Uitslagenlijst 4e cross GO crosscompetitie

Heerde - Zaterdag 16 februari 2019

MPC, 1078M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Schoonhoven
De Gemzen
4:58
2
Lisette Veldkamp
Cialfo
5:04
3
Merel Geursen
Athlos
5:18
4
Jasmijn van Nieuwenhove
De Gemzen
5:22
5
Arinya Van 't Ende
Isala '96
5:28
6
Suze de Groot
PEC 1910
5:31
7
Sennah de Vlaming
Athlos
5:38
8
Norah van Elst
Flevo Delta
5:47
9
Fenne Schipper
Flevo Delta
5:47
10
Sara keijzers
Flevo Delta
5:49
11
Zare de Ruiter
De Gemzen
5:52
12
Valerie de Vries
PEC 1910
6:02
13
Lisetten Postma
Athlos
6:10
14
Anni Vosselman
Cialfo
6:18
15
Bobbi Roos van Rossum
Cialfo
6:33
16
Julia Kaal
De Gemzen
6:49
JPC, 1078M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn van Putten
Isala '96
5:01
2
Jesse Koornstra
Athlos
5:09
3
Tim van Plateringen
Athlos
5:14
4
Julian Bouman
De Sprinter
5:15
5
Sem Eenkhoorn
Isala '96
5:22
6
Timo Huijsmans
Athlos
5:25
7
Victor Duits
Athlos
5:28
8
Jesper Wieten
Isala '96
5:30
9
Thomas van der Weerd
Isala '96
5:32
10
Alain Luxembourg
Athlos
5:38
11
Yaro de Kleine
Isala '96
5:38
12
Sam Verhoeff
Isala '96
5:39
13
Wout Kuis
NOP
5:45
14
Sem Rijlaarsdam
Athlos
5:50
15
Robin de Vos
Athlos
5:56
16
Hugo Hoekwater
Athlos
6:02
17
Irjan van Ommen
De Gemzen
6:10
18
Friso van Veldhuijsen
NOP
6:34
MPB, 1078M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Kwakkel
De Gemzen
4:41
2
Lk Lk
Flevo Delta
5:01
3
Demi Huijsmans
Athlos
5:08
4
Fenne Korstanje
Athlos
5:21
5
Suleen Penninkhof
Isala '96
5:23
6
Isabo Bleijenberg
Cialfo
5:40
7
Mare Huisman
De Gemzen
5:56
8
Tessel van de Valk
Cialfo
5:59
9
Leonie Vonk
Athlos
6:01
JPB, 1078M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joshua Gooijer
PEC 1910
4:30
2
Tibo Pierik
Athlos
4:31
3
Koen de Vries
Isala '96
4:31
4
Tristan van der Weerd
Isala '96
4:32
5
Sam Panman
PEC 1910
4:49
6
Joris Wever
Athlos
4:58
7
Fenn Steur
PEC 1910
4:59
8
Job Keppel
De Gemzen
5:06
9
Youday Heule
NOP
5:11
10
Mats Brouwer
De Gemzen
5:30
11
Ayoub Essabani
Athlos
5:34
12
Stan Overeem
Cialfo
5:45
13
Emiel de Zoeten
PEC 1910
6:01
MPA1, 1078M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Magali Kanis
De Gemzen
4:36
2
Jenneke Heere
Cialfo
4:45
3
Anna van Elst
Flevo Delta
4:54
4
Julynn Huijsmans
Isala '96
4:59
5
Mara Schreuder
Athlos
5:13
6
Catrijn Heere
Cialfo
5:20
7
Marlijn ter Maat
PEC 1910
5:24
8
Rianne Postma
Athlos
5:36
9
Amber Veldkamp
Cialfo
5:50
10
Marli Anne van Rossum
Cialfo
5:53
11
Marely Bijma
NOP
5:40
MPA2, 1078M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mente Kommer
De Gemzen
4:32
2
Anouk Heere
Cialfo
4:33
3
Noemi Blankvoort
De Gemzen
4:33
4
Carlijn Scholte
Athlos
4:45
5
Ellen Smit
PEC 1910
5:17
6
Chamena Hoekman
Isala '96
5:17
7
Brecht van der Haar
Isala '96
5:23
8
Eline Vonk
Athlos
5:27
9
Fenna Thijs
Athlos
5:29
10
Evi Vosselman
Cialfo
5:30
11
Brenda Wensink
De Gemzen
5:31
12
Loïs Schuurman
Isala '96
5:35
13
Carice van Arken
De Gemzen
5:57
JPA1, 1078M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noud Kanis
Isala '96
4:13
2
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
4:19
3
Milan Jager
Athlos
4:25
4
Milo ter Mors
Athlos
4:42
5
Levi Wielstra
NOP
4:52
6
Tije Annema
Isala '96
4:57
7
Roberto Daversa
5:01
8
Tjalle Bruining
Athlos
5:03
9
Tim Schuttelaar
Athlos
5:05
10
Tjalle Bruining
Athlos
5:05
11
Sjoerd van der Steege
Isala '96
5:09
12
Thijmen Hiemstra
Cialfo
5:14
13
Levi Wolters
Athlos
5:20
14
Cas Sanders
PEC 1910
5:21
15
Gerrit Wensink
De Gemzen
5:30
16
Timo Goedhart
Athlos
5:36
17
Jelte Fidder
De Gemzen
5:39
JPA2, 1078M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon van der Pol
PEC 1910
4:20
2
Lars Hansman
Isala '96
4:21
3
Tomas Platje
NOP
4:32
4
Giel Scholte
Athlos
4:33
5
Kas Meuleman
Isala '96
4:39
6
Sijmen de Vos
Athlos
4:53
7
Mika Hofman
Athlos
5:00
8
Anas Essabani
Athlos
5:00
9
Jochua Broeksema
Athlos
5:02
10
Patrick Duiveman
Isala '96
5:03
11
Jochem de Wilde
Athlos
5:16
12
Sven van der Weide
Athlos
5:17
13
Danny Gerrits
Cialfo
5:27
14
Levi Koers
Athlos
5:31
MJD1, 2146M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naëll Huijsmans
Isala '96
8:59
2
Jaira Gooijer
PEC 1910
9:47
3
Fiona ten Grotenhuis
Cialfo
10:02
4
Romy Klein Heerenbrink
Cialfo
10:25
5
Fabienne Sinte Maartensdijk
Athlos
10:28
6
Michelle van Roemburg
Flevo Delta
10:45
7
Diane Wensink
De Gemzen
13:34
MJD2, 2146M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
8:18
2
Naomi Gooijer
PEC 1910
9:04
3
Sara Meijer
PEC 1910
9:13
4
Guusje Koning
Athlos
9:23
5
Elodie van Arken
De Gemzen
9:47
6
Vera Kruis
NOP
9:51
7
Meike Schipper
Athlos
9:56
8
Eva Middelkamp
Athlos
10:35
9
Lisa van der Sluijs
Athlos
12:44
10
Rens Konijnenberg
Cialfo
9:08
JJD1, 2146M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tristan de Haan
PEC 1910
8:32
2
Merijn Sol
Flevo Delta
8:33
3
Twan van der Weiden
Athlos
9:25
4
Nick Jacobs
Athlos
9:27
5
Josse Kampen
Isala '96
9:31
6
Hugo Visser
Isala '96
9:38
7
Vincent van Dis
PEC 1910
9:54
8
Bram Slabbekoorn
PEC 1910
9:47
9
Jesper Pauw
PEC 1910
9:56
10
Tycho Vader
NOP
10:20
11
Levi Goldsteen
PEC 1910
10:22
12
Dennis Alberts
Cialfo
10:38
13
Thtmo Michelsen
Athlos
11:08
14
Joey Faassen
Flevo Delta
11:15
15
Jelle Pars
Athlos
11:16
16
Corne den Hollander
Athlos
11:19
17
Maurits Schrijver
Athlos
11:26
18
Sam Bolt
Isala '96
11:30
JJD2, 2146M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthijs Onink
NOP
8:40
2
Thijs ter Maat
PEC 1910
8:46
3
Maikel potkamp
De Gemzen
8:48
4
Floris Remijn
Athlos
8:59
5
Boyd Steur
PEC 1910
9:06
6
Ruben Jacobs
Athlos
9:41
7
Damian Wolters
Athlos
10:00
8
Hendrik Olthuis
De Gemzen
10:02
9
Kiran Rorije
De Gemzen
10:54
10
Ruben Scholte
Flevo Delta
11:01
11
Rowan Tiemes
Flevo Delta
11:31
MJC, 3030M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Harbrink
PEC 1910
12:13
2
Nora Assink
Spurt '88
12:19
3
Anniek Draaistra
NOP
12:27
4
Fleur Pieters
Flevo Delta
12:41
5
Eline ten Grotenhuis
Cialfo
12:57
6
Indy Faassen
Flevo Delta
12:59
7
Esmee Vis
De Gemzen
13:07
8
Fien Molenberg
Athlos
13:10
9
Indy Broersma
Athlos
13:15
10
Ella van den Bosch
De Gemzen
13:55
11
Lynn Bunnik
Athlos
14:35
12
Noa Sinte Maartensdijk
Athlos
14:40
13
Carolien Remijn
Athlos
14:53
14
Lisa Zoon
Flevo Delta
14:54
15
Irene Doeze Jager
Flevo Delta
15:13
16
Miriam Felix
Flevo Delta
15:25
17
Veerle van den Berg
NOP
15:35
18
Lotte Hofman
Athlos
17:07
JJC, 3561M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Reining
PEC 1910
12:50
2
Jaap Zoon
Flevo Delta
13:41
3
Ids Peenstra
PEC 1910
14:42
4
Sam van Emmerik
Cialfo
14:50
5
Daniel Kleermaker
Athlos
14:51
6
Jim van Emmerik
Cialfo
15:11
7
Thijmen Middelkamp
Athlos
15:14
8
Thijs van der Maaten
Athlos
15:28
9
Koen Geerling
Athlos
15:35
10
Olivier van Benthum
PEC 1910
16:05
11
Tygo Schuurkamp
Athlos
16:17
12
Daan Scholte
Athlos
16:19
13
Bram Eleveld
Athlos
17:21
14
Maarten Scholte
Flevo Delta
20:17
MJB, 3561M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne Breugem
Athlos
14:25
2
Desi van Emmerik
Cialfo
14:26
3
Lieke Geerling
Athlos
15:04
4
Joanne Lehr
PEC 1910
16:45
5
Rosa Molenberg
Athlos
16:46
6
Sara Lankhaar
Athlos
17:38
7
Natalja Duiveman
Isala '96
17:41
8
Eeke Flink
Athlos
18:31
9
Emma van Emmerik
Cialfo
19:21
MJA, 3561M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eveline Houtman
De Gemzen
15:12
2
Anna Molenberg
Athlos
15:39
3
Suzan ruitenberg
ACO Van Elderen
15:53
4
Femke Reitsema
Isala '96
17:03
JJB, 6044M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kjell de Groot
Flevo Delta
19:39
2
Thijs Zoon
Flevo Delta
22:43
3
David Koning
Athlos
22:50
4
Gijs van de Wetering
De Gemzen
22:53
5
Hakim Riadi
SISU
23:43
6
Duncan Mulder
PEC 1910
24:19
7
Lex Hünter
Athlos
24:40
8
Niek ter Haar
NOP
27:58
9
Geert van der Hulst
Cialfo
28:16
10
Lucas Karenbeld
Athlos
28:40
11
Bram van Maare
Athlos
28:41
12
Job Doornhof
Athlos
31:53
JJA, 6044M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Jong
PEC 1910
22:35
2
Daan Veenhuizen
PEC 1910
24:06
3
Olav Koning
Athlos
24:21
M50, 7996M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Elzenga
Veluwe
31:57
2
Robert Reitsema
Isala '96
32:16
3
Paul de Brie
Spirit Lelystad
32:34
4
Hubert Bögemann
De Gemzen
34:33
5
Doede Terluin
NOP
34:36
6
Gerard van de Bovenkamp
avVN
44:13
7
Martin Bastiani
De Gemzen
47:02
V40, 7996M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Houtman
De Gemzen
36:47
2
Hannelore van der Spek
De Sprinter
38:17
3
Hetty Wierenga-Groen
De Gemzen
38:38
4
Marjorie Van den Brink
De Gemzen
45:19
V50, 7996M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Bultman
De Gemzen
35:30
2
Annet Buitenhuis
De Gemzen
44:20
VSEN, 7996M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Fibbe
De Gemzen
35:11
MSEN, 10.479M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Postma
Athlos
39:06
2
Tim den Besten
BB lopers
39:58
3
Sander van den Belt
Athlos
46:12
4
Richard Kroon
Isala '96
48:36
M40, 10.479M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Mekking
De Gemzen
38:54
2
Martijn Schakelaar
BB lopers
42:24
3
Murk Falkena
Flevo Delta
42:30
4
Roel van der Steege
Isala '96
43:35
5
Freek van de Graaf
De Gemzen
54:34
6
Gert uit de bulten
De Gemzen
55:30
SRKRT, 2493 M KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raimo Westerhof
Athlos
8:25
2
Bram Rouwen
Hanzesport
8:32
3
Lars van Surksum
PEC 1910
8:35
4
Stan Ruessink
PEC 1910
9:02
5
Stefan Breet
Flevo Delta
9:28
6
Sander Klaassen
De Gemzen
9:31
7
David Prins
PEC 1910
9:35
8
Kjell Raaijmakers
Athlos
9:39
9
Robert de Jong
Athlos
10:03
10
Timo Hacquebord
Isala '96
10:07
11
Wilco Jonker
De Gemzen
10:08
MSKRT, 2493 M KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel van den Bosch
De Gemzen
9:24
2
Gerard Kroes
De Gemzen
9:48
3
Remco de Vries
PEC 1910
10:24
4
Dirk Wigmans
De Gemzen
11:14
5
Harry Veldkamp
Cialfo
11:42
VRKRT, 2493 M KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene Bijman
Isala '96
10:04
2
Marleen loman
NOP
10:36
3
Iris Bredewolt
De Gemzen
10:54
4
Angelique van Ommen
De Gemzen
11:38
VR40K, 2493 M KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Zoon
Flevo Delta
12:27
2
Marieke Sol
Flevo Delta
13:01
3
Arjanne Rorije-Lever
De Gemzen
13:13
4
Jantina van den Bosch
De Gemzen
13:21
5
Renate Kroes
De Gemzen
13:47
6
Yvonne Kremer
De Gemzen
15:14
7
Stephanie Falkena
Flevo Delta
15:24
8
Hester Woutersen
De Gemzen
15:59
www.uitslagen.nl
17-02-2019 13:01