Uitslagenlijst Leudal Cross

Haelen - Zondag 17 februari 2019

MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anday Tekle
Unitas
31:42
2
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
31:58
3
Kai Weyers
Niederkrüchten
32:39
4
Bas Boonen
Weert
33:50
5
Marijn Emans
Venlo
34:36
6
Dirk van Dooren
AV Weert
36:18
7
Rob Derks
Roggel
36:45
8
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
37:04
9
Jeroen Dael
Scopias
37:04
10
Sem Bos
Neer
37:56
11
Guus Ummenthunn
Sevenum
38:39
12
Rob Janssen
AV Weert
39:14
13
Giel Seunis
Heythuysen
39:33
14
Fabian Hendricks
Venlo
39:58
15
Roel Jansen
Atletiek Leudal
40:22
16
Ralph Thijssen
Bakel
41:05
17
Steven van Wijk
Tiel
46:58
18
Roger Ramakers
Leveroy
47:44
19
Sander van Venrooij
Oss
50:43
20
Michael van Gemen
Velden
50:51
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Koster
Atletiek Helden
33:28
2
Raymond van Hall
Doesburg
33:53
3
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
36:27
4
Olav Nieuwenhuis
Tegelen
36:49
5
Jeroen Hendriks
Tegelen
37:05
6
Roel Roubroeks
Atletiek Helden
38:23
7
Bjorn Koelink
Nuenen
39:08
8
Andrew Leenen
Roggel
39:28
9
Bart van Mierlo
Someren
39:49
10
Sander Dinghs
Venlo
45:44
11
Marco Ottenheijm
Baarlo Lb
49:45
12
Peter Stiphout
Venlo
57:36
M45, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Adriaens
AV Weert
33:33
2
Edwin Achterberg
Nederlandse Triathlonbond
33:45
3
Marco Gielen
Scopias
34:04
4
Erik de Laat
AV Weert
34:54
5
Edwin Kok
GAC Gemert
35:59
6
David Leidelmeijer
AV Weert
38:10
7
Jos Adriaens
AV Weert
38:13
8
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
39:38
9
Hans Steijaert
HAC
40:41
10
Danny Boskemper
Baarlo
42:02
11
Roeland Spiering
Beringe
44:26
12
Eric Jacobs
Ospel
44:43
13
Ruud Fleuren
Baarlo Lb
48:11
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos de Groot
De Rips
37:42
2
Maarten Manders
GAC Gemert
40:50
3
Rob Wismans
Reuver
42:10
4
Maurice Zwart
Helmond
42:27
5
Ton van der Honing
Swift
42:38
6
Jonas Ewalds
Venlo
42:54
7
Chris Meulendijks
Grubbenvorst
43:31
8
Frank Heijkers
Haelen
43:43
9
Jhonny van Rhee
Scopias
43:50
10
Paul Kurvers
Wessem
52:48
M55, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Janssen
Atletiek Helden
35:18
2
Martien Korten
Weert
38:27
3
John Kocken
HAC
38:40
4
Hans Peeters
Atletiek Helden
40:02
5
Georgy Sinelshchikov
GAC Gemert
41:42
6
Perry Peeters
STB
42:56
7
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
43:19
8
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
45:05
9
Jos Thielen
Wanssum
48:16
10
Nol Geurts
Heythuysen
48:30
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Niessen
Swift
37:42
2
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
38:34
3
Wiel van Lier
Atletiek Helden
39:36
4
Nico Verstraten
Atletiek Helden
39:41
5
Jan Oehlen
avVN
39:46
6
Ad Meeuws
't Jasper Sport
42:32
7
Henk van Eck
GAC Gemert
42:42
8
Wil Cooijmans
Kessel
44:02
9
Piet Aarts
Wanssum
48:20
VSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Magda Winiarska
Someren
40:56
2
Eefje Melssen
GAC Gemert
42:14
3
Demi Boerekamp
Someren
42:45
4
Simone Rademakers
Weert
43:44
5
Audrey Jacobs
Ospel
44:27
6
Natalia Fokina
GAC Gemert
44:39
7
Judith de Bruin
Atletiek Helden
46:14
8
Lenny Engelen
Atletiek Maastricht
47:10
9
Marianne Zwart
Helmond
48:05
10
Merle Derks-Theelen
Roggel
48:17
11
Monica Ubachs
Neer
48:45
12
Gonny Manders
Someren
49:50
13
Lizette Klompen
Ospel
50:33
14
Willemien Gijsbers
Deurne
51:30
15
Thekla Winters-Brueren
Scopias
53:48
16
Joke Timmermans
Atletiek Leudal
55:03
17
Kim Golsteijn
Maasbracht
56:56
18
Claudia Beumer
Haelen
57:40
19
Pascalle van den Bosch
Leveroy
57:41
20
Lenny Lammers
Horn
1:10:38
MKORT, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guy Maas
Atletiek Maastricht
14:36
2
Niels Jacobs
ATH
14:58
3
Teun Duisters
Budel
15:06
4
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
15:46
5
Rens Simons
Velden
15:58
6
Johan Senssen
Heythuysen
17:32
7
Simon Verwijlen
AV Weert
17:50
8
Frank Hendriks
Deurne
18:07
9
Daan Relou
ATH
18:19
10
Jean-Paul Stijnen
Caesar
18:53
11
Wim Setz
Geldrop
19:04
12
Milan Sonnemans
Atletiek Helden
19:07
13
Ton van Loon
Loopgroep Aart Stigter
19:10
14
Jeroen Ebus
Venlo
19:30
15
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
19:42
16
Peter van Dijk
Helenaveen
19:58
17
Remco Bitter
Atletiek Leudal
20:00
18
Eric Ebus
Venlo
20:07
19
Ruud Langstraat
ATH
20:35
20
Wiel van Lier
Atletiek Helden
20:36
21
Martijn Stigter
GAC Gemert
20:48
22
Mark de Vries
Helmond
20:55
23
Eric Jacobs
Molenbeersel (B)
20:58
24
Bas Mols
STB
21:19
25
Michel Groffen
ATV Venray
21:30
26
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
21:31
27
Attila Kovacs
ATH
22:11
28
Hennie de Kock
Lopersgroep Deurne
22:28
29
Perry Peeters
STB
22:31
30
Martin Wolvekamp
Sittard
23:02
31
Hans Bos
Beringe
25:11
32
Wil Klompen
Ospel
25:47
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Gommer
Achilles-Top
19:03
2
Kim Janssen
Lopersgroep Deurne
19:15
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin Nieuwenhuis-Gielen
Tegelen
18:29
2
Jolanda Verstraten
Atletiek Helden
19:56
3
Birgit Bertrand
Kerkrade
21:18
4
Johanna Josten
Tegelen
21:39
5
Chantal Janssen
Tegelen
22:06
6
Magda Doumpas
Someren
24:23
7
Moniek Beelen
Helden
26:50
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marloes Frickel
Malden
20:50
2
Nicole Loeve
HAC
20:54
3
Maaike Donders
Eindhoven
23:31
4
Elise Swinkels
Geldrop
24:08
5
Petra Kocken
Atletiek Leudal
24:43
6
Rinie Ebisch
Atletiek Helden
24:58
7
Wilma Maessen
Scopias
27:23
8
Odylle Mulder
Maastricht
28:35
9
Tineke van Mullekom
Deurne
30:29
10
Monique Ottenheim
Baarlo
31:17
JJUNA, JA/JB JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
15:16
2
Rob Rutjes
Running Team Eindhoven
16:11
3
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
16:41
4
Thijs Vermeulen
Venray
17:19
5
Davy Schoeber
HAC
17:58
JJUNB, JA/JB JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs van Lith
Running Team Eindhoven
15:44
2
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
16:40
3
Teun Nagel
't Jasper Sport
16:58
4
Han Baselier
Lopersgroep Deurne
18:12
5
Max Baur
Scopias
18:25
6
Jordy Dols
Atletiek Maastricht
18:26
7
Mike van Wouwe
ATH
18:44
8
Bart Manders
GAC Gemert
18:47
9
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
19:05
10
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
19:22
11
Loek Peute
Atletiek Helden
20:17
MJUNA, MA/MB/JC JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jette Winkelman
't Jasper Sport
13:30
2
Hannah Clercx
Asterix
13:38
3
Channelyn Ambrosiussen
Running Team Eindhoven
15:38
4
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
17:26
MJUNB, MA/MB/JC JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten Maes
Unitas
13:48
2
Pouke van Dijk
Lopersgroep Deurne
14:00
3
Brenne Caubergh
Atletiek Maastricht
14:25
4
Bo Spoor
Helmond
14:34
5
Kiara van Haandel
Lopersgroep Deurne
16:23
6
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
17:15
JJUNC, MA/MB/JC JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
11:36
2
Mick Wolvekamp
Unitas
12:04
3
Timo Klomp
ATH
12:30
4
Jeroen van Lith
Running Team Eindhoven
12:48
5
Gijs Buist
AV Weert
13:01
6
Robin Hartmans
Atletiek Maastricht
13:09
7
Kars Reijnen
HAC
13:10
8
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
13:43
9
John Linders
Lopersgroep Deurne
14:21
10
Stef Langendonk
HAC
15:22
11
Stijn Gerritsen
AV Weert
16:02
12
Lars Vermazeren
Lopersgroep Deurne
16:11
13
Dennis de Jager
HAC
17:45
14
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
18:04
MJUNC, MC JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
Helmond
9:54
2
Lynn van Ham
Achilles-Top
10:04
3
Mare Frauenfelder
Cifla
10:14
4
Emma Bijnen
HAC
10:18
5
Iris van de Heuvel
Atletiek Maastricht
10:27
6
Lisan Stijnen
Caesar
10:29
7
Lieke Rijk
Swift
10:30
8
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
10:33
9
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
10:35
10
Fenne Claassens
Helmond
10:54
11
Mirre Vissers
Atletiek Helden
11:06
12
Valerie Chu
AV Weert
11:20
13
Robin Scheenen
Atletiek Helden
11:56
14
Maureen Mols
Achilles-Top
12:03
15
Demi de Vries
HAC
12:12
16
Meike Janssen
AV Weert
12:27
17
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
13:28
18
Maud Seuren
AV Weert
15:10
JJUND, JD JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dani Meisen
Caesar
9:12
2
Loek Moons
Budel-Schoot
9:16
3
Julian van Rens
ATV Venray
9:21
4
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
9:37
5
Rik Janissen
Venloop Running Team
9:44
6
Abel Kovacs-Borbas
ATH
9:50
7
Fergus Tabor
HAC
9:54
8
Luuk Verhoeven
HAC
9:57
9
Manolo Scheers
AV '23
10:04
10
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
10:12
11
Bas Verheijen
AV Weert
10:24
12
Jesse van Doren
Geldrop
10:32
13
Guido Geuskens
Atletiek Maastricht
10:55
14
Simon Goossens
Atletiek Helden
11:01
15
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
11:07
16
Raf Verbruggen
Atletiek Helden
11:08
17
Senna America
Achilles-Top
11:10
18
Tom van Rijn
Atletiek Maastricht
11:19
19
Dion Muijsenberg
Atletiek Helden
11:21
20
Merijn Bond
Achilles-Top
11:22
21
Max van de Vondervoort
Lopersgroep Deurne
11:38
22
Willem Klomp
ATV Venray
11:58
23
Davante Scheers
Phanos
12:01
24
Jort Fleuren
Atletiek Helden
12:01
25
Guus Lammers
't Jasper Sport
12:03
26
Channing Wiedermeijer
ATV Venray
12:44
27
Herre van Lieshout
Atletiek Leudal
13:12
28
Luc Sanders
ATV Venray
13:15
MJUND, MD JUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Thijs
't Jasper Sport
6:14
2
Kiara Sluijpers
AVON
6:17
3
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
6:27
4
Claire van den Hurk
ATH
6:42
5
Chayel Bletterman
ATV Venray
6:42
6
Mahalet Woldemesekel
ATV Venray
7:04
7
Vera van Erp
Atletiek Leudal
7:05
8
Layla van Berkel
HAC
7:19
9
Sanne Michiels
ATH
7:24
10
Loes Neutenboom
Atletiek Leudal
7:27
JPUPA, JPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Hutjens
Venloop Running Team
6:06
2
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
6:09
3
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
6:11
4
Karsten Debets
Caesar
6:19
5
Siep Trommelen
Atletiek Maastricht
6:21
6
Tijn de Koning
Lopersgroep Deurne
6:28
7
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
6:38
8
Jorg Klomp
ATH
6:44
9
Mads Verhofstadt
HAC
6:45
10
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
6:47
11
Thies Stijnen
Caesar
6:52
12
Gijs Deckers
Swift
6:53
13
Alain Ritten
Achilles-Top
6:53
14
Ivar Colijn
AV Weert
6:59
15
Ravi Classen
Scopias
7:00
16
Koen Schiepers
Atletiek Maastricht
7:01
17
Stijn Pelzer
Achilles-Top
7:04
18
Ivo Bierman
AV Weert
7:25
19
Mike van Tilburg
HAC
7:26
20
Remco Adriaans
GAC Gemert
7:30
21
Gilles Hermans
Atletiek Helden
7:31
22
Adam Kovacs-Borbas
ATH
7:32
23
Sven Theunissen
AV Weert
7:37
24
Teun Schattefor
Scopias
7:38
25
Rens Heygele
HAC
7:39
26
Pepijn van den Hurk
ATH
7:40
27
Ties van de Werken
AV Weert
7:41
28
Finn Jans-Beken
ATV Venray
7:47
29
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
7:48
30
Rik Roeling
Atletiek Maastricht
7:49
31
Sem Elzinga
Atletiek Helden
7:51
32
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
7:54
33
Faas Wanten
Scopias
7:56
34
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
7:57
35
Jordy Keijsers
Budel
8:01
36
Pim Reinders
Bakel
8:03
37
Raf Wolters
Swift
8:05
38
Tim Michiels
ATH
8:08
39
Luuk Schreurs
Scopias
8:09
40
Casper Rekmans
AV Weert
8:13
41
Joppe vd Bercken
Scopias
8:18
42
Kane Vijgenboom
Scopias
8:31
43
Tijs Rijvers
Scopias
8:40
44
Yon Peeters
Atletiek Helden
8:41
45
Jop Gubbels
Scopias
8:45
46
Mathijs Ottenheijm
Atletiek Helden
8:46
47
Lieven van den Broek
ATV Venray
8:52
48
Cas van de Loo
Heythuysen
8:59
49
Levi Franssen
ATV Venray
9:01
50
Dion Neijgh van Lier
AV Weert
9:10
51
Samir Al Suleiman
Atletiek Leudal
9:27
52
Lukas Canjels
Scopias
9:33
53
Mika Vermeulen
ATV Venray
9:51
54
Sven Mewiss
Scopias
9:55
55
Alexander Scholten
Scopias
10:20
56
Thijs Bukkems
't Jasper Sport
11:56
MPUPA, MPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
6:20
2
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
6:29
3
Amina Dillmann
Achilles-Top
6:36
4
Lieke Jans
Achilles-Top
6:55
5
Sofie van Wouwe
ATH
6:56
6
Lot van Veghel
ATV Venray
6:57
7
Lucy Janssen
ATV Venray
7:11
8
Danique Adriaans
GAC Gemert
7:18
9
Sara van Ham
Achilles-Top
7:20
10
Hedwig Tabor
HAC
7:22
11
Jaydee Leenders
ATV Venray
7:26
12
Merel Teeuwen
Scopias
7:27
13
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
7:32
14
Lieke van Rengs
ATV Venray
7:36
15
Dagmar Oosting
ATV Venray
7:38
16
Kim Juchems
Kerkrade
7:40
17
Lieve Derks
ATH
7:43
18
Els Neutenboom
Atletiek Leudal
7:44
19
Evi Jongen
Scopias
7:51
20
Liz Bastings
Scopias
7:52
21
Saartje Litjens
Scopias
7:53
22
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
7:58
23
Sofie Soer
AV Weert
8:02
24
Myrthe de Koning
Atletiek Maastricht
8:03
25
Ise Spierings
Lopersgroep Deurne
8:03
26
Laura Sluijpers
AVON
8:04
27
Imke Wijnen
AV Weert
8:23
28
Rian Janssen
Scopias
8:29
29
Evi Hovens
Scopias
8:32
30
Alicia van Leeuwen
Atletiek Leudal
8:36
31
Chiara Toller
ATH
8:45
32
Kaat Plomp
AV Weert
8:55
33
Salma Al Suleiman
Atletiek Leudal
9:05
JPUPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Wassenberg
Unitas
3:19
2
Twan ten Have
Scopias
3:20
3
Lars Custers
HAC
3:22
4
Timo Broekmans
Unitas
3:41
5
JENTE Wekenborg
Venlo
3:42
6
Sem Vissers
Scopias
3:43
7
Jan Aardenburg
Unitas
3:47
8
Justin Smirk
HAC
3:47
9
Jens Pasmans
Geldrop
3:48
10
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
3:48
11
Kevin Kersten
ATH
3:56
12
Sjoerd Janssen
Scopias
4:05
13
Stan Willemsen
Atletiek Helden
4:11
14
Dennis Verbeek
Lopersgroep Deurne
4:19
15
Tobias de Smit
't Jasper Sport
4:29
16
Eef Kirkels
AV Weert
4:47
17
Lucas Ottenheijm
Atletiek Leudal
4:47
18
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
5:16
MPUPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna van der Velden
Scopias
3:23
2
Aila Colijn
AV Weert
3:28
3
Meike Maas
Lopersgroep Deurne
3:29
4
Nienke den Engelsman
Lopersgroep Deurne
3:50
5
Sien van Veghel
ATV Venray
4:02
6
Maud Heygele
HAC
4:03
7
Marijke Schraets
Scopias
4:07
8
Kyra Snijders
Atletiek Leudal
4:17
9
Maud Helmink
Scopias
4:20
10
Roos van Houts
't Jasper Sport
4:39
11
Lara Peeters
Atletiek Helden
4:47
12
Fabienne Scholte
Scopias
4:58
13
Nienke Roesink
HAC
5:55
JPUPC, PUP C + MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Rekmans
AV Weert
3:43
2
Tijn Parren
Atletiek Leudal
3:44
3
Sem Kusters
Scopias
3:47
4
Aron Kovacs-Borbas
ATH
3:49
5
Koen Verheijen
AV Weert
4:01
6
Sybe vd Bercken
Scopias
4:02
7
Farah Verbruggen
Atletiek Helden
4:05
8
Michiel Klomp
ATV Venray
4:06
9
Lins Kiggen
AV Weert
4:13
10
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
4:39
11
Finn Theunissen
AV Weert
4:47
12
Jort van den Hoef
ATV Venray
4:48
MPUPC, PUP C + MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Aardenburg
Unitas
3:37
2
Arden Veldman
Achilles-Top
3:39
3
Daphne Klomp
Scopias
3:41
4
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
3:49
5
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
3:52
6
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
3:55
7
Lorijn Rutten-Wijenberg
ATV Venray
3:59
8
Anouk Mewiss
Scopias
4:06
9
Jans Plomp
AV Weert
4:19
10
Puck van de Valk
Lopersgroep Deurne
4:23
11
Amy Jacobs
Atletiek Helden
4:35
12
Noëlle Martens
Lopersgroep Deurne
4:43
13
Lune Verhofstadt
HAC
4:50
14
Sofia Toller
ATH
5:05
MMINI, PUP C + MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Schreurs
Scopias
3:42
2
Nouk Helmink
Scopias
3:56
3
Anna Dinghs
Venlo
4:02
4
Jitske Wekenborg
Venlo
4:07
5
Fien Houben
Atletiek Helden
4:15
6
Nina Kersten
ATH
4:17
7
Fenna Linssen
Scopias
4:28
8
Evi den Engelsman
Deurne
4:37
JMINI, PUP C + MINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jur van Boekholt
Scopias
3:47
2
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
3:54
3
Simon Bartels
Lopersgroep Deurne
4:12
4
Yavan Arts
ATV Venray
4:36
5
Jesse Boerekamp
't Jasper Sport
5:10
6
Enne Dinghs
Venlo
5:40
www.uitslagen.nl
17-02-2019 19:24