Uitslagenlijst 28e MARESIA Cross Duathlon

Waalwijk - Zondag 17 februari 2019

D08, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saar Alting
Oisterwijk
26:58
H08, RBR D/H00 D/H08
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nils Beijk
Odijk
19:52
2
Cas van Rooij
Arendonk
20:04
3
Olaf Klomp
Vlijmen
21:54
D10, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Freij
TVS '90
31:17
H10, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Beijk
CDTG
30:24
2
Duco Schrijven
Gorinchem
36:31
3
Mick van Tetering
TLV De Langstraat
39:45
D12, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
Drunen
27:49
2
Rebekka Kool
VZC
29:37
3
Britt van t Hof
Willemstad Nb
34:43
H12, RBR D/H10 D/H12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robbe Bogaerts
Brecht
27:14
2
Ruben van Geenen
TLV De Langstraat
32:53
3
Mees Alting
Oisterwijk
35:39
4
Pepijn Klomp
Vlijmen
36:59
D14, RBR D/H14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sterre Hendrickx
Laakdal
42:56
H14, RBR D/H14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wout van Nuffelen
Scherpenheuvel
33:39
2
Klaas Michiels
Spijkenisse
34:38
3
Rick Smits
Drunen
35:47
4
Julian Broodman
Hellas
41:51
D16, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn Fuite
TLV De Langstraat
56:57
2
Soo Yin van Noorloos
TLV De Langstraat
1:04:02
H16, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Feenstra
TriCan
50:16
2
Niels van Lanen
TriCan
50:42
3
Alex van buttingha Wicher
TVA
51:43
4
Kai van den Brink
TriCan
52:02
5
Thijs Koops
TVS '90
52:22
6
Jeroen van der Zee
TVS '90
54:37
7
Tobias Martinot
TLV De Langstraat
55:15
8
Rowan de Greef
Regio Venray
58:36
9
Jamie Hanselaar
Gorinchem
1:03:03
H18, RBR D/H16 D/H18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max van Helmond
TLV De Langstraat
48:48
2
Lucas Goené
VZC
50:22
3
Martijn Smits
TLV De Langstraat
51:41
4
Stein Schoonvliet
Oud-Turnhout
52:56
5
Kevin Caro
TVA
59:29
REC, RBR KORT REC.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Alberts
Cerberus
50:36
2
Wout van Rooij
Arendonk
51:53
3
Niels de Jong
Etten-Leur
55:36
4
Gert Beyers
Kapellen
56:04
5
Arjen Schaap
Zeist
56:25
6
Sander Rullens
TVB
56:34
7
Joris Vugts
Eindhoven
59:04
8
Martijn Grotens
Etten-Leur
59:05
9
Marcel Muskens
TLV De Langstraat
59:05
10
Arno Treffers
Eethen
59:46
11
Marcel Makaloey
Unltd
1:00:22
12
Dennis Stekelenburg
Vught
1:00:51
13
Mark van Tilborg
NTB
1:01:33
14
Roos Staps
TLV De Langstraat
1:01:38
15
De Bruijn
Loon op Zand
1:01:39
16
Frank van den Bosch
Liempde
1:01:45
17
Jochem Huibers
Rosmalen
1:02:13
18
Frank Hengeveld
Trip
1:03:49
19
Ingrid van den Wijngaard
CDTG
1:04:12
20
Leonie Rijk
Unltd
1:05:29
21
Bram Treffers
TLV De Langstraat
1:06:54
22
Tom den Ouden
Utrecht
1:06:57
23
Linda Beijk
Odijk
1:08:34
24
Gerit Jan Schrijven
Gorinchem
1:08:54
25
Henri den Burger
Hoogblokland
1:09:21
26
Jeffry Onnou
Margraten
1:10:23
27
Hans Koenen
Veenendaal
1:10:25
28
Frank Boogers
Veenendaal
1:10:30
29
Eran Schüller
Veenendaal
1:10:56
30
Daan Fessl
Loon op Zand
1:11:22
31
Miranda van Rijswijk
TLV De Langstraat
1:12:32
32
Francisco Cepaz
Etten-Leur
1:13:19
33
Martin Jansen
NTB
1:13:42
34
Cees van Opstal
Wernhout
1:15:49
35
Eric Wandel
Breda
1:17:54
36
Do. Winters
TTW
1:19:30
REC.D, RBR KORT RECDUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
DUO 'de Caviarace'
Hilvarenbeek
54:34
2
Duo Erik&Alja
TLV De Langstraat
59:26
3
DUO Lizet Wolters
NTB
1:01:22
4
DUO Maikel & Roos
TLV De Langstraat
1:02:41
5
DUO Martin van Brouwershaven
Hoogblokland
1:06:33
6
DUO Sophie Bink
Waalwijk
1:06:48
7
DUO Inge & Felix
TLV De Langstraat
1:07:01
8
DUO Jolanda Splint
NTB
1:09:25
D20, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Striekwold
Ultra Outdoor Sport
1:49:26
2
Maud Golsteyn
Hellas-Glana
1:51:51
3
Laura Gorter
Hellas
1:53:39
4
Margriet de Beus
Siosport
1:55:50
5
Brenda Schuurkamp
Tri2one
2:03:41
6
Marloes Menting
Eersel
2:28:00
H20, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Wuilmus
Rijkevorsel
1:32:25
2
Joep Staps
EDO Sport
1:33:14
3
Rody Kroon
NTB
1:35:04
4
Patrick Dekkers
EDO Sport
1:36:07
5
Lander Sels
Vlimmeren
1:36:14
6
Juul van de Kruijs
Weert
1:37:21
7
Marc Franken
Breda
1:38:34
8
Geert van Kuijk
CDTG
1:38:37
9
Stef Anthonissen
St-Lenaarts
1:39:44
10
Alex Kling
VZC
1:39:58
11
Joost Christiaans
RZC
1:41:37
12
Bryan van Rutten
Ironmanagers Nederland
1:41:40
13
Martien Spierings
NTB
1:42:03
14
Koen Stevens
Wuustwezel
1:42:30
15
Jim Otter
VZC
1:43:02
16
Robin Dekkers
Sint-Lenaarts
1:43:28
17
Joren Leysen
Lichtaart
1:43:54
18
Kobe Kuyps
Essen
1:44:33
19
Thomas Peeters
Turnhout
1:45:26
20
Paul Wolters
CDTG
1:47:00
21
Warn Luijtjes
Bavel
1:47:11
22
Olivier Symoens
Zele
1:49:03
23
René Vosters
NTB
1:52:04
24
Jeroen Wolters
Nijmegen
1:52:36
25
Ruud Meeren
TLV De Langstraat
1:52:51
26
Cas Lasaroms
Weert
1:54:19
27
Antoine Gori
Rijswijk Zh
1:57:25
28
Kristof Janssens
Hoogstraten
1:58:07
29
Jos-Willem van de Laar
CDTG
1:59:25
30
Bart van der Laan
Heerhugowaard
1:59:50
31
Sylvain la Fontaine
NTB
2:00:47
32
Ronald Dietvorst
Dorst
2:13:17
33
Mervyn Alvares
Berkel-Enschot
2:41:17
D40, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annelies van der Zwart
Ultra Outdoor Sport
2:00:58
2
Laura Seinstra
Gameren
2:19:20
3
Wendy Kroesen
TLV De Langstraat
2:20:09
4
Lonneke Hooymans
Vinkel
2:22:21
5
Suzanne Kok
TLV De Langstraat
2:26:27
H40, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie de Jong
NTB
1:34:39
2
Niels Boon
CDTG
1:38:00
3
Steven Bogaerts
Brecht
1:38:16
4
Wim van Looveren
Kalmthout
1:42:46
5
Vincent Beijk
Utrechtse H Triatlon Team
1:44:15
6
Kris Driessens
Loenhout
1:45:21
7
Stan Rutten
CDTG
1:46:07
8
Ton van Tunen
Ironmanagers Nederland
1:46:16
9
Jef Bogers
NTB
1:46:45
10
Richard de Vroome
Ironmanagers Nederland
1:47:22
11
Francois Nooten
Oosterhout Nb
1:47:52
12
Leon Aleman
NTB
1:48:33
13
Michael Pietchocki
Duisburg
1:48:49
14
Joost van Gorp
Berlicum Nb
1:49:09
15
Jorn van der Zanden
Etten-Leur
1:49:19
16
John van Heeswijk
Drunen
1:49:21
17
Kees Boxma
CDTG
1:50:41
18
Jimmy Verhoeven
Herentals
1:51:37
19
Bjorn van de Langenberg
Boxtel
1:51:38
20
Kratz Arthur
VZC
1:53:18
21
Kenneth Alting
Oisterwijk
1:53:33
22
Koen van Dijk
TLV De Langstraat
1:55:06
23
Caspar Houben
Ironmanagers Nederland
1:58:12
24
Sven Wagemakers
Wuustwezel
1:58:16
25
Huberto vd Schuit
TLV De Langstraat
1:58:26
26
Peter alexander van t Hof
TVHW
2:04:50
27
Ronald Hogewoning
NTB
2:05:46
28
Stijn Fien
TTW
2:07:49
29
Bert IJszenga
Trip
2:09:25
30
Andree Mensink
TLV De Langstraat
2:10:02
31
Mathieu Steen
Amstelveen
2:13:45
32
Mike Vugts
Drunen
2:21:12
33
André Stappers
Dordrecht
5:55:55
34
Iwan Breton
CDTG
5:55:55
D50, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annelore van der Lint
Amsterdam
2:22:38
H50, RBR WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jürgen Wies
Dorsten
1:42:11
2
Hans van Delft
NTB
1:46:24
3
Rob Snoeren
Waalwijk
1:47:04
4
Gerard van de Grift
VZC
1:49:35
5
Peter van den Bent
Rijnmond
1:50:35
6
Keesjan Otto
VZC
1:54:40
7
Frank Harperink
Triotters
1:57:15
8
Martien van Kaam
Made
1:57:52
9
Vincent van den Elsen
Oisterwijk
1:59:14
10
Pieter Moelker
CDTG
1:59:58
11
Dick Scholtus
TZC / Vahalis
2:01:00
12
Bert Lemmens
TLV De Langstraat
2:06:04
13
Jan van Soest
Trip
2:08:37
14
Rini Gootjes
TLV De Langstraat
2:16:03
15
Ron Goos
Rotterdam
2:19:21
16
Kobus Botman
adsv Dynamica
2:22:47
17
Guy Vermeulen
Wuustwezel
2:33:19
DUO, RBR WEDSTR. DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
DUO Thomas van der Kolk
TLV De Langstraat
1:38:45
2
DUO Daeip de Steenkoning
Oisterwijk
1:40:08
3
DUO Joyce Caro
Tri Team Kijani
1:48:15
4
DUO Ralf & Iris
Almkerk
1:50:32
5
DUO Annet Nimeijer & Pim de Valk
Tri2one
1:54:20
6
DUO Erik van der Lee
Drunen
1:54:23
7
DUO Fit in Lith
's-Gravenhage
2:00:16
8
DUO Yolanda Deen
Drunen
2:01:01
9
DUO Jelle Doeswijk
Bocholt
2:01:09
10
DUO Henri van Helden
Drunen
2:04:51
11
DUO Hans en Marielle
TLV De Langstraat
2:06:02
12
DUO Joost de Kroon
TLV De Langstraat
2:17:44
http://www.tvwaalwijk.nl
www.uitslagen.nl
18-02-2019 16:34