Uitslagenlijst Netl NK Cross

Noordoostpolder - Zaterdag 23 februari 2019

M50, NK MASTERS M50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van der Velden
Eindhoven Atletiek
29:26
2
Rachid Mohammadi
Atos
30:02
3
Ruud Beerepoot
Hera
30:16
4
Abdelhamid Mohammadi
Running2000
31:16
5
Peter Mijsberg
De Keien
32:17
6
Martijn Hiensch
Phanos
33:46
7
Ton Bosgoed
SAV
34:04
8
Paul de Brie
Spirit Lelystad
34:18
9
Robert Reitsema
Isala '96
34:33
10
Hans Hendrickx
NOP
34:51
11
Jan Willem Davidse
PEC 1910
34:55
12
Erik van Leeuwen
Leiden Atletiek
34:58
13
Erik Dambrink
De Sprinter
35:01
14
Doede Terluin
NOP
35:41
15
Jan de Groot
Loopgroep Houten
35:43
16
Rien Janse
NOP
35:45
17
Frans Fobbe
PAC
36:42
18
Sjaak Betjes
Lycurgus
36:49
19
Harry Veldkamp
Cialfo
43:10
M55, NK MASTERS M50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
32:47
2
Henri Havinga
AV '40
32:48
3
Tim Brouwer de Koning
Leiden Atletiek
32:49
4
Jan-Pieter Mondria
De Gemzen
32:56
5
Jan Kortekaas
Leiden Atletiek
32:58
6
Rob van de Graaf
Loopgroep PK
33:48
7
Nanne Jagersma
Lichtlopen
33:56
8
RenÚ van Ravenzwaaij
Phanos
34:23
9
Henri Veldman
AV Heerenveen
34:41
10
Stef Riemens
BB lopers
34:58
11
Klaas Talma
Impala
35:04
12
Maurits de Ruiter
GAC Hilversum
35:54
13
Stan Spangenberg
Phanos
36:10
14
Robbert Jak
SV Sportlust
36:20
15
Jos Ruijter
NOP
36:54
16
Jacques de Groot
Spado
36:58
17
Willem Mulder
SV Sportlust
37:04
18
Pieter Jan Vlaming
NOP
37:34
19
Frank Boon
SAV
38:02
20
Chris van der Neut
Startbaan
39:32
21
Roelof Sondaar
De Sprinter
40:39
22
Fred Smit
KAV Holland
41:12
M60, NK MASTERS M50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Neve
KAV Holland
34:00
2
Ruud Woord
THOR
34:28
3
Wil Pepels
Caesar
35:40
4
Jaap Vlaming
NOP
37:05
5
Kees Greidanus
Hellas
38:10
6
Peter Pelsma
THOR
41:09
7
Gerard van de Bovenkamp
avVN
44:56
M65, NK MASTERS M50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Stolwijk
Altis
35:26
2
Nico Verstraten
Atletiek Helden
36:01
3
Cor Hoebeke
De Koplopers
37:22
4
Oscar Smit
avVN
38:09
5
Frans Looijer
GAC Hilversum
38:15
6
Leo van Leeuwen
AV '40
38:44
7
Ton van der Meche
SV Sportlust
38:50
8
Albert Posthumus
NOP
39:00
9
Ebe Blaauw
Scheldesport
41:35
M70, NK MASTERS M50+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Visser
avVN
40:05
2
Jan van Hoeve
De Wielingen
41:50
3
Peter Nuyens
AV Edam
42:08
4
Ruud Nieuwenhuis
AV Badhoevedorp
44:30
5
Hein Bodelier
MarathonPlus
45:01
6
Bauke de Jong
avVN
45:53
7
Willem Landman
Spirit Lelystad
48:56
V35, NK MASTERS V35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Klaassen
Running Holland vereniging
35:05
2
Jacolien Ruizendaal
NOP
35:42
3
Monique Fibbe
De Gemzen
36:24
4
Lieve Tollet
BB lopers
37:14
5
Corien van der Bijl
Veluwe
38:18
6
Tiny de Vries
NOP
38:30
V40, NK MASTERS V35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paddy Herijgers
DJA
33:55
2
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
34:50
3
Maureen Houtman
De Gemzen
37:17
4
Janneke Molenhuis
De Sprinter
39:09
5
Annemiek Dekker
NOP
40:16
6
Krista van Os
BB lopers
40:42
7
Claudia van Tellingen
HAC '63
41:05
8
Hannelore van der Spek
De Sprinter
42:18
V45, NK MASTERS V35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra de Jonge
Ciko '66
35:07
2
Nathalie Klaassen
AAV '36
35:54
3
Ilonka Betjes - Langeberg
Lycurgus
36:35
4
Saskia Schutte
Cialfo
36:40
5
Judy van den Berg
SV Sportlust
38:55
6
Marion Hofenk
Cialfo
39:47
V50, NK MASTERS V35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renee Ligteringen
Loopgroep Aart Stigter
35:11
2
Christien Breukink
Caesar
36:18
3
Annet Bultman
De Gemzen
37:24
4
Annie Michiels
AVR '69
38:39
5
Agnes Olgers
NOP
39:31
6
Annet Buitenhuis
De Gemzen
46:42
7
Liesbeth Hillebrand
De Sprinter
50:11
V55, NK MASTERS V35+
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Hasper
De Sprinter
36:23
2
Anne van Schuppen
Cialfo
36:47
3
Florence van Rijsbergen
THOR
38:26
4
Wilma Zukrowski
Unitas
43:05
5
JosÚ Stuivenvolt
NOP
44:04
6
Els Raap
AV Badhoevedorp
45:00
7
Marian Koolhaas
Cialfo
49:12
8
Sylvia Talen
De Sprinter
52:48
M35, NK MASTERS M35-
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Kramer
Zaanland
28:31
2
Erik Bolding
Start '78
29:17
3
Jeroen van Aken
Haag Atletiek
29:33
4
Joep Emmen
BB lopers
29:42
5
Harm-Jan Martens
HAC '63
30:04
6
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
30:44
7
Ard Vlooswijk
AV '34
31:10
8
Norbert Vis
Phanos
31:11
9
Leonard Tersteeg
Phoenix
31:14
10
Ivo Lustenhouwer
Pallas '67
31:16
11
Arjan Donkerbroek
Eindhoven Atletiek
31:44
12
Bram van Dongen
Haag Atletiek
31:55
13
Jan Sinke
NOP
32:01
14
Retse van der Berg
BB lopers
32:33
15
Bas van Summeren
De Keien
34:32
16
Dennis 't Hoen
Veluwe
35:51
17
Chris Steuns
Swift
36:17
M40, NK MASTERS M35-
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
NOP
28:39
2
Edwin Wissema
De Liemers
29:44
3
Erik Negerman
GAC Hilversum
29:58
4
Bas Mekking
De Gemzen
30:04
5
Ronald Bassa
Prins Hendrik
30:15
6
Marc Rotsaert
De Koplopers
30:33
7
Rob Detert Oude Weme
Veluwe
30:57
8
Erwin Akkerman
HAC '63
31:05
9
Tjeerd Popkema
NOP
31:17
10
Ron Koster
Atletiek Helden
31:21
11
Ruud van der Wal
AV '34
31:45
12
Shayne Rookhuyzen
Veluwe
31:52
13
Mark Hakbijl
BB lopers
32:26
14
Dick Van Os
BB lopers
33:23
15
Jan Loosman
NOP
33:47
16
Eric Crombaghs
Eindhoven Atletiek
33:57
17
Robin Robart
Passaat
34:03
18
Bert Karssies
HAC '63
34:17
19
Peter Gnodde
NOP
34:19
20
Klaas Draaijer
De Gemzen
34:21
21
Wim Wolf
Cialfo
35:15
22
Wynand Fokkert
BB lopers
37:34
23
Gerard Hogeterp
De Sprinter
41:22
M45, NK MASTERS M35-
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yke Zoetendal
Horror
29:41
2
Christ Donders
Tilburg Road Runners
30:03
3
Roger Smeets
Caesar
30:23
4
Jurgen Claassen
Nederlandse Triathlonbond
30:45
5
Patrick Smit
Pallas '67
30:48
6
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
31:03
7
Jean-Pierre Hoeboer
De Keien
31:56
8
Tycho Schol
Pallas '67
32:10
9
Foppe van der Heide
Impala
32:12
10
Arjen Driesen
NOP
32:15
11
Marco Gielen
Scopias
32:48
12
Bert Verboort
Caesar
33:13
13
Ron Legemaate
Ilion
33:35
14
Murk Falkena
Flevo Delta
33:47
15
Rob van der Valk
Ilion
33:52
16
Joost Jansen
NOP
34:42
17
Roel van der Steege
Isala '96
34:49
18
Paco lamadrid Vrolijk
Haag Atletiek
35:08
19
Gertjan Lahuis
Veluwe
35:18
20
Gerard Kroes
De Gemzen
35:24
21
Berend Schotanus
NOP
35:31
22
Tjerk Dijkstra
NOP
35:46
23
Michel Deckers
Atletiek Maastricht
35:59
24
Dennis Lambalk
AV Edam
36:13
25
Maurice Mulder
NOP
36:31
26
Mynko Peterink
Veluwe
37:15
27
Anjo Simonse
NOP
37:18
28
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
38:24
29
Jean-Paul Stijnen
Caesar
39:09
30
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
40:20
31
Johann-Frederick Te Peele
Phanos
41:54
VROUW, VROUW 5000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurie Ras
NOP
25:00
2
Julie Faiazza
Haag Atletiek
25:28
3
Anouk Hagen
NOP
27:59
4
Annemiek Vlaming
Nagele
29:40
MAN, MAN 7000 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Woltinge
Emmeloord
29:50
2
Freek Koffeman
NOP
30:36
3
Dennis Brandenburg
Steenwijk
31:34
4
Remco vd Veeken
Emmeloord
32:28
5
Joop Dekker
NOP
32:59
6
Johan Kommerij
NOP
34:43
7
Tim Zeinstra
NOP
36:13
8
Harrie Loos
NOP
36:33
9
Riekelt van Urk
Urk
37:45
10
Ronald Loof
NOP
38:20
11
Michel van Hout
Emmeloord
38:45
12
Epko Haijer
NOP
38:53
13
Jorn Meijer
Nagele
39:01
www.uitslagen.nl
23-02-2019 16:13