Uitslagenlijst Zwemloop Kapelle

Kapelle - Zaterdag 23 februari 2019

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Baeyens
Wechelderzande
47:49
2
Dario Verdonck
Kapellen
49:56
3
Ruben Marynissen
Schoten
50:21
4
Arno Lambrecht
Kuurne
53:09
5
Merijn de Jong
Amsterdamse Sport Unie '11
56:14
6
Martijn Tissink
's-Hertogenbosch
57:24
7
Niels van Dijk
TVB
59:11
8
Mark van Aert
TVB
1:04:38
9
Gijs de Kort
Breda
1:14:01
10
Martijn van Spelde
Tilburg
1:19:58
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Langeler
TVB
57:41
2
Tom de Jonge
Bergen op Zoom
58:52
3
Koen van Elteren
Toga
1:00:44
4
Jurgen Lazaroms
Toga
1:01:49
5
Cor de Ridder
adsv Dynamica
1:02:16
6
Lennart Piek
Hulst
1:04:35
7
Seb Couvreur
Brecht
1:05:15
8
Dave Verhoeven
Etten-Leur
1:06:30
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert Van der Vinden
adsv Dynamica
53:26
2
Pieter van Hal
Bergen op Zoom
57:08
3
Cees Frikkee
De Langstraat
59:21
4
Arjen Teijn
TVS '90
59:26
5
Pieter Moelker
Kloetinge
1:06:04
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Jong
Bergen op Zoom
1:04:45
2
Kobus Botman
adsv Dynamica
1:15:36
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Lossie
Woensdrecht
55:19
2
Emke Erpelinck
Philippine
1:06:53
3
Samanhta van Aert
Prinsenbeek
1:10:37
H14, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Lazaroms
Toga
27:18
2
Senne Renders
Wuustwezel
28:59
3
Joeri Kloosterman
Kapelle
31:35
4
Ioan Van Langenhove
Kalmthout
32:55
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brandon Groeneveld
Papendrecht
24:52
2
Jeroen van der Zee
TVS '90
26:53
3
Tim Manders
De Langstraat
27:32
4
Tim Vervuurt
Middelburg
28:34
5
Kyan Janssens
Wuustwezel
31:23
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Van Looveren
Wuustwezel
23:44
2
Hans Verbist
Essen
24:33
3
Hidde Weersma
Spijkenisse
24:46
4
Senne Bes
Wuustwezel
25:49
5
Kruithof Kremer
TVS '90
29:08
6
Tuur Denis
Brasschaat
32:30
7
Jan ten Velde
TVB
38:49
8
Nick Slabbekoorn
's-Heer Hendrikskinderen
40:36
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieven Van Meel
Ekeren
30:12
2
Pascal van de Voorde
Middelburg
32:45
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Rijpers
WBTV
30:52
2
Marcel Traas
De Langstraat
31:06
3
Peter Dijkwel
's-Heer Arendskerke
35:21
4
Jan Boonman
Kapelle
36:49
5
Rens Speksnijder
WBTV
37:48
H60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Verhoeven
Meersel dreef
33:04
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Englebert
Oud Gastel
29:41
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selena Poole
Vlissingen
32:22
2
Eva van Hoek
adsv Dynamica
33:11
3
Tamara Winnemuller
TVB
33:54
4
Jacqueline boonman
Breda
37:42
5
Tanja Spinhoven
Oosterhout Nb
41:10
6
Hofkens Lisbeth
Wuustwezel
44:05
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chantal Koole
adsv Dynamica
31:53
2
Nicole Wondergem
Middelburg
33:08
3
Anita Boogert
Krabbendijke
36:57
4
Veerle Van Looveren
Schoten
42:50
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marie-Louise Smagge
Tilburg
32:58
2
Alexandra Ruijters
Rotterdam
39:16
V60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenie van Kleven
Vlissingen
43:25
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arnoud Van Langenhove
Kalmthout
14:27
2
Stijn Koole
Zoutelande
14:32
3
Dylan Groeneveld
Papendrecht
15:20
4
Mats Vaerten
Schelle
15:48
5
Olivier Klaver
Essen
15:52
6
Matti Van De Mieroop
Schoten
17:23
7
Stein Rietberg
Oost-Souburg
17:35
8
Jens Vandenven
Brecht
17:47
H14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Schols
Krimpenerwaard
13:01
2
Dries Aernouts
Wuustwezel
13:33
3
Seppe Jacobs
Wuustwezel
14:02
4
Stig Van Gurp
Wuustwezel
15:02
5
Mitch de Koninck
Antwerpen
15:24
6
Lucca Monsieurs
Ranst
15:26
V12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Joy van de Voorde
Middelburg
15:40
2
Naomi de Koninck
Antwerpen
18:26
3
Charlotte Duine
Kapelle
19:29
V14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hasse Fleerackers
Brecht
13:38
2
Hilde Koole
Zoutelande
16:57
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Preben Fleerackers
Brecht
5:59
2
Thibo Van Loon
Berendrecht
6:27
3
Kees Wondergem
Middelburg
8:32
4
Tijs Van De Mieroop
Schoten
9:09
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa Koole
Zoutelande
7:29
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexander Klaver&Nathalie Brys
Essen
29:23
2
Fenna&Jens Theunissen
Kapelle
31:33
3
Nicole van Waardenburg
TVHW
31:42
4
Anouk Ruijters&Robert Janssens
Rotterdam
32:56
5
Stefan&Stig Fleerackers
Brecht
34:56
6
Jaco Moelker&Saskia Rooze
Kapelle
36:57
www.uitslagen.nl
23-02-2019 18:09