18:47
2:18:16
26
Carel Lueb
Wehl
2:18:58
2:18:39
27
René Goorman
Laren Gld
2:20:22
2:20:06
28
Oscar van Hattem
Veenendaal
2:22:06
2:21:46
29
Han Morsink
Borne
2:22:38
2:22:25
30
Robert Bolhuis
Hengelo Ov
2:22:38
2:22:25
31
Ronald Wiskamp
Zutphen
2:22:46
2:22:24
32
Ramon Pauwel
Almelo
2:24:15
2:23:46
33
Wim Bijsterbosch
Heerde
2:24:19
2:24:11
34
Rob van der Donk
Groenlo
2:24:30
2:24:10
35
Rene Sitters
Zwolle
2:24:41
2:24:07
36
Gerhard van Vilsteren
IJsselmuiden
2:25:34
2:24:59
37
Herman Broekhuis
Lettele
2:25:55
2:25:38
38
Richard Remmelink
Doetinchem
2:26:08
2:25:44
39
Eric Hoebink
Oosterhout Nb
2:26:19
2:25:28
40
Koen Warmink
Utrecht
2:26:30
2:26:18
41
GJ te Boekhorst
Doesburg
2:26:38
2:26:12
42
Johan van Aalderen
Zwolle
2:26:47
2:26:14
43
Johan Westerink
Kampen
2:26:58
2:26:48
44
Peter Wassink
Doetinchem
2:27:01
2:26:20
45
Erik Nijhof
2:27:17
2:26:54
46
René Vergouwe
Ede Gld
2:27:23
2:26:07
47
Harm Jorritsma
2:27:27
2:27:03
48
Arjen Munnik
Harderwijk
2:27:38
2:27:05
49
Teun Prins
Amersfoort
2:27:49
2:27:24
50
Tom Nijland
Borculo
2:27:54
2:27:25
51
Raimond petets
Terborg
2:28:03
2:27:41
52
Gert-Willem Vissers
Dieren
2:28:43
2:27:15
53
Andries Centen
Wehl
2:29:27
2:29:00
54
Mike Kevenaar
Dieren
2:30:32
2:30:01
55
Anton Stoorvogel
Enschede
2:30:40
2:30:32
56
Bart van Peursem
Veenendaal
2:31:37
2:31:19
57
Harry Pastoor
Apeldoorn
2:32:19
2:31:02
58
Henk Dries
Almelo
2:33:17
2:32:38
59
Richard Butter
Dieren
2:33:51
2:33:09
60
René Bourgonje
Arnhem
2:33:54
2:33:01
61
Bert Kleiboer
Zwolle
2:34:16
2:33:43
62
Johan van der Kolk
IJsselmuiden
2:34:36
2:34:26
63
Dik Top
Ede Gld
2:35:49
2:34:10
64
Hans Hut
Amersfoort
2:36:26
2:36:10
65
Menno Kelhout
Amersfoort
2:36:41
2:36:18
66
Theo Schreurs
Winterswijk
2:38:14
2:37:57
67
Eric Rouweler
Raalte
2:38:35
2:37:40
68
Nieck Eppink
Deventer
2:38:46
2:37:59
69
Bernhard Pluim
Tonden
2:38:51
2:38:14
70
Henry Koster
Wierden
2:38:54
2:37:57
71
Andries van der Wal
Velp Gld
2:39:00
2:37:40
72
Paul Jansen
2:39:03
2:38:18
73
Wiljo Bussink
Aalten
2:39:12
2:38:14
74
Marcel Tonkes
Zwolle
2:39:46
2:38:44
75
Norman Roos
's-Graveland
2:40:01
2:38:36
76
Martin Knip
Heemstede
2:40:05
2:39:19
77
Guido den Heijer
Bathmen
2:40:27
2:39:24
78
Bram Baan
Zwolle
2:40:27
2:39:24
79
Toby Dijkstra
Arnhem
2:41:11
2:40:01
80
Geert Boersma
Ellecom
2:41:27
2:39:58
81
Jeroen de Weerd
Deventer
2:42:05
2:41:06
82
Erik Renshof
Barneveld
2:42:38
2:42:11
83
Richard Hol
Ede Gld
2:43:04
2:41:43
84
Alex Mentink
Hengelo Gld
2:43:45
2:42:34
85
Michiel Schaafsma
Ruurlo
2:43:50
2:43:10
86
Gerard Veenhof
Wilnis
2:46:02
2:45:04
87
Louis van den Bosch
Bemmel
2:47:09
2:45:12
88
Arjen Hoekert
Kampen
2:47:47
2:46:50
89
Kees K Willems
Dronten
2:48:37
2:47:50
90
Jörgen de Vries
Enschede
2:48:38
2:48:21
91
Berry Peters
Epse
2:48:50
2:47:02
92
Walter Vaags
Aalten
2:50:04
2:48:12
93
Erik van Limbeek
Zwolle
2:50:27
2:49:23
94
Rob van Emden
Doetinchem
2:50:39
2:49:38
95
Daniel Huijser
2:50:40
2:49:33
96
Marcel van den Beukel
Lieren
2:50:40
2:49:31
97
Dennis Aarts
's-Gravenhage
2:50:40
2:49:37
98
Erik Knopert
Warnsveld
2:50:41
2:49:27
99
Rob Turksema
Eindhoven
2:50:45
2:49:43
100
Zoef De Haas
Twello
2:51:22
2:50:01
101
Rudy Prummel
Ede Gld
2:51:39
2:50:21
102
Cor Vegterlo
Emmeloord
2:52:20
2:51:54
103
Henk Haneveld
Zutphen
2:53:51
2:52:54
104
Gerjo Lourens
Doetinchem
2:55:10
2:54:10
105
Wolter-Jan Strijker
Dronten
2:55:47
2:54:57
106
John Patrick Goldebeld
Apeldoorn
2:57:58
2:57:12
107
Roel Hartman
Diepenveen
2:58:56
2:57:38
108
Hans Zalm
Zaltbommel
2:59:15
2:57:43
109
Mark Heister
Winterswijk
2:59:50
2:58:14
110
Fred Monshouwer
Toldijk
3:00:20
2:59:02
111
Hans Ruiterkamp
Enschede
3:00:21
2:59:05
112
Rik Plakke
3:00:23
2:58:52
113
Rob de Groot
Schalkhaar
3:00:24
2:58:29
114
Eef Walgaard
Utrecht
3:01:35
3:00:45
115
Bas Smies
Enschede
3:02:27
3:01:25
116
Mark van der Veen
Ede Gld
3:05:45
3:04:27
117
Peter Veen
Almere
3:06:52
3:05:15
118
Johan Voorhorst
Apeldoorn
3:07:20
3:07:13
119
Sebastiaan Kool
Arnhem
3:07:46
3:06:57
120
Casper Heij
Zwolle
3:15:22
3:13:30
121
Marcel Vrijhof
Berkel en Rodenrijs
3:20:25
3:19:22
122
Arjan Brands
Doetinchem
3:22:36
3:21:01
123
Hans Jelierse
Nijmegen
3:26:17
3:25:03
124
Willy Haverkamp
Doetinchem
3:34:41
3:33:09
M55, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adriana Vernooij
Zutphen
56:10
54:43
2
Albert Grauwelman
Doetinchem
1:47:27
1:46:58
3
Sybren de Lange
Swifterbant
2:14:26
2:14:07
4
Hubert Bögemann
Heerde
2:16:53
2:16:45
5
Roelof Kleis
Bennekom
2:17:47
2:17:32
6
Ton Wareman
Heelsum
2:23:50
2:23:33
7
Joep van Huijstee
Epe
2:25:38
2:25:30
8
Tonnie Bosman
Nieuw Heeten
2:26:49
2:26:20
9
Raymond Bouwman
Hengelo Gld
2:27:44
2:27:15
10
Harm Prins
IJsselmuiden
2:28:05
2:27:55
11
Jan Hofstede
Hengelo Gld
2:28:17
2:27:39
12
Gabriël Paardekooper
Zwolle
2:28:45
2:28:10
13
Ronald Swaen
Ede Gld
2:29:49
2:29:20
14
Silvo van der Vegte
Raalte
2:31:14
2:31:06
15
Rijjan Bos
Gorssel
2:31:17
2:30:49
16
Noël Peeters
Raalte
2:33:07
2:32:33
17
Martijs de Haan
Vaassen
2:33:40
2:33:09
18
Johan Roetert
Bathmen
2:34:48
2:33:54
19
Paul Huls
Doetinchem
2:35:55
2:35:28
20
Rogier van Ooijen
Amstelveen
2:37:15
2:36:47
21
Theo Neerhof
Aalten
2:37:18
2:36:23
22
Henk Harenberg
Eibergen
2:37:40
2:37:15
23
Casper Bekken
Schalkhaar
2:38:44
2:37:59
24
Johan Zandbergen
Dronten
2:38:47
2:37:57
25
Herman Wennink
Hardenberg
2:39:08
2:38:55
26
Eric de Man
Zwolle
2:40:27
2:39:24
27
Rob Faasen
Tinte
2:41:41
2:41:10
28
Herman Abbink
Varsseveld
2:42:00
2:41:20
29
Paul Veerman
Amsterdam
2:42:02
2:41:09
30
Ties Broekers
Apeldoorn
2:42:21
2:42:09
31
Rob Stevens
Eibergen
2:42:31
2:41:29
32
Raymond Schloss
Amstelveen
2:42:45
2:42:03
33
Jeroen Oosthof
Apeldoorn
2:43:20
2:42:43
34
Hans Hevink
Enschede
2:43:53
2:43:03
35
Frank Heitbrink
Deventer
2:45:47
2:44:37
36
Bastian Koman
Deventer
2:46:28
2:45:16
37
Jaap Holdijk
Eerbeek
2:47:19
2:46:32
38
Marco Harms
Bennekom
2:47:47
2:46:09
39
Peter van de Kamp
Amersfoort
2:48:22
2:47:14
40
Tino Reijnders
Putten
2:50:00
2:48:37
41
Henk Grotenhuijs
Gorssel
2:50:41
2:49:31
42
Mart van de Leur
Arnhem
2:50:41
2:49:43
43
Peter Vlaanderen
Enschede
2:53:12
2:52:55
44
Wim den Braanker
Apeldoorn
2:53:24
2:52:34
45
Henri Lankveld
Gaanderen
2:53:47
2:51:48
46
Frank Jansdam
Amstelveen
2:54:10
2:53:28
47
Bert-Jan van Bolhuis
Apeldoorn
2:54:49
2:53:40
48
Bob Alfrink
Hengelo Ov
2:55:21
2:54:36
49
Koen Ramaker
Bathmen
2:57:00
2:55:56
50
Harry Brouwer
Huissen
2:57:33
2:55:52
51
Rob Muntingh
Harderwijk
2:57:42
2:57:08
52
Ron Bouwman
Apeldoorn
2:57:58
2:57:14
53
Martien te Molder
Winterswijk Meddo
3:00:15
2:58:40
54
Ton Legerstee
3:00:22
2:58:53
55
Heres Stad
Doetinchem
3:00:28
2:58:58
56
Adriaan de Ruiter
Heelsum
3:03:04
3:01:25
57
Jos van Beusekom
Duiven
3:06:44
3:06:22
58
Anton Holsappel
Heino
3:15:12
3:14:10
59
Maarten Hoogstraten
Deventer
3:19:44
3:18:45
60
Lex Heijster
Heerhugowaard
3:23:32
3:22:04
M65, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aleid Bosch
Wezep
2:38:54
2:38:04
2
Ton ten Have
Vorden
2:42:03
2:41:36
3
Menno de Jager
Borne
2:47:47
2:47:16
4
Hans Sielias
Dinxperlo
2:50:03
2:48:11
5
Cees de Vries
Amersfoort
2:50:20
2:49:12
6
Cees van Reemst
Enschede
2:56:26
2:54:51
7
Richard Koster
Groenlo
2:57:05
2:55:34
8
Nol Janssen
Gendt
2:57:28
2:55:29
9
Bram van der Wal
Meerkerk
3:00:21
2:58:57
10
Jan Engelen
Gendt
3:01:47
2:59:49
11
Roel ten Klooster
Wijhe
3:04:00
3:02:34
12
Jos Jochem
Oldenzaal
3:04:33
3:02:55
13
Luco Post
Eibergen
3:13:43
3:12:05
14
Ben Engel
Deventer
3:38:14
3:37:02
VSEN, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ellen Venekamp
Utrecht
2:17:47
2:17:39
2
Reinalda Heemskerk
Harderwijk
2:20:58
2:20:49
3
Anne Rietveld
Utrecht
2:35:34
2:34:43
4
Hampus Abers
Utrecht
2:37:03
2:36:23
5
Kaily Groot Zevert
Wehl
2:39:35
2:39:18
6
Sharon Holdijk
Eerbeek
2:44:25
2:43:37
7
Anniek Otten
Amersfoort
2:47:09
2:46:30
8
Erna Schilder
Vaassen
2:48:48
2:46:59
9
Lisanne Jansen
Nijmegen
2:50:11
2:49:02
10
Lisa Renswoude
Nijmegen
2:50:11
2:49:01
11
Nikki van de Belt
Huissen
2:50:40
2:49:46
12
Ynske Lankreijer
Amersfoort
2:51:49
2:51:11
13
Angelique van Dijk
Amstelveen
2:57:00
2:55:19
14
Elise Voss
Hengelo Ov
2:57:17
2:55:47
15
Patricia Bleumink
Apeldoorn
2:57:57
2:57:12
16
Anna Hartman
Diepenveen
2:58:56
2:57:37
17
Tina van der Vyver
Maarn
2:59:47
2:58:16
18
Rosanne Meijboom
Utrecht
3:00:01
2:58:19
19
Antoinette van het Hul
Arnhem
3:05:48
3:04:08
20
Merle Kleine Schaars
Aalten
3:13:25
3:12:18
21
Hanneke Perik
Enschede
3:15:22
3:14:07
V35, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Monique Fibbe
Heerde
2:13:13
2:13:06
2
Maureen Houtman
Heerde
2:24:04
2:23:58
3
Claartje Freriks
Havelte
2:27:57
2:27:31
4
Iris Bakker-Strieker
Hattem
2:28:14
2:28:07
5
Anne visser
Deventer
2:30:45
2:30:14
6
Alja Buseman
Kilder
2:32:38
2:32:11
7
Heleen Ligtelijn
Ede Gld
2:38:07
2:36:44
8
Ieneke Voets
Elst Gld
2:39:59
2:39:21
9
Jessica Böhm
Bunnik
2:40:15
2:39:48
10
Miranda Bruins
Oldenzaal
2:43:51
2:43:42
11
Barbara Tempert-de Haan
Eibergen
2:46:52
2:46:18
12
Femke Clappers
Doetinchem
2:47:22
2:46:23
13
Floor Goes
Heerde
2:48:21
2:47:29
14
Hilde Tuijt
Assen
2:48:33
2:47:44
15
Marjan de Greef
Zutphen
2:49:07
2:47:20
16
Gon van Nek
Arnhem
2:49:38
2:48:25
17
Linda Alexandra
Rotterdam
2:50:00
2:48:53
18
Mey Ping Low
Twello
2:51:22
2:50:01
19
Conny Sanders
Arnhem
2:54:57
2:53:52
20
Thayenne Nederbiel
Zwolle
2:57:00
2:55:58
21
Miranda Willemsen
Huissen
2:57:32
2:55:51
22
Marinda Gores
Doesburg
2:57:32
2:56:20
23
Jeannet Kommer
Heerde
2:58:23
2:57:30
24
Marion Doornink
Aalten
3:00:05
2:58:57
25
Dagmar Jongman
Barneveld
3:00:21
2:58:36
26
Karin Wilterdink
Enkhuizen
3:00:23
2:58:47
27
Jacoline Bumkens
Schalkhaar
3:00:23
2:58:28
28
Dorien Snel-Veldhoen
Gorssel
3:01:37
3:00:19
29
Maaike Simic
Gorssel
3:02:48
3:01:30
30
Ilse Butzelaar
Loosdrecht
3:06:26
3:04:49
31
Claudia van Daalen
Enschede
3:06:40
3:05:19
32
Susanne Wannée
Enschede
3:08:37
3:06:57
33
Sandra Olthof
Neede
3:13:33
3:12:36
34
Sandra van Til
Raalte
3:19:44
3:18:50
35
Martine Koenders
Eefde
3:23:02
3:21:06
36
Renate Rouwenhorst
Silvolde
3:23:03
3:21:07
V45, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Loke
Dieren
2:05:59
2:05:47
2
Cindy Brussé
Aalten
2:20:25
2:20:18
3
Maike den Houting
Keijenborg
2:28:42
2:28:20
4
Ingrid rook
Apeldoorn
2:30:47
2:29:47
5
KArin Wuite
Goor
2:33:10
2:32:15
6
Hariette Foppen
Biddinghuizen
2:34:53
2:34:30
7
Annelies Wesselink
Zelhem
2:38:02
2:37:18
8
Linda Stronks-ter Haar
Aalten
2:39:13
2:38:15
9
Inge Kemper
Lochem
2:42:38
2:41:43
10
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
2:43:26
2:42:57
11
Didi van der Velde
Epe
2:43:48
2:43:39
12
Anne Vossebelt
Raalte
2:44:27
2:43:45
13
Bianca Curridori
Dieren
2:46:50
2:45:21
14
Esther van der Wildt
Dronten
2:47:10
2:46:22
15
Adrie Feenstra
Warnsveld
2:47:13
2:46:01
16
Ellen Bos
Gaanderen
2:48:37
2:47:39
17
Karin Pouls
Warnsveld
2:50:05
2:49:08
18
Astrid Huijsman
Arnhem
2:50:40
2:49:43
19
Jannet Lange
2:50:40
2:49:33
20
Inge Haverlag
Arnhem
2:50:41
2:49:50
21
Ans Zwartkruis-Nahuis
Dieren
2:52:11
2:50:53
22
Roelanda Jonker
Schalkhaar
2:52:32
2:51:02
23
Jose Elsinghorst
Winterswijk
2:53:43
2:52:07
24
Janet Doppenberg
Putten
2:57:11
2:55:50
25
Agnes Goldebeld
Apeldoorn
2:57:57
2:57:12
26
Cecilia Berggren
Arnhem
2:58:22
2:56:56
27
Mirjam Braakensiek
Veessen
2:58:23
2:57:30
28
Nanny Ebbers- Wassink
Aalten
3:00:05
2:58:56
29
Sandra Ouwersloot-Wensink
Aalten
3:00:05
2:58:57
30
Corina Arentsen
Angerlo
3:00:08
2:59:00
31
Lydia van den Akker
Enschede
3:00:22
2:59:05
32
Miranda wever
Almelo
3:00:27
2:59:31
33
Ingrid Liefers
Zwolle
3:00:43
2:59:48
34
Joke Hol
Ede Gld
3:02:27
3:01:07
35
Jacqueline Zalm
Rossum Gld
3:02:53
3:01:21
36
Eefje Kroesen
Coevorden
3:02:53
3:02:31
37
Linda Schouten
Apeldoorn
3:04:16
3:03:09
38
Lugunda van Berkum
Apeldoorn
3:04:16
3:03:09
39
Miranda ter Haar
Aalten
3:13:25
3:12:19
40
Danielle Noort
Kring van Dorth
3:14:06
3:12:55
41
Siska Karstens
Heino
3:14:36
3:13:42
42
Anja Schot
Arnhem
3:15:28
3:14:31
43
Marieke Faasen
Tinte
3:21:12
3:19:33
44
Laura Theunisz
Neede
3:24:29
3:23:49
45
Desi Rovers
Culemborg
3:29:14
3:27:25
46
Ariane Moussault
Haaften
3:30:16
3:29:50
V55, 30 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne van Schuppen
Emst
2:12:03
2:11:59
2
Anke van Mil
Vlaardingen
2:17:50
2:17:34
3
Anita Spieker
Deventer
2:36:47
2:36:02
4
Karla Blom
Vorden
2:37:18
2:36:29
5
Cinta Groos
2:39:03
2:38:19
6
Paula Huiszoon
Bussum
2:40:01
2:38:36
7
Suzan Meijer
Doetinchem
2:57:31
2:56:14
8
Anne Molenberg
Finsterwolde
2:58:35
2:57:54
9
Ellen knopper
Harderwijk
3:00:13
2:59:36
10
Hanneke Hempelman
Harderwijk
3:00:13
2:59:37
11
Bep Timmer
Harderwijk
3:00:20
2:59:43
12
Karin Huijzendveld
Harderwijk
3:14:16
3:13:37
13
Yvonne Kampman
Harderwijk
3:18:52
3:18:13
14
Wilma Leunge
Rijssen
3:23:26
3:22:31
15
Betty van Dodewaard
Harderwijk
3:36:03
3:35:22
16
Gerda Doppenberg
Harderwijk
3:36:03
3:35:22
Beste deelnemers: ook de resultaten van de
deelnemers met startnummers van 1300 tm 1330 staan
nu ook in uitslagen.
www.uitslagen.nl
05-03-2019 15:30