Uitslagenlijst Bos- en Heideloop

Garderen - Zaterdag 2 maart 2019

M-15, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Celine Struijvť
Doorwerth
23:11
23:07
2
Esmťe Bouw
Doornspijk
30:23
30:04
J-15, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emile Struijvť
Doorwerth
23:20
23:16
2
Nikos Lutgerink
Ugchelen
29:07
28:42
VROU5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther Wagelaar
Barneveld
23:46
23:37
2
Chantal de Vries
Garderen
24:36
24:30
3
Tamara Vasilica
Nijverdal
25:03
24:45
4
Janneke van den Bor
Putten
25:26
24:51
5
Lynn van Dijk
Amsterdam
25:35
25:33
6
Hennie Beens
Genemuiden
25:45
25:25
7
Gerrie Stoffer
Elspeet
26:30
26:19
8
Elseliene van den Hul
Harderwijk
27:06
26:36
9
Mirjam Schakel
Delft
27:21
27:05
10
Marjolein Kok
Nunspeet
27:41
27:14
11
Dineke van Bentum
Garderen
28:00
27:45
12
Jacqueline Hekman
Doorwerth
28:09
28:05
13
Noreen Bruijnes
Nunspeet
28:27
28:14
14
Renťe van den Hoorn
Putten
28:35
27:59
15
Hanka Breimer
Stroe
29:55
29:44
16
Marieke van de Kolk
Voorthuizen
30:02
29:30
17
Wendy Born
Putten
30:10
29:42
18
MuriŽl van Montfort
Bennekom
30:34
30:28
19
Miranda Bruijstens
Garderen
30:42
30:04
20
Wilma Kroon
Putten
30:42
30:31
21
Simone de Jong
Deventer
30:50
30:25
22
Hanneke van Grootheest
Veenendaal
31:02
30:33
23
Iris van den Brink
Barneveld
31:44
31:18
24
Manon Weitering
Barneveld
32:27
32:00
25
Dolly van den Berg
Utrecht
32:39
32:12
26
Lotte van der Maas
Amsterdam
34:47
34:24
27
Nadja Boers
Wapenveld
35:09
34:36
28
Jennifer Weitering
Utrecht
35:30
35:03
29
Yvonne van Dusschoten
Amsterdam
36:17
35:55
30
Brigitte Israels
Amsterdam
36:17
35:55
31
Reinate Teunissen
Ermelo
39:18
39:03
32
Cindy Versteeg
Ermelo
39:18
39:03
MAN5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rienk Davelaar
Voorthuizen
16:55
16:54
2
Niels Buitenhuis
Deventer
17:08
17:07
3
Erwin van Heiningen
Run2day
17:38
17:37
4
Hilbert Docter
Elburg
19:14
19:11
5
Gerjan van Voorthuizen
Barneveld
19:21
19:13
6
Remco Borremand
Apeldoorn
19:25
19:25
7
Jaco Jacobs
Lunteren
19:44
19:42
8
Gerwin van Triest
Elspeet
19:46
19:42
9
Bart van Zanten
Hilversum
20:15
20:15
10
Gerrit Boeve
Elspeet
20:22
20:17
11
Henk-Jan van Meerveld
Uddel
20:42
20:37
12
Erik van den Brink
Barneveld
20:51
20:43
13
Jarin Dijkgraaf
Doornspijk
20:57
20:37
14
Robert van der Wielen
Nijkerk Gld
21:38
21:12
15
Kees van de Steef
Elspeet
22:20
22:10
16
Danny Boers
Borculo
22:45
22:11
17
Stan Ravenshorst
Amersfoort
22:45
22:40
18
Rinus Groen
Run2day
23:04
23:04
19
Edward Struijvť
Doorwerth
23:21
23:18
20
Gerrit-Jan van den Hul
Apeldoorn
24:25
23:54
21
Erik Slagt
Ermelo
24:46
24:40
22
Stefan Taberima
Barneveld
25:30
25:23
23
Bahador Amini
Barneveld
26:12
26:04
24
Chung Man
Garderen
27:52
27:44
25
Bernhard van den Hul
Harderwijk
28:39
28:09
26
Rutger van den Hul
Garderen
28:44
28:13
27
Richard van de Kolk
Voorthuizen
29:09
28:35
28
Jan Pieterman
Pernis Rotterdam
29:12
28:35
29
Lex Wagelaar
Barneveld
30:08
29:59
30
Jan de Vries
Zwolle
30:12
29:48
31
Gett Smit
Apeldoorn
30:22
29:46
32
Roland Boonzaaijer
Ede Gld
30:38
30:03
33
Xander Haalboom
Ede Gld
30:38
30:03
34
Gert Wolters
Diepenveen
30:50
30:24
35
Arie Ravenshorst
Amersfoort
30:59
30:53
36
Jeroen Bronkhorst
Ugchelen
31:25
30:59
37
Enno Diekema
Apeldoorn
31:52
31:19
38
Joel Israels
Amsterdam
34:47
34:24
39
Erick Siebers
Amsterdam
34:49
34:27
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Samantha De Bruin
Veenendaal
40:27
40:25
2
Sharone Davelaar
Voorthuizen
43:57
43:56
3
Bonnie van 't Foort
Barneveld
45:08
44:52
4
Femke Jongerius
Utrecht
46:00
45:58
5
Minneke Kuin
Landsmeer
47:57
47:53
6
Maaike Smit
Stroe
47:58
47:53
7
Mireille van Ee
Barneveld
48:04
47:53
8
Evelien van Donselaar
Voorthuizen
48:42
48:24
9
Kim te Kulve
Barneveld
49:02
48:52
10
Sabine Thissen
Barneveld
49:47
49:36
11
Linda Jongman
Amersfoort
52:01
51:54
12
Annemieke Bronkhorst
Barneveld
52:20
52:06
13
Manouk Deen
Nunspeet
52:44
52:31
14
Ellen Drost
Nunspeet
52:44
52:31
15
Jori Tomassen
Amsterdam
54:13
53:52
16
Mirriden Scholten
Kampen
54:50
54:35
17
Ilse Verwer
Utrecht
56:40
56:36
18
Marriet Knol
Ermelo
58:44
58:37
19
Brenda Ploeg
Barneveld
58:53
58:29
20
Geerline van den Bosch
Barneveld
59:58
59:35
21
Jacobi Korlaar
Bunschoten-Spakenburg
1:00:00
59:50
22
Edith Bronkhorst
Uddel
1:00:58
1:00:34
23
Monique Hogervorst
Wateringen
1:01:16
1:00:47
24
Marleen van de Beek
Amsterdam
1:01:18
1:00:57
25
Hilly Hooyer
Voorthuizen
1:02:14
1:02:00
26
Carine Spruijt
Voorthuizen
1:02:17
1:02:03
27
Norma Aarts
Utrecht
1:02:50
1:02:40
28
Heidi Bronkhorst
Uddel
1:07:26
1:07:02
29
Ariane Versteeg
Angerlo
1:10:29
1:10:00
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edwin Bos
Barneveld
34:52
34:52
2
Jeroen Koelewijn
Bunschoten-Spakenburg
36:35
36:35
3
Jos Steehouder
Culemborg
38:24
38:22
4
Dennis Koetsier
Eerbeek
38:35
38:34
5
Gerben van der Jagt
Ede Gld
38:42
38:39
6
Kevin Diender
Zwolle
39:45
39:42
7
Jos van den Brink
Kootwijkerbroek
39:52
39:49
8
Lennart van Ravenhorst
Stoutenburg
39:53
39:52
9
Charlie van Galen
Nijkerk Gld
39:56
39:52
10
Eric van Bruggen
Wageningen
40:08
40:06
11
Ben de Ruiter
Epe
40:21
40:19
12
Ruurd Zanting
Rotterdam
40:38
40:36
13
Richard Hofmeijer
Heerde
40:46
40:44
14
Patrick Gums
Zwolle
41:05
41:02
15
Bert Jan Hartman
Zwolle
41:33
41:28
16
Robin Barwegen
Apeldoorn
41:42
41:37
17
Martijn Pater
Barneveld
42:06
41:59
18
Bastiaan Vernhout
Harderwijk
42:15
42:11
19
Brian Morren
Kootwijkerbroek
42:16
42:10
20
Kp Boerema
Amersfoort
42:41
42:33
21
Helmer van Wezel
Delft
43:25
43:23
22
Wilco Smit
Ede Gld
43:38
43:34
23
Peter Joosten
Amersfoort
43:49
43:46
24
Dirkjan Klarenbeek
Ermelo
44:16
44:13
25
Jaap Vermeulen
Veenendaal
44:40
44:30
26
Mark van de Haar
Veenendaal
45:24
45:14
27
Rob van Gameren
Lunteren
45:41
45:27
28
Albert Post
Urk
47:00
46:45
29
Cornel van Ark
Elspeet
47:04
46:47
30
Nico Landman
Utrecht
47:41
47:34
31
Jurrian van der Zanden
Utrecht
47:42
47:34
32
Mark Bokhorst
Garderen
48:20
47:50
33
Bouke de Jong
Harderwijk
48:23
48:07
34
Carl-Johan Pluvier
Harderwijk
48:34
48:17
35
Victor Nijland
Voorthuizen
48:34
48:22
36
Henk Krop
Harderwijk
48:37
48:16
37
Gertjan Bokhorst
Harderwijk
48:41
48:10
38
Tim van Heumen
Apeldoorn
48:43
48:15
39
Martijn Kranghand
Ermelo
48:55
48:36
40
Andries Korlaar
Bunschoten-Spakenburg
49:00
48:51
41
Peter Kap
Barneveld
49:05
48:52
42
Reijer Demoet
Veenendaal
49:06
48:54
43
Luc Nijland
Voorthuizen
49:25
49:11
44
Edwin Schuur
Bussum
49:33
49:01
45
Jesse Huther
Harderwijk
49:39
49:22
46
Leo Schuur
Kampen
50:10
49:39
47
Henno Remijn
Putten
50:12
49:53
48
Robert Jan Hondman
Twello
50:44
50:26
49
Eibert Dijkgraaf
Doornspijk
51:21
51:02
50
Marcel Besselsen
Harderwijk
51:46
51:09
51
Jeroen Bal
Amersfoort
52:01
51:55
52
Daan Brinkhuis
Harderwijk
52:25
52:09
53
Hugo Kooijmans
Putten
52:34
52:08
54
Jeffrey de Vries
Nijkerk
53:00
52:39
55
Bert van Egdom
Ederveen
53:27
53:08
56
Bert Meertens
Ede Gld
53:44
53:28
57
David Verkade
Bunschoten-Spakenburg
53:59
53:49
58
Marc Verbeem
Putten
54:03
53:40
59
Elmer Versterken
Apeldoorn
54:06
53:37
60
Gert-Jan de Ruiter
Barneveld
54:21
54:10
61
Wienik van Steeg
Putten
55:20
54:42
62
Kevin Dekker
Ede Gld
56:29
56:02
63
Jan van Dankelaar
Ederveen
56:46
56:29
64
Gert Ruitenberg
Putten
57:50
57:14
65
Aart van Ieperen
Ermelo
58:11
57:49
66
Frank de Roo
Voorthuizen
59:35
59:13
67
Marco Scholten
Kampen
59:52
59:37
68
Henk van de Zande
Garderen
59:59
59:37
69
Ton Kool
Garderen
1:01:05
1:00:41
70
Danny van Millegen
Putten
1:02:14
1:01:54
71
Johan van Lagen
Ede Gld
1:04:26
1:03:54
72
Rob van Luijn
Putten
1:06:57
1:06:34
VROUW, HALVE BOSMARATH
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke van den Brink
Voorthuizen
1:36:40
1:36:39
2
Branda Verbeek
Barneveld
1:43:41
1:43:40
3
Iris Theunisse
Rotterdam
1:44:18
1:44:14
4
Claudia Fasol
Rotterdam
1:44:38
1:44:36
5
Elke Hagenaars
Krimpen aan de Lek
1:45:51
1:45:48
6
Willy Bakker
Rotterdam
1:47:03
1:47:00
7
Marjolijn Bakker
Numansdorp
1:48:05
1:47:59
8
Jannet Vermeulen-Stulen
Vleuten
1:48:48
1:48:41
9
Anita Neutel
Voorthuizen
1:52:22
1:52:12
10
Claartje Boote
Zwolle
1:59:25
1:59:10
11
Rosan Bosma
Utrecht
2:02:13
2:01:59
12
Gerda Bleijenberg
Uddel
2:05:43
2:05:30
13
Joce Poutsma
Sneek
2:07:30
2:07:18
14
Teunie Uittenbogaard
Capelle aan den IJssel
2:07:36
2:07:22
15
Karin Boersma
Sint Nicolaasga
2:08:27
2:08:14
16
Ernestine Stipkovits
Sneek
2:08:31
2:08:21
17
Carla Salet
Afferden Gld
2:09:29
2:09:11
18
Christianne Salet
Nijmegen
2:09:29
2:09:12
19
Danielle van Wijngaarden
Rotterdam
2:10:12
2:10:01
20
Fabiane van Schoonhoven
Capelle aan den IJssel
2:12:00
2:11:49
21
Judith van den Top
Barneveld
2:14:50
2:14:39
22
Geeske Van Meerveld
Uddel
2:14:50
2:14:39
23
Kim van den Brink
Wamel
2:31:19
2:31:11
24
Svenja Schutz
Uddel
2:48:05
2:48:01
MAN, HALVE BOSMARATH
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emmanuel Biwott
Voorthuizen
1:11:29
1:11:27
2
Melchior van de Pols
Apeldoorn
1:22:54
1:22:54
3
Hugo Hilgersom
Barneveld
1:23:28
1:23:28
4
Joey van de Beek
Amersfoort
1:24:55
1:24:53
5
Iljo Fluit
Ede Gld
1:24:56
1:24:54
6
Ludo Waltman
Berkel en Rodenrijs
1:26:07
1:26:05
7
Bart-Jan Westerhof
Rotterdam
1:27:05
1:27:04
8
Dries Douma
Utrecht
1:27:57
1:27:54
9
Wytze Vos
Voorthuizen
1:32:22
1:32:21
10
Nees Jan van Eck
Woerden
1:34:30
1:34:29
11
Arjan Fuite
Zwolle
1:34:46
1:34:45
12
Arthur Bronkhorst
Uddel
1:35:00
1:34:54
13
Jorn Bronsvoort
Bathmen
1:35:05
1:35:02
14
Alexander van Dalfsen
Zwolle
1:36:13
1:36:12
15
Mark van Duijvenvoorde
Leiden
1:36:59
1:36:43
16
Niels Morpey
Hoevelaken
1:37:33
1:37:30
17
Hugo van den Berg
Hulshorst
1:37:38
1:37:20
18
Roy ten Napel
Ermelo
1:37:41
1:37:23
19
Jurian Molenaar
Urk
1:39:00
1:38:53
20
Ruud Kok
Apeldoorn
1:39:03
1:38:57
21
Lourens van Benthem
Vollenhove
1:39:27
1:39:24
22
Floris Birnie
Hilversum
1:39:47
1:39:42
23
Koen Stekkinger
Lochem
1:40:19
1:40:08
24
Frank Salet
Zwolle
1:41:16
1:41:12
25
Bart van de Roer
Hilversum
1:42:08
1:42:03
26
Bram Born
Putten
1:42:13
1:41:58
27
Leonard Ruyter
Elburg
1:42:31
1:42:23
28
Marco Groeneveld
Wageningen
1:43:16
1:43:01
29
Arno Balzarelli
Zeewolde
1:44:27
1:44:13
30
Reinier van Dijke
Rotterdam
1:44:29
1:44:23
31
Ramon van Wolfswinkel
Voorthuizen
1:44:48
1:44:45
32
Gerbrand Bleijenberg
Zwolle
1:44:55
1:44:53
33
Arthur van Schoonhoven
Capelle aan den IJssel
1:45:11
1:45:02
34
Steven Dijkman
Wenum Wiesel
1:46:00
1:45:53
35
Willem Biemolt
Utrecht
1:46:48
1:46:32
36
Harry Janssen
Noordwijkerhout
1:46:58
1:46:53
37
Johannes Baas
Ede Gld
1:47:33
1:47:28
38
Carl Penninga
Apeldoorn
1:47:40
1:47:35
39
Yves Vonus
Eindhoven
1:48:02
1:47:51
40
Carl Wustefeld
Vianen Ut
1:48:07
1:47:51
41
Niek Onnink
Barneveld
1:50:18
1:50:10
42
Bort Hartog
Nijeveen
1:50:25
1:50:21
43
Bert Doppenberg
Putten
1:50:49
1:50:46
44
Derrick Dijkman
Twello
1:51:00
1:50:52
45
William Jansen
Garderen
1:51:24
1:51:06
46
Arno van de Munt
Garderen
1:51:27
1:51:08
47
Thijs Janssen
Voorthuizen
1:51:57
1:51:47
48
Jaco Kleijnhans
Pretoria, Z-A
1:52:30
1:52:13
49
Tim Kooij
Huizen
1:54:38
1:54:21
50
Jorit Smits
Amersfoort
1:54:48
1:54:39
51
Tim Berkien
Cuijk
1:55:07
1:55:03
52
Geerhard Ronde
Ermelo
1:55:49
1:55:40
53
Henk van den Hoek
Amersfoort
1:58:13
1:58:06
54
Henk van Hunenstijn
Garderen
1:58:19
1:58:08
55
Peter Bronkhorst
Uddel
1:58:54
1:58:42
56
Maarten Bulsink
Arnhem
1:59:28
1:59:14
57
Ferry The
Rotterdam
2:00:32
2:00:23
58
Anton Pluim
Nijkerk Gld
2:01:08
2:00:59
59
Marc Mexsenaar
Hoogland
2:02:24
2:02:05
60
Gert van Leeuwen
Garderen
2:03:27
2:03:16
61
Humphry van Asdonck
Maarssen
2:03:46
2:03:30
62
Johannes Schenk
Urk
2:06:22
2:06:15
63
Harrit Winia
Sint Nicolaasga
2:08:26
2:08:13
64
Dirk-Jan Steenbeek
Barneveld
2:09:04
2:08:49
65
Hans van der Meulen
Ugchelen
2:09:04
2:08:55
66
Hans Ligthart
Houten
2:28:08
2:27:49
67
Koen Reijers
Nijmegen
2:31:19
2:31:11
www.uitslagen.nl
02-03-2019 14:51