Uitslagenlijst ACO van Elderen Bosloop

Ommen - Zaterdag 16 februari 2019

J-9, 1750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linclon Martin
ACO van Elderen
7:21
7:21
2
Thijmen Lamberink
Spurt '88
8:18
8:15
3
Jurre de Weerd
ACO van Elderen
8:21
8:19
4
Thies Koekkoek
ACO Van Elderen
8:53
8:52
5
Gijs de Lange
ACO van Elderen
9:12
9:10
6
Yaell van Goor
9:14
9:11
7
Jort de Weerd
ACO van Elderen
10:38
10:35
8
Gijs Dekker
ACO van Elderen
10:59
10:56
9
Sem Grobbe
ACO van Elderen
12:32
12:30
M-9, 1750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ize Diepman
ACO van Elderen
7:25
7:24
2
Julia Seppenwoolde
Rijssen
7:48
7:48
3
Carmen Bruinsma
Atletics Nijverdal
7:51
7:51
4
Yinthe Buitenkamp
ACO Van Elderen
8:12
8:11
5
Deborah Wessels
AV Rijssen
8:44
8:42
6
Lindy Kramer
ACO Van Elderen
9:07
9:04
7
Silke Idema
ACO van Elderen
9:39
9:37
8
Liza Smalbrugge
Hasselt
9:56
9:54
9
Emma Duval
ACO Van Elderen
10:16
10:15
10
Liz Meijer
ACO van Ommen
11:00
10:58
11
Joanne Grobbe
ACO van Elderen
11:55
11:52
12
Onasse van der Ham
12:17
12:14
J-12, 1750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mikel Berenst
Vroomshoop
7:03
7:03
2
Bjorn Bruinsma
Atletics Nijverdal
7:07
7:06
3
Jorn Smalbrugge
Hasselt
7:10
7:09
4
Wessel Koekkoek
ACO Van Elderen
7:20
7:19
5
Mika Keizer
De Sprinter
7:32
7:31
6
Nout Meijer
ACO Van Elderen
7:36
7:35
M-12, 1750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Boers
Vriezenveen
6:42
6:41
2
Floor Willems
ACO Van Elderen
7:21
7:21
3
Jasmijn Lamberink
Spurt '88
7:39
7:39
4
Janneke Meinen
ACO Van Elderen
7:44
7:43
5
Riona Gerrits
ACO van Elderen
8:34
8:33
6
Ilse Makkinga
ACO Van Elderen
8:45
8:44
7
Resa Keizer
Ruinerwold
9:32
9:31
8
Noor van den Enk
ACO Van Elderen
9:37
9:35
J-15, 1750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Max Swabedissen
AV Rijssen
5:55
5:54
2
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
6:21
6:21
3
Rik Michiel Meinen
ACO Van Elderen
6:30
6:29
M-15, 1750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee Mulder
ASV Atletics
7:23
7:22
2
Janne Nijhof
Marathon Pim Mulier
7:37
7:37
3
Mirli Gerrits
ACO van Elderen
7:41
7:39
4
Fleur Gerrits
De Gemzen
7:56
7:55
5
Marit Bouwman
ACO van Elderen
8:18
8:16
6
Lena Nijhof
Marathon Pim Mulier
8:32
8:29
7
Rilana Lamberink
Gramsbergen
8:35
8:33
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
William van Eeken
ACO Van Elderen
16:55
16:55
2
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
17:01
17:00
3
Michiel Veldman
ACO Van Elderen
17:08
17:08
4
Mads Meijer
17:39
17:39
5
Wouter van den Akker
17:40
17:39
6
Maarten Koggel
ACO Van Elderen
17:51
17:50
7
Dave Hulzebos
ACO van Elderen
17:57
17:56
8
Thomas Bennink
18:18
18:16
9
Sander Bennink
18:30
18:27
10
Luc Kappert
AV Daventria
18:37
18:36
11
Gido Scherphof
Vriezenveen
18:44
18:42
12
Jamie Verhagen
19:00
18:59
13
Niels van den Heuvel
AV Rijssen
19:20
19:19
14
Peter Oldenhuis
Vriezenveen
19:38
19:36
15
Rutger Schottert
19:43
19:39
16
Sonny Marsman
Daarlerveen
19:47
19:43
17
Stefan Vogelzang
ACO van Elderen
19:51
19:49
18
Robin Steentjes
21:10
21:05
19
Wilbert Russcher
Rouveen
21:10
21:02
20
Jos Hekman
Wierden
21:11
21:07
21
Timo Heidema
21:25
21:22
22
Tim van der Monde
ACO Van Elderen
21:45
21:42
23
DirkJan Minkjan
Westerhaar-Vriezenv Wijk
22:10
22:07
24
Kevin Koobs
22:41
22:37
25
Caminde Smit
Almelo
23:04
22:56
26
Wouter Knol
Nieuwleusen
23:47
23:43
27
Bart Pijfers
Dedemsvaart
23:49
23:37
28
Patrick Kelder
26:53
26:43
29
Dennis Bakker
Meppel
27:24
27:10
30
Rene Snijder
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
27:50
27:39
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Saathof
18:11
18:08
2
Bennie Thunker
Isala '96
18:45
18:43
3
Edwin Van Laar
Loopgroep PK
19:40
19:38
4
Henry Toerse
Balkbrug
20:08
20:06
5
Michel Wierbos
AG '85
20:21
20:19
6
Roland Zwiggelaar
Vriezenveen
20:36
20:35
7
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
20:54
20:52
8
Arné Oplaat
AV Goor
21:26
21:23
9
John Keizer
22:04
22:01
10
John Jansen
22:26
22:22
11
Hans Bisschop
23:20
23:15
12
René Hemstede
Hardenberg
23:53
23:48
13
Wilt Julian Pomper
ACO van Elderen
24:50
24:33
14
Eric Blumers
26:16
26:01
15
Jan van der Molen
Rheezerveen
26:39
26:27
16
Marcel Krommendijk
27:50
27:37
17
Ronni Schuurman
AG '85
28:04
27:55
18
Arjan Scherphof
Vriezenveen
29:57
29:50
19
Arnold Brinkman
Nieuwleusen
32:28
32:23
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
AV '34
18:40
18:40
2
Jan Beldman
Dalfsen
20:45
20:44
3
Bert Manenschijn
ACO van Elderen
21:37
21:32
4
Jan Hankamp
Vroomshoop
22:04
22:00
5
Jan Wullink
Team Ojopzz Duurzaamsport
22:13
22:11
6
Roelof van der Velde
ACO Van Elderen
22:19
22:15
7
Fred Sluijs
Wierden
22:30
22:27
8
Albert de Boer
AG '85
22:56
22:55
9
Bram van der Boon
23:08
23:01
10
Anne Marsman
ACO Van Elderen
23:29
23:24
11
Mathieu van der Veen
23:31
23:23
12
Roel Otten
Spurt '88
23:49
23:43
13
Jeroen Bosch
23:58
23:52
14
Aldo Mulder
Nijverdal
24:15
24:06
15
Harrie Bloeming
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
24:17
24:11
16
Bert Kikkert
Zuidwolde
25:02
24:54
17
Henri Wanschers
25:22
25:17
18
Kees de Jonge
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
26:05
25:59
19
Mans Veldsink
27:58
27:52
20
Henk Daling
HAC '63
28:49
28:42
21
Peter Eerenbeemd
28:55
28:40
22
Marko Vlaming
ACO Van Elderen
29:02
28:50
23
Frans Scheuneman
29:57
29:51
24
Peter Willems
29:57
29:48
25
Albert Kuilder
31:02
30:56
26
Hans Overduin
31:09
30:56
27
Derk Hendriks
33:01
32:51
28
Jan Snijder
Spurt '88
34:39
34:28
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
19:02
19:01
2
Marieke ten Brinke
ACO Van Elderen
20:28
20:26
3
Jolanda van Dam - Dijk
ACO Van Elderen
20:46
20:43
4
Eva Heidema
21:18
21:15
5
Milou Oplaat
AV Rijssen
21:27
21:26
6
Gerlinda Marsman-Kuilder
Daarlerveen
21:52
21:48
7
Linda Pielman
ACO Van Elderen
22:30
22:27
8
Laura van den Heuvel
23:41
23:35
9
Willemijn Hogenkamp
ACO van Elderen
23:42
23:36
10
Hennie Meijerhof
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
24:32
24:27
11
Nienke van der Woude
Hasselt
26:45
26:38
12
Laura Russcher
Rouveen
26:51
26:41
13
Chantal van der Molen
Rheezerveen
27:42
27:29
14
Lubertha Hofstede
Hasselt
28:05
27:57
15
Mieke Pastoor
Hasselt
28:07
27:58
16
Ingrid de Koning-Gans
28:09
28:01
17
Kristyna Lexova
Hardenberg
28:09
27:56
18
Bertine Hoeve
Punthorst
29:20
29:07
19
Elisa Zwanepol
29:35
29:27
20
Lotte den Hoedt
Stegeren
29:42
29:28
21
Suzan Merkus-Blumers
30:09
29:56
22
Marleen Hegeman
Hasselt
30:11
29:57
23
Lisette van Huizen
30:33
30:22
24
Gerdienke Zielman
Hasselt
30:45
30:30
25
Wendy Kamphof
Hasselt
31:02
30:48
26
Lucinda Tuenter
Rheezerveen
31:10
31:02
27
Marjanne Vos
Lutten
31:12
31:04
28
Britt Hudepohl
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
31:30
31:19
29
Susan Otter
Hardenberg
32:20
32:05
30
Esther de Boer
Vroomshoop
32:56
32:52
V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Bekhuis
Nederlandse Triathlonbond
22:31
22:30
2
Brigitte Blikman
Nijverdal
24:24
24:18
3
Fiona Grootoonk
25:16
25:14
4
Margreet van der Vecht
Hasselt
26:26
26:16
5
Ria Smalbrugge
Hasselt
29:14
29:06
6
Herma Brinkhuis
Ommen
29:58
29:49
7
Gerjanne Journee
Dalfsen
30:46
30:43
8
Dianne Hankamp
Vroomshoop
31:00
30:56
9
Jacqueline Dubbink
40:32
40:19
V50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian Fuselier
Heino
22:35
22:32
2
Wilma Bos
AV Hanzesport
23:06
23:02
3
Agnes Doedens
Schalkhaar
24:13
24:10
4
Marjanne van Blanken
Nieuwleusen
26:59
26:55
5
Jacqueline Davenschot
Vroomshoop
27:29
27:24
6
Brigitte van der Veen
Ommen
29:09
29:03
7
Gerda van der Vegt
Dalfsen
31:02
30:58
8
Ankelien Mepschen
Spurt '88
33:21
33:17
9
Nelleke de Ronde
36:19
36:08
10
Monique Wanschers
37:11
37:02
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
32:17
32:17
2
Pascal Dankelman
ACO Van Elderen
38:05
38:05
3
Lambert Russcher
Staphorst
38:29
38:28
4
Jeroen Thalen
Hoogeveen
39:26
39:23
5
Henk Bloemert
Rouveen
39:34
39:33
6
Maarten Oosterhuis
Triathlon
39:47
39:47
7
Mark de Leeuw
40:03
40:02
8
Henk-Jan Polsma
Veeningen
40:45
40:44
9
Evert Teunis
Vriezenveen
41:37
41:36
10
Johan De Gooijer
Hardenberg
42:37
42:34
11
Erik Mars
42:44
42:40
12
Pasha Dangel
Hoogeveen
43:00
42:54
13
Jesse Oosterhuis
Hasselt
43:43
43:38
14
Ferry van Laar
44:05
44:03
15
Raymond Ramaker
Den Ham
44:45
44:45
16
Martin Grootoonk
Hardenberg
46:12
46:07
17
Wouter Dirk de Jong
Ommen
46:21
46:15
18
Luuk Schoonewille
Vriezenveen
48:47
48:40
19
Simon Kosse
Geerdijk
57:23
57:14
20
Peter Kosse
Geerdijk
59:20
59:10
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Saathof
37:44
37:43
2
Rudolf Martens
Hardenberg
39:40
39:38
3
Edwin Schrik
Triathlon
40:18
40:14
4
Serge Hofkamp
ACO Van Elderen
40:55
40:55
5
Sipko Knol
Hardenberg
41:42
41:39
6
Tom van Tellingen
HAC '63
42:00
41:57
7
Bennie Akkerman
Rouveen
42:39
42:37
8
Jan Hendrik Kollen
Den Ham
43:16
43:11
9
Arno Kruidhof
Rouveen
44:19
44:17
10
Ben Smith
Spurt '88
44:51
44:46
11
Udo Waanders
Hellendoorn
45:23
45:22
12
Karel Prins
Veeningen
45:31
45:28
13
René Groote Schaarsberg
46:45
46:41
14
Gerrit van Oene
Isala '96
47:08
47:04
15
Leonard Ruyter
Elburg
47:29
47:22
16
Bjorn van Til
Raalte
47:53
47:49
17
Gert Boessenkool
Dedemsvaart
48:59
48:51
18
Rocky Holland
Oldenzaal
50:24
50:19
19
Willem van de Meent
Dalfsen
52:29
52:21
20
Geert Bakhuis
Daarle
53:16
53:10
21
Gerrit Schoonewille
Vriezenveen
57:26
57:19
22
Wilbert Lindeboom
Nieuwleusen
57:55
57:47
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilco Mars
ACO Van Elderen
40:28
40:27
2
Erik Dambrink
41:18
41:17
3
Richard Beldman
42:18
42:15
4
Roel Westert
Ruinerwold
42:34
42:33
5
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
43:22
43:20
6
Olaf Prins
Hasselt
43:27
43:24
7
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
44:33
44:30
8
Wim Matel
Spurt '88
45:15
45:13
9
Bernhard Kootstra
Dalfsen
45:47
45:45
10
Eize Wind
Radewijk
46:33
46:27
11
Gert Goos
Oudleusen
48:17
48:15
12
Henk Korterink
Hasselt
49:24
49:19
13
Jan Schutte
49:25
49:20
14
Rooseboom Peter
Hardenberg
49:46
49:41
15
Einte Elsinga
AV Gouda
49:51
49:47
16
Pieter Habermehl
Meppel
49:52
49:44
17
Jan Snijder
Nieuwleusen
50:28
50:22
18
Jasper Klein
Dedemsvaart
51:34
51:32
19
Jacco Pleijsier
Hasselt
52:03
52:00
20
Jan Altena
Bruchterveld
53:44
53:38
21
Jan Feenstra
Dalfsen
54:49
54:40
22
Dinand Telman
Nijverdal
55:09
55:03
23
Herman Euvermars
SV Friesland
1:00:52
1:00:44
24
Frans de Ronde
Ommen
1:03:21
1:03:12
25
Dick Aalderink
ACO Van Elderen
1:04:24
1:04:19
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertine de Vries
41:29
41:27
2
Stefanie Bouma-Polsma
Groningen Atletiek
41:50
41:48
3
Corien Jansen
De Sprinter
42:52
42:50
4
Madelief Falkmann
Amsterdam
43:19
43:18
5
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
46:24
46:20
6
Sabine Nijstad
HAC '63
50:51
50:47
7
Nikki Geesink
Hardenberg
53:48
53:45
8
Judith Vogelzang
Ommen
59:26
59:23
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
42:19
42:18
2
Janneke Molenhuis
De Sprinter
43:58
43:56
3
Claudia van Tellingen
HAC '63
48:02
47:59
4
Geke Tempelman
Vechtdallopers
53:50
53:47
5
Carla Geesink
Hardenberg
55:08
55:05
6
Sandra Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
1:03:35
1:03:30
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Van Schuppen
Cialfo
43:18
43:17
2
Agnes Doedens
51:40
51:37
3
Jacqueline t Brummelhuis
HAC '63
55:33
55:28
Dit was de laatste wedstrijd van de
Vechtdalcrosscompetitie van 2018/2019.
We hopen u volgend seizoen weer te
mogen verwelkomen.
www.acovanelderen.nl
www.vechtdalcrosscompetitie.nl
www.uitslagen.nl
18-02-2019 15:47