Uitslagenlijst Hellegat Cross

Willemstad - Zondag 17 februari 2019

VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Klootwijk
Oud-Beijerland
22:43
2
Tessa Nieuwenhuizen
Oud-Beijerland
23:09
3
Astrid Skarp
Rotterdam
24:23
4
Puck Malais
Oud-Beijerland
24:37
5
Shirley van Beers
Rotterdam
26:43
6
Deniece Veenstra
Zuid-Beijerland
26:48
7
Viola van der Waal
Numansdorp
26:49
8
Maaike Klootwijk
Oud-Beijerland
27:57
9
Marjoke Nieuwenhuizen
Oud-Beijerland
27:57
10
Miranda Noordam
Schipluiden
29:09
11
Marian Nijssen
Mijnsheerenland
30:46
12
Lisa van Gils
Maasdam
30:57
13
Hillie Speijer
Mijnsheerenland
30:58
14
Jantine van der Sluis
Rotterdam
31:41
15
Sjanie Tol
Goudswaard
33:15
16
Lilt van der Meer
Numansdorp
35:10
17
Monique van Kesteren
Oud-Beijerland
36:30
18
Ingeborg Malais
Oud-Beijerland
36:31
19
Ellen Bosch-Kossen
Oud-Beijerland
36:31
20
Miranda Klootwijk
Rotterdam
39:32
21
Claudia Snel
Zuid-Beijerland
42:19
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rene Sundermeijer
19:28
2
Niels Nieuwenhuizen
Oud-Beijerland
20:12
3
Robin Schols
Capelle aan den IJssel
20:26
4
Arnold Vonk
Schipluiden
20:28
5
Aernoud van Hulst
Spijkenisse
20:46
6
Raf Malais
Oud-Beijerland
21:31
7
Hans Blom
Numansdorp
21:50
8
Wouter Schipper
Spijkenisse
23:00
9
Hans Barendregt
Goudswaard
24:19
10
Maarten Schipper
Spijkenisse
24:29
11
Harry Gerritse
's-Gravendeel
24:43
12
Flip Smorenburg
Rotterdam
25:42
13
Douwe van Hartingsveldt
Oud-Beijerland
26:26
14
Aat van Beers
Rotterdam
26:43
15
Martijn Hordijk
Oud-Beijerland
27:25
16
Pieter Barendregt
Zinkweg
27:33
17
John Dekker
Goudswaard
27:39
18
Lucas Dekker
Goudswaard
27:40
19
Patrick van Kesteren
Oud-Beijerland
29:46
20
Arno Brenters
Etten-Leur
30:59
21
Achies van der Giesen
Numansdorp
33:31
22
André van der Giessen
Oud-Beijerland
33:56
23
Coen van Dijk
Oud-Beijerland
33:57
24
John Beijeman
Rhoon
34:11
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janita van der Have
Nieuwe-Tonge
46:51
2
Ellen Zaal
Dordrecht
48:30
3
Marianne Muijzer
Puttershoek
48:52
4
Marie-José Torenvliet
Klaaswaal
51:00
5
Marianne Bestebreur-Hofman
Numansdorp
53:44
6
Jolanda van der Beek
Strijen
54:27
7
Anke Kalverkamp
Numansdorp
55:50
8
Natalie in 't Veld
Capelle aan den IJssel
55:50
9
Carla van den Berg
Numansdorp
57:40
10
Suanne bitter
Willemstad Nb
57:43
11
Anouk de Pee
Strijen
58:31
12
Yolanda Nobel
Heinenoord
1:02:30
13
Colette Vermunt
Oud-Beijerland
1:03:34
14
Simone Kranendonk
's-Gravendeel
1:04:43
15
Sonja Hollemans
Nieuw-Beijerland
1:04:55
16
Nelleke van Dijk
Oud-Beijerland
1:05:28
17
Gerda van Stee
Herkingen
1:07:04
18
Michelle Bestman
Dirksland
1:07:05
19
Carola Maas
Strijensas
1:11:36
20
Miriam van der Pers
Strijen
1:11:37
21
Marjuul Stekelenburg
Mijnsheerenland
1:12:15
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo de Geus
's-Gravendeel
33:47
2
Roy Werner
Dordrecht
37:12
3
Robin Robart
Strijensas
39:15
4
Alex Bouthoorn
Rotterdam
40:10
5
Rolf Kuiper
's-Gravenhage
41:57
6
Ed de Looff
Pernis Rotterdam
43:05
7
Alex de Langen
Oud-Beijerland
43:37
8
Marcel de Vette
Oud-Beijerland
43:52
9
Stephan van Driel
Oud-Beijerland
44:44
10
Eric den Outer
Mijnsheerenland
44:55
11
Rene Kruis
Rotterdam
45:08
12
Dave Van Leeuwen
Puttershoek
45:10
13
Hans Blom
Numansdorp
45:34
14
Jens de Jong
Puttershoek
46:27
15
Michel de Vos
Barendrecht
47:09
16
Olaf Torenvliet
Klaaswaal
47:33
17
John van de Laar
Rhoon
47:33
18
Leendertjan Groeneveld
Strijen
48:08
19
Cees van Es
Oud-Beijerland
48:21
20
Jan Selten
Numansdorp
48:57
21
René van Noordenne
Bergen op Zoom
49:07
22
Verhaar
Klaaswaal
49:29
23
Jeroen van Hees
Hoeven
50:07
24
Frans den Outer
Oud-Beijerland
50:17
25
André Vos
Westmaas
50:42
26
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
50:54
27
Jeroen Litjens
Dordrecht
51:16
28
Fred Kuipers
Dordrecht
51:34
29
Dennis Hofman
Hendrik-Ido-Ambacht
51:40
30
Jaco van der Velde
Middelharnis
52:25
31
Johan Plomp
Numansdorp
52:47
32
Martin van der Have
Nieuwe Tonge
53:16
33
Teun Noordhoek
Numansdorp
53:45
34
Stefaan vd Spek
Dordrecht
54:49
35
Patrick van Leeuwen
Zuid-Beijerland
54:55
36
Jan Vos
Zuid-Beijerland
55:54
37
Dennis Oranje
Barendrecht
56:45
38
Bart de Boer
Oud-Beijerland
57:36
39
Kees Boender
Nieuw-Beijerland
57:39
40
Murk Blankevoort
Willemstad
57:53
41
Wim Goudswaard
Puttershoek
59:51
42
Willem van den Berg
Zuid-Beijerland
1:00:17
43
Ed Becude
Oud-Beijerland
1:03:31
44
Arjan van Prooijen
Piershil
1:08:12
45
Christian Spruyt
's Gravendeel
1:08:20
www.uitslagen.nl
08-03-2019 18:10