Uitslagenlijst Netl NK Cross

Noordoostpolder - Zondag 24 februari 2019

MSEN, NK MANNEN LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Futselaar
De Liemers
33:31
2
Jorik van Egdom
VAV
33:45
3
Stan Niesten
DEM
34:04
4
Kalid Amin
Cifla
34:27
5
Tom Hendrikse
AAC '61
34:49
6
Lucas Nieuweboer
KAV Holland
34:55
7
Geart Jorritsma
Lichtlopen
35:06
8
Niek Blikslager
Groningen Atletiek
35:07
9
Wouter Dilling
Cifla
35:10
10
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
35:23
11
Ricardo Floris
Atletiek Maastricht
35:25
12
Ben Vriends
Eindhoven Atletiek
35:29
13
Ruben Sansom
Atletiek Maastricht
35:30
14
Wesley Mols
Cifla
35:35
15
Niels te Pas
LAAC Twente
35:46
16
Freek van de Weerd
Sprint
35:54
17
Tim Pleijte
Dynamica
35:56
18
Bjrn Koreman
Leiden Atletiek
36:01
19
Zac Freudenburg
AV '23
36:04
20
Luuk Maas
Cifla
36:11
21
Bob van Kasteren
Atletiek Maastricht
36:13
22
Pim Lambregts
Swift
36:15
23
Arne Mulder
PEC 1910
36:16
24
Tim van den Broeke
Dynamica
36:26
25
Marco van Erp
Leiden Atletiek
36:29
26
Cas Lutz
GAC Hilversum
36:31
27
Remyo Tielsema
Phanos
36:34
28
Sten Stoltenborg
Haarlemmermeer
36:35
29
Mark te Brake
AVA '70
36:42
30
Niels Baljet
Rotterdam Atletiek
36:47
31
Jasper Boot
Leiden Atletiek
37:02
32
Michael Beuwer
Eindhoven Atletiek
37:06
33
Roeland van der Harst
Leiden Atletiek
37:22
34
Rik Goethals
Triathlon
37:24
35
Ton Hettema
Rotterdam Atletiek
37:35
36
Wilbert van Vliet
Venloop Running Team
37:37
37
Mitchell Franken
Spado
37:43
38
Tim Kragten
Eindhoven Atletiek
37:43
39
Corn Timmer
AV Aalsmeer
37:54
40
Marco van Etten
Rotterdam Atletiek
37:56
41
Erwin Adan
Dynamica
38:02
42
Dominic Bersee
Olympus '70
38:03
43
Kamiel Jacobs
NSAV 't Haasje
38:09
44
Luc Velzeboer
Almere '81
38:12
45
Maarten van Dijk
HAC '63
38:23
46
Joris van den Bosch
Start '78
38:26
47
Rick Heutinck
Argo
38:28
48
Maarten Zeegers
Atletiek Maastricht
38:28
49
Bas ten Dam
Leiden Atletiek
38:40
50
Luc Beuckens
NOP
38:46
51
Remco Akse
BB lopers
39:01
52
Tom van Beusekom
De Liemers
39:16
53
Jurre van Rooden
Phanos
39:23
54
Leon Huiszoon
Leiden Atletiek
39:51
55
Ephrem Been
HAC '63
39:53
56
Jan Willem Hagen
AV '34
39:59
57
Vincent Tas
Ilion
40:03
58
Rens de Ridder
Dynamica
40:14
59
Max van Gerrevink
Leiden Atletiek
40:21
60
Henri Harmsen
Impala
40:24
61
Gertjan de Jong
Athlos
40:36
62
Raymond Lozekoot
Almere '81
40:45
63
Ramon Holtus
Phanos
40:47
64
Thomas Straathof
NOP
41:22
65
Ferdy Smeets
Caesar
41:25
66
Imro van Soest
Hellas
42:12
67
Mark Hogeboom
BB lopers
42:28
68
Niels van Hoorn
BB lopers
42:37
69
Joshua Groen
Triathlon
43:20
70
Richard Holstege
AV '40
43:32
71
Evert Teunis
ACO Van Elderen
44:14
72
Fred Reitsma
Lichtlopen
44:39
73
Tom van Tellingen
HAC '63
46:23
VSEN, NK VROUWEN LANG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Lau
Ciko '66
29:48
2
Ruth van der Meijden
Cifla
30:21
3
Jacelyn Gruppen
Groningen Atletiek
30:23
4
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
30:37
5
Lotte van der Pol
NSAV 't Haasje
31:14
6
Ellen van der Kolk
TION
32:00
7
Diane van Es
PAC
32:20
8
Sanne Mooldijk
Rotterdam Atletiek
32:23
9
Veerle Bakker
Leiden Atletiek
33:00
10
Marije Peters
Cifla
33:04
11
Saskia Weinans
De Liemers
33:15
12
Kristel van den Berg
Fortuna
33:40
13
Susanne van Leeuwen
Athlos
34:20
14
Tess Boekema
BB lopers
34:30
15
Eline Langeveld
Zaanland
34:34
16
Eva van Zoonen
AV Castricum
34:49
17
Silke Jonkman
Vitalis
34:57
18
Ilse Langevoort
Cialfo
39:57
MKORT, NK MANNEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
8:02
2
Lars Gerritsen
Passaat
8:10
3
Jelmer van der Linden
Statina
8:16
4
Yassine Loukili
Hellas
8:21
5
Daan Reintjes
De Liemers
8:22
6
Tom de Gelder
Olympus '70
8:26
7
Kevin Viezee
AAC
8:28
8
Joeri Slagter
TAS '82
8:32
9
Yorben Ruiter
PAC
8:36
10
Thomas Lewis
Phanos
8:37
11
Luuk Wagenaar
Phanos
8:41
12
Jordy Dikkers
TION
8:41
13
Jeroen Bakker
Triathlon
8:42
14
Robin Ruijter
Prins Hendrik
8:43
15
Brian Versluis
Avantri
8:44
16
Edwin Sjeros
SAV
8:45
17
Bob te Lindert
Argo
8:46
18
Tom Disveld
AAC
8:47
19
Casper van der Putten
Asterix
8:47
20
Mervin van der Horst
Triathlon
8:48
21
Bram Kielman
AV Heerenveen
8:48
22
Hugo van den Haak
Rotterdam Atletiek
8:49
23
Benjamin Manuel
Rotterdam Atletiek
8:50
24
Milco Hahury
Rotterdam Atletiek
8:51
25
David Timp
NSAV 't Haasje
8:51
26
Ryan Clarke
AV Castricum
8:52
27
Terry Ringlever
Fortuna
8:54
28
Sam Kraaijeveld
Passaat
8:57
29
Twan Pormes
DOKEV
8:57
30
Wouter Verstraate
Vereniging Zeeland Atletiek
8:58
31
Yoram Polak
PAC
8:59
32
Rick Paffen
Atletiek Maastricht
9:00
33
Gian Oerlemans
NSAV 't Haasje
9:01
34
Paavo de Leng
Vereniging Zeeland Atletiek
9:02
35
David Vonk
HAC '63
9:05
36
Ralf Looze
Phanos
9:07
37
William van Eeken
ACO Van Elderen
9:08
38
Niels Jacobs
ATH
9:09
39
Peter-Jan de Jong
Horror
9:10
40
Ludo Van Nieuwenhuizen
AAC
9:10
41
Tom de Leeuw
Almere '81
9:11
42
Ruben Garretsen
Argo
9:12
43
Twan Kleijwegt
PAC
9:14
44
Mart Ruben Nijhuis
Marathon Pim Mulier
9:14
45
Bram Rouwen
Hanzesport
9:15
46
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
9:15
47
Victor van der Wel
PAC
9:17
48
Bastiaan van Graafeiland
Rotterdam Atletiek
9:17
49
Cain Rutgers
Phanos
9:22
50
Michiel Veldman
ACO Van Elderen
9:27
51
Sander Kloosterziel
PEC 1910
9:28
52
Wout Hendriks
Nederlandse Triathlonbond
9:30
53
Dave Hulzebos
ACO Van Elderen
9:33
54
Jurrin Voor in t Holt
AAC
9:40
55
Youri Driessen
Venloop Running Team
9:41
56
Martijn van Haren
Vitalis
9:44
57
Pepijn Bartels
Cifla
9:49
58
Jorg Schellekens
Attila
9:51
59
Puk van Gool
Attila
10:00
60
Olivier Gijbels
Venloop Running Team
10:06
61
Stephan Theunissen
Unitas
10:54
62
Lex van Aartsen
Dynamica
10:55
63
Mark Herssevoort
BB lopers
11:21
VKORT, NK VROUWEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elisa de Jong
Groningen Atletiek
9:22
2
Jasmijn Bakker
Triathlon
9:28
3
Karin Nieuwenhuijsen
Hellas
9:29
4
Seline Scherrer
Phanos
9:30
5
Irene van der Reijken
Rotterdam Atletiek
9:37
6
Elsbeth Ciesluk
Haag Atletiek
9:41
7
Britt Ummels
Unitas
9:47
8
Jetske van Kampen
Hylas
9:48
9
Sabine Rutten
VAV
9:52
10
Nikita van Lierop
Rotterdam Atletiek
9:57
11
Dagmar Smid
AAV '36
10:01
12
Ellen Jansen
Groningen Atletiek
10:08
13
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
10:13
14
Lotte Krause
AKU
10:19
15
Ashley Melcherts
Energie
10:29
16
Eline de Jong
De Liemers
10:38
17
Dinie Ras
NOP
10:40
18
Annemarie Slangewal
Altis
10:41
19
Mariska Poel
DEM
10:42
20
Aniek Aper
Rotterdam Atletiek
10:47
21
Tess Wegman
Leiden Atletiek
10:48
22
Larissa Mars
Altis
10:48
23
Naomi Heidema
ACO Van Elderen
10:49
24
Lindsey Faken
Energie
10:55
25
Julia James
Phanos
10:57
26
Yorma Wolters
Rotterdam Atletiek
10:57
27
IJke Mourits
Phanos
11:23
28
Marleen van der Wal
NOP
11:35
29
Laura Prins
HAC '63
12:21
30
Jeske Hoogeboom
Phanos
12:32
31
Fleur Koeling
GVAC
12:47
32
Robin Nijholt
AV Heerenveen
13:40
JJUNA, NK JONGENS A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Illian Martens
Cifla
27:48
2
Wybe Sesink
Cifla
28:07
3
Tim Verbaandert
Eindhoven Atletiek
28:12
4
Stan Schipperen
Scorpio
28:29
5
Ilias el Khattabi
Rotterdam Atletiek
28:33
6
Robin van Riel
Attila
28:40
7
Djoao Lobles
Noordkop
28:43
8
Tesfahiwet Michael
Unitas
28:53
9
Rick van Riel
Attila
28:54
10
Abdirahman Mohamed
Cifla
29:05
11
Tijmen Bouw
AV '34
29:20
12
Max Polak
PAC
29:29
13
Benjamin Schurink
Cifla
29:31
14
Jort Benz
Scorpio
29:39
15
Pepijn Smilda
Hera
29:44
16
Bas de Jong
PEC 1910
29:49
17
Sander van Elk
Leiden Atletiek
30:04
18
Aimane Benchellal
PAC
30:23
19
Jar van Winkel
Prins Hendrik
30:29
20
Duncan Steenbakker
AV Castricum
30:41
21
Cas Kopmels
Leiden Atletiek
30:46
22
Jarreau Suijkerbuijk
Scorpio
30:51
23
Zeb Beelen
De Spartaan
30:57
24
Koen Grandiek
AV Castricum
31:04
25
Jens Peeters
Eindhoven Atletiek
31:16
26
Alex Smeets
Caesar
31:16
27
Jonatan Venema
NOP
31:25
28
Timo Stegink
AV Castricum
31:25
29
Tomas van Wijngaarden
Rotterdam Atletiek
31:57
30
Jan Oldhoff
Lionitas
31:58
31
Rikjan Bathoorn
Groningen Atletiek
32:02
32
Stefan de Vries
Start '78
32:09
33
Danil van Ginkel
Leiden Atletiek
32:19
34
Cas van Kaauwen
Cifla
32:33
35
Thijs Roeland Terlouw
Spurt '88
32:59
36
Manolito Musters
AAC '61
33:02
37
Roel Gorissen
Caesar
33:08
38
Kick Castricum
AV Castricum
33:22
39
Rob Rutjes
Running Team Eindhoven
33:26
40
Tom Fobbe
PAC
33:42
41
Tjalling Galema
GAC Hilversum
35:14
42
Lars Mol
GAC Hilversum
35:47
43
Lars Thode
AV Castricum
36:42
44
Bas van der Meule
Leiden Atletiek
38:13
MJUNA, NK MEISJES A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Blokhuis
Passaat
22:55
2
Marije Hijman
PAC
24:36
3
Ynte Biemans
Tartltos
24:50
4
Iris Velting
HAC '63
25:24
5
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
26:03
6
Noor Kuilboer
Hera
26:21
7
Anouk van Gils
Spado
26:38
8
Eline Runderkamp
AV Edam
26:56
9
Robin van Leijsen
Prins Hendrik
27:56
10
Cheryl Konijn
AV Castricum
28:10
JJUNB, NK JONGENS B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Fokkenrood
U-Track
20:57
2
Noah Baltus
SAV
20:59
3
Teun ter Haar
Nijmegen Atletiek
21:26
4
Lars Laros
Scorpio
21:29
5
Stefan Nillessen
Cifla
21:34
6
Wouter van den Akker
ATC '75
22:01
7
Hakim Riadi
SISU
22:07
8
Luuk Verbaandert
Eindhoven Atletiek
22:20
9
Tijn van Zijl
KAV Holland
22:21
10
Tim de Wild
Hellas
22:21
11
Yordi Druijff
Triathlon
22:27
12
Niels Peeters
Venloop Running Team
22:28
13
Ids van Korven
Running Team Eindhoven
22:33
14
Ernson van den Bos
Scorpio
22:42
15
Pablo Velt
Atverni
22:49
16
Gjalt Panjer
Veluwe
22:58
17
Matthijs Buijsen
Caesar
23:05
18
William Webster
GVAC
23:09
19
Kjell de Groot
Flevo Delta
23:14
20
Luca van Diepen
Hylas
23:14
21
Gijs van de Wetering
De Gemzen
23:17
22
Rob Nijssen
Hylas
23:17
23
Merlijn van der Velden
Eindhoven Atletiek
23:22
24
Alex van Buttingha Wicher
GAC Hilversum
23:27
25
Martijn Healy
Spado
23:47
26
Twan Deumers
Lycurgus
23:54
27
Aike van der Lei
AV Edam
23:55
28
Jesse Scheltema
AV Castricum
24:05
29
Mischa Hermans
Unitas
24:11
30
Michiel Wellink
AVA '70
24:13
31
Archie Hall
U-Track
24:16
32
Stijn Verheij
U-Track
24:25
33
Pepijn Oron
Hellas
24:31
34
Nick Kerkhof
HAC '63
24:31
35
Per Velraeds
Caesar
24:32
36
Lars van der Valk
Ilion
24:43
37
Bas Stam
Rotterdam Atletiek
24:50
38
Axel Linders
Spado
24:58
39
Jing Oldhoff
Lionitas
25:00
40
Natnael Meij
Avantri
25:18
41
Jacob van der Galien
AV Heerenveen
25:20
42
Jip Janissen
Venloop Running Team
25:28
43
Connor Kluivers
Hanzesport
25:41
44
Thijs Zoon
Flevo Delta
25:48
45
Soufian Koraichi
Caesar
26:05
46
Florian Lwik
Ciko '66
26:11
47
Jurre Soons
Caesar
26:26
48
Niels van den Heuvel
AV Rijssen
26:44
49
Geert van der Hulst
Cialfo
27:25
50
Sven Druijff
Triathlon
27:27
51
Marnix Prins
HAC '63
30:23
MJUNB, NK MEISJES B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Hightower
Ciko '66
15:11
2
Manjorie Janssen
Cifla
15:12
3
Yasmine Abbes
Cifla
15:14
4
Ellen van Doorn
Cifla
15:45
5
Amina Maatoug
Leiden Atletiek
15:45
6
Vera de Vries
Horror
16:14
7
Emmy van den Berg
Prins Hendrik
16:29
8
Yara Schoenmakers
Running Team Eindhoven
16:38
9
Laura van Langen
SAV
16:52
10
Willemijn Fuite
Attila
16:55
11
Nienke van Dok
AV Aalsmeer
17:05
12
Sara Schouten
Atverni
17:12
13
Janne Lemstra
Achilles
17:36
14
Sanne Schouten
Atverni
17:43
15
Elke Wijkmans
Astylos
18:17
16
Mandy Hansma
PEC 1910
18:39
17
Lotte de Visser
Energie
18:42
18
Milou Oplaat
AV Rijssen
18:49
19
Janneke van Hofslot
Triathlon
18:58
20
Marit Uilhoorn
Fortius
19:01
21
Ines van den Berg
U-Track
19:02
22
Jonine Hofstra
LSV Invictus
19:02
23
Anne van Mill
Eindhoven Atletiek
19:09
24
Jenna Zaagsma
Suomi
19:15
25
Parel van Nieuwkoop
Energie
20:03
26
Richelle Kanis
AV Castricum
20:36
27
Selma Heijdra
AV Castricum
22:39
JJUNC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
10:53
2
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
10:54
3
Farhaan Abdi Ali
Hanzesport
10:59
4
Thomas Reining
PEC 1910
11:02
5
Pjotr Dolfsma
Venloop Running Team
11:12
6
Yohannes Hiensch
Phanos
11:27
7
William Knol
U-Track
11:28
8
Tijmen Wisselink
Argo
11:44
9
Mick Wolvekamp
Unitas
11:48
10
Juan Zijderlaan
Atverni
11:49
11
Wouter de Roo
HAC '63
11:53
12
Mauro Dieters
Almere '81
11:59
13
Sweder Visser
Assen
12:01
14
Twan Buijs
Haag Atletiek
12:03
15
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
12:04
16
Sam Van der Werf
Horror
12:08
17
Ioann Lobles
Noordkop
12:09
18
Eyoel Hiensch
Phanos
12:09
19
Primo Beekhuis
Haag Atletiek
12:14
20
Max Swabedissen
AV Rijssen
12:17
21
Lans Timmermans
Prins Hendrik
12:18
22
Tim Schussel
Nijmegen Atletiek
12:22
23
Finn Rademaker
AV Aalsmeer
12:24
24
Bram Schumacher
Energie
12:27
25
Timo Klomp
ATH
12:29
26
Rafael Tromp
Cifla
12:30
27
Wesley Steenbakker
Lycurgus
12:35
28
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
12:40
29
Niels Nieuwenhuizen
Spirit Oud Beijerland
12:52
30
Martijn van der Lecq
AV '34
12:57
31
Jelle van Geel
Scorpio
13:01
32
Tim van Es
HAC '63
13:07
33
Sven Wildeboer
VAV
13:09
34
Jelmer Rensing
AAC '61
13:10
35
Sam van Emmerik
Cialfo
13:14
36
Nando Kramer
Groningen Atletiek
13:23
37
Jurre Boerema
Groningen Atletiek
13:34
38
Koen Diepen
Prins Hendrik
13:39
39
Jim van Emmerik
Cialfo
13:42
40
Finn de Keizer
GAC Hilversum
13:48
41
Witte Jaspers
PAC
13:52
42
Rowan Dekker
AV Castricum
13:54
43
Wesley van Huijksloot
SAV
16:32
MJUNC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess van Randtwijk
AV '34
7:55
2
Michelle Frowijn
PAC
8:04
3
Marit Griep
Scorpio
8:11
4
Anne de Jong
Atledo
8:17
5
Dione Schipper
Start '78
8:31
6
Hebe Chadwick
AV '40
8:37
7
Bridget Konings
Ciko '66
8:41
8
Amber Bosman
Energie
8:41
9
Femke Yska
Horror
8:41
10
Roos de Jong
Atledo
8:44
11
Emma Landman
Triathlon
8:47
12
Nora Assink
Spurt '88
8:50
13
Selina Franken
AV Zeewolde
8:53
14
Isa van der Valk
Ilion
8:56
15
Tischa Braum
Cifla
8:57
16
Froukje Mons
Energie
8:58
17
Anniek Vissers
Nijmegen Atletiek
9:01
18
Bieke Schipperen
Scorpio
9:02
19
Anniek Draaistra
NOP
9:03
20
Maud van Sintmaartensdijk
Voorne Atletiek
9:09
21
Sativa Wenker
Ciko '66
9:11
22
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
9:12
23
Ancia van den Bos
THOR
9:13
24
Debora van Langen
SAV
9:13
25
Indy de Blaauw
Aquilo
9:15
26
Suze Gipmans
Venloop Running Team
9:16
27
Nila Knoester
Sparta
9:19
28
Mare Frauenfelder
Cifla
9:19
29
Celine Spinder
Marathon Pim Mulier
9:20
30
Eefke Leeuwis
Spado
9:22
31
Demi Konings
Ciko '66
9:23
32
Indy Faassen
Flevo Delta
9:23
33
Lisan Stijnen
Caesar
9:23
34
Franka Holland
AV Castricum
9:24
35
Marlotte Vliese
AV Castricum
9:26
36
Kyra Brouwer
Loopgroep Hugo Veenker
9:27
37
Lieke Hoogsteen
Cifla
9:27
38
Veerle van Erp
Generaal Michaelis
9:29
39
Britte Wulterkens
Nijmegen Atletiek
9:30
40
Suze de Vries
Horror
9:31
41
Danielle Grijpink
Tempo
9:33
42
Marielle Lensen
HAC '63
9:38
43
Ruth Spijker
AV Castricum
9:54
44
Robine Hooiveld
SAV
9:59
45
Kira Prooi
Energie
10:03
46
Roshwita Holstein
Sparta
10:06
47
Berber Schaap
AV Zeewolde
10:07
48
Pipp Pauzenga
AV Castricum
10:14
49
Sammy Wolff
Oss '78
10:16
50
Wieteke Terlouw
Spurt '88
10:20
51
Nynke van der Geest
Energie
10:32
52
Ilana Hofstra
LSV Invictus
10:41
53
Lieke Radsma
Trias
10:48
54
Yoni Bas
AV Castricum
13:12
JJUND, JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benjamin Post
Altis
8:05
2
Tom de Jong
Caesar
8:09
3
Ate Clobus
AAC '61
8:12
4
Enrico Cossuto
Almere '81
8:14
5
Julien Jansen
PEC 1910
8:16
6
Daan van Dessel
DJA
8:20
7
Vasco Mosselman
SAV
8:22
8
Abel Kovacs-Borbas
ATH
8:35
9
Milan van Holsteijn
AV '40
8:39
10
Tijs Hollander
GAC Hilversum
8:39
11
Sam de Wild
Hellas
8:41
12
Julian Keun
Groningen Atletiek
8:45
13
Luca Dooper
Tempo
8:46
14
Davey Ouwehand
Leiden Atletiek
8:46
15
Jippe van Drogenbroek
GAC Hilversum
8:47
16
Bram Nusmeier
Athlos
8:47
17
Rik Janissen
Venloop Running Team
8:48
18
Niels Hulsman
Altis
8:48
19
Matthijs Onink
NOP
8:51
20
Maikel Potkamp
De Gemzen
8:51
21
Thom van der Leest
Altis
8:52
22
Tristan de Haan
PEC 1910
8:53
23
Julius Prop
AV '34
8:54
24
Levi de Bruijn
PAC
8:54
25
Max Preijer
SAV
8:56
26
Boyd Steur
PEC 1910
8:57
27
Thijs ter Maat
PEC 1910
8:58
28
Valenciano Roffel
AAC '61
9:00
29
Ruben Eefting
HAC '63
9:00
30
Twan Vossebelt
AV Rijssen
9:01
31
Leander van den Berg
AAC '61
9:02
32
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
9:07
33
Twan van der Weiden
Athlos
9:15
34
Danil Negerman
GAC Hilversum
9:20
35
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
9:23
36
Friso Bruins
GAC Hilversum
9:26
37
Harm Welleweerd
Hellas
9:30
38
Nario Renfurm
Almere '81
9:41
39
Lukas Smit
PEC 1910
9:43
40
Jaro van der Lugt
Sparta
9:55
41
Mika Keizer
De Sprinter
10:01
42
Leif Jaspers
PAC
10:20
43
Joey Faassen
Flevo Delta
10:36
44
Sven Pultrum
Nederland
10:39
45
Dennis Alberts
Cialfo
10:46
MJUND, MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
5:44
2
Sophie Eikendal
Ciko '66
5:53
3
Jikke van der Ploeg
Triathlon
5:55
4
Jill Huls
Cifla
6:02
5
Layana Chrafih
PAC
6:05
6
Laila Yahyaoui
Almere '81
6:08
7
Jinte Braas
SAV
6:09
8
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
6:11
9
Merlijne van Doorn
Atverni
6:13
10
Milou Karssies
HAC '63
6:18
11
Nami Gooijer
PEC 1910
6:19
12
Cecilia Lima
Energie
6:20
13
Britt van den Hoven
AAC '61
6:21
14
Lila van Nieuwkoop
Energie
6:21
15
Rosalie Schouten
GAC Hilversum
6:23
16
Jip Boerema
Groningen Atletiek
6:24
17
Maud te Pas
Zuidwal
6:24
18
Noor ter Rahe
Fit
6:24
19
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
6:26
20
Nall Huijsmans
Isala '96
6:29
21
Lotte Griep
Scorpio
6:34
22
Aafke Wijkmans
Astylos
6:35
23
Sara Meijer
PEC 1910
6:43
24
Dilsahnur zata
Sparta
6:44
25
Kim Remijn
Flevo Delta
6:45
26
Vallicia Bouman
PEC 1910
6:47
27
Yzara van der Born
AAV '36
6:49
28
Sanne Geurtsen
Hellas
6:50
29
Lenneke Pettinga
AV Castricum
6:52
30
Dianthe Scherphof
Goor
6:53
31
Tess Homan
AV '40
6:54
32
Julia Velt
GAC Hilversum
6:58
33
Kiira van Dijk
Leiden Atletiek
6:59
34
Vera Kruis
NOP
7:08
35
Los Hooiveld
SAV
7:10
36
Michelle van Roemburg
Flevo Delta
7:11
37
Jade Pullens
ACW '66
7:17
38
Jara Gooijer
PEC 1910
7:22
39
Yvon Grimme
NOP
7:28
40
Isabella Gurunian
Sparta
7:59
41
Madelief Verweij
PAC
8:03
42
Eefke Plugge
Aquilo
8:22
JPUPA, JONGENS PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florin de Heij
AAV '36
5:58
2
Guus Doodeman
AV '40
6:16
3
Boris Griep
Scorpio
6:20
4
Lars Hansman
Isala '96
6:33
5
Jorg Klomp
ATH
6:36
6
Tomas Platje
NOP
6:48
7
Adam Kovacs-Borbas
ATH
7:20
MPUPA, MEISJES PUP A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
6:06
2
Zo van Gils
PAC
6:10
3
Tess Kuhnen
HAC '63
6:11
4
Selena de Jong
AV '40
6:32
5
Zoey de Vries
Impala
6:44
6
Nomi Blankvoort
De Gemzen
6:45
7
Inez Keun
Groningen Atletiek
6:49
8
Mente Kommer
De Gemzen
6:53
9
Sofie van Wouwe
ATH
6:58
10
Sanne Pultrum
Nederland
7:04
11
Jara de Heij
AAV '36
7:10
12
Cheyenne van den Bos
GAC Hilversum
7:26
13
Chamena Hoekman
Isala '96
7:56
14
Ellen Smit
PEC 1910
8:06
15
Rene Blok
De Gemzen
8:12
16
Sannah de Vries
PEC 1910
8:15
17
Julynn Huijsmans
Isala '96
9:10
JPUPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Per Bakker
PEC 1910
4:06
2
Noud Assinck
Start '78
4:15
3
Pim Ouwehand
AAV '36
4:16
4
Eef Wijkmans
Astylos
4:23
5
Tijmen Immerzeel
AAV '36
4:24
6
Pelle de Raad
Altis
4:26
7
Samuel Post
Altis
4:29
8
Koen de Vries
Isala '96
4:30
9
Joshua Gooijer
PEC 1910
4:33
10
Niels Eefting
HAC '63
5:11
11
Aron Kovacs-Borbas
ATH
5:14
12
Jort Griep
Scorpio
5:18
13
Brian de Lange
Emmeloord
7:09
MPUPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyara Lankheet
Altis
4:30
2
Isa Vossebelt
AV Rijssen
4:33
3
Esme Kriger
AKU
4:39
4
Pueblita Renfurm
Almere '81
5:15
5
Arinya Van 't Ende
Isala '96
5:32
6
Valerie de Vries
PEC 1910
5:47
www.uitslagen.nl
24-02-2019 16:18