Uitslagenlijst DiemerCross

Diemen - Zondag 17 februari 2019

J1850, JEUGDCROSS 1850
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boaz Chung
Diemen
7:31
2
Gijs Merckx
Almere '81
7:34
3
Ferro Kastelijns
Amsterdam
7:35
4
Clint Rand
Weesp
7:58
5
Mattia Kastelijns
Amsterdam
8:28
6
Yarran Rippl
AV '23
8:52
7
Kyan Bremer
Feniks
8:53
8
Robbe frederiks
AV '23
8:55
M1850, JEUGDCROSS 1850
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nehissa Hendriks
AV '23
7:42
2
Kaitlyn Groot
Amsterdam
8:01
3
Anne Jongedijk
AV '23
8:10
4
Doris Thomas
AV '23
8:14
5
Chaya Bremer
Amsterdam Zuidoost
9:19
6
Harley-Sofia Lacy
AV '23
10:04
7
Eline Huitema
Amsterdam
10:16
MANS, STAMMERCROSS 49
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Neve
KAV Holland
19:22
2
Ronald Veldman
AV '23
20:33
3
Chris Koedooder
Haarlem
20:44
4
Bram Karst
Diemen
20:46
5
Rene duijvekam
AV '23
20:49
6
Henk Veldman
Diemen
20:54
7
Jeroen Wilmink
Amsterdam
21:14
8
Roel Gremmer
Amsterdam
23:17
9
Ad Verschuure
Amsterdam
24:44
10
Sjoerd Compier
Amsterdam
24:48
11
Ralph van Bemmel
Amsterdam
24:57
12
Rudi Groot
Diemen
25:27
13
Evert Aalten
Amersfoort
25:37
14
Jan Punt
Atos
25:50
15
Marcel Geurtsen
Amsterdam
26:04
16
Jens Zuurbier
Diemen
26:30
17
David Lacy
Diemen
26:38
18
Frank Lind
Feniks
26:55
19
Roland Muller
Diemen
27:43
20
Roy Tjin-Tham-Sjin
Duivendrecht
28:07
21
Arno Lodder
Diemen
28:33
22
Bram polderman
Diemen
28:53
23
Henk Rijmers
Amsterdam Zuidoost
29:10
24
Pieter Kole
Amsterdam
29:47
25
Paul Wolfs
Diemen
30:32
26
Jan Kuilman
Diemen
30:39
27
Gerben Sinnema
Amsterdam Zuidoost
31:07
28
Jan Braak
Amsterdam
31:19
29
Gijs van Deuren
Feniks
31:34
30
Terry Jansen
Stroet
32:31
31
Henk Hof
Amsterdam
33:46
32
Efraim Firma
Diemen
35:04
33
Lucas Brühl
Amsterdam
35:19
34
Ronny A. Samual
Amsterdam
46:47
VROUS, STAMMERCROSS 49
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke de Groot
Nederlandse Triathlonbond
20:22
2
Marleen Van Den Broek
Amsterdam
20:27
3
Noa Hoondert
AV '23
20:32
4
Teatske Altenburg
Running Holland
21:43
5
Margreet van Marle
Amsterdam
22:28
6
Ineke Kosse
Phanos
23:12
7
Leonie de Gier
Amsterdam
23:22
8
Gerda Edelman
AV '23
23:49
9
Debora Timmerman
Amsterdam
24:03
10
Stella Nelissen
Amsterdam
24:35
11
Corine Rotteveel
De Spartaan
25:48
12
Fong-Ping Chu
Phanos
25:51
13
Yolanda Korn
Phanos
25:51
14
Marloes van den Berg
Amsterdam
25:52
15
Anneloes de Geus
Amsterdam
26:04
16
Sascha Engelsma
Diemen
26:29
17
Marijke Zeekant
Nederlandse Triathlonbond
26:53
18
Zamani Melcherts
Diemen
28:32
19
Kitty sachs
Amsterdam
29:00
20
Anke Hendriks
Amsterdam
29:06
21
Mareille Rijborz-Veenman
Nederlandse Triathlonbond
29:23
22
Carmen van Dinteren
Bussum
29:35
23
Sylvia van Assendelft
Weesp
29:36
24
Lisanne Herlé
Amsterdam
29:57
25
Janet Miedema
AV '23
30:03
26
Tara Duijvekam
Amsterdam
30:15
27
Sarina Petri
Ouderkerk aan de Amstel
30:19
28
Tamara Mulder
Amsterdam
30:36
29
Jean Baldicanas
Amsterdam
30:54
30
Wiandy Balster
Weesp
31:33
31
Marieke Goede
Diemen
31:37
32
Shirley Janssen
Zandvoort
31:39
33
Marijke Piets
AV Badhoevedorp
33:04
34
Winnifred Stek
Amsterdam
33:41
35
Susana Coppo
Amsterdam Zuidoost
34:24
36
Esmee duijvekam
Amsterdam Zuidoost
34:26
37
Simone Sallé
Diemen
34:41
38
Ellen Groenveld
Amsterdam
34:47
39
Liesbeth de Boer
Amsterdam
35:18
40
Marjolein Huber
Amsterdam
36:25
41
Moniek Snuverink
Amsterdam
36:56
42
Nicole Nieuwenhoff
Vreeland
37:14
43
Nancy Carels-Koorn
Amsterdam
37:36
44
Maaike van den Berge
Amsterdam Zuidoost
38:52
45
Hanna Molly
Amsterdam
46:42
J-JUN, STAMMERCROSS 49
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Taeke Roukema
AV '23
20:09
2
Ischa Sachs
AV '23
20:11
3
Riemer Kerkstra
AV '23
20:49
4
Teun Merckx
Almere '81
20:54
5
Nariño Renfurm
Almere '81
21:43
6
Eelke Meindersma
AV '23
24:51
7
Merijn Tjin-Tham-Sjin
Duivendrecht
28:07
M-JUN, STAMMERCROSS 49
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith polderman
AV '23
28:53
MANV, VEENEIKCROSS 95
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zac Freudenburg
AV '23
31:25
2
Gabrielle Fantasia
Amsterdam
33:33
3
Jurre van Rooden
Phanos
33:54
4
Jurian Glas
Loopgroep Aart Stigter
34:56
5
Maurik de Groot
Amsterdam
35:40
6
Ramon Haltus
Amsterdam
35:45
7
Ardjan Swerink
Amsterdam
37:27
8
Rens de Bok
Kudelstaart
37:52
9
Arno van Akkeren
Oss
38:02
10
Dennis van de Lans
Hillegom
38:24
11
Davide Ceolin
Amsterdam
38:32
12
Gerard van der Laan
Diemen
38:47
13
Ronald Kleverlaan
Nederlandse Triathlonbond
39:14
14
Tim Frijters
Running Holland
39:17
15
Dave Geerlings
Sassenheim
40:06
16
Olaf Brock
Phanos
40:14
17
Gerben Broens
AAC
40:27
18
Marco Knijn
Diemen
40:39
19
Hamid Halouane
Almere
40:42
20
Cornelis Kes
Marken
40:51
21
Teun Plegt
Amsterdam
40:55
22
Jelle Treep
Amsterdam
41:08
23
Mark Bakker
Diemen
41:36
24
Michael Kastelijns
Amsterdam
41:41
25
Bas Winkel
Amsterdam
41:53
26
Jonathan Maurits
Amsterdam
42:13
27
Johan Baas
Hollandia
42:19
28
Lennart Hatenboer
AV '23
42:31
29
Jurriaan Jacobs
Diemen
42:52
30
Tjeerd Commandeur
Wormer
43:23
31
Edwin Van Leeuwen
Nijmegen
43:51
32
Jaap Meindersma
AV '23
44:03
33
Jeroen Pasman
Amsterdam
44:08
34
Lennart warren
Amsterdam Zuidoost
44:26
35
Edwin Bruin
Wieringermeer
44:34
36
Eduard Prop
Amsterdam
44:47
37
Maarten van Tuijl
Amsterdam
44:56
38
Otto Verhage
Amsterdam
45:02
39
Lander de Vroede
Diemen
45:30
40
Franc Thomissen
Diemen
45:32
41
Guido Heeger
Diemen
45:41
42
Chris Visser
Haarlem
45:48
43
Lucas Naumer
Amsterdam
45:53
44
Ron van Veen
Amsterdam
46:00
45
Menno Steenbergen
Diemen
46:06
46
Jeroen Abbink
Wormer
46:21
47
Marc Wesseling
Diemen
46:33
48
Melvin Witteveen-Georgiou
Phanos
46:44
49
Nils Telman
Amsterdam
47:36
50
Martijnvan Voorst
Purmerend
47:41
51
Erwin Willems
Haarlem
48:01
52
Jorrit Bordens
Diemen
48:08
53
Sjors van de Rijt
Wassenaar
48:19
54
Erik Heemskerk
Amsterdam
49:14
55
Timme de Bruin
Diemen
49:15
56
Eric Langbroek
Badhoevedorp
49:41
57
Martijn van Veen
Amsterdam Zuidoost
50:51
58
Maarten Schrama
Zandvoort
51:54
59
Edward de Roo
Diemen
52:08
60
Freek Eppenhof
Diemen
53:48
61
Arnold Hilders
Diemen
54:37
62
Tobias Kutzewski
Amsterdam
54:51
63
Jochum Wildeman
Amsterdam
55:51
64
Gerben Kiel
Almere
59:12
VROUV, VEENEIKCROSS 95
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heather Bray
Amsterdam
38:14
2
Margriet Nijnens
AV '23
40:47
3
Sara Koops
Amsterdam
41:09
4
Sabine Hayn
Amsterdam
43:42
5
Caroline Botman
Phoenix
43:57
6
Veerle van Balen
Haarlem
46:57
7
Milcah Kemp
Altis
49:03
8
Rina Engel
Diemen
49:24
9
Pascale Bekkering
Amsterdam
49:25
10
Mile Pajic
's Heerenberg
50:47
11
Mirjam Stoll
Amsterdam
50:52
12
Jitske Roest
Amsterdam
51:31
13
Roosmarijn gerritsen
Amsterdam
52:25
14
Lidia Bakker
Amsterdam
52:25
15
Karen Oud
Amsterdam
52:45
16
Cindy Teeven
AV '23
53:27
17
Sharon Boyle
Amsterdam
55:33
18
Christel Pronk
Driemond
56:20
19
Miranda Suripatty
Amsterdam
58:54
20
Esther The
Amstelveen
59:38
21
Lisette van Veluw
Amsterdam
1:04:19
22
Marije Rokebrand
Diemen
1:04:40
23
Esther Ras
Diemen
1:04:40
24
Marianne Schilder
Almere
1:04:54
M-VET, VEENEIKCROSS 95
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Iedema
AAC
39:56
2
Paul D. Bierman
AAC
40:13
3
André Hoekstra
Amsterdam
40:45
4
Gerard Jager
AAC
41:29
5
Igor Janzen
Amsterdam
42:03
6
Raymond Witteveen
AKU
42:57
7
Marcus Turner
Running Holland
43:10
8
Pim Veeger
Amsterdam
43:24
9
Hans-Peter Ligthart
Triathlon
43:26
10
Oscar Smit
Amsterdam
43:51
11
Richard Warmerdam
Haarlem
44:00
12
Jos Homan
Amsterdam Zuidoost
44:43
13
Arturo Botto
Amsterdam
45:26
14
Marcel Beentjes
Zwaag
46:30
15
Frank de Groot
Zaandam
47:08
16
Guus de Jong
Hoogland
47:24
17
Bas Pfister
Nederlandse Triathlonbond
48:46
18
George Houwen
Amsterdam
49:23
19
Bas Selhorst
Purmerend
49:29
20
Jos Mulder
Ouderkerk aan de Amstel
49:33
21
Valentijn Van Gastel
Amsterdam
50:48
22
Hans Helsloot
Ouderkerk aan de Amstel
52:00
23
Jeroen Wester
Amsterdam
52:10
24
Herman Meijer
Diemen
52:57
25
Cliff Piets
AV Badhoevedorp
55:22
26
Zeger Pronk
Amsterdam Zuidoost
56:21
27
Hans Oude Groeneger
AV '23
56:23
28
Arno Belien
Santpoort Noord
57:59
29
Edouard Buning
Amsterdam
58:17
30
Frans Visser
Duivendrecht
58:37
31
Willem-Jan Kuiper
Ouderkerk aan de Amstel
58:39
32
Kees Janssen
Wormer
1:01:32
33
Ewald van Dolderen
Diemen
1:03:44
34
Egbert de Rouville
Diemen
1:06:43
35
Arjan Breed
Diemen
1:10:44
V-VET, VEENEIKCROSS 95
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Winkel-Onrust
Purmerend
49:29
2
Franca van Mechelen
Amsterdam
50:04
3
Miek Greebe
Nederlandse Triathlonbond
57:13
J700, KINDERCROSS 700
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benjamin Miedema
AV '23
2:37
2
Miles Aalbersberg
Amsterdam
2:37
3
Kyan Bremer
Feniks
2:42
4
Sedic Wanders
Almere '81
2:43
5
Finn bakker
AV '23
2:44
6
Kainoa Jaster
Zaandam
2:54
7
Jakob Kutzewski
Amsterdam
3:16
8
Hugo Huitema
Amsterdam
3:28
9
Keimpe Kemper
Diemen
3:30
10
Kolja Kutzewski
Amsterdam
3:30
11
Loïc Dekeukeleire
AV '23
3:31
12
Lasse Schuurman
Diemen
3:35
13
Felix Milikowski
AV '23
3:44
14
Fabio Kastelijns
Amsterdam
3:45
15
Lieuwe Meindersma
AV '23
3:56
16
Kurt Jansen
Stroet
4:15
17
Kai Verburg
Diemen
5:47
M700, KINDERCROSS 700
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlijn Vis
Badhoevedorp
3:20
2
Ronja Schuurman
AV '23
3:33
3
Madelief Miedema
AV '23
3:41
4
Inoa Bremer
Feniks
3:49
5
Juliet Lacy
Diemen
4:03
6
Flore Huitema
Amsterdam
4:37
7
Arwen Mekenkamp
Diemen
4:48
8
Anna Ceolin
Amsterdam
5:01
9
Fenna Barrero
Muiden
5:16
10
Eef Compier
Amsterdam
6:04
11
Noa-Lee Cherish Vin
Diemen
6:16
12
Alma Kutzewski
Amsterdam
6:34
13
Saar Barrero
Muiden
7:56
14
Nadine van Haagen
Diemen
8:45
Fantastische weersomstandiheden
www.uitslagen.nl
20-02-2019 09:29